بهترین فایروال های رایگان برای سال 2020

بهترین فایروال های رایگان

اگر روتر وای فای دارید ، احتمالاً قبلاً در قالب یک فایروال سخت افزاری داخلی از اندازه گیری محافظت در برابر نفوذ استفاده کرده اید. علاوه بر این ، ممکن است یک دیواره نرم افزاری داخلی درون سیستم عامل خود مانند Windows Defender برای کاربران Windows داشته باشید. مطابق گزارش AV Security Security Report 2017/2018 ، ویندوز تقریباً بیشترین سیستم عامل مورد حمله قرار گرفته است ، بنابراین حفاظت داخلی از آن منطقی است.

با این حال ، این دیوارهای آتش کامل نیستند و ممکن است شما نیاز به حفاظت بیشتری داشته باشید. و فقط کاربران ویندوز نیستند که باید نگران باشند. هیچ سیستم عامل از حمله مصون نیست ، بنابراین هیچ کس نباید از آسیب پذیری دستگاه های متصل به اینترنت خود شکایت داشته باشد.

نکته: نرم افزار آنتی ویروس خوب به عنوان بخشی از طیف گسترده ای از ویژگی های امنیتی ، فایروال را شامل می شود. به بهترین موارد آنتی ویروس و بهترین نرم افزار آنتی ویروس برای Mac نگاهی بیندازید.

نصب نرم افزار آنتی ویروس و همچنین فایروال اضافی بهترین فرصت برای نگه داشتن تجهیزات شما بدون بدافزار است. خوشبختانه ، لازم نیست بانک را در هنگام ورود به نرم افزار شخص ثالث شکسته و یا حتی پولی بپردازید. ما هر فایروال را به طور کامل پوشش خواهیم داد ، اما اگر فقط به دنبال یک لیست سریع هستید ، اینها بهترین فایروال های رایگان هستند:

  1.  Sophos XG Firewall Home Edition
  2.  فایروال رایگان ZoneAlarm
  3.  فایروال AVS
  4.  Avast Free آنتی ویروس
  5.  فایروال رایگان Comodo
  6.  TinyWall
  7.  Outpost Firewall
  8.  GlassWire
  9.  دیوار آتش خصوصی
  10. صفحه اصلی OpenDNS

بخش های زیر توضیح می دهد که هرکدام از این موارد برای ارائه چیست:

بهترین فایروال های رایگان سال 2020

نیازی به پرداخت فایروال باکیفیت نیست زیرا برخی از شرکتهای معتبر در زمینه امنیت سایبر نرم افزار رایگان تولید می کنند که از رایانه شما محافظت می کند.

در اینجا لیست ما از بهترین فایروال های رایگان برای سال 2020 آورده شده است:

1. Sophos XG Firewall Home Edition

فایروال Sophos XGSophos یک ستاره در حال رشد در صنعت امنیت سایبر است و نرم افزار عالی محافظت از مشاغل آن نیز برای مصارف خانگی موجود است. این سیستم امنیتی در مقایسه با نرم افزار استاندارد فایروال غیر معمول پیشرفته است. این فقط یک سیستم امنیتی رایانه ای نیست ، بلکه یک سیستم امنیتی شبکه است.

با توجه به اینکه در حال حاضر اکثر خانه ها شبکه های وای فای چند کاربره را اداره می کنند ، رویکرد Sophos به کل فضای سایبری خانگی مفهومی است که مدت زمان طولانی است. در اصل ، شما تمام کنترل های سیستم را که می خواهید برای یک تجارت ، اما برای شبکه خانگی خود انجام دهید ، به دست می آورید.

