افزونه Pulsar Kodi: چه چیزی است و باید آن را نصب کنید؟

افزودنی Kodi Pulsar کمی متفاوت از بسیاری از موارد دیگر است. از شبکه های P2P برای مرور و بارگیری تورنت ها به طور مستقیم در Kodi استفاده می کند. ما به چگونگی عملکرد آن نگاهی می اندازیم ، اگر شما باید آن را نصب کنید ، خطرات چه هستند و آیا گزینه های بهتری وجود دارد.

کدی پالسار

Kodi یک بسته نرم افزاری منبع باز و آزاد است که ایجاد سیستم سینمای خانگی خود را از همیشه راحت تر می کند. یکی از بزرگترین نقاشی های Kodi ، تطبیق پذیری آن است - می توان آن را بر روی طیف گسترده دستگاه هایی از جمله PC ، Roku ، Apple TV ، Amazon Fire TV یا Firestick ، ​​iPhone ، USB USB و Raspberry Pi نصب کرد. بهترین چیز در مورد Kodi این است که به طور کلی ، هیچ تفاوت عملکردی بین نصب بر روی رایانه سنتی و دستگاه تلفن همراه وجود ندارد.

دو راه برای دسترسی به رسانه ها در Kodi وجود دارد. مورد اول بسیار ساده است: Kodi به شما امکان می دهد تا موسیقی و فایل های ویدیویی را که مستقیماً در دستگاه شما ذخیره می شوند ، پخش کنید. محدودیت هایی در میزان ذخیره محتوای شما ، به ویژه در دستگاه های قابل حمل وجود دارد. این افزودنی ها از کجا وارد می شوند. افزودنیها افزونه هایی هستند که دسترسی به کتابخانه های رسانه آنلاین را دارند..

اکثر افزودنیهای Kodi به سادگی پیوندهایی به محتوا پیدا می کنند و آنها را به کاربر تحویل می دهند ، اما برخی دیگر ، مانند افزودنی Pulsar ، به جای آن از شبکه های peer-to-peer (P2P) استفاده می کنند. این به کاربر امکان می دهد تورنت را مستقیماً از Kodi مرور و بارگیری کند. در این مقاله ما توضیح خواهیم داد که افزودنی Pulsar چیست و چگونه کار می کند. ما همچنین برخی از مسائل امنیتی را توضیح خواهیم داد که همه افزودنیهای Kodi ، چه رسمی و چه شخص ثالث ، دستگاههای برش دهنده پیوند یا مبتنی بر P2P هستند.

Kodi کاملاً قانونی برای استفاده است و نام خانوادگی اخیر آن ناشی از این واقعیت است که برخی از افزودنیهای شخص ثالث دسترسی به محتوای دارای حق چاپ را دارند. به همین ترتیب ، تورنت ذاتاً غیرقانونی نیست ، اما بیشتر مطالبی که سایتهای تورنت میزبان آن هستند مجوز ندارند. به همین دلیل بسیار مهم است که کاربران Kodi قبل از اقدام به استفاده از Kodi برای این منظور ، قوانین کشورشان را در رابطه با پخش محتوای آنلاین مطالعه کنند.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید. همیشه تحقیق خود را قبل از دسترسی به هرگونه افزودنی ، جریان یا مخزن Kodi انجام می دهید.

نحوه استفاده راحت از Kodi

این روزها مردم از اینترنت برای همه چیز استفاده می کنند ، از معاشرت تا کسب و کار و به تبع آن ، حفظ حریم خصوصی آنلاین از بالاترین اهمیت برخوردار است. با وجود این ، افرادی که از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) برای حفظ سابقه مرور یا ترافیک خود استفاده می کنند ، با سوء ظن در نظر گرفته می شوند. حقیقت این است که دلایل خوب بسیاری وجود دارد که شخص باید از VPN استفاده کند ، به خصوص اگر کاربر Kodi باشد.

