نحوه استفاده از Trakt روی Kodi با Trakt.tv Kodi Addon

افزودنی Trakt Kodi

آیا می خواهید از Trakt با Kodi استفاده کنید؟ در این مقاله ، ما نحوه استفاده از Trakt on Kodi را با استفاده از افزونه Trakt.tv Kodi به شما نشان خواهیم داد..

بسته نرم افزاری Kodi رایگان ، منبع باز است و در اکثر دستگاه های معروف از جمله Amazon Fire TV ، Amazon Firestick و Roku قابل نصب است. قابلیت های اضافی را می توان با استفاده از افزونه هایی به نام افزونه های اضافی ، به نصب Kodi اضافه کرد. Trakt یکی از این افزونه هاست ، اما هزاران نفر در دسترس هستند.

Trakt یک سرویس تحت وب است که پیگیری مصرف رسانه شما را آسانتر می کند. این راهنما نحوه نصب و پیکربندی افزونه Trakt Kodi را به شما نشان می دهد ، بنابراین هر محتوایی که به آن دسترسی دارید در حساب Trakt.tv شما ذکر شده است..

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

نکته مهم: همیشه از VPN با Kodi استفاده کنید

بسیاری از افراد از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) برای مخفی کردن عادات جریان غیر مجاز از ارائه دهنده خدمات اینترنت خود (ISP) استفاده می کنند. گفته می شود ، روش های بسیاری وجود دارد که کسی که از منابع رسمی استفاده می کند می تواند از استفاده از VPN بهره ببرد.

یک مهاجم می تواند از یک حمله Man-in-the-Middle برای به خطر انداختن سیستم شما و دسترسی به داده ها یا پرونده های خصوصی استفاده کند. یک VPN با رمزگذاری ترافیک شبکه شما از این امر جلوگیری می کند. این رمزگذاری همچنین ISP شما را از فروش عادات مرور خود یا فرو ریختن ارتباط خود بر اساس فعالیتهای شما متوقف می کند.

هر VPN سرعت شبکه شما را تا حدی کندتر می کند ، اما برخی بهتر از سایرین هستند. از آنجا که جریان نیاز به یک ارتباط قوی و مداوم دارد ، انتخاب یک VPN مناسب برای یک تجربه خوب Kodi بسیار مهم است. این فقط مربوط به جریان نیست ، برخی از ارائه دهندگان VPN اطلاعات مربوط به فعالیتهای شما را حفظ می کنند که باعث کاهش چشمگیر حریم خصوصی شما می شود.

ما IPVanish را توصیه می کنیم. این VPN است که هیچ گزارش ترافیکی را حفظ نمی کند و اتصالات سریع و پایداری را برای بیش از 50 کشور جهان ارائه می دهد. بسیار قابل حمل است و دارای نسخه های اختصاصی برای هر سیستم عامل اصلی است و ساده ترین VPN برای نصب در آمازون فیرستیک است.  

مبلغ خواندن: 60٪ در برنامه سالانه IPVanish را در اینجا صرفه جویی کنید.

افزونه Trakt Kodi چیست؟?

Trakt سرویسی است که با مرکز رسانه شما ادغام می شود تا بهتر بتواند برنامه های تلویزیونی و فیلم هایی را که تماشا کرده اید ، پیگیری کنید. هر زمان که پرونده ای را پخش می کنید ، افزونه Trakt جزئیات آن (عنوان ، تاریخ تماشا شده و غیره) را به حساب آنلاین خود اضافه می کند. این روند "scrobbling" نامیده می شود.

افزونه Trakt Kodi این قابلیت را به نصب Kodi شما گسترش می دهد. برخی از افزونه های خاص به شما امکان می دهد تا حساب Trakt خود را بپیوندید و محتوای پخش شده را پخش کنید ، اما اکثر اینها از منابع مجاز استفاده نمی کنند و به عنوان یک قاعده ، ما آنها را توصیه نمی کنیم.

نصب افزونه Trakt Kodi

نصب افزونه Trakt Kodi بسیار ساده است. از آنجا که در مخزن رسمی Kodi قرار دارد ، لازم نیست منابعی را اضافه کنیم و فقط می توانیم مستقیماً آن را نصب کنیم. برای انجام این کار ، روی کلیک کنید مواد افزودنی در صفحه اصلی Kodi.

بعد ، روی کلیک کنید جعبه نماد در بالا سمت چپ این کار شما را به صفحه مرورگر افزودنی اضافه می کند. کلیک کنید بر روی از مخزن نصب کنید گزینه را انتخاب کرده و تا زمان یافتن لیست ، از لیست repos های نصب شده پیمایش کنید مخزن الحاقی Kodi. از اینجا ، پیدا کردن تراکت addon و قبل از انتخاب روی آن کلیک کنید نصب. اگر همه چیز خوب پیش برود ، اعلانی در بالا سمت راست مشاهده خواهید کرد که به شما می گوید Trakt به درستی نصب شده است.

پیکربندی افزونه Trakt Kodi

اول از همه ، به یک حساب Trakt.tv احتیاج خواهید داشت. برای یک نفر اینجا ثبت نام کنید.

قبل از استفاده از افزونه Trakt ، باید پیکربندی شود. با کلیک راست بر روی نماد افزودنی Trakt و انتخاب آن شروع کنید تنظیمات. بعد ، روی کلیک کنید چگونه می توانم افزونه trakt را مجاز به دسترسی به حساب trakt.tv خود کنم? گزینه. برای وارد کردن کادر در صفحه فعال سازی ، یک کد به شما ارائه می شود. پس از انجام این کار ، تأیید کنید که Trakt مجاز به دسترسی به Kodi است.

