مخزن SuperRepo Kodi: نحوه نصب SuperRepo بر روی Kodi

 آرم superrepo

 Kodi یک بسته نرم افزاری است که به شما امکان می دهد یک مرکز رسانه ای در خانه خود با حداقل تلاش و سرمایه گذاری در زمان خود راه اندازی کنید. با این حال ، پس از نصب ، باید مقداری محتوا اضافه کنید. برای این کار می توانید موسیقی و فیلم هایی را که به صورت محلی در رایانه خود ذخیره شده اید وارد کنید ، یا نرم افزارهایی به نام افزودنی نصب کنید که امکان دسترسی به رسانه های میزبانی شده توسط افراد دیگر را فراهم می کند..

ده ها مورد از این افزودنی ها در مخزن رسمی افزودنی کد وجود دارد ، اما اگر به دنبال تنوع بیشتری هستید ، چرا سعی نمی کنید SuperRepo ، بزرگترین مخزن افزودنی شخص ثالث را نصب کنید؟ نگران نباشید: این یک پروسه نسبتاً ساده است و ما می خواهیم یک قدم با هم قدم برداریم.

لازم به ذکر است که SuperRepo تمایل دارد مطالب خود را کندتر و کمتر از برخی دیگر از مخازن دیگر به روز کند ، بنابراین افزودنیهای موجود در آن ممکن است به روزترین نسخه ها نباشند. به همین دلیل ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که شما از آخرین نسخه از هر افزونه ای که بارگیری می کنید استفاده می کنید ، زیرا نسخه های قبلی ممکن است دارای آسیب پذیری های ناچیز باشند.

برای بررسی شماره نسخه فعلی هر یک از افزودنیهای نصب شده شما ، فقط کافی است از منوی اصلی بروید و بر روی افزودنیها ، سپس افزودنیهای من و در آخر ، همه کلیک کنید. هر شماره نسخه افزودنی در سمت راست صفحه نمایش داده می شود.

علاوه بر این ، SuperRepo مجموعه ای از مواد افزودنی را دارد که برخی از آنها کاملاً قانونی مانند USTVNow و سایر موارد غیر رسمی هستند و گزینه های پخش غیرمجاز را ارائه می دهند. ما هیچ توصیه ای در این راهنما برای SuperRepo ارائه نمی دهیم. کاربران قبل از اقدام به نصب آنها باید تحقیقات صحیح را در مورد افزودنیهای مختلف انجام دهند.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi را تأیید یا تشویق نمی کند. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

قبل از نصب هرگونه افزودنی از مخازن ، مهم است که بدانید چگونه از خود محافظت کنید. هیچ تضمینی وجود ندارد که اطلاعات و سابقه مرور شما به صورت خصوصی حفظ شود. همچنین ، برخی از ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) دارای سیستم های خودکار هستند که می توانند در صورت پخش محتوا تشخیص دهند. اینها می تواند سرعت شبکه شما را به شدت تحت تأثیر قرار دهد ، حتی اگر شما کاری غیرقانونی انجام نمی دهید.

یک راه برای جلوگیری از این در حالی که اطمینان از خصوصی بودن اطلاعات شما وجود دارد ، وجود دارد. شما می توانید از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) برای رمزگذاری تمام ترافیک به رایانه و از طریق رایانه خود استفاده کنید ، در نتیجه هرگونه اطلاعاتی را که منتقل شده است جلوگیری کنید و از این طریق ISP خود را از محدود کردن سرعت خود متوقف کنید. ما IPVanish را توصیه می کنیم - این یک VPN ارزان و قابل اطمینان است که هیچ گونه فعالیتی را در فعالیت شما حفظ نمی کند و شما را کند نمی کند..

معامله خواننده: در اینجا می توانید 60٪ در برنامه IPVanish صرفه جویی کنید.

نصب Kodi

قبل از شروع نصب مخازن یا افزودنیها ، باید Kodi را روی رایانه خود اجرا کنید. مرورگر خود را به https://kodi.tv/download بروید و سیستم عامل مورد نظر خود را انتخاب کنید و نسخه Kodi مورد نظر خود را انتخاب کنید. نصب کننده باید بارگیری را شروع کند. پس از اتمام ، آن را اجرا کنید ، پس از اتمام کار ، Kodi را باز کنید. 

مخزن Kodi SuperRepo را نصب کنید

اولین قدم برای نصب SuperRepo بسیار ساده است. ما باید به Kodi بگوییم که پرونده ZIP مخزن را پیدا کند. می توانید آن را در رایانه خود ذخیره کنید ، یا آن را مستقیماً از طریق Kodi بارگیری کنید ، و ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه هر دو مورد زیر را انجام دهید.

صرفه جویی در SuperRepo بصورت محلی

ابتدا مرورگر خود را باز کنید و "http://srp.nu" را در نوار آدرس تایپ کنید ، منهای علامت نقل قول ها. بر روی نسخه Kodi که دارید کلیک کنید (Helix is ​​Kodi 14.2، Isengard is Kodi 15، Jarvis is Kodi 16 and Krypton Kodi 17)، سپس بر روی کلیه صفحات بعدی کلیک کنید و در آخر بر روی نام فایل ZIP کلیک کنید. صفحه آخر.

