افزونه Kodi Streamhub: آیا باید آن را نصب کنید؟ آیا استفاده از آن امن است؟

ما نگاهی به افزونه جریان رودخانه Kodi می اندازیم تا ببینید که آیا باید آن را نصب کنید ، استفاده از آن چقدر ایمن است و آیا گزینه های بهتری وجود دارد یا خیر. ما همچنین به شما می خواهیم نحوه استفاده از Kodi را با خیال راحت و به هنگام خصوصیات اضافی استفاده کنید.


جریان 1

Kodi یک بسته نرم افزاری منبع باز است که به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی سیستم سینمای خانگی خود را بسازید. یکی از بزرگترین جاذبه های Kodi این است که می توان آن را بر روی دستگاههای مختلفی از جمله Raspberry Pi ، Amazon Fire Stick ، ​​Roku ، iPhone ، Apple TV ، درایو فلش USB و البته رایانه های شخصی ویندوز نصب کرد..

پس از نصب Kodi ، دو راه برای دسترسی به رسانه وجود دارد. اولین مورد این است که کاملاً به ویدیوها و موسیقی هایی که بصورت محلی ذخیره می شوند ، تکیه کنید ، اما این دستگاه برای دستگاههایی با حجم اندک ذخیره سازی ایده آل نیست. راه دوم نصب قطعات اضافی از نرم افزار به نام افزودنی ها است. اینها پیوندهایی به محتوا دارند که به صورت آنلاین میزبانی می شوند ، و صرف نظر از دستگاهی که کدی را روی آن نصب کرده اید ، می توان از آنها استفاده کرد.

یکی از این افزونه ها Streamhub نام دارد. در این مقاله توضیح خواهیم داد که Streamhub چیست و چگونه کار می کند. اگرچه هیچ یک از افزودنیهای Kodi برای حمله غیرقابل نفوذ است ، اما افزودنیهای شخص ثالث مانند Streamhub نسبت به موارد رسمی از امنیت کمتری برخوردار هستند. ما همچنین نگرانی های مربوط به حفظ حریم خصوصی را در مورد سهم افزودنی های رسمی و شخص ثالث روشن خواهیم کرد.

اخیراً در خبرها داستانهای ترسناک زیادی در مورد Kodi وجود داشته است ، اما واقعیت این است که خود Kodi برای استفاده کاملاً قانونی است. دلیل این توجه منفی این است که برخی از افزودنیها دسترسی کاربران به محتوای بدون مجوز را در اختیار کاربران قرار داده اند. برای هرچه گیج کننده تر امور ، هر کشور قوانین مربوط به پخش آنلاین را تنظیم می کند. به همین دلیل ، بسیار مهم است که قبل از استفاده از Kodi برای پخش مطالب ، مدتی را برای تحقیق در قوانین کشور استفاده کنید.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید. همیشه تحقیق خود را قبل از دسترسی به هرگونه افزودنی ، جریان یا مخزن Kodi انجام می دهید.

نکته مهم: نحوه استفاده از Kodi با خیال راحت و خصوصی

در مواقعی که در آن زندگی می کنیم ، اهمیت حفظ حریم خصوصی آنلاین قابل اغماض نیست. متأسفانه این پیش فرض وجود دارد که افرادی که از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) برای ناشناس کردن تاریخچه مرور خود استفاده می کنند و ترافیک دارند خوب نیست. در واقعیت ، چندین دلیل خوب وجود دارد که چرا شخصی و به ویژه کاربران Kodi باید از VPN استفاده کنند.

یکی از مخرب ترین تکنیکی که هکر می تواند از آن استفاده کند ، حمله Man-in-the-Middle (MitM) نام دارد. این جایی است که کسی اطلاعات کمی را بین شما و وب سایتهایی که بازدید می کنید ، رهگیری می کند و به طور بالقوه امکان دسترسی به همه آنها را از اطلاعات حساب بانکی شما تا اعتبار ورود به سیستم رسانه های اجتماعی فراهم می کند..

