نحوه تماشای PopcornFlix در Kodi

نحوه نصب PopcornFlix بر روی Kodi

آیا به افزونه PopcornFlix Kodi علاقه دارید؟ این راهنما نحوه نصب PopcornFlix را بر روی Kodi نشان می دهد تا بتوانید به طیف گسترده ای از فیلم های رایگان دسترسی پیدا کنید.

Kodi یکی از محبوب ترین بسته های نرم افزاری مرکز رسانه ای موجود است. بسیار قابل حمل است و می تواند بر روی طیف گسترده ای از دستگاه های محبوب از جمله هر تلویزیون اپل جدید ، تمام دستگاه های آمازون فیرستریک یا حتی یک درایو انگشت شست USB ساده نصب شود. یکی از مواردی که Kodi را بسیار جذاب می کند این است که اختلاف عملکردی بسیار کمی بین سیستم عامل ها وجود دارد. به عبارت دیگر ، اگر چیزی روی نسخه دسک تاپ کار کند ، احتمالاً در دستگاه های تلفن همراه نیز کار خواهد کرد.

وقتی برای نخستین بار آن را نصب کردید ، هیچ محتوا نمی آید. دو روش برای اضافه کردن برخی از آنها وجود دارد. ابتدا می توانید فایلهای صوتی و تصویری ذخیره شده محلی را وارد کنید. این امر در سیستم های دسک تاپ به خوبی کار می کند زیرا به اینترنت وصل نمی شود و فضای ذخیره سازی بندرت مشکل دارد. با این حال ، سیستم عامل های تلفن همراه تمایل دارند که مقادیر کمتری از حافظه پردازنده داشته باشند و این فقط می تواند توسط چند فایل ویدیویی به سرعت مصرف شود. در عوض ، این دستگاه ها به طور کلی از افزونه‌ها استفاده می کنند: Kodi که دسترسی به رسانه هایی را دارند که به صورت آنلاین میزبان هستند.

PopcornFlix یکی از این افزونه های دیگر است. این کتابخانه بزرگ فیلم دارد که تماشای آنها کاملاً رایگان است. در این مقاله با جزئیات بیشتر آنچه PopcornFlix ارائه کرده است توضیح خواهد داد. ما همچنین مراحل نصب PopcornFlix را بر روی Kodi قدم به قدم شما را طی خواهیم کرد.

  repo Kodi Bae چیست؟ آیا استفاده از آن ایمن و قانونی است؟

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نکته مهم: همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

برخی از کاربران Kodi برای مخفی کردن جریان بدون مجوز از ارائه دهنده خدمات اینترنت خود (ISP) از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) استفاده می کنند. گفته می شود ، یک VPN همچنین می تواند به نفع افرادی که فقط محتوای رسمی را با Kodi پخش می کنند ، سود فراوانی بگذارد.

از آنجا که یک VPN ترافیک شبکه شما را رمزگذاری می کند ، ISP شما نمی تواند از عادات مرور شما برای توجیه کردن برقراری ارتباط خود استفاده کند. علاوه بر این ، این رمزگذاری ممکن است از بسیاری از حملات Man-in-the-Middle جلوگیری کند و از اطلاعات حساس شما حتی اگر قبلاً به خطر بیفتد نیز محافظت کند..

هر VPN سرعت شبکه شما را تا حدی کند می کند. جریان نسبتاً پرمحتوا است و به سریعترین اتصال ممکن نیاز دارد. این بدان معنی است که برای بهترین تجربه ، باید یک VPN با کمترین تأثیر در سرعت خود پیدا کنید.

ما IPVanish را توصیه می کنیم. این VPN است که اتصالات سریع و پایدار را به سرورهای بیش از 50 کشور مختلف ارائه می دهد. IPVanish از جمله قابل حمل ترین VPN هایی است که ما مورد آزمایش قرار داده ایم و به راحتی در بسیاری از سیستم عامل ها از جمله Android ، iPhone و Amazon Firestick قابل نصب است..

مبلغ خواندن: در برنامه IPVanish در اینجا حداکثر 60٪ صرفه جویی کنید.

افزودنی PopcornFlix Kodi چیست؟?

منوی اصلی افزونه Popcornflix Kodi

PopcornFlix یک بستر جریان است که دسترسی رایگان به طیف گسترده ای از فیلم ها را ارائه می دهد. نسخه مبتنی بر وب از تبلیغات برای ایجاد درآمد استفاده می کند ، اما این تبلیغات در افزونه رسمی Kodi موجود نیست. این بدان معناست که هیچ چیز برای دور کردن شما از تماشای تمام مطالب مورد نظر شما وجود نخواهد داشت.

  نحوه نصب و استفاده از افزونه FilmOn Kodi

افزونه PopcornFlix Kodi بسیار ساده است. هیچ گزینه پیکربندی ندارد و عملکرد جستجو ندارد. به گفته این ، پیدا کردن چیز جالب برای تماشای آن بسیار ساده است زیرا همه محتواها بر اساس ژانر گروه بندی می شوند. جالب اینجاست که ، در حالی که هم افزونه Kodi و هم وب سایت نمایش تلویزیونی و همچنین فیلم هایی را ارائه می دهند ، در فهرست تلویزیون لیست هایی وجود ندارد. با این حال ، نمایش های تلویزیونی مانند نمایش جوانه زدن و آشکارسازها در پوشه کمدی ظاهر شوید.

