نحوه تماشای بازی Open Golf Golf بر روی Kodi – Royal Portrush

نحوه تماشای بازی Open Golf Golf بر روی Kodi

برترین گلف بازان جهان در مسابقه Golf Golf Open 2019 (یا "Open" همانطور که رسماً نامیده می شود) با آن می جنگند ، که قرار است از 14 ژوئیه - 21 ژوئیه در زمین گلف رویال پورتروش در ایرلند شمالی برگزار شود. Claret Jug و یک کیف پول 1.5 میلیون دلاری برای گرفتن پول آماده هستند. در حالی که دسترسی به جریان محدود است ، می توانید با ترکیبی از خدمات و افزونه های مناسب ، بریتانیا گلف بر روی Kodi را به صورت رایگان تماشا کنید.

نکته مهم: راهنمای ما فقط افزونه های رسمی Kodi را توصیه می کند. بریتانیا اوپن یکی از 4 تورنمنت مهم گلف جهان است. این بدان معنی است که با دسترسی محدود ، طرفداران ممکن است سعی کنند مسابقات را از طریق جریانهای غیررسمی مشاهده کنند. با این حال ، چند گزینه رسمی جریان وجود دارد که به شما امکان تماشای British Open را می دهد. جریانهای رسمی قابل اطمینان تر هستند و حریم خصوصی و امنیت شما را به خطر نمی اندازند.

شما می توانید بخش ها یا کلیه بازی های Golf Golf Open را در انگلستان ، کانادا ، استرالیا یا هر جای دیگر خارج از انگلستان به صورت رایگان تماشا کنید ، اما ممکن است به یک VPN احتیاج داشته باشید. ما توضیح خواهیم داد که چگونه و کدام یک از آنها کار می کنند.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نحوه تماشای بازی Open Golf Golf 2019 2019 بر روی Kodi به صورت رایگان با VPN

اگر در ایالات متحده زندگی می کنید ، می توانید گلف بریتانیا را از طریق کانال گلف تماشا کنید (پخش کننده های اصلی) و NBC Sports Network و NBC. چندین سرویس جریان کانالهای گلف ، NBCSN و NBC را ارائه می دهند اما اگر می خواهید به صورت رایگان جریان دهید ، یک آزمایش رایگان نیز لازم است.

اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، ممکن است با استفاده از VPN به این سرویس ها دسترسی پیدا کنید. VPN ها می توانند به جلوگیری از متوقف کردن ISP در داده های خود و پرتاب سرعت اتصال شما برای همه کاربران کمک کنند.

برای شروع کار با VPN خود ، موارد زیر را انجام دهید:

  1. برای یک حساب کاربری با یک سرویس VPN قابل اعتماد ثبت نام کنید. توصیه می کنیم از IPVanish استفاده کنید. سایر گزینه های جامد که باید در نظر بگیرید ExpressVPN ، NordVPN یا CyberGhost هستند.
  2. برنامه VPN خود را در همان دستگاه نصب Kodi نصب کنید. نصب برنامه VPN بر روی روتر شما امکان پذیر است که از تمام دستگاه های موجود در شبکه شما محافظت می کند. با این حال ، فرایند راه اندازی برای این امر می تواند گران باشد. توصیه می کنیم دستگاهی را که از Kodi استفاده می کنید ، مانند Amazon Firestick خود را نصب کنید.
  3. به یک سرور VPN ایالات متحده متصل شوید. برای دسترسی به جریان NBC ، NBCSN یا Golf Channel باید به سرور ایالات متحده متصل شوید.
  4. از افزونه Kodi که گلف کانال ، NBCSN یا NBC و 2019 Golf Golf Open را ارائه می دهد ، نصب و پخش کنید.

توصیه می کنیم قبل از بریتانیا اوپ ، VPN و Kodi addon خود را امتحان کنید. به این ترتیب ، اگر با مشکل روبرو شوید ، بدون نیاز به تقلا ، مجبور خواهید بود قبل از این رویداد عیب یابی یا اکتشاف گزینه های دیگر را انجام دهید..

