افزونه Pelisalacarta Kodi: آیا قانونی است؟ آیا استفاده از آن امن است؟

آیا به افزونه Pelisalacarta Kodi علاقه دارید؟ در این مقاله بررسی خواهیم کرد که Pelisalacarta چیست ، چگونه کار می کند ، و آیا این یک انتخاب خوب برای شما است. ما همچنین بررسی خواهیم کرد که آیا استفاده از آن قانونی است و آیا گزینه های بهتری وجود دارد.

افزونه Pelisalacarta Kodi

Kodi نرم افزاری است که تنظیم مرکز رسانه خانگی شما بسیار ساده است. یکی از بزرگترین مزیت های Kodi قابلیت حمل آن است. می توان آن را در برخی از محبوب ترین سیستم عامل ها از جمله PC ، Apple TV ، Roku و iPhone نصب کرد.

در این مقاله ما افزونه Pelisalacarta Kodi را بررسی خواهیم کرد. ما قبل از ارائه ارزیابی کلی ، کتابخانه محتوای ، عملکرد و سهولت استفاده را در نظر خواهیم گرفت. این مقاله همچنین خطرات مربوط به حریم خصوصی را که تمام افزونه های Kodi چه رسمی و چه شخص ثالث به اشتراک بگذارند ، روشن خواهد کرد..

Kodi کاملاً قانونی برای استفاده است اما به دلیل افزودنیهایی که محتوای بدون مجوز ارائه می دهند ، شهرت ضعیفی کسب کرده است. ما خوانندگان خود را به شدت به استفاده از افزونه های رسمی تشویق می کنیم و به دنبال مطالب دارای مجوز مناسب هستند. این امر نه تنها خطر هرگونه مسئولیت حقوقی را کاهش می دهد ، بلکه به شما امکان می دهد از سازمان هایی که این محتوا را در وهله اول ممکن می کنند ، پشتیبانی کنید.  

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نکته مهم: همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

برخی از افراد برای پنهان کردن جریان غیر رسمی از ارائه دهنده خدمات اینترنت خود (ISP) از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) استفاده می کنند. با این حال ، VPN ها ، هنگامی که از آنها با مسئولیت پذیری استفاده می شوند ، در واقع می توانند از بسیاری جهات از کاربران قانون ساز قانون استفاده کنند.

VPN ها با رمزگذاری ترافیک شبکه شما کار می کنند ، و آن را برای ناظران خارجی قابل خواندن نمی کند. این شامل همه افراد در تلاش برای استفاده از حمله Man-in-the-Middle ، بلکه ISP شما نیز می شود. این امر به ویژه ارزشمند است زیرا به ISP ها اجازه داده می شود عادتهای مرور کاربر خود را بفروشند و اتصالات شبکه خود را تحت فشار قرار دهند.

با این وجود همه VPN با هم برابر نیستند و انتخاب صحیح آن بسیار مهم است. برخی از آنها سرعت مرور بسیار کندتر از آنچه انتظار دارید را ارائه می دهند در حالی که برخی دیگر اطلاعات دقیق فعالیتهای شما را حفظ می کنند. این بدان معنی است که در واقعیت ، شما نسبت به آنچه فکر می کردید ناشناس تر خواهید بود.

توصیه می کنیم از IPVanish استفاده کنید. برخلاف بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، IPVanish زیرساخت های سرور خود را حفظ می کند و به آنها امکان می دهد اتصالات سریع تر و مداوم تری ارائه دهند. همچنین ، IPVanish یکی از ساده ترین VPN ها برای نصب بر روی سیستم عامل های تلفن همراه مانند Android یا Amazon Fire Stick است. این VPN نیز بدون گزارش است ، بنابراین حریم شخصی شما در دستان خوبی است.

مبلغ خواندن: در برنامه IPVanish در اینجا حداکثر 60٪ صرفه جویی کنید.

افزونه Pelisalacarta چیست؟?

منوی افزودنی Pelisalacarta Kodi

Pelisalacarta یک شخص ثالث است ، زبان اسپانیایی Kodi addon که وب سایت های مختلف را خراشیده و محتوای آنها را در یک مکان گروه بندی می کند. متأسفانه ، Pelisalacarta هیچ منبع رسمی محتوا ارائه نمی دهد. در آزمایش ما ، حتی وقتی از عناوین اسپانیایی آنها استفاده شد ، نتوانستیم فیلم های عمومی پیدا کنیم. در نتیجه ، Pelisalacarta چیزی را برای کاربران Kodi که به دنبال محتوای دارای مجوز مناسب هستند ، ارائه نمی دهد. برخی از کاربران ممکن است خود را ناقض قوانین حق چاپ معرفی کنند.

