آیا از افزودنی Project Cypher Kodi استفاده می کنید؟ آیا گزینه های بهتری وجود دارد؟

Project Cypher یک افزونه بسیار محبوب Kodi است. مطالب متنوعی وجود دارد که از طریق آن می توان مشاهده کرد: فیلم ، تلویزیون زنده ، کنسرت ، حتی مستند. با این حال ، ممکن است از شما سؤال شود که آیا استفاده از افزونه Project Cypher Kodi قانونی و ایمن است. در این مقاله به این سؤالات پاسخ داده می شود و برخی از افزونه های جایگزین عالی را مورد بررسی قرار می دهد.

پروژه افزودنی Cypher Kodi

کدی چیست؟?

Kodi یک پخش کننده رسانه نرم افزار منبع باز است. برای استفاده از Kodi ، تنها چیزی که برای اجرای آن نیاز دارید دستگاهی است. این دستگاه بر روی رایانه های شخصی و Windows و Mac ، Nvidia Shields ، تلفن های هوشمند آندروید یا iOS ، جعبه های تلویزیون اپل ، آمازون Fire Fire Sticks و حتی جعبه های Roku کار می کند..

Kodi خود هیچ میزبان محتوا نیست. این برنامه به سادگی از هر منبعی که به آن اشاره می کنید ، جریان می یابد. این انعطاف پذیری باعث شده است Kodi ابزاری قدرتمند برای برش دهنده های بند ناف باشد که می خواهند خدمات جریان خود را در یک بستر ادغام کنند. با این حال ، این نیز Kodi را جنجالی کرده است

زیرا بسیاری از آن برای پخش محتوای بدون مجوز استفاده می کنند. ماهیت منبع باز کدی نیز می تواند منجر به خطرات امنیتی و حریم خصوصی شود.

با وجود این بحث و گفتگو ، بسیاری از موارد قانونی برای Kodi وجود دارد و با رعایت نکات مناسب می توان خطرات امنیتی را به حداقل رساند

نکته مهم: همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

برخی از کاربران Kodi برای دسترسی به سایتهایی که محتوای غیررسمی و بدون مجوز را دارند ، از افزونه های شخص ثالث استفاده می کنند. این کاربران معمولاً از VPN برای مخفی کردن فعالیتهای خود استفاده می کنند. با این حال ، کاربران Kodi که فقط از سایتهای قانونی پخش می شوند ، VPN ها را نیز می یابند که مفید باشند.

افزونه های Kodi در برابر هک شدن آسیب پذیر هستند زیرا توسط توسعه دهندگان کوچک و مستقل ایجاد شده اند که ممکن است قادر نباشند ویژگی های امنیتی را که یک شرکت بزرگ داشته باشد ، داشته باشند. این امر باعث می شود افزونه های Kodi در برابر حملات وسط قرار بگیرند که در آن کلاهبرداران با نظارت دقیق فعالیت کاربر را سرقت می کنند و داده ها را سرقت می کنند. با رمزگذاری داده های خود ، یک VPN می تواند احتمال وقوع این اتفاق را برای شما به شدت کاهش دهد.

VPN همچنین می تواند در جلوگیری از بافر ناشی از پرتاب سرعت ISP کمک کند و می تواند در هنگام سفر بلوک های محتوای جغرافیایی را باز کند.

متأسفانه ، بسیاری از VPN ها برای مدیریت جریان ویدیویی با کیفیت بسیار کند هستند. به همین دلیل IPVanish را برای همه کاربران Kodi توصیه می کنیم. IPVanish ویدئوی 1080p را پخش کرد و هیچ گونه باتری در تست های ما وجود ندارد. هیچ اطلاعاتی از اطلاعات مشتریان را در اختیار شما قرار نمی دهد ، بنابراین کاربران این آرامش را دارند که اطلاعات آنها به اشخاص ثالث نمی رسد. این برنامه دارای یک برنامه بومی آمازون Fire Stick است که نصب آن را آسان می کند. به طور کلی ، IPVanish یک VPN عالی برای کاربرانی است که ویدئو را پخش می کنند.

مبلغ خواندن: خوانندگان ما فقط می توانند 60٪ در برنامه های IPVanish در اینجا ذخیره کنند.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای حفظ حریم خصوصی نیستند.

افزونه Project Cypher Kodi چیست؟?

