بهترین برنامه های آنتی ویروس رایگان و پولی برای دستگاه های مبتنی بر Android و Android

اکنون دستگاه های Android سهم شیر در تلفن های هوشمند و تبلت هایی را دارند که اکثر مصرف کنندگان این روزها از آن استفاده می کنند. در واقع ، از سال 2017 ، سیستم عامل آندروید بیش از 85 درصد از کل دستگاه های تلفن همراه را به خود اختصاص داده است. با وجود محبوبیت ، ریسک پذیری وجود دارد و دستگاه های Android بسیار مستعد ابتلا به ویروس نسبت به همتایان اپل iOS خود هستند.

بهترین برنامه های آنتی ویروس رایگان و پولی برای اندروید

این بدان معنا نیست که دستگاههای Android ذاتاً از دستگاههای iOS اپل مانند iPhone یا iPad بدتر هستند. معنی آن اینست که ، مانند رایانه های ویندوز ، باید با استفاده از یک برنامه ضد ویروس جامد ، از اقدامات احتیاطی اضافی نیز برای محافظت از دستگاه های اندرویدی خود استفاده کنید. و اگر قبلاً با آنچه فکر می کنید ویروس در دستگاه Android شما است ، سر و کار دارید ، می خواهید تلفن یا رایانه لوحی بدافزار خود را در اسرع وقت تمیز کنید تا از هرگونه اطلاعات احتمالی یا از بین رفتن حریم خصوصی جلوگیری کنید.

Contents

گزینه ضد ویروس چند وسیله ای را در نظر بگیرید

قبل از اینکه به نسخه های رایگان و پولی برنامه های آنتی ویروس اندرویدی فرو بروید ، یک گزینه وجود دارد که می خواهید در نظر بگیرید: برنامه های ضد ویروس چند دستگاهه. بسیاری از شرکت های امنیتی نرم افزاری اشتراک آنتی ویروس را ارائه می دهند که همه دستگاههای شما را شامل می شود - از جمله لپ تاپ ، دسک تاپ ، تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی..

در اکثر موارد ، شرکتهای نرم افزاری AV با درجه بالا و قابل اعتماد ، برنامه های اندرویدی مستقل را در فروشگاه Google Play با نسخه های رایگان و پولی ارائه می دهند. با این حال ، شما ممکن است بهتر باشد از یک شرکتی که همه دستگاه های شما را بجای فقط Android خود پوشش می دهد ، خریداری کنید. و با توجه به اینکه اشتراک همه در یک به طور معمول امکان دسترسی به برنامه Android را به عنوان بخشی از بسته فراهم می کند ، اگر قصد خرید یک برنامه آنتی ویروس با کیفیت Android را دارید ، ممکن است در این مسیر ارزش بیشتری پیدا کنید..

ابزارهای جامع همه جانبه AV که به برنامه آنتی ویروس اندرویدی موجود در بسته اشتراک دسترسی دارند:

همچنین ببینید: بهترین VPN برای Android

گنبد پاندا

Panda Security یک ابزار ضد ویروس سازگار با مصرف کننده به نام Panda Dome ارائه می دهد که برای محافظت از تمام دستگاه های شما طراحی شده است. به همین ترتیب ، پاندا گنبد یک برنامه Android را در کنار برنامه Windows خود برای قیمت اشتراک ارائه می دهد.

آنتی ویروس اندیشه پاندا گنبد

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی Panda Dome 2018 ما را بخوانید.

آنتی ویروس Bitdefender

Bitdefender یکی از بهترین ارائه دهنده های آنتی ویروس در بازار است. هنگامی که ما نرم افزار آنتی ویروس پلاس 2018 را برای ویندوز مرور کردیم ، فهمیدیم که بسیار خوب ساخته شده است. ابزار اسکن ویروس آنها بسیار مؤثر است و یکی از تهاجمی ترین (به روش مناسب) ابزارهای محافظت در زمان واقعی را که آزمایش کرده ایم.

آنتی ویروس مک bitdefender

این سرویس به شما امکان می دهد نه تنها با نسخه موبایل نرم افزار خود از دستگاه های تلفن همراه Android خود محافظت کنید بلکه می توانید سایر نصب های آنتی ویروس Bitdefender خود را نیز از برنامه تلفن همراه مدیریت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی Bitdefender Antivirus Plus 2018 ما را بخوانید.

