افزونه Quasar Kodi: آیا باید آن را نصب کنید؟ آیا امنیت دارد و آیا گزینه های دیگری وجود دارد؟

ما نگاهی به Adon محبوب Kodi Quasar Addon می اندازیم که شامل آن چیست و اگر باید آن را نصب کنید. اگر شما قصد نصب این افزونه را دارید و گزینه های بسیار خوبی برای شما نشان می دهیم ، ما شما را از طریق مسائل امنیتی و امنیتی که باید از آنها آگاه باشید ، پیاده خواهیم کرد..

افزونه کد کوازار

Kodi یک بسته نرم افزاری منبع باز است که به شما امکان می دهد تا چند دقیقه سیستم سینمای خانگی خود را بسازید. بخشی از جذابیت آن این واقعیت است که می توان آن را در طیف گسترده ای از سکوهای مختلف نصب کرد. رایانه های سنتی ویندوز ، لینوکس و مک به عنوان دستگاههای پخش کمتر معمولی مانند آیفون ، روکو ، تمشک پی ، درایوهای USB فلش ، اپل تی وی و آمازون فایر استیک مورد استفاده قرار می گیرند..

اکثر افزودنیهای شخص ثالث شناخته شده Kodi با روشی مشابه کار می کنند. به طور کلی ، آنها پیوندها را از وب سایت های مختلف می چسبانند و برای دسترسی راحت تر آنها را به کاربر تحویل می دهند. با این حال ، هنگامی که تعداد زیادی از افراد سعی می کنند یکسان را به طور همزمان تماشا کنند ، می تواند باعث شود بیشتر محتوا بافر شوند و تجربه مشاهده شما را مختل کنند.

افزودنی Quasar برای Kodi متفاوت عمل می کند. این برنامه به کاربر اجازه می دهد تورنت را از چندین ارائه دهنده مختلف ، مشابه برنامه ای مانند BitTorrent یا Frostwire ، بارگیری کند. از آنجا که این تعداد پرونده ها سریعتر بارگیری می شوند در حالی که تعداد زیادی از مردم از آنها استفاده می کنند ، دچار همان مشکلی نمی شوند که سایت های استاندارد جریان دارند.

تورنتینگ به خودی خود غیرقانونی نیست ، با این حال ، بسته به قوانین موجود در کشور شما ، استفاده از تورنت برای بارگیری محتوای دارای حق چاپ ممکن است باشد. این مهم است که شما درک کاملی از مسائل حقوقی پیرامون جریان محتوا داشته باشید تا بتوانید از هرگونه خطری که جریان محتوای آن می تواند محافظت کند ،.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

قبل از شروع کار: نحوه استفاده ایمن از Kodi

اولین چیزی که باید بدانید این است که Quasar یک افزونه شخص ثالث است. این بدان معناست که ممکن است با فرآیندهای اعتبار سنجی دقیق و فشرده ای که تمایل به افزودنی های رسمی دارند ، ایجاد نشده باشد. گفته می شود ، هیچ چیزی به عنوان نرم افزار غیر قابل نفوذ وجود ندارد.

بسیاری از کاربران Kodi از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) استفاده می کنند تا از ارائه دهنده سرویس اینترنت خود (ISP) جلوگیری کنند که از دسترسی آنها به محتوای دزدگیر دریایی جلوگیری می کنند. گفته می شود ، تعدادی از دلایل کاملاً قانونی وجود دارد که همه کاربران Kodi باید از VPN استفاده کنند.

به عنوان مثال ، حتی افزودنیهای رسمی در برابر ربودن توسط اشخاص ثالث مخرب آسیب پذیر هستند. اگر این اتفاق می افتاد ، یک مهاجم می تواند به طور بالقوه به سابقه مرور شما ، محتویات هارد دیسک شما و حتی کلمات عبور شما برای هر سرویس آنلاین که استفاده می کنید دسترسی پیدا کنید..

البته ، هکرها تنها کسانی که علاقه مند به فعالیت های آنلاین شما نیستند هستند. از بزرگترین ISP های جهان شناخته شده است که سرعت کاربرانی را که به صورت آنلاین جریان می یابند شتاب می دهد. این حتی می تواند اتفاق بیفتد اگر شما در یک برنامه باند پهن باند نامحدود قرار دارید و به این معنی است که ممکن است سرعت اینترنت شما برای آن پرداخت نشود.

از آنجا که بیشتر ما از اینترنت برای همه چیز از بانکداری تا تجارت استفاده می کنیم ، حریم خصوصی ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. خوشبختانه راهی وجود دارد که بتوانید فعالیتهای آنلاین خود را از چشم کنجکاو مخفی نگه دارید. با بارگیری و نصب VPN می توانید اطمینان حاصل کنید که تمام ترافیک اینترنت شما رمزگذاری شده است. این بدان معنی است که هرکسی که تماشا می کند نمی تواند آنچه شما انجام می دهید ، که نه تنها شما را از شر ISP محافظت می کند بلکه همچنین حملات Man-in-the-Middle (MitM) را بی فایده کند..

