repo Kodi Bae چیست؟ آیا استفاده از آن ایمن و قانونی است؟

repo کدیبا

اگر سعی کرده اید بهترین افزونه های Kodi را برای دریافت تلویزیون و فیلم رایگان پیدا کنید ، شاید شنیده باشید که باید Kodi Bae Repo را نصب کنید. حامیان Kodi Bae می گویند که سایر repos های Kodi آفلاین شده اند و Kodi Bae تنها مکانی برای پیدا کردن افزونه هایی است که بیشتر کاربران می خواهند. اما این واقعا درست است؟ و آیا Codei Bae برای نصب بر روی دستگاه خود استفاده قانونی و ایمن است?

در این مقاله ، ما بررسی خواهیم کرد که repo Kodi Bae چیست و چه افزایشی را می توان در داخل آن یافت. ما همچنین با نصب افزونه های Kodi Bae و همچنین برخی از جایگاه های جایگزین Kodi که می خواهید از این خطرات استفاده کنید ، در مورد برخی از خطرات شما ممکن است بحث کنیم..

کدی چیست؟?

Kodi یک نرم افزار پخش کننده رسانه منبع باز است. این اجازه می دهد تا کاربران را به پخش فیلم ها در قالب های مختلف فایل ، از جمله MPEG4 و WMV. با اجرای برنامه هایی به نام “افزونه” ، از Kodi نیز می توان برای پخش فیلم از اینترنت استفاده کرد. این امر باعث شده تا مصرف کنندگان که از دستگاه های تلویزیونی مانند Amazon Fire Stick ، ​​Nvidia Shield و Apple TV برای تماشای تلویزیون و فیلم های رایگان به صورت آنلاین استفاده می کنند ، محبوب شود..

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

کاربران Kodi که جریانهای ویدیویی بدون مجوز را تماشا می کنند ، اغلب از VPN ها استفاده می کنند تا فعالیت های خود را مخفی نگه دارند. اما VPN در واقع برای هر کاربر Kodi مفید است ، حتی افرادی که فقط از منابع رسمی و قانونی استفاده می کنند.

بسیاری از سایتهای ویدیویی قانونی ، کاربرانی را که در خارج از کشورهای خاص قرار دارند مسدود می کنند. آنها این کار را به عنوان بخشی از توافقنامه های صدور مجوز با سازندگان محتوا انجام می دهند ، که اغلب می خواهند ساکنان برخی از کشورها را برای مطالبی که در سایر کشورها به صورت رایگان در دسترس است شارژ کنند. با این وجود ، تنها راهی که یک سایت می تواند بداند کاربر در کجا قرار دارد از طریق آدرس IP خود است. استفاده از VPN مانع از دستیابی این اطلاعات به سایت می شود. در نتیجه ، VPN ها معمولاً گزینه های بیشتری برای تماشای مطالب به ویدیو پخش می کنند.

علاوه بر این ، VPN ها به محافظت از کاربران در برابر بافر ناشی از ضربات سرعت ISP و حمله انسان به وسط هکرها کمک می کنند..

با وجود این مزایا ، بسیاری از VPN ها برای کاربران Kodi مناسب نیستند. بیشتر برنامه ها برای دستگاه های تلویزیونی محبوب که Kodi را اجرا می کنند ندارند. بسیاری از کشورها به اندازه کافی سرور در کشورهایی ندارند که نیازهای پخش کننده فیلم را برآورده سازند. برخی از آنها سیاهههای مربوط را حفظ می کنند و یک خطر جدید برای حفظ حریم خصوصی ایجاد می کنند.

به همین دلایل ، IPVanish را برای کاربران Kodi توصیه می کنیم. این برنامه برای آمازون فایر استیک و انویدیا شیلد ، سرور در بیش از 60 کشور جهان وجود دارد ، و هیچ سابقه ای ندارد..

  Covenant Addon برای Kodi: آیا باید آن را نصب کنید؟ آیا این امن است؟

بهترین VPN برای KODI: IPVanish انتخاب برتر ما است. دارای یک شبکه بزرگ و غیر قابل استفاده از سرورها و دستیابی به سرعتهای خوب. ویژگی های امنیتی و امنیتی شدید IPVanish را برای کاربران Kodi و Amazon Fire TV Stick مورد علاقه خود قرار داده است. با ضمانت 7 روزه برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

repo Kodi Bae چیست؟?