گفته می شود ، یک زیرساخت اصلی این دیوار آتش رایگان وجود دارد که ممکن است شما را خاموش کند. Sophos XG سیستم عامل خاص خود (OS) را دارد و وقتی آن را روی رایانه نصب می کنید ، سیستم عامل موجود و تمام نرم افزارهای نصب شده در آن دستگاه را پاک می کند. شما حتی نمی توانید نرم افزار سازگار با Windows خود را پس از اجرای Sophos XG OS دوباره نصب کنید. کامپیوتر میزبان نیاز به چهار هسته و 6 گیگابایت رم دارد.

اگر یک کامپیوتر یدکی دارید ، این گزینه فایروال سالهای جلوتر از رقابت است. این برنامه شامل ضد بدافزار است ، و به شما امنیت وب ، حریم خصوصی اتصال و فیلتر URL را می دهد. در شبکه ، شما می توانید کنترل برنامه ، یک سیستم پیشگیری از نفوذ (IPS) و ویژگی های شکل دهی به ترافیک را بدست آورید. این کنسول شامل داشبورد نظارت و گزارش شبکه است و کلیه امکانات مدیریت سیستم را که شرکت های بزرگ در شبکه های خود از آن لذت می برند ، ارائه می دهد.

دانلود Sophos XG Firewall Home Edition

2. فایروال رایگان ZoneAlarm

آرم ZoneAlarmفایروال رایگان ZoneAlarm نصب بر روی ویندوز 7 ، 8 ، 9 و 10. این سیستم دارای موارد اضافی فوق العاده ای است که این امر باعث می شود شبکه های وای فای خانگی و لپ تاپ هایی که در مکان های عمومی به اینترنت وصل می شوند انتخاب مناسبی باشند. تمام آنچه شما برای نصب آن نیاز دارید یک اتصال اینترنتی برای بارگیری و یک آدرس ایمیل برای فعال سازی است.

فایروال شامل "حالت خفا" است که از اتصالات شما در برابر هکرها محافظت می کند ، شامل خدمات حفاظت از هویت و بدافزارها نیز می شود. اگر در ایالات متحده هستید ، در صورت سرقت هویت می توانید با شرکت در زمینه کمک به بهبود قربانیان تماس بگیرید.

این نرم افزار هنگام اتصال به کانون های WiFi عمومی ، یک لایه محافظت اضافی به اتصالات شما اضافه می کند و امنیت شبکه وای فای منزل شما را برای بهبود حفاظت در برابر حملات ارزیابی می کند. این به طور خودکار بروزرسانی می شود ، بنابراین شما از یک بانک اطلاعاتی محافظت شده از تهدید به روز بهره مند می شوید.

دانلود فایروال ZoneAlarm Free

3. فایروال AVS

فایروال AVSنام تجاری AVS متعلق به شرکت Online Media Technologies Ltd. با این حال ، این شرکت نمی تواند نرم افزار فایروال خود را در وب سایت خود پیدا کند. از طرف دیگر ، می توانید آن را از Tucows یا Softpedia در میان سایر سایتهای توزیع نرم افزار رایگان بارگیری کنید. این فایروال در تمام نسخه های ویندوز از XP تا ویندوز 10 اجرا می شود.

فایروال درخواست های اتصال ورودی را مسدود می کند و اقدامات امنیتی دیگری را نیز شامل می شود. این موارد شامل امکان انتخاب برنامه هایی که در رایانه شما امکان دسترسی به اینترنت و ویژگی سطح امنیتی را دارند ، می شود. این نرم افزار فعالیت را در رجیستری نظارت می کند و تغییرات را مسدود می کند. این یک اقدام محافظت کننده بسیار مهم در برابر کرم ها و بدافزارهای مداوم است.

دیوار آتش AVS محافظت از گشت و گذار و همچنین امنیت سیستم را ارائه می دهد. این اقدامات شامل یک مسدود کننده تبلیغات و پنجره های کنترل والدین است. می توانید محدوده استفاده از پهنای باند را به دستگاه ها ، برنامه ها یا برنامه ها اختصاص دهید.

