افزونه Magic Dragon Kodi چیست؟ آیا باید Magic Dragon را نصب کنید؟

what_is_kodi_main

کدی چیست؟?

Kodi یک پخش کننده رسانه منبع باز است که از ویژگی های متنوعی برخوردار است. Kodi کاملاً متنوع است و می تواند صدا و فیلم را از طریق منابع آنلاین و همچنین محلی ذخیره کند. علاوه بر این ، این دستگاه پخش چند رسانه ای می تواند در بسیاری از دستگاه ها مانند رایانه های ویندوز ، رایانه های مک ، Nvidia Shield ، Raspberry Pis ، دستگاه های Android و آیفون ها مورد استفاده قرار گیرد..

همچنین مشاهده کنید: بهترین افزونه های فیلم Kodi

هشدار: ISP شما می تواند فعالیت جریان شما را مشاهده کند

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) اتصال اینترنت شما را از طریق سرورهای ایمن مسیریابی می کند ، در نهایت با پوشاندن هویت ، از حریم خصوصی شما محافظت می کند. این امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، با توجه به اینکه ISP ها نه تنها می توانند مشاهده کنند همه از ترافیک جریان شما استفاده می کند ، اما می تواند آن داده ها را به اشخاص ثالث که درخواست دسترسی دارند یا برای سود خودشان دارند منتقل کنید.

ISP ها همچنین شناخته شده اند که سرعت اتصال کاربرانی که مرتباً محتوای آنلاین را پخش می کنند ، محدود می شوند. استفاده از VPN اتصال شما را از طریق یک تونل ایمن و خصوصی مسیریابی می کند که تعیین می کند از چه نوع داده ای استفاده می کنید برای ISP ها غیرممکن است. این به شما امکان می دهد از پرتاب صدا استفاده کنید.

علاوه بر این ، VPN ها می توانند از حمله هکرهای اتصال به انسان در میانه (MitM) جلوگیری کنند ، و می توانند به شما در جلوگیری از مسدود کردن محتوای جغرافیایی تحمیل شده توسط سایتهایی که محتوای خارج از منطقه شما را تحمیل می کنند ، کمک کنند..

از گزینه هایی که برای Kodi تست کرده ایم ، IPVanish را توصیه می کنیم. سرعت اتصال سریع و بسیار ایمن است. همچنین با بسیاری از دستگاه ها مانند رایانه های Linux ، دستگاه های iOS و دستگاه های Android سازگار است.

مبلغ خواندن: در IPVanish 46٪ صرفه جویی کنید. این شامل ضمانت 7 روزه برگشت پول می باشد ، بنابراین می توانید سرویس بدون ریسک را امتحان کنید.

افزونه Magic Dragon Kodi چیست؟ باید نصب کنید?

Kodi Magic Dragon Addon Main

افزونه Magic Dragon Kodi نسخه جدیدی از افزونه قدیمی تر به نام The Pyramid است. در حالی که مطالبی مانند فیلم (برخی از موارد 4K) ، شوهای تلویزیونی ، رادیو ، ورزش و سایر اشکال سرگرمی را در اختیار شما قرار می دهد ، منبع این محتوا عمدتا جریانهای دزدان دریایی است.

چنین جریان های دزدی دریایی در بسیاری از کشورها غیرقانونی است. به همین دلیل ، ما نمی توانیم استفاده از این افزونه را توصیه کنیم و پیشنهاد می کنیم به جای آن ، برخی از افزونه های جایگزین رسمی را در نظر بگیرید.

گزینه های جادوی اژدها

بسیاری از افزونه های شخص ثالث بی ضرر هستند ، اما این بدان معنی نیست که هیچ خطری درگیر نیست. در گذشته مواردی وجود داشته است که توسعه دهندگان از افزونه های شخص ثالث با قصد مخرب استفاده کرده اند. در هنگام نصب چنین افزونه هایی باید دقت شود.

