10 ابزار رایگان حذف ویروس و بدافزار

ابزارهای رایگان حذف ویروس

مگر اینکه در حال حاضر رایانه کاملاً از وب جدا شده باشید ، به محافظت در برابر ویروس ها و بدافزارها احتیاج دارید. اگر در این صفحه هستید ، فرصتی مناسب برای یک (یا تعداد بیشتری) از موارد زیر وجود دارد:

 • شما ، یکی از اعضای خانواده یا یکی از دوستانتان ویروس نصب کرده اید و اکنون به دنبال چگونگی خلاص شدن از شر آن هستید
 • شما فقط یک رایانه جدید را تهیه کرده اید که می خواهید در برابر ویروس ها محافظت کنید
 • شما از پرداخت هزینه های بالا برای از بین بردن و محافظت از ویروس و بدافزار خسته شده اید

حتی اگر هیچ یک از این توضیحات کاملاً مناسب نباشد ، ما هنوز هم شما را تحت پوشش قرار داده ایم. در این لیست برخی از بهترین ابزارهای رایگان حذف نرم افزارهای مخرب و ویروس در حال حاضر در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است. ما در اینجا با نرم افزارهای کم پرواز و شب پرواز نیز سروکار نداریم.

ما به طور کامل هر برنامه را در برابر مجموعه ای از معیارهای رتبه بندی مورد نظر خود بررسی کردیم. از مهمترین عواملی که با هریک از این موارد در نظر گرفتیم ، نحوه تعریف آنها "رایگان" است. در حالی که برخی از نرم افزارها فقط آزمایش رایگان ارائه می دهند ، یا ابزارهای حذف ویروس "رایگان" که کار نمی کنند ، مگر اینکه در ابتدا هزینه پرداخت کنید, همه گزینه های موجود در این لیست از نظر قانونی برای استفاده رایگان است و می توان بدون پرداخت سکه از آنها برای حذف ویروس ها و بدافزارها استفاده کرد.

ما دریافتیم که برخی از بهترین ابزارهای بدافزار رایگان ، rootkit و ویروس ویروس از شرکتهای بسیار معتبری در صنعت امنیت نرم افزار تهیه شده است.

لیست نرم افزارهای ما در زیر رایانه های ویندوز را پوشش می دهد فقط. اگر کاربر Mac هستید که به دنبال محافظت از ویروس و بدافزار هستید ، لطفا مقاله ما را در مورد بهترین برنامه های آنتی ویروس Mac بررسی کنید.

علاوه بر این ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوع معیارهایی که هنگام تحقیق در لیست خود استفاده کردیم ، تجزیه و تحلیل دقیق خود را در مورد آنچه در نرم افزار آنتی ویروس جستجو می کنید بررسی کنید..

همچنین مشاهده کنید: بهترین نرم افزار آنتی ویروس

ابزارهای رایگان حذف ویروس و بدافزار

برای هر یک از برنامه های رایگان حذف ویروس در زیر ، ما مشخص کرده ایم که چرا این نرم افزار را دوست داریم ، چند نکته مهم در مورد کارهایی که می توانید با آن انجام دهید و برای یک تصویر کامل ، چه محدودیت هایی را با استفاده از نسخه رایگان پیدا خواهید کرد. بسیاری از این ویروس ها و ابزارهای حذف رایگان را می توان به نسخه پولی ارتقا داد که ویژگی ها را گسترش می دهد ، و گاهی اوقات به طور قابل توجهی.

توجه به این نکته مهم است که همه ابزارهای حذف ویروس و بدافزار رایگان دارای محدودیت هایی در نسخه های اضافی هستند. به عنوان مثال ، برخی از نرم افزارهای رایگان ممکن است همه انواع ویروس ها ، از جمله انواع خاصی از نرم افزارهای جاسوسی را حذف نکند. و بیشتر ابزارهای ضد ویروس رایگان در مقایسه با گزینه های پرداخت شده از نظر ویژگی محدود هستند ، بنابراین آنها از ویژگی های پیشرفته ای مانند پسوند مرورگر ضد ردیابی برخوردار نخواهند بود. در حالی که ابزارهای رایگان می توانند بیشتر کار را انجام دهند ، ممکن است فرصتی وجود داشته باشد که نیاز به کمی بیشتر * umph * داشته باشد تا یک ابزار رایگان فراهم کند..

