Reddit Kodi Addon: نحوه پخش ویدئوهای Reddit در Kodi

عالی است افزودنی Kodi Reddit که به شما امکان می دهد ویدیو را مستقیم از Reddit مشاهده کنید. ما در مورد نحوه نصب و استفاده بیشتر از آن با شما صحبت خواهیم کرد.

کد افزودنی Kodi Reddit

Kodi نرم افزاری منبع باز است که به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی سیستم سینمای خانگی خود را تنظیم کنید. یکی از اصلی ترین مزیت های آن طیف گسترده ای از دستگاه هایی است که می توان روی آن نصب کرد. شما می توانید Kodi را بر روی همه چیز از رایانه های شخصی ویندوز یا Mac گرفته تا دستگاه های جریان مانند Amazon Fire Stick ، ​​Roku ، درایو فلش USB ، Nvidia Shield ، Apple TV ، iPhone یا Raspberry Pi نصب کنید..

با وجود Kodi ، دو راه برای دسترسی به محتوا وجود دارد. می توانید آن را مستقیماً از طریق حافظه دستگاه خود پخش کنید یا آن را از طریق اینترنت پخش کنید. برای انجام این کار ، باید نرم افزاری اضافی را نصب کنید که به آن افزودنی ها گفته می شود. این پیوندها را از وب سایتهای خاصی مانند Reddit تهیه کرده و محتوا را به Kodi تحویل می دهند تا بتوانید به جای مراجعه به وب سایت ها ، همه آن ها را در یک مکان مرور کنید..

وقتی مردم به سایت های ویدیویی اینترنتی فکر می کنند ، اغلب مستقیماً به یوتیوب یا Vimeo می پرند ، اما Reddit نیز پیشنهادات زیادی دارد. ممکن است نتواند با کتابخانه محتوای عظیم YouTube رقابت کند ، اما محتوای خود را با استفاده از subreddits به مراتب مؤثرتر گروه بندی می کند.

در این مقاله ، شما را با نصب و پیکربندی یک افزودنی Kodi به نام Reddit Viewer دنبال خواهیم کرد. این به شما امکان می دهد تصاویر و فیلم های Reddit را مستقیماً با استفاده از Kodi مشاهده کنید. نصب Reddit Viewer بسیار ساده است ، اما نگران نباشید اگر قبلاً افزونه‌ای را نصب نکرده باشید زیرا قدم به قدم شما را از طریق آن طی خواهیم کرد.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

نحوه استفاده ایمنی از افزودنیهای Kodi

قبل از شروع ، مهم است که شما خطرات ناشی از استفاده از Kodi برای پخش محتوا را بدانید. هر افزونه ای که نصب می کنید ، چه رسمی و چه شخص ثالث ، قابل ربودن است. اگر این اتفاق بیفتد ، یک مهاجم به طور بالقوه می تواند رایانه شما را با بدافزار آلوده کند یا از این بدتر ، اطلاعات شخصی شما و اطلاعات ورود به سیستم آنلاین را سرقت کند..

حتی ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود (ISP) می خواهد به فعالیت های شما توجه کند. در حالی که آنها به هیچ وجه ناخواسته هکرها را انجام نمی دهند ، شناخته شده است که سرعت اینترنت کاربرانی را که مرتباً به صورت آنلاین جریان می دهند سرعت اینترنت را کاهش می دهد. این حتی می تواند اتفاق بیفتد اگر در یک برنامه داده نامحدود مشترک شوید ، و اگر کاری غیرقانونی انجام نداده اید.

خوشبختانه ، راهی برای جلوگیری از مشاهده ناظران بیرونی از آنچه شما انجام می دهید وجود دارد. با بارگیری و نصب سرویس معتبر شبکه خصوصی مجازی (VPN) ، می توانید کلیه ترافیک ورودی و خروجی را رمزگذاری کنید. این تاریخچه و فعالیتهای مرور شما را خصوصی نگه می دارد و بیشتر حملات Man on the Middle (MitM) را بی فایده جلوه می دهد. همچنین ، به دلیل اینکه یک VPN به شما امکان اتصال به سرورهای سایر کشورها را می دهد ، بدون توجه به موقعیت مکانی ، محتوای قفل شده منطقه دیگر برای شما غیرقابل دسترسی نخواهد بود..     

البته ، حمایت شما فقط به اندازه شرکتی است كه آن را تأمین می كند. تعداد زیادی سرویس رایگان VPN در آنجا وجود دارد ، اما بسیاری از آنها سرعت مرور شما را به یک خزیدن کاهش می دهند و برخی از آنها حتی بدافزار را شامل می شوند. ما IPVanish را توصیه می کنیم - برخلاف بیشتر رقابت آنها ، این شرکت سرورها و زیرساخت های خاص خود را حفظ می کند ، به این معنی که سرعت شما رنج نمی برد.

در هر صورت ، IPVanish حتی می تواند تجربه شما را با Kodi بهبود بخشد. با هر افزونه ای که آزمایش کرده ایم عمل می کند ، به علاوه سرعت آن به اندازه کافی زیاد است که دسترسی بی وقفه به محتوای شما را برای شما فراهم می کند. این حتی می تواند به رفع مشکلات بافر ناشی از ISP شما منجر شود.

همچنین می تواند بر روی دستگاه های قابل حمل مانند Amazon Firestick نصب شود و به شما امکان می دهد حتی در دور بودن از خانه از آن محافظت کنید. علاوه بر این ، IPVanish اطلاعات مربوط به فعالیت های شما را حفظ نمی کند ، به این معنی که ISP شما نمی تواند متوجه شود که آیا شما در حال جریان هستید ، حتی اگر مستقیم از IPVanish سؤال کنند.