با این کار SuperRepo بارگیری می شود. از مکانی که آن را در آن ذخیره کرده اید یادداشت کنید ، زیرا این کار در چند دقیقه مهم خواهد بود.

افزودن SuperRepo به عنوان منبع

از صفحه اصلی ، روی نمادی که مانند یک چرخ دنده است ، کلیک کنید. این شما را به صفحه تنظیمات می برد.

superrepo 1

در مرحله بعد بر روی گزینه File Manager در پایین سمت راست کلیک کنید. این منطقه است که به ما امکان می دهد منبع جدیدی اضافه کنیم.

sr2

در پایین لیست در سمت چپ ، روی افزودن منبع کلیک کنید.

sr3

روی جعبه ای که در پنجره ای که ظاهر می شود کلیک کنید. حال اگر SuperRepo را مستقیماً در رایانه خود ذخیره کردید ، اینجاست که مکانی را که در آن ذخیره کرده اید وارد می کنید. می توانید مستقیماً آن را تایپ کنید ، یا با کلیک بر روی دکمه مرور در سمت راست ، آن را مرور کنید.

اگر آن را به صورت محلی ذخیره نکرده اید ، از "http://srp.nu" به عنوان آدرس منبع استفاده کنید ، به یاد داشته باشید برای حذف علائم.

بعد ، یک نام برای منبع خود را در کادر موجود در پایین تایپ کنید. ما در اینجا از "SuperRepo" استفاده کرده ایم ، فقط برای ساده نگه داشتن چیزها ، اما شما می توانید آن را هر آنچه دوست دارید نام ببرید.

sr4

نصب مواد افزودنی از مخزن SuperRepo

اکنون که SuperRepo را نصب کردید ، احتمالاً می خواهید برخی از افزودنیهای موجود در آن را نصب کنید. برای این کار ، از منوی صفحه اصلی Kodi پایین بروید ، و روی گزینه ای که می گوید افزودنی ها را کلیک کنید ، کلیک کنید.

sr5

از اینجا ، روی نمادی که به نظر می رسد مانند جعبه مقوا است ، کلیک کنید. این ما را به صفحه ای می برد که به ما امکان نصب افزونه های جدید را می دهد. sr6

 در لیست در صفحه بعد ، روی گزینه ای که می گوید Install from zip zip را کلیک کنید.

sr7

مخزن SuperRepo را از لیست انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که اگر شما آن را قبلاً نام دیگری گذاشتید ، ممکن است آن را "SuperRepo" ننامید. در عوض ، به دنبال هر چیزی باشید که تصمیم گرفتید آن را صدا کنید.

sr8

بعد ، نسخه Kodi را که استفاده می کنید ، انتخاب کنید. Krypton نام رسمی Kodi 17 است ، بنابراین اگر شما اخیراً Kodi را نصب کرده اید ، این احتمالاً نسخه مورد نیاز شماست.

اگر SuperRepo را به صورت محلی ذخیره کرده اید ، می توانید از این مرحله پرش کنید.

در صفحه بعدی ، کدام مخازن فرعی را که می خواهید نصب کنید ، انتخاب کنید. SuperRepo در واقع حاوی بسیاری از افزودنیهای مختلف است که تقسیم آنها در گروهها آسانتر از مرور سریع همه آنهاست. به عنوان مثال می توانید فقط افزونه های ویدیویی را بارگیری کنید. در حال حاضر ، ما می خواهیم همه را انتخاب کنیم ، سپس بر روی پرونده zip کلیک کنید.

sr9

پس از انجام این کار ، به صفحه افزودنی مرورگر بازگردانده خواهید شد. این بار ، نصب را از مخزن انتخاب کنید.

sr10

از لیست پایین بروید تا زمانی که مخازن SuperRepo را که یک لحظه قبل نصب کرده اید ، مشاهده کنید.

با کلیک بر روی یکی از آنها به شما امکان می دهید تمام افزودنیهای موجود در آنها را مرور کنید ، اگرچه پوشه SuperRepo Repositories ابتدا به شما نیاز دارد که ابتدا یک افزودنی زیر مجموعه را نصب کنید.

و همین اکنون به همه افزودنی هایی که بزرگترین مخزن Kodi برای ارائه دارد دسترسی دارید. به عبارت ساده تر ، همه چیز در SuperRepo وجود دارد ، و اگر نمی توانید یک افزودنی مورد نظر خود پیدا کنید ، به دلیل عدم انتخاب نخواهد بود.

SuperRepo شامل بسیاری از افزودنیهای عالی برای محتوای رسمی ، از جمله مواردی است که برای تلویزیون ، فیلم و ورزش مستقیم طراحی شده است..

sr11

محبوب: می توانید مایو واتر و مک گرگور را بر روی Kodi پخش کنید?

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 60 = 68

Adblock
detector