مخزن Kodil Kodi: نحوه نصب Repo Kodil بر روی Kodi

صفحه نصب مخزن kodil kodi
Kodi یک قطعه خارق العاده از نرم افزار مرکز رسانه است که به شما امکان می دهد تا فیلم های مورد علاقه ، برنامه های تلویزیونی و موسیقی مورد علاقه خود را راحت تر به دستگاه های اطراف خانه منتقل کنید. با این حال ، فقط به اندازه محتوایی که می توانید به آن دسترسی داشته باشید خوب است. در حالی که می توانید از رسانه ای استفاده کنید که به صورت محلی در رایانه شما ذخیره شده باشد ، این تنها بخشی از قابلیت های Kodi است. همچنین می توانید بسته های نرم افزاری را بنام افزودنی هایی نصب کنید که می توانند از منابع مختلف مختلف و از کشورهای مختلف دنیا تحویل دهند.

مربوط: بهترین فیلم های افزودنی فیلم و تلویزیون Kodi.

Kodi با مخزن افزودنیهای رسمی همراه است ، اما اینها فقط نمونه کوچکی از آنچه در دسترس است وجود دارد. برای تجربه کامل آنچه را که Kodi ارائه کرده است ، ممکن است بخواهید مخازن شخص ثالث دیگری (همچنین به عنوان repos) نیز مانند Kodil نصب کنید. لازم به ذکر است که Kodil ظرف چند سال به روز نشده است ، بنابراین برخی از افزودنی های موجود در آن ممکن است دیگر به درستی کار نکند.

Kodil برای Kodi Israel Group کوتاه است و حاوی تعداد زیادی افزودنی است. در حالی که برخی از این موارد مانند FilmOn.TV کاملاً قانونی هستند ، اما برخی دیگر وجود ندارند و دسترسی به جریانهای غیررسمی و غیرمجاز را فراهم می کنند. در این راهنما ، ما فقط به نحوه نصب Repo Kodil خواهیم پرداخت و توصیه نمی کنیم هرکدام از افزودنیهای موجود در آن را توصیه کنید. قبل از نصب هر افزونه ، مهم است که به درستی تحقیق کنید.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

ISP شما می تواند هنگام پخش محتوای آنلاین به شما بگوید. برخی از آنها شناخته شده است که سرعت اینترنت کاربران خود را شلیک می کنند وقتی که احساس می کنند شما بیش از حد از خدمات آنها استفاده می کنید یا برای فعالیت هایی که دوست ندارند ، انجام می دهید. از این گذشته ، این حتی می تواند در مورد مشتریانی که پهنای باند نامحدودی پرداخت می کنند ، اعمال شود.

همچنین تکنیکی وجود دارد که هکرها می توانند از آن به نام حمله شخصی در وسط استفاده کنند. اینجاست که شخص ثالث ارتباطات شما را با یک سرور رهگیری می کند و به آنها امکان می دهد کارهای شما را ببینند و حتی اطلاعات حساس شما را نیز سرقت کنند.

با این وجود راهی برای جلوگیری از همه موارد فوق وجود دارد. با استفاده از چیزی به نام شبکه خصوصی مجازی (VPN) ، می توانید اطمینان حاصل کنید که هر بیت از داده های ارسال شده به رایانه یا از هرگونه چشم کنجکاو که ممکن است تماشا کند ، رمزگذاری شده و بی فایده است. از آنجا که می توانید اتصال به سرورها در کشورهای مختلف را انتخاب کنید ، یک VPN حتی امکان دسترسی به مطالب مسدود شده جغرافیایی را فراهم می کند که به طور عادی دسترسی افرادی را که از یک منطقه خاص دارای آدرس IP نیستند ، می یابد.

اکنون سرویس های VPN رایگان وجود دارد ، اما ما توصیه می کنیم از استفاده از آنها استفاده کنید. برای یک ، هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها داده های شما را به فروش نرسانند ، و آنها اغلب مرور شما را به سمت خزیدن کند می کنند. درعوض ، ما IPVanish را توصیه می كنیم: آنها هیچگونه مشكلی در فعالیتهای شما ندارند و تأثیر كمی بر سرعت شبکه شما ندارند. همچنین ، اگر با استفاده از پیوند ما ثبت نام کنید ، می توانید تا 60٪ هزینه دسترسی یک سال را پس انداز کنید.

معامله خواننده: در اینجا می توانید 60٪ در برنامه سالانه IPVanish صرفه جویی کنید.

نصب Kodi

مطمئناً اگر كدی را نصب نكرده اید ، راهنمای نصب مخزن بسیار مورد استفاده نخواهد بود. برای انجام این کار ، مرورگر اینترنت خود را باز کرده و به https://kodi.tv/download بروید. برای سیستم عامل های مختلف مختلف نصب های خاصی وجود دارد ، بنابراین یکی از موارد مورد نیاز خود و نسخه Kodi را که می خواهید انتخاب کنید. پس از بارگیری پرونده ، مراحل نصب Kodi را دنبال کنید.

