افزونه Planet MMA Kodi: آیا باید آن را نصب کنید ، ایمن است؟

افزونه سیاره MMA Kodi

به دنبال افزونه Planet MMA Kodi هستید؟ این راهنما نگاهی به افزونه Planet MMA Kodi و گزینه های دیگر آن دارد.

Kodi یک بسته نرم افزاری رایگان است که به شما امکان می دهد یک مرکز رسانه خانگی را به سرعت و به راحتی تنظیم کنید. متن باز ، پاسخگو و از همه مهمتر متنوع است. Kodi را می توان در چندین سیستم عامل متداول از جمله رایانه های شخصی ویندوز ، مک ، یا Linux ، iPhone ، Apple TV ، Roku ، Amazon Fire TV ، Firestick ، ​​Raspberry Pi یا حتی فلش مموری ساده نصب کرد..

البته ، یک مرکز رسانه ای بدون هیچگونه محتوایی برای بازی کردن فایده ای ندارد. Kodi دو راه برای واردات رسانه ارائه می دهد. اولین مورد با یافتن فایلهای صوتی یا تصویری که در ذخیره سیستم خود دارید وجود دارد. مورد دوم با نصب افزونه های اضافی ، همچنین "افزودنی ها" نامیده می شود. این افزونه ها پیوندهایی به محتوای میزبان آنلاین پیدا می کنند و آنها را به کاربر تحویل می دهند..  

یکی از این افزونه ها با نام Planet MMA (که قبلاً با نام UFC Finest شناخته می شد) نامگذاری شده است. در این مقاله ما توضیح خواهیم داد که افزونه Planet MMA چیست و چگونه کار می کند. ما همچنین برخی از نگرانی های مربوط به امنیت و حفظ حریم خصوصی را که همه افزونه های رسمی و شخص ثالث Kodi با آنها به اشتراک می گذارند ، پوشش خواهیم داد.

اخیراً كدی علیرغم استفاده كاملاً قانونی برای استفاده ، مطبوعات منفی زیادی را به خود اختصاص داده است. بخش اعظم این از این واقعیت ناشی می شود که برخی از افزودنیهای شخص ثالث به محتوای دارای حق چاپ بدون مجوز دسترسی پیدا کرده اند. آنچه که در یک مکان قانونی است ممکن است در مکان دیگری نباشد و به همین دلیل ضروری است که قبل از تلاش برای استفاده از Kodi برای پخش آنلاین مطالب ، در قوانین کشور تحقیق کنید..

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi را تأیید یا تشویق نمی کند. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید. همیشه تحقیقات خود را قبل از دسترسی به موارد اضافی ، جریان یا مخزن Kodi انجام دهید.

نحوه استفاده از Kodi با خیال راحت و خصوصی

بسیاری از کاربران Kodi از VPN برای پنهان کردن فعالیتهای جریان نامشروع استفاده می کنند ، با این وجود یک VPN می تواند به چندین روش به کاربران افزونه های قانونی Kodi کمک کند..

هر افزونه کدی ، چه رسمی یا شخص ثالث ، در برابر حمله آسیب پذیر است. پس از به خطر انداختن ، خیلی کم است که شخص ثالث مخرب نتواند با سیستم شما انجام دهد. آنها می توانند کلیه ارتباطات شما را رهگیری کنند ، مدارک ورود به سیستم آنلاین خود را سرقت کنند ، یا حتی به این امید که شما را مجبور به پرداخت پول برای حذف آن کنند ، بدافزار دیگری را روی رایانه خود نصب کنند.

هکرها تنها افرادی که به عادات مرور شما علاقه مند نیستند. چندین سرویس دهنده اینترنتی بزرگ پذیرفته شده اند و یا گرفتار شده اند که به طور عمدی سرعت شبکه مشتریان پرداخت کننده خود را محدود می کنند. این کار معمولاً هنگامی انجام می شود که کاربر در حال پخش ویدئو به صورت آنلاین باشد و می تواند بدون توجه به مبلغی که پرداخت می کنید ، اتفاق بیفتد.

یک VPN می تواند با رمزگذاری تمام ترافیک به و از طریق رایانه ، شما را از هر دو تهدید محافظت کند. هر شخص دیگری که به دنبالش باشد ، فقط یک رشته بی معنی از ترافیک رمزگذاری شده را مشاهده می کند. این شما را از هکرها با استفاده از حملات Man-in-the-Middle (MitM) محافظت می کند ، و از آنجا که ISP شما نمی تواند مطمئن باشد که در حال پخش هستید یا خیر ، آنها احتمال کمتری دارند که سرعت شبکه شما را به طور خودکار شلیک کنند.