با این وجود همه VPN برابر نیستند. برخی از آنها در آنجا اطلاعات مربوط به فعالیتهای شما را حفظ می کنند ، بعضی از آنها حاوی اسکریپت های مخرب هستند و برخی دیگر حتی داده های شما را رمزگذاری نمی کنند. وقتی امنیت شما در خط است ، داشتن یک VPN که می توانید به آن اعتماد کنید مهم است

توصیه می کنیم از IPVanish استفاده کنید. این یک سرویس VPN است که فعالیت شما را ردیابی نمی کند ، داده های شما را نمی فروشد و از رمزگذاری بسیار ایمن برخوردار است. با این وجود بهتر است که زیرساخت های خود را بسازند و آن را حفظ کنند ، بدین معنی که سرعت اینترنت شما تأثیر منفی نمی گذارد.

بعلاوه ، روی هر افزونه Kodi که آزمایش کرده ایم ، کار می کند. اگر ISP شما به دلیل پخش کردن محتوای از طریق Kodi یا برنامه مشابه ، اتصال شما را پرتاب می کند ، می تواند این کار را متوقف کند و دسترسی نرم افزاری ، بدون وقفه و بافر به محتوا را برای شما فراهم کند..

معامله خواننده: در اینجا می توانید 60٪ در برنامه IPVanish صرفه جویی کنید.

افزودنی Quasar Kodi چیست؟?

کوثر 2

Quasar یک افزونه شخص ثالث برای Kodi است که مرد میانسالی را از بارگیری و مشاهده محتوای تورنت خارج می کند. به چندین سایت بزرگترین تورنت جهان دسترسی پیدا می کند و به کاربر اجازه می دهد تا با بارگیری تورنت ، محتوای آن را جریانی کند.

با این حال ، سایت های تورنت به دلیل میزبانی از مطالب دارای حق چاپ از بدنام نیستند. اکثریت قریب به اتفاق مطالب در دسترس بدون مجوز و نامشروع است و امکان مشاهده فقط تورنتهای دارای مجوز رسمی وجود ندارد. این یکی از دلایلی است که غالباً این سایت ها خاموش یا توقیف می شوند ، و به همین دلیل ، هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها حتی منابع معتبری باشند.

این به این معنی نیست که همه سایت های تورنت میزبان محتوای بدون مجوز هستند. برخی از آنها فقط به رسانه هایی که در حوزه عمومی قرار دارند تمرکز می کنند. در حالی که سایتهای بدنام تر فیلمهای دامنه عمومی را نیز انتخاب می کنند ، اینها جزئی از کل محتوای ارائه شده را نشان می دهد. همچنین روش ساده ای برای افزودن ارائه دهنده تورنت که قبلاً در لیست های ارائه دهنده کوثر یا مغناطیسی وجود ندارد وجود ندارد.

نصب Quasar همچنین خطرات بیشتری نسبت به استفاده از یک افزونه استاندارد جریان دارد. برای اینکه کار کند ، باید به سیستمهای دیگر اجازه دهید از راه دور Kodi را روی رایانه خود کنترل کنند. این فقط راه دیگری برای شخصی است که به دنبال به خطر انداختن سیستم شما است و می تواند برای شما بسیار ضعیف باشد.

به دلایل فوق ، ما توصیه نمی کنیم که کاربران Kodi محتوا را با Quasar نصب یا پخش کنند.

گزینه های اضافی برای افزودنی Quasar Kodi

در حالی که Quasar دسترسی به مجموعه عظیمی از رسانه ها را فراهم می کند ، انتخابی ضعیف برای افرادی است که به دنبال مشروعیت پخش محتوای هستند. ماهیت تورنت به معنای امنیت کمتری نیز هست. خوشبختانه ، Kodi دارای تعدادی از افزودنیهای باکیفیت با کتابخانه های محتوای بزرگ است که کاملاً دارای مجوز هستند.

پخش کننده ESPN

کوثر 3

اگر این یک محتوای ورزشی مورد نظر شما باشد ، افزودنیهای Kodi کمی بهتر از ESPN Player وجود دارد. این امر نه تنها به شما امکان می دهد بازی ها را به صورت تقاضا مشاهده کنید ، بلکه به شما امکان می دهد جریانهای زنده را مشاهده کنید ، چیزی که یک تورنت به سادگی نمی تواند انجام دهد.