ما همچنین توصیه می کنیم که موارد اضافی شخص ثالثی را که احتمالاً در فکر نصب آن هستید ، به دقت بررسی کنید تا جریانهای غیرقانونی محتوای ارائه ندهند. یک نشانگر خوب برای این امر در صورتی است که افزونه محتوا را ارائه می دهد که به نظر می رسد باید برای آن پرداخت شود اما به صورت رایگان ارائه می شود. اگر این مورد باشد ، رسانه های ارائه شده احتمالاً حق چاپ را نقض می کنند.

بهترین گزینه جادویی اژدها: Xumo.tv

Xumo TV Kodi Addon

Xumo.tv بیش از 100 کانال را به طور کامل و بدون هزینه به بینندگان تحویل می دهد. این محتوا را در چندین دسته مختلف ارائه می دهد مانند اخبار, تلویزیون & فیلم ها, ورزش ها, بچه ها & خانواده, غذا, بنوش & مسافرت رفتن, و روش. شما می توانید از طریق افزونه Xumo.tv Kodi به همه این موارد دسترسی پیدا کنید.

Xumo ارائه می دهد اخبار کانالهایی مانند MSNBC, اخبار NBC, و CBSN. به لحاظ تلویزیون & فیلم ها وجود دارد فیلمسازی, Gravitas Movies, و The GrapeVine. اگر وارد موسیقی شوید ، از آن لذت خواهید برد تابلو تبلیغاتی کانال و فیوز کانال. Vogue و GQ 2 مورد از کانالهای ایستاده در روش دسته بندی. علاوه بر تلویزیون پخش مستقیم ، کانال های Xumo معمولاً همراه با محتوای تقاضا هستند.

می توانید برنامه Xumo.tv Kodi را در مخزن رسمی افزونه Kodi پیدا کنید. علاوه بر افزونه‌ی Kodi ، Xumo در Roku ، اندروید و iOS نیز موجود است. در بسیاری از تلویزیون های هوشمند نیز می توان یافت.

Xumo صدها کانال را در گروههای مختلف ارائه می دهد. با این حال فقط در ایالات متحده موجود است. اگر خارج از ایالات متحده هستید ، برای تماشای این سرویس باید به یک سرور VPN ایالات متحده وصل شوید.

Pluto.tv

افزونه Pluto.TV Kodi

Pluto.tv مجموعه بزرگی از کانالهای تلویزیونی استریم و به صورت محتوای تقاضا است که بصورت رایگان ارائه می شود. Pluto.tv به عنوان افزونه Kodi ارائه می شود.

بخش زنده تلویزیون این سرویس با فرمت راهنمای تلویزیون سازماندهی شده است ، به شما این امکان را می دهد تا ببینید چه چیزی نشان می دهد و چه موقع است. کانالهایی مانند پناهندگی, اخبار 24/7, و ترک خورده تحت دسته هایی مانند فیلم ها, اخبار, و کمدی. فیلم هایی مانند فرزندان و مرثیه ای برای یک رویا در صورت تقاضا در دسترس هستند. همچنین می توانید نمایش های تلویزیونی مانند آن را پیدا کنید کابوس آشپزخانه و جنگ ذخیره سازی: نیویورک.

افزونه Pluto.tv از مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس است. همچنین برای دستگاه های iOS ، دستگاه های Android ، Google Chromecast ، به عنوان یک برنامه وب Chrome ، در رایانه های لوحی و آمازون آمازون ، Roku و Apple TV در دسترس است..

فیلم ساده

فیلم ساده

FilmOn Simple گنجینه ای است از محتوا از جمله برنامه های تلویزیونی ، کانال های خبری و ایستگاه های تلویزیونی زنده از کشورهایی مانند فرانسه ، انگلیس ، آلمان و ایتالیا. این افزونه Kodi محتوای ارائه شده توسط FilmOn TV را آینه می بخشد.

بسیاری از پیشنهادات رایگان در تلویزیون FilmOn با کیفیت استاندارد وجود دارد ، اما اگر می خواهید به جریانهای باکیفیت و محتوای درخواستی دسترسی پیدا کنید ، باید یک اشتراک را در نظر بگیرید. محتوای درخواستی مانند مرلین مونرو, باب مارلی: جاده آزادی, ترفندها و نکات مربوط به اسکیت, شب جنگ - تخریب شهری, و Double Crossed می توان از طریق FilmOn Simple مشاهده کرد. همچنین چندین مستند برای تماشا وجود دارد.