توصیه می کنیم از IPVanish استفاده کنید. با هر افزونه Kodi که تاکنون آزمایش کرده ایم کار می کند و اتصال شبکه ای سریع و پایدار را در اختیار شما قرار می دهد. این می تواند به کاهش بافر و لکنت زبان کمک کند و از این طریق تجربه مشاهده شما را بهبود بخشد.

IPVanish برای حفظ حریم خصوصی مشتری خود بسیار ارزشمند است ، به همین دلیل هیچ سابقه ای از ترافیک کاربران و مرور تاریخچه کاربران خود را حفظ نمی کنند. شما حتی می توانید آن را بر روی آمازون فایرستریک نصب کنید تا در هنگام دور از خانه محافظت بمانید.

مبلغ خواندن: 60٪ در برنامه سالانه IPVanish را در اینجا ذخیره کنید.

افزونه Kodi Planet MMA چیست؟?

منوی MMA سیاره

Planet MMA یک افزونه Kodi شخص ثالث است که به محتوای مربوط به هنرهای رزمی مختلط (MMA) دسترسی می دهد. این چیزی است که به عنوان یک scraper link شناخته می شود - افزونه ای که لینک ها را از چندین منبع لینک می کند و آنها را برای دسترسی آسان تر به کاربر ارائه می دهد..

بارزترین مشکل این افزونه این است که دسترسی به محتوای بدون مجوز ، به ویژه دعوا های پرداخت برای هر نمایشی را ارائه می دهد. هیچ راهی برای غیرفعال کردن منابع نامشروع وجود ندارد و هیچ راهی برای ورود به یک ارائه دهنده رسمی وجود ندارد. به همین ترتیب ، این افزونه هیچ کاری را به کاربران Kodi که مایل به تماشای مشروعیت MMA هستند ، ارائه نمی دهد.

برای تماشای هر یک از رویدادهای زنده ، باید SportsDevil را نصب و به روز کنید. این یکی دیگر از ضمیمه های شخص ثالث با تمرکز مشابه در منابع غیر رسمی است. هر افزونه ای که نصب کنید کمی خطر ربودن یکی از آنها را افزایش می دهد و از آنجا که چندین روش رسمی برای تماشای رویدادهای زنده وجود دارد ، این خطر کاملاً غیر ضروری است..

علاوه بر این ، در حالی که یک تابع جستجو وجود دارد ، به نظر نمی رسد کار کند. از آنجا که لیست مبارزان فقط هشت مدخل دارد ، کاربران مجبورند بر اساس طبقه بندی فهرست کنند. این دسته ها بسیار سازمان یافته نیستند ، و بسیاری از مطالب در مکان های مختلف ظاهر می شوند و پوشه هایی با نام "Random MMA" نامیده می شوند. ، پیدا کردن عنوان مورد نظر می تواند مدتی طول بکشد.

به دلایل فوق ، ما توصیه نمی کنیم که کاربران Kodi محتوای خود را با Planet MMA نصب یا پخش کنند.

گزینه های دیگری برای افزودنی Planet MMA

اکثر افزونه های شخص ثالث حداقل انتخاب کمی از محتوای معتبر دارند ، اما Planet MMA هیچکدام را ارائه نمی دهد. این امر برای افرادی که به دنبال پخش محتوای رسمی دارای مجوز هستند ، مناسب نیست. این بدان معنا نیست که ، هیچ راهی برای تماشای محتوای ورزشی مجاز به طور رسمی در Kodi وجود ندارد. چندین گزینه رسمی وجود دارد که نه تنها ایمن تر و قابل اعتماد تر ، بلکه کاملاً قانونی نیز هستند.

UFC Fight Pass

UFC Fight Pass افزودنی Kodi

UFC Fight Pass سرویس اشتراک رسمی UFC است. هزینه آن 5.99 پوند (7.94 دلار) در هر ماه است و دسترسی به بیش از 10،000 دعوا در صورت تقاضا را فراهم می کند. در حالی که تنها دعوا مستقیم موجود UFC Fight Pass Prelims است و از لیگ های کوچکتر دعوا می کند ، رویدادهای پرداخت در هر بازدید UFC 30 روز پس از پخش شدن بدون هزینه اضافی اضافه می شوند..

افزونه UFC Fight Pass توسط یک توسعه دهنده به نام Portse ساخته شده است. برای مشاهده بیشتر محتوای آن به یک آدرس ایمیل و رمز عبور معتبر UFC Fight Pass نیاز دارد ، اگرچه انتخاب بسیار کمی از فیلم های رایگان وجود دارد که می توانید بدون اشتراک آنها را تماشا کنید.