آنتی ویروس VIPRE

ما پس از انجام آزمایش گسترده نرم افزار ، به آنتی ویروس Vipre آنرا دادیم. تنها نگرانی عمده این شرکت نرم افزاری خدمات نسبتاً ضعیف مشتری است. فراتر از این ، این شرکت هم برای رایانه های شما و هم برای دستگاه های Android که در یک اشتراک مشترک قرار گرفته اند ، محافظت می کند. برنامه AndroidRE VIPRE در فروشگاه Google Play به طور گسترده بارگیری نشده است ، در درجه اول به دلیل اینکه VIPRE خود یک شرکت کمتر شناخته شده است. با این حال ، ابزار AV آنها ابزاری است که ارزش بررسی دارد.

آنتی ویروس VIPRE بهترین آنتی ویروس اندرویدی

بررسی آنتی ویروس VIPRE ما جزئیات بیشتری درباره آنچه ارائه می دهد دارد.

آنتی ویروس مک آفی پلاس

مک آفی و ابزارهای ضد ویروس آن به خوبی شناخته شده و معمولاً مورد استفاده هم مشاغل و هم مصرف کنندگان است. در برخی موارد ، می بینید که ابزار ضد ویروس McAfee با یک رایانه شخصی و یا لپ تاپ جدید از پیش نصب شده است. همچنین با برخی از نرم افزارهای محبوب از جمله بسیاری از محصولات Abode همراه است. برای کسانی که McAfee را قبلاً خریداری کرده اند یا ممکن است در نظر دارند نرم افزار AV را خریداری کنند ، اشتراک McAfee Total Security به شما امکان می دهد آنتی ویروس را روی رایانه خود و نسخه موبایل را در دستگاه Android خود نصب کنید..

آنتی ویروس mcafee mac

می توانید در بررسی مفصل ما درباره آنتی ویروس McAfee اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آنتی ویروس کسپرسکی

کسپرسکی از طریق گزینه های امنیت اینترنت و حفاظت کامل ، پوشش را در اختیار شما قرار می دهد همه از دستگاه های شما ، از جمله دستگاه های سیستم عامل Android و حتی رایانه های Mac. به عنوان یک شرکت ، کسپرسکی نه تنها به دلیل وسایل نقلیه AV بلکه به دلیل بورس تحصیلی و تحقیق در مورد نگرانی های مربوط به امنیت اینترنت ، بطور فزاینده ای شناخته شده است و این امر به یک منبع قابل اعتماد برای محققان و مصرف کنندگان تبدیل شده است..

کسپرسکی

بررسی کامل ما در مورد آنچه ابزار همه در یک کسپرسکی ارائه کرده است ، به جزئیات جزیی می پردازد.

چگونه ما به آنتی ویروس های رایگان و پرداخت شده رتبه دادیم

برای شناسایی 10 برنامه برتر آنتی ویروس رایگان و 5 پولی برتر برای اندروید ، معیارهای زیر را بررسی کردیم:

 • تعداد نصب (بیشتر ، بهتر)
 • امتیاز کل از کاربران (از 5)
 • تعداد نظرات مشتری (بسیار مهم!)
 • کشور توسعه دهنده (مهم — جزئیات زیر)
 • حجم فایل
 • تاریخ آخرین نرم افزار به روز شد
 • ویژگی های اضافی ارائه شده است
 • استفاده از تبلیغات
 • قیمت (فقط برنامه های پرداخت شده)

برای هر برنامه Android ، تعداد بیشتری بارگیری وجود دارد معمولا به معنای این برنامه نه تنها کار می کند بلکه به طور موثری توسط هر دو تبلیغ به بازار عرضه شده است و کلمه از دهان برخی دیگر از عوامل ممکن است باعث ایجاد یک کاربر بزرگ برای یک برنامه subpar شود ، زیرا برخی از توسعه دهندگان نامفهوم تر برای بارگیری نرم افزار و استفاده از بررسی های پرداخت شده به کاربران پرداخت می کنند ، بنابراین سایر معیارها اهمیت دارند..

رتبه بندی کاربران (از 5) بسیار مهم است ، اما بیشتر وقتی می خواهیم نگاهی بیندازیم که چند نفر واقعاً رتبه بندی ستاره ها و بررسیهای مکتوب را از دست داده اند. به عنوان مثال اگر یک اپلیکیشن دارای امتیاز 4.5 ستاره و بیش از 100 میلیون بار بارگیری و در عین حال تعداد اندک بررسی و کتبی کتبی باشد ، می تواند نشانه خرