نحوه تماشای UFC 246 McGregor vs Cowboy در Kodi با یک VPN

نحوه تماشای UFC 246 McGregor vs Cowboy Cerrone

UFC 246 McGregor vs Cowboy Cerrone در ورزشگاه T-Mobile در لاس وگاس درست در گوشه و کنار قرار دارد. اگر امیدوار به پخش جریان UFC 246 در Kodi هستید ، ممکن است نیاز به کمی راه حل داشته باشید. ESPN هنوز هم در پخش حق برای طرفداران نبرد ایالات متحده ، یک حق پخش کامل دارد و برای بیشتر بینندگان ، حداقل به دو سرویس (ESPN + و حساب پرداخت تلویزیون برای ESPN) نیاز دارید. از آنجا که ESPN و ESPN + افزونه های Kodi را ندارند ، این باعث می شود پخش UFC 246 روی Kodi کمی مشکل شود.

به گفته این ، ما شما را در مورد چگونگی دستیابی به ESPN و هنوز هم از طریق قانونی پخش مستقیم UFC 246 به محض اینکه رویداد در 18 ژانویه پخش می شود ، به صورت رایگان دنبال خواهیم کرد..

توجه داشته باشید که راهنمای ما فقط اطلاعاتی در مورد افزونه های معتبر جریان Kodi ارائه می دهد. رویدادهای ورزشی پرطرفدار مانند UFC 246 غالباً در پشت تابلوهای پرداختی از جمله مدل های Pay-Per-View قفل می شوند. در نتیجه ، بسیاری از کاربران ممکن است بخواهند به منابع جریان غیرقانونی مراجعه کنند. با این حال ، این جریان ها اغلب از کیفیت پایین ، بافر به طور قابل توجهی ، و حتی ممکن است در طول جنگ قطع شود. بسیاری از وب سایتهای پخش شده بدون مجوز نیز حاوی بدافزار هستند. منابع رسمی به شما اجازه می دهند UFC 246 را به صورت رایگان و بدون خطر تماشا کنید ، بنابراین نیازی به مراجعه به منابع پخش غیرقابل اعتماد نیست.

برای تماشای UFC 246 به صورت رایگان باید از یک محاکمه رایگان استفاده کنید. در صورت مسافرت به خارج از کشور ، به یک VPN برای اتصال به سرویسهای پخش معمول خانه خود نیاز دارید. 

READER DEAL: 60٪ در IPVanish برای پخش سریع و سریع خصوصی در Kodi صرفه جویی کنید.

UFC 246 با چند دعوای اولیه مقدماتی آغاز می شود و از 18 ژانویه در ساعت 6:15 PM EST (10:15 PM GMT) با اولویت های اولیه آغاز می شود. کارت مبارزه اصلی از ساعت 10 PM EST / 2 AM GMT آغاز می شود.

نحوه تماشای UFC 246 رایگان در Kodi با VPN

با استفاده از VPN می توانید قفل های منطقه UFC را دور بزنید. برای تماشای UFC 246 McGregor vs Cowboy از طریق Kodi از هر جای دنیا ، این مراحل را دنبال کنید.

در اینجا نحوه تماشای UFC 246 McGregor vs Cowboy در Kodi آورده شده است:

 1. ابتدا در یک VPN مورد نظر خود ثبت نام کنید. برای کاربران Kodi ، ما IPVanish را توصیه می کنیم ، اگرچه ExpressVPN ، NordVPN و CyberGhost گزینه های قابل مقایسه ای هستند.
 2. برنامه VPN خود را در دستگاه جریان دلخواه خود بارگیری کنید (مطمئن شوید که برنامه ای برای آن دستگاه دارد)
 3. در کشوری که UFC 246 برای پخش در دسترس است ، به یک سرور VPN وصل شوید. به عنوان مثال ، اگر از UFC Fight Pass استفاده می کنید ، یک سرور ایالات متحده یا انگلیس انجام خواهد داد ، در حالی که مشاهده رایگان از طریق DAZN به یک سرور VPN آلمانی نیاز دارد.
 4. سعی کنید از وب سایت یا سرویس انتخاب شده خود بازدید کنید یا از طریق افزونه کد دلخواه خود جریانی کنید. تقریباً بلافاصله باید بارگیری شود.

ما به شدت پیشنهاد می کنیم قبل از شروع نخستین دوره اولیه ، مراحل بالا را به خوبی انجام دهید. به این ترتیب ، اگر کاری مطابق آنچه انتظار می رود انجام ندهد ، شما هنوز هم باید از کارمندان پشتیبانی مشتری VPN خود کمک بگیرید و ممکن است مجبور به از دست دادن هیچ یک از این رویدادها نشوید.

