بهترین آنتی ویروس برای مک در سال 2020 کدام است؟

بهترین برنامه های آنتی ویروس مک


شاید بزرگترین دروغ گفته شده به هر کاربر مک این باشد: "Mac ها ویروس نمی کنند." با شنیدن این ادعا کمی مشکوک است. در حقیقت ، براساس گزارش تهدیدات McAfee در سال 2018 ، تعداد کل ویروس های macOS که از سال 2016 بیش از دو برابر شده اند از ویروس های وحشی کشف شده اند. ویروس های مک ممکن است کمتر از ویروس های ویندوز متداول باشند ، اما آنها در آنجا هستند و هنوز هم می توانند ویرانگر Mac باشند. کاربران.

برای همگام شدن با افزایش تقاضا برای ابزارهای AV ، تعداد فزاینده ای از شرکتهای نرم افزاری AV مورد توجه ، هم اکنون نسخه های macOS ابزار خود را تولید می کنند.

ما جزئیات مربوط به هر سرویس را در زیر آورده ایم ، اما اگر به دنبال نسخه کوتاه هستید ، این بهترین آنتی ویروس برای مک هستند:

 1. Intego Mac Internet Security X9: انتخاب شماره یک ما برای کاربران Mac. Intego فقط آنتی ویروس را برای مک ایجاد می کند و این کار را بسیار خوب انجام می دهد. بسته بندی شده با ویژگی های عالی و نتایج قوی از آزمایشگاه های تست مستقل.
 2. امنیت اینترنت کسپرسکی برای Mac: گزینه ای مناسب برای کاربران Mac است. استفاده بسیار پایین از CPU ، نمرات بالایی از آزمایشگاههای تست مستقل و روشهای صدور صورتحساب که به آنها اعتماد دارید.
 3. آنتی ویروس Bitdefender برای Mac: گزینه خوب دیگر برای کاربران Mac. Bitdefender ارزش خوبی را با نمرات عالی از آزمایشگاههای تست بزرگ ترکیب می کند.
 4. آنتی ویروس مک آفی: نسخه کاملاً برجسته Mac OS را تولید می کند ، اما بیشتر به عنوان یک محصول درجه دوم برای نرم افزار ویندوز است.
 5. استاندارد امنیتی سیمانتک نورتون: گزینه ای برای در نظر گرفتن ، اما فقط با حاشیه آزمایشگاه های تست AV مستقل پوشانده شده است.
 6. امنیت سایبری اساسی ESET برای Mac: یک مجری قوی که سعی دارد چند مورد افزودنی غیر ضروری را برای چک کردن فشار دهد.
 7. آنتی ویروس Trend Micro برای Mac: یک ورود خوب با هزینه کم اما با برخی از روش های صدور صورتحساب بی حساب کاربر.

اگرچه همه نرم افزارهای ضد ویروس از منظر امنیتی به طور مشابه کار می کنند ، اما اکثر برنامه ها دارای ویژگی های منحصر به فرد و یا روش های اجرای آن هستند. در واقع ، برخی در واقع برای رایانه های ویندوز بهتر از برنامه های مکینتاش کار می کنند ، به این معنی که شما می خواهید برنامه ای داشته باشید که دارای نسخه Mac باشد و این به خوبی با وظیفه پاک کردن و محافظت از مک شما مناسب است.

علاوه بر این ، یکی از بزرگترین نگرانی برای کاربران Mac استفاده از CPU است. یک برنامه ضد ویروس خوب Mac باید با استفاده بسیار کمی از CPU عملکرد خوبی داشته باشد و نباید به میزان قابل توجهی قدرت پردازش رایانه را کاهش دهد.

وقتی به دنبال بهترین نرم افزار آنتی ویروس Mac هستید ، با استفاده از معیارهای زیر گزینه هایی را قضاوت کردیم:

 • نسخه نهایی نرم افزار Mac به راحتی در دسترس است
 • نمرات بالا و مستقل تشخیص AV-Test
 • عالی عملکرد AV-Test عالی (استفاده از CPU)
 • نمرات بالا و مستقل تشخیص AV-Comparatives
 • شیوه های صدور صورتحساب با مصرف کننده

بسیاری از برنامه های آنتی ویروس جعلی یا سایه دار در بازار وجود دارند که به گونه ای طراحی شده اند که کاربران رایانه را از پول خود خارج کنند. به جای نرم افزار قانونی ، آنها اغلب برنامه های معیوبی ارائه می دهند که بیشتر شبیه به ویروس عمل می کنند تا یک برنامه آنتی ویروس واقعی.

