نحوه نصب SPMC در Amazon Fire Stick یا Fire TV

آیا علاقه مند به نصب SPMC در آمازون Fire Fire یا TV Fire هستید؟ این راهنما گام به گام روند نصب و پیکربندی SPMC را طی می کند.

آرم SPMC

Semper Media Center (SPMC) برنامه ای است که بر اساس کد منبع Kodi ساخته شده است. این توسط یکی از اعضای تیم Kodi ایجاد شده است اما به منظور ارائه عملکرد بهتر در دستگاه های اندرویدی نسبت به Kodi طراحی شده است. این برنامه گزینه ای را برای کسانی که ممکن است مایل به به روزرسانی Kodi در یک دستگاه Fire TV نباشند ، فراهم می کند ، اما هنوز چیز جدیدی را می خواهند. متأسفانه ، هیچ برنامه اختصاصی SPMC در فروشگاه برنامه Amazon Fire وجود ندارد. در نتیجه ، فوراً مشخص نیست که چگونه می توانید SPMC را در Fire Stick یا Fire TV نصب کنید.

در این مقاله ، ما ساده ترین روش برای نصب SPMC در این دستگاه ها را به شما نشان خواهیم داد. با توجه به محدودیت منابع سیستم Fire TV و Fire Stick ، ​​همچنین چند ترفند وجود دارد که می تواند SPMC را روانتر اجرا کند. ما همچنین توضیح خواهیم داد که کدام تنظیمات را باید تغییر دهید ، چه کاری انجام می دهند و تأثیر آنها بر عملکرد سیستم شما است.

SPMC مانند Kodi کاملاً قانونی برای استفاده است. با این حال ، افزونه‌های خاصی در دسترس هستند که دسترسی به محتوای بدون مجوز را فراهم می کنند. ما خوانندگان خود را ترغیب می كنیم كه از منابع رسمی استفاده كنند و قبل از اقدام به استفاده از Kodi یا SPMC برای این منظور ، در مورد قوانین كشورشان درباره جریان تحقیق كنند..

هشدار: SPMC فقط باید برای محتوا که به شما حق دسترسی دارد دسترسی پیدا کنید. نه توسعه دهندگان SPMC و نه Comparitech از استفاده از SPMC برای دزدی دریایی طرفداری نمی کنند.

نکته مهم: همیشه از یک VPN با SPMC استفاده کنید

شبکه های خصوصی مجازی (VPN) گاهی اوقات برای پنهان کردن جریان بدون مجوز از ارائه دهنده خدمات اینترنت کاربر (ISP) استفاده می شود. گفته می شود ، VPN ها کاربردهای قانونی زیادی دارند و حتی می توانند از منابع رسمی حتی برای برنامه هایی بهره مند شوند.

VPN ها با روت کردن ترافیک شبکه شما از طریق یک تونل رمزگذاری شده کار می کنند. این مانع از خواندن آن توسط هر ناظر بیرونی می شود. این فقط شما را از هکرها محافظت نمی کند؛ همچنین ISP شما را از فروش عادتهای مرور خود یا استفاده از آنها برای توجیه محدود کردن سرعت شبکه شما متوقف می کند.

ضروری است هرچند ارائه دهنده VPN مناسب را انتخاب کنید. در گذشته ، VPN های بی پروا گرفتار پهنای باند کاربر خود یا استفاده از سیستم های آنها برای ایجاد بات نت شدند. حتی بدون این مشکلات ، برخی از VPN ها خیلی کند هستند که از آنها برای پخش ویدئو استفاده کند.

ما IPVanish را توصیه می کنیم. این اتصالات پایدار و مداوم به سرورها در بیش از 50 کشور جهان ارائه می دهد و تأثیر حداقل بر سرعت شبکه شما دارد. بعلاوه ، این یکی از قابل حمل ترین VPN ها است ، که دارای نسخه های اختصاصی برای همه دستگاه های محبوب از جمله آمازون TV TV و iPhone است.

