نحوه تماشای NBA 2018-2019 بصورت آنلاین با Kodi – راهنمای جریان

NBA_Game
فصل NBA 2018-2019 در حال انجام است. وقتی تیم های موردعلاقه شما در زمین مسابقه حاضر شدند ، تماشای NBA را مستقیماً بر روی Kodi تماشا کنید.


تعدادی از افزودنیهای عالی Kodi وجود دارد ، اما سایرین سعی می کنند خود را به صورت "رایگان" منتقل کنند. راهنمای ما به طور خاص روی افزودنی هایی که جریان رسمی بازی های NBA را ارائه می دهند متمرکز شده است. با این حال ، با توجه به محبوبیت بسیاری از افزودنیهای شخص ثالث ، ما یک بررسی اجمالی در مورد نحوه کار این افزودنیها و چرا معتقدیم که افزودنیهای رسمی گزینه بهتری هستند.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi را تأیید یا تشویق نمی کند. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

قبل از اینکه شروع کنیم

هر دو افزودنی رسمی و غیر رسمی Kodi برخی از خطرات مشابه را برای کاربران Kodi حفظ می کنند. به همین دلیل توصیه می کنیم هنگام پخش بازی های NBA از طریق Kodi از VPN استفاده کنید.

علاوه بر این ، افرادی که سعی در دسترسی به بازی های NBA از خارج از ایالات متحده دارند ممکن است برای کمک به مسدود کردن محتوای جغرافیایی گذشته به یک VPN احتیاج داشته باشند. به خصوص برای رویدادهای ورزشی مانند NBA ، حقوق پخش به طور معمول پخش در آن پخش محدود می شود. با این حال ، یک VPN می تواند به شما کمک کند تا از چنین بلوک های جغرافیایی دور شوید و به جریان های NBA مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

حتی هنگامی که از طریق Kodi به جریانهای قانونی دسترسی پیدا می کنید ، ISP شما ممکن است سعی کند اتصال شما را به سایتهای پخش کند ، که در پهنای باند سنگین است. این امر باعث ایجاد بافر و کیفیت پایین فیلم می شود. علاوه بر این ، افزودنیهای Kodi در صورت عدم دقت کافی می توانند هکرها را به سیستم شما دسترسی دهند.

یک VPN خوب به امنیت اتصال شما کمک می کند تا ISP شما نتواند سرعت شما را تحت فشار قرار دهد یا فعالیت شما را ببیند. هنگام اتصال به یک VPN ، از حریم خصوصی پیشرفته نیز بهره مند خواهید شد که به جلوگیری از حملات متداول هکرها کمک می کند.

معامله خواننده: ما IPVanish ، یک سرویس VPN با کیفیت را توصیه می کنیم که به سرعت کافی برای پخش جریانی داشته باشد و هیچگونه مشکلی در آن نمانده باشد تا فعالیت شما خصوصی و مطمئن باشد. خوانندگان ما می توانند از IPVanish با 60٪ تخفیف استفاده کنند.

2018-2019 پخش کننده های NBA

برای فصل NBA 2018-2019 چهار شبکه مختلف حقوق پخش را تقسیم می کنند. این تقسیم را می توان در زیر مشاهده کرد:

ABC: 18 بازی فصل معمولی
ESPN: 84 بازی فصل معمولی
TNT: 66 بازی فصل معمولی
NBA TV: 107 بازی فصل معمولی

هرکدام از این کانالها چند بازی دیگر نیز دارند ، اما این نشان دهنده بخش عمده ای از آنچه آنها ارائه می دهند. با توجه به این نکته ، افزودنیهای Kodi زیر بهترین گزینه های مشاهده را به شما ارائه می دهد.

افزودنیهای رسمی مستقیم جریان مستقیم NBA

چندین افزونه کد با کیفیت بالا وجود دارد که دسترسی شما به بازیهای NBA را فراهم می کند. این گزینه ها روشهای جریانی کاملاً قانونی هستند که ممکن است نیاز به اشتراکی در سرویس داشته باشند. تمام کاری که شما باید انجام دهید ایجاد حساب کاربری ، گرفتن اطلاعات حساب خود و وارد شدن به افزودنی Kodi است. سپس می توانید از طریق Kodi به هر یک از این حساب ها دسترسی پیدا کنید.

