آیا برنامه تلویزیون هوشمند Kodi وجود دارد؟ آیا می توانید Kodi را در یک تلویزیون هوشمند نصب کنید؟

اگر از پخش کننده رسانه Kodi شنیده اید ، ممکن است تعجب کنید که آیا یک برنامه تلویزیون هوشمند برای آن وجود دارد یا اینکه می توانید Kodi را در یک تلویزیون هوشمند نصب کنید. پاسخ کوتاه این است که بستگی به این دارد که سیستم هوشمند تلویزیون هوشمند شما روی چه نوع سیستم عامل کار کند. بقیه این مقاله با جزئیات به این سؤالات پاسخ خواهند داد.

تلویزیون هوشمند

همچنین ببینید: کدی چیست؟ چگونه می توانم شروع به استفاده از آن کنم?

کدی چیست؟?

Kodi یک پخش کننده رسانه نرم افزار منبع باز است. اگر روی دستگاه شما نصب شده باشد ، اغلب می تواند نیاز به یک مرورگر وب یا برنامه های جداگانه برای هر منبع رسانه ای که می خواهید بازی کنید را کاهش دهد. این به شما امکان می دهد تا تمام رسانه های خود را در یک قطعه نرم افزار ادغام کنید ، پیدا کردن و بازی کردن فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را که می خواهید ببینید آسان تر می کند. Kodi همچنین تبلیغات بسیاری از تلویزیون های آنلاین را مسدود می کند & سایت های فیلم Kodi را می توان در رایانه های شخصی ، Mac ، Amazon Fire Stick ، ​​گوشی هوشمند Android یا iOS ، Apple TV و برخی تلویزیون های هوشمند نصب کرد.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

هر وقت از طریق تلویزیون هوشمند یا برخی دستگاههای دیگر از Kodi استفاده می کنید ، همیشه باید از VPN برای محافظت از حریم خصوصی و امنیت خود استفاده کنید. اگر از VPN استفاده نکنید ، ISP شما می داند که در حال تماشای فیلم هستید و ممکن است سرعت اینترنت شما را کند کند اگر فکر می کند از پهنای باند زیادی استفاده می کنید. تلویزیون آنلاین & ارائه دهندگان فیلم همچنین ممکن است شما را از تماشای مطالب خاص بر اساس مکانی که در آن قرار دارید ، باز دارد. علاوه بر این ، هکرها ممکن است در صورت رمزگذاری نشده توسط یک VPN یا از طریق روش های دیگر ، از حملات میاناب برای سرقت اطلاعات شما استفاده کنند..

همه VPN ها برای تلویزیون و فیلم های آنلاین مفید نیستند. بیشتر آنها برنامه هایی برای دستگاه های تلویزیونی مانند Amazon Fire Stick ندارند. سایرین به اندازه کافی سریع نیستند که بتوانند از فیلم با کیفیت بالا استفاده کنند. هنوز دیگران اطلاعات مربوط به رفتار مشتریان را حفظ می کنند و یا سرورهایی در کشورهایی ندارند که بتوانند geoblocks را پیدا کنند.

به همین دلایل ، IPVanish را برای کاربران Kodi توصیه می کنیم. در آزمایشات خود ، دریافتیم که فیلم با کیفیت بالا و بدون بافر پخش می شود. این سرویس دهنده در بیش از 60 کشور جهان انجام شده است ، هیچ گونه سابقه ای ندارد و یک برنامه بومی برای Amazon Fire TV Stick و Nvidia Shield دارد.

بهترین VPN برای KODI: IPVanish انتخاب برتر ما است. دارای یک شبکه بزرگ و غیر قابل استفاده از سرورها و دستیابی به سرعتهای خوب. ویژگی های امنیتی و امنیتی شدید IPVanish را برای کاربران Kodi و Amazon Fire TV Stick مورد علاقه خود قرار داده است. با ضمانت 7 روزه برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

آیا برنامه تلویزیون هوشمند Kodi وجود دارد؟ آیا می توانید از Kodi در یک تلویزیون هوشمند استفاده کنید?