Kodi Bae Repo مخزنی است که برخی از افزونه های بسیار محبوب Kodi شامل 9Anime ، تلویزیون cCloud ، Exodus ، PrimeWire ، SportsDevil ، Ultimate IPTV و موارد دیگر را در خود جای داده است. برخی از این افزونه‌ها قبلاً جزئی از مخازن قدیمی فیوژن و کلوسوس بودند. وقتی این بازپرداختهای قدیمی تعطیل شدند ، Kodi Bae به مکانی محبوب برای یافتن این افزونه ها تبدیل شد.

طرفداران Exodus ، cCloud TV ، PrimeWire و غیره ادعا می کنند که این افزونه ها دسترسی به فهرست عظیمی از فیلم ها و تلویزیون رایگان را دارند. اما در حالی که این ممکن است در نگاه اول عالی به نظر برسد ، برخی از مشکلات مربوط به افزونه های repo Kodi Bae وجود دارد.

مقاله مرتبط: تلویزیون cCloud ، باید آن را نصب کنید?

مشکلی با Repo Kodi Bae

کلیه افزونه های ارائه شده توسط Kodi Bae حاوی پیوندهایی به جریان های ویدیویی غیر رسمی (دزدان دریایی) است. در حقیقت ، اکثریت قریب به اتفاق پیوندها منجر به چنین محتوا می شوند. اگر دنبالش هستید مجاز جریانهای نمایش ها و فیلم های مورد علاقه خود ، موارد بسیار کمی را که می خواهید در repo Kodi Bae به دنبال آن باشید ، پیدا خواهید کرد.

علاوه بر این ، برخی از افزونه ها دیگر در حال توسعه نیستند و سازندگان آنها بازنشسته شده اند. به عنوان مثال ، Exodus طی چندین سال توسط چندین رمزگذار مختلف توسعه داده شد ، اما پس از فروپاشی مخزن قدیمی فیوژن متوقف شد. به عنوان مثال دیگر ، Sparkle و XXX-O-DUS توسط Echo Coder ایجاد شده اند ، که در تابستان سال 2023 صدای جیر جیر را متوقف کرد و از آن زمان تاکنون شنیده نمی شود.

از آنجا که این افزونه ها دیگر در حال توسعه نیستند ، آنها پیوندهای مرده و جریانهای ضعیفی دارند ، برای هر کسی که سعی در استفاده از آنها کند ، ناامیدی ایجاد می کند. و از آنجا که توسعه دهندگان بازنشسته شده اند ، آنها نمی توانند بگویند که آیا این نسخه های خاص افزودنیهای آنها معتبر است یا خیر. این باعث می شود خطر این افزونه ها به وجود آمده باشد و کد مخرب در آنها وجود داشته باشد ، یا اینکه در آینده ممکن است تغییر کنند تا اینگونه کد ها را تغییر دهند ، این افزایش می یابد..

  نحوه استفاده از IMDb در Kodi

زیرا این افزونه ها تقریباً منحصراً محتوای دزدان دریایی و به دلیل خطرات امنیتی استفاده از آنها را تهیه می کنند, ما توصیه نمی کنیم repo Kodi Bae را نصب کنید. در عوض ، ما گزینه های کاملاً قانونی و نسبتاً بی خطر را که در زیر ذکر شده است ، توصیه می کنیم.

بیشتر بخوانید: اتفاقی که برای repos Colossus افتاد

گزینه های جایگزین برای repo Kodi Bae

repo های Kodi زیر موارد اضافی را از منابع رسمی و رسمی دریافت می کنند. علاوه بر این ، این بازپرداختها به سرعت می توانند افزونه هایی را کشف کنند که در آنها کد مخرب وجود دارد. اگرچه هیچ کدویی از کد Kodi 100٪ ایمن نیست ، اما ما معتقدیم که اینها نسبت به Kodi Bae ریسک قابل توجهی دارند.

