نحوه بارگیری و نصب Kodi Leia 18.3 در Firestick

نحوه بارگیری و نصب Kodi 18.3 در Firestick

فروشگاه آمازون برنامه هایی را برای طیف گسترده ای از خدمات استریم ارائه می دهد ، اما پیگیری اینکه نشان می دهد کدام شبکه می تواند مشکل باشد ، به علاوه برخی از برنامه ها فقط در کشورهای خاص در دسترس هستند. Kodi موارد را ساده می کند ، به شما امکان می دهد همه افزونه های جریان خود را در یک مکان مشاهده کنید و به خدماتی که ممکن است در فروشگاه برنامه آمازون نباشند دسترسی پیدا کنید..

مشکل این است که Kodi در فروشگاه Amazon نیز برنامه ای ندارد. به این ترتیب ، باید آن را به صورت دستی نصب کنید. این ساده تر از آن است که به نظر برسد ، و چند دقیقه طول می کشد. لازم به ذکر است که به دستگاه نسل دوم یا جدیدتر نیاز خواهید داشت ، به معنای آنکه شماره مدل شما W87CUN نباشد ، مراحل زیر کار خواهد کرد.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

به یاد داشته باشید: همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

علی رغم آنچه ممکن است فکر کنید ، فعالیت های آنلاین شما خصوصی نیستند. در واقع ، ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) و در برخی موارد ، حتی دولت ، می تواند دقیقاً ببیند که از چه چیزی به دست می آیید. اما پس از اتصال به یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) ، ترافیک اینترنت شما رمزگذاری شده و قابل خواندن نیست. این امر نه تنها حریم خصوصی شما را تقویت می کند ، بلکه باعث می شود که احتمالاً ISP شما اتصال شما را برای پخش جریانی زیاد کند..

توصیه می کنیم IPVanish: این یک سرویس با سرعت بالا ، سبک وزن با امنیت قوی ، برنامه هایی برای همه محبوب ترین سیستم عامل ها ، سیاست عدم ورود به سیستم و قابلیت های رفع انسداد معقول است.

نصب Kodi 18.3 در Amazon Firestick: یک پیمایش سریع

آیا به دنبال یک راهنمای سریع و در نگاه اول برای نصب Kodi 18.3 در دستگاه های Amazon Fire هستید؟ فقط مراحل زیر را طی کن:

  1. اگر قبلاً نصب نکرده اید با نصب برنامه ها از منابع ناشناس شروع کنید.
  2. برنامه Downloader را از فروشگاه برنامه آمازون نصب کنید.
  3. "http://mirrors.kodi.tv/releases/android/arm/kodi-18.3-Leia-armeabi-v7a.apk" (بدون نقل قول) را وارد برنامه Downloader کرده و کلیک کنید برو.
  4. پس از اتمام بارگیری ، Kodi را نصب کنید. اکنون آماده شروع جریان هستید.

کمی بیشتر به کمک نیاز دارید؟ مشکلی وجود ندارد: در زیر ، شما را با مراحل نصب Kodi Leia در Firestick یا Fire TV خود به صورت مرحله به مرحله پیش خواهیم برد.

نحوه نصب Kodi 18.3 در Firestick / TV TV

مرحله 1: اجازه نصب برنامه ها از منابع ناشناخته

قبل از اینکه بتوانیم Kodi را در Firestick یا Fire TV خود نصب کنیم ، ابتدا باید نصب برنامه ها را از منابع ناشناخته فعال کنیم. این تنظیم برای محافظت از شما در برابر برنامه های حمل بدافزار وجود دارد ، اما از آنجا که مستقیماً Kodi را از سایت رسمی دریافت خواهیم کرد ، نیازی به نگرانی نیست. اگر دوست دارید ، می توانید پس از نصب Kodi ، این گزینه را دوباره خاموش کنید.

منابع ناشناخته vpn firestick

از صفحه اصلی ، روی کلیک کنید تنظیمات در نوار پیمایش در بالا. بعد ، به سمت حرکت بروید تلویزیون آتش من, سپس انتخاب کنید گزینه های توسعه دهنده در فهرست زیر از اینجا ، فقط کلیک کنید برنامه ها از منابع ناشناس. توجه: چندین راهنما دیگر توصیه می كنند كه اشکال زدایی ADB را نیز فعال كنند ، اما این امر ضروری نیست ، مگر اینكه برنامه ای برای انتقال دستی پرونده ها از رایانه شخصی خود به TV TV / Firestick خود داشته باشید..

مرحله 2: نصب برنامه Downloader

ساده ترین راه برای نصب برنامه هایی که در فروشگاه Amazon نیستند با برنامه Downloader است. این برنامه به شما امکان می دهد تا پرونده .APK مورد نیاز را مستقیماً بارگیری کنید ، بدون نیاز به اتصال از راه دور به Firestick یا استفاده از یک مرورگر وب تلفن همراه.

بارگیری کننده vpn firestick

اگر کنترل از راه دور شما دارای یک دکمه میکروفون است ، می توانید به سادگی این را نگه دارید و بگویید "Downloader" که مستقیماً به آن منتقل می شود. در غیر این صورت ، برای باز کردن جعبه جستجو ، باید به صفحه اصلی برگردید و از راه دور روی کنترل از راه دور را فشار دهید. اکنون "Downloader" (بدون علامت نقل قول) را تایپ کرده و روی جستجو کلیک کنید. وقتی آماده شد ، روی آن کلیک کنید نصب دکمه برای شروع بارگیری برنامه.