بنابراین چگونه می دانید تلویزیون شما با Kodi سازگار است؟ Kodi فقط در چهار سیستم کار می کند: Windows، Linux، Android و iOS. اگر تلویزیون هوشمند شما روی یکی از این سیستم عامل ها اجرا می شود ، احتمالاً یک برنامه Kodi برای آن وجود دارد. حتی اگر برنامه Kodi برای آن وجود نداشته باشد ، می توانید کدی را بارگیری کنید تا زمانی که روی یکی از این سیستم ها اجرا شود. اگر تلویزیون هوشمند شما از یکی از این سیستم ها استفاده نمی کند ، پس با Kodi سازگار نیست.

اگر تلویزیون هوشمند شما سازگار نیست ، هنوز می توانید یک دستگاه تلویزیون را مانند Amazon Fire Stick یا Apple TV به آن وصل کنید و از طریق این دستگاه Kodi را پخش کنید. در بعضی موارد ، شما همچنین می توانید فیلم های Kodi را با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه یا یک Roku "به تلویزیون هوشمند" بفرستید.

مقاله مرتبط: برترین 109 کد افزودنی کد

نحوه نصب Kodi 17 Krypton در سیستم عامل Android یا تلویزیون هوشمند سازگار دیگر

از آنجا که تعداد کمی تلویزیون هوشمند مبتنی بر Windows ، iOS یا Linux وجود دارد ، اکثریت قریب به اتفاق آنهایی که سازگار با Kodi هستند مبتنی بر Android هستند. اگر یک تلویزیون هوشمند دارید که سیستم عامل Android را اجرا می کند ، مراحل نصب نسخه فعلی Kodi (Kodi 17 Krypton) را در اینجا آورده ایم. در صورت بعید است که شما انجام دادن یک تلویزیون هوشمند که دارای Windows ، iOS یا Linux باشد ، مراحل این سیستم ها مشابه خواهد بود.

 • اتصال به فروشگاه Google Play (یا فروشگاه برنامه دیگر)
 • جستجوی "Kodi"
 • کلیک کدی
 • کلیک نصب

چگونه می توان بارگذاری Kodi 17 Krypton را در صورتی که Android TV شما قادر به دسترسی به Google Play نیست ، بارگیری کرد

برخی از تلویزیون های Android ممکن است کاربران را از دسترسی به فروشگاه Google Play محدود کنند. در صورت بروز این مشکل ، شما هنوز هم می توانید Kodi را با "بارگیری جانبی" آن نصب کنید. در اینجا مراحل انجام این کار آورده شده است.

 • از رایانه شخصی یا دستگاه همراه خود ، به صفحه بارگیری Kodi که در اینجا یافت می شود ، حرکت کنید.
 • کلیک اندروید
 • با استفاده از دکمه های پایین کادر گفتگو ، نسخه Android خود را انتخاب کنید. مثلا, ARMV7A (32BIT), یا ARMV8A (64BIT). با این کار فایل نصب Kodi .apk را در دستگاه خود بارگیری می کنید
 • رایانه شخصی یا تلفن همراه خود را به تلویزیون هوشمند خود وصل کنید.
 • از داخل منوی تلویزیون هوشمند خود ، را انتخاب کنید تنظیمات restrictions محدودیت های امنیتی. حتماً منابع ناشناخته فعال شده است
 • با استفاده از فهرست برنامه مدیر Smart TVs ، به محلی که پرونده .apk در آن ذخیره شده است بروید. برای نصب کلیک کنید.
 • ممکن است از شما سؤال شود که برای اجرای پرونده از چه برنامه ای می خواهید استفاده کنید. اگر چنین است ، را انتخاب کنید نصب کننده بسته یا Google Play. ممکن است نصب Kodi یک یا دو دقیقه طول بکشد.

نحوه نصب نسخه های بتا Kodi 18 در تلویزیون اندرویدی

اگر نسخه جدیدتر و بتا جدیدی از ویژگی های مورد نیاز شما دارند ، ممکن است بخواهید از نسخه فعلی و پایدار Kodi استفاده نکنید. نسخه های بتا Kodi در فروشگاه Google Play موجود نیست. اگر می خواهید یکی از آنها را اجرا کنید ، باید Kodi را بارگیری کنید. انجام این کار نیاز به استفاده از یک پرونده .apk متفاوت از آنچه در بالا مورد بحث قرار گرفته است. در اینجا نحوه دریافت فایل صحیح .apk برای نصب Kodi 18 Leia آورده شده است.

