Smoothstreams Kodi addon: Smoothstreams چیست؟ آیا نصب آن امن است؟

ما نگاهی به افزونه Kodi Smoothsteams می اندازیم ، از جمله اینکه آیا نصب آن امن است ، چه کاری انجام می دهد و آیا گزینه های بهتری وجود دارد.


Smoothstreams Kodi
با معرفی Kodi Media Player ، برش سیم بندر در همه جا شاد شده است. در حالی که در گذشته ، مردم برای یافتن مطالبی که به دنبالش بودند ، می بایست به وب سایت های مختلف مراجعه کنند ، Kodi اکنون به آنها اجازه می دهد تا کلیه خدمات اشتراک مشترک تلویزیون و فیلم خود را در یک پخش کننده ادغام کنند. این پخش کننده رابط بصری دارد که تماشای هر آنچه را که می خواهند آسان می کند ، هر زمان که بخواهند.

Kodi را می توان تقریباً در هر دستگاه از جمله PC Windows ، Mac ، Apple TV ، Roku یا Amazon Fire TV نصب کرد.

هرچه کتابخانه محتوای Kodi گسترده باشد ، پیدا کردن یک برنامه نویسی ورزشی مشروع گاهی اوقات دشوار است. بسیاری از کانال های ورزشی هنوز به فکر ارائه محتوای خود به صورت آنلاین نیستند. رویدادهای ورزشی خاصی که یک کاربر به دنبال آن است ممکن است به راحتی قابل دستیابی نباشد.

اگر به دنبال راه حلی برای این مشکل هستید ، ممکن است در مورد افزونه Smoothstreams Kodi شنیده باشید. آیا Smoothstreams قانونی است؟ و چگونه می توان شخص هنگام استفاده از آن ایمن شد?

در این راهنما همه چیزهایی که باید در مورد افزونه Smoothstreams برای kodi بدانید ، از جمله خطرات نصب آن را توضیح می دهد.

امنیت و حفظ حریم خصوصی هنگام استفاده از Kodi

Kodi یک نرم افزار بسیار مفید است. این به شما امکان می دهد فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و سایر مطالب را به صورت آنلاین پخش کنید ، اما خطرات حریم خصوصی و امنیتی را به همراه دارد.

ISP شما و دیگران می توانند در صورت عدم انجام اقدامات مناسب برای حفظ امنیت آنلاین و فعالیت آنلاین ، آنچه را در جریان دارید ، ببینند.

نگران کننده است که برخی از افزونه های Kodi در وب سایت هایی یافت می شوند که ممکن است ایمن نباشند ، ممکن است به نسخه مخرب ختم شوید. افزونه های نصب شده از طریق مخزن بدون اینکه متوجه شوید می تواند به روز شده و تغییر یابد. در مورد addon شخص ثالث محبوب Exodus نیز اتفاق افتاد ، که توسط خالق خود مخفیانه تغییر یافت و به عنوان botnet DDoS مورد استفاده قرار گرفت..

ISP ها برای بافر مشتریانی که ویدئو را پخش می کنند شناخته شده است زیرا از پهنای باند با ارزش زیادی که ترجیح می دهند از آنها استفاده نکند ، استفاده می کنند. ما توصیه می کنیم به افزونه های رسمی Kodi بپیوندید ، زیرا دسترسی به مطالب دارای حق نسخه برداری ممکن است منجر به یک نامه قانونی یا هشدار از ISP شما شود.

استفاده از VPN از جاسوسی ISP در فعالیت شما جلوگیری می کند و از حریم شخصی شما محافظت می کند. این کمک خواهد کرد که ISP خود را بافر کد و جریان دیگر متوقف کنید و می تواند در برابر خطرات امنیتی مانند Man In The Attack Middle محافظت کند.

ما IPVanish VPN را به سه دلیل توصیه می کنیم. همه VPN ها اتصال اینترنت شما را کند می کنند ، برخی آنقدر که Kodi غیر قابل استفاده خواهد شد. IPVanish جزء سریعترین نقاط خارج از بازار است و تأثیر کمتری بر سرعت دارد. بسیاری از VPN ها فعالیت شما را ثبت می کنند ، IPVanish چنین نمی کند ، این برای حفظ حریم شخصی شما ضروری است. اگر می خواهید VPN را در Firestick خود نصب کنید ، IPVanish با همه دستگاه های معروف کار می کند ، سپس IPVanish ساده ترین است و به بارگیری پیچیده ای نیاز ندارد..

