نحوه تماشای فینال های NBA 2019 در Kodi

فینال nba 2019

گلدن استریت واریزورها به دنبال ادامه روند پیروزی فینال خود در سال جاری مقابل تورنتو راپتورز هستند. اگر امیدوار هستید فینال NBA 2019 را در Kodi تماشا کنید ، خوشبخت هستید. چند افزونه Kodi وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید تا فینال NBA را به صورت رایگان در Kodi پخش کنید.

نکته مهم: این راهنما فقط افزونه های رسمی Kodi را توصیه می کند. رویدادهای ورزشی مانند فینال NBA 2019 در بین کاربران Kodi محبوب است ، اما بسیاری از آنها جویبارهای غیر رسمی و بدون مجوز از افزونه های مختلف را انتخاب می کنند. این افزونه ها می توانند یک تهدید امنیتی را به همراه داشته باشند ، می توانند کاربران را در برابر نامه های نقض حق نسخه برداری از ISP ها قرار دهند و می توانند به یک تجربه جریانی ضعیف منجر شوند. چندین افزونه رایگان و قانونی وجود دارد که کاربران Kodi می توانند نصب کنند که جریانهای با کیفیت بالا را نیز ارائه می دهند.

بهترین VPN برای KODI: IPVanish انتخاب برتر ما است. این سرویس دارای شبکه بزرگی از سرورهای سریع و بدون احتراق است. IPVanish ویژگی های امنیتی ، حریم خصوصی و ناشناسی ای قوی را ارائه می دهد که باعث می شود از سرعت ضرب و شتم ISP بر روی هر دستگاهی از جمله Amazon Fire TV Stick دور شوید. با ضمانت 7 روزه برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نحوه تماشای فینال های NBA 2019 در Kodi با VPN

اگر در ایالات متحده هستید ، دسترسی به فینال NBA رایگان خواهد بود. اما اگر خارج از آمریکا نیستید ، گزینه های شما برای پخش رایگان Kodi محدود است. با این وجود ، یک VPN می تواند هر کسی را در خارج از ایالات متحده آسانتر کند و به جریانهای مستقر در ایالات متحده دسترسی داشته باشد و می تواند به هر کسی که در این رویداد کمک می کند ، کمک کند تا از پرتاب سرعت ISP که می تواند تجربه را خراب کند ، جلوگیری کند..

برای شروع کار با VPN خود ، موارد زیر را انجام دهید:

  1. با یک ارائه دهنده VPN قابل اعتماد ثبت نام کنید. گزینه پیشنهادی ما برای Kodi IPVanish است ، اما شما نیز ممکن است در نظر بگیرید: ExpressVPN ، NordVPN یا CyberGhost
  2. برنامه VPN را در دستگاه جریان خود بارگیری کنید. شما به افزونه VPN Kodi احتیاج نخواهید داشت. فقط مطمئن شوید دستگاهی که از آن استفاده می کنید برنامه ای در دسترس باشد.
  3. بعد ، به یک سرور در کشوری که جریان در دسترس است وصل شوید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید به جریانهای ایالات متحده دسترسی پیدا کنید ، به یک سرور VPN مستقر در ایالات متحده متصل خواهید شد.
  4. در آخر ، به افزونه Kodi که قصد دارید از آن برای پخش فینال NBA استفاده کنید ، متصل شوید.

هیچ تضمینی وجود ندارد که هیچ افزونه جریان دیگری کار کند. توصیه می کنیم تأیید کنید که افزونه شما قبل از زمان کار می کند و VPN که از آن استفاده می کنید برای انسداد محتوا است. این به شما فرصت می دهد گزینه های مختلف را امتحان کنید تا یک دقیقه از فینال را از دست ندهید.

فینال های NBA 2019 در ایالات متحده و در سراسر جهان به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. چند راه برای تماشای زنده در Kodi وجود دارد ، حتی اگر در خارج از کشور باشید. ممکن است جریانها به صورت منطقه قفل شده باشند ، بنابراین اگر خارج از ایالات متحده هستید ممکن است یک VPN لازم باشد.

نحوه تماشای فینال NBA 2019 بر روی Kodi

امسال ، ABC در ایالات متحده حق انحصاری دارد که فینال NBA را به صورت رایگان پخش کند. ABC همچنین متعلق به ESPN است ، بنابراین شما قادر خواهید بود از ESPN به میزان محدودی برای تماشای فینال NBA استفاده کنید.

در خارج از ایالات متحده ، تعداد بیشماری پخش کننده وجود دارد ، اما در درجه اول از طریق سرویس های تلویزیون پولی که افزونه های Kodi را ندارند. با این وجود گزینه های مختلفی برای منابع بین المللی جریان Kodi وجود دارد.

در اینجا بهترین گزینه های شما برای تماشای فینال NBA در Kodi است:

  • USTV اکنون افزونه Kodi (نیاز به یک حساب کاربری رایگان)
  • افزونه PS Vue Kodi (نیاز به اشتراک آزمایشی رایگان دارد)
  • DAZN (نیاز به اشتراک آزمایشی رایگان دارد و فقط در کشورهای منتخب خارج از ایالات متحده کار می کند)

افزودنی USTVNow Kodi - پخش بین المللی رایگان

فینال 2019 ustvnow kodi addon nba 2019

افزونه USTVNow Kodi مستقیماً از سرویس تلویزیون زنده USTVNow پخش می شود. USTVNow یک اشتراک پولی را با 25 کانال و یک گزینه رایگان ارائه می دهد که شامل چند شبکه تلویزیونی آمریکایی است.