 • از رایانه شخصی یا دستگاه همراه خود ، به صفحه بارگیری Kodi که در اینجا یافت می شود ، حرکت کنید.
 • کلیک اندروید
 • با استفاده از زبانه ها در بالای کادر گفتگو ، کلیک کنید توسعه می سازد
 • با استفاده از دکمه های پایین کادر گفتگو ، نسخه Android خود را انتخاب کنید. مثلا, ARMV7A (32BIT), X86, یا ARMV8A (64BIT)
 • لیستی از پرونده های نصب .pk نصب Kodi ظاهر می شود. پرونده برتر آخرین نسخه است. روی این پرونده یا نسخه دیگری که می خواهید نصب کنید کلیک کنید
 • اکنون که این پرونده را ذخیره کرده اید ، بقیه مراحل با مراحل بخش قبلی یکسان هستند. برای اتمام نصب Kodi 18 Leia ، چهار مرحله آخر "نحوه بارگذاری کدی 17 کریپتون" را در بالا دنبال کنید..

نحوه پخش محتوای Kodi در یک تلویزیون هوشمند Roku

در حالی که شما نمی توانید Kodi را در یک تلویزیون هوشمند با Roku ساخته شده نصب کنید ، یک راه حل وجود دارد که به شما امکان می دهد فیلم های Kodi را از یک دستگاه تلفن همراه به آن "ریخته" کنید. در اینجا مراحل تحقق این مهم آورده شده است.

 • از منوی تلویزیون Roku خود ، به بروید تنظیمات → سیستم
 • کلیک معکوس روی صفحه نمایش
 • مطمئن شوید که آینه صفحه نمایش را فعال کنید بررسی شده است
 • با استفاده از فهرست تنظیمات دستگاه های تلفن همراه خود ، آینه کاری صفحه را فعال کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای ما را برای فیلمبرداری فیلمهای Kodi به Roku بخوانید.

اگر تلویزیون هوشمند شما با Kodi سازگار نیست چه باید کرد؟

اگر تلویزیون هوشمند شما از یک سیستم عامل اختصاصی غیر از Roku استفاده می کند ، ناامید نشوید. با خرید دستگاه تلویزیون مانند Amazon Fire Stick یا Apple TV هنوز می توانید از Kodi در تلویزیون خود استفاده کنید. این دستگاه ها به طور معمول کمتر از 100 دلار قیمت دارند. از طرف دیگر ، می توانید یک رایانه کوچک مانند Raspberry Pi یا Odroid که در LibreELEC (نسخه ای از لینوکس) اجرا می شود ، خریداری کنید با همان قیمت.

همچنین ببینید: نحوه نصب و استفاده از LibreELEC

نتیجه

اگر تلویزیون هوشمند دارید و مایل به نصب Kodi هستید ، ممکن است از شما سؤال کند که آیا یک برنامه تلویزیون هوشمند وجود دارد یا اینکه Kodi را می توان در یک تلویزیون هوشمند نصب کرد یا خیر. پاسخ این است که Kodi را می توان در تلویزیون های هوشمند اندرویدی یا هر تلویزیون هوشمند دیگری که از یک سیستم عامل سازگار مانند Windows ، Linux یا iOS استفاده می کند ، نصب کرد. اگر تلویزیون هوشمند شما سازگار نیست ، هنوز می توانید فیلم های Kodi را از یک دستگاه تلفن همراه به آن منتقل کنید یا در غیر این صورت فقط یک دستگاه تلویزیون جدید نصب کنید تا فیلم های Kodi را در تلویزیون خود پخش کنید.

اگر اطلاعات موجود در این مقاله را مفید یافتید ، لطفا راهنماهای دیگر ما ، مانند نحوه تماشای فیلم ، انیمه و ورزش را در Kodi بررسی کنید..

تصویر بالا: "تلویزیون هوشمند" توسط deavmi ، دارای مجوز تحت CC 4.0 بین المللی

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + = 23

Adblock
detector