Project Cypher یک افزونه Kodi است که توسط Cypher Media ساخته شده است. این برنامه به شما امکان می دهد تلویزیون ، فیلم ها ، رویدادهای Legends Football League ، فیلم های مستند قاتل سریالی ، کنسرت های زنده و بسیاری از انواع دیگر مطالب را به طور رایگان در تلویزیون تماشا کنید..

به دلیل طیف گسترده ای از مطالب موجود ، Project Cypher یک افزونه بسیار محبوب Kodi است.

با این وجود خطرات بزرگی برای استفاده از Project Cypher برای مشاهده این محتوا وجود دارد. Project Cypher برای یافتن پیوندهایی به فیلمهایی که کاربر در جستجوی آن است از پایگاه داده از سایتهایی مانند DirectD1 ، 1Movies و DiziGold استفاده می کند. اینها پایگاه داده هایی هستند که در درجه اول برای یافتن جریان های دزدان دریایی مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین ، بیشتر یا احتمالاً تمام مطالبی که Project Cypher جریان دارد غیرمجاز است. علاوه بر این ، هیچ پروسه ای برای بررسی کاربران در برابر بدافزارها وجود ندارد. پیوندهای آنها می تواند به هر رایانه ای در جهان منتهی شود. آنها می توانند به سرورهای ناایمن آسیب پذیر در برابر هک یا حتی رایانه شخصی سازنده بدافزار که بطور ویژه برای فریب قربانیان فیلم های رایگان ایجاد شده منجر شود.

پروژه Cypher

به همین دلایل, ما نصب یا استفاده از افزونه Project Cypher Kodi را توصیه نمی کنیم. در عوض ، ما توصیه می کنیم از گزینه های ذکر شده در زیر استفاده کنید.

گزینه های دیگری برای افزودنی پروژه Cypher Kodi

هریک از افزونه های ذکر شده در زیر از ارائه دهندگان محتوای معتبر که قانون حق چاپ را رعایت می کنند ، پخش می شوند. در نتیجه ، آنها نسبت به Project Cypher بسیار ایمن تر هستند.

ترك

افزونه Crickle Kodi

برای فیلم و تلویزیون رایگان ، نمی توانید با Crackle اشتباه بگیرید. این برنامه تلویزیونی محبوب مانند The Tick ، ​​The Shield ، Huff و Heroes Reborn به همراه فیلم های کلاسیک مانند Shaun of the Dead, ترس و وحشت در لاس وگاس, و پسر کابلی. این خدمات با تبلیغات پرداخت می شود.

Crackle در مخزن رسمی افزونه Kodi قرار دارد.

Pluto.tv

آیا از افزودنی Project Cypher Kodi استفاده می کنید؟ آیا گزینه های بهتری وجود دارد؟

وقتی آزاد شد زنده تلویزیون ، Pluto.tv چیزهای زیادی برای ارائه دارد. این شبکه دارای کانال های خبری بسیار معتبری مانند CNBC ، الجزیره ، CBSN و چدار است. این کانال همچنین دارای کانال های اختصاصی به ورزش های کالج ، انیمه ها ، بازی های ویدئویی ، شایعات مشهور و بسیاری موضوعات دیگر است. به طور کلی ، Pluto.tv دارای بیش از 100 کانال کاملاً رایگان است. مهم نیست آنچه دوست دارید تماشا کنید ، احتمالاً چیزی وجود دارد که می توانید در Pluto.tv بیابید

Pluto.tv در مخزن رسمی افزونه کدی است.

YouTube

افزونه YouTube Kodi

اگر به بخش کنسرت زنده Project Cypher جلب توجه کرده باشید ، از بسیاری از اجراهای زنده ارائه شده توسط هنرمندان به صورت رایگان در YouTube لذت خواهید برد. بیشتر هنرمندان محبوب کانال های Vevo مخصوص خود را با اجرای زنده محبوب ترین آهنگ های خود دارند. حتی موزیسین های کوچکتر ، مستقل تر نیز معمولاً کانال رسمی خود را دارند و بعضی اوقات فیلم هایی از کنسرت های خود را که توسط طرفداران ارسال می شود به اشتراک می گذارند. می توانید ساعت ها سرگرمی موسیقی زنده از YouTube دریافت کنید.