معامله خواننده: در برنامه IPVanish تا 60٪ صرفه جویی کنید. این شامل 7 روز ضمانت برگشت پول است ، بنابراین می توانید بدون ریسک آن را امتحان کنید.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

Smoothstreams برای Kodi چیست?

Smoothstreams افزودنی برای Kodi است که بیشتر محتوای ورزشی را از ESPN ، Fox Sports Go ، کانال Tennis ، NBCSN و بسیاری از کانالهای محبوب دیگر پخش می کند. همچنین برخی کانال های فیلم و تلویزیون پخش می شود.

این نه تنها به دلیل تأکید بر ورزش بلکه با توجه به اینکه یک سرویس پخش پولی است ، با بسیاری از افزونه های دیگر Kodi متفاوت است. افزونه کار نخواهد کرد مگر اینکه برای آن نام کاربری و رمز عبوری بدست آورید. و این نمی تواند بدون عضویت در یک بسته با استفاده از Bitcoin یا Paypal انجام شود.

بسیاری از کاربران ادعا کرده اند که دارای جریانهای با کیفیت بالاتر و رابط کاربری آسانتر در مقایسه با سایر افزونه ها است. بنابراین برخی استدلال می کنند که ارزش اضافی دارد.

با این حال ، تأکید بر این مهم است که سازندگان محتوا توسط Smoothstreams به دلیل استفاده از مطالب دارای حق چاپ استفاده نمی کنند. حتی اگر کاربران برای عضویت در آن هزینه بپردازند ، بیشتر مطالب غیرمجاز ، دزدان دریایی است.

به دلیل استفاده از مواد دزدان دریایی, ما توصیه نمی کنیم از افزونه Smoothstreams Kodi استفاده کنیم.

درعوض ، توصیه می کنیم از یکی از دیگر افزونه های ورزشی ذکر شده در زیر استفاده کنید.

بهترین گزینه های Smoothstreams

شکی نیست که Smoothstreams یک افزونه بسیار محبوب برای طرفداران ورزش است که از Kodi استفاده می کنند. اما این یک سرویس تلویزیونی پولی است که دارندگان حق چاپ را جبران نمی کند. علاوه بر این ، حتی اگر ممکن است از برخی از افزونه های شخص ثالث قابل اطمینان تر باشد ، اما به اندازه خدمات جریان قانونی قانونی قابل اعتماد نیست.

به همین دلایل ، افزونه‌های ورزشی زیر را به عنوان جایگزین Smoothstream پیشنهاد می‌کنیم.

به جز موارد ذکر شده ، هر یک از این افزونه ها از طریق مخزن رسمی افزونه Kodi در دسترس هستند.

Playstation Vue

Smoothstreams Kodi addon: Smoothstreams چیست؟ آیا نصب آن امن است؟

Playstation Vue سرویس پخش تلویزیون ارائه شده توسط سونی است. این بسته "دسترسی" اساسی با قیمت 39.99 دلار در ماه را شامل می شود که شامل ESPN ، ESPN2 ، FS1 ، FS2 و NBCSN است. می توانید NFL Network ، NBA TV ، Big Big Network ، Golf Golf و چند مورد دیگر را با قیمت 5 دلار دیگر اضافه کنید.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای ESPN

جعبه کابل یا جعبه تنظیم بالا لازم نیست. و افزونه Playstation Vue Kodi به شما امکان می دهد تا خدمات را با دستگاه پخش رسانه ای Kodi خود کاملاً ادغام کنید.

SportsNet Now

Smoothstreams Kodi addon: Smoothstreams چیست؟ آیا نصب آن امن است؟

SportsNet یک کانال تلویزیونی ورزشی محبوب در کانادا است. می توانید با حدود 25 دلار اشتراک آنلاین دریافت کنید. این شامل Sportsnet ، Sportsnet One و Sportsnet 360 است.

این کانال ها دارای طیف گسترده ای از بازی های NHL ، MLB ، NBA و لیگ برتر و همچنین مسابقات Indycar و سایر رویدادها هستند. آنها همچنین برخی از نمایش های بحث و گفتگوی ورزشی بسیار با ارزش را تولید می کنند.