چگونه این مربوط به Kodi است؟ خوب ، همه افزودنیها در معرض ربوده شدن آسیب پذیر هستند ، اما افزودنیهای شخص ثالث در معرض خطر بیشتری هستند زیرا بعید به نظر می رسید که در طی مراحل توسعه ، همان مراحل اعتبار سنجی فنی را داشته باشند. هنگامی که یک افزودنی Kodi ربوده شد ، خیلی کم است که شخص ثالث مخرب نتواند با رایانه شما انجام دهد.

متأسفانه هکرها همه آنچه را که باید نگران نباشید نیست. شناخته شده است که ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) به طور عمدی سرعت شبکه کاربران خود را محدود می کنند تا مانع از پخش آنلاین فیلم شوند. این می تواند اتفاق بیفتد حتی اگر هزینه های بارگیری نامحدود را بپردازید و فقط محتوای رسمی دارای مجوز را پخش کنید.

یک VPN خوب می تواند به هر دو تهدید کمک کند. آنها تمام داده های ورودی و خروجی را از رایانه شما رمزگذاری می کنند ، به این معنی که هرکسی که میزان ترافیک شما را بررسی می کند ، نمی تواند آنچه شما انجام می دهید را ببینید. این همچنین بدان معنی است که ISP شما نمی تواند بطور خودکار بگویید که آیا شما فیلم را پخش می کنید ، که از شما در برابر اقدامات پرتاب کننده محافظت می کند.

توصیه می کنیم از VPN بنام IPVanish استفاده کنید. تا به امروز ، IPVanish با هر یک از افزودنیهای Kodi که ما مورد آزمایش قرار داده ایم ، کار کرده است و آنها هیچگونه ترافیکی در مورد شما ندارند. شما لازم نیست برای راحتی کار ، حریم خصوصی را نیز قربانی کنید ، زیرا حتی می تواند روی آمازون فیرسستیک نصب شود.

آنها همچنین سرورهای خود را دارند که به آنها امکان می دهد شبکه ای پایدار با سرعت ثابت داشته باشند. این بدان معنی است که IPVanish می تواند به شما کمک کند تا از بافر جلوگیری کنید و به شما اجازه می دهد از محتوای Kodi لذت ببرید ، همانطور که قرار بود تجربه شود.

معامله خواننده: در IPVanish تا 60٪ صرفه جویی کنید.

افزودنی Kodi Streamhub چیست؟?

جریان 2
افزونه Kodi Streamhub یک افزونه شخص ثالث است که امکان دسترسی به پخش مستقیم تلویزیون و همچنین محتوای درخواستی را فراهم می کند. این یک scraper پیوند نسبتاً استاندارد است که محتوا را در چندین سایت مختلف پخش می کند و آنها را به کاربر تحویل می دهد.

چندین مسئله بزرگ با این افزونه وجود دارد که مانع توصیه آن نمی شود. اولا ، اکثریت قریب به اتفاق محتوای آن بدون مجوز است. لیست ارائه دهنده هایی که این کاربردهای افزودنی را نمی توان به آن اضافه کرد ، و گرچه ده ها قبلاً نیز در آن گنجانده شده است ، هیچ منبع قانونی مشکوک برای عرضه وجود ندارد.

ثانیا ، برخی از این جریانهای افزودنی فقط برای اعضای پریمیوم در دسترس هستند. برای تبدیل شدن به یک عضو حق بیمه ، باید هزینه اشتراک را به توسعه دهنده بپردازید. بارزترین نقص در اینجا این است که هیچ راهی نمی توانید بدانید که با اطلاعات کارت اعتباری شما چه خواهد شد ، اما این تنها مسئله نیست. اگر مایل به صرف هزینه برای جریان دادن به محتوا هستید ، بهتر است از شرکتی که آن را تأمین می کند حمایت کنید. این به آنها امکان می دهد تا به ایجاد این محتوا ادامه دهند و از افرادی که جریان های نامشروع ایجاد می کنند پشتیبانی نمی کنند.

در حالی که Streamhub از حضور رسانه های اجتماعی نسبتاً گسترده ای برخوردار است ، سازندگان آن بسیار پراکنده منتشر می کنند. آنها یک تالار اختصاصی دارند ، اما برخی از بخش های آن کار نمی کنند و در بیشتر موارد ، اگر این افزونه ربوده شود ، به احتمال زیاد برای تأیید این امر باید به اطلاعاتی از منابع غیر رسمی تکیه کنید..

