News addon Kodi: نحوه تماشای اخبار و کلیپ های زنده بر روی Kodi

اخبار افزونه های Kodi 2اگر اخیراً تغییر در جریان فیلم را ایجاد کرده اید ، ممکن است تعجب کنید که چگونه می توانید اخبار محلی ، ملی و جهانی را بدون خدمات کابل یا ماهواره دریافت کنید. در این مقاله به شما توضیح داده می شود که چگونه می توانید تمام اخبار مورد نظر خود را بدون کابل یا ماهواره دریافت کنید. به طور خاص ، بهترین افزونه های Kodi را برای تماشای کانال های خبری زنده یا کلیپ های جدیدترین اخبار لیست می کند.

کدی چیست؟?

Kodi یک پخش کننده رسانه نرم افزاری انقلابی از بنیاد Kodi است. این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا فایل های صوتی و تصویری را از یک دستگاه پخش کنند و یا محتوای آن را از طریق اینترنت پخش کنند و این کار را با نیاز به مرورگرهای وب یا نرم افزارهای جداگانه برای مدیریت منابع رسانه های مختلف انجام می دهند. همچنین تبلیغات برخی از سایتهای پخش کننده فیلم را مسدود می کند.

Kodi را می توان در Nvidia Shield ، PC ، Mac ، Apple TV ، Android یا تلفن iOS نصب کرد. Kodi اخیراً بخاطر استفاده در دزدی دریایی آنلاین ، مطبوعات بدی پیدا کرده است. با این حال ، بسیاری از افزونه‌های Kodi وجود دارد که از منابع مجاز ، به ویژه موارد اضافی خبری توصیه شده در این مقاله ، سرچشمه می گیرد.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

چرا همیشه باید از Kod VPN استفاده کنید

پخش ویدئو به صورت آنلاین همیشه خطرات امنیتی و امنیتی را به همراه دارد و شما می توانید با استفاده از VPN از بسیاری از این خطرات جلوگیری کنید. به عنوان مثال ، هکرها ممکن است سعی کنند با استراق سمع اطلاعاتی که بین شما و وب سایتهایی که به آنها دسترسی دارید ، اطلاعات شخصی را از شما بدست آورند. استفاده از VPN به شما کمک می کند تا از بروز این مشکل جلوگیری کنید ، زیرا داده های شما را رمزگذاری می کند ، گرفتن هکرها برای گرفتن اطلاعات مفید از آن بسیار مشکل است.

استفاده از VPN همچنین می تواند در جلوگیری از سرعت زیاد ISP پیشگیری کند و اغلب می تواند محتوای گشوده شده را باز کند.

اگرچه همه VPN برای پخش ویدیو مؤثر نیست. برخی از سرورها در کشورها به اندازه کافی نیستند تا بتوانند محتوا را از حالت انسداد در محتوا حذف کنند یا برنامه های بومی را برای دستگاه های تلویزیونی محبوب ندارند.

به همین دلایل ، IPVanish را به عنوان یک راه حل VPN برای کاربران Kodi پیشنهاد می کنیم. IPVanish یک برنامه بومی برای Amazon Fire Stick و Nvidia Shield دارد که نصب آن را برای کاربران پخش کننده ویدئو آسان می کند. این سرویس دهنده در بیش از 60 کشور جهان وجود دارد و به کاربران امکان می دهد حداکثر محتوای مسدود شده را باز کنند. این هیچ سابقه ای ندارد. به طور کلی ، این یک VPN عالی برای کاربرانی است که ویدئو را پخش می کنند.

برای لیستی از VPN های توصیه شده بیشتر برای استفاده با Kodi ، راهنمای ما را بخوانید.

READER Deal: 60٪ در IPVanish صرفه جویی کنید

شانزده بهترین افزونه Kodi برای اخبار زنده و سایر مطالب خبری

شانزده افزونه زیر اخبار جدیدی را درباره وقایع محلی ، ملی و جهانی ارائه می دهد. برخی از آنها کانالهای خبری زنده را ارائه می دهند در حالی که برخی دیگر فقط کلیپ هایی را ارائه می دهند. بیشتر آنها هزینه اشتراک ندارند. همه آنها به جز یکی از مخزن رسمی افزونه کد موجود است.

