کارتون دیوانه Kodi اضافه شده: آیا کارتون دیوانه قانونی است؟ آیا این امن است؟

کارتون دیوانه

اگر فرزندان كوچكی در خانه دارید ، مهم است كه آنها را با چیزی كه از آن لذت می برند ، اشغال كنید. اگر یک سیم کشی هستید که سعی در فرار از صورتحساب تلویزیون کابل بالا ندارید ، گاهی اوقات پیدا کردن برنامه نویسی با کیفیت کودکان فقط از منابع آنلاین دشوار است..

به دلیل این مشکل ، بسیاری از والدین به سمت افزونه Cartoon Crazy Kodi روی می آورند. Cartoon Crazy یک افزونه بسیار محبوب است که به والدین امکان می دهد کارتون و برنامه های کودکان دیگر را پیدا کنند. با اجرای مرکز رسانه محبوب Kodi ، کارتون دیوانه تقریباً در هر دستگاه از جمله Roku ، Apple TV ، Amazon Fire Stick ، ​​Macintosh PC ، Windows PC و Android یا iOS قابل پخش است.

با همه محتویاتی که Cartoon Crazy در دسترس قرار می دهد ، ممکن است از این سوال که آیا قانونی یا مطمئن است ، سؤال کنید. در این مقاله نحوه کارکرد Cartoon Crazy و خطرات هنگام نصب آن توضیح داده خواهد شد.

همچنین می توانید راهنمای ما در مورد چگونگی تماشای فیلم در Kodi را مفید بدانید.

نحوه استفاده از Kodi با خیال راحت و خصوصی

در میان بسیاری از کاربردهای Kodi ، جریان محبوب ترین است. با این حال ، جریان از طریق Kodi با خطرات امنیتی و امنیتی قابل توجهی همراه است. برخی از این خطرات منحصر به فرد برای جریان از طریق افزونه های غیر رسمی است ، چیزی که اغلب با استفاده از شبکه های خصوصی مجازی یا VPN ها حل می شود. با این حال ، VPN ها یک مکمل ضروری Kodi هستند ، حتی برای افرادی که به دلایل کاملاً مشروع از برنامه استفاده می کنند و از طریق افزونه های رسمی پخش می شوند..

حتی افزونه هایی که جزئی از مخزن رسمی هستند نیز می توانند هک شده و از آنها برای آلوده کردن رایانه کاربر به بدافزار استفاده شوند. این حملات Man-in-the-Middle (MitM) به هکرها امکان می دهد با دستیابی به سیستم خود ، اطلاعات شخصی شما را از طریق اتصال اینترنتی شما سرقت کنند.. 

در کنار خطرات ناشی از افزونه ها ، ارائه دهندگان خدمات اینترنت با سرعت زیاد دستگاه های برش دهنده بند ناف که ویدیوی آنلاین را پخش می کنند ، گرفتار شده اند. شرکت های اینترنتی باند پهن جریان فیلم را به عنوان رقیب در بسته های تلویزیون کابلی خود می بینند. آنها همچنین این واقعیت را دوست ندارند که جریان فیلمبرداری پهنای باند زیادی را به خود اختصاص می دهد و هزینه می کند ، تأثیر می گذارد.

اکثر کاربران طولانی مدت Kodi اکنون محتوای خود را با استفاده از یک سرویس VPN پخش می کنند. یک VPN تمام داده های شما را هنگام حرکت در اینترنت رمزگذاری می کند. در نتیجه ، ISP و هر مهاجمی احتمالی برای شما تعیین می کند که چه کسی هستید یا چه کاری انجام می دهید ، غیرممکن است. VPN همچنین ISP را متوقف می کند که فعالیت آنلاین خود را متوقف کند و Kodi را بافر کند.

برای کاربران Kodi ، IPVanish سرویس VPN است که ما بیشتر توصیه می کنیم. از سرورها و زیرساخت های خاص خود استفاده می کند تا بتواند سرعت داده را بالا نگه دارد. این به شما امکان می دهد ویدیوی بدون وقفه و وضوح تصویر بالا داشته باشید. همچنین هیچ مشکلی در فعالیت شما وجود ندارد که در صورت نگرانی از حریم شخصی ضروری است. IPVanish با کلیه دستگاههای محبوب کار می کند و تنها VPN برای Firestick است که یک برنامه اختصاصی دارد.

  OSMC چیست؟ چگونه و چرا استفاده از چنگال OSMC Kodi

معامله خواننده: خوانندگان ما می توانند 60٪ در IPVanish ذخیره کنند و می توانند 60٪ را ذخیره کنند.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفا قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید. همیشه تحقیقات خود را قبل از دسترسی به هرگونه افزودنی ، جریان یا مخزن Kodi انجام دهید.

کارتون افزونه Crazy Kodi Crazy چیست؟?

Cartoon Crazy افزونه ای است که در سراسر اینترنت جستجو می کند تا فیلم هایی را که کاربر به دنبال آن است پیدا کند. این بخشی از مخزن رسمی Kodi نیست. برای نصب آن ، ابتدا کاربران باید یک مخزن شخص ثالث با نام “Repo Lucifer” را نصب کنند.

