افزونه سرن کدی چیست؟ آیا امنیت دارد و آیا گزینه های دیگری وجود دارد؟

Kodi_Seren_Main_Image

کدی چیست؟?

Kodi یک پخش کننده رسانه ای منبع آزاد و آزاد است. این امکان را به کاربران می دهد که از محتوای سرگرمی در منزل خود لذت ببرند و برای تنظیم نیاز به تلاش چشمگیری ندارند. این دستگاه پخش رسانه ای برای بسیاری از دستگاه های مختلف مانند ویندوز ، لینوکس و رایانه های شخصی Mac ، دستگاه های اندرویدی ، آیفون ها ، جعبه TV Roku streaming TV ، Apple TV ، Nvidia Shield ، Amazon's Firestick و Fire TV ، Raspberry pi و موارد دیگر در دسترس است. . یکی از ویژگی های برجسته Kodi این است که افزونه های آن یکنواخت هستند و اکثر آنها بین سیستم عامل ها قابل تعویض هستند.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

هشدار: ISP شما می تواند جریان شما را ببیند

شما به ISP دسترسی دارید همه داده های جریان شما. در بعضی از کشورها ، ISP ها حتی می توانند اطلاعات و جریان شما را در حال مرور و اشتراک گذاری با شرکت های شخص ثالث به اشتراک بگذارند تا سریع نتیجه بگیرند. خطرات ناشی از حریم خصوصی شما ، محافظت و نقاب زدن از هویت آنلاین شما را ضروری می کند. می توانید این کار را با VPN انجام دهید.

VPN اتصال اینترنت شما را از طریق سرورهای ایمن مسیریابی می کند و در نهایت از فعالیت و هویت آنلاین شما محافظت می کند.

همچنین به ISP ها معروف شده است که سرعت اتصال کاربرانی که محتوای ویدیویی زیادی را پخش می کنند را شتاب می دهند. اگر از VPN استفاده می کنید ، ISP شما نمی داند که آیا شما ویدئو را پخش می کنید یا نه. این بدان معناست که می توانید به همان اندازه دوست دارید محتوای HD و 4K پخش کنید.

VPN ها همچنین در برابر برخی تلاشهای هک اتصال مانند محافظت از انسان در میانه (MitM) محافظت می کنند و می توانند به کاربران در دور زدن بلوک های محتوای جغرافیایی کمک کنند..

ما چندین گزینه را آزمایش کرده ایم و IPVanish را برای استفاده با Kodi توصیه می کنیم. سرعت اتصال سریع را ارائه می دهد ، با چندین دستگاه مانند رایانه های شخصی ویندوز ، آمازون فایرستکس و دستگاه های اندرویدی سازگار است و یک راه حل مطمئن است.

خواندن معاملات: خوانندگان ما می توانند 60٪ در برنامه های IPVanish در اینجا ذخیره کنند

افزونه سرن کدی چیست؟?

Kodi_Seren_Main_Image

افزونه Seren Kodi فیلم ، برنامه های تلویزیونی را ارائه می دهد ، و از ادغام Trakt ، Real-Debrid و Premiumize پشتیبانی می کند. این ارائه می دهد طیف گسترده ای از مطالب جذاب از جمله تقاضا ، از جمله برنامه های تلویزیونی و فیلم های محبوب. با این حال ، باید توجه داشته باشید که این محتوا بیشتر از طریق وب سایتهای محتوای سرقت شده ارائه می شود. چنین سایتهایی در بسیاری از کشورها مانند آمریکا ، فرانسه ، انگلیس و استرالیا غیرقانونی است. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای برآورده کردن نیازهای محتوای خود از افزونه های رسمی Kodi استفاده کنید.