بهترین VPN برای KODI: IPVanish انتخاب برتر ما است. دارای یک شبکه بزرگ و غیر قابل استفاده از سرورها و دستیابی به سرعتهای خوب. ویژگی های امنیتی و امنیتی شدید IPVanish را برای کاربران Kodi و Amazon Fire TV Stick مورد علاقه خود قرار داده است. با ضمانت 7 روزه برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

SPMC چیست؟?

SPMC یک چنگال Kodi است. این بدان معنی است که از کد Kodi به عنوان پایه ای برای پیشرفت های آینده استفاده می کند. برخلاف بیشتر چنگال ها ، که توسط سرگرمی ها ایجاد شده اند ، خالق SPMC ، Chris Browet در گذشته بخشی از تیم رسمی Kodi بود. وی پس از ترک این نقش ، توسعه را در SPMC از سر گرفت.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید ، SPMC بسیار شبیه Kodi است. این ساختار از همان ساختار پوست و منو مطابق با Kodi 16 استفاده می کند ، البته با اندکی تغییر در نظر گرفته شده برای استفاده آسان تر از SPMC در دستگاه های لمسی. با این حال ، به عنوان Browet در درجه اول توسعه دهنده سیستم عامل آندروید ، او قادر به انجام کارهای دیگری بیش از ایجاد تغییرات زیبایی شناختی بود.

تفاوت اصلی Kodi و SPMC در این است که دومی برای دستگاه های اندرویدی بهتر بهینه شده است. چندین ویژگی سهولت در استفاده که Kodi در حال حاضر در اختیار شما نیست ، مانند عملکرد جستجوی صوتی و امکان مشاهده فایل های ISO 3D Bluray ISO است. SPMC همچنین گزینه ای برای استفاده از گذرگاه صوتی HD دارد که در حال حاضر فقط در نسخه های Windows و Linux Kodi پشتیبانی می شود..

نصب SPMC در Amazon Fire Stick

اگرچه SPMC از فروشگاه برنامه Fire Stick در دسترس نیست ، نصب آن کاملاً ساده است. اول از همه ، باید به Fire Stick اجازه دهید برنامه هایی را از منابع ناشناس نصب کند. برای این کار ، به قسمت صفحه اصلی. در امتداد ردیف بالا حرکت کنید و برگه تنظیمات.

منابع ناشناخته آتش

از اینجا کلیک کنید دستگاه گزینه ، سپس کلیک کنید گزینه های توسعه دهنده. کلیک کنید بر روی برنامه ها از منابع ناشناس گزینه. متن موجود در زیر باید "ON" بخواند. اگر اینطور نیست ، دوباره روی آن کلیک کنید. اکنون دکمه جستجوی صوتی را از راه دور نگه دارید و بگویید "Downloader". شما باید توسط AFTVNews به برنامه Downloader هدایت شوید. در صورت تمایل می توانید آن را به صورت دستی در فروشگاه برنامه جستجو کنید.

آن را نصب کنید ، سپس افزونه را باز کنید. یک جعبه در وسط صفحه وجود دارد که می توانید URL را وارد کنید. در این کادر ، آدرس زیر را وارد کنید ، بدون اینکه علامت نقل قولی را بزنید ، سپس روی آن کلیک کنید برو دکمه.

"https://github.com/koying/SPMC/releases/tag/16.7.4-spmc"

بارگیری SPMC در Fire Stick

پس از بارگیری پرونده ، مجوزهای SPMC را می خواهید مشاهده کنید. کلیک کنید بر روی نصب دکمه در پایین صفحه ، سپس برنامه را باز کنید.

مجوزهای SPMC Android

پیکربندی SPMC

اکنون SPMC نصب شده است ، اما هنوز هم چند تغییر وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که می توانید بهترین عملکرد ممکن را از آن در TV TV خود داشته باشید. ما توصیه های Browet را برای Fire Stick دنبال می کنیم ، که می توانید در اینجا و اینجا مشاهده کنید.