همه برنامه های آنتی ویروس Mac توصیه شده در زیر ، نه تنها برنامه های قانونی از طرف شرکت های معتبر نرم افزاری معتبر هستند بلکه به طور کامل در چندین آزمایشگاه تست آنتی ویروس مستقل ، کاربران مستقل و سایت های نقد شده بررسی می شوند..

توجه داشته باشید که ما به طور خاص از نمرات AV-Test.com و AV-Comparatives.org استفاده کرده ایم زیرا این دو آزمایشگاه مستقل هستند. ما سایر آزمایشگاههای تست مستقل مورد احترام (مانند Dennis Labs و ویروس بولتن) را مورد بررسی قرار دادیم اما این یا تست هایی برای برنامه های ضد ویروس مک نداشتند یا آزمایشهای اخیر را از سال 2017 انجام ندادند..

بهترین آنتی ویروس برای Mac

براساس تحقیقات ما ، اینها بهترین ابزارهای ضد ویروس برای رایانه های macOS هستند.

1. علاقه

آنتی ویروس مک اگو

Intego تنها ارائه دهنده این لیست است که فقط در زمینه امنیت Mac تخصص دارد. نتیجه یک محصول خوب جلا ، موثر و آسان برای استفاده است.

در تست های ضد ویروس مستقل ، Intego جزء برترین مجریان است. نمرات آزمون های قوی همراه با فراوانی از ویژگی های مفید ، آن را در صدر لیست ما قرار می دهد.

Intego همچنین بررسی ما را برای روشهای صدور صورتحساب به تصویب رساند. شرکت از افزایش قابل توجهی در هنگام پرداخت و جلوگیری از خدمات اضافی اضافی برخوردار است. با قیمت 39.99 دلار, اینتگو سعی دارد با سایر خدمات برتر در قیمت رقابت کند و ارزش خوبی برای پول را نشان می دهد.

نتایج آزمایشگاه آزمایش برای Intego متفاوت است ، اما این واقعاً چیز خوبی است. این شرکت چندین نسخه از نرم افزار آنتی ویروس خود را برای کاربران Mac به فروش می رساند ، که این یک مورد غیر معمول است زیرا اکثر شرکت ها فقط یک نسخه را می فروشند. این نرم افزار اخیراً مورد بررسی قرار گرفته است ، VirusBarrier نمرات بالایی از AV-Test و AV-Comparatives دریافت کرده است تا بتواند بدافزارهای بی نقص را تشخیص دهد. این بررسی های مختصر را برای عملکرد دریافت می کند اما به ما گفته می شود که افزایش سرعت در کارها است.

ویژگی های اصلی Intego:

Intego مجموعه کاملی از گزینه ها را برای کاربران Mac ارائه می دهد. در حالی که شامل ابزارهای غربالگری بدافزارهای استاندارد است که ممکن است انتظار داشته باشید ، Intego همچنین ویژگی های زیر را ارائه می دهد:

 • نرم افزاری ساخته شده از سیستم عامل Mac (مبتنی بر معماری ویندوز)
 • دیوار آتش مبتنی بر مکان
 • ضد فیشینگ

کسانی که ممکن است علاقه مند به Investgo باشند ، علی رغم اشکالاتی که در عملکرد سیستم دارند ، صورتحساب کاربر پسند شرکت و ویژگی های نرم افزار را در رده برتر قرار می دهند. قبل از کلیک بر روی "خرید" ، گزینه از پیش تعیین شده Intego پایین ترین نقطه قیمت را فشار می دهد: 1 رایانه ، 1 سال. پس از کلیک روی خرید ، Intego فقط سعی دارد دو خرید یکبار دیگر را تحت فشار قرار دهد: یک سرویس بارگیری گسترده شبیه به کسپرسکی ، و یک DVD نسخه پشتیبان..