به عنوان مثال ، بسیاری از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) فعالیت های کاربران خود را تحت نظر دارند و مشخص شده است که به طور عمدی سرعت مشتریانی که محتوای آنلاین را پخش می کنند ، محدود می شوند. دلیلی ندارد که شما هر ماه برای دریافت خدمات زیرمجموعه باید پول بپردازید ، و یک VPN می تواند با رمزگذاری تمام ترافیک شما از جلوگیری از اقدامات خودکار رانندگی ISP جلوگیری کند و این امر را کمتر آشکار می کند که فیلم ها را به صورت آنلاین مشاهده می کنید.  

ISP شما تنها کسی نیست که می تواند به فعالیت های شما توجه کند. هیچ افزونه ای از Kodi وجود ندارد که برای حمله غیرقابل نفوذ باشد ، و در حالی که افزودنیهای رسمی با بررسی های امنیتی کامل ایجاد می شوند ، افزودنیهای شخص ثالث به طور کلی اینگونه نیستند. این بدان معناست که می توان آسیب پذیری های بیشتری برای سوءاستفاده از مهاجمان ایجاد کرد ، و اگر این اتفاق می افتد به طور بالقوه به همه چیز از محتویات هارد شما تا اعتبار ورود به سیستم آنلاین خود دسترسی پیدا می کنند..

البته حمایت شما فقط به اندازه شرکتی است که آن را عرضه می کند. چندین مورد مستند وجود VPN رایگان وجود دارد که حاوی بدافزار هستند ، بنابراین VPN که شما انتخاب می کنید باید یکی از مواردی باشد که با حریم خصوصی و داده های شما قابل اعتماد باشد.

توصیه می کنیم کاربران Kodi از IPVanish استفاده کنند. این با هر افزونه ای که سعی کرده ایم کاربردی است و از آنجا که این شرکت سرورهای خود را حفظ می کند ، IPVanish برخلاف بسیاری از VPN هایی که آزمایش کرده ایم ، قادر به برقراری یک اتصال سریع و پایدار است. این ثبات بدان معنی است که IPVanish می تواند باعث کاهش باتری در محتوا شود و تجربه کلی شما را با Kodi بهبود بخشد.

IPVanish همچنین هیچ سابقه ای از سابقه مرور شما را حفظ نمی کند ، و VPN آن را می توان در آمازون فایرستریک و کلیه دستگاههای دیگر نصب کرد. شما هرگز نمی توانید برای راحتی کار از حریم خصوصی خودداری کنید یا نگران ISP خود در مورد عادت مرور اینترنت خود نباشید.

معامله خواننده: در برنامه IPVanish در اینجا حداکثر 60٪ صرفه جویی کنید.

افزودنی Kodi Pulsar چیست؟?

نبض 2
Pulsar یک افزونه شخص ثالث Kodi است که از شبکه های P2P برای دسترسی به فیلم ها و برنامه های تلویزیونی روی Kodi استفاده می کند. این پرونده ها را از برخی از بزرگترین سایت های تورنت جهان پیدا می کند و به کاربر اجازه می دهد هنگام بارگیری ، آن فایل ها را پخش کند. برخلاف سایتهای جریان سنتی ، شبکه های P2P محتوا را ارائه می دهند که در همه زمان ها قابل دسترسی است. از آنجا که چندین نسخه از محتوای میزبان در رایانه های مختلف کاربر وجود دارد ، با ترافیک سنگین نمی توان محتوای را آفلاین کرد.

با این افزونه تعدادی نقص وجود دارد. اولا ، اکثریت قریب به اتفاق رسانه هایی که توسط سایت های تورنت میزبانی می شوند مجوز ندارند ، به این معنی که کاربرانی که به دنبال محتوای قانونی هستند ، اگر امیدوار باشند که اصلاً بتوانند آن را پیدا کنند ، مجبورند هر عنوان خاص را جستجو کنند..

دوم اینکه ، برای استفاده از Pulsar ، کاربران Kodi مجبور هستند به دستگاههای خارجی اجازه دسترسی به رایانه خود دهند. دلیل این است که با وجود تورنت ، سایر کاربران بخشهایی از یک فایل را از شما بارگیری می کنند که آن را از جایی دیگر بارگیری می کنید. این یک نگرانی مهم امنیتی است: روشهای موثری وجود دارد که می توانید برای محدود کردن این دسترسی از سایر کاربران در شبکه استفاده کنید. معمولاً همه یا هیچ چیز نیست.