پاس لیگ NBA

پاس لیگ NBA
بخش اعظم فصل معمولی را می توان از طریق سرویس اشتراک آنلاین پخش آنلاین NBA League Pass مشاهده کرد. یک افزودنی NBA League Pass از مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس است. برای نصب آن ، Kodi را باز کنید و به آن بروید مواد افزودنی> نماد بسته بندی > از مخزن نصب کنید > مخزن الحاقی Kodi > افزودنیهای ویدیویی > پاس لیگ NBA > نصب.

اشتراک لیگ Pass برای کل فصل معمولی 200 دلار هزینه دارد.

اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی که League Pass در آن وجود دارد ، به یک VPN احتیاج دارید. قبل از بارگیری یک جریان ، فقط به یک سرور داخل ایالات متحده متصل شوید. VPN همچنین می تواند با اتصال به VPN در جایی خارج از منطقه خاموشی ، از دور زدن خاموشی های منطقه کمک کند.

متأسفانه ، مشترکان League Pass فقط جریانهای صوتی پلی آف و فینال را دریافت می کنند. برای تماشای این فیلم به اشتراک کابل نیاز دارید یا یکی از افزودنیهای کد را در زیر امتحان کنید.

USTV اکنون

kodi_ustvnow_install
افزودنی USTV Now Kodi یکی از بهترین گزینه های کاملاً قانونی است که می خواهید پیدا کنید. این افزونه محتوای USTV Now را از طریق Kodi جریان می دهد. تمام کاری که شما باید انجام دهید ایجاد حساب کاربری در وب سایت USTV Now است ، سپس برنامه را از طریق مخزن رسمی افزودنی کدی دانلود کنید. پس از دریافت اطلاعات حساب خود ، می توانید به سادگی آن را به افزونه وصل کرده و جریان را شروع کنید.

USTV اکنون 7 کانال را به صورت رایگان و 29 کانال با قیمت 19.99 دلار در ماه ارائه می دهد. این افزودنی مخصوصاً برای ارتش آمریكا در خارج از كشور طراحی شده است ، اما مادامی كه شما از VPN استفاده می كنید هیچ بلوك واقعی در مقابل كسی دیگر كه از این سرویس استفاده می كند وجود ندارد.

ABC را در بین 7 کانال رایگان پیدا خواهید کرد ، به این معنی که به گزینه های رایگان به برخی از بازی ها دسترسی خواهید یافت ، گرچه خیلی از اینها نیست. با اشتراک 29 کانال ، ESPN را نیز دریافت خواهید کرد و گزینه های گسترده تری را باز می کنید.

برای نصب USTV Now در Kodi ، به بروید  مواد افزودنی> نماد بسته بندی > از مخزن نصب کنید > مخزن الحاقی Kodi > افزودنیهای ویدیویی > USTVnow > نصب.

Sportsnet اکنون

NBA در kodi sportsnet
اگر یک حساب Sportnet دارید ، می توانید از طریق Kodi به آن دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید یک حساب Sportsnet را با قیمت 24.99 دلار در ماه (19.78 دلار) خریداری کنید. Sportsnet یک شبکه کانادایی است که دارای حق پخش بیش از 40 بازی در فصل معمولی است ، اگرچه شما فقط به تورنتو رپتورز محدود خواهید شد.

با این وجود ، اگر به طور کلی طرفدار ورزش نیز باشید ، این مزیت بسیار خوبی خواهد داشت ، زیرا می توانید از آن برای تماشای تعداد زیادی بازی MLB در Kodi ، تعداد زیادی بازی NHL و بیش از 100 استفاده کنید. بازی های لیگ برتر.

مانند سایر خدمات پرداخت شده ، می توانید اطلاعات حساب خود را بعد از ایجاد یک حساب کاربری به حساب اضافه شده اضافه کنید و از آنجا دور شوید. با دنبال کردن این مراحل در منوی Kodi می توانید افزونه Sportsnet Now را نصب کنید:  مواد افزودنی> نماد بسته بندی > از مخزن نصب کنید > مخزن الحاقی Kodi > افزودنیهای ویدیویی > Sportsnet اکنون > نصب.

PS Vue

PS_Vue_Main

PS Vue یک سرویس پخش زنده تلویزیون از Sony Playstation است. قیمت ها از 39.99 دلار در ماه شروع می شود ، و دسترسی به بیش از 40 کانال را فراهم می کند و به شما امکان می دهد نمایش هایی را برای تماشای بعد ضبط کنید. مجموعه ای از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی در صورت تقاضا گنجانده شده است ، بنابراین شما فقط به ورزش محدود نمی شوید.

