افزودنی Kodi Gurzil: آیا باید آن را نصب کنید؟ آیا استفاده از آن امن است؟

افزودنی Gurzil Kodi

آیا علاقه مند به استفاده از افزونه Gurzil Kodi هستید؟ ما برای کشف اطلاعات بیشتر در مورد آنچه ارائه می دهد ، و همچنین ارائه برخی از گزینه های مناسب ، ما به این افزونه توجه کردیم. برای اطلاعات بیشتر بخوانید.

Kodi نرم افزاری منبع باز است که تلاش زیادی در ایجاد سیستم سینمای خانگی شما دارد. قابل استفاده ، بسیار متنوع و قابلیت نصب بر روی انواع دستگاهها از جمله آیفون ، تمشک پی ، روکو ، اپل تی وی ، آمازون فایر آماز یا حتی درایو فلش USB ساده آسان است..

بیشتر بخوانید: Kodi چیست و چگونه می توان با آن شروع کرد.

Kodi برای مشاهده محتوا دو گزینه در اختیار کاربران خود قرار می دهد. در مرحله اول ، آنها می توانند به موسیقی و فایلهای ویدئویی که به صورت محلی در رایانه خود ذخیره می شوند ، دسترسی پیدا کنند. گزینه نصب نرم افزارهای اضافی معروف به افزودنی ها نیز وجود دارد. اینها دسترسی به مطالب عظیمی را که به صورت آنلاین میزبانی می شوند ، در اختیار کاربر قرار می دهند.

Gurzil یکی از این افزونه های Kodi است. در این مقاله ، ما دقیقاً توضیح می دهیم که Gurzil دقیقاً چیست و چگونه کار می کند. اگرچه هر افزونه ای برای Kodi از نظر فرضی در معرض حمله قرار دارد ، اما افزودنیهای شخص ثالث مانند Gurzil با خطرات اضافی همراه است. ما همچنین توضیح خواهیم داد برخی از نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و امنیت مربوط به همه موارد اضافی ، چه رسمی و چه شخص ثالث ،.

اخیراً Kodi در پایان بخش مطبوعات منفی زیادی قرار داشته است. اگرچه این نرم افزار کاملاً قانونی برای استفاده است ، اما برخی از افزودنیها به محتوای بدون مجوز یا در غیر این صورت غیر رسمی دسترسی پیدا کرده اند. به همین دلیل برای شما مهم است که قوانین مربوط به پخش آنلاین مطالب را در کشور خود درک کنید. این به شما کمک می کند که بخاطر پخش آنلاین ، خطر ابتلا به مشکل را به حداقل برسانید.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

نکته مهم: با یک Kodi از VPN استفاده کنید

بسیاری از کاربران Kodi از خدمات یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) برای مخفی کردن فعالیت های جریان خود استفاده می کنند. با این وجود دلایل زیادی وجود دارد که یک کاربر Kodi می تواند از VPN حتی اگر فقط به محتوای مجاز دارای مجوز رسمی دسترسی داشته باشد ، از VPN استفاده کند.

در حالی که هر افزونه Kodi در معرض خطر ربودن است ، متضادهای شخص ثالث مانند Gurzil مستعد هک شدن هستند. VPN ها از فعالیت شبکه و جریان خود در برابر بسیاری از تهدیدهای رایج در جریان افزودنی Kodi مانند حملات Man-in-the Middle محافظت می کنند.

استفاده از سرویس VPN طراحی شده برای کار با Kodi مهم است. در حالی که هر VPN به دلیل نحوه کارکرد ، اتصال شما را کندتر می کند ، برخی از آنها برای کنترل جریان ویدیویی با کیفیت بالا قرار ندارند. و متأسفانه ، برخی از VPN ها نوید حفظ حریم خصوصی را می دهند ، اما فعالیتهای مرور مشتریان را حفظ می کنند.

برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی ، امنیت و سرعت بالا ، IPVanish را توصیه می کنیم. این سرویس سرورها و زیرساخت های خاص خود را حفظ می کند ، ارتباط بسیار سریعتر و با ثبات تری نسبت به بسیاری از رقبای خود برقرار می کند و هیچگونه فعالیتی را برای شما حفظ نمی کند. به علاوه ، می توانید آن را در آمازون آمازون نصب کنید تا در هنگام استفاده از Kodi دور از خانه از آن محافظت کنید.

مبلغ خواندن: 60٪ در برنامه IPVanish در اینجا صرفه جویی کنید.

افزودنی Gurzil برای Kodi چیست؟?

افزودنی Kodi Gurzil: آیا باید آن را نصب کنید؟ آیا استفاده از آن امن است؟

Gurzil یک چنگال از افزونه محبوب شخص ثالث Exodus است. دارای عملکردی یکسان اما ظاهری کمی متفاوت است. Gurzil پیوندهایی را از چندین ارائه دهنده فراهم می کند تا محتوا را به چندین زبان و ژانر مختلف ارائه دهد.