PopcornFlix یکی از قویترین انتخاب مطالب اسپانیایی را که دیده ایم. تعداد بسیار کمی افزونه های Kodi اسپانیایی وجود دارد و بیشتر آنها در درجه اول روی محتوای بدون مجوز تمرکز می کنند ، بنابراین این یک جایگزین عالی است. لازم به ذکر است که بیشتر این عناوین به زبان انگلیسی با زیرنویس اسپانیایی هارد کد شده است ، اما با توجه به اینکه PopcornFlix رایگان است ، شکایت بیش از حد دشوار است.

اکثر افزونه هایی که فیلم رایگان ارائه می دهند ، معمولاً حاوی فیلمهای عمومی یا مستقل هستند. در حالی که PopcornFlix سهم منصفانه ای از اینها دارد ، همچنین طیف گسترده ای از فیلم های شناخته شده نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، PopcornFlix تنها منبع رایگان و رسمی برای تماشای عناوینی مانند است دختری با خال کوبی اژدها یا خاتمه دهنده 2: روز داوری.

در حال حاضر ، PopcornFlix فقط در ایالات متحده و کانادا در دسترس است. این بدان معناست که برای تماشای هر یک از محتوای آن از سایر نقاط جهان به یک VPN احتیاج دارید. فقط به یک سرور آمریکای شمالی وصل شوید و فیلم ها باید بدون هیچ مشکلی پخش شوند.

  نحوه نصب و استفاده از افزونه Chappa'ai Kodi

نحوه نصب افزونه PopcornFlix

معمولاً قبل از نصب افزونه باید مخزن را نصب کنید. این در این مورد ضروری نیست ، زیرا ، افزودنی PopcornFlix در مخزن رسمی افزونه Kodi گنجانده شده است. در نتیجه ، نصب PopcornFlix بسیار ساده است.

برای شروع ، روی کلیک کنید مواد افزودنی در سمت چپ صفحه اصلی Kodi. بعد ، روی کلیک کنید نماد جعبه در سمت چپ بالای صفحه قرار دارد. از آنجا که repo Kodi از پیش نصب شده است ، کلیک کنید از مخزن نصب کنید. لیستی از همه repos هایی را که نصب کرده اید مشاهده خواهید کرد ، بنابراین حرکت کنید تا اینکه نامی را ببینید مخزن الحاقی Kodi.

مخزن رسمی Kodi

به پایین لیست بروید و انتخاب کنید افزودنیهای ویدیویی. PopcornFlix کمی بیش از نیمی از صفحه بعد است. اگر ماوس دارید می توانید از نوار پیمایش در سمت راست استفاده کنید تا سریعتر از طریق این لیست حرکت کنید. لیست را پایین بیاورید تا زمانی که PopcornFlix را ببینید ، سپس روی آن کلیک کنید. در آخر ، روی کلیک کنید نصب دکمه. اگر همه چیز مطابق آنچه انتظار می رود کار کند ، باید اعلانی را در بالا سمت راست مشاهده کنید که به شما می گوید PopcornFlix به درستی نصب شده است.

نتیجه

Kodi یک نرم افزار پیچیده است و می تواند برای تازه وارد دلهره آور باشد. نیازی به نگرانی نیست ، ما در استفاده از Kodi ، نصب VPN یا یافتن بهترین افزونه ها ، مشکلاتی داریم..

حداقل ، PopcornFlix اکنون نصب شده است و شما انتخاب گسترده ای از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی Kodi را در نوک انگشتان خود دارید. چرا اینجا ایستاده؟ ما مقالاتی در مورد بهترین افزونه های رسمی برای ورزش ، کارتون و تلویزیون زنده برای کمک به شما در گسترش کتابخانه رسانه خود داریم.

About the author

Comments

  1. مختص به محتوای اسپانیایی هستند. اما با افزونه PopcornFlix Kodi، می توانید به طیف گسترده ای از فیلم های رایگان دسترسی پیدا کنید، از جمله فیلم های اسپانیایی. Kodi یکی از بهترین بسته های نرم افزاری مرکز رسانه ای است که بسیار قابل حمل است و می تواند بر روی طیف گسترده ای از دستگاه های محبوب نصب شود. با نصب PopcornFlix روی Kodi، می توانید به طیف گسترده ای از فیلم های رایگان دسترسی پیدا کنید و از تماشای آنها لذت ببرید. این افزونه بسیار ساده است و نیازی به پیکربندی ندارد. با استفاده از این افزونه، می توانید به طور رایگان به فیلم های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. اگر به دنبال یک افزونه کارآمد برای تماشای فیلم های رایگان هستید، PopcornFlix Kodi یکی از بهترین گزینه هاست.

Comments are closed.