نحوه نصب و استفاده از USTVNow Kodi Addon [بروزرسانی شده برای سال 2019]

ustvnow kodi addon


آیا می خواهید با استفاده از نصب USTVNow روی Kodi شروع کنید؟ در زیر ، همه چیزهایی را که باید بدانید برای دریافت افزونه USTVNow Kodi ، از جمله یک راهنمای تنظیم دقیق ، ارائه کرده ایم. USTVNow در هر کشور از جمله ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس ، استرالیا و موارد دیگر برای شما کار خواهد کرد.

نصب و نصب USTVNow Kodi Addon - خلاصه

برای راه‌اندازی و استفاده از USTVNow در Kodi ، باید:

  1. در وب سایت USTVNow یک حساب کاربری ایجاد کنید
  2. اطمینان حاصل کنید که از روش درست ایجاد حساب (پیروی از جزئیات بیشتر) پیروی کرده اید
  3. افزونه Kodi را از منبع صحیح بارگیری و نصب کنید (جزئیات بیشتر در زیر)
  4. افزونه را با استفاده از اطلاعات حساب خود در تنظیمات افزونه تنظیم کنید
  5. از حساب کاربری رایگان یا پرداخت شده USTVNow در Kodi خود لذت ببرید

از VPN With Kodi استفاده کنید

VPN ها می توانند هویت شما را بصورت آنلاین پنهان کنند. آنها این کار را با استفاده مجدد از اتصال به اینترنت از طریق یک سرور انجام می دهند که متفاوت از یک منبع مربوط به محل واقعی شما است.

برخی از ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) ممکن است جریان را از طریق برخی منابع Kodi مسدود یا جریان گاز دهند. این می تواند بدان معنی باشد که وقتی از منابع آنلاین ، از جمله افزونه های Kodi ، جریان دارید ، ISP ممکن است سعی کند اتصال اینترنت شما را کند یا حتی آن را بطور کلی غیرفعال کند..

استفاده از VPN می تواند هویت شما را از ISP شما پوشانده باشد ، به این معنی که آنها قادر نخواهند بود بگویند از چه وب سایت ها یا برنامه هایی که برای پخش فیلم استفاده می کنید. VPN ها همچنین به شما امکان می دهند به محتوای قفل شده جغرافیایی دسترسی داشته باشید که در غیر این صورت در کشور شما در دسترس نخواهد بود.

ما چندین آزمایش انجام داده ایم و دریافتیم که IPVanish با تمام افزونه های Kodi مورد بررسی ما کار می کند. اگر می خواهید گزینه های دیگر را کشف کنید ، در لیست لیست خدمات پیشنهادی Kodi VPN ما را جستجو کنید.

هشدار معامله: خوانندگان ما می توانند 60٪ در برنامه IPVanish سالانه در اینجا یا 25٪ از اشتراک ماهانه را ذخیره کنند.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

Kodi v18 "Leia" آخرین نسخه پایدار Kodi موجود برای بارگیری است.

راهنمای نصب USTVNow Kodi Addon

راهنمای زیر باید به شما کمک کند تا به راحتی با USTVNow در Kodi شروع کنید.

مراحل اولیه

  • قبل از شروع کار با هر یک از گزینه های زیر ، ابتدا نیاز به ثبت نام در یک حساب کاربری دارید. مطمئن شوید که با یک آدرس ایمیل ثبت نام کرده اید ، و نه از طریق گزینه "ثبت نام با فیس بوک".

ثبت نام ustvnow kodi addon

  • در مرحله بعد ، شما می توانید انتخاب کنید برنامه کانال اصلی یا تمام کانالها طرح. گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ثبت نام ustvnow kodi addon

  • بعد ، به صفحه پرداخت بروید. اگر از حساب رایگان استفاده می کنید ، فقط روی "ادامه پرداخت" کلیک کنید. هیچ هزینه ای وجود ندارد ، این فقط یک تشریفات است.

ثبت نام ustvnow kodi addon

  • در آخر روش پرداخت را انتخاب و وارد کنید. باز هم ، برای نسخه رایگان ، هیچ هزینه ای وجود ندارد؛ USTVNow در صورت تصمیم به پرداخت هزینه برای حساب بعد ، جزئیات پرداخت را جمع می کند. همچنین از این اطلاعات برای تعیین موقعیت مکانی شما استفاده می کند.