طرفداران:

 • رتبه بندی های مناسب برای تشخیص بدافزار
 • روشهای عالی صدور صورتحساب با مصرف کننده بسیار عالی
 • هیچ نتیجه مثبت در آزمایش نتایج آزمایشگاهی وجود ندارد

منفی:

 • برخی از تأثیرات بر عملکرد سیستم و سرعت پردازش است

بهترین آنتی ویروس برای Mac: Intego X9 انتخاب شماره 1 ما برای کاربران Mac است. محصولی مؤثر و آسان برای استفاده که همراه با 30 روز ضمانت برگشت پول است.

Intego X9 CouponSave 53٪ را با این معامله محدود GET DEALCoupon به طور خودکار اعمال کنید

2. امنیت اینترنت کسپرسکی برای مک

کسپرسکی

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر

کسپرسکی به طور مداوم در تست های مختلف آزمایشگاهی مستقل به ثمر رسیده است ، و این یک گزینه برتر برای ما نیز محسوب می شود. با این حال ، ما همچنین به نکته قیمت توجه کردیم و به دنبال روشهای صدور صورتحساب با مصرف کننده بودیم. ما دریافتیم که قیمت کسپرسکی و روش های صدور صورتحساب بسیار خوب است. اگر برنامه را برای یک رایانه خریداری می کنید ، کسپرسکی خدمات خود را با قیمت 39.99 دلار در سال ارائه می دهد.

ویژگی های کلیدی Kaspersky:

Kaspersky Internet Security for Mac شامل گزینه های استاندارد شناسایی و حذف بدافزار شما و همچنین برخی از ویژگیهای منحصر به فرد از جمله:

 • فیلتر محتوای والدین
 • محافظت در برابر جاسوسی وب کم
 • اسکن برای وب سایت های ایمن

به احتمال زیاد کسپرسکی گزینه ای سریع ، ایمن و کاملاً برجسته برای رایانه های Mac است. در تست های تشخیص ، کسپرسکی 100٪ برای AV-Test و 100٪ برای AV-Comparatives. این باعث می شود Kaspersky Security Internet Security برای Mac در حد تشخیص 100٪ مناسب بین دو آزمایش باشد ، به خوبی برای هر برنامه آنتی ویروس.

در تحلیل عملکرد AV-Test ، کسپرسکی عملکرد بسیار خوبی داشت. در تست کپی کردن فایل AV-Test (که نشان می دهد اجرای برنامه آنتی ویروس چه تأثیراتی بر کپی کردن پرونده های بزرگ دارد) ، کسپرسکی به هیچ وجه میزان لازم را افزایش نمی دهد. در تست فایلهای بارگیری ، در حال اجرا کاسپرسکی فقط یک تغییر 1 ثانیه را تأمین کرد ، به اندازه کافی کوچک که غیرمجاز تلقی شود.

کسپرسکی سعی نمی کند شما را با پرداخت خدماتی که واقعاً نمی خواهید و یا به آنها احتیاج دارید ، در صورت تسویه حساب از بین ببرد. اگر می خواهید ارزانترین گزینه را خریداری کنید ، به شما پیشنهاد بازپرداخت داده می شود ، اما این نادیده گرفتن آسان است. فراتر از آن ، کسپرسکی فقط یک افزودنی را در هنگام پرداخت ، سرویس بارگیری گسترده آنها (EDS) شامل.

طرفداران:

 • نتایج عملکرد سطح بالا
 • شیوه های تجاری مناسب برای مصرف کننده
 • قیمت نسبتا با ویژگی های خوب

منفی:

 • قیمت بالاتر از برخی رقبا

بررسی کامل ما را در مورد آنتی ویروس Kaspersky بخوانید (برای ویندوز).

Kaspersky Coupon تا 60٪ در مورد راه حل های ضد ویروس و امنیتی GET DEALCoupon به طور خودکار اعمال شود

3. Bitdefender آنتی ویروس برای Mac

Bitdefender

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر

Bitdefender مستقر در رومانی یک نام در حال رشد در صنعت است. Bitdefender و Kaspersky گزینه های کاملاً مشابهی برای کاربران مکینتاش هستند ، حتی با همان قیمت در دسترس هستند 39.99 دلار در هر ماه برای پوشش 1 ساله یک رایانه.