مرحله 3: نصب Kodi Leia 18.3 با برنامه Downloader

هرگز پرونده های .APK را از میزبان های شخص ثالث بارگیری نکنید. بعضی اوقات ، اشخاص ثالث مخرب برنامه های مشروع را با بدافزار بسته می کنند و آنها را بارگذاری می کنند و به دنبال فریب افراد در آلوده کردن سیستم های خود هستند. بیشتر خدمات معتبر بارگیری مستقیم .APK را در وب سایت خود ارائه می دهند ، بنابراین نیازی به استفاده از منابع دیگری نیست.

برنامه Downloader کاملاً توضیحی است: شما فقط آدرس وب پرونده ای را که می خواهید بارگیری کنید کلیک کنید برو. یکی از بهترین موارد در مورد Downloader تطبیق پذیری آن است؛ این امکان را به شما می دهد تا نه تنها کدی بلکه هر برنامه 32 بیتی را که دوست دارید نصب کنید. برای شروع ، روی نوار آدرس کلیک کنید و آدرس زیر را وارد کنید (دوباره ، بدون علامت نقل قول) و کلیک کنید برو دکمه:

"http://mirrors.kodi.tv/releases/android/arm/kodi-18.3-Leia-armeabi-v7a.apk"

اکنون Kodi بارگیری را شروع خواهد کرد و پس از اتمام کار ، لیستی از مجوزهایی را که باید برنامه اجرا شود مشاهده خواهید کرد. اگر همه چیز بالاتر از صفحه برای شما به نظر می رسد ، کلیک کنید نصب.

مرحله 4: استفاده و پیکربندی Kodi

پیکربندی بسیار کمی مورد نیاز است زیرا Kodi با Firestick به خوبی کار می کند. با این حال ، به احتمال زیاد شما می خواهید برخی از مخازن و اضافات اضافی Kodi را نصب کنید. ما همچنین توصیه می کنیم ابزار Indigo را نصب کنید زیرا این کار نه تنها انجام تعمیر و نگهداری روزمره را آسان تر می کند بلکه به شما امکان می دهد به جای اینکه مجبور به بارگیری فایل های پستی شوید و بعداً آنها را در سیستم فایل Firestick نصب کنید افزونه ها را مستقیماً از Github نصب کنید..

آیا می توانم برای استفاده از Kodi مشکلی ایجاد کنم?

Kodi ذاتاً غیرقانونی نیست. از همه اینها فقط یک برنامه مرکز رسانه ای است. با این حال ، این نرم افزار به دلیل ناعادلانه ای از توسعه دهندگان که افزونه هایی ایجاد می کنند که به کاربران امکان می دهد تا آزادانه محتوای مجوز را پخش کنند ، به طور ناعادلانه مورد هدف قرار گرفته اند.. اگر فقط از افزونه های رسمی استفاده می کنید ، هیچ دلیلی برای ایجاد مشکلی وجود ندارد.

بنابراین چگونه می توانید بگویید که آیا افزونه رسمی است یا خیر؟ اگر مجبور شوید وارد شوید ، اگر نام افزونه فقط نام سرویس جریانی است ، یا اگر فقط یک محتوا را از یک شبکه ارائه می دهد ، شانس خوبی برای استفاده از افزونه رسمی وجود دارد..

از طرف دیگر ، اگر افزونه ادعا کند که ده ها کانال تلویزیونی برتر یا فیلم های اخیراً منتشر شده را ارائه می دهد ، تقریباً بدون مجوز است. جریانهای شخص ثالث به هر حال معمولاً بسیار با کیفیت نیستند ، و وقتی فکر می کنید که افزونه های غیررسمی بیشتر احتمالاً ربوده می شوند (همانطور که مشاهده کرده ایم با MetalKettle و 13Clowns اتفاق می افتد) ، روشن می شود که به سادگی ارزش استفاده از افزونه های بدون مجوز را ندارد..

نحوه به روزرسانی Kodi در آمازون Firestick یا Fire TV

متأسفانه ، هیچ راهی برای به روزرسانی خودکار برنامه های sideloaded وجود ندارد. با این حال ، نصب نسخه جدید Kodi سریع و آسان است. ابتدا باید Kodi را به طور کامل حذف کنیم. برای انجام این کار ، دکمه منو را بر روی ریموت کنترل خود فشار دهید و تا زمانی که برنامه ها و کانال های شما ردیف ظاهر می شود کلیک کنید بر روی همه را ببین تا زمانی که Kodi را پیدا کنید ، از لیست کلیک کرده و از طریق لیست حرکت کنید. اکنون ، فقط روی آن شناور شوید ، دکمه منو را فشار داده و انتخاب کنید حذف نصب کنید.

در مرحله بعدی ، ما به آدرس .APK برای آخرین نسخه Kodi نیاز خواهیم داشت. برای پیدا کردن این موضوع ، به https://kodi.tv/download در یک دستگاه دیگر مراجعه کرده و روی نماد Android کلیک کنید ، زیرا این سیستم عامل از دستگاه های TV TV استفاده می کند. اکنون ، روی راست کلیک کنید ARMV7A (32 بیتی) را فشار دهید و انتخاب کنید آدرس پیوند را کپی کنید (ممکن است این عبارت براساس مرورگر شما از آن استفاده کند). این آدرس را در جایی جایگذاری کرده و آن را در نوار آدرس در برنامه بارگیری Firestick یا Fire TV تایپ کنید.

هنوز گم شده؟ راهنمای Kodi 18.3 ما را بررسی کنید  

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 + = 91

Adblock
detector