معامله خواننده: در برنامه IPVanish در اینجا حداکثر 60٪ صرفه جویی کنید.

نصب Kodi

اگر قبلاً نصب نکرده اید ، اولین قدم نصب Kodi است. برای این کار ، https://kodi.tv/download را در نوار آدرس مرورگر خود وارد کنید. Kodi را می توان در تعدادی سیستم عامل مختلف نصب کرد ، بنابراین سیستم عامل مورد نظر خود را انتخاب کنید و نسخه Kodi را که دوست دارید.

پس از انجام این کار ، نصب کننده شروع به بارگیری می کند. فقط یک دقیقه طول می کشد و پس از بارگیری آن ، روی آن کلیک کنید و مراحل نصب Kodi را دنبال کنید.

نصب افزونه Kodi Reddit Viewer

reddit 2

برای شروع ، ما باید Kodi را باز کنیم. به لیست در سمت چپ صفحه اصلی بروید و روی گزینه ای که می گوید کلیک کنید مواد افزودنی.

reddit 3

بعد ، بر روی آیکون کلیک کنید به نظر می رسد یک جعبه است. در سمت چپ بالای صفحه است.

reddit 4
خودتان را در صفحه مرورگر الحاقی خواهید یافت. از اینجا کلیک کنید از مخزن نصب کنید. معمولاً لازم است ابتدا مخزن را نصب کنید ، اما از آنجا که Reddit Viewer در repo رسمی است ، این بار ضروری نیست.

لیست مخازن نصب شده را پایین بیاورید تا وقتی که یکی از آنها را پیدا کنید مخزن الحاقی Kodi. اگر از یک نصب جدید Kodi استفاده می کنید ، تنها نصب مجدد در اینجا خواهد بود زیرا از قبل نصب شده است.

reddit 5
کلیک کنید افزودنیهای ویدیویی و یکی را پیدا کنید به نام Reddit Viewer. روی دکمه مشخص شده کلیک کنید نصب در پایین سمت راست صفحه بعدی.

reddit 6

پیکربندی افزونه Kodi Reddit Viewer

پس از نصب افزونه Reddit Viewer ، از نظر فنی مجبور نیستید کار دیگری انجام دهید ، اما با توجه به چگونگی ساماندهی محتوای Reddit ، این شرم آور خواهد بود که.

با افزودن افزودنی ، متوجه خواهید شد که برخی از محبوب ترین زیرگروه های ویدیویی قبلاً برای آنها حساب شده است. با این حال ، در صورت تمایل می توانید دیگران را نیز به این لیست اضافه کنید.

برای انجام این کار ، به سادگی به پایین لیست بروید و کلیک کنید میانبر Subreddit ، Multidomain یا Domain را اضافه کنید. در کادر نوشتاری که ظاهر می شود ، نام سابدی را که می خواهید اضافه کنید وارد کنید. وقتی کارتان تمام شد ، روی آن کلیک کنید خوب دکمه.

توجه: فقط نام Subreddit را وارد کنید ، بدون جزئیات دیگر. به عنوان مثال ، ورود به "تصادف" درست است ، اما "تحقیق / تصادفی" یا "www.reddit.com/r/accidentalcomedy" نمی باشد..

reddit 7

همچنین می توانید به جای Subreddits ، نام کاربری Reddit را وارد کنید. با این کار تمام موضوعاتی را که کاربر ارسال یا ارسال کرده است ، به شما نشان می دهد و تمام تصاویر و فیلم های موجود در آنها را جمع می کند. نحو این مورد کمی متفاوت است: "/ user /" را وارد می کنید و نام کاربری خود را دنبال می کنید.

فهرست تنظیمات Reddit Viewer چندین گزینه مفید را که ممکن است بخواهید به آنها نگاه کنید ارائه می دهد. برای رسیدن به این منو ، روی نماد افزودنی کلیک راست کرده یا روی آن کلیک کنید گزینه ها دکمه در پایین سمت چپ صفحه نمایش.

اولین گزینه ای که ممکن است بخواهید تغییر دهید این است موارد در هر پرس و جو, زیر عمومی برگه این به سادگی باعث تغییر تعداد نتایجی می شود که در هر صفحه مشاهده می کنید. تعداد بالاتر محتوای بیشتری را با یک بار ارائه می دهد ، اما مدت زمان لازم برای دیدن نتایج را افزایش می دهد.

فیلترها برگه ای است که حتما باید بازدید کنید. این امکان را به شما می دهد تا در کنار نتایج ویدیویی ، مشاهده کنید یا نه پست های مبتنی بر متن و متن را انتخاب کنید. ضامن ضامن کار (NSFW) بی خطر نیست - این محتوا را با هدف بینندگان بالغ پنهان می کند. به طور پیش فرض روشن است ، اما گاهی اوقات می تواند بسیار زیاد باشد ، آهنگ های با اشعار صریح و همچنین محتوای بزرگسالان را فیلتر می کند.

reddit 9

Reddit Viewer یک افزونه ساده و کاربر پسند برای Kodi است که اجازه می دهد تا سریع به محتوا دسترسی پیدا کنید که تعداد زیادی از ژانرهای مختلف را در بر می گیرد. اگرچه شما نمی توانید پیام ارسال کنید یا محتوای را تأکید نکنید ، اما راهی آسان برای مرور Reddit در یک صفحه بزرگ فراهم می کند ،.  

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

Adblock
detector