Bitdefender در هر دو آزمون تشخیص AV-Test و AV-Comparatives به Kaspersky Internet Security برای Mac امتیاز معادل داد. با داشتن 100٪ ایده آل از هر دو آزمایشگاه ، Bitdefender با تهدیدات قابل اعتماد و با کیفیت بالا را در برابر بدافزارهای شناخته شده و صفر روز ارائه می دهد.

ویژگی های کلیدی Bitdefender:

Bitdefender کاملاً با ویژگیهای حذف آنتی ویروس مورد انتظار و استاندارد بارگذاری می شود اما گزینه های منحصر به فردی مانند:

 • محافظت از ماشین زمان که از پشتیبان گیری از داده های شما محافظت می کند (یک محافظت مفید در برابر باج افزار به طور فزاینده ای مشکل ساز)
 • ویژگی Autopilot که تمام جنبه های اینترنت و امنیت شما را در بر می گیرد
 • ویژگی Safe Files ، که به شما امکان می دهد از فایل های انتخاب شده در برابر رمزگذاری بدافزارها ، مانند باج افزار محافظت کنید

در آزمایش های قبلی ، Bitdefender در تست های عملکردی کمی عقب تر از کسپرسکی افتاد ، اما دیگر صحت ندارد. آماری از AV-Test و AV-Comparatives این نرم افزار را نشان می دهد تا به همه علائم مناسب برای عملکرد ، قابلیت استفاده و از همه مهم تر ، شناسایی تهدید برسد.. ابزار Bitdefender 100 درصد از بدافزارهای مک را که در طبیعت مشاهده می شود ، از جمله بدافزارهای صفر را شناسایی می کند.

آنچه که در برابر Bitdefender کار می کرد این واقعیت است که این شرکت سعی دارد در هنگام پرداخت سه سرویس الحاقی اضافی به کاربران ، به شما بفروشد ، سعی می کند در ابتدا شما را برای خرید اشتراک سه رایانه بدست آورد و به شما اجازه نمی دهد از نو تمدید خود را انتخاب کنید. برای اشتراک خود تا زمانی که روی "خرید" کلیک نکرده اید. شما باید روی پیوند تمدید خودکار تا حدودی کمتر از حد آشکار تحت نام محصول کلیک کرده و سپس روی "غیرفعال کردن تجدید خودکار" کلیک کنید.

شما می توانید بدون اضافه کردن قیمت نهایی ، به راحتی Bitdefender را خریداری کنید ، فقط باید نسبت به کاسپرسکی کمی حیله گر باشید..

طرفداران:

 • نتایج آزمایشگاه کامل
 • روشهای خوب صدور صورتحساب با مصرف کننده
 • قیمت نسبتا نسبت به رقابت با ویژگی های عالی

منفی:

 • در صورت پرداخت ، برخی از نرم افزارهای اضافی را فشار می دهد

بررسی کامل ما درباره آنتی ویروس Bitdefender (برای ویندوز) را بخوانید

Bitdefender Total Security Coupon ذخیره 45 دلار در معاملات یک ساله GET DEALCoupon بطور خودکار اعمال می شود

4. محافظت کامل مک آفی

مک آفی

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید

مک آفی در لیست ما بالا قرار نمی گیرد ، اما این محصول نسخه Mac را برای نرم افزار Total Security خود به فروش می رساند. این در لیست ما پایین تر است ، زیرا هیچ نتیجه آزمایشگاه آزمایش فعلی برای این نرم افزار برای 2018-2019 وجود ندارد. جدیدترین نتایج ، از این زمان نگارش ، از سال 2017 است.

آنچه که ما باید از آن کنار بیاییم ، نتایج تست ویندوز است. مک آفی ابزار مشابهی را برای ویندوز و مک ارائه می دهد ، اما ممکن است تفاوت هایی در نحوه کار با هر دو سیستم عامل وجود داشته باشد. در مورد نتایج ویندوز ، Total Security 3 ستاره از AV-Comparatives (بالاترین امتیاز آن) دریافت کرده است ، در حالی که از AV-Test نیز امتیازات عالی کسب کرده است.. این بدان معناست که نمرات مناسبی برای تشخیص بدافزارها ، عدم مثبت کاذب در تست ها و تأثیر سیستم بسیار کمی است. حتی دارای مهر "محصول برتر" از AV-Test است.