Avast Free آنتی ویروس

آوازمنبع: Avast

وقتی صحبت از ابزارهای ضد ویروس می شود ، Avast بازی نمی کند. آنتی ویروس Avast Free قادر به مراقبت از اشکال مختلف بدافزارها ، از جمله تروجان ها ، روت کیت ها ، کلید های قفل و موارد دیگر است.

مزایای اصلی این ابزار رایگان شامل موارد زیر است:

 • اسکن و مسدود کردن نرم افزارهای مخرب در زمان واقعی
 • اسکن نقاط ضعف در امنیت Wi-Fi شما (چیزی که اکنون از همیشه مهمتر است)
 • قفل رمز عبور رایگان برای ذخیره و بازیابی رمز عبور ایمن

نرم افزار آنها توسط آزمایشگاه مستقل امنیت IT ، AV-Test بسیار رتبه بندی شده است. AV-Test در تست های نرم افزاری اوت 2017 ، 100٪ را هم برای تشخیص حملات بدافزار 0 روزه و هم برای شناسایی بدافزارهای گسترده ، به این برنامه 100٪ داد. این افزایش از بررسی نرم افزار AV-Test ژوئیه 2017 ، که قبلاً تقریباً کامل بود ، نشان داد.

آنتی ویروس Avast Free گزینه ای امن را برای کسانی که به دنبال صرفه جویی در برخی از ویروس های نامطبوع هستند در ضمن صرفه جویی در هزینه ، ارائه می دهد. با این حال ، Avast برخی از بهترین موارد خوب خود را برای نسخه پرداخت شده نرم افزار خود ذخیره می کند.

کاربران رایگان برخی از ویژگی های نسبتاً جالب Avast AntiVirus ، از جمله برنامه sandboxing را از دست ندهید. قفل پرونده برای محافظت در برابر باج افزار؛ محافظت در برابر هک وب کم؛ امن ، حذف دائمی پرونده های حساس. فایروال پیشرفته ، از جمله سایر ویژگی ها.

گفته می شود ، این برنامه آنتی ویروس یک ویروس محکم ، ساده و کم مشخصات ویروس و حذف نرم افزارهای مخرب است که می تواند به طور فعال از رایانه شما در برابر تهدیدات رایج محافظت کند.

AVG آنتی ویروس رایگان

AVGمنبع: AVG

نرم افزار AVG AntiVirus Free مورد علاقه شخصی من است. AVG شرکت خود را در سال 1992 تشکیل داد و برنامه خود را از جمهوری چک به ایالات متحده در سال 1998 آورد. این شرکت نسخه کاملاً رایگان از نرم افزار خود را ارائه داده است ، و من از آن زمان تاکنون طرفداران زیادی برای آن داشته ام. به عبارت ساده ، AVG کار می کند. در بعضی مواقع ، من می دیدم که ابزار رایگان حذف ویروس و بدافزار آنها از بعضی از نرم افزارهای محبوب و پرداخت شده در آن زمان بهتر است.

نزدیک به 20 سال بعد ، برنامه آنتی ویروس رایگان AVG یکی از بهترین ابزارهای حذف ویروس در بازار است ، با این وجود.

این مورد توسط AV-Test تأیید شده است ، که به نمرات بالای AVG AntiVirus Free و مهر تأیید آن در تست های آزمایشگاهی AV-Test August 2017 تأیید می شود..

با نسخه رایگان AVG AntiVirus Free ، کاربران می توانند انتظار داشته باشند که از تمامی ویژگی های زیر بهره مند شوند:

 • مسدود کردن در زمان واقعی نرم افزارهای مخرب ، جاسوس افزارها ، باج افزارها و انواع دیگر ویروس ها
 • مسدود کردن پیوندها ، ایمیلها ، پیوستها و بارگیریهای احتمالی
 • اسکن عملکرد کامپیوتر
 • به روزرسانی های امنیتی در زمان واقعی برای تعریف ویروس و نرم افزار

نسخه رایگان نرم افزار AVG از خطرات امنیتی اساسی شما تا حدی بسیار مؤثر مراقبت می کند. می خواهید بیشتر؟ نسخه پرداخت شده AVG به طور قابل ملاحظه ای گران تر از سایر برنامه هایی است که ما مورد بررسی قرار داده ایم اما دارای چند ویژگی جالب از جمله محافظت از فایروال ، برنامه Android ، محافظت از جاسوسی وب کم ، پوشه های ایمن برای محافظت در برابر باج افزار و فیلتر وب سایت جعلی است..