با حرکت به قسمت شروع کنید برگه سیستم و کلیک کردن روی تنظیمات. انتخاب کنید سیستم در پایین لیست ، سپس به پایین بروید سطح تنظیمات گزینه روی صفحه زیر. روی این کلیک کنید تا زمانی که گفته شود کارشناس.

تنظیمات صدا

اکنون به قسمت بالا بروید ورودی صدا برگه تغییر دادن دستگاه خروجی صوتی به "Android ، RAW Passthrough". تنظیم کنید تعداد کانال به 7.1. اگر به آنها امکان استفاده از بلندگوهای صدای فراگیر 7.1 را دارید اما به هیچ وجه مشکلی ایجاد نمی کنید ، حتی اگر از بلندگوهای استاندارد استریو تلویزیون خود استفاده می کنید.

پیکربندی خروجی باید روی "بهترین مسابقه" تنظیم شود. این بدان معنی است که اگر دستگاه خروجی را تغییر دهید (به عنوان مثال ، با اتصال هدفون در طول فیلم) ، صدا باید به طور خودکار از دستگاه جدید بازگردد..

کلیک کنید بر روی گذرگاه را فعال کنید گزینه. این به تلویزیون شما اجازه می دهد به جای تکیه بر SPMC ، مستقیماً به جای تکیه بر SPMC از صداگذاری رمزگذاری شده (DTS ، Dolby Digital و غیره) استفاده کند. شما دستگاه خروجی Passthrough گزینه باید روی "Android ، RAW Passthrough" تنظیم شود.

تنظیمات ویدیو

از منوی فعلی خارج شوید و به سمت بالا بروید برگه ویدیو. کلیک کنید بر روی سطح تنظیمات دکمه در پایین تا زمانی که می گوید "خبره" ، سپس به " برگه پخش. تنظیم نرخ تجدید نمایشگر را تنظیم کنید به "در شروع / توقف" ، سپس در هنگام تغییر نرخ تجدید مکث کنید تا سه ثانیه.

تنظیمات SPMC

این گزینه ها اطمینان حاصل می کنند که تلویزیون شما محتوا را با میزان روشنایی صحیح نمایش می دهد و اثر صابون را در تلویزیون های جدیدتر از بین می برد و در عین حال اطمینان حاصل می کند که فیلم 60 فریم بر ثانیه تا حد امکان صاف به نظر می رسد. لازم به ذکر است که تلویزیون های فیلیپس و سونی از این ویژگی پشتیبانی نمی کنند ، بنابراین کاربران با این دستگاه ها باید تنظیم کنند نرخ تجدید نمایشگر را تنظیم کنید به "خاموش".

برو به برگه شتاب. Browet توصیه می کند شتاب سخت افزار را فعال کنید ، اما این ممکن است گاهی اوقات باعث ایجاد لکنت شود. اگر چیزی مشابه را تجربه کرده اید ، سعی کنید شتاب سخت افزار را غیرفعال کنید تا ببینید آیا این مشکل را حل کرده است یا خیر. شما نباید مشکلی با اینها داشته باشید MPEG2 را تسریع کنید و سرعت بخشیدن به h264 گزینه های تنظیم شده بر روی "همیشه" ، با توجه به تاثیر نسبتاً کم این روی سخت افزار مدرن.

نتیجه

اگرچه نسخه رسمی Kodi نصب بر روی آمازون Fire Stick نسبت به SPMC آسانتر است ، اما روند کار هنوز هم نسبتاً ساده است. با این حال ، نصب مرکز رسانه مورد نظر شما فقط شروع کار است. شما ممکن است علاقه مند به خواندن راهنماهای ما برای سرعت بخشیدن به Fire Stick ، ​​کاهش میزان بافر کدی و یا انتقال یک Kodi سفارشی شده به Fire Stick خود باشید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 + = 68

Adblock
detector