چند مورد عجیب درباره این افزونه وجود دارد. اول این که صفحه اصلی آن به زبان انگلیسی است ، در حالی که بقیه آن به زبان اسپانیایی است. علاوه بر این ، تنظیمات افزونه در ترکیبی از دو زبان است. این یک شکایت کوچک است ، اما سوالات جالبی راجع به طراحی Pelisalacarta ایجاد می کند. به نظر می رسد فقط کاربران دو زبانه هدف گرفته شده است ، بنابراین کاربرانی که فقط با یک زبان صحبت می کنند ممکن است خود را پیدا کنند تا فقط برای تغییر گزینه ها به جستجوی کلمات خاص بپردازند..

همچنین ، Pelisalacarta این گزینه را دارد که پرونده ها را از شبکه های peer-to-peer (P2P) بارگیری کند. این ویژگی که معمولاً در افزونه های ضبط لینک وجود ندارد و تنها خطر ایجاد نصب افزونه شخص ثالث را ایجاد می کند. به منظور استفاده از این ویژگی ، کاربران Kodi باید به دستگاههای خارجی اجازه دهند که به رایانه خود دسترسی پیدا کنند ، به این معنی که آنها برای راحتی کار ، امنیت را تجارت می کنند.

ما به کاربران Kodi توصیه نمی کنیم افزونه Pelisalacarta را نصب کنند یا از آن برای پخش استفاده کنند.

Pelisalacarta ممکن است یک ضمیمه شخص ثالث باشد که ما توصیه نمی کنیم ، اما نماینده همه افزونه های غیر رسمی نیست. بسیاری از توسعه دهندگان افزونه Kodi شخص ثالث از طریق افزونه های خوب و توسعه یافته و منحصر به فرد به جامعه می افزایند. با این حال ، برخی از توسعه دهندگان افزونه آگاهانه از الحاقات خود برای اهداف مخرب استفاده کرده اند ، در حالی که برخی دیگر حتی مقادیر افزودنی را برای اهداف خود انتخاب کرده اند. توصیه می کنیم به منابع افزودنی و افزودنیهای رسمی کدی اعتماد کنید.

بهترین گزینه Pelisalacarta: مرورگر PlayOn

حتی اگر افزونه Pelisalacarta یک کتابخانه رسانه ای با اندازه و اندازه مناسب ارائه می دهد ، اما از منابع رسمی استفاده نمی کند. با کمال تعجب وجود ندارد که بسیاری از زبانهای اسپانیایی Kodi به زبان اسپانیایی و حتی تعداد کمی از آنها به درستی مجوز بگیرند. با این وجود چندین افزونه رسمی وجود دارد که تنظیمات زبان اسپانیایی را دارند و ما در زیر بهترین های آنها را پوشش می دهیم.

PlayOn Browser

افزونه Playon Kodi

PlayOn خدماتی است که به شما امکان می دهد حساب اشتراک اشتراک خود را وصل کنید و تمام محتوای آنها را در یک مکان مشاهده کنید. دلیل اینکه ما آن را اینجا توصیه می کنیم این است که تنها راه تماشای Netflix و Amazon Prime Video بدون نصب افزونه شخص ثالث را ارائه می دهد. هر دوی این سرویس ها دارای انتخاب های گسترده ای از محتوای اسپانیایی هستند و از زیرنویس های اسپانیایی در عناوین انگلیسی خود پشتیبانی می کنند.

مرورگر PlayOn از نظر فنی برای استفاده رایگان است ، اما این نوع عضویت فقط به شما امکان می دهد محتوای کمی از منابع را مشاهده کنید. عضویت در پرداخت شده با هزینه 2.50 دلار در ماه ، توانایی افزودن منابع اضافی ، ثبت مطالب در فضای محلی و جستجوی تبلیغات را باز می کند. هنگامی که با یک VPN ترکیب می شوید ، مرورگر PlayOn حتی به شما امکان می دهد بدون توجه به جایی که در جهان هستید نسخه اسپانیایی Netflix را تماشا کنید..

مرورگر PlayOn را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

مرتبط: نحوه تماشای Netflix Espana در خارج از کشور بدون VPN

گزینه های اضافی برای Pelisalacarta

آیا به دنبال گسترش دامنه مطالب اسپانیایی خود هستید؟ افزونه های زیر نیز گزینه های عالی برای افزونه Pelisalacarta Kodi هستند.

فیلم ساده

FilmOn افزونه ساده Kodi

FilmOn یک سرویس آنلاین است که به کاربران خود این امکان را می دهد که پخش های تلویزیونی زنده را از سراسر جهان مشاهده کنند. به طور طبیعی ، این شامل کشورهای لاتین می شود و در واقع ، FilmOn یکی از بزرگترین مجموعه های تلویزیون زنده اسپانیا را که ما دیده ایم ، دارد. دو افزونه FilmOn.TV وجود دارد ، FilmOn.TV ، که بیشتر به اعضای پرداخت شده FilmOn ، و FilmOn Simple وجود دارد ، که همه کانالهای رایگان را با هم ادغام می کند و گزینه های پیکربندی را حذف می کند..