به طور کلی ، FilmOn طیف گسترده ای از مطالب را در اختیار شما قرار می دهد که باعث خسته شدن از آنچه ارائه می شود بسیار دشوار است.

FilmOn Simple را می توان از مخزن رسمی افزونه Kodi بارگیری کرد.

سایر گزینه های جادویی اژدها

اگرچه FilmOn Simple یک گزینه عالی به عنوان یک جایگزین سحر و جادو اژدها ، گزینه های افزودنی دیگری هستند که از نظر قانونی در دسترس هستند که برنامه نویسی عالی نیز ارائه می دهند..

تلویزیون توبی

افزونه TubiTV Kodi

Tubi TV مجموعه ای از مطالب استودیویی مانند Paramount ، Lionsgate و MGM است. مجموعه بزرگ فیلم ها و نمایش های تلویزیونی Tubi TV بصورت رایگان در دسترس است. این سرویس از تبلیغات پشتیبانی می کند تا رایگان بماند ، اما استفاده از آن از طریق Kodi ، تبلیغات را کاملاً فیلتر می کند.

اجازه ندهید که این محتوا رایگان شما را احمق کند. این کتابخانه گسترده دارای مقداری B و C است اما صدها عنوان با رتبه های بالا در Rotten Tom گوگل و IMDb است. این عناوین قدیمی تر به عناوین جدیدتر گسترش می یابد. برخی از عناوین حتی به صورت HD در دسترس هستند. شما می توانید از طریق افزونه Tubi TV Kodi به همه این موارد دسترسی پیدا کنید.

عناوین فیلم جدیدتری از قبیل وجود دارد اهلی, که یک درام مستقل از سال 2018 است ، و اسکس وندتا, یک درام جرم از سال 2016. اگر شما از طرفداران انیمه هستید ، عناوینی مانند آن وجود دارد دم پری, جهان ماشه, و حمله به تایتان در دسترس. محتوا به خوبی در تلویزیون Tubi سازماندهی شده است. دسته بندی هایی مانند هنرهای رزمی, علمی تخیلی & فانتزی, و داستان عاشقانه, که پیدا کردن مطالب عالی را آسان می کند.

Tubi TV علاوه بر اینکه یک افزونه Kodi است ، در دستگاه های Roku و سایر دستگاه ها مانند تلویزیون های هوشمند سامسونگ و تلویزیون 4 اپل نیز در دسترس است. افزونه Kodi مستقیماً از گیتوب در دسترس است.

هزاران عنوان فیلم و نمایش های تلویزیونی از طریق Tubi TV در دسترس است. با این حال ، باید توجه داشته باشید که برخی از مطالب محدود به مکانهای جغرافیایی خاصی هستند. كتابخانه هاي محتوا مخصوصاً براي آمريكا ، كانادا و انگلستان وجود دارد. اگر نمایش خاصی وجود دارد که واقعاً می خواهید تماشا کنید ، برای دسترسی به کتابخانه کامل تلویزیون Tubi TV ، از VPN استفاده کنید..

ترك

Crackle Kodi Addonافزودنی کرک ، موجود در مخزن رسمی افزودنی کد.

Crackle یک ویدئو رایگان در صورت تقاضا (VOD) است که توسط سونی ارائه شده است. عناوین جدید زیادی از طریق این سرویس موجود نمی باشند اما محتوای موجود در آن از کیفیت بالایی برخوردار است ، زیرا متعلق به Sony است

مانند تلویزیون Tubi ، Crackle کاملاً رایگان و پشتیبانی از تبلیغات است. همچنین مانند تلویزیون توبی ، شما می توانید Crackle را بدون آگهی از طریق Kodi تماشا کنید.

عناوینی مانند راکی من-V, تکان دادن, و سلاح کشنده.افزونه Crackle Kodi در قسمت یافت می شود eracknophobia مخزن.