فایروال AVS را بارگیری کنید

4. Avast Free آنتی ویروس

آرم آواستAvast یک بازیگر عمده در بازار آنتی ویروس است و بسته های نرم افزاری AV شامل دیواره آتش است. این شرکت یک بسته آنتی ویروس رایگان تولید می کند که از رایانه منزل شما محافظت کامل در برابر حملات سایبری می کند. این نرم افزار در ویندوز ، MacOS و اندروید اجرا می شود.

ماژول آنتی ویروس این بسته شامل بروزرسانی های زنده برای پایگاه داده تهدید است که در صورت کشف شرکت ویروس جدید ، به شما فوراً پوشش می دهد. این نرم افزار همچنین یک محیط Sandbox در رایانه شما ایجاد می کند. این کار مفید است اگر دوست دارید نرم افزار جدید را از منابع غیر قابل اعتماد بارگیری کنید زیرا می توانید ابزار جدید خود را بدون خطر انتشار ویروس های مخفی روی رایانه خود امتحان کنید..

امنیت وای فای در این بسته مانیتورها و ضعف های شبکه را کنترل می کند ، و محافظت آنلاین شامل قفل رمز عبور و شناسایی سایت جعلی است که محافظت در برابر ربودن DNS.

دانلود آنتی ویروس Avast Free 

5. فایروال رایگان Comodo

آرم ComodoComodo یک خانه نرم افزاری در زمینه امنیت سایبر است که برنده جایزه می شود و فایروال را برای همه نسخه های ویندوز از XP به ویندوز 10 تولید می کند. فایروال پرداخت شده یک جایگزین رایگان دارد ، که این شرکت ادعا می کند فایروال شماره 1 جهانی است..

علاوه بر مسدود کردن اتصالات ورودی ، این بسته نرم افزاری با داشتن یک پایگاه داده تهدید مداوم ، رایانه شما را برای تهدیدهای مداوم کنترل خواهد کرد. مانیتور به شما هشدار می دهد تا در زمان واقعی خطرات را شناسایی کنید. برای محافظت در برابر ویروس های پنهان ، از محیط Sandbox برای هر نرم افزار جدیدی که بارگیری می کنید دریافت می کنید. این سیستم از AI استفاده می کند تا بتواند نمایه ای از عملکرد عملی عادی را در رایانه شما ایجاد کند تا بتواند فعالیت مشکوک را مسدود کند. در حالی که این نرم افزار نظارت بر ترافیک خروجی و همچنین داده های ورودی را می توانید مسدود کنید برنامه های خاص را از دسترسی به اینترنت منع کنید.

سایر ویژگی ها شامل برنامه پاک سازی مرورگر و حالت بازی برای فعال کردن برنامه های تعاملی از طریق اینترنت است.

دانلود Comodo Free Firewall

6. TinyWall

آرم TinyWall

توسعه دهنده TinyWall ، Károly Pados ، ایده هوشمندانه ای برای تولید یک پیشرفت برای فایروال ویندوز ویندوز ، Windows Defender به وجود آورد. بنابراین با کمال تعجب ، این ابزار فقط برای ویندوز در دسترس است.

اخلاق اصلی توسعه TinyWall این است که باید محجوب باشد. این برنامه تمام وقت اجرا می شود و به عنوان یک نماد در سینی سیستم نمایش داده می شود. شما برای دیدن منوی پاپ سیستم روی نماد کلیک می کنید. این بدان معنی است که اطلاعات تهدید در صورت تقاضا در دسترس است. نکته خوب در مورد این مسئله این است که وقتی وسط چیزی قرار دارید ، کامپیوترتان را با استفاده از یک پوشاندن منجمد نمی کنید. با این حال ، در روند نزولی ، هشدارهای تهدید به راحتی قابل چشم پوشی هستند ، که این یک خطر است.