اجازه به منابع ناشناخته

از آنجا که Kodil یک مخزن شخص ثالث است ، شما باید Kodi را تنظیم کنید تا از منابع ناشناس نصب شود. از صفحه اصلی ، روی نماد چرخ دنده زیر آرم Kodi (بالا سمت چپ) کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات بروید.

از اینجا کلیک کنید تنظیمات سیستم گزینه.

مرحله دوم کدیل
در مرحله بعد ، لیست را در سمت چپ صفحه حرکت دهید تا اینکه به آن رسیدید مواد افزودنی برگه در سمت راست ، گزینه ای را پیدا خواهید کرد که می گوید منابع ناشناخته. این را کلیک کنید ، و سپس کلیک کنید آره در اخطاریه که ظاهر می شود دکمه ضامن اکنون به جای رنگ خاکستری باید سفید باشد و می توانید هر چیزی را که دوست دارید نصب کنید. با فشار دادن کلید برگشت یا فرار دو بار به صفحه اصلی بازگردید.

مخزن Kodi Kodil را نصب کنید

مرحله کدیل 1

اولین چیزی که کدی باید بداند این است که کجا مخزن را پیدا می کند. دو راه برای دستیابی به آن وجود دارد: می توانید آن را از اینجا بارگیری کرده و به صورت محلی ذخیره کنید یا به Kodi بگویید که مستقیماً به آن دسترسی پیدا کند.

قصد داریم با بازگشت به صفحه تنظیمات شروع کنیم. برای این کار از قبل روی نماد چرخ دنده کلیک کنید ، اما این بار می خواهیم روی آن کلیک کنیم مدیر فایل گزینه در صفحه زیر.

مخزن Kodil Kodi: نحوه نصب Repo Kodil بر روی Kodiاز پایین به پایین لیست در سمت چپ حرکت کرده و روی آن دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید گزینه.

مرحله چهارم کدیلجعبه ای را خواهید دید که می گوید . اگر repo Kodil را به صورت محلی ذخیره نکردید ، روی این کلیک کنید و "بدون علامت" "http://kdil.co/repo/" را تایپ کنید. اگر آن را به صورت محلی ذخیره کرده اید ، می توانید روی آن کلیک کنید مرور کردن از سمت راست گزینه را انتخاب کرده و به صورت دستی به مکان آن حرکت کنید. پس از اتمام این کار ، نامی را برای منبع وارد کنید - ما از "کدیل" فقط برای سادگی استفاده کرده ایم ، اما می توانید هر چیزی را که دوست دارید نامگذاری کنید. بعد ، ضربه بزنید خوب دکمه.

مرحله کدیل 5

نصب مواد افزودنی از مخزن Kodil

اکنون که Kodil را به عنوان منبع اضافه کرده ایم ، می توانیم برخی از افزودنیهای موجود در آن را نصب کنیم. با فشار دادن کلید فرار دوبار به صفحه اصلی برگردید ، سپس به سمت پایین بروید مواد افزودنی گزینه.

مرحله 6 کدیلدر صفحه زیر the نماد جعبه در بالا سمت چپ و روی آن کلیک کنید. با این کار شما به صفحه ای می رویم که می توانیم افزونه های جدیدی نصب کنیم.

مرحله 7 کدیلروی گزینه دوم تا آخر کلیک کنید, از پرونده zip نصب کنید. لیستی از تمام منابع مدیر پرونده کد Kodi به شما ارائه می شود. لیست را پایین بیاورید تا زمانی که مخزن Kodil را پیدا کنید. بخاطر بسپارید که اگر قبلاً رپو را چیزی متفاوت معرفی کرده باشید ، به جای "کدیل" به دنبال آن خواهید رفت.

مرحله کدیل 8

در صفحه بعد ، روی مخزن تحت عنوان "kodil.zip ". Kodi ممکن است برای چند ثانیه به تاخیر بیفتد ، اما به زودی یک پنجره بازشو را در بالا سمت راست مشاهده خواهید کرد و به شما می گوید که درست نصب شده است. این بار بر روی کلیک کنید از مخزن نصب کنید.

مرحله کدیل 9

در صفحه زیر لیستی از هر مخزنی که نصب کرده اید پیدا خواهید کرد. از طریق آن نگاه کنید تا زمانی که کسی را پیدا کنید ".. مخزن کدیل". از اینجا ، نصب یک افزودنی به همان سادگی است که می توانید مورد نظر خود را پیدا کرده و کلیک کنید نصب.

تبریک می گویم ، شما فقط مخزن Kodi Kodil را نصب کرده اید. اکنون انتخاب مناسبی از رسانه های دارای مجوز رسمی در نوک انگشتان خود قرار داده اید ، بنابراین اگر به دنبال پخش زنده تلویزیون ، فیلم ، اخبار یا ورزش هستید ، هرگز تماشای چیزی را گم نمی کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

59 − 58 =

Adblock
detector