رابط FilmOn Simple کاملاً به زبان انگلیسی است ، اما یافتن آنچه که به دنبال آن هستید آسان است زیرا یک منوی واحد با کانال های تقسیم شده بر اساس کشور مبدا و ژانر وجود دارد. شایان ذکر است که FilmOn Simple فقط جریانهای تعریف استاندارد را ارائه می دهد. این یک مشکل بزرگ نیست اما اگر شما را اذیت کند ، می توانید با ورود به عضویت در یک فیلم پولی که توسط FilmOn پرداخت می شود ، جریان های HD (و کانال های اضافی) را باز کنید..

افزونه FilmOn Simple Kodi را می توان در مخازن SuperRepo و TVAddons یافت.

Crunchyroll

رسمی افزونه Crunchyroll Kodi

Pelisalacarta یک دسته بندی کامل به انیمه اختصاص دارد اما فیلم ها به طور کلی کم کیفیت هستند و به هیچ وجه امکان پیگیری نمایش هایی که دیده اید وجود ندارد. افزودنی Crunchyroll نه تنها روزهای بعد از پخش هوا در ژاپن ، پخش جریانهای انیمیشن HD را ارائه می دهد ، بلکه به کاربران این امکان را می دهد که تاریخچه تماشای خود را مشاهده کنند ، نمایش مجدد نمایش مکانهای خود را از دست داده و فیلمهای صف برای مشاهده بعدی.

برای استفاده از این افزونه ، باید یک حساب Crunchyroll ثبت نام کنید ، اما انتخاب قوی محتوای رایگان وجود دارد. حتی می توانید عناوین حق بیمه را با یک برچسب سفارشی علامت گذاری کنید تا راحت تر آنها را تشخیص دهید.

Crunchyroll حتی از لحاظ پشتیبانی از زبان از Pelisalacarta بهتر عمل می کند ، زیرا در بیشتر نمایش های خود زیرنویس اسپانیایی آمریکای لاتین و اروپایی را ارائه می دهد. هنوز هم بهتر ، Crunchyroll کاملاً قانونی است و استفاده از آن به پشتیبانی از صنعت انیمه کمک می کند.

برای تنظیم زیرنویس به زبان اسپانیایی ، روی افزونه Crunchyroll کلیک راست کرده و را انتخاب کنید تنظیمات. زیر عمومی روی برگه کلیک کنید زبان زیرنویس گزینه را انتخاب کنید و یا انتخاب کنید Español (LATAM) یا اسپاسول (اسپانا) تنظیم زبان.

افزونه Crunchyroll را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

Snagfilms

افزونه SnagFilms Kodi

Snagfilms خدماتی است که صدها فیلم رایگان و تماشای تلویزیون را به شما ارائه می دهد. در حالی که اکثر اینها به زبان انگلیسی است ، انتخاب کمی از فیلم های لاتین و اسپانیایی زبان نیز وجود دارد. علاوه بر این ، عناوین به اندازه کافی شناخته شده هستند که می توانند پرونده های زیرنویس را در دسترس داشته باشند ، که بیشتر مطالب را برای مخاطبان گسترده تر باز می کند.

محتوای Snagfilms توسط ژانر گروه بندی می شود و به طور کلی سازماندهی خوبی دارد. پشتیبانی کامل HD وجود ندارد ، اما بیشتر فیلم ها در 720p با چند استثناء تعریف استاندارد در دسترس هستند. از آنجا که این افزونه هیچ گزینه سفارشی سازی ندارد ، استفاده از آن بسیار ساده است. با این حال ، این بدان معنی است که هیچ راهی برای فیلتر کردن محتوا به زبان وجود ندارد. از آنجا که Snagfilms برای استفاده رایگان است و معمولاً توسط تبلیغات پشتیبانی می شود (که در افزونه Kodi موجود نیست) ، این سرویس در بسیاری از ویژگی های اضافی مانند ترجمه زبان سرمایه گذاری نمی کند..

افزونه Snagfilms را می توان در مخزن رسمی افزونه های Kodi یافت.

نتیجه

Pelisalacarta به دنبال منابع رسمی محتوا چیزی در اختیار کاربران Kodi نیست. با این اوصاف ، Kodi هنوز پیشنهادات زیادی برای کاربران اسپانیایی و لاتین ارائه داده است. افزونه هایی که در بالا توصیه کردیم با خطرات کمتری نسبت به Pelisalacarta همراه هستند و یک تجربه مشاهده بهتر و مطمئن تری را ارائه می دهند بنابراین با دادن یک عکس به آنها چیزی برای از دست دادن وجود ندارد.

برای نصب افزونه یا اجرای Kodi مشکل دارید؟ نگران نباشید ، ما یک راهنما برای عیب یابی و حل رایج ترین مشکلات Kodi داریم. اگر به دنبال چیزی کمی پیشرفته تر هستید ، ما همچنین مقاله ای را برای توضیح نحوه ادغام Trakt با Kodi برای ضبط خودکار تاریخچه تماشای شما داریم..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 7 =

Adblock
detector