چه کاری باید انجام شود اگر کدی مجدداً راه اندازی شود

چه کاری باید انجام شود اگر Kodi توفنده باشد

آیا Kodi راه اندازی مجدد یا راه اندازی مجدد را ادامه می دهد؟ در این راهنما ، ما به شما نشان خواهیم داد كه چطور می توانید این مشکل آزار دهنده را فقط در چند دقیقه بدون در نظر گرفتن علت اولیه آن برطرف كنید.

Kodi را می توان در طیف گسترده ای از دستگاه ها از جمله Android ، iPhone و Amazon Firestick نصب کرد. حلقه های راه اندازی مجدد موضوعی است که همه سیستم عامل ها را به طور یکسان تحت تأثیر قرار می دهد. شروع مجدد کدی مخرب و ناامیدکننده است ، اما خبر خوب این است که در حالی که چند دلیل بالقوه وجود دارد ، همه این موارد را می توان نسبتاً سریع حل کرد.

این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه مشکل راه‌اندازی مجدد خود را برطرف کرده و برای رفع آن اقدام کنید. مگر اینکه مشکلات اضافی Kodi را تجربه کرده باشید ، پس از شکسته شدن حلقه راه اندازی مجدد ، دیگر چیزی برای جلوگیری از تماشای برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها و پوشش ورزشی مورد علاقه شما باقی نخواهد ماند..

قبل از شروع ، توجه به این نکته ضروری است که افزونه های شخص ثالث و ساخت های Kodi سفارشی باعث سقوط به مراتب بیشتر از افزونه های رسمی می شوند. به همین دلیل ، ما به خوانندگان خود توصیه می كنیم كه از منابع رسمی رسمی استفاده كنند و از درك ساختن خودداری كنند بدون آنكه درك صحیحی از نحوه كار آنها داشته باشند.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

قبل از شروع: کلمه ای در مورد VPN و Kodi

کاربران Kodi غالباً از شبکه های خصوصی مجازی (VPN) استفاده می کنند تا جریان بدون مجوز را از ارائه دهنده خدمات اینترنت خود (ISP) پنهان کنند. با وجود این ، VPN ها مزایای اضافی دیگری را نیز برای کاربران قانونی Kodi فراهم می کنند.

کلیه ترافیک شبکه VPN رمزگذاری شده است و توسط ISP یا شخص ثالث با استفاده از حمله Man-in-the Middle نمی توان مشاهده کرد. VPN ها همچنین مانع از دسترسی ISP شما به صورت خودکار سرعت شبکه شما بر اساس عادات مرور شما می شوند.

هر VPN بر سرعت شبکه شما تأثیر می گذارد ، اما برخی از سرویس ها اتصال شما را به یک خزیدن کند می کنند. علاوه بر این ، برخی از ارائه دهندگان VPN گزارش های دقیقی از ترافیک اینترنت و اطلاعات شما را نگه می دارند تا ناشناس بودن بیشتری را نسبت به آنچه در واقع انجام می دهند ارائه دهند. به همین دلیل ، مهم است که ارائه دهنده VPN خود را با دقت انتخاب کنید.

ما IPVanish را توصیه می کنیم. این یک VPN سریع و پایدار با سرورها در بیش از 50 کشور جهان است. IPVanish هیچ سابقه ای از فعالیت های شما ندارد و ساده ترین VPN برای نصب بر روی چندین دستگاه ، از جمله آیفون و آمازون Firestick است.

مبلغ خواندن: 60٪ در برنامه سالانه IPVanish را در اینجا صرفه جویی کنید. IPVanish یک دوره برگشت هفت روزه پول دارد و می توان بدون خطر یا تعهد طولانی مدت محاکمه شد.

چرا Kodi دوباره راه اندازی می کند?

چندین چیز وجود دارد که می تواند باعث شود کدی بی وقفه راه اندازی مجدد شود ، اما خبر خوب این است که این مشکل بسیار بندرت به خودی خود بروز می دهد. معمولاً مقصر یک افزونه اخیر یا نصب شده است و کاملاً آشکار است که کدام یک از مشکلات را ایجاد می کند. گفته می شود ، هنگامی که شما تصوری ندارید که چه چیزی باعث شده است ، ما یک راهنمای گام به گام برای حل کردن حلقه های راه اندازی مجدد Kodi ایجاد کرده ایم..