به دلایل فوق ، ما توصیه نمی کنیم که کاربران Kodi محتوا را با Streamhub نصب یا پخش کنند.

گزینه های دیگری برای افزودنی Streamhub Kodi

Streamhub در اختیار کاربران Kodi که می خواهند محتوای خود را به صورت مشروح پخش کنند ، هیچ چیزی را ارائه نمی دهد. درعوض ، این کاربران می توانند از برخی از افزودنیهای رسمی زیر یا مقاله اختصاصی ما استفاده کنند. برخی از اینها رایگان برای استفاده است ، بعضی دیگر نیاز به یک اشتراک کوچک دارند ، اما مهمتر از همه ، کلیه محتوایی که به آنها دسترسی پیدا می کنید رسماً مجاز است.

معاون

معاون

اگر به دنبال فیلم های مستند سختی هستید ، افزونه معاون برای Kodi همه آنچه را که شما همیشه به آن نیاز دارید دارید. این برنامه ویژگی های تمام طول را پوشش می دهد ، همه چیز را از سیاست گرفته تا هویت گرفته تا جنگ ، و اینها به راحتی در لیست های پخش برای مشاهده آسان تر سازماندهی می شوند..

افزونه معاون Kodi در استفاده رایگان است و نیازی به ثبت نام ندارد. صفحه تنظیمات الحاقی وجود ندارد ، اما هنگام تماشای محتوا ، مقدار قابل توجهی از سفارشی سازی در دسترس است. می توانید میزان روشنایی ، کنتراست و سطح زوم را تغییر دهید ، و حتی از عینک های سه بعدی نیز پشتیبانی می شود. تنظیمات صوتی نیز به همین ترتیب پیشرفته هستند و در صورت وقفه از فیلم ، ویژگی جبران سفارشی وجود دارد.

کلیه مطالب معاون ارائه شده با کیفیت عالی در دسترس است و با وجود این ، جریانها با سرعت بسیار کمی با حداقل بافر به طور مستقیم از وب سایت رسمی معاون بارگذاری می شوند..

افزودنی معاون برای Kodi را می توان در مخزن رسمی افزودنی کد مشاهده کرد.

چرخش

چرخش

اگر در بازی یا eSports جالب هستید ، احتمالاً از Twitch شنیده اید. این سیستم عامل پیشرو در جهان با تمرکز بازی است ، بنابراین طبیعی است که یک افزودنی Kodi برای آن وجود داشته باشد.

افزودنی Twitch برای Kodi به شما امکان می دهد برای جستجوی یک بازی خاص ، پخش کننده یا سیستم عامل خاص خود استفاده کنید و هم محتوای زنده و هم به صورت تقاضا را ارائه دهید. همچنین دارای یک بخش برای محتوای غیر بازی است ، بنابراین چیزی برای تماشای همه افراد وجود دارد.

یکی از تفاوت های عمده بین Twitch و سایر سیستم عامل های ویدیویی مانند YouTube این است که Twitch میزبان مطالب زیادی است که چندین ساعت طول دارد. این چیزی از شمشیر دو لبه است. پخش بارها مدت زمان کمی بیشتر طول می کشد و به راحتی در حال تماشای آن نیستید ، اما اگر جریانی را که دوست دارید پیدا کنید ، غالباً تماشای آنها خیلی بیشتر از YouTube است.

حتی می توانید بازی های خاص ، انجمن ها یا جریانهای با وضوح پایین را از نمایش در نتایج جستجوی خود مسدود کنید. این به شما امکان می دهد تا بهترین تجربه ممکن را کسب کنید و حتی باعث می شود قبل از پیدا کردن آنچه به دنبال آن هستید ، نیازی به حرکت در چند صفحه نتایج نداشته باشید.

افزودنی Twitch برای Kodi را می توانید در مخزن رسمی افزودنی کد اضافه کنید.

NBC Sports Extra فوق العاده

nbc

اگر به دنبال محتوای ورزشی هستید ، افزونه NBC Sports Live Extra برای Kodi پیشنهادات زیادی دارد. آنها بسیاری از ورزشهای مختلف از جمله فرمول یک ، گلف و بیس بال را پوشش می دهند ، به علاوه آنها نکات برجسته مسابقه و محتوای برجسته مانند مصاحبه را به صورت رایگان ارائه می دهند.