ویژگی های کلیدی ESET:

Total Security از مک آفی ویژگی های یکسانی را در نسخه های Windows و Mac ارائه می دهد ، از جمله:

 • محافظت از باج افزار
 • خردکننده پرونده
 • برنامه موبایل برای iOS
 • رمزگذاری پرونده
 • ابزارهای ضد ویروس و آنتی ویروس استاندارد

بزرگترین مشکل مک آفی قیمت گذاری و نحوه صدور صورتحساب آن است. مک آفی تقریباً همیشه "معاملات" ارسال شده در سایت خود را نشان می دهد ، بنابراین قیمتی که هنگام تمدید پرداخت می کنید بسیار بالاتر از آنچه امروز در پرداخت می پردازید ، خواهد بود. علاوه بر این ، قیمت پایه Total Security بالا است - 69.99 دلار در سال برای 1 پروانه ، که تقریباً دو برابر قیمت برخی از رقبا است.

مک آفی همچنین پکیج امنیتی با بالاترین قیمت خود را با 109 دلار در سال هل می دهد ، بنابراین شما مجبور خواهید بود تا در صفحات محصول آن حرکت کنید تا برنامه های 1- یا 5 دستگاهی را پیدا کنید.

علاوه بر این ، مک آفی تجدید خودکار را بطور خودکار پیاده سازی می کند. شما نمی توانید آن را در زمان پرداخت خاموش کنید ، بنابراین اگر نمی خواهید تمدید خودکار کنید ، لازم است به یاد داشته باشید که وارد تنظیمات حساب خود شوید و بعد از خرید محصول آن را خاموش کنید.

متوجه خواهید شد که McAfee Total Protection گزینه ای عالی برای کسانی است که می خواهند ابزاری قدرتمندتر برای سیستم عامل Mac با همان ویژگی های بسیاری که کاربران ویندوز معمولاً از آن لذت می برند ، باشد. با این حال ، باید نسبت به شیوه صدور صورتحساب احتیاط کنید.

طرفداران:

 • تعداد زیادی ویژگی.
 • به خوبی برای MacOS طراحی شده است.
 • دارای رتبه بالا توسط آزمایشگاههای تست مستقل.

منفی:

 • قیمت بالاتر از رقبا.
 • گزینه ای برای خاموش کردن خودکارسازی در پرداخت نیست.

ربررسی کامل ما در مورد آنتی ویروس McAfee (برای ویندوز) بخواهید.

McAfee کوپن حفاظت کامل 60 دلار از برنامه یک ساله (1 تا 5 دستگاه) دریافت کنید DEALCoupon بصورت خودکار اعمال می شود

5- استاندارد امنیتی سیمانتک نورتون

آنتی ویروس سیمانتک نورتون مک

ابزار نورتون زمین و نه در لیست پایین در درجه اول به دلیل قیمت. در حالی که آن را به خوبی توسط AV-Test (ارائه امتیازات عالی در محافظت از بدافزار ، عملکرد و مثبت کاذب) رتبه بندی کرده است, Norton Security Standard مانند McAfee Total Security ، قیمت مقدماتی دارد که ارزان است اما پس از سال اول به طور چشمگیری بالا می رود. خودت را تقریباً پرداخت می کنی 80 دلار در سال فقط برای یک دستگاه.

ویژگی های کلیدی نورتون:

Norton Security Standard از همان ابزاری برای رایانه های Windows و Mac استفاده می کند ، به این معنی که برای کاربران Mac نسخه ای هماهنگ ندارد. در کنار چند ویژگی خوب دیگر از جمله ضد شناسایی و حذف بدافزارهای سطح بالا نیز خواهید یافت.

