گرگ پک کدی آدنون ، در اینجا چیست و چرا باید از این گزینه ها استفاده کنید

آیا به افزونه Wolfpack Kodi علاقه دارید؟ در این مقاله نکاتی که علاوه بر نقش افزودنی Wolfpack وجود دارد ، بلکه نحوه عملکرد و عملکرد آن را نیز توضیح می دهد. ما به بعضی از مشکلات Wolfpack خواهیم پرداخت و گزینه های دیگری را که فکر می کنیم کار بهتری انجام می دهند ، پیشنهاد خواهیم کرد.

افزونه Wolfpack Kodi

Kodi نرم افزاری رایگان است که به شما امکان می دهد سیستم سینمای خانگی خود را بسازید. بسیار قابل حمل است و می تواند در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها از جمله iPhone ، Amazon Firestick و Fire TV نصب شود.

در این مقاله به بررسی ویژگی ها و گزینه های سفارشی سازی که افزونه Wolfpack ارائه می دهد ، و همچنین کتابخانه محتوای آن می پردازد. ما همچنین برخی از نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را که همه افزونه های رسمی و شخص ثالث Kodi با آنها به اشتراک می گذاریم ، برجسته خواهیم کرد.

Kodi قانونی است که از آن استفاده می کند زیرا هیچ محتوا را شامل نمی شود. گفته می شود ، افزودنی هایی وجود دارد که دسترسی به محتوای دارای حق چاپ را دارند و همه اینها اجازه دارندگان حق چاپ را ندارند. به همین دلیل به خوانندگان ما توصیه می کنیم نسبت به افزونه‌های نصب شده خود دقت کنند و هر وقت ممکن است از منابع رسمی جستجو کنند.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نکته مهم: همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

متأسفانه ، بسیاری از کاربران Kodi نرم افزار شبکه خصوصی مجازی (VPN) را برای پنهان کردن جریان بدون مجوز از ارائه دهنده خدمات اینترنت خود (ISP) نصب می کنند. با وجود این ، VPN ها حتی به افرادی که فقط از منابع رسمی سرچشمه می گیرند ، چیزهای زیادی برای پیشنهاد دارند.

VPN با رمزگذاری ترافیک شبکه کاربر کار می کنند. این امر به جلوگیری از حملات Man-in-the-Middle کمک می کند و ISP شما را از فروش داده های شما به اشخاص ثالث متوقف می کند یا ارتباط شما را بر اساس تاریخچه مرورگر خود می اندازد..

دریافت ناشناس ماندن در اینترنت برخی موانع جزئی را شامل می شود هر VPN در سرعت مرور شما تأثیر دارد اما برخی از آنها تأثیر بیشتری نسبت به سایرین دارند و می توانند ارتباط شما را با یک خزیدن کندتر کنند. علاوه بر این ، برخی از ارائه دهندگان VPN اطلاعات دقیق فعالیتهای شما را حفظ می کنند و به همین ترتیب ، به هیچ وجه محافظت چندانی نمی کنند.

ما IPVanish را توصیه می کنیم. این VPN است که هیچ ترافیکی در آن ذخیره نمی شود و تقریباً در هر دستگاه محبوب از جمله Amazon Firestick قابل نصب است. بهتر است IPVanish تأثیر حداقل بر سرعت مرور شما داشته باشد و اتصال پایدار به سرورها در بیش از 50 کشور جهان ارائه دهد.

مبلغ خواندن: 60٪ در برنامه IPVanish سالانه را در اینجا صرفه جویی کنید.

افزونه Wolfpack Kodi چیست؟?

منوی افزونه Wolfpack Kodi

افزونه Wolfpack Kodi با ضبط لینک از چندین منبع غیر رسمی و جمع آوری آنها در یک مکان ، کتابخانه رسانه ای خود را ایجاد می کند. این افزونه شخص دیگری است "همه در یک" ، مشابه Exodus یا میثاق. با این حال ، Wolfpack دارای چندین مسئله پر زرق و برق است که باعث می شود نه تنها جایگزینی ضعیف برای یک بسته کابل بلکه در کل افزایشی ضعیف نیز ایجاد کند..

گرگ پک بسیار ضعیف سازمان یافته است. به عنوان مثال ، با باز کردن پوشه فیلم ها ، باید یک ارائه دهنده ، سپس یک زیر مجموعه و در آخر ، فیلمی را که می خواهید تماشا کنید ، انتخاب کنید. از آنجا که پوشه ها اغلب دارای برچسب ضعیف هستند ، در واقع تقریباً ارزش این را دارند که ساختار پوشه را به طور کامل نادیده گرفته و فقط از عملکرد جستجو استفاده کنند.