گزینه رایگان ABC را به همراه دارد و این بهترین انتخاب برای تماشای فینال NBA در Kodi است. توجه داشته باشید که کیفیت موجود از طریق USTVNow ممکن است در بعضی مواقع لکه دار باشد ، خصوصاً اگر تعداد زیادی کاربر دیگر وجود داشته باشد.

برای ایجاد یک حساب کاربری ، به USTVNow.com بروید ، و با استفاده از یک آدرس ایمیل و نام کاربری جداگانه ثبت نام کنید. انجام ندهید برای ایجاد حساب کاربری خود ، از تأیید اعتبار Google یا Google استفاده کنید ، زیرا نمی توانید به سیستم افزونه Kodi وارد شوید.

USTVNow در سراسر جهان موجود است ، و ممکن است یک VPN مانند IPVanish برای جلوگیری از سرعتی سریع ISP در جریانهای زنده شما لازم باشد.

می توانید افزونه USTVNow Kodi را در مخزن رسمی افزونه Kodi پیدا کنید. برای ورود به حساب خود به منوی تنظیمات افزونه دسترسی پیدا کنید.

افزونه DAZN Kodi - مسابقه آزاد و فینال NBA در کشورهای منتخب

فینال 2019 nba فینال DAZN Kodi

می توانید فینال NBA را در DAZN در اتریش ، آلمان و سوئیس تماشا کنید. همچنین می توانید یک دوره یک ماهه آزمایشی رایگان در این کشورها ثبت نام کنید و تماشای فینال NBA را به راحتی بر روی Kodi و با کیفیت عالی انجام دهید..

DAZN در ایالات متحده نیز موجود است ، اما دیگر یک نسخه آزمایشی رایگان برای این سرویس برای مشتریان آمریکایی وجود ندارد. اگر در اسپانیا ، برزیل ، کانادا ، ژاپن یا ایتالیا حضور دارید ، می توانید با یک آزمایش رایگان وارد DAZN شوید و سپس از VPN برای دسترسی به جریانهای مستقیم از اتریش ، آلمان یا سوئیس استفاده کنید. DAZN کتابخانه را برای هر کشور دیگری که در آن هستید قرار می دهد.

ما نتوانسته ایم تأیید کنیم که آیا IPVanish با DAZN برای باز کردن جریان در اتریش ، آلمان یا سوئیس همکاری می کند. توصیه می کنیم بررسی کنید که آیا جریانهای باز کردن قفل ExpressVPN یا Cyberghost وجود دارد ، زیرا در گذشته برای DAZN موفقیت هایی را با آن گزینه ها پیدا کرده ایم.

افزونه DAZN Kodi در مخزن رسمی افزونه Kodi موجود است. برای ورود به حساب خود به منوی تنظیمات افزونه دسترسی پیدا کنید.

افزونه PS Vue Kodi - اشتراک آزمایشی رایگان در دسترس است (ایالات متحده)

فینال ps vue kodi addon 2019 nba

PlayStation Vue یک برنامه افزودنی Kodi مستقر در ایالات متحده است که ده ها شبکه پخش و کانال های تلویزیونی کابلی از جمله ABC را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید با یک آزمایشی رایگان 5 روزه در این سرویس ثبت نام کرده و سپس از طریق افزونه Kodi وارد حساب کاربری خود شوید تا بازی ها را بصورت زنده تماشا کنید.

در صورت داشتن روش پرداخت مستقر در آمریکا ، ممکن است بتوانید از خارج از ایالات متحده وارد سیستم PlayStation Vue شوید و از آن استفاده کنید. اتصال VPN به سرور VPN مستقر در ایالات متحده برای ثبت نام و مشاهده هرگونه پخش مستقیم ضروری است.

کدام تیم ها در فینال NBA بازی می کنند?

گلدن استریت واریورز پنجمین نمایش پیاپی خود را در فینال NBA امسال رقم خواهد زد. آنها از سال 2015 در 3 فینال NBA پیروز شده اند ، با سال های 2015-2019 که اکنون "سلسله جنگجویان" شناخته می شوند.

تورنتو راپتورز امسال مقابل واریزورز مدعی عنوان قهرمانی خواهد بود. این تیم پیش از این نیز در پلی آف NBA و فینال کنفرانس حضور داشته است. با این حال ، این اولین نمایش Raptors در فینال NBA در تاریخ تقریباً 25 ساله خود به عنوان حق رای دادن خواهد بود.

برنامه فینال NBA

مسابقات فینال NBA بهترین بازی از هفت سری بازی ها است که هر تیم حداقل دو بار در این دوره از بازی می تواند در خانه بازی کند..

برنامه نهایی NBA:

DateGameTimeLocation* بازی فقط در صورت لزوم
5/30 بازی 1 - Warriors @ Raptors 21:00 Scotiabank Arena ، تورنتو,
6/2 بازی 2 - Warriors @ Raptors ساعت 8:00 بعد از ظهر Scotiabank Arena ، تورنتو,
6/5 بازی 3 - Raptors @ Warriors ساعت 6 عصر اوراکل آرنا ، اوکلند
6/7 بازی 4 - Raptors @ Warriors ساعت 6 عصر اوراکل آرنا ، اوکلند
6/10 * بازی 5 - Warriors @ Raptors 21:00 Scotiabank Arena ، تورنتو,
6/13 * بازی 6 - Raptors @ Warriors ساعت 6 عصر اوراکل آرنا ، اوکلند
6/16 * بازی 7 - Warriors @ Raptors ساعت 8:00 بعد از ظهر Scotiabank Arena ، تورنتو,

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 9 =

Adblock
detector