 • محافظت از فیشینگ
 • بروزرسانی های خودکار
 • پشتیبانی رایگان 24/7 مشتری

اگر نسخه Premium را انتخاب کنید ، می توانید از نسخه پشتیبان ابری و پوشش چند دستگاه (از جمله دستگاه های تلفن همراه) نیز دریافت کنید. برخی از ویژگی های سطح بالاتر روی مک کار نمی کنند ، از جمله Norton Family ، به این معنی که احتمالاً به نسخه استاندارد چسبیده اید.

روشهای صدور صورتحساب نورتون نیز مطلوب زیادی را برای مطلوب باقی می گذارد. وقتی برای خرید محصول می روید ، یک پنجره پاپ آپ دریافت می کنید که سعی دارد شما را به خرید نرم افزار اضافی به عنوان یک بسته نرم افزاری تبدیل کند. تنها راه برای گذر از این صفحه و رسیدن به صفحه به طور منظم ، ضربه زدن به "X" در گوشه ای از پنجره بازشو است. اگر روی پیوندهای منظم برای ادامه در پنجره کلیک کنید ، با افزودنیهای موجود در سبد خرید خود به سمت پرداخت پرداخت می شوید.

سرانجام ، نوسازی خودکار فقط اجباری نیست ، نورتون هیچ اطلاعاتی راجع به سیاست های نوسازی خودکار در هنگام پرداخت ، در اختیار شما قرار نمی دهد. این امر باعث می شود ثبت نام بدون اینکه متوجه شوید فقط یک اشتراک خودکار تمدید نخواهید شد بلکه به محض بازدید از نوسازی خودکار در یک سال ، فقط یک اشتراک خودکار تمدید خواهید کرد. اگر در Norton Security Standard ثبت نام کرده اید ، حتماً تنظیمات حساب خود را به طور خودکار خاموش کنید.

طرفداران:

 • مارک مشهور و محترم
 • سطح بالایی از ضد ویروس

منفی:

 • قیمت بالا در مقایسه با رقبا
 • نیروها را تمدید می کند

بررسی کامل ما درباره Norton Security (برای ویندوز) را بخوانید.

Norton آنتی ویروس PlusSave بیش از 55٪ در برنامه های یک ساله GET DEALCoupon به طور خودکار اعمال می شود

6. امنیت سایبری ESET (پایه)

آنتی ویروس eset mac

ESET مستقر در اسلواکی دارای چندین نسخه از نرم افزار آنتی ویروس خود برای کاربران Mac است. ساده ترین ، ارزانترین گزینه ، امنیت سایبری عمومی ، دقیقاً همین است: اساسی. با قیمت 49.99 دلار (همان قیمت قیمتی که سایر رقبا در این لیست دارند) ، ESET دو مزیت مهم ارائه می دهد: محافظت در برابر بدافزارها ، و (محافظت محدود) در برابر باج افزار. ESET لیست ما را به عنوان محافظت صوتی در اختیار شما قرار می دهد ، اما از بهترین ها بسیار فاصله دارد ، از این رو موقعیت پایین تر در رتبه بندی.

ESET در نتایج اخیر AV-Test عملکرد خوبی داشته است. این نرم افزار شناسایی 100٪ از بدافزارها راه خود را ارسال کرده اند, در حالی که آن را تا حدودی پایین تر ، اما هنوز هم نمره عملکرد خوب (تاثیر سیستم). AV-Comparatives این گزینه را آزمایش نکرد ، بنابراین ما آن را در لیست خود پایین تر قرار می دهیم.

ویژگی های کلیدی ESET:

برای کاربران Mac ، نرم افزار ESET دارای ویژگی های محدودی است ، اما شامل موارد زیر است:

 • نرم افزاری ساخته شده از سیستم عامل Mac (مبتنی بر معماری ویندوز)
 • محافظت از ضد باج افزار

اگر نسخه حرفه ای خود را انتخاب کنید ، برای محافظت آنلاین فرزندان خود از ابزارهای محافظت از فایروال و نظارت والدین نیز بهره خواهید گرفت.

نرم افزار آنتی ویروس ESET Mac همانند دو انتخاب برتر ما انجام نداد ، اما هنوز تأثیر سیستم حاشیه ای داشت.