افزونه PS Vue Kodi یک انتخاب عالی برای تماشای NBA است زیرا این تنها افزونه رسمی است که یک پخش مستقیم TNT را ارائه می دهد. ESPN نیز موجود است ، بنابراین شامل دو یا سه پخش کننده پخش کننده حوادث ، فاقد ABC است.

افزونه PS Vue از مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس است.

پخش کننده ESPN

پخش کننده ESPN

مشابه NBA League Pass ، افزونه ESPN Player Kodi هم به ورزش های زنده و هم در صورت تقاضا می پردازد. برای شروع یک حساب کاربری ثبت نام کنید. قیمت ها از حدود 10 دلار در هر ماه شروع می شود و یک روزه 7 دلاری نیز در دسترس است.

توجه داشته باشید که این فقط بازی هایی را که توسط ESPN پخش می شود ، به شما می دهد و نه TNT یا ABC. به همین ترتیب ، این افزونه کاملاً همان ارزش دیگری را که ما توصیه کرده ایم ارائه نمی دهد. این گفت ، اگر می خواهید هر رویدادی را از طریق Kodi تماشا کنید و نمی خواهید عضویت PS Vue را بپردازید ، افزونه ESPN Player یک ضروری است.

افزونه ESPN Player را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

چگونه با Kodi شروع کنیم

Kodi نرم افزار تئاتر خانگی منبع باز و منبع باز است که می تواند رسانه ها را از طیف عظیمی از منابع - حتی بازی های بسکتبال زنده پخش کند. سازگار با ویندوز ، Mac OSX ، Android و Linux ، Kodi را می توان تقریباً با استفاده از افزودنیهای شخص ثالث ، تقریباً هر چیزی را از اینترنت پخش کرد. این شامل دستگاههای پخش کننده مبتنی بر Android مانند Chromecast ، Roku و Amazon Fire TV است. می توانید دستورالعمل نصب تلویزیون آمازون آتش را برای Kodi در اینجا بیابید.

Kodi را از اینجا بارگیری و نصب کنید. پس از اتمام این کار ، می توانید از لیست ما بهترین افزونه ها برای پخش مستقیم بازی های NBA در Kodi ، رایگان و پولی ، انتخاب کنید. با نحوه آموزش افزونه ها و مخازن Kodi با استفاده از آموزش ما بیاموزید.

افزودنیهای غیررسمی Kodi برای پخش مستقیم NBA

این افزودنیهای رایگان Kodi معمولاً پخشهای خارج از هوا (OTA) و کابل NBA را به جریانهای آنلاین مستقیم تبدیل می کنند. در حالی که برخی از این پخش ها بصورت رایگان با شبکه های OTA یا از طریق اشتراک های کابل پولی پرداخت می شوند ، پخش مجدد مجدد بدون مجوز در ایالات متحده و برخی کشورهای دیگر قانونی نیست.. ما کاربران را توصیه نمی کنیم و یا از هیچ یک از گزینه های زیر استفاده نمی کنیم, که همه آنها توسط بنیاد XBMC غیررسمی و تأیید نشده اند.

شما آنچه را پرداخت می کنید دریافت می کنید ، بنابراین هنگام جستجو برای یک جریان مستقیم زندگی انتظار معجزه نداشته باشید. بسیاری از پیوندها کار نمی کنند. بیشتر آنها متوسط ​​یا کیفیت پایین خواهند بود. آنها ممکن است در وسط بازی بریده شوند.

ممکن است برخی از این افزونه های زیر را بعنوان گزینه های خوب در سایر سایتهای مرتبط با Kodi تبلیغ کنید. ما توضیح مختصری در مورد اینکه چه محتوایی این افزودنیها ارائه می دهند ارائه داده ایم و چرا باید از آنها جلوگیری کنید.

ورزشDevil

sportdevil
چه چیزی است? SportsDevil ممکن است شناخته شده ترین افزودنی ورزشی ورزشی جریان مستقیم برای Kodi باشد. کاربران به طور معمول می توانند بسیاری از پخش مجدد کار مجدد برای بازی های OTA را از طریق چندین گزینه سایت مختلف جریان پیدا کنند.