در حالی که می توانید UFC Fight Pass را از خارج از ایالات متحده ثبت نام کنید ، برخی از محتوای آن دارای قفل منطقه است. می توانید با اتصال به یکی از سرورهای آمریکایی VPN خود ، این کار را دور بزنید.

افزودنی UFC Fight Pass Kodi را می توان منحصراً در مخزن Portse یافت.

Sportsnet اکنون

نحوه نصب Sportsnet Now بر روی Kodi

Sportsnet Now یک سرویس اشتراکی است که دسترسی به هاکی زنده ، بیس بال ، بسکتبال ، فوتبال ، کشتی و سایر موارد را دارد. در حالی که در اصل به MMA متمرکز نشده است ، انتخاب محدودی از محتوای UFC در دسترس است ، با این گزینه برای پرداخت هزینه های بیشتر برای تماشای دعوا های پرداخت برای هر بازدید مستقیم.

این افزونه در ارائه محتوای درخواستی چیز زیادی را ارائه نمی دهد. تنها مسابقات موجود از روز قبل است و پس از آن حذف می شوند. به همین ترتیب ، بیشتر به افرادی که مشترک اشتراک تلویزیون کابلی نیستند ، بیشتر از کسی است که به دنبال جلب توجه هستند.

از آنجا که Sportsnet یک سرویس مستقر در کانادا است ، ممکن است برخی از مطالب در کشور شما غیرقابل دسترسی باشد. با اتصال VPN خود به یک سرور کانادایی در منطقه تیمی که دوست دارید تماشا کنید ، این کار به راحتی قابل عبور است.

افزونه Sportsnet Now Kodi را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

روباه ورزشی برو

Fox Sports Go Kodi افزودنی

Fox Sports Go یک سرویس اشتراک است که دسترسی به طیف گسترده ای از برنامه های ورزشی زنده و بر اساس تقاضا از جمله UFC و مسابقات بوکس را ارائه می دهد. بدون هزینه اضافی با هر اشتراک Fox Sports درج شده است.

در حالی که برنامه های بسیاری از دستگاه های مختلف Fox Sports Go وجود دارد ، افزونه غیر رسمی Kodi به شما امکان می دهد این مسئله را حتی بیشتر گسترش دهید و ورزش های زنده را از هر تلفن از تلفن همراه گرفته تا Raspberry Pi تماشا کنید..

افزونه Fox Sports Go شامل هیچ محتوای رایگان برای تماشای نیست و شما را ملزم می کند که قبل از نمایش هر فیلم ، وارد سیستم شوید.

فاکس یک شبکه مستقر در ایالات متحده است و به همین ترتیب ، بیشتر محتوای آن در کشورهای دیگر در دسترس نیست. مانند سایر برنامه های ورزشی رسمی دیگر ، عبور از این کار به آسانی اتصال VPN شما به یک سرور آمریکایی است.

افزونه Fox Sports Go Kodi را می توان در مخزن رسمی افزونه Kodi یافت.

نمای کلی و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی

Planet MMA انتخاب زیادی از مطالب دارد ، اما هیچکدام از آنها به طور رسمی مجاز نیستند. اگر همه به صورت رایگان رویدادهای پرداخت را تماشا می کردند ، افرادی که این محتوا را ایجاد می کنند هیچ مشکلی برای انجام این کار نخواهند داشت ، بنابراین با استفاده از افزونه ای مانند Planet MMA ، شما ممکن است به طور کلی به صنعت آسیب برسانید..

از آنجا که این یک الحاقی شخص ثالث است ، بعید است Planet MMA با همان فرآیندهای تضمین کیفیت دقیق و مراحل تست دقیق نسبت به یک افزونه رسمی ایجاد شده باشد. در نتیجه ، ممکن است تعداد بیشتری از آسیب پذیری های غیر قابل مشاهده وجود داشته باشد که شخص ثالث مخرب بتواند از آنها برای دستیابی به سیستم شما سوءاستفاده کند..

ما نشان داده ایم که چندین افزونه رسمی در دسترس است که دسترسی به اطمینان بیشتری به همان محتوا که Planet MMA انجام می دهد ، اما با ریسک به مراتب کمتری ارائه می دهند. همچنین فرصتی وجود ندارد که محتوای آنها توسط ادعای حق نسخه برداری رد شود ، و هیچ خطری برای ناپسند بودن قوانین محلی برای حق چاپ در اختیار شما قرار نگیرد. به همین دلایل ، ما به کاربران Kodi که به دنبال محتوای MMA هستند توصیه می کنیم به جای Planet MMA از یکی از گزینه های قانونی فوق استفاده کنند..

همچنین مشاهده کنید: نحوه تماشای UFC در Kodi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 2 =

Adblock
detector