حافظه پنهان Kodi پر است

مانند اکثر نرم افزارها ، Kodi مقادیر کمی از داده ها را در حافظه نهان خود برای دسترسی سریع تر ذخیره می کند. این حافظه پنهان معمولاً خود را خالی می کند اما گاهی اوقات مسائل می توانند از این امر جلوگیری کنند. معمولاً این مشکل از طریق فیلم کند و لکنت بروز می کند اما در موارد شدید می تواند باعث خرابی / راه اندازی مجدد شود.

نحوه پاک کردن حافظه نهان کدی

برای پاک کردن دستی حافظه پنهان Kodi ، به افزونه Indigo نیاز خواهید داشت. پس از نصب ، آن را باز کرده و روی آن کلیک کنید ابزارهای نگهداری گزینه بعد از آن پاک کردن حافظه پنهان. در سمت راست این گزینه ، اندازه فعلی حافظه نهان را مشاهده خواهید کرد. اگر بزرگ باشد ، این نشانگر این است که مشکلی پیش آمده است ، اما حتی انبارهای کوچک می توانند حاوی پرونده های خراب باشند.

افزونه های بد یا ساخت

آیا اخیراً افزونه های جدیدی نصب کرده یا ساخته اید؟ اگر چنین است ، ابتدا آنها را حذف کنید. با کلیک راست بر روی نماد آن (یا باز کردن منوی تنظیمات از درون خود افزونه) می توانید یک افزونه جداگانه را حذف کنید. اطلاعات, سپس با کلیک بر روی حذف نصب کنید دکمه سمت راست.

بازیابی Kodi در تنظیمات کارخانه

برداشتن ساختمانی کمی پیچیده تر است. Kodi هیچ روش داخلی برای انجام این کار ندارد ، بنابراین با نصب افزونه Indigo شروع کنید. Indigo را باز کرده و روی آن کلیک کنید بازیابی کارخانه مورد منو این کار باعث می شود ساخت و نصب های اضافی برداشته شود و Kodi را به حالت اولیه خود بازگرداند. این روند ممکن است چند دقیقه طول بکشد بنابراین صبور باشید. پس از بازگرداندن Kodi ، بررسی کنید که آیا مشکل برطرف شده است یا خیر ، لطفاً قبل از بارگیری دوباره Kodi را حذف کنید.

وابستگی URLRololver منسوخ شده است

URLResolver افزونه ای است که در پس زمینه اجرا می شود و میزبان فایل را رمزگشایی می کند. به زبان ساده ، این چیزی است که پرونده های خاصی را که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید پیدا می کند. اگر این افزونه منسوخ شده باشد ، می تواند باعث ایجاد مشکلات مختلف از جمله نصب افزونه های خراب و البته راه اندازی مجدد Kodi شود..

از آنجا که برنامه نویس مسئول URLResolver کار خود را بر روی افزودنیهای Kodi متوقف کرده است ، اکنون توسط تیم TVAddons نگهداری می شود. برای دریافت آخرین نسخه ، روی کلیک کنید نماد چرخ دنده در صفحه اصلی Kodi ، سپس را انتخاب کنید مدیر فایل. در پایین لیست ، کلیک کنید منبع را اضافه کنید و موارد زیر (بدون علامت نقل قول) را در کادر بالا وارد کنید: "http://fusion.tvaddons.co".

افزودن TVAddons به عنوان منبع

بعد ، به صفحه شروع برگردید و روی آن کلیک کنید مواد افزودنی برگه ، به دنبال آن نماد جعبه در بالا سمت چپ کلیک از پرونده zip نصب کنید, سپس منبع TVAddons را انتخاب کنید که تازه اضافه شده است. درون اسکریپت های Kodi پوشه ، فایلی با نام "script.module.urlresolver-X.X.X.zip" پیدا خواهید کرد که در آن X به شماره نسخه فعلی مراجعه می کند. برای نصب آخرین نسخه ، فقط روی این کلیک کنید.

مشکلی با پوشه های بانک اطلاعاتی Kodi یا پوشه های UserData.

Kodi به کاربران پیشرفته خود اجازه می دهد تا پایگاه داده های خود را ایجاد و مرور کنند. اکثریت قریب به اتفاق کاربران Kodi این کار را نمی کنند ، اما همه افراد هر از گاهی به مشکلات مربوط به اسکریپت می پردازند و همیشه شناختن چگونگی رفع هرگونه خطایی که در نتیجه رخ می دهد ، مفید است..

راه حل این مشکل بسیار ساده است. اگر پوشه دیتابیس را حذف کنید ، Kodi کد جدید ایجاد می کند و کدی که باعث خرابی آن شده است حذف می شود. اکنون ، مکان این پوشه براساس بستری که استفاده می کنید تغییر می کند. سیستم عامل خود را در لیست زیر پیدا کنید ، به مکان مشخص شده بروید و پوشه Database را پاک کنید.