افزونه Youtube Kodi در مخزن رسمی افزونه Kodi است.

iPlayer بی بی سی

افزودنی Kodi iPlayer BBC

Project Cypher در ابتدا در ایالات متحده توسعه داده شد ، و بسیاری از پذیرندگان اولیه این کار را به منظور تماشای برنامه های BBC از طریق Kodi انجام دادند. با iPlayer بی بی سی ، می توانید تمام نمایش های مورد علاقه BBC خود را مانند تماشا کنید دکتر هو, جاش, و تحت الشعاع قرار گرفتن, اما بدون همه خطرات Project Cypher.

اگر در ایالات متحده زندگی می کنید و می خواهید از افزونه Kodi iPlayer BBC استفاده کنید ، به یک مجوز تلویزیون نیاز دارید که سالانه حدود 145.50 پوند هزینه دارد. iPlayer BBC برای افرادی که خارج از ایالات متحده زندگی می کنند در دسترس نیست اگر در ایالات متحده زندگی می کنید و به خارج از آن سفر می کنید ، برای باز کردن قفل جغرافیایی مسدود کردن آن ، باید از VPN استفاده کنید..

این افزونه در مخزن noobsandnerds قرار دارد.

PS Vue

افزونه PS Vue Kodi

اگر گزینه های تلویزیون زنده و در صورت تقاضا سایر افزونه ها محتوای مورد نظر شما را به شما ارائه نمی دهند ، ممکن است بخواهید مشترک شدن در یک سرویس تلویزیونی پولی مانند PS Vue را در نظر بگیرید. در صورت داشتن کابل ، اما بدون نیاز به اجاره جعبه کابل ، کلیه کانالهای معمولی را که می توانید دریافت کنید ، ارائه می دهد PS Vue با قیمت 39.99 دلار ، تمام کانالهای ذکر شده در زیر "دسترسی" در این صفحه را ارائه می دهد. با استفاده از این کانال ها ، می توانید محتوای مورد نظر خود را مشاهده کنید: فیلم ، ورزش ، کمیته ها ، درام ها و موارد دیگر. چیزی برای همه وجود دارد.

افزونه PS Vue Kodi در مخزن رسمی افزونه Kodi است.

بیشتر بخوانید: 105 بهترین افزونه برای Kodi.

افزودنی پروژه Cypher Kodi: نمای کلی و نکات مربوط به حریم خصوصی

افزونه Project Cypher Kodi محتوای زیادی را برای کاربران Kodi ارائه می دهد. اما خطرات امنیتی و حریم خصوصی استفاده از آن قابل توجه است. فقط به عنوان نمونه ای از آنچه ممکن است برای کسی که با استفاده از یکی از این افزونه ها سرقت می کند محتوای سرقت شده را اتفاق بیفتد ، اتفاقاتی را که با Exodus رخ داده است در نظر بگیرید. برای چندین سال ، Exodus یکی از محبوب ترین افزونه های اطراف بود. دائماً با ویژگی ها و منابع جدید به روز می شد و کاربران جدیدی را جذب می کرد.

خالق Exodus در انجمن ها با نام "لامبدا" ظاهر شد. از آنجا که هیچ کس هویت او را نمی دانست ، دارندگان کپی رایت قادر به تشکیل پرونده علیه او نبودند. با این حال ، او سرانجام دشمنانی را توسعه داد که تهدید می کردند نام واقعی او را آزاد می کنند. در انتقام از این کار ، وی مخفیانه كدی را به افزونه خود اضافه كرد ، كه سپس توسط بیشتر كاربران كدی كه آن را نصب كرده بودند ، به طور خودکار بارگیری شد. این کد جدید دستگاههای کاربران وی را به بت نت هایی تبدیل کرد که درگیر حمله DDoS علیه دشمنان وی بودند. بیشتر کاربران Kodi هیچ تصوری از این اتفاق نمی دادند.

خوشبختانه ، کد جدید به جز کم کردن سرعت آنها به کامپیوترهای کاربران آسیب نرساند. با این حال ، این مثال نشان می دهد که استفاده از موارد اضافی شخص ثالث ناقض چقدر می تواند خطرناک باشد.

Cypher Media همچنین یک توسعه دهنده افزونه کاملاً قابل اعتماد نیست. توسعه دهنده اغلب سایر افزونه های محبوب را می گیرد و نام خود را بر روی آنها می چسباند. هیچ اطلاعی در مورد این افزونه ها وجود ندارد.

با توجه به این خطرات ، افزونه Project Cypher Kodi احتمالاً بهترین راه برای تماشای تلویزیون یا فیلم در Kodi نیست.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 + = 69

Adblock
detector