تماشای گلف بریتانیا 2019 2019 به صورت رایگان بر روی Kodi امکان پذیر است. این امر مستلزم ثبت نام در یک آزمایش رایگان است. جریانهای NBCSN ، Golf Channel و NBC احتمالاً در منطقه قفل خواهند شد. بنابراین ، شما باید از VPN استفاده کنید و به یک سرور آمریکایی وصل شوید تا در خارج از ایالات متحده آمریکا ، آنها را مشاهده کنید..

نحوه تماشای بازی Open Golf Golf 2019 بر روی Kodi

بریتانیا گلف باز 2019 در NBC ، NBCSN و Golf Golf برای بینندگان در آمریکا پخش می شود. برای بینندگان در انگلستان ، این مسابقات از Sky Sports پخش می شود. هرچقدر که افزونه های Kodi پیش برود ، دسترسی به هر یک از این کانال ها یا خدمات از طریق افزونه Kodi بهترین شرط شما است.

افزونه PS Vue Kodi - اشتراک آزمایشی رایگان در دسترس است (ایالات متحده)

ps vue master golf

Playstation Vue (PS Vue) یک سرویس استریم ارائه شده توسط سونی است که در دسترس طرفداران گلف ایالات متحده است. با استفاده از افزونه Kodi می توانید به این سرویس دسترسی پیدا کنید.

برای شروع کار با PS Vue ، ابتدا به وب سایت PS Vue بروید و ثبت نام کنید هسته بسته یک آزمایش 5 روزه رایگان ارائه می شود. از طریق این بسته می توانید به Golf Golf ، NBC Sports Network و NBC دسترسی پیدا کنید.

پس از ایجاد حساب کاربری خود ، افزونه PS Vue Kodi را از مخزن رسمی افزونه Kodi بارگیری کنید. سپس می توانید با استفاده از اطلاعات ورود به سیستم که هنگام ورود به سیستم ایجاد کرده اید ، به حساب خود متصل شوید.

ممکن است ایجاد یک حساب PS Vue از خارج از ایالات متحده امکان پذیر باشد. با این وجود به شما نیاز دارد که یک روش پرداخت مستقر در آمریکا داشته باشید. در صورت انجام این کار ، ممکن است بتوانید به یک سرور VPN ایالات متحده متصل شوید و با استفاده از روش پرداخت مستقر در آمریکا ثبت نام کنید.

افزودنی Sling TV Kodi - اشتراک آزمایشی رایگان در دسترس است (ایالات متحده)

Sling TV kodi ما استادان

Sling TV یک سرویس تلویزیونی با اینترنت است که شبیه به PS Vue است. هنگام ثبت نام در Sling TV ، حتی با یک آزمایش رایگان 7 روزه می توانید به NBC ، NBC Sports Network و Golf Golf وارد شوید..

برای شروع کار با Sling.com به Sling.com ، و عضویت در Sling Blue که شامل NBCSN و NBC است ، وارد شوید. سپس افزونه Sports Extra را اضافه کنید تا کانال Golf را بدست آورید. معامله 40٪ تخفیفی را انتخاب نکنید ، زیرا این امر به پیش پرداخت نیاز دارد و هیچ آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد. اشتراک معمولی آزمایشی رایگان 7 روزه را ارائه می دهد.

پس از ثبت نام ، افزونه Sling TV Kodi را از مخزن رسمی افزونه Kodi بارگیری کنید. سپس می توانید از آدرس ایمیل و رمز عبوری که با آنها وارد سیستم شده اید استفاده کنید تا وارد سیستم افزودنی شوید و به حساب تلویزیون Sling خود دسترسی پیدا کنید.