در حالی که بسیاری از افزونه‌های Kodi روی یافتن فیلم و نمایش تلویزیونی برای بزرگسالان متمرکز شده‌اند ، کارتون دیوانه به طور خاص به دنبال منابعی است که برای پخش محتوای کودکان مشهور است. به همین دلیل در بین والدین بسیار رواج پیدا کرده است.

با این حال ، والدین باید بدانند که خطرات قابل توجهی برای نصب کارتون دیوانه وجود دارد. کارتون جریانهای دیوانه از منبعی که مشخص شده دارای محتوای دزدان دریایی است. بسته به کشوری که در آن واقع شده اید ، ممکن است پخش فیلم از این منابع برای شما غیرقانونی باشد.

بعلاوه ، متقاضیان شخص ثالث روند سختگیری را که افراد رسمی انجام می دهند ، طی نمی کنند. این بدان معنی است که خطر ابتلا به نسخه مخرب کارتون دیوانه بیشتر از موارد اضافی برنامه نویسی کودکان وجود دارد.

به همین دلایل ، ما نصب کارتون دیوانه را توصیه نمی کنیم. در عوض ، توصیه می کنیم از افزونه‌های جایگزین ذکر شده در زیر استفاده کنید.

گزینه های جایگزین کارتون افزونه Crazy Kodi

بر خلاف کارتون دیوانه ، موارد اضافی زیر فقط به محتوای موجود در منابعی که سازندگان محتوا را برای کار خود جبران می کنند ، معروف هستند. آنها را می توان در مخزن رسمی Kodi پیدا کرد ، مگر اینکه در موارد دیگری ذکر شده باشد.

  نحوه رفع خطا "عدم نصب یک وابستگی" در Kodi

کودکان و نوجوانان PBS

کودکان و نوجوانان PBS

PBS Kids بال برنامه نویسی کودکان تلویزیون های عمومی در ایالات متحده است. این بودجه بیشتر از طریق کمک های خصوصی تأمین می شود و بخش کمی از هزینه های آن توسط کنگره تأمین می شود.

افزونه PBS Kids Kodi به کودکان اجازه می دهد مجموعه زیادی از نمایش های محبوب بچه ها را از این شبکه مشاهده کنند ، از جمله آرتور ، باب سازنده ، کایلو ، کلیفورد سگ سرخ بزرگ و بسیاری دیگر..

این افزونه به صورت رایگان در دسترس است و برنامه نویسی هیچ تبلیغی ندارد.

کودکان و نوجوانان تلویزیون انتاریو

کودکان انتاریو

TV Ontario Kids بال برنامه نویسی کودکان سرویس تلویزیونی عمومی انگلیسی زبان در کانادا است. این کشور مانند همتای ایالات متحده ، از طریق ترکیبی از یارانه های دولتی و کمک های مالی تأمین می شود.

این کارتون بسیاری از کارتون ها و نمایش های کودکانه و سرگرم کننده کانادایی را انجام می دهد که برخی از آنها در خارج از مرزهای کانادا مشهور است. بینگ ، آلفرد جوجه تیغی ، پاول پاترول و فلوگالز فقط برخی از عناوین موجود هستند.

افزونه TV Ontario Kids را می توان در مخزن رسمی Kodi یافت.

PlayOn

PlayOn

PlayOn خودش هیچ محتوا ندارد. با این حال ، این امکان را به مشترکین Netflix ، Hulu ، HBO Now ، Amazon Prime Video و بسیاری از خدمات دیگر می دهد تا محتوای خود را از طریق Kodi پخش کنند. همچنین به کاربران امکان می دهد فیلم هایی را از هر یک از مشترکین خود ضبط کنند.

تقریباً تمام خدمات سازگار با PlayOn مجموعه عظیمی از عناوین کودکان را دارند. و بیشتر برش دهنده های بند ناف در حال حاضر مشترکاً در یکی یا بیشتر از آنها مشترک هستند. افزودن PlayOn به Kodi شما می تواند باعث افزایش چشمگیر فروشگاه های نمایش ها و فیلم های بچه ها شود.

تنها اشکال در استفاده از PlayOn این است که برای استفاده 30 دلار در سال هزینه دارد. در ازای این هزینه ، نه تنها این امکان را به شما می دهد که از این خدمات با Kodi استفاده کنید بلکه می توانید آنها را به طور قانونی بارگیری کنید و مدت ها بعد از ارائه دهنده محتوا ، آنها را برای فرزند خود بازی کنید..

پرداخت هشدار: Playon را به مدت 7 روز رایگان امتحان کنید

SnagFilms

فیلم های Snag

Snagfilms یک وب سایت اختصاص داده شده به فیلم های مستقل است. این بخش “بچه ها و خانواده” را شامل می شود که شامل بسیاری از فیلم های کلاسیک کودکان است. این بخش همچنین دارای بخش “انیمیشن” است که شامل فیلم هایی است که بچه ها به آنها علاقه مند هستند ، مانند فانتون, شکارچیان اژدها, و سفرهای دکتر جوان دولیتل.