پس از انجام این مراحل اولیه ، Kodi را باز کرده و مراحل نصب را شروع کنید.

نحوه نصب USV Now بر روی Kodi

USTVNow نصب آسان است ، زیرا در مخزن رسمی افزونه Kodi موجود است که با هر نصب Kodi موجود است.

برای نصب USTVNow روی Kodi ، موارد زیر را انجام دهید

  1. برنامه Kodi خود را باز کنید
  2. قابل اعتماد و متخصص مواد افزودنی
  3. کلیک کنید روی نماد بسته بندی
  4. کلیک کنید از مخزن نصب کنید
  5. پیدا کردن و کلیک بر روی رسمی مخزن افزونه کد
  6. قابل اعتماد و متخصص افزودنیهای ویدیویی
  7. پیمایش کنید تا پیدا کنید USTVNow, سپس بر روی آن کلیک کنید
  8. انتخاب کنید نصب
  9. افزونه USTVNow Kodi را با بقیه موارد v پیدا خواهید کردافزودنیهای ویدیویی

بررسی USTVNow

وقتی USTVNow را روی Kodi نصب کردید ، زمان آن رسیده است که چرخش آن را بدهید. در زیر ، ما یک راهپیمایی تفصیلی در مورد چگونگی راه اندازی همه چیز و مواردی را که می توانید در آنجا پیدا کنید ، ارائه کرده ایم..

شروع شدن

وقتی شروع می کنید USTVNow Plus برای اولین بار از شما خواسته می شود با جزئیات حساب خود وارد شوید.

ایمیل حساب USTVNow

پس از وارد کردن جزئیات حساب خود می توانید از کانال های رایگان خود لذت ببرید!

امکانات

کانالها

با USTVNow است برنامه اولیه شما تمام ایستگاههای زمینی خارج از هوا مهم ایالات متحده را دریافت خواهید کرد. اینها هستند ABC ، ​​CBS ، CW ، PBS و 9 من.

اگر کانال های بیشتری می خواهید ، باید به یک برنامه پرداخت شده ارتقا دهید. طرح TELEUP با DVR در هر ماه 19 دلار می رود و 18 کانال را ارائه می دهد ، در حالی که گزینه ALL CHANNELS 29 دلار است و شامل 25 کانال.

USTVNow همچنین چند برنامه اضافی دارد ، از جمله ALL CHANNELS + DVR با قیمت 39 دلار در هر ماه ، اشتراک سالانه ALL CHANNELS + DVR با قیمت 468 دلار (شامل گزینه ای برای بازپرداخت مناسب) ، و دسترسی به 158 فیلم محبوب با قیمت 2.99 دلار.

برای دیدن لیست کامل کانال های پرداخت شده ، از صفحه بسته USTVNow دیدن کنید.

اگر می خواهید با بیش از 200 کانال تجربه برتر داشته باشید ، به این قسمت مراجعه کنید USTVNow وب سایت برای پیدا کردن چگونه. کانال هایی مانند HBO و Showtime در برنامه حق بیمه قرار دارند که از 99 دلار شروع می شود.

قابلیت های DVR

خرید طرحی با قابلیت DVR به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که نمایش های مورد علاقه خود را از دست نخواهید داد. ضبط های شما به مدت 4 هفته در دسترس خواهد بود و می توانید در حین تماشای یکی دیگر بدون سکسکه نمایش ، نمایش های بیشتری را ثبت کنید. ضبط های شما از راه دور ذخیره می شوند ، بنابراین نیازی نیست بعد از تنظیم یک نمایش برای ضبط ، نگران اتصال دستگاه خود به اینترنت باشید..

همچنین باید توجه داشته باشید که گرچه Kodi گزینه مورد نظر بسیاری است ، می توانید USTVNow را از اکثر دستگاه هایی که مرورگر وب دارند مشاهده کنید. همچنین یک کانال USTVNow برای Roku وجود دارد. اگر ترجیح می دهید ، می توانید هر دستگاهی که مناسب شما باشد ، انتخاب کنید.