نیویسی

افزونه Newsy Kodi

Newsy یک وب سایت رایگان محبوب است که فیلم های خبری با فرم کوتاه تولید می کند. این فیلم ها به ویژه مفید هستند اگر وقت زیادی برای تماشای تلویزیون ندارید اما می خواهید به سرعت حوادث دنیا را جلب کنید. Newsy همچنین یک کانال خبری کابلی 24 ساعته با تأکید "مینیمالیستی" ارائه می دهد که در آن تجزیه و تحلیل و عقیده محدود است تا بتواند روی واقعیت ها متمرکز شود..

افزونه Newsy Kodi به شما امکان دسترسی به هر دو کلیپ از وب سایت و کانال زنده رایگان را می دهد. می توان آن را در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

Newsmax TV

Newsmax TV Kodi افزودنی

Newsmax TV یکی دیگر از کانال های کابلی زنده 24 ساعته است. این سایت به عنوان زیر مجموعه وب سایت خبری محافظه کار ، Newsmax.com ایجاد شده است. برخی از محبوب ترین نمایش های آن هستند پشت پرده با جک Burkman, مکالمه با نانسی بروکر, و Newsmax نخست.

افزونه Newsmax TV Kodi به شما امکان می دهد به علاوه کلیپ های نمایش انتخاب شده به این کانال دسترسی پیدا کنید.

Haystack.tv

افزودنی Haystack.TV Kodi

Haystack.TV یک جمع کننده خبری است که اخبار مختلفی را از طیف گسترده ای از کانال های YouTube و Vimeo پیدا می کند. محتوای آن به عناوین گرایش ، اخبار ، اخبار سرگرمی ، علوم طبقه بندی می شود & فناوری ، تجارت & امور مالی ، اخبار بازی های ویدئویی ، نمایش های اواخر شب و تریلر فیلم. فیلم های آن معمولاً دو تا سه دقیقه طول دارند ، بنابراین این یک افزونه عالی دیگر برای خلاصه سریع وقایع مختلفی است که در جهان اتفاق می افتد.

همچنین ببینید: برترین 109 کد افزودنی کد

اخبار آسمان

Sky News کدی افزودنی

اگر شما در ایالات متحده زندگی می کنید و به سادگی به سیاست و فرهنگ آمریکایی علاقه مند هستید ، افزودنی Sky News Kodi راهی عالی برای اخذ اخبار از این منطقه است. این برنامه هم پخش مستقیم کانال Sky News و هم آخرین کلیپ های news.sky.com را در بر می گیرد. محتوای آن بدون Geoblocks و کاملا رایگان در دسترس است.

اخبار فاکس

فاکس نیوز کدونی افزودنی

کانال های کابلی Fox News و Fox Business News عموماً بدون پرداخت هزینه خدمات پریمیوم جریان مانند PS Vue ، در دسترس نیستند. با این حال ، فاکس نیوز یک کانال و وب سایت YouTube را که کلیپ های رایگان برنامه نویسی خود را ارائه می دهد ، حفظ می کند. می توانید با افزونه Fox News Kodi به همه این کلیپ ها دسترسی پیدا کنید.

افزونه Fox News شامل چهار بخش است. اولین مورد این کلیپ ها از نمایش های فاکس نیوز است که توسط نمایش خاص ترتیب داده شده است. دوم کلیپ های خبری که به ترتیب دسته بندی می شوند شامل سیاست ، بهداشت ، فناوری ، فناوری ، علوم ، مسافرت ، جهان و دیگران. بخش سوم و چهارم حاوی کلیپ های News News Fox Business نیز با نمایش یا دسته بندی است.

CBC.ca

افزونه CBC.ca Kodi

افزونه CBC.ca Kodi جدیدترین کلیپ های خبری از شرکت پخش کانادا را ارائه می دهد. اگر در کانادا زندگی می کنید یا به اخبار کانادا علاقه مند نیستید ، این افزونه راهی عالی برای اخذ خبر از دیدگاه کانادا است.

