نحوه نصب Kodi در Nvidia Shield در 5 دقیقه (بروزرسانی شده برای سال 2020)

نحوه نصب Kodi در Nvidia Shield

Nvidia Shield و Kodi مانند کره بادام زمینی و ژله با هم می روند. کنسول پخش و بازی مجهز به سیستم عامل Android مناسب برای پخش برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها و موسیقی از محبوب ترین برنامه سینمای خانگی منبع باز جهان است. Nvidia Shield با تمام برنامه های افزودنی محبوب Kodi در آنجا سازگار است ، و سخت افزار آن به اندازه کافی قدرتمند است که بتواند محتوا را با کیفیت عالی یا حتی 4K بازی کند بدون اینکه یک عرق را بشکند..

و اکنون که Kodi به عنوان یک برنامه Android TV در Google Play ذکر شده است ، نصب آن ساده تر از همیشه است. برای اکثر کاربران ، نیازی به بارگیری مجدد یا بارگیری Kodi از منابع شخص ثالث نیست.

برخی از دارندگان Nvidia Shield هنوز ممکن است بخواهند بدانند که چگونه Kodi را از جایی غیر از Google Play دریافت کنند. دلایل آنها ممکن است:

 • دسترسی به Google Play مانند کاربران چینی مسدود شده است
 • ترجیح می دهید از نسخه قدیمی Kodi استفاده کنید
 • ترجیح می دهید از شخص ثالث ویژه Kodi build استفاده کنید

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد كه چگونه كدی را در Nvidia Shield خود استفاده كنید با دو روش: Google Play و sideloading.

قبل از شروع کار ، یک VPN دریافت کنید

بسیاری از کاربران Kodi از شبکه های خصوصی مجازی (VPN) برای مخفی کردن فعالیت های جریان غیرقانونی استفاده می کنند. اما حتی کسانی که از افزونه های قانونی و قانونی استفاده می کنند می توانند از VPN بهره مند شوند. اگر قبلاً را یاد نگرفته اید ، یاد بگیرید که چگونه یک VPN را بر روی Kodi نصب کنید در این آموزش.

به همین دلیل است که باید از VPN با Kodi در Nvidia Shield استفاده کنید:

 • برخی از ISP ها پهنای باند را بر اساس محتوا به شما دسترسی می دهند. اگر متوجه شود که در حال تلاش برای پخش جریانی از ویدیو هستید ، ممکن است سرعت اینترنت شما را کند کند و منجر به کیفیت پایین تر و بافر بیشتر شود. یک VPN ترافیک را از ISP شما پنهان می کند ، بنابراین نمی تواند بر اساس نوع داده بارگیری شده ، تبعیض قائل شود.
 • VPN فعالیت آنلاین خود را از ISP مخفی می کند. در ایالات متحده و برخی کشورهای دیگر ISP ها می توانند داده هایی را در سایتهایی که بازدید می کنید با اشخاص ثالث به اشتراک بگذارند.
 • VPN ها از ارتباط شما در برابر حملات "مرد در وسط" محافظت می کنند. این حملات هنگامی اتفاق می افتد که یک هکر ترافیک بین شما و سرور را متوقف کند. آنها می توانند نام کاربری ، کلمه عبور یا سایر اطلاعات ارزشمند شما را در بر گیرند. آنها همچنین می توانند محتوای داده هایی را که بارگیری می کنید ، تغییر دهند ، به طور بالقوه Nvidia Shield خود را با بدافزار آلوده می کنند. هنگام اتصال به یک VPN ، ترافیک شما قبل از ارسال و دریافت رمزگذاری می شود ، بنابراین حتی اگر شخص ثالثی آن را رهگیری کند ، نمی توانند آن را رمزگشایی یا تغییر دهند..

در حالی که VPN ها وظیفه بسیار خوبی برای محافظت از حریم خصوصی شما دارند ، آنها می توانند ارتباط شما را به میزان چشمگیری کاهش دهند. علاوه بر این ، برخی از VPN پرونده های ثبت شده را حفظ کرده و امنیت آن را کاملاً تخفیف می دهند. برای جابجایی ایمن محتوای Kodi از طریق VPN ، به یک ارائه دهنده سریع و مداوم نیاز دارید.

IPVanish هیچ سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما ندارد. ما توصیه می کنیم از IPVanish استفاده کنید زیرا سریع ، قابل اعتماد و به اندازه کافی ایمن است تا با خیال راحت از افزودنیهای Kodi با حداقل بافر و فیلم با کیفیت بالا استفاده کنید. برنامه از فروشگاه Google Play یا به عنوان یک پرونده APK از وب سایت IPVanish در دسترس است.