تشویقی به مشتریانی ارائه می شود که به دوستان خود مراجعه می کنند. به بیان ساده تر ، می توانید به سرویس DVR رایگان دسترسی پیدا کنید.

رابط USTVNow

USTVnow_Interface

رابط USTVNow برای حرکت آسان است و به 9 بخش تقسیم می شود. این افزونه بسته به آنچه در آن زمان به دنبال آن هستید ، چندین راه مختلف برای دسترسی به محتوا را فراهم می کند. این امر با تلویزیون زنده از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا به شما در یافتن سریع مطالب و بدون از دست رفتن کمک می کند. در اینجا نگاهی به آنچه هر بخش ارائه می دهد وجود دارد:

1. زندگی کنید

زیر زنده, لیستی از کلیه کانالهایی که هم اکنون به صورت زنده پخش می شوند ، همراه با نام نمایشگاهی که در حال پخش است و همچنین مدت زمان نمایش.

USTVNow_Live

2. برنامه ها

اگر قابلیت DVR را فعال کرده اید ، می توانید ضبط های برنامه ریزی شده خود را از اینجا مشاهده کنید. در صورتی که به یادآوری برنامه ضبط خود نیاز داشته باشید ، این راحت است.

3. ضبط

زیر ضبط ها, می توانید نمایش های ضبط شده DVR خود را مشاهده کنید.

4. صف

USTVNow_Lineup

این یکی از گزینه های مفید موجود در افزونه است. لیستی از کانالها را ارائه می دهد ، و انتخاب یک کانال لیست نمایش های فعلی و برنامه های آینده را حداقل برای چند ساعت نشان می دهد.

USTVNow_Live

5. فیلم

در این بخش لیست فیلم های پخش شده در حال پخش یا فیلم هایی که در حال پخش هستند یا در چند ساعت آینده پخش می شوند ، نمایش می یابد..

ustvnow_categor_movies

6. نکات برجسته

نکات برجسته در اصل لیستی از برنامه نویسی های پخش شده در حال حاضر را نشان می دهد یا نمایش هایی را که در آینده نزدیک هوا پخش می شود ، نشان می دهد. که در حال پخش است ، یا در آینده نزدیک از طریق شبکه های موجود پخش می شود.

USTVNow_highlights

7. در صورت تقاضا

اگرچه این گزینه در حال حاضر موجود نیست ، این امکان را برای فیلم فراهم می کند. اجاره فیلم های درخواستی.

8. جستجو کنید

این بخش خود توضیحی است و به شما کمک می کند تا به سرعت در ناحیه مورد نظر خود در قسمت افزونه حرکت کنید.

9. راهنما

این یک راهنمای تلویزیون است ، دقیقاً مانند آنچه هنگام مشاهده برنامه های سنتی تلویزیون پیدا می کنید. با استفاده از این گزینه ، می توانید به سرعت متوجه شوید چه چیزی در کانال های موردعلاقه خود نشان داده می شود و چه زمانی نمایش های شما پخش می شود.

ustvnow_guide

گزینه های USTVNow

USTVNow یک کتابخانه بزرگ از محتوا را ارائه می دهد ، اما همه چیز را ندارد. گزینه های جریان قانونی زیر می توانند به گسترش گزینه های مشاهده تلویزیون و فیلم شما کمک کنند.

PS Vue

برای کسانی که دارای یک حساب پلی استیشن هستند ، ممکن است بخواهید سکو PSVue جریان سونی را در نظر بگیرید. شما به شبکه هایی با اسم بزرگ مانند ESPN ، SyFy ، TruTV و ایالات متحده دسترسی خواهید داشت. با این حال ، این با هزینه ای همراه خواهد بود. هیچ بسته رایگان در دسترس نیست با PS Vue و محتوای موجود در دسترس شما توسط مکان محدود می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد بسته های اشتراکی موجود ، وب سایت PlayStation را مشاهده کنید.

افزونه PS Vue Kodi

ترك

رسمی افزونه Crackle Kodi

Crackle افزونه ای است که اساساً از خدمات Crackle video on تقاضا (VOD) مطالبی را در اختیار کاربران قرار می دهد. اگرچه هیچ گزینه تلویزیون زنده ای را از طریق Crackle پیدا نکردید ، اما محتوای غنی مانند فیلم هایی مانند آن وجود دارد دختر با خال کوبی اژدها و سانتا بد, و همچنین برنامه های تلویزیونی مانند انتخاب شد و دیلبرت. همچنین می توانید محتوای اصلی Crackle مانند Mad Families را پیدا کنید که شامل چارلی شین است. دسترسی به Crackle کاملاً رایگان است.