آیا نسخه پرداخت شده برای شما ارزش دارد؟ بستگی به آنچه شما به دنبال آن هستید. اما اگر همه شما نیاز به حذف ویروس با کیفیت و محافظت در زمان واقعی دارید ، AVG AntiVirus Free گزینه بسیار خوبی است.

Comodo Free Anti-Malware BOClean

کومودومنبع: کومودو

Comodo یک برند برتر در امنیت اینترنت است. این شرکت نه تنها مجموعه بزرگی از نرم افزارهای امنیتی را ارائه می دهد ، بلکه یکی از فروشندگان محترم در صدور گواهینامه های SSL برای وب سایت ها است.

Comodo نرم افزار رایگان ضد بدافزار BOClean خود را بدون هیچگونه اتصال رشته ای ارائه می دهد. برخلاف برخی از گزینه های دیگر در لیست ما ، شما یک نسخه کمی خنثی از گزینه پرداخت را دریافت نمی کنید. در عوض ، BOClean محصولی مستقل از Comodo است که برای رهایی کامپیوتر شما از برنامه های ناخواسته طراحی شده است.

BOClean همچنین یکی از پرمصرف ترین ویروس ها و ابزارهای حذف نرم افزارهای مخرب است که ما کشف کرده ایم. با BOClean ، همه ویژگی های زیر را دریافت می کنید:

 • تشخیص و حذف بدافزارها در زمان واقعی
 • همه اشکال پرونده ها و برنامه های مخرب را حذف می کند (بسیاری از باج افزارها حذف شده اند)
 • هشدارهای دروغین را محدود می کند
 • گزارشهای تشخیص بدافزار معمولی
 • انواع بدافزارهای جدید و جدید را حذف و حذف می کند
 • به روزرسانی های تعریف ویروس رایگان
 • پیکربندی پنهان برای مشاغل و مدارس برای جلوگیری از دستکاری غیرمجاز با نرم افزار

با داشتن تعداد زیادی بسته بندی شده در یک بسته کوچک ، می توان فهمید که چرا Comodo یک رهبر و صنعت است و چرا BOClean آنها یک انتخاب محبوب است. اگر بیشتر بخواهید ، BOClean در نرم افزار امنیت اینترنت Comodo گنجانده شده است. با این حال ، اگر تنها یک ابزار رایگان به آن نیاز دارید ، BOClean سخت است.

Adaware آنتی ویروس رایگان

آداوارمنبع: آداوار

Adaware سه ابزار نرم افزاری ضد ویروس برای ارائه دارد. دو نسخه پرداخت شده آن دارای یک کتابخانه بزرگ از ویژگی ها ، از جمله کنترل والدین و یک قفل پرونده دیجیتال (فقط بسته کامل) و همچنین فایروال و محافظت از خرید آنلاین (نسخه های Pro و Total) می باشد..

با این حال ، همه اینها نادرست است. اگر یک مشکل فوری ویروس دارید و اکنون نیاز به اقدام دارید ، نسخه رایگان آنها گزینه کاملی است. با Adaware رایگان ، دریافت خواهید کرد:

 • ابزارهای ضد ویروس برنده جوایز Adaware
 • محافظت در زمان واقعی در برابر ویروس ها
 • برای محافظت از رایانه خود در برابر تهدید ، اسکن را بارگیری کنید

برخلاف نام ، Adaware چیزی بیش از حذف Adware ارائه می دهد. شاید بزرگترین محدودیت برای این برنامه این باشد که شما هیچ پشتیبانی فنی با نسخه رایگان دریافت نمی کنید. برای دسترسی به هرگونه پشتیبانی واقعی انسانی در صورت اشتباه بودن نرم افزار ، باید به نسخه های Total یا Pro پرداخت شده ارتقا دهید. فروم و بخش سؤالات متداول در سایت وجود دارد ، اما از تجربه ما ، اینها اغلب بی فایده هستند.

به طور کلی ، Adaware واقعاً یک راه حل ضد ویروس و حذف نرم افزارهای مخرب است. اگر همه چیز مورد نیاز شما یک چیز ساده و رایگان است ، سرگرمی گزینه خوبی است.

پاک کن نورتون

پاک کن قدرت نورتونمنبع: نورتون

احتمال بسیار خوبی در مورد نورتون وجود دارد. گزینه اولیه پرداخت شده آنها ، Norton Security ، نه تنها نمرات برتر از AV-Test را دریافت کرد ، آزمایشگاه آزمایش مستقل به آن مهر تمیز "محصول برتر" را اعطا کرد.