بیشتر بخوانید: نحوه نصب افزونه Sportsnet Now Kodi

Pluto.tv

افزونه Pluto.TV Kodi

Pluto.tv یک سرویس تلویزیونی برتر و برتر است که بیش از 100 کانال ، از جمله بیش از 13 کانال خبری را در اختیار شما قرار می دهد. این اخبار دارای داستان برتر امروز ، اخبار 24/7 ، NBC News است & MSNBC ، Cheddar ، CBSN ، TYT Network ، RT America ، Business News 24/7 ، تلویزیون بلومبرگ و نسخه اروپایی CNBC. همچنین برنامه های پخش مستقیم نیویسی ، Sky News و Newsmax TV را فراهم می کند ، اگرچه برای دسترسی به کلیپ های آنها هنوز به افزونه های فردی این شبکه ها نیاز دارید..

پخش زنده

افزودنی Livestream Kodi

اگر می خواهید اخبار ملی یا جهانی را تماشا کنید ، همه افزونه های فوق العاده عالی هستند. اما اگر می خواهید از وقایع اتفاق افتاده در شهر یا ایالت خود پایدار باشید ، چه می کنید؟ اینجاست که افزونه Livestream Kodi وارد می شود. بسیاری از ایستگاه های خبری محلی برای پخش اخبار خود از طریق اینترنت از نرم افزار Livestream استفاده می کنند و افزونه به شما امکان دسترسی به این جریان ها و همچنین بسیاری دیگر را می دهد. بیش از 250 مورد از این جریانها از شهرها در سراسر جهان وجود دارد.

PS Vue

افزونه PSVue Kodi

در حالی که بقیه افزونه های این لیست رایگان هستند ، برخی از کاربران Kodi ممکن است ترجیح دهند اخبار خود را از کانالهایی دریافت کنند که برای دیدن جریانهای زنده آنها هزینه دارند ، مانند نسخه آمریکایی CNBC ، Fox Business News و Fox News. در این صورت ، افزونه PS Vue Kodi به شما امکان می دهد این هزینه ها را با هزینه مشاهده کنید. بسته های بسته به نوع کانال های غیر خبری که می خواهید دسترسی داشته باشید ، قیمت بسته ها از 39.99 دلار تا 74.99 دلار متغیر است. همچنین به شما امکان می دهد نمایش های خبری دلخواه خود را به لیستی اضافه کنید تا در ابر ضبط و ذخیره شود ، یک ویژگی مفید اگر در بعضی مواقع بیش از حد مشغول تماشای آنها هستید.

مقاله مرتبط: برنامه های افزودنی زنده TV Kodi که در واقع کار می کنند

اخبار

NewsOn کد افزونی

NewsON خبر دیگری است که افزونه Kodi در کانال های محلی متمرکز شده است. این شرکت دارای بیش از 180 ایستگاه در 90 بازار مختلف کانال محلی است. بر خلاف Livestream ، NewsON فقط پخش اخبار مبتنی بر ایالات متحده را انجام می دهد. اگر در ایالات متحده زندگی می کنید و نمی توانید کانال خبری محلی خود را در Livestream پیدا کنید ، ممکن است بخواهید به جای آن NewsON را امتحان کنید. هنگام آزمایش ، فهمیدیم NewsON بعضی اوقات کار می کند ، و بارهای دیگر بارگیری نشدند. با این وجود ، نباید مانع بارگیری و امتحان NewsON خود شوید. NewsON وقتی کار می کند ، یک کتابخانه چشمگیر از جریانهای خبری زنده دارد.

فیلم نیویورک تایمز

افزودنی Kodi Video New York Times

New York Times Video به شما امکان دسترسی به پوشش تصویری بهداشت ، غذا ، مسافرت ، علم ، ورزش ، املاک و مستغلات ، تجارت و فناوری را می دهد. تأکید بیشتر بر گزارشگری تحقیقاتی عمیق با سینماتوگرافی و موسیقی باکیفیت است نه اینکه بیان واقعیت ها باشد. اگر از فیلمهای خبری با استعدادی هنری تر قدردانی می کنید ، ممکن است از مطالبی که توسط این افزونه Kodi ارائه شده است ، لذت ببرید.