گزینه های سرنشین

Seren دارای کتابخانه بزرگی است اما محتوای این افزونه شخص ثالث عمدتا بدون مجوز است. در حالی که چندین افزونه شخص ثالث در آنجا وجود دارد که مشروع هستند ، مواردی وجود دارد که افزونه های شخص ثالث به دلیل توسعه دهندگان مخرب ، کاربران را در معرض خطر قرار داده اند. اخیراً ، محققان امنیتی متوجه شدند که بدافزارها در مخازن پرکاربرد Bubbles ، Gaia و XvBMC در کمین هستند. خوشبختانه, این مخازن اکنون آفلاین هستند. با این حال ، نرم افزار مخرب مخرب سکه برای ماه ها کشف نشده بود و ده ها هزار کاربر را تحت تأثیر قرار داد.

با احتیاط شخص ثالث از طرف طرف احتیاط کنید. ممکن است بتوانید به فیلم ها و نمایش های تلویزیونی دسترسی پیدا کنید ، اما خطر نصب نرم افزارهای مخرب از منابع غیرقابل اطمینان را نیز افزایش خواهید داد. علاوه بر این ، برخی از افزونه هایی مانند سرن جریانهای قانونی را ارائه نمی دهند. یک راه خوب برای تشخیص اگر محتوای برای پخش جریانی قانونی ارائه شود ، دیدن آنچه ارائه می شود. اگر این بهترین و جدیدترین فیلم ها و نمایش ها باشد ، مانند فیلم هایی که هنوز در سینماها حضور دارند یا فقط از طریق خدمات پولی مانند HBO Now در دسترس هستند ، احتمالاً این الحاق نقض قوانین حق چاپ است..

افزونه های رسمی باید دستورالعمل های دقیق را رعایت کنند و گزینه بسیار خوبی برای دسترسی به مطالب با کیفیت بالا و مطابق با قوانین حق چاپ هستند. بسیاری از این افزونه ها نیز کاملاً هستند رایگان. به گزینه های پیشنهادی ما برای افزونه Seren نگاهی بیندازید یا جمع بندی بهترین گزینه های افزودنی فیلم Kodi را مشاهده می کنید.

بهترین گزینه Seren: تلویزیون توبی

Tubi_TV_main

تلویزیون توبی انبار هزاران فیلم و فیلم است. تمام این محتوا کاملاً رایگان است و از طریق افزونه Tubi TV Kodi قابل دسترسی است. علاوه بر این ، هنگامی که شما در حال تماشای یک فیلم یا نمایش با استفاده از افزونه Kodi هستید ، تمام تبلیغات فیلتر می شوند.

در حالی که بسیاری از مطالب موجود بالاترین رتبه را ندارند ، صدها عنوان با کیفیت برتر با نام Fresh در Rotten گوجه فرنگی و دارای رتبه های IMDb خوب را خواهید یافت. فیلم هایی مانند جوانه هوا از سال 1997 و خون گرگ از سال 2013 در دسترس هستند همچنین می توانید نمایش هایی مانند 3 سنگ از خورشید و زمینه ای برای زندگی. فیلم ها و نمایش ها به خوبی با بخش های ژانر مانند بسیار زیاد بر روی گوجه فرنگی پوسیده ارزیابی شده است, فیلم های ایندی, دانشکده ها, و درام های تلویزیونی حاضر.

همچنین می توانید مستقیماً از طریق مرورگر وب خود ، از طریق نسل چهارم اپل تی وی ، دستگاه های Firestick و Fire TV و حتی در تلویزیون های هوشمند سامسونگ به Tubi TV دسترسی پیدا کنید..

برخی از مطالب محدود به ایالات متحده ، کانادا و انگلیس است. اگر می خواهید این محتوا را از حالت انسداد خارج کنید ، می توانید از VPN برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی استفاده کنید.

افزونه Tubi TV Kodi در دسترس است مستقیم از گیتوب.

گزینه های دیگر سورن

چشم انداز

بهترین نمایشگر کدونی addons

Viewster یک سرویس پخش رایگان است که به شما امکان می دهد نمایش های تلویزیونی و فیلم هایی را در سراسر جهان مشاهده کنید. این یک افزونه Kodi است که به شما امکان می دهد به تمام محتوای موجود دسترسی داشته باشید.