مخزن رسمی افزونه کدی

repo رسمی کدی

اگر می خواهید از Kodi استفاده کنید تا نمایش ها و فیلم های رایگان را ببینید ، لازم نیست افزونه های شخص ثالث را نصب کنید. صدها عدد افزونه Kodi از خارج از مخازن رسمی Kodi در دسترس است. برای نصب افزونه های ویدیویی از repo رسمی ، فقط کلیک کنید addons → download add افزونه های ویدیویی. سپس بر روی عنوان افزونه کلیک کنید و در ادامه کلیک کنید نصب. در اینجا لیستی از بهترین افزونه های Kodi در repo رسمی آورده شده است:

 • FilmRise – YouTube – فیلم ها و نمایش های رایگان را ارائه می دهد
 • PBS Think TV – افزونه عالی Kodi برای مستندها
 • PopcornFlix – افزونه فیلم Kodi با صدها فیلم
 • Pluto.tv – تلویزیون زنده با اخبار ، اطلاعات بازی های ویدیویی ، شایعات مشهور ، ورزش و موارد دیگر
 • SnagFilms – یکی دیگر از افزونه های عالی Kodi برای فیلم ها
 • کودکان و نوجوانان تلویزیون انتاریو – نمایش های محبوب کودکان در صورت تقاضا از کانادا (در خارج از کانادا به VPN نیاز دارد)
 • USTVnow – کانالهای تلویزیونی شبکه زنده از ایالات متحده.
 • برنامه های WNBC – نمایش در صورت تقاضا از NBC (در صورت خارج از آمریكا نیاز به VPN)
 • جعبه Zattoo – سرویس تلویزیونی مستقر در سوئیس که کانالهای تلویزیونی مستقر در ایالات متحده و آلمان ، از جمله BBC و iTV را فراهم می کند (در خارج از سوئیس به VPN احتیاج دارد)
 • AMA Pro Racing – مسابقه موتور زنده و ابرقهرمان را نشان می دهد
 • CNN – پخش زنده CNN را از طریق Kodi فراهم می کند
 • اخبار CBC.ca – اخبار مربوط به کانال کانادایی CBC را ارائه می دهد
 • YouTube – به شما امکان می دهد فیلم های YouTube را از طریق Kodi تماشا کنید

همچنین ببینید: بهترین افزونه های Kodi (شامل 118 افزونه)

MetalChris

repo Kodi MetalChris

repo MetalChris فقط اجازه می دهد افزونه هایی از منابع رسمی پخش شوند. این یک repo نسبتاً بی خطر برای استفاده است و افزونه های بسیار مفیدی دارد.

بهترین راه برای نصب MetalChris استفاده از نصاب افزودنی TVAddons Indigo است. از فهرست اصلی Indigo ، کلیک کنید نصب افزونه. سپس ، را انتخاب کنید افزونه های ویدئویی. حرف اول یکی از افزونه های MetalChris را انتخاب کنید ، سپس این افزونه را از لیست انتخاب کنید. کلیک نصب. Kodi از شما سؤال خواهد کرد که آیا می خواهید MetalChris و افزونه مورد نظر خود را نصب کنید. کلیک آره برای نصب هر دو اگر هنوز نیلی ندارید ، در اینجا نحوه نصب آن آورده شده است.

  نحوه استفاده از Trakt روی Kodi با Trakt.tv Kodi Addon

هنگامی که MetalChris را بر روی Kodi خود قرار دادید ، می توانید با کلیک کردن ، هر یک از افزونه های ویدیویی آن را نصب کنید افزونه → نصب بسته (نماد جعبه باز) → نصب از مخزن → MetalChris add افزونه های ویدئویی → (نام افزونه) → نصب کنید.

در اینجا لیستی از برخی از بهترین افزونه های repo MetalChris آورده شده است:

 • شبکه تلویزیونی CW – قسمتهای تقاضا CW را نمایش می دهد
 • Frightpix – افزونه کدی عالی برای طرفداران فیلم ترسناک
 • BigStar فیلم ها و تلویزیون – افزونه فیلم Kodi با عناوین محبوب بسیاری
 • Zoot فیلم – فیلم های کلاسیک
 • بایگانی اینترنت (فیلم) – فیلمهای حوزه عمومی از دهه 1920 -1940
 • فیلم های سیاه و سفید – یکی دیگر از افزونه های کلاسیک فیلم