در نتیجه ، اقدامات امنیتی اینترنت نورتون بسیار قابل اعتماد است. این شامل پاک کننده قدرت آنها است ، که برخی از روشهای امنیتی برنده را که برای نرم افزار پرداخت شده خود اعمال می شود انجام می دهد و آنها را به یک ابزار قدرتمند حذف نرم افزارهای مخرب بسته بندی می کند..

توجه داشته باشید که Power Eraser به طور خاص برای "crimeware" ، به عنوان مثال ، باج افزار یا سایر ویروس های سرقت شناسایی شده است. نورتون همچنین ادعا می کند که ابزار Power Eraser آنها برای خلاص شدن از شر ویروس هایی که اکثر برنامه های دیگر دریافت نمی کنند طراحی شده است.

Power Eraser با توجه به هدف تا حدودی هدفمند ، از لحاظ ویژگی محدود است. گفته می شود ، این لیست نسبتاً سالم از توابع اسکن را دارد که شامل موارد زیر است:

 • اسکن خطرات (ویروس ها ، بدافزارها و غیره)
 • اسکن برنامه های ناخواسته (PUP)
 • اسکن پرونده یا پوشه تنها
 • اسکن سیستم
 • اسکن چند بوت
 • گزینه خنثیسازی رفع قبلی

این ابزار در واقع نسبتاً پرخاشگرانه است ، اگرچه با توجه به هدف واحد آن ، نسبتاً کمبود منابع سیستم است. با این حال ، این پرخاشگری به این معنی است که ممکن است منجر به تعدادی آلارم کاذب شود. اگر برای خلاص شدن از شر ویروس یا مشکل بدافزار خود ، گزینه Power Eraser را انتخاب کرده اید ، قبل از حذف کامل هر چیز ، حتما گزارش را با دقت بررسی کنید. برخی از انواع نرم افزارها ، از جمله نرم افزار VPN یا سایر نرم افزارهای ویروسی ، ممکن است در دام چسبنده نورتون پیچیده شوند.

RegRun Reanimator

دوباره رجوع کنیدمنبع: Greatis

RegRun Reanimator از نرم افزار Greatis روش بسیار متفاوتی برای حذف نرم افزارهای مخرب و ویروس در پیش گرفته است. Greatis صریحاً اظهار داشت كه RegRun است نه یک ابزار نرم افزاری آنتی ویروس. در واقع ، بر خلاف بسیاری از گزینه های دیگر که ما ذکر کردیم ، RegRun Reanimator شامل محافظت در زمان واقعی نیست.

در عوض ، Reanimator برای حذف تروجان ها ، نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم ، جاسوس افزارها ، بدافزارها و برخی از rootkits ها طراحی شده است. اینجاست که شباهت آن با برنامه های ضد ویروس به پایان می رسد. هنگامی که Reanimator را اجرا می کنید ، یک گزارش را ایجاد می کند که ویروس هایی را که در سیستم شما کشف شده اند و در کجای آن قرار دارند ، کشف کند. کاربران سپس پرونده پرونده را به تیم پشتیبانی فنی RegRun ارسال می کنند که پرونده را تجزیه و تحلیل می کند و پرونده دیگری را که اجرای نظافت و حذف ویروس را از طریق نرم افزار REAnimator ارسال می کند ، ارسال می کند..

صدا پیچیده است؟ این است. اما RegRun Reanimator یکی از تنها گزینه های موجود است که لمس انسان را بر روی روش های حذف ویروس قرار می دهد. گفته می شود ، اگر به چیزی فوری تر احتیاج دارید ، RegRun Renaimator ممکن است برای شما نباشد. این شرکت می گوید 1-2 روز طول می کشد تا یک پاسخ از پشتیبانی فنی با پرونده اجرایی شما دریافت شود.

RegRun از گزینه امنیتی نرم افزاری آنتی ویروس سنتی تر از طریق Security Suite استفاده می کند. Reanimator همان چیزی است که شرکت به عنوان "نسخه محدود عملکرد" ​​نرم افزار تجاری خود توصیف می کند.

RegRun Reanimator گزینه ای را در نظر بگیرید اگر دیگر برنامه های قدیمی تر برای از بین بردن ویروس با شکست مواجه شدند.