مبلغ خواندن: خوانندگان Comparitech می توانند تا حدود 60٪ در برنامه های IPVanish صرفه جویی کنند.

روش شماره 1: Google Play (توصیه می شود)

اگر قبلاً از Google Play در دستگاه Android استفاده کرده باشید ، روند باید آشنا باشد. این آخرین نسخه ARM سهام Kodi را برای اندروید موجود نصب خواهد کرد. اگر Google Play به دلایلی مسدود شده است ، معمولاً می توانید با استفاده از VPN آن را از حالت انسداد خارج کنید.

در اینجا نحوه نصب Kodi در Nvidia Shield از طریق Google Play آورده شده است:

 1. Nvidia Shield خود را روشن کنید و فروشگاه Google Play را باز کنید
 2. برای پیدا کردن از تابع جستجو استفاده کنید کدی. این باید نتیجه اول باشد و توسعه دهنده بنیاد XBMC است. برنامه را انتخاب کنیدnvidia shield kodi 1
 3. در صفحه برنامه ، کلیک کنید نصب برای بارگیری و نصب Kodi در Nvidia Shield خود. هنگام درخواست ، مجوزها را بپذیرید.nvidia shield kodi 2
 4. با کلیک بر روی برنامه ، برنامه را راه اندازی کنید باز کن دکمه پس از اتمام نصب همچنین می توانید آن را در صفحه اصلی Nvidia Shield خود پیدا کنید.
 5. از طریق تنظیم اولیه ادامه دهید و استفاده از Kodi را شروع کنید!

خودشه! اطمینان حاصل کنید که VPN شما قبل از نصب و استفاده از هرگونه افزودنی فعال شده است. Kodi باید به طور خودکار از طریق فروشگاه Play به روز شود.

روش شماره 2: Sideloading Kodi در Nvidia Shield

اگر ترجیح می دهید از نسخه قدیمی Kodi بیشتر از آنچه در Google Play در دسترس است استفاده کنید یا می خواهید ساخت خاص Kodi را نصب کنید ، باید برنامه را کنار بگذارید. این کار سختی نیست؛ فقط به چند مرحله اضافی نیاز دارد توجه داشته باشید که برنامه های جانبی به طور خودکار به روز نمی شوند ، بنابراین اگر می خواهید از مزایای به روزرسانی ها استفاده کنید ، باید این روند را تکرار کنید. اگر Kodi از قبل نصب شده است ، اما می خواهید ساخت شخص ثالث را امتحان کنید ، حتماً برنامه های موجود موجود را از قبل حذف کنید.

در اینجا نحوه کنار گذاشتن Kodi در Nvidia Shield آورده شده است:

 1. فایل APK را برای نسخه Kodi مورد نظر خود نصب و بارگیری کنید. یک فایل APK بسته ای است که شامل همه مواردی است که برای نصب یک برنامه Android نیاز دارید. تنها مکان امن تضمین شده برای بارگیری برنامه های کاربردی Kodi ، وب سایت رسمی Kodi است ، اما نسخه های قدیمی تر و ساخت های شخص ثالث بدیهی است که از جاهای دیگر تهیه می شوند.
 2. پس از اتمام بارگیری روی لپ تاپ ، پرونده APK را بر روی درایو USB منتقل کنید. پرونده های APK معمولاً کوچک هستند ، بنابراین یک درایو انگشت شست ساده باید خوب عمل کند. با خیال راحت درایو را از بین ببرید.
 3. Nvidia Shield خود را روشن کنید و باز کنید تنظیمات منو در پایین سپس برو به امنیت و محدودیت ها.nvidia shield vpn 4
 4. روشن کردن منابع ناشناخته. این اجازه می دهد تا برنامه های خارج از Google Play نصب شود. مطبوعات خوب وقتی هشدار ظاهر می شود.nvidia shield vpn 3
 5. به صفحه اصلی برگردید و صفحه را باز کنید فروشگاه Google Play.
 6. جستجو را انجام دهید ES File Manager Explorer File و برنامه ای با همین نام را انتخاب کنید. این باید نتیجه اول باشد.nvidia shield vpn 1
 7. کلیک نصب برای بارگیری و نصب ES File Explorer. شرایط و مجوزها را بپذیرید.nvidia shield vpn 2
 8. پس از نصب ES File Explorer ، درایو USB را با فایل APK روی آن وارد شکاف USB Nvidia Shield خود کنید.
 9. یک پنجره بازشو باید ظاهر شود که می خواهد درایو USB را با استفاده از ES File Explorer باز کنید. کلیک خوب.nvidia shield vpn 5
 10. ES File Explorer راه اندازی می شود. در نوار کناری سمت چپ ، کلیک کنید محلی, سپس به پایین بروید تا درایو USB خود را از لیست کشویی انتخاب کنید.
 11. به جایی بروید که فایل Kodi APK را در درایو پرش ذخیره کرده اید و آن را انتخاب کنید. کلیک نصب, سپس نصب دوباره برای پذیرش مجوزها.nvidia shield kodi 4
 12. پس از اتمام نصب ، را انتخاب کنید باز کن برای راه اندازی Kodi. اکنون برنامه باید از صفحه اصلی نیز قابل دسترسی باشد.
 13. از طریق تنظیم اولیه ادامه دهید و استفاده از Kodi را شروع کنید!