تلویزیون ردبول

redbull_tv

ردبول تلویزیون همه چیز درمورد پوشش رویدادهای ورزشی ، فرهنگی و سبک زندگی است. در ورزش های اکشن مانند غواصی صخره ای و دوچرخه سواری کوهستان تمرکز وجود دارد. شما همچنین می توانید از رویدادهای موسیقی و سایر رویدادهای مرتبط با صنعت سرگرمی استفاده کنید.

ردبول به خاطر نمایش خوب بدون توجه به حوزه سرگرمی که در آن شرکت می کنند شناخته شده است. این از سرمایه گذاری هایی مانند تیم فرمول یک آنها که یکی از تیم های جذاب و جذاب در آن ورزش است ، دیده می شود. شما می توانید از طریق افزونه موجود Kodi از بهترین کیفیت تلویزیون ردبول لذت ببرید.

تلویزیون ردبول در مخزن رسمی افزونه کدی موجود است.

USTVcatchup

افزودنی اصلی Kodi USTVcatchup

USTVcatchup دسترسی قانونی به برنامه های تلویزیونی از شبکه های ایالات متحده می دهد. این بدان معنی است که شما قادر به تماشای برنامه های تلویزیونی از HGTV مانند زندگی کارائیب و شکارچیان خانه, یا بخیه ها و پیچ خورده از جانب فرم رایگان.

برای استفاده از برخی از نمایش های ارائه شده از نظر جغرافیایی ممکن است اتصال به یک سرور VPN ایالات متحده ضروری باشد. USTVcatchup را می توانید در مخزن افزونه TVADDONS.CO یا از طریق نصب افزونه Indigo پیدا کنید.

iPlayer WWW

iplayer www

iPlayer بی بی سی کاربران را قادر می سازد تا مطالب زنده و درخواستی را از بی بی سی پخش کنند. افزونه iPlayer WWW Kodi عملکرد iPlayer BBC را مستقیماً به Kodi می آورد.

می توانید نمایش هایی مانند شاگرد و كلیك در iPlayer BBC. شما حتی می توانید تلویزیون یا رادیو زنده را از طریق این سرویس ضبط کنید.

به منظور استفاده مؤثر از iPlayer WWW ، به یک مجوز معتبر تلویزیون UK نیاز دارید. یک VPN برای دور زدن محدودیت های مکان برای افرادی که به خارج از انگلستان سفر می کنند ، کار خواهد کرد.

USTVnow Plus

Kodi USTVNow Plus Addon Main

USTVnow دسترسی به کانالهای مهم تلویزیونی ایالات متحده را ارائه می دهد. بسته رایگان با ABC ، ​​CBS ، CW ، FOX ، NBC ، PBS و My 9 ارائه می شود. عملکرد USTVnow را می توان از طریق Kodi با استفاده از افزونه USTVnow قابل دسترسی دانست..

اگر مایل به تماشای کانال های بیشتری نسبت به برنامه های ارائه شده با بسته رایگان هستید ، ارتقاء به یک بسته پولی را در نظر بگیرید. با این کار امکان دسترسی به کانالهای بیشتری مانند AMC و Syfy و همچنین قابلیت DVR فراهم می شود.

USTVnow را می توان از مخزن رسمی افزونه Kodi بارگیری کرد.

فیلم های برتر مستند

افزونه اصلی فیلم های مستند Kodi Top

فیلم برتر مستند افزونه Kodi دارای انتخابی رایگان و رایگان از مستندها است.

می توانید مستندهایی مانند کودکان پر از زندگی و کیهان: یک سفر شخصی در این افزونه.

فیلمهای برتر مستند برای ذخیره از مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس است.

برای امتحان کردن چندین افزونه ، احساس رایگان کنید

افزونه Magic Dragon Kodi انواع مختلفی از محتوا از قبیل نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها و مستندها را از همه به یک بخش افزودنی ارائه می دهد. این محتوا اکثراً از جریان های دزدان دریایی تهیه شده است.

گزینه های جریان مشروط ارائه شده در بالا می توانند برای جایگزین کردن بسیاری از مطالب موجود در Magic Dragon استفاده کنند ، و ممکن است خیلی بیشتر از آنچه که در آنجا پیدا خواهید کرد ، جایگزین کنند.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 68 = 74

Adblock
detector