ویرانگر بدافزار EMCO

ناوشکن بدافزار emcoمنبع: EMCO

EMCO در درجه اول یک شرکت نرم افزاری شبکه ای است. در حقیقت ، از مجموعه نرم افزاری بزرگ آنها ، تنها دو برنامه در واقع روی بدافزارها و حذف ویروس متمرکز هستند. یکی از چنین گزینه ها ، شبکه Malware Cleaner ، برای شناسایی و تمیز کردن بدافزارها بر روی رایانه های شخصی شبکه طراحی شده است.

با این حال ، EMCO همان گزینه را انتخاب کرده و نسخه رایگان آن را برای کاربران خصوصی ارائه می دهد. ویرانگر بدافزار مشابه با پاک کننده بدافزار شبکه EMCO ، با بسیاری از ویژگی های مشابه کار می کند. که شامل:

 • بیش از 10،000 تعریف ویروس
 • اسکن سریع بدافزار
 • به روزرسانی های منظم نرم افزار
 • اطلاعات ارسال شده توسط کاربر در مورد تهدیدات جدید و نوظهور

اگر می خواهید محافظت در زمان واقعی باشد ، EMCO گزینه ای برای شما نخواهد بود. و اگر می خواهید گزینه ای برای استفاده از یک برنامه رایگان باشد که می تواند در آینده با گزینه پرداختی گسترش یابد ، لازم است در جای دیگری نیز جستجو کنید. ویرانگر بدافزار EMCO یک کار را انجام می دهد ، اما این کار را به خوبی انجام می دهد.

نسخه رایگان آنتی ویروس Bitdefender

Bitdefenderمنبع: Bitdefender

Bitdefender گزینه جالبی است. شركت امنيت اينترنت كه بسيار مورد احترام است ، نه تنها داراي يك تمبر برتر از AV-Test است كه از سوي AV-Comparatives نيز از درجه بالايي برخوردار است این نرم افزار رایگان در کنار مجموعه آنتی ویروس پرداخت شده خود ، مجموعه بزرگی از ابزارهای رایگان را ارائه می دهد. در حالی که نسخه پرداخت شده بسیار مورد توجه است ، ابزارهای رایگان قادر به ایستادن روی خود هستند.

نسخه رایگان آنتی ویروس چهار ویژگی را برجسته می کند که باعث می شود این برنامه ارزش استفاده را داشته باشد:

 • اسکن و حذف ویروس قدرتمند برای ویروس ها ، کرم ها ، همه انواع بدافزارها ، روت کیت ها ، سوء استفاده های روزانه و جاسوس افزارها
 • تشخیص تهدید برای فعالیت مشکوک برنامه
 • مسدود کردن وب سایت (ضد فیشینگ)؛
 • سیستم ضد کلاهبرداری برای سایتهایی که ممکن است کلاهبرداری بالقوه باشند

این همش نیست. اگر Antivirus Free Edition متوجه بدافزارها شود که نمی تواند آن را تمیز کند ، Bitdefender ممکن است هنوز گزینه حذف ویروس را برای شما داشته باشد. Bitdefender ابزارهای رایگان حذف ویروس را برای ویروس های خاص به نام ارائه می دهد. فقط می توانید نام ویروس را در موتور جستجو تایپ کنید و ببینید آیا ابزاری برای حذف آن ویروس وجود دارد یا خیر.

Bitdefender نسخه به روز شده نرم افزار خود را با قیمتی ارائه می دهد. با این حال ، نسخه رایگان آنقدر فراگیر است که توجیه پرداخت قیمت کامل برای مجموعه کامل نرم افزار دشوار است.

Bitdefender با داشتن یک ابزار رایگان حذف ویروس و حتی گزینه های رایگان بیشتر برای ویروس های بسیار مشکل ساز ، گزینه ای مناسب برای بدافزارهای مشکل ساز است..

ابزار ضد ویروس eScan

آنتی ویروس رایگان Escanمنبع: eScan

اگر eScan آنتی ویروس برای شما جدید است ، در شرکت خوبی هستید. قبل از تحقیق در مورد این قطعه ، من قبلاً هرگز نامی نشنیده ام. اما تحقیقات جالب توجه گنجینه های پنهان را آشکار می کنند و به نظر می رسد eScan یکی از آنهاست.