پس از نصب و راه اندازی Kodi ، می توانید با خیال راحت درایو USB را حذف کنید. همچنین می توانید با استفاده از مرورگر وب موجود در ES File Explorer ، فایل APK را مستقیماً روی Nvidia Shield خود بارگیری کنید. ما متوجه شدیم که مرور صفحات وب و تایپ کردن یک درد با کنترل پیش فرض Nvidia Shield است ، اما اگر درایو USB یا لپ تاپ دستی ندارید ، این کار نیز انجام می شود.

نحوه نصب افزونه های Kodi در Nvidia Shield

اکثر افزونه های Kodi را می توان از یک مخزن نصب کرد. مخزن رسمی Kodi وارد برنامه Kodi می شود. دیگران باید از منابع شخص ثالث بارگیری شوند. مراحل نصب افزونه ها در Nvidia Shield همانند سایر دستگاه های Kodi است.

در اینجا نحوه نصب مخزن Kodi آورده شده است:

 1. از منوی اصلی Kodi ، به سمت حرکت بروید سیستم > مدیر پرونده
 2. کلیک منبع را اضافه کنید
 3. در جایی که می گوید "هیچ" ، لینک مخزنی را که می خواهید نصب کنید تایپ کنید. اگر می خواهید به آن مستعار بدهید.
 4. کلیک خوب
 5. به صفحه اصلی برگردید و انتخاب کنید مواد افزودنی
 6. باز کن مرورگر افزودنی
 7. انتخاب کنید از فایل پستی نصب کنید و مخزنی را که تازه نصب کرده اید انتخاب کنید. برای اطلاع از کارکردن ، باید یک اعلان دریافت کنید.
 8. اکنون روی کلیک کنید از مخزن نصب کنید گزینه
 9. افزونه مورد نظر برای نصب را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید

برخی از افزودنی ها در مخازن ذخیره نمی شوند و در عوض باید مستقیماً به عنوان یک پرونده. zip بارگیری شوند. شما هم می توانید از لپ تاپ استفاده کنید تا پرونده .zip را روی درایو USB بارگیری کنید و آن را همانطور که در برنامه قبلی با برنامه رسمی Kodi در قسمت قبلی انجام دادیم از طریق Nvidia Shield حرکت دهید و یا از ES File Explorer استفاده کنید تا مستقیماً روی Nvidia Shield خود بارگیری کنید. وب.

یادداشت در فروشگاه های برنامه شخص ثالث

امکان یافتن Kodi و ES File Explorer در فروشگاه های اپلیکیشن های شخص ثالث وجود دارد ، اما ما مخالف آن را توصیه می کنیم. فروشگاه های اپلیکیشن های شخص ثالث معمولاً روند سختگیری رسمی و رسمی ندارند. این بدان معناست که APK هایی که بارگیری می کنید ممکن است قدیمی باشند یا اصلاح شوند تا حاوی بدافزار باشند. اگر کاملاً نمی توانید به Google Play دسترسی پیدا کنید یا قصد استفاده از شخص ثالث را دارید ، لطفاً با احتیاط عمل کنید تا به دستگاهتان آسیب نرسانید و یا اطلاعات شخصی خود را به سرقت نبرید..

همچنین مشاهده کنید: نحوه نصب VPN در Firestick

اعتبار تصویر: Nvidia Shield توسط GBPublic_PR در Flickr CC 2.0

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 − 37 =

Adblock
detector