بیشتر بخوانید: بهترین افزونه ها برای تماشای فیلم های رایگان و قانونی

TVAddons.co

repo TVAddons

TVAddons برای تهیه مخزن قدیمی فیوژن که Exodus و سایر افزونه های محتوای دزدگیر را در خود نگه داشت ، استفاده می شد. با این حال ، آنها توسط MPA شکایت و تعطیل شدند. از آن زمان ، آنها همه افزونه های غیرقانونی خود را پاک کرده و به یک سایت جدید منتقل شده اند. در حالی که ما در گذشته فقط به طور آزمایشی از رپو قدیمی Fusion استفاده کردیم (دیگر به هیچ وجه کار نمی کند) ، مورد جدید افزودنیهای عالی برای کاربران Kodi دارد.

برای نصب مجدد TVAddons ، روی آن کلیک کنید repository.xbmchub-x.x.x.zip پرونده در پایین صفحه رسمی پخش مجدد Addons TV برای بارگیری آن قرار دارد. سپس کلیک کنید افزونه ons نصب بسته (نماد جعبه باز) from از پرونده zip نصب کنید. به محلی که پرونده را در آن ذخیره کرده اید بروید و برای نصب کلیک کنید.

پس از بازپرداخت TVAddons.co در Kodi خود ، کلیک کنید افزونه → نصب بسته → نصب از مخزن → TVAddons add افزونه های ویدیویی → (نام افزونه) → نصب برای نصب افزونه خاصی که می خواهید.

در اینجا لیستی از برخی از بهترین افزونه های repo TVAddons.co آورده شده است:

 • نیلی – یک ابزار عیب یابی و تعمیر همه کاره برای Kodi
 • Catchup USTV – محتوای درخواستی را از طریق ABC ، ​​کانال پخت و پز ، PBS Kids و سایر کانالهای ایالات متحده تهیه می کند (اگر خارج از ایالات متحده باشد به VPN نیاز دارد)
 • بازی UKTV – محتوای تقاضا و زنده را از طریق کانالهای ایالات متحده Dave ، Drama ، Really و دیروز تأمین می کند (اگر خارج از ایالات متحده باشد به VPN نیاز دارد)
 • اخبار جهانی بلومبرگ زنده – اخبار مالی زنده را از تلویزیون بلومبرگ تهیه می کند

همچنین مشاهده کنید: نحوه نصب افزونه Indigo Kodi

امیدواریم که از این راهنما برای استفاده مجدد از Kodi Bae و گزینه های دیگر لذت ببرید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره نحوه پخش بهترین نمایش ها و فیلم ها با استفاده از Kodi داشته باشید ، برخی از مقالات دیگر ما را در مورد این موضوع ، از جمله 7 بهترین repo Kodi ، نحوه نصب Crackle برای Kodi ، نحوه نصب Tubi TV برای موارد زیر بررسی کنید. Kodi ، و بسیاری دیگر.

About the author

Comments

 1. ایه شده در repo Kodi Bae قابل دسترسی هستند، اما باید توجه داشت که استفاده از این افزونه ها ممکن است با خطراتی همراه باشد. برخی از افزونه های این مخزن ممکن است به دلیل نقض حقوق تکثیر و استفاده غیرقانونی از محتوا، مورد پیگرد قانونی قرار گیرند. همچنین، برخی از افزونه های repo Kodi Bae ممکن است با ویروس و برنامه های مخرب همراه باشند که می توانند به دستگاه شما آسیب برسانند. بنابراین، قبل از نصب هر افزونه ای، بهتر است از معتبرترین منابع و مخازن رسمی استفاده کنید و همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید تا از حریم خصوصی خود محافظت کنید. گزینه های جایگزین برای repo Kodi Bae شامل مخزن رسمی افزونه کدی، MetalChris و TVAddons.co می باشند. این مخازن به طور کلی افزونه هایی را ارائه می دهند که قانونی و ایمن هستند و می توانند به شما کمک کنند تا به محتوای مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. به همین دلیل، بهتر است از این گزینه های جایگزین استفاده کنید تا از خطراتی که با repo Kodi Bae همراه هستند، جلوگیری کنید.

Comments are closed.