با این افزونه ، دو مشکل بزرگ وجود دارد. مهمتر از همه ، هیچ یک از سایتهایی که پیوندهایی را از آنها ایجاد می کنند فقط محتوای مجاز ندارند. همچنین راهی برای اضافه کردن ارائه دهندگان مشروع وجود ندارد. برای کاربران Kodi که مایل به تماشای محتوای سرقت نیستند ، این افزونه چیزی برای ارائه ندارد.

ثانیاً ، در حالی که ما به خوانندگان خود توصیه می کنیم که از منابع قانونی محتوا جستجو کنند ، باید تأیید کنیم که برخی از افراد اینگونه نیستند. واقعیت این است که چنگال های Exodus در حال حاضر شناخته شده تر وجود دارند ، که در عین حال در جبهه دزدی دریایی نیز بسیار بد هستند ، پیروی بزرگتر دارند.

این بدان معنی است که در صورت ربودن آنها یا متوقف کردن کار ، احتمالاً اخطار اولیه دریافت خواهید کرد. به طور خلاصه ، با نصب یک کلون Exodus کمی شناخته شده از یک مخزن و توسعه دهنده نسبتاً کوچک ، ریسک زیادی وجود دارد و چیزی از آن به دست نمی آید..

به دلایل فوق ، ما توصیه نمی کنیم که کاربران Kodi محتوا را با Gurzil نصب یا پخش کنند.

گزینه های دیگری برای افزودنی Gurzil

گرچه Gurzil و دیگر چنگال های Exodus دسترسی به طیف گسترده ای از محتوا را ارائه می دهند ، اما بیشتر آنها دزدی دریایی است. برای کاربرانی که به دنبال دسترسی به رسانه های مشروع هستند ، چندین افزودنی Kodi دیگر نیز وجود دارد که بهتر نیاز آنها را جلب می کند ، و ما برخی از این موارد را در زیر می خواهیم.

iPlayer WWW Addon

iplayer

iPlayer BBC در انگلستان محبوب است ، بنابراین جای تعجب ندارد که یک افزودنی رسمی Kodi برای آن وجود دارد. این برنامه دسترسی به تقاضا و محتوای زنده را از ایستگاه های تلویزیونی و رادیویی بی بی سی فراهم می کند ، و هم برنامه های تلویزیونی و هم فیلم ها را شامل می شود.

این افزودنی کاملاً رایگان برای استفاده است. اما اگر در انگلستان واقع شده باشید ، برای تماشای قانونی به مجوز تلویزیون نیاز دارید. پیش از این یک حفره وجود داشت که به کاربران امکان می داد تا زمانی که زنده نباشد ، محتوا را بدون مجوز مشاهده کنند ، اما این مورد در سال گذشته مورد بررسی قرار گرفت. اکنون از شما سؤال می شود که آیا قبل از اجازه استفاده از iPlayer مجوز تلویزیون دارید یا خیر ، اما جزئیات خاصی از ورود را نمی پرسید.

علاوه بر این ، اگر خارج از انگلستان نیستید ، محتوای iPlayer برای شما غیرقابل دسترسی خواهد بود. برای پی بردن به این موضوع ، فقط باید VPN خود را به شهری در داخل انگلیس وصل کنید. پس از اتصال ، به برخی از بالاترین کیفیت جریانی معتبر در دسترس دسترسی نامحدود خواهید داشت.

iPlayer WWW از مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس است.

YouTube Addon

bubbles kodi افزودنی

هیچ افزونه دیگری ، رسمی یا دیگری وجود ندارد که بتواند با اندازه کتابخانه محتوای YouTube رقابت کند. در حال حاضر فیلم های زیادی وجود دارد که تماشای همه آنها چندین هزار سال طول می کشد و هر روز موارد بیشتری اضافه می شود.

این بدان معنی است که هرچه سلیقه شما باشد ، همیشه چیزی برای تماشای شما وجود خواهد داشت. YouTube همه چیز را از مسابقات مستقیم eSports گرفته تا پوشش خبری 24 ساعته گرفته تا فیلم های مستقل کوتاه. بهترین بخش این است که اکثریت قریب به اتفاق مطالب موجود کاملاً قانونی است. ویدیوهایی که حاوی محتوای دارای حق چاپ بدون مجوز هستند ، معمولاً به سرعت توسط دارندگان کپی رایت رد می شوند ، بنابراین شانس شما برای اینکه به اشتباه اشتباه گیرید ، کم است.

این افزودنی حتی فیلمهایی را توصیف می کند که ممکن است بر اساس سابقه تماشای آنها دوست داشته باشید. شما می توانید فیلم های خاص را رتبه بندی کنید تا احتمال افزایش محتوای مشابه به شما توصیه یا افزایش یابد. YouTube نه تنها از Gurzil محتوای بیشتری دارد ، بلکه فیلم های خوب را نیز آسان تر می کند.

افزونه YouTube از مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس است.