اگر این مشکل همچنان ادامه داشته باشد ، ممکن است بخواهید پوشه UserData را حذف کنید زیرا هر پرونده ویرایش نشده به طور اشتباه در اینجا نیز می تواند باعث خرابی مکرر شود.

پنجره ها

پوشه بانک اطلاعاتی: بر روی نماد ویندوز کلیک کنید و "بدون برنامه گفتار" "٪ APPDATA٪ \ kodi \ userdata" را تایپ کنید.

پوشه UserData:  بر روی نماد ویندوز کلیک کنید و "علامت گفتار" "٪ APPDATA٪ \ kodi \ userdata \ Database" را تایپ کنید.

لینوکس

پوشه بانک اطلاعاتی:  ~ / .kodi / userdata / بانک اطلاعاتی

پوشه UserData: ~ / .kodi / userdata

مک

پوشه بانک اطلاعاتی:  / کاربران / USERNAME-HERE / HERE / کتابخانه / پشتیبانی برنامه / Kodi / userdata / بانک اطلاعاتی

پوشه UserData: / کاربران / USERNAME-HERE / HERE / کتابخانه / پشتیبانی برنامه / Kodi / userdata /

اندروید

پوشه بانک اطلاعاتی: Android / data / org.xbmc.kodifiles / .kodi / userdata / بانک اطلاعاتی

پوشه UserData: Android / data / org.xbmc.kodifiles / .kodi / userdata

Firestick

(قبل از نمایش این پرونده ها باید پرونده ها و پوشه های پنهان را فعال کنید. این گزینه را می توانید در بخش "نمایش" از فهرست تنظیمات ES File Explorer مشاهده کنید)

پوشه بانک اطلاعاتی: Android / data / org.xbmc.kodi / files / .kodi / userdata / بانک اطلاعاتی

پوشه UserData: Android / data / org.xbmc.kodi / files / .kodi / userdata

iOS

پوشه بانک اطلاعاتی: / خصوصی / var / موبایل / کتابخانه / تنظیمات برگزیده / Kodi / userdata / بانک اطلاعاتی

پوشه UserData: / خصوصی / var / موبایل / کتابخانه / تنظیمات برگزیده / Kodi / userdata

LibreELEC / OpenELEC

پوشه بانک اطلاعاتی: ذخیره سازی / .kodi / userdata / بانک اطلاعاتی

پوشه UserData: /storage/.kodi/userdata/

مشکلات مربوط به منبع تغذیه

این موضوعی است که معمولاً فقط بر روی دستگاه های قابل حمل مانند Raspberry Pi تأثیر می گذارد و اغلب به دلیل توانایی آن در تظاهرات تنها در شرایط خاص ممکن است مورد غفلت واقع شود. منبع تغذیه کافی از نظر فنی مشکل Kodi نیست ، اما اغلب می تواند به صورت اشتباه طبقه بندی شود زیرا این امر ممکن است فقط هنگام اجرای Kodi اتفاق بیفتد.

اگر منبع تغذیه شما به اندازه کافی قدرتمند نباشد ، ممکن است که Kodi قادر به شروع کار باشد و شاید حتی برای مدتی کار کند قبل از خاموش شدن کامل دستگاه و راه اندازی مجدد دستگاه. این امر به این دلیل است که اگر شما ممکن است از قدرت کافی برای نگهداری دستگاه برخوردار باشید ، تأمین برق مورد نیاز در هنگام بارگیری دستگاه بسیار ضعیف است.

خوشبختانه ، راه حل ساده است. شما به منبع تغذیه بهتری نیاز دارید. برای Raspberry Pi 3 ، به یک منبع قادر به تهیه 2.5A در 5 ولت نیاز دارید. شارژرهای تلفن همراه معمولاً فقط از این موارد کم است ، بنابراین اگر شما یکی از این موارد را با دستگاه خود استفاده می کنید ، به احتمال زیاد به همین دلیل است که دوباره راه اندازی می شود.

امیدوارم تاکنون مسئله راه اندازی مجدد Kodi شما حل شده است و شما می توانید با آرامش از نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها و پوشش ورزشی مورد علاقه خود لذت ببرید. اگر سایر موارد Kodi را تجربه می کنید ، لطفاً راهنمای ما در مورد شایع ترین مشکلات Kodi و مقاله ما در مورد کاهش پخش ویدیو choppy را بررسی کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 3 =

Adblock
detector