نام کوچک در مقایسه با برخی از شرکتهای بسیار بزرگتر در این لیست ، eScan بیشتر از اثبات ارزش آن است. AV-Test محصول اصلی eScan را به یکی از معدود تمبرهای دارای رتبه برتر در کنار رتبه های بالا برای عملکرد و کارایی اختصاص داد. ابزار ضد ویروس ابزارهای ضد ویروس eScan بسیاری از ابزارهای حذف ویروس eScan را ارائه می دهد و آنها را برای کاربرانی که سعی در نجات یک جفت ارز دارند ارائه می دهد.

ابزار ضد ویروس eScan صرفاً یک ابزار اسکنر و حذف است. این برنامه تقریباً در سیستم شما حضور ندارد و روند نصب را طی نمی کند. هنگام بارگیری Toolkit ، می توانید آن را به صورت خودکار اجرا کنید و موارد زیر را انجام دهید:

 • اسکن برای بدافزار
 • پوشه های فردی را اسکن کنید
 • ویروس ها را حذف کنید
 • فعالیت شبکه را برای رفتار غیرمعمول بررسی کنید

فایده این برنامه این است که شما می توانید نرم افزار را از هر کجا از جمله فلش درایو USB اجرا کنید. این باعث می شود eScan Anti-Virus Toolkit ارزش داشتن در یک درایو فلش جداگانه را داشته باشد ، فقط در صورت داشتن ویروسی که باعث قطع دسترسی به برنامه های شما شود.

ما آنتی ویروس Toolkit را به عنوان گزینه ای مناسب برای افزودن به جعبه ابزار ویروس و حذف بدافزار خود به شدت توصیه می کنیم.

*توجه داشته باشید: eScan یک برنامه ضد ویروس اولیه دارد که یک آزمایش آزمایشی رایگان و محدود را ارائه می دهد. این همان کار ابزار نیست و قرار دادن آن در وب سایت آنها تا حدودی دشوار است. برای رفتن مستقیم به آنجا از لینک بالا استفاده کنید. در غیر این صورت ، می توانید Toolkit را در قسمت "پشتیبانی" از صفحه اصلی eScan پیدا کنید.

آنتی ویروس رایگان آویرا برای کامپیوتر

Avira رایگانمنبع: Avira

یکی دیگر از محصولات دارای رتبه برتر AV-Test ، آنتی ویروس رایگان Avira for PC همچنین تمایز دریافت وضعیت Advanced + و Gold را از آزمایشگاه آزمایش دیگر مستقل دارد: AV-Comparatives.

Avira کاملاً واضح است که در صورت ارائه چه چیزی ارائه می دهد. نسخه "رایگان برای همیشه" نرم افزار خود تمامی ویژگی های زیر را ارائه می دهد:

 • ابزارهای اسکن و حذف نرم افزارهای مخرب و ویروس با کیفیت
 • محافظت از زمان واقعی
 • محافظت در برابر باج افزار
 • محافظت از حریم خصوصی برای ایمن سازی اطلاعات شخصی شما

با Avira ، اسکن در ابر رخ می دهد ، که به شناسایی ویروس های ناشناخته و بهره برداری از رایانه کمک می کند ، بدون توجه به نیاز به کتابخانه بارگیری شده از تعاریف ویروس (که Avira آن را نیز شامل می شود)..

آنتی ویروس رایگان Avira برای رایانه شخصی همچنین می تواند برنامه های بالقوه ناخواسته (PUPS) را شناسایی و حذف کند ، همچنین به عنوان برنامه های ناخواسته بالقوه شناخته می شود (PUA).

از نظر منفی ، Avira با پشتیبانی از نسخه رایگان برنامه خود از جمله تبلیغات می تواند کمک کند.

اگر تصمیم دارید کمی بیشتر از Avira بخواهید ، یا می خواهید تبلیغات را از بین ببرید ، ممکن است اشتراک پولی Avira Antivirus Pro در کوچه شما باشد. نسخه پولی نه تنها تبلیغات را حذف می کند بلکه به شما امکان می دهد تا برنامه را در 5 دستگاه با همان مجوز نصب کنید ، در کنار پشتیبانی تلفنی و ایمیل تضمین شده.

آنتی ویروس Avira Free برای PC گزینه ای برنده جایزه با ابزار حذف ویروس پر قدرت دارد.

شما همچنین ممکن است منابع آنتی ویروسCybersecurance را دوست داشته باشید: لیست بزرگی از ابزارها و راهنماها Antivirus چگونه برای جلوگیری از ایجاد حفره های امنیتی مشترک آنتی ویروس Linux Linux به آنتی ویروس احتیاج دارد؟

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

Adblock
detector