اخبار بلندر

اخبار افزودنی Blender Kodi

News Blender فیلم هایی از منابع مختلفی از جمله Bloomberg ، Business Insider ، Forbes ، CNBC ، بررسی مالی استرالیا ، Die Zeit ، Wall Street Journal و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. اگر می خواهید دیدگاه های متنوعی درباره آنچه در جهان اتفاق می افتد بدست آورید ، News Blender آنچه شما نیاز دارید دارد.

بیشتر بخوانید: نحوه تماشای مستندهای روی Kodi

NHK Live

افزونه NHK Live Kodi

NHK World پخش بین المللی شرکت پخش عمومی ژاپن است. محتوای آن به زبان انگلیسی است. به همین دلیل ، در بین مردم جهان که می خواهند به روز از آنچه در ژاپن اتفاق می افتد ، یا درباره وقایع جهانی از دیدگاه ژاپنی است ، روزآمد می شوند ، محبوبیت پیدا کرده است. افزونه NHK Live Kodi به کاربران امکان دسترسی به جریان مستقیم این کانال را می دهد.

وال استریت ژورنال لایو

وال استریت ژورنال افزونه Live Kodi

افزونه وال استریت ژورنال Kodi فیلم هایی را از کانال YouTube WSJ تهیه می کند. این اخبار در مورد همه جنبه های تجارت ، از جمله بازارهای مالی ، شیوه های مدیریت ، تحولات فن آوری ، فرهنگ ، سیاست و موارد دیگر ارائه می دهد. این محتوا در 33 دسته مختلف سازماندهی شده است و این امر می تواند آنچه را که به دنبال آن هستید آسان کنید.

CNN

افزونه CNN Kodi

در گذشته ، افزونه CNN Kodi فیلم هایی را از CNN.com و کانال رسمی یوتیوب CNN تهیه می کرد. متأسفانه ، قسمت CNN.com این افزونه دیگر همانطور که در نظر گرفته شده عمل نمی کند. بخش YouTube محتوای فراوانی را ارائه می دهد. اگر طرفدار روزنامه نگاری CNN هستید ، این افزونه Kodi هنوز یک ضرورت است.

مقاله مرتبط: نحوه به روزرسانی Kodi در آمازون Fire Stick

فیلم ساده

FilmOn افزونه ساده Kodi

FilmOn یک سرویس تلویزیونی برتر و برتر تلویزیون است. این شرکت دارای بیش از 600 کانال ، از جمله 21 کانال خبری است. این اخبار Buzz60 ، اخبار CCTV ، شبکه کانال شغلی ، Newsmax ، Newsy Politics ، Press TV ، پرونده های حقیقت و دیگران را ارائه می دهد. FilmOn Simple افزونه ای است که به شما امکان دسترسی به این کانال های رایگان را می دهد.

افزونه FilmOn Simple Kodi تنها افزونه ای در این لیست است که از طریق مخزن رسمی Kodi قابل دستیابی نیست. برای نصب آن ، ابتدا باید TVAddons Repo را نصب کنید که در اینجا می توانید پیدا کنید.

نتیجه

اگر می خواهید جریان های خبری زنده یا کلیپ هایی از آخرین اخبار را ببینید ، Kodi می تواند کمک کند. این که آیا شما می خواهید اخبار مربوط به سلامتی ، مشاغل ، سیاست ، مسافرت و یا فقط می خواهید بدانید که در یک کشور یا شهر خاص چه می گذرد ، یک افزونه وجود دارد که می تواند محتوای مورد نظر شما را به شما بدهد..

اگر اطلاعات موجود در این راهنما Kodi را پیدا کرده اید که می تواند مفید باشد ، ممکن است بخواهید تعدادی از راهنماهای دیگر Kodi ما را مرور کنید ، از جمله بهترین افزونه های Kodi برای تماشای فیلم ، نحوه نصب YouTube برای Kodi و پنج بهترین ورزش Kodi. افزونه ها.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

79 − = 74

Adblock
detector