به عنوان یک ابزار رایگان به معنای سبک بودن (فقط 1 مگابایت فضای در هارد دیسک شما طول می کشد) ، این دیواره آتش ویژگی های بسیاری ندارد. می توانید برای جلوگیری از مسدود شدن برنامه های مهم خود ، برنامه های سفید را لیست کنید ، اما در مورد آن است.

بارگیری TinyWall

7. Outpost Firewall

آرم Outpost Firewall

سازنده Outpost ، Agnitum Ltd ، در سال 2017 به Yandex ، گوگل روسی فروخته شد و در آن زمان وب سایت خود را تعطیل کرد. دیگر نمی توانید این فایروال را مستقیماً از شرکت دریافت کنید ، اما از سایت های توزیع نرم افزار مانند Filehippo و Softonic در دسترس است.

شاید تعجب کنید که چرا یک فایروال به ظاهر رها شده در این لیست قرار دارد. اینجا است زیرا شایسته است Agnitum فایروال خود را به سایر شرکت های امنیتی مجوز داده است ، بنابراین این در واقع فایروال است که شما از دیگر ارائه دهندگان امنیت سایبری بزرگ ، از جمله Sophos دریافت می کنید. اگرچه Firepost Pro پرداخت شده دیگر پشتیبانی نمی شود ، اما دیوار آتش رایگان هنوز هم قوی است.

از ویژگی های این ابزار امنیتی عالی می توان به لیست سفید کردن خودکار برای نرم افزارهای شناخته شده ، ماژول ضد نشتی که باعث مسدود شدن پیام های مشکوک در خروجی ، قفل پرونده و پوشه و یک مسدود کننده تبلیغات و پنجره برای مرورگرهای وب می شود..

دانلود Firepost Firewall

8. GlassWire

آرم GlassWire

GlassWire یک نرم افزار مانیتورینگ شبکه و همچنین فایروال است و استفاده از آن رایگان است. این بسته در ویندوز 7 ، 8 و 10 نصب می شود. گرچه این نرم افزار برای یک شبکه تجاری کوچک ایده آل است ، اما برای مصارف خانگی نیز به بازار عرضه می شود. فایروال را می توان با چندین پروفایل تنظیم کرد ، بنابراین در هر سناریوی داده شده متفاوت رفتار می کند. به عنوان مثال ، می توانید تنظیمات شبکه خانگی و پروفایل عمومی wifi را داشته باشید.

علاوه بر مسدود کردن اتصالات ورودی ، مجموعه شما را قادر می سازد تا بر استفاده از پهنای باند نظارت کنید ، برخی برنامه ها را با فشار می اندازید تا پهنای باند بیشتری را برای برنامه های کلیدی در دسترس قرار دهید. توابع مدیریت ترافیک به تعداد پورت ، برنامه و فرآیند کاهش می یابد.

مانیتور همیشه روشن است و تمام فعالیتهای رایانه شما را ردیابی می کند ، و به دنبال هر چیز مشکوکی می باشد. مانند TinyWall ، عملکردهای فایروال GlassWire در واقع فقط رابط مدیریتی با Windows Defender بومی هستند.

دانلود GlassWire

9. دیوار آتش خصوصی

دیوار آتش خصوصیدیوار آتش خصوصی محصولی از ابزارهای حریم خصوصی است. محصول برجسته این شرکت ThreatSentry است ، یک سیستم امنیتی که برای شبکه های تجاری طراحی شده است. این شرکت دیگر به Privatefirewall علاقه ای ندارد و حتی این محصول را در وب سایت خود ذکر نمی کند. با این حال ، شما می توانید آن را به صورت رایگان از توزیع کنندگان نرم افزار ، مانند CNet ، و Softpedia بارگیری کنید. این برنامه از XP تا 8.1 در ویندوز اجرا خواهد شد - نسخه ای برای ویندوز 10 وجود ندارد.