YouTube

bubbles kodi افزودنی

باور کنید یا نه ، YouTube در این لیست قرار دارد. به طور فزاینده ، نمایش های تلویزیونی محتوا را از طریق YouTube آزاد می کنند ، و همیشه پخش های رادیویی زنده و جریان های ویدئویی با کیفیت بالا در دسترس هستند ، که طیف گسترده ای از ژانرهای محتوا را پوشانده است. این مورد را به محتوای VOD که از YouTube انتظار داریم اضافه کنید و سپس قادر خواهید بود به طور کامل قدردانی کنید که چرا این افزونه ذکر شده است. در نظر بگیرید سعی کنید افزون official رسمی YouTube Kodi را اضافه کنید.

افکار نهایی

USTVNow با اشتراک رایگان خود به 7 شبکه دسترسی می دهد که آن را به گزینه ای دلپذیر برای یک افزونه Live TV تبدیل می کند. تلویزیون زنده بدون نیاز به اتصال کابل یا ظرف ماهواره ای ارائه می دهد. تمام آنچه شما نیاز دارید یک اتصال اینترنتی استاندارد است. این روزها کاملاً متداول است که مصرف کنندگان تصمیم بگیرند که حتی یک تلویزیون سنتی را که از طریق کابل یا ظروف ماهواره ای ارائه می شود ، زحمت نکشند. این امر باعث می شود خدماتی مانند USTVNow از آنجا که اشتراک های کابل و ظروف ماهواره ای مورد نیاز نیست ، متمایز شود..

علاوه بر این ، با در نظر گرفتن برنامه های آینده شرکت برای ارائه محتوای VOD برای اجاره از طریق افزونه Kodi ، USTVNow در آینده نزدیک ، آن را به یک راه حل حتی جذاب تر تبدیل می کند..

یکی دیگر از نکات فروش این سرویس این است که با بروزرسانی پرداخت شده می توانید به راحتی به قابلیت های DVR دسترسی پیدا کنید.

ضرب و شتم 7 شبکه مشهور که به صورت قانونی در دسترس هستند و به صورت رایگان از طریق بسته رایگان USTVNow. در حالی که گزینه های بیشتری با بسته های پرداخت شده در دسترس هستند ، ممکن است بخواهید برخی از گزینه های مانند PS Vue و FilmOn Simple را در نظر بگیرید که دسترسی به انواع مختلفی از مطالب را فراهم می کند. Crackle در آنچه ارائه می دهد محدود است اما نمایش های با کیفیت در دسترس هستند. همچنین ، YouTube را به عنوان گزینه ای برای کیفیت و سرگرمی مطالب ، دست کم نگیرید.

بسته به آنچه شما به دنبال آن هستید ، ممکن است بخواهید یکی از گزینه های جایگزین را به جای USTVNow انتخاب کنید. با این حال ، وقتی همه اینها جوش آمد ، گزینه عالی نصب نسخه رایگان USTVNow و تکمیل عملکرد آن با یکی از گزینه های دیگر ذکر شده در اینجا است..

هرچه را انتخاب می کنید ، به یاد داشته باشید که مراقب آنلاین باشید و از افزونه‌های غیررسمی و شخص ثالث مراقب باشید. برخی از این افزونه ها دسترسی به محتوا را بدون داشتن مجوزهای مناسب برای انجام این کار فراهم می کنند ، که بسته به کشوری که شما در آن زندگی می کنید ممکن است تهدیدی برای شما ایجاد کند. همچنین احتمال برخورد با افزونه شخص ثالث برای هک کردن کاربران ایجاد شده است. در مقایسه با افزونه های رسمی ، به بدافزار آلوده شده اند. اگرچه وعده محتوای رایگان از این افزونه ها ممکن است جذاب به نظر برسد ، قبل از تصمیم گیری در مورد نصب چنین افزونه ها ، خطرات را در نظر بگیرید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

55 − 53 =