فیلم در Addon

فيلون

Gurzil انتخاب کمی از پخش مستقیم تلویزیون را ارائه می دهد ، اما یکی از بهترین منابع کانال های تلویزیونی زنده یک افزودنی کاملاً قانونی به نام FilmOn.TV است.

این افزونه همه جریانها را از www.filmon.tv می گیرد و به آنها اجازه می دهد تا مستقیماً از طریق Kodi مشاهده شوند. یک مورد احتیاط وجود دارد: برای برخی از کانال ها ، شما نیاز به یک اشتراک FilmOn دارید که تقریباً 20 دلار در ماه هزینه دارد.

اگرچه ممکن است کمی شیب دار به نظر برسد ، اما کاملاً منطقی است. FilmOn ده ها پخش زنده تلویزیونی از سراسر جهان به صورت رایگان ارائه می دهد ، و اشتراک کاملاً اختیاری است. همچنین این محتوا را هم بر اساس ژانر و هم کشور دسته بندی می کند. این بدان معناست که اگر در حال حاضر از کشور محل زندگی معمول خود دور هستید ، می توانید به سرعت نمایش هایی را که در خانه بازی می کنند پیدا کنید.

همچنین این امکان را به شما می دهد تا به مراتب کمتر از یک بسته کابل سنتی معمولی ، به کانالهای آن دسترسی داشته باشید و از آنجا که Kodi در دستگاه های تلفن همراه قابل نصب است ، حتی می توانید تا زمانی که یک برنامه داده مناسب داشته باشید ، تلویزیون زنده را در حال حرکت تماشا کنید..

افزودنی FilmOn.TV را می توان در مخزن SuperRepo یافت.

Crackle Addon

رسمی افزونه Crackle Kodi

برای کسانی که به طور رایگان به دنبال برخی از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی دارای رتبه AAA هستند ، Crackle کمی شبیه به یک رویا است. یک سرویس پخش رایگان فیلم از سرگرمی سونی ، Crackle فیلم هایی با مارک سونی را ارائه می دهد بدون اینکه عصرانه خواستار سکه شوید. حتی برخی فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را که متعلق به Sony نیستند ، پیدا خواهید کرد ، اما سونی اجازه پخش دارد ، مانند سری انیمیشن های hit Sword Art Online.

این افزونه تمام جریانهای خود را از وب سایت رسمی Crackle بیرون می کشد و آنها را از طریق Kodi ارسال می کند. بدون داشتن حساب کاربری در سایت می توانید به تمام محتوای موجود دسترسی داشته باشید. متأسفانه ، شما نمی توانید اطلاعات حساب خود را از طریق افزونه Crackle Kodi اضافه کنید ، بنابراین مجبورید خود را به چند ده فیلم رایگان و نمایش های تلویزیونی رایگان و بدون حساب کاربری آزاد متوسل کنید..

هنوز هم ، Crackle یک گزینه جریان عالی ، رایگان و کاملاً قانونی برای کاربران Kodi است.

چندین افزونه Crackle از چندین توسعه دهنده وجود دارد. با این حال ، ما افزونه Crackle موجود در مخزن Addon eracknaphobia را پیشنهاد می کنیم.

نمای کلی و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی

Gurzil دارای یک کتابخانه با محتوای بزرگ ، غیرقابل انکار است. با این حال ، به عنوان یک کلون Exodus ، همه مشکلات مشابه ما را که قبلاً به آنها اشاره کردیم ، به اشتراک می گذارد. هیچ راهی برای تفکیک مقدار ناچیز از محتوای مجاز از رسانه های دیگر که عمدتاً دزدان دریایی ارائه می دهند وجود ندارد. هر دو Gurzil و Exodus همه خطرات را به طور تصادفی روی شانه های کاربر قرار می دهند.

Gurzil یک ضمیمه شخص ثالث نسبتاً ناشناخته از یک مخزن نسبتاً کوچک است. همچنین این پتانسیل را دارد که بسیار ایمن تر از یک افزودنی رسمی باشد. تیم توسعه Gurzil هیچگونه حضور در رسانه های اجتماعی ندارد. این دسترسی به مطالب دزدان دریایی را فراهم می کند ، تالارهای رسمی Kodi بحث در مورد آن را ممنوع اعلام کرده اند. این بدان معنی است که اگر قرار باشد ربوده شود ، تا دیر نشده راهی برای شناخت وجود نخواهد داشت.

وقتی خطر بزرگی را که این افزونه ایجاد می کند در نظر می گیرید ، یک چیز روشن می شود: Gurzil با بهترین راه برای پخش محتوای با استفاده از Kodi فاصله زیادی دارد. با توجه به تعداد افزودنیهای رسمی که تجربه قابل مقایسه یا بهتری را ارائه می دهند ، بدون توجه به سلیقه شما ، مطمئناً یک افزودنی مناسب تر برای شما وجود دارد.  

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 + = 51

Adblock
detector