شرکت ESET بدترین روش را در تجزیه و تحلیل شیوه های صدور صورتحساب انجام داده است. این شرکت سعی دارد تا افزون های بیشتری را در پرداخت وجه از سایر گزینه های موجود در لیست فشار دهد. با این حال ، در مورد سیاست تجدید خودکار نیز مقدم است. می توانید نزدیک به پایان مراحل پرداخت ، تمدید خود را برای اشتراک خودکار انتخاب کنید.

مطمئناً ESET ترجیح می دهد کاربران را از تجدید خودکار زودتر آگاه سازد. با این وجود ، این یک جنبه مثبت برای این شرکت است که آنها اجازه می دهند قبل از نهایی شدن پرداخت ، این کار را روشن یا خاموش کنند.

طرفداران:

 • در شناسایی بدافزار بسیار مؤثر است
 • به کاربران اجازه می دهد تا در هنگام پرداخت نوسازی خودکار را انتخاب کنند

منفی:

 • وسایل اضافی را هنگام پرداخت فشار می دهد

7. Trend Micro Antivirus for Mac

روند آنتی ویروس میکرو مک

با داشتن یک امتیاز عالی از AV-Test و نمره تقریباً عالی از AV-Comparatives ، Trend Micro Antivirus برای Mac گزینه خوبی برای کاربران مک است.

AV-Test به این گزینه 18/18 داده است ، با نمرات عالی در دسته های محافظت ، عملکرد و قابلیت استفاده (مثبت کاذب). در تست های آزمایشگاهی ، 100٪ نمونه های بدافزار آزمایش شده را تشخیص داده ، تنها مقدار کمی تأثیر عملکرد را برای پردازش سیستم داشته و هیچ گونه مثبت کاذب را ارسال نمی کند..

این نرم افزار در تست های AV-Comparatives اخیر کمتر تحسین برانگیز داشت ، زیرا در تست های آزمایشگاه بیش از 40 مثبت کاذب را به دست آورد. گفت, AV-Comparatives از 3 ستاره به Trend Micro 2 داد, به طور کلی گزینه ای مناسب برای در نظر گرفتن.

ویژگی های کلیدی Trend Micro:

آنتی ویروس Trend Micro برای مک محافظت از آنتی ویروس سطح بالا و سایر ویژگی های کلیدی را ارائه می دهد:

 • مرور ایمن (به طور خودکار سایتهای مشکوک را مسدود کنید)
 • ویژگی ایمنی وب کم برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به دوربین های رایانه ای
 • محافظت از باج افزار

همچنین نرم افزار Mac Trend Micro به ترتیب برابر گزینه های برتر ، با قیمت 39.95 دلار در هر ماه برای محافظت 1 ساله در یک دستگاه واحد است. معمولاً معاملات سال اول نیز وجود دارد.

متأسفانه ، Trend Micro بخاطر شیوه های صدور صورتحساب خود اعتصاب بزرگی علیه آن ایجاد می کند. اطلاعات زیادی در مورد نوسازی خودکار هنگام خرید ندارید ، و برای یادگیری نحوه خاموش کردن نوسازی خودکار باید به سوالات متداول بروید. بعد از ورود به سیستم در تنظیمات کاربر در وب سایت Trend Micro ، می توانید خدمات نوسازی اشتراک خودکار را خاموش کنید..

طرفداران:

 • از نظر رتبه بندی و حذف دقیق ویروس

منفی:

 • تعداد قابل توجهی از مثبت کاذب در برخی از نتایج آزمایشگاه
 • تجدید خودکار را مجبور می کند و حذف نوسازی خودکار را دشوار می کند

چرا برای رایانه های Mac OS به آنتی ویروس احتیاج دارید

شما مطمئناً اولین کسی نیستید که صحت ادعای مربوط به مک ها و ویروس ها را زیر سوال می برد. DigitalTrends در مقاله ای در مورد 2015 پرسید: "آیا مک ها می توانند ویروس و بدافزار دریافت کنند؟" بوگدان بوتزاتو ، تحلیلگر ارشد تهدید الکترونیکی Bitdefender ، گفت: "جواب قطعاً بله است." "اتفاقاتی رخ داده است ، و موارد بیشتری وجود خواهد داشت." بیانیه Botezatu ممکن است کمی جالب باشد استقلال.