مجوز Trakt Kodi

اکنون در صورت تمایل می توانید اطلاعات شخصی خود را به پروفایل خود اضافه کنید ، اما این مرحله کاملاً اختیاری است.

در منوی تنظیمات افزونه Trakt ، گزینه های مختلفی وجود دارد که به شما امکان می دهد محتوای مورد نظر را انتخاب کنید. زیر خراشیدن می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید فقط فیلم یا نمایش تلویزیونی را بارگذاری کنید. خراش افست توسط X دقیقه شروع می شود گزینه ای مخصوصاً مفید است زیرا به شما امکان می دهد به جای افزودن نشانگرهایی که در دقایق شروع افتاده اید ، مطالبی را که برای مدت زمان مشخصی تماشا کرده اید ، اضافه کنید. یک دوره زمانی خوب برای این کار ده دقیقه خواهد بود اما می توانید آن را بر اساس آنچه دوست دارید تنظیم کنید.

در همگام سازی برگه را فعال کنید همگام سازی مجموعه در به روزرسانی کتابخانه یا تمیز کردن گزینه. این به طور خودکار پرونده های شما را که پس از وارد کردن Kodi وارد شده ، به مجموعه Trakt شما اضافه می کند

نحوه استفاده از افزونه Trakt Kodi

افزونه Trakt Kodi بیشتر برای محتوای محلی ذخیره شده استفاده می شود ، بنابراین در صورت نداشتن ، لازم است مقداری اضافه کنید. توجه به این نکته حائز اهمیت است که ممکن است لازم باشد قبل از اینکه عناوین با Trakt مرور شوند ، کتابخانه خود را تازه کنید. می توانید این کار را با راه اندازی مجدد Kodi یا با کلیک راست بر روی پوشه منبع و تغییر محتوا در "None" انجام دهید ، سپس به قبل از آن بازگردید..

ما افزونه Trakt را با دو عنوان از حوزه های عمومی آزمایش کردیم ، یکی در محلی ذخیره شده (نسخه 1968) شب مردگان زنده) و یکی قانونی که از یک شخص الحاقی شخص ثالث پخش می شود (الجزایر, 1938). هیچ تفاوتی بین نحوه استفاده از عناوین Trakt وجود ندارد تا زمانی که شما از منابع صحیح دارای مجوز استفاده کنید ، آزادانه از هر کدام که ترجیح می دهید استفاده کنید.

تاریخچه تراکت

هنگامی که در کتابخانه هستید ، فیلم یا نمایش تلویزیونی شما باید زیر برگه مربوطه در صفحه اصلی Kodi نمایش داده شود. اگر Trakt به درستی کار می کند ، باید در مجموعه Trakt آنلاین خود نیز محتوا مشهود شود.

هنگامی که برای اولین بار تماشای یک برنامه تلویزیونی یا فیلم را به پایان رساندید ، یک پنجره ظاهر می شود که از شما می خواهد آن را از ده امتیاز دهید. این رتبه بندی در آثار هنری عنوان در Kodi ظاهر می شود. به همین ترتیب ، اگر به صفحه رتبه بندی Trakt خود بروید ، می بینید عنوانی که تماشا کرده اید و رتبه آن هر دو نشان داده شده است. محتوایی که مشاهده کردید در تاریخ تماشای Trakt نیز نمایش داده خواهد شد. با کلیک روی نماد کنک بنفش در زیر اثر هنری ورودی ، می توان ورودی را حذف کرد.

Trakt از توصیه ها و علاقه مندی های شما برای ارائه مطالب مشابه استفاده می کند ، بنابراین مطمئناً ارزش استفاده از رسانه رتبه بندی را دارد. می توانید زمان تماشای خود ، فیلم های اخیراً تماشا شده و ژانر مورد علاقه خود را از صفحه نمایه Trakt مشاهده کنید.

نتیجه

در حالی که افزونه Trakt Kodi همه عملکردهای یکسانی را که نسخه مبتنی بر وب انجام می دهد (پیشرفت پخش ، مدیریت لیست) فراهم نمی کند ، مطمئناً انعطاف پذیری کافی را برای مدیریت یک کتابخانه گسترده رسانه ای بسیار ساده ارائه می دهد..

ما دوست داشتیم که پشتیبانی بیشتری را برای افزونه‌های رسمی جریان داشته باشیم. به عنوان مثال ، محتوای پخش شده از افزونه iPlayer WWW مورد بررسی قرار نمی گیرد ، در حالی که عناوین از چندین افزونه شخص ثالث مانند Exodus وجود دارد. گفته می شود ، این امر نیاز به همکاری سازندگان رسمی افزونه دارد ، و به دلیل هیچ گونه تقصیری از طرف Trakt نیست..

گفته شد ، همانطور که عملکرد "Mark as Watched" عملکرد Kodi در بهترین حالت رعایت شده است و به پرونده هایی که حذف و دوباره اضافه شده اند ، نمی پردازد ، افزودنی Trakt یکی از بهترین راه ها برای سازماندهی و مدیریت رسانه در چندین سیستم عامل است..

آیا به دنبال افزونه های Kodi بیشتری هستید که ممکن است با Trakt کار کند؟ راهنمای ما را به 105 بهترین Kodi Addon 2017 ببینید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − 94 =

Adblock
detector