چرا باید از آن دوری کنید? در حالی که سرمایه گذاری مدتی در این افزودنی ممکن است برخی از مطالب معتبر را کشف کند ، مطمئناً محتوای زیادی وجود دارد که به اشتباه قانون کپی رایت و عدم پذیرش ISP ها است. اگرچه بسیار محبوب است ، اما SportsDevil را برای جریان NBA توصیه نمی کنیم. درعوض ، ما به کاربران توصیه می کنیم با افزودنیهای تأیید شده در این مقاله ، چسبیده باشند.

لیست های پخش ترکی UK

ترک انگلیس
چه چیزی است? لیست پخش لیست پخش در UK UK بسیار زیاد است ، اما این برنامه در ابتدا از جریان های دزدان دریایی تشکیل شده است. لیست های پخش ترکی UK ، تأکید زیادی بر محتوای ایالات متحده و انگلیس ، از کشورهای مختلف جریان می دهد. این افزونه همچنین به طور کلی مکان های مخزن را تغییر می دهد ، به طور کلی برای جلوگیری از تشخیص.

چرا باید از آن دوری کنید? لیست های ترک لیست UK UK تا حدودی به خاطر محتوای سرقت شده ارائه می شود تا حدودی بدنام است. هیچ یک از جریان های ارائه شده در اینجا قانونی نیست. اگرچه این محتوا را بصورت رایگان ارائه می دهد ، اما با اجازه ارائه دهندگان محتوا این کار را نمی کند. ما لیست های پخش لیست UK UK را برای هرگونه پخش محتوا ، به ویژه در مورد بازی های NBA توصیه نمی کنیم. ما پیشنهاد می کنیم به منابع معتبر تری که در مقاله ذکر شده است ، پایبند باشید.

تلویزیون cCloud

تلویزیون ccloud
چه چیزی است? تلویزیون cCloud دارای هزاران کانال از سراسر جهان است. بسیاری از این افراد دزدان دریایی هستند ، اما بسیاری ، به ویژه بسیاری از جریان های بین المللی ، دسترسی به شما قانونی دارند. شما به احتمال زیاد می توانید بازی های با جریان ABC را در اینجا پیدا کنید ، اما اگر به اندازه کافی سخت به نظر برسید ، می توانید برخی از بازی های NBA را که به صورت قانونی در شبکه های تلویزیونی بین المللی پخش می شوند ، پیدا کنید. مانند سایر گزینه ها ، حتما از جریان های غیرقانونی و دزدی دریایی خودداری کنید.

چرا باید از آن دوری کنید? تلویزیون cCloud احتمالاً در اینجا یکی از کمترین خدمات توهین آمیز است ، زیرا محتوای مفیدی را ارائه می دهد. با این حال ، اگر به دنبال جریانی از ایالات متحده یا انگلستان و به ویژه برای محتوای مرتبط با NBA هستید ، بعید است بتوانید جریانی را منتشر کنید که محتوای آنها دزدی دریایی نباشد. ما به دلیل استفاده از محتوای دزدان دریایی ، استفاده از تلویزیون cCloud را برای جریان NBA توصیه نمی کنیم. ما کاربران را ترغیب می كنیم كه در این مقاله به گزینه های معتبر رعایت كنند تا از دزدان دریایی جریان NBA از طریق تلویزیون cCloud خودداری كنند.

نحوه نصب افزودنی NBA streaming Kodi و تماشای زنده

برای نصب افزونه در Kodi ، ابتدا باید مخزن آن را نصب کنید. مخزن نوعی کتابخانه پر از مواد افزودنی است که می توانید انتخاب کنید. پس از نصب مخزن ، می توانید افزونه ها را به صورت دستی نصب کنید یا از یک نصب کننده افزودنی استفاده کنید.

می توانید دستورالعمل های گام به گام مفصل تر با تصاویر در مورد نحوه نصب افزودنی ها و مخازن Kodi را در آموزش ما بیابید. ساده ترین راه استفاده از نصاب افزودنی و جستجوی نام افزودنی است.

برخی از افزونه ها را می توان به صورت مستقیم از یک فایل zip بارگیری و نصب کرد. در این حالت ، شما نیازی به مخزن نخواهید داشت.

"عکس بازی بین بوستون سلتیکس و میامی هیت" توسط ReneS تحت مجوز CC BY 2.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 86 = 92

map