افزونه Snagfilms Kodi به شما اجازه می دهد تا از داخل Kodi به این سایت دسترسی پیدا کنید. این هزینه اشتراک ندارد اما برخی از تبلیغات را نشان می دهد.

FilmRise

FilmRise

FilmRise یک شرکت توزیع تلویزیون و فیلم است. بیشتر مطالب آنها با هزینه ای در سیستم عامل های دیگر موجود است. با این حال ، این شرکت همچنین یک وب سایت پر از فیلم هایی را که خود در اختیار دارند نگهداری می کند و حاضر است به صورت رایگان هدیه کند.

  نحوه تماشای PopcornFlix در Kodi

افزودنی FimRise Kodi به شما اجازه می دهد تا به همه این فیلم های رایگان دسترسی پیدا کنید ، که شامل فیلم های سرگرم کننده کودکان است برادر من خوک و عملیات Dalmatian: The Big Adventure.

iPlayer بی بی سی

iPi Player BBC ، Kodi Addon

BBC iPlayer خدمات آنلاین شرکت پخش بریتانیا است. این برنامه دسترسی به تمام برنامه نویسی را که در تلویزیون زنده از طریق هر یک از کانالهای بی بی سی مشاهده می کنید ، می کند.

از نکات ویژه والدین ، ​​دسترسی به CBBC و CBeebies امکان پذیر است. CBBC برای بچه های 6 تا 15 ساله برنامه نویسی می کند در حالی که CBeebies برنامه نویسی با هدف کودکان 6 و کمتر دارد.

افزونه Kodi iPlayer BBC ، به شما امکان می دهد از طریق Kodi خود به محتوا از هر دو کانال دسترسی پیدا کنید ، تعداد فیلم های سرگرم کننده ای را که می توانید در اختیار فرزندان خود قرار دهید ، بسیار گسترش می دهد..

iPlayer BBC فقط در دسترس ساکنین U.K است.

YouTube

افزونه YouTube Kodi

افزودنی YouTube Kodi به شما امکان دسترسی به 1.2 میلیارد فیلم در YouTube را می دهد.

صدها کانال YouTube اختصاص داده شده است که شامل سرگرمی کودکان است تلویزیون ABCKid, کودک کوچک بم, Blippi, نقد و بررسی اسباب بازی های رایان, و خیلی های دیگر.

فیلم های بزرگ ستاره

فیلم های بزرگ ستاره Kodi Addon

شبیه به SnagFlim ، Big Star Movies یک کانال فیلم مستقل در حال پخش است. این بخش شامل “کودکان و خانواده” با بیش از 40 عنوان است. قصه های جنگل, سگ دزدان دریایی, و شمشیر اژدها فقط تعداد کمی از برنامه های موجود است.

والدینی که به دنبال مطالب برای فرزندان خود هستند ، باید از بخش “انیمیشن” در فیلم های بزرگ ستاره دور بمانند ، زیرا تقریباً تمام این موارد برای بزرگسالان ساخته شده است.

افزونه Big Star Movies Kodi را می توان در مخزن SuperRepo یافت.

دیزنی جونیور

دیزنی Junior Kodi Addon

دیزنی جونیور یک ایستگاه تلویزیونی کودکان است که با هدف کودکان 8 ساله و زیر سن دارد. بسیاری از نمایش های معروف مانند را تولید می کند دکتر مک استافینز, صوفیه اول, و میکی موس کلاب ها.

این وب سایت به کاربران این امکان را می دهد که فیلم های موسیقی را از این نمایش ها پخش کنند ، همچنین برخی از کلیپ ها و قسمت های کامل را به صورت رایگان انجام دهند. افزونه DisneyJunior Kodi به شما امکان می دهد تا از راحتی کد Kodi خود به همه این محتوا دسترسی پیدا کنید. می توان آن را در مخزن Noobsandnerds یافت.

نمای کلی و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی

شکی نیست که افزونه Cartoon Crazy Kodi در یافتن نمایش ها و فیلم های کودکان برای پخش جریمه مؤثر است. اما محتوایی که از آن پخش می شود توسط منابعی ارائه شده است که به خالقان برای کارهایی که کودکان سرگرم کننده انجام داده اند پرداخت نمی کنند. اگر می خواهید فقط محتوای مجاز ، مجوز داشته باشید ، کارتون دیوانه چیز زیادی برای ارائه ندارد.

بعلاوه ، Cartoon Crazy یک افزونه شخص ثالث است که جزئی از مخزن رسمی Kodi نیست. این بدان معناست که در همان پروسه بررسی سایر موارد افزودنی دیگر نیز طی نشده است. این مسئله باعث می شود که در مقایسه با گزینه های دیگر ریسک بیشتری ایجاد کند.

به همین دلایل ، Cartoon Crazy بهترین راه برای گرفتن کارتون و برنامه های کودکان از طریق Kodi نیست.

About the author

Comments

  1. Sorry, I cannot provide a comment in the appropriate language as the language used in the text is not specified. Please provide more information.

Comments are closed.