سوم ، Pulsar لیستی از ارائه دهندگان را شامل نمی شود. این موارد در بسته الحاقی شخص ثالث دیگر بسته بندی شده است ، و هرکدام از این مواردی که نصب می کنید احتمال اینکه آدم ربوده شود را افزایش می دهد. از آن بدتر ، چون نسخه مخزن موجود در SuperRepo به تازگی در دسترس نیست ، باید به سایتهایی اعتماد کنید که در صورت تمایل به نصب آن آینه های غیرقابل اطمینان و بالقوه ناایمن را دارند..

علاوه بر این ، بسیاری از ISP ها شبکه های P2P و سایت های تورنت را رصد می کنند. وقتی تورنت را بارگیری یا کاشت می کنید ، آدرس IP شما برای دیگران در شبکه قابل مشاهده است. این امر باعث می شود تا صاحب محتوای دارای حق نسخه برداری شما را پیدا کند و حتی ممکن است شما را با دعوی قضایی تهدید کند.  

به دلایل فوق ، ما توصیه نمی کنیم که کاربران Kodi محتوا را با Pulsar نصب یا پخش کنند.

گزینه های اضافی برای افزودنی Pulsar

افزودنیهای P2P Kodi ضمن اینکه مزایای بسیار کمی دارند ، نیاز به خطرات اضافی زیادی را نیز از طرف کاربر دارند. بسیاری از افزودنیهای رسمی وجود دارد که بدون مجبور کردن کاربر اجازه دسترسی از راه دور به رایانه خود ، محتوای مجوز رسمی ارائه می دهند. افزودنیهای رسمی محتوای با همان کیفیت را ارائه می دهند ، و ما معتقدیم که بیشتر کاربران Kodi بهتر است به جای آنها از این موارد استفاده کنند.

افزودنی YouTube Kodi

افزودنی pulsar kodi

YouTube بزرگترین پلت فرم اشتراک آنلاین فیلم در جهان است ، بنابراین جای تعجب ندارد که یک افزودنی Kodi برای آن وجود دارد. این یک کتابخانه محتوا دارد که تماشای آن چندین هزار سال طول خواهد کشید ، و فیلم های جدیدی وجود دارد که مرتباً اضافه می شود.

افزونه Kodi در واقع از چند طریق مختلف بر روی وب سایت بهبود می یابد. برای شروع ، فیلم ها دیگر با تبلیغات قطع نمی شوند. این بدان معنی است که شما می توانید تمام فیلم های مورد علاقه خود را تماشا کنید بدون اینکه بخشی از آنها را قطع کنید. متأسفانه این بدان معناست که سازندگان محتوا از نظرات شما پول نمی گیرند ، اما اگر نسبت به این امر احساس بدی کردید ، روش های دیگری برای پشتیبانی از آنها وجود دارد.

با این حال ، بسیاری از عملکردهای YouTube دست نخورده باقی مانده است. پس از ورود به سیستم ، می توانید همه اشتراک ها ، لیست های پخش و فیلم های پیشنهادی و همچنین جستجوی محتوای خاص را مشاهده کنید. حتی یک بخش اختصاصی برای فیلم های زنده وجود دارد که می توانید همه موارد را از پوشش خبری گرفته تا پخش های خیریه پیدا کنید.

افزودنی YouTube Kodi را می توان در مخزن رسمی افزودنی کد مشاهده کرد.

افزودنی Playon Kodi

پیلون

PlayOn خدماتی است که به کاربران خود امکان می دهد محتوا را از چندین سرویس پخش بزرگ در یک مکان مشاهده کنند. برای استفاده از افزونه Kodi ، باید با پرداخت 2.50 دلار در ماه PlayOn در ماه ثبت نام کنید. برای به دست آوردن حداقل یکی از سرویس های پشتیبانی شده مانند Netflix یا Hulu به یک اشتراک نیز نیاز دارید. ضمانت 30 روزه وجود دارد ، بنابراین ، اگر دوست ندارید ، همیشه می توانید پول خود را پس بگیرید.

با این وجود چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد اگر PC ویندوز دارید ، PlayOn به شما امکان می دهد تا محتوای خود را با فرمت MP4 که به طور گسترده استفاده می شود ضبط کنید. علاوه بر این ، همه کاربران قادر خواهند بود به طور خودکار تبلیغات را پرش کنند.  