اگرچه محتوای جدیدترین نیست ، اما می توانید دسته بندی مطالب مانند این را پیدا کنید درام کره ای, گلزارهای جشنواره, هالووین, هیجان انگیز, ورزش ها, و هنرهای رزمی. همچنین برخی از انتخاب های متحرک موجود است.

Viewster از مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس است.

ترك

Crackle Kodi Addon

Crackle یک سرویس VOD رایگان است که متعلق به سونی است (آنها همچنین تلویزیون Tubi دارند). این پشتیبانی از تبلیغات است اما اگر تماشای استفاده از افزونه Crackle Kodi را دارید ، تبلیغات فیلتر خواهند شد.

ترکیبی از مطالب جدید و قدیمی در Crackle وجود دارد. محتوای سطح B زیادی وجود دارد اما عناوین بسیار خوبی نیز موجود است. از نظر فیلم ، عناوینی مانند وجود دارد 30 دقیقه یا کمتر, و فرشته مرگ. همچنین می توانید نمایش های تلویزیونی مانند آن را پیدا کنید معلم بد و بین برادران.

افزونه Crackle Kodi را می توان در مخزن eracknophobia یا مخزن رسمی افزونه کد.

پاپ کورنفلیکس

افزونه Popcornflix Kodi

Popcornflix یک سرویس تبلیغاتی است که به بینندگان امکان دسترسی گسترده ای از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را می دهد. این یک افزونه Kodi همراه است که همان محتوا را ارائه می دهد. وقتی تماشای محتوا از طریق افزونه Kodi انجام می شود ، تبلیغات فیلتر می شوند.

در حالی که عناوین زیادی در دسترس هستند که بلاکچین نیستند ، فیلم های با کیفیت عالی مانند آن وجود دارد نقطه فلش و میمون کینگ: قهرمان بازگشت. همچنین برنامه های تلویزیونی مانند گنگ ترین جنایتکاران آمریکا و زندگی در خط.

در حالی که Popcornflix فقط در کانادا و ایالات متحده موجود است ، اگر در آنجا زندگی نکنید با اتصال به سرور VPN در یکی از این کشورها قابل دسترسی است.

Popcornflix از مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس است.

فیلم های بزرگ ستاره & تلویزیون

فیلم های bigstar و بهترین های اضافی کدوی تلویزیون

Big Star Movies یک بستر جریان است که محتوای آن از طریق فیلم های Big Star در دسترس است & افزونه TV Kodi.

در حالی که عناوین اصلی زیادی وجود ندارند ، می توانید نمایش های کاملی از قبیل آن پیدا کنید ناشناس و پناهنده کانادا. علاوه بر این ، فیلم هایی مانند پارتی هالووین, و فرار از زندان آلکاتاتر: اعتراف درگذشت.

فیلم ها و تلویزیون های بزرگ ستاره از مخزن MetalChris در دسترس هستند.

شما انتخاب گسترده ای دارید

سرن مطالب زیادی را از طریق Kodi به شما می دهد اما این محتوا به قوانین کپی رایت نقض می کند. توصیه می کنیم از این افزونه استفاده نکنید.

افزونه هایی مانند Tubi TV ، Viewster ، Crackle ، Popcornflix و Big Star Movies می توانند چندین عنوان عالی را از طریق جریانهای رسمی برای شما فراهم کنند. محتوای مدرن در دسترس است و برخی از آن حتی در کیفیت بالایی نیز قرار دارند. اگر از محدودیت های یک افزونه نگران هستید ، به سادگی یک تصویر بزرگ به همه افزونه هایی که در اینجا درباره آنها صحبت کردیم ، نگاهی بیندازید. اگر از همه این افزونه ها استفاده کنید ، می توانید به کتابخانه بزرگی از مطالب دسترسی داشته باشید که احتمالاً حاوی تعداد زیادی از مطالبی است که می خواهید تماشا کنید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − 46 =

Adblock
detector