این افزودنی نیاز به اشتراک در ESPN Select دارد ، اما این هزینه کمتر از 10 دلار در ماه است ، و گذرهای 24 ساعته حتی ارزانتر هم هستند. دو گزینه در دسترس است ، یکی برای ورزش های کالج و دیگری برای سطح حرفه ای ، و گزینه ای در افزودنی وجود دارد که به شما امکان می دهد محتوا را که در اشتراک شما پوشیده نیست مخفی کنید..

محتوای موجود در کشور متفاوت است ، اما ایالات متحده و کانادا به هیچ وجه پشتیبانی نمی شوند. با وجود این ، اگر از VPN استفاده می کنید ، دسترسی به محتوای این افزونه به سادگی اتصال به سرور در یکی از مناطق پشتیبانی شده ESPN Player مانند اروپا یا آفریقا است..   

ESPN Player در مخزن رسمی افزودنی کد موجود است.

Crunchyroll

کوثر 4

انیمه نوع دیگری از محتوا بسیار مضراب است. غالباً سریال های کلاسیک برای پخش مستقیم قانونی در دسترس نیستند یا خدمتی که شما استفاده می کنید قسمت های منتشر شده را بارگیری نکنید. از طرف دیگر ، Crunchyroll قسمتهایی از سریال ها را فقط چند ساعت پس از پخش شدن در ژاپن منتشر می کند و دارای چند صد نمایش از جمله حمله به تایتان و هنر شمشیر آنلاین.

در حالی که وب سایت Crunchyroll به شما امکان می دهد عناوین منتخب را به صورت رایگان مشاهده کنید ، افزودنیهای Kodi برای عملکرد نیاز به عضویت حق بیمه دارد. این دارای چند مزیت اضافی از جمله جریانهای با کیفیت بالاتر ، حذف تبلیغات و هیچ محدودیتی برای تماشای آن نیست. . هزینه عضویت حدود 7 دلار در ماه است ، بنابراین یک راه مقرون به صرفه برای تماشای تمام انیمه های مورد نظر شماست.

لازم به ذکر است که اکثریت قریب به اتفاق مطالب موجود در Crunchyroll به زبان ژاپنی با زیر نویس است ، اما اگر به دنبال محتوای دوبله شده هستید ، می توانید Funimation را امتحان کنید - آنها تجربه مشابهی را ارائه می دهند ، اما صرفاً رسانه انگلیسی زبان دارند. افزون بر این برای Daisuki نیز وجود دارد ، اما از آنجا که این سرویس در ماه اکتبر خاموش می شود ، ممکن است بهترین انتخاب نباشد.

Crunchyroll را می توان در مخزن رسمی افزودنی کد مشاهده کرد.

Reddit Viewer

کوثر 5

افزودنیهای Reddit Viewer برای Kodi برای مواقعی مناسب است که شما مطمئن نیستید که می خواهید چه چیزی را تماشا کنید. این فیلم ها را از برخی از محبوب ترین subreddits های ویدئویی و مبتنی بر تصویر می کشد و حتی به شما امکان می دهد شخصی دسترسی داشته باشید که شخصی سازی شود.

شما حتی می توانید کاربران را به این لیست اضافه کنید ، این کار راهی آسان برای مرور موضوعاتی است که دوستانتان در آن قرار داده اند. منوی تنظیمات امکان شخصی سازی نسبتاً عمیق را فراهم می کند. این امکان را برای شما فراهم می کند که پست ها را بر اساس محتوای آنها ، سایتی که به آنها لینک می شوند یا زیراندیشی که در آنها ارسال شده بود مخفی کنید.

این همه قابلیت های وب سایت Reddit را ندارد (به عنوان مثال نمی توانید پیام یا نظر دهید) ، این افزونه روشی مناسب تر برای دستیابی به یکی از بزرگترین سایت های ارسال شده به محتوای اینترنتی ارسال شده توسط کاربر فراهم می کند.

Reddit Viewer را می توانید در مخزن رسمی افزودنی کد اضافه کنید.

YouTube

کوازار 6

همه از YouTube شنیده اند و به دلایل خوبی. این بزرگترین پلت فرم به اشتراک گذاری ویدیو در جهان است و هر روز هزاران فیلم جدید بارگذاری می شود. در حال حاضر بیش از یک میلیارد فیلم در سایت وجود دارد ، بنابراین انتخاب بسیار زیادی وجود دارد که نمی توانید تصمیم بگیرید که چه احساسی دارید که تماشا کنید.

در گذشته ، YouTube فقط محتوای درخواستی داشت. با این حال ، با افزایش محبوبیت سرویس های جریان مانند Twitch ، آنها کاربران را ترغیب به شروع زندگی به زندگی می کنند. از اینجا می توانید همه چیز را از مسابقات زنده eSports گرفته تا اخبار دریافت کنید ، بنابراین همیشه چیزی متناسب با سلیقه شما وجود دارد.