با این وجود یک نتیجه گیرنده وجود دارد: برای تماشای بازی های کامل یا دیدن محتوای زنده ، باید هردو بازی را با هزینه اشتراک بپردازید. صرف نظر از این که شما یک هوادار مشتاق هستید یا فقط می خواهید جام حذفی را ببینید ، شما پوشیده هستید.

در حالی که برخی پوشش های NBC Sports Live Extra در چندین کشور (اتریش ، کانادا ، دانمارک ، آلمان ، ایرلند ، ایتالیا ، ژاپن ، لوکزامبورگ ، هلند ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، و انگلیس) در دسترس است ، برخی از محتوا قفل شده در منطقه است. می توانید با اتصال VPN خود به یک سرور آمریکایی این کار را دور بزنید ، بنابراین این یک مشکل بزرگ نیست.

افزودنی NBC Sports Live Extra را می توانید در مخزن رسمی افزودنی کد مشاهده کنید.

iPlayer WWW

iplayer

در انگلیس ، یکی از محبوب ترین راه های دسترسی به محتوای زنده با کیفیت بالا ، استفاده از iPlayer BBC است. این مجموعه ترکیبی از جریان مستقیم تلویزیون و رادیو ، و همچنین گزیده ای از محتوای درخواستی از تمام کانال های BBC.

با استفاده از یک الحاق رسمی رسمی iPlayer WWW ، به کلیه این محتوا قابل دسترسی است. این استفاده رایگان است و نیازی به ثبت نام ندارد. اما ممکن است از شما سؤال شود که آیا مجوز تلویزیون معتبری دارید یا خیر. این یک الزام قانونی برای استفاده از iPlayer در انگلستان است و همچنین به شما امکان می دهد تا هر کانال تلویزیونی رایگان انگلیسی را تماشا کنید ، بنابراین این یک سرمایه گذاری بد نیست.

محتوای iPlayer به صورت منطقهای قفل شده است ، بنابراین اگر شما یک دارنده مجوز تلویزیون هستید که به خارج از انگلیس سفر می کند ، نمی توانید به آدرس iPlayer بدون آدرس IP انگلیسی دسترسی پیدا کنید. با این حال ، اگر VPN خود را به یک سرور انگلیسی وصل کنید ، یک مورد از شما تهیه می شود و قادر خواهید بود iPlayer را در محتوای قلب خود مرور کنید..

افزودنی iPlayer WWW برای Kodi را می توانید در مخزن رسمی افزودنی کد اضافه کنید. برای مطالعه راهنمای نصب عمیق iPlayer WWW ما اینجا را کلیک کنید.

نمای کلی و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی

Streamhub با الحاق کامل Kodi فاصله دارد. اگرچه دسترسی به یک کتابخانه رسانه ای عظیم را فراهم می کند ، اما محتوای بسیار کمی مجاز به آن پیشنهاد می شود. همچنین راهی برای اضافه کردن ارائه دهندگان محتوای مجاز وجود ندارد ، بنابراین برای کاربرانی که به دنبال رسمی پخش محتوای هستند ، Streamhub همه چیز بی فایده است.

علاوه بر این ، این واقعیت که سازنده Streamhub در ازای دریافت طیف گسترده تری از منابع غیررسمی ، هزینه اشتراک را می پذیرد ، در بهترین حالت نگران کننده است. این امر به طور بالقوه امکان دسترسی مستقیم به اطلاعات کارت اعتباری شما را فراهم می کند و حتی خطرات ناشی از آن را نیز نادیده می گیرید ، پول شما بهتر است از افرادی که محتوا را در وهله اول ممکن می کنند ، حمایت کنند..

تعداد افزودنیهای بسیاری برای Kodi وجود دارد که محتوای رسمی مجاز برای تماشای شما را ارائه می دهند. بسیاری از اینها استفاده رایگان ، قابل اطمینان تر و ارائه قابلیت های بیشتری نسبت به Streamhub رایگان هستند ، بنابراین ما اطمینان خواهیم یافت که شما می توانید مواردی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما بهتر از Streamhub باشد.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 + = 45

Adblock
detector