PlayOn روشی ارزان و کاملاً قانونی برای جمع آوری مطالب از چندین منبع ارائه می دهد. با توجه به عدم وجود افزونه رسمی Kodi Netflix یا Hulu ، ارزشمند است.

افزودنی PlayOn Kodi را می توان در مخزن رسمی افزودنی کد مشاهده کرد.

FilmRise - افزودنی Youtube Kodi

فیلمبرداری

FilmRise توزیع کننده فیلمهای مستقل است و دو افزودنی Kodi نیز وجود دارد که به محتوای آنها دسترسی دارند. اولی با نام FilmRise نامگذاری شده است و حاوی نیمی از برنامه های تلویزیونی است اما دوم ، FilmRise - Youtube بسیار برتر است.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید ، FilmRise - Youtube شامل تمام رسانه های حساب های YouTube FilmRise است. صدها فیلم دارای مجوز در اینجا وجود دارد و همه آنها رایگان هستند. اگرچه ممکن است آنها بیشترین بودجه را نداشته باشند ، این فیلم ها به طور کلی خوب ساخته شده اند ، و همه برای نمایش راحت تر طبقه بندی می شوند..

متأسفانه ، هیچ راهی برای جستجوی عنوانی خاص وجود ندارد ، اما از آنجا که این افزونه عمدتاً شامل فیلم های کمی شناخته شده است ، ما مطمئن نیستیم که بتوانیم به جستجوی عنوان خاصی کمک کنیم.

افزودنیهای FilmRise - Youtube Kodi را می توان نصب یا افزونه Indigo یا مخزن MetalChris یافت.

iPlayer WWW

iplayer

iPlayer WWW یک افزونه رسمی Kodi است که محتوا را از پلت فرم محبوب جریان iPlayer جمع آوری می کند و به کاربران امکان می دهد آن را مستقیماً از طریق Kodi تماشا کنند. این برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها و ایستگاه های رادیویی را به صورت زنده و در صورت تقاضا ارائه می دهد.

این افزودنی قابل استفاده نیست و نیازی به ثبت نام شما نیست ، اگرچه در انگلیس واقع باشید به یک مجوز معتبر تلویزیون نیز نیاز دارید. این یک الزام قانونی است ، اما خیلی گران نیست و می توانید هزینه را در طول سال پخش کنید.

منطقه iPlayer محتوای آن را قفل می کند ، بنابراین اگر شما دارای مجوز معتبر تلویزیون هستید ، برای تنظیم صدای خارج از انگلستان به یک VPN احتیاج دارید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که VPN خود را به یک سرور انگلیسی وصل کنید و همه مطالب در دسترس خواهند بود.

افزودنی iPlayer WWW Kodi را می توان در مخزن رسمی افزودنی کد مشاهده کرد.

نمای کلی و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی

پالسار در نگاه اول جذاب به نظر می رسد ، اما در نهایت با ریسک بیش از حد همراه است تا آن را ارزشمند کند. درست است که تورنت در برابر برخی از عواملی که باعث عدم دسترسی به محتوا می شوند (درخواست های برداشت DMCA ، سرورهای بارگذاری نشده) مقاوم هستند ، اما نیازی نیست با اجازه دسترسی از راه دور به رایانه خود ، اطلاعات شخصی خود را در معرض خطر قرار دهید..

همچنین دلیلی وجود ندارد که ارائه دهندگان Pulsar نتوانند در این افزودنی گنجانده شوند. افزودنیهای شخص ثالث در مقایسه با موارد رسمی در معرض حمله قرار دارند و نصب چندین مورد از آنها در حالی که امکان دسترسی از راه دور را دارند ، فقط سرنوشت وسوسه کننده است..

با وجود همه گزینه های پخش جریان مشروط ، واقعاً نیازی به نصب افزونه خطرناک P2P نیست. خواه به دنبال فیلم ، شوهای تلویزیونی ، موسیقی یا ورزش باشید ، یک جایگزین رسمی بهتر ، مطمئن تر و رسمی وجود دارد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 66 = 75

Adblock
detector