افزونه SportsNet Now Kodi به سرویس اجازه می دهد تا به راحتی به عنوان بخشی از Kodi مورد استفاده قرار گیرد. و با یک VPN ، حتی اگر خارج از کانادا نیز زندگی می کنید می توانید آن را تماشا کنید.

روباه ورزشی برو

Smoothstreams Kodi addon: Smoothstreams چیست؟ آیا نصب آن امن است؟

حتی اگر از Playstation Vue برای بسته اصلی تلویزیون خود استفاده نمی کنید ، می توانید از طریق افزودنی Fox Sports Go Kodi به کانالهای Fox Sports دسترسی پیدا کنید.

فقط اعتبار خود را از Sling TV ، FuboTV یا ارائه دهنده کابل درج کنید. این امکان دسترسی به کلیه کانالهای Fox Sports را که در این سیستم عاملها دارید ، اما از طریق Kodi امکان دسترسی دارد.

فیلم در

Smoothstreams Kodi addon: Smoothstreams چیست؟ آیا نصب آن امن است؟

FilmOn یک سرویس ویدئویی با جریان کاملاً رایگان است. برای طرفداران ورزش ، به ویژه برای پیدا کردن MMA ، بوکس ، موتورسواری ، آبی پوش و سایر محتوای ورزشی شدید بسیار مفید است..

به معنای برنامه بیس بال ، بسکتبال یا برنامه نویسی فوتبال چندانی ندارد. اما اگر هر از گاهی از این ورزش های دیگر لذت می برید ، می تواند یک مکمل عالی برای سایر افزونه های این لیست باشد.

FilmOn را می توان در مخزن افزونه Noobsandnerds قرار داد.

USTVNow

Smoothstreams Kodi addon: Smoothstreams چیست؟ آیا نصب آن امن است؟

اگرچه USTV Now یک سرویس برای ارتش آمریکایی مستقر در خارج از کشور است ، هر کسی می تواند برای آن ثبت نام کند. نسخه رایگان این سرویس شامل ABC ، ​​CBS ، CW ، FOX و NBC است.

بسیاری از رویدادهای مهم ورزشی در این کانال ها انجام می شود. با قیمت 19.99 دلار در ماه ، می توانید ESPN و ESPN2 را نیز به ترکیب اضافه کنید.

همچنین مشاهده کنید: نحوه نصب افزونه USTV Now Kodi

Smoothstreams Kodi addon: نمای کلی و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی

با توجه به محبوبیت Smoothstreams ، مهم است که بر نحوه عملکرد آن تأکید کنید. Smoothstreams به طور مستقیم میزبان هیچ محتوا نیست. در عوض ، از الگوریتم های پیچیده ای برای جستجوی سراسر اینترنت برای یافتن مطالبی که کاربر به دنبال آن است ، استفاده می کند.

بارزترین نگرانی در استفاده از این سرویس ، پخش مستقیم محتوای سرقت شده و پایان دادن به پرچم گذاری توسط ISP شما است.

اما خطرات دیگری نیز برای استفاده از Smoothstreams وجود دارد. در گذشته ، شخصهای اضافی Kodi شخص ثالث مورد حمله قرار گرفته اند. این اتفاق می افتد زمانی که یک هکر نسخه جدیدی از افزونه را ایجاد می کند ، که وی سپس کاربران Kodi را ترغیب به بارگیری می کند.

هنگامی که هکر این کار را انجام داد ، افزونه برای جاسوسی از کاربر برای به دست آوردن اطلاعات حساس استفاده می شود. نه تنها هکرها می توانند با این استراتژی عادات جریان کاربر را پیدا کنند بلکه می توانند اطلاعاتی را در مورد هارد دیسک کاربر پیدا کنند.

بسیاری از لوازم جانبی معتبر ورزشی Kodi در خارج از SmoothStreams وجود دارد. این محبوبیت کنار است ، SmoothStreams با خطرات بسیار بیشتری نسبت به بسیاری از افزونه های رسمی همراه است و باید از آنها دوری کرد.

همچنین مشاهده کنید: باید افزونه Kodi SportsDevil را نصب کنید?

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

About the author

Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 − 41 =