این ابزار علاوه بر داشتن فایروال ، یک سیستم شناسایی نفوذی مبتنی بر میزبان است. این پرونده های گزارش را در رایانه شما بررسی می کند تا به دنبال حوادث نگران کننده باشد. همچنین از آن پرونده های ثبت شده در برابر تغییر یا حذف غیرمجاز محافظت می کند ، این یک ترفند پوشش دهنده است که برخی از بدافزارها از آن استفاده می کنند.

از ویژگی های منظم فایروال این مجموعه می توان به عملکردهای لیست سفید و لیست سیاه و همچنین کنترل حریم خصوصی محتوا مانند خاموش کردن کپی متن و نظارت بر کلیپ بورد اشاره کرد. رابط فایروال یک منوی زمینه بازشو است که با کلیک راست با کلیک بر روی نماد برنامه در سینی سیستم ، آن را فعال می کنید..

این ابزار همچنین فعالیت ایمیل را رصد می کند ، بارگیری وب سایت های آلوده یا ممنوع را غیرفعال می کند و فعالیت اینترنتی را از یک آدرس مشخص مسدود می کند.

بارگیری Privatefirewall

10. صفحه اصلی OpenDNS

آرم OpenDNS

OpenDNS یک سیستم امنیتی شبکه تجاری است که دارای نسخه Home رایگان نیز می باشد. این فایروال تمام دستگاه های فعال در اینترنت در خانه شما ، از جمله DVR و تلویزیون های هوشمند ، رایانه ها ، تبلت ها و تلفن های هوشمند را در بر می گیرد. این یک انتخاب عالی برای خانواده ها است زیرا شامل کنترل والدین است.

این سیستم مبتنی بر ابر است ، بنابراین لازم نیست هیچ نرم افزاری را نصب کنید. در عوض ، سرویس تنظیمات روتر شما را تغییر می دهد تا تمام ترافیک اینترنت شما را از طریق سرور OpenDNS هدایت کند. این چیزی است که صنعت آن را "سرویس لبه" می نامد و همچنین شما را از سایر اقدامات هکرها مانند حملات DDoS محافظت می کند..

برای OpenDNS Home ثبت نام کنید

آیا به فایروال شخص ثالث نیاز دارم؟?

مشاغل شرعی برای محافظت از منابع خود در مقابل حمله ، فایروال نصب می کنند (به بهترین فایروال های برنامه وب مراجعه کنید) ، اما عموم مردم کمتر به این شکل از محافظت علاقه مند شده اند. دلیل عمده این دلخوری این است که محافظت اغلب در دستگاهها ایجاد می شود.

در خانه ، روترهای wifi در قالب یک فایروال سخت افزاری از محافظت در برابر حمله از طریق اینترنت استفاده می کنند. با این حال ، ظهور Trojans بدان معنی است که این بلوک درخواست اتصال ورودی دیگر کافی نیست. تروجان ها اتصالات خروجی را دوباره به پایه باز کرده و در ویروس های دیگر دعوت می کنند.

سیستم عامل های رایج اغلب دارای فایروال نرم افزار مخصوص به خود هستند ، مانند Windows Defender در نسخه های جدیدتر ویندوز. با این حال ، این یک فایروال اساسی است که می تواند با گزینه های بسیار بیشتری انجام دهد ، که شما با فایروال های شخص ثالث دریافت می کنید.

توجه داشته باشید که اگر فایروالهایی در روتر یا سیستم عامل خود دارید ، باید مطمئن شوید که آنها فعال شده اند. فایروال غیرفعال به همان اندازه فاقد فایده است.

تصویر: گرافیک فایروال از Pixabay. حوزه عمومی.

همچنین شما می توانید آنتی ویروس AntivirusFake را دوست داشته باشید - آنچه در آن است ، چه کاری انجام می شود و چگونه می توانید تهدید را کاهش دهید آنتی ویروس آیا می توانید برنامه های امنیتی اضافی را اجرا کنید اگر قبلاً آنتی ویروس نصب کرده اید؟

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − 5 =

Adblock
detector