ممكن است كشورهای مختلف منابع مختلف جریان داشته باشند ، اما برای افرادی كه به دنبال تماشای آنلاین هستند ، می بایست در UFC Fight Pass یا ESPN + ثبت نام كنید تا مسابقات مقدماتی را بدست آورید. و اگر در آلمان هستید ، می توانید رویداد اصلی را در DAZN به صورت رایگان با استفاده از گزینه آزمایشی رایگان تماشا کنید. 

نحوه تماشای UFC 246 McGregor vs Cowboy در Kodi

UFC 246 McGregor vs Cowboy Cerrone تقریباً یک رویداد پرداخت برای هر بازدید است همه کشور در سراسر جهان که در آن موجود است. با این حال ، در اکثر مکان ها می توانید مسابقات مقدماتی و مقدماتی را بدون پرداخت سکه دریافت کنید و در آلمان می توانید از طریق DAZN یا با هزینه کم رویداد اصلی را به صورت رایگان دریافت کنید..

گزینه های جریان در مناطق اصلی UFC شامل موارد زیر است:

 • ایالات متحده: UFC Fight Pass / ESPN + (مقدمات اولیه) ، ESPN (Prelims) ، ESPN + PPV (اصلی)
 • انگلستان: UFC Fight Pass (مقدمات اولیه و Prelims) ، BT Sport Box Office (Main)
 • آلمان: DAZN (کل رویداد) یا UFC Fight Pass (کل رویداد)
 • کانادا: UFC Fight Pass (مقدمات اولیه) ، TSN (Prelims) ، UFC PPV (اصلی)
 • استرالیا: UFC Fight Pass (Prelims اولیه و Prelims ، رویداد اصلی PPV یا UFC Fight Pass PPV (اصلی)

هرکسی در ایالات متحده می تواند از UFC Fight Pass و یک VPN استفاده کند تا کلیه رویدادهای Early Prelim و Prelim را به طور رایگان به خاطر آزمایش رایگان UFC Fight Pass تماشا کند. اما ، ممکن است یک VPN برای دستیابی به DAZN آلمان کار کند یا نباشد.

ما VPN ها را با DAZN آزمایش کرده ایم و دریافته ایم که DAZN کانادا می تواند با VPN قفل شود ، اما سایر تلاشهای انسداد بر سایر کشورها از جمله DAZN آلمان را تأیید نکرده ایم. از آنجا که هیچ آزمایش آزمایشی رایگان برای DAZN در ایالات متحده وجود ندارد ، ممکن است بخواهید در صورت داشتن یک روش پرداخت مستقر در آلمان ، آن گزینه را کشف کنید.. 

در حال حاضر ، افزونه های Kodi برای DAZN و UFC Fight Pass وجود دارد. افزونه ای برای ESPN + وجود ندارد ، بنابراین برای دسترسی به دعوا باید از وب سایت یا برنامه ESPN استفاده کنید. از طرف دیگر ، اگر جنگ را از طریق UFC Fight Pass خریداری کنید ، می توانید از VPN استفاده کنید تا هنوز به مک گرگور در مقابل Cowboy Cerrone در آمریکا دسترسی پیدا کنید..

نحوه نصب افزونه UFC Fight Pass Kodi

ufc Fight Pass پخش مستقیم UFC 245 Usman vs Covington

در اینجا نحوه دریافت UFC Fight Pass در Kodi آورده شده است:

 1. به وب سایت UFC بروید و در UFC Fight Pass ثبت نام کنید
 2. در مرحله بعد ، افزونه UFC Fight Pass Kodi (فایل پستی) را بارگیری کنید
 3. حالا کدی را باز کنید و بروید افزونه های ویدیویی
 4. بعد روی آن کلیک کنید نماد بسته بندی در سمت چپ بالا
 5. کلیک کنید از زیپ نصب کنید
 6. پوشه بارگیریهای خود را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید افزونه plugin.video.ufcfightpass-1.2.1 را نصب کنید
 7. اکنون ، به صفحه افزودنیهای ویدیویی خود بازگردید و افزونه Fight Pass را پیدا کنید
 8. برای باز کردن تنظیمات ، با کلیک راست (یا فشار طولانی بر روی Amazon Firestick). در صورت لزوم نام کاربری و رمز عبور Fight خود را وارد کنید

اکنون می توانید هر جریان UFC Fight Pass را در دسترس شما قرار دهید. جریانهای شما باید با کیفیت بالا بارگیری شوند ، و مطابق آنچه مشاهده کردیم ، تمام رویدادهای اولیه و اولیه UFC 246 از طریق افزونه UFC Fight Pass بر روی Kodi در دسترس خواهند بود..