برنامه British Golf Open 2019 (US EST)

DateTime (EST) EventChannel (s)
دوشنبه 15 ژوئیه 7 صبح - 9 صبح درایو صبح کانال گلف
دوشنبه 15 ژوئیه 9 صبح - 11 صبح گلف مرکزی از باز کانال گلف
دوشنبه 15 ژوئیه 7 PM - 9 PM گلف مرکزی از باز کانال گلف
دوشنبه 15 ژوئیه 9 PM - 10 PM جاده به رویال پتروش کانال گلف
سه شنبه 16 تیرماه 6 صبح - 10 صبح گلف مرکزی از باز کانال گلف
سه شنبه 16 تیرماه 10 صبح - 12 عصر درایو صبح ظهر کانال گلف
سه شنبه 16 تیرماه 12 PM - 2 PM گلف مرکزی از باز کانال گلف
سه شنبه 16 تیرماه 9 PM - 10 PM Vantage Point با مایک تریکو کانال گلف
چهارشنبه ، 17 ژوئیه 6 صبح - 10 صبح گلف مرکزی از باز کانال گلف
چهارشنبه ، 17 ژوئیه 10 صبح - 12 عصر درایو صبح ظهر کانال گلف
چهارشنبه ، 17 ژوئیه 12 PM - 2 PM گلف مرکزی از باز کانال گلف
چهارشنبه ، 17 ژوئیه 11 PM - 11:30 PM The Men in Blazers NBCSN
پنجشنبه ، 18 ژوئیه 12 صبح - 1:30 صبح رانندگی نیمه شب کانال گلف
پنجشنبه ، 18 ژوئیه 1:30 AM - 4 PM باز کانال گلف
پنجشنبه ، 18 ژوئیه 4 PM - 5 PM گلف مرکزی از باز کانال گلف
پنجشنبه ، 18 ژوئیه 11 PM - 11:30 PM The Men in Blazers NBCSN
جمعه 19 تیرماه 1:30 PM - 4 PM دور باز - دور دوم کانال گلف
جمعه 19 تیرماه 4 PM - 5 PM گلف مرکزی از باز کانال گلف
جمعه 19 تیرماه 11 PM - 11:30 PM The Men in Blazers NBCSN
شنبه 20 تیر 5 صبح - 7 صبح دور باز - دور سوم کانال گلف
شنبه 20 تیر 7 صبح - 11 صبح گلف مرکزی از باز کانال گلف
شنبه 20 تیر 7 صبح - 3 بعد از ظهر دور باز - دور سوم NBC
شنبه 20 تیر 3 PM - 4 PM گلف مرکزی از باز کانال گلف
یکشنبه 21 ژوئیه 1 صبح - 1:30 صبح The Men in Blazers NBCSN
یکشنبه 21 ژوئیه 4 صبح - 7 صبح دور باز - نهایی کانال گلف
یکشنبه 21 ژوئیه 7 صبح - 9:45 صبح گلف مرکزی از باز کانال گلف
یکشنبه 21 ژوئیه 7 صبح - 2 بعد از ظهر دور باز - نهایی NBC
یکشنبه 21 ژوئیه 2 PM - 4 PM گلف مرکزی از باز کانال گلف
یکشنبه 21 ژوئیه 10 PM - 10:30 PM The Men in Blazers NBCSN

بریتانیا گلف باز - تاریخ غنی

اولین گلف باز انگلیس در سال 1860 در اسکاتلند پخش شد. در حدود سال 1863 ، کیف پول حدود 10 پوند بود که در مقایسه با کیف فعلی 1.5 میلیون دلاری فعلی جیب زد. سریع به جلو در سال 2019 و نام بازیکنان ممکن است تغییر کرده است ، اما اعتبار این مسابقات همچنان یکسان است. قهرمان مدافع Francesco Molinari می تواند در برابر سایر نام های بزرگ مانند Rory Mcllroy و Tiger Woods مبارزه کند..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

66 + = 69

Adblock
detector