انجمن YouTube وقتی درمورد محتوای دارای حق چاپ است بسیار هوشیار است. در حالی که شما می توانید کلیپ هایی از فیلم های اخیراً منتشر شده را پیدا کنید ، به طور کلی ، تنها فیلم هایی که به طور کلی بارگذاری می شوند در حوزه عمومی قرار دارند.

افزودنی YouTube را می توان در مخزن رسمی افزودنی کد مشاهده کرد.

FilmRise - یوتیوب

کوثر 7

Filmrise شرکتی است که صدها فیلم مستقل و حتی برخی از برنامه های تلویزیونی را که به طور گسترده ای شناخته شده است توزیع می کند گنگ ترین جنایتکاران آمریکا. دو مورد افزودنی Kodi وجود دارد که محتوای فیلم FilmRise را ارائه می دهد ، یکی به سادگی به نام FilmRise و دیگری با نام Filmrise - Youtube.

اولین مورد از این افزودنیها فقط شش برنامه تلویزیونی را ارائه می دهد ، اما دومی نیز از محتویات YouTube خود محتوا را می کشد ، بنابراین دارای یک کتابخانه با محتوای بسیار بزرگتر است. در حالی که نمی خواهید فیلم های بلاک باستری را در اینجا بیابید ، محتوای آن از کیفیت بسیار شگفت آور و با ژانرهای مختلفی برخوردار است.

اگر محتوای فیلمRise را به سلیقه خود پیدا نکردید ، نگران نباشید. ما راهنمایی برای برخی از بهترین افزودنیهای Kodi ایجاد کرده ایم که به طور خاص روی فیلم ها متمرکز است.

تنها مشکل واقعی این افزونه این است که هیچ قابلیت جستجو وجود ندارد. از آنجا که برخی از مطالب در چندین گروه وجود دارد ، گاهی اوقات به معنای پیمایش در چندین صفحه از نتایج است تا زمانی که چیزی را پیدا کنید که دوست دارید آن را ببینید. اگر این مسئله را آزار دهنده بدانید ، همیشه می توانید نتایج را با معیارهای مختلف مرتب کنید.

FilmRise - یوتیوب را می توان نصب یا افزونه Indigo یا مخزن MetalChris یافت.

iPlayer بی بی سی

کوثر 8

iPlayer WWW یک افزونه Kodi است که به شما امکان می دهد از طریق iPlayer بی بی سی به هر دو محتوای زنده و درخواستی دسترسی داشته باشید. کاربران در انگلستان برای تماشای قانونی به مجوز تلویزیون نیاز دارند ، اما به غیر از این ، هیچ الزامی (مانند هزینه های اضافی یا ایجاد حساب کاربری) وجود ندارد تا شما را از گرفتن برخی از بهترین نمایش های محبوب BBC ، متوقف کند..

اگر خارج از انگلستان هستید ، نمی توانید هیچ یک از این محتوا را مشاهده کنید مگر اینکه از VPN استفاده کنید. هنوز از شما سؤال خواهد کرد که آیا مجوز تلویزیون دارید یا خیر ، با این حال وارد کردن جزئیات خود کاملاً اختیاری است.

تمام جریان های موجود در iPlayer از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. آنها به سرعت بارگیری می شوند ، به ندرت متوقف می شوند تا بافر شوند و مهمتر از همه ، انواع مختلفی از ژانرها وجود دارد. فقط برای پخش ویدیو نیست ، بلکه ده ها ایستگاه رادیویی منطقه ای وجود دارد که می توانید به آنها گوش دهید.

iPlayer WWW را می توانید در مخزن رسمی افزونه کدئی پیدا کنید.

نمای کلی و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی

Quasar دسترسی به طیف گسترده ای از رسانه ها را فراهم می کند ، اما حتی نگرانی ها راجع به میزان دزدی دریایی آن را کنار می گذارد ، شیوه دسترسی به این محتوا باعث نگرانی می شود. وقتی تورنت را بارگیری می کنید یا حتی بذر می کنید ، به یک اشتراک دهنده فایل تبدیل می شوید که این مشکل را دارد که شما را دچار مشکل کند.

اگر قصد استفاده از افزودنیهای مبتنی بر تورنت را برای Kodi دارید ، استفاده از VPN از قبل مهمتر است. بدون VPN ، هر زمان که تورنت را بارگیری کنید ، آدرس IP شما برای هرکسی که به دنبال مراقبت است قابل رویت خواهد بود. ما قبلاً خطرات تورنت را پوشانده ایم ، اما یک چیز واضح است: راه های آسانتر و ایمن تر برای دسترسی به محتوای قانونی با استفاده از Kodi وجود دارد تا استفاده از Quasar.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2

Adblock
detector