در واقعیت ، مطابق داده های موجود در لیست آسیب پذیری های CVE ، Mac OSX چهارمین سیستم عامل آسیب پذیر است. در حقیقت ، مک OSX دارد بیشتر از جمله آسیب پذیری نسبت به سیستم عامل های ویندوز رقیب مسن تر نسخه های ویندوز مانند ویندوز 7 ، 8 و حتی ویندوز ویستا.

طبق گفته های آزمایشگاه های مک آفی ، حملات نرم افزارهای مخرب به مکینتاش با افت فک بالا رفت 744 درصد در سال 2016. علی رغم این افزایش که عمدتاً ناشی از تبلیغات سخت افزاری است ، پرونده علیه مک اسطوره ای "عاری از ویروس" هر روز قوی تر می شود. اگرچه درست است که ، درصد ، Mac درصد درصد کمی از ویروس ها را در کامپیوترها تشکیل می دهند ، این ارتباط بیشتر با سهم بازار کوچکتر از مکینتاش با داشتن امنیت بهتر است..

NetMarketShare اظهار داشت كه تنها 3.52 درصد كل رایانه ها Mac OSX را اجرا می كنند. در حال حاضر تعداد بیشتری رایانه وجود دارد که سیستم عامل تقریباً 20 ساله ویندوز XP را اجرا می کنند.

هنوز هم وجود دارد مقداری حقیقت ادعاها. سیستم عامل های Mac OSX ماسهبازی شده اند ، به این معنی که ویروس در سیستم شما اگر ویروس رایانه ای یا بدافزار را منع کند سخت تر می شود. علاوه بر این ، ابزارهای لازم برای ایجاد بدافزار برای مکینتاش به آسانی در دسترس نیستند و به آسانی همانطور که برای دستگاههای ویندوز وجود دارد ، ایجاد می شوند و باعث می شوند که آنها آسیب پذیرتر شوند زیرا توسعه دهندگان ویروس برای تهیه نرم افزارهای مخرب به زمان و انگیزه بیشتری نیاز دارند..

با این حال ، از دید بزرگتر ، مکینتاش آنقدرها از ابتلا به ویروس اجتناب نمی کنند زیرا به دلیل کم بودن احتمال تبدیل سود ، هکرها به احتمال زیاد مورد هدف قرار نمی گیرند. مایکروسافت خاطرنشان می کند که 400 میلیون کاربر ویندوز 10 وجود دارد ، همچنین 100 میلیون کاربر اپل نیز وجود دارد. شانس تبدیل سود برای هکرها در هنگام هدف قرار دادن ماشین های ویندوز به مراتب بیشتر است. با این وجود ، با وجود 100 میلیون کاربر Mac ، این فرصت همچنان وجود دارد ، و توسعه دهندگان ویروس به طور فزاینده ای از نارضایتی کاربران Mac استفاده می کنند ، به خصوص که دستگاه های اپل در سطح بین المللی محبوب تر می شوند.

آیا برای محافظت از آنتی ویروس برای Mac خود نیاز دارید؟ پاسخ ساده این است: بله. هر کاربر Mac باید از آنتی ویروس در رایانه خود محافظت کند. سوال بزرگی که به ذهن متبادر می شود این است که بهترین آنتی ویروس برای رایانه های مک است و کاربران مک هنگام جستجو برای برنامه ضد ویروس چه چیزی را باید جستجو کنند..

بیشتر خواندن:

 • توصیه های برتر Mac VPN ما
 • صفحه اپل درباره امنیت Mac
 • گزارش های Google درباره مسائل امنیتی آیفون
 • لیست آسیب پذیری های امنیتی Mac OS X گزارش شده
 • کسپرسکی نزدیک به 6 میلیون تلاش فیشینگ را برای کاربران مک در نیمه اول سال 2019 گزارش کرده است

همچنین ممکن است دوست دارید AntivirusHow برای جلوگیری و حذف ransomwareAntivirusComputer virusus: یک لیست بزرگ از ابزارها و راهنماها AntivirusDoes Linux به آنتی ویروس احتیاج دارید؟ AntivirusWe 21 برنامه آنتی ویروس اندرویدی تست کرده و این آسیب پذیری های جدی را پیدا کرده اید

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 7