این گزینه مناسب برای کاربران Kodi در کانادا و ایالات متحده در هنگام جفت شدن با VPN است. UFC Fight Pass تمام مسابقات مقدماتی و اولیه را در سایر کشورها ، از جمله انگلستان انجام می دهد. اگر به یک سرور VPN UK متصل شوید ، می توانید از آزمایشی رایگان UFC Fight Pass برای دسترسی به همه Earl Prelims و Prelims استفاده کنید.

توجه داشته باشید: UFC Fight Pass دیگر آزمایش آزمایشی را در ایالات متحده ارائه نمی دهد! برای دسترسی به خدمات باید ماهانه 9/99 دلار پرداخت کنید. اگر در هر کشور دیگری گزینه پرداخت دارید ، توصیه می کنیم با استفاده از VPN و گزینه های پرداخت گزینه جایگزین کشور خود ثبت نام کنید.

نحوه نصب افزونه DAZN Kodi

DAZN Kodi ufc 245 usman vs covington

می توانید به راحتی مستقیم از مخزن رسمی افزونه Kodi به افزونه DAZN دسترسی پیدا کنید.

 • از صفحه اصلی Kodi ، روی آن کلیک کنید افزونه های ویدیویی
 • بعد کلیک کنید از مخزن نصب کنید
 • پیدا کردن مخزن افزونه کد, سپس کلیک کنید افزونه های ویدیویی
 • افزونه DAZN را پیدا کنید ، سپس کلیک کنید نصب
 • افزونه DAZN را از قسمت آن پیدا خواهید کرد صفحه اصلی Kodi > افزونه های ویدیویی
 • بر روی راست کلیک کنید / کلید افزودنی DAZN را فشار دهید تا نام کاربری و رمزعبور خود را وارد کنید

اکنون می توانید همه جریان های موجود را از DAZN بارگیری کنید. مشکل DAZN ممکن است این باشد که IPVanish نمی تواند سرور آلمانی را دور بزند. اگر در دسترسی IPVanish برای دسترسی به نسخه آلمانی سایت از طریق Kodi مشکل دارید ، توصیه می کنیم VPN دیگری را امتحان کنید یا از گزینه Pay-Per-View استفاده کنید.

دوباره توجه داشته باشید که DAZN محاکمات رایگان را در ایالات متحده از بین برد ، بنابراین این دیگر گزینه ای برای طرفداران نبرد ایالات متحده برای دسترسی رایگان به رویداد اصلی نیست..

نحوه تماشای UFC 246 در Firestick

می توانید Kodi را در تلویزیون آمازون آمازون ، از جمله Firestick بارگیری و نصب کنید. برنامه از طریق فروشگاه برنامه آمازون در دسترس نیست ، بنابراین شما باید Kodi را در Firestick کنار بگذارید.

پس از نصب Kodi ، تمام افزونه های ذکر شده در بالا کار خواهند کرد و می توانید با استفاده از همان مراحل ذکر شده در بالا ، آنها را بر روی Kodi نصب کنید..

گزینه های اضافی UFC 246

UFC 246 باید در ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا ، آلمان و در مکانهای بیشتری در خارج از کشور موجود باشد. با استفاده از VPN و UFC Fight Pass ، باید بتوانید به کل دعوا ، از جمله مقدمات دستیابی ، دسترسی داشته باشید.

با این حال ، اگر به دنبال تماشای مبارزه در خارج از Kodi هستید ، ممکن است چند گزینه دیگر نیز وجود داشته باشد ، به خصوص اگر در ایالات متحده هستید. برای اطلاعات بیشتر در مورد مکان و چگونگی تماشای رویداد 18 ژانویه ، می توانید راهنمای جریان منظم ما را برای نحوه تماشای UFC 246 بررسی کنید..

رویدادهمخوانی داشتنکلاس وزن
پیشواز N / A N / A
مسابقات مقدماتی اولیه الکسا کامور در مقابل جاستین لدت سبک وزن سبک
تیم الیوت در مقابل عسکر آسکاروف سبک وزن
برایان کلره در مقابل اده اوبورن وزن کمر
سابینا مازو در مقابل جی جی آلدریچ خانمهای سبک وزن
مسابقات مقدماتی روکسان مودافری در مقابل میسی باربر خانمهای سبک وزن
آندره فیلی در مقابل سودایک یوسف وزن سبک
درو داور در مقابل نصرت حق پراست سبک وزن
چاس Skelly در مقابل گرانت داوسون وزنه وزن
کارت اصلی دونالد مک گرگور در مقابل دونالد "کابوی" کرون Welterweight (رویداد اصلی)
هالی هولم در مقابل راکل پنسیلینگ بانوان بانتام وزن (اصلی)
الكسی اولیینك در مقابل موریس گرین وزن سنگین
Claudia Gadelha در مقابل الکسا Grasso زنان بدون وزن
آنتونی پتسیس در مقابل کارلوس دیگو فریرا سبک وزن

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 − 25 =

Adblock
detector