این ما را به بزرگترین مشکل افزودنی گرگ پک می آورد: رسانه آن. برای یافتن پیوندها ، هر عنوان 30 ثانیه طول می کشد. اگر اصلاً بارگیری شود ، اینها به نوبه خود چندین ثانیه طول می کشد. ما ده عنوان را به طور تصادفی آزمایش کردیم و فهمیدیم که فقط دو نفر یک فیلم ویدئویی را برگردانده اند. این یک دسته بندی خاص نیست. این همه چیز را از فیلم های در صورت تقاضا تا پخش زنده تأثیر می گذارد. در حقیقت ، تنها جریانهای ثابت که کار می کنند ، برنامه هایی هستند که به طور عمومی در YouTube در دسترس هستند. این سؤال را ایجاد می کند: چرا اصلاً زحمت نصب Wolfpack را دارید?

بهترین گزینه جایگزین Wolfpack: Snagfilms

حتی اگر گرگ پک از منابع رسمی استفاده نمی کند ، تعداد افزودنی های بسیاری وجود دارد. این افزونه ها کتابخانه هایی با محتوای مشابه ارائه می دهند و بسیاری از آنها کاملاً رایگان برای استفاده هستند. با این حال ، در بین این گزینه ها ، یکی از افزونه ها بالاتر از بقیه است.

Snagfilms

افزونه SnagFilms Kodi

افزونه Snagfilms Kodi شامل بیش از 5000 فیلم رایگان و تماشای تلویزیون است. كتابخانه رسانه Snagfilms براساس طبقه بندی گروه بندی می شود و بخش اعظم آن با وضوح 720p در دسترس است.

در حالی که اکثر مطالب موجود نسبتاً کمی شناخته شده است ، Snagfilms بخشی دارد به کسانی که جوایز کسب کرده اند و همچنین شامل فیلم های کلاسیک فرقه ای مانند موجودی از تالاب سیاه. همچنین ، Snagfilms یکی از بهترین مجموعه های مستند هر افزونه رسمی محبوب را دارد.

فهرست افزودنی Snagfilms Kodi

این افزونه به هیچ وجه قابل سفارشی سازی نیست و امکان جستجو برای عنوانی خاص وجود ندارد. این واقعاً موردی است از "آنچه می بینید همان چیزی است که شما دریافت می کنید". نسخه مبتنی بر وب Snagfilms برای ایجاد درآمد به تبلیغات متکی است اما در افزونه Kodi وجود ندارد. با در نظر گرفتن این مسئله ، کمبود پشتیبانی 1080p به نظر می رسد کمتر مسئله ای باشد.

یکی از بهترین موارد در مورد این افزونه ، سرعت بارگذاری عناوین است. معمولاً فقط چند ثانیه زمان لازم برای انتظار برای شروع فیلم وجود دارد. علاوه بر این ، برخلاف بسیاری از رقبای شخص ثالث ، هنوز پیوندی پیدا نکردیم که کار نکند.

Snagfilms را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

گزینه های اضافی برای Wolfpack

آیا می خواهید میزان محتوای موجود را گسترش دهید؟ افزونه های زیر نیز گزینه های خارق العاده ای برای افزونه Wolfpack هستند.

YouTube

افزونه YouTube Kodi

همه در مورد YouTube می دانند ، اما ارزش سرگرمی بیشتری نسبت به بسیاری از مردم دارند. به عنوان مثال ، اکثر پیوندهای موسیقی و فیلمهای موسیقی Wolfpack مستقیماً از YouTube آمده اند. هنگامی که فکر می کنید YouTube یک کتابخانه با محتوای در حال رشد را ارائه می دهد که هزاران سال طول می کشد تا تماشا کند ، مشخص می شود که این فقط یک بستر برای به اشتراک گذاری فیلم های گربه است.

افزونه Kodi YouTube بیشتر عملکردهای نسخه مرورگر را حفظ می کند ، اما همچنین مرور کتابخانه آن را با یک کنترل از راه دور آسان می کند. کاربران هنوز هم می توانند ویدئوها را رتبه بندی کنند ، به جستجوی محتوا بپردازند و لیست های پخش لیست شده خود را مرور کنند ، به علاوه با تأکید جدید بر ویدیو پخش مستقیم ، YouTube تقریباً به اندازه کافی قدرتمند شده است تا تلویزیون کابل را به طور کامل جایگزین کند.

افزونه YouTube را می توانید در مخزن رسمی افزونه Kodi پیدا کنید.

iPlayer WWW

افزودنی Kodi iPlayer BBC

با تمام نقاط قوت خود ، YouTube در حال حاضر برنامه های تلویزیونی پخش نمی کند. افزون بر این ، iPlayer WWW نیز وجود دارد.

iPlayer WWW افزونه رسمی برای پلت فرم جریان iPlayer بی بی سی است. این دسترسی به صدها برنامه تلویزیونی تازه منتشر شده و همچنین ده ها کانال زنده تلویزیونی بی بی سی را فراهم می کند. توجه به این نکته حائز اهمیت است که برخلاف هر بستر جریان دیگر ، مجوز تلویزیون برای تماشای محتوای درخواستی با iPlayer لازم است.

همچنین ، منطقه بی بی سی محتوای خود را قفل می کند. این بدان معناست که بینندگان واقع در خارج از انگلستان باید قبل از تماشای هر چیزی ، VPN خود را به یک سرور انگلیسی وصل کنند.

افزونه iPlayer WWW را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

چشم انداز

نحوه نصب افزونه Viewster Kodi

افزونه Viewster انتخاب کاملی از فیلم ، نمایش تلویزیونی و انیمه را در اختیار شما قرار می دهد. نکته جالب توجه این است که در حالی که Crunchyroll دسترسی محدودی را فراهم می کند ، کاربران Viewster می توانند فصلهای کامل نمایش های اخیراً منتشر شده مانند هایکویو!! بدون پرداخت یک سنت.

معامله وجود دارد. Viewster فقط محتوای 540p را ارائه می دهد ، که فقط کمی بالاتر از وضوح استاندارد است. گفته می شود ، این کتابخانه دارای محتوای بسیار منظم است و دسته بندی ها برای مرور آسان تر به فیلم ها و نمایش های تلویزیونی تقسیم می شوند.

Viewster نیازی به ثبت نام کاربران خود ندارد و محتوای آن را مسدود نمی کند. این امر آن را به یکی از ساده ترین افزونه های نصب و استفاده تبدیل می کند. با سهولت استفاده و جمع آوری عناوین شناخته شده ، گزینه مناسبی برای Wolfpack است.

افزونه Viewster را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

PlayOn Browser

افزونه Playon Kodi

مرورگر PlayOn افزونه ای است که به کاربران امکان می دهد حساب ها را از چندین سیستم عامل جریان محبوب متصل کنند. محتویات این حسابها برای دسترسی آسانتر در یک مکان جمع می شوند. یکی از بزرگترین نقاط قوت مرورگر PlayOn این است که از ادغام Netflix ، Hulu و Amazon Prime Video پشتیبانی می کند ، که هیچ یک از افزونه های رسمی Kodi ندارند.

این افزونه برای استفاده به یک حساب PlayOn نیاز دارد. عضویت رایگان در دسترس است اما این فقط به کاربران امکان می دهد از تعداد بسیار محدودی از منابع از پیش تعیین شده جریان پیدا کنند. با قیمت 2.50 دلار در ماه ، کاربران می توانند حساب های مربوط به سیستم عامل های جریان محبوب تر را متصل کرده و به عملکرد DVR نیز دسترسی پیدا کنند.

مرورگر PlayOn را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

هشدار معامله: PlayOn را اینجا رایگان امتحان کنید.

گسترش استفاده از Kodi

مخزن رسمی Kodi شامل افزونه های بی شماری است که نه تنها فیلم با کیفیت بهتری نسبت به Wolfpack ارائه می دهند ، بلکه دامنه بیشتری از مطالب را نیز ارائه می دهند. خواه به دنبال فیلم ، ورزش و یا تلویزیون زنده هستید ، افزونه‌های کاملاً قانونی و کاملاً قانونی در دسترس هستند.

Kodi به رایانه رومیزی شما محدود نمی شود. ما راهنماهایی برای استفاده از آن در همه چیز از Roku گرفته تا LibreELEC به یک USB ساده داریم. بهتر است ، زیرا Kodi به شکلی مشابه در تمام سیستم عامل ها کار می کند ، رفع مشکلاتی که ممکن است با آن روبرو شوید ، بسیار ساده است. قابلیت حمل و سهولت استفاده Kodi ، آن را به یکی از متنوع ترین بسته های مرکز رسانه در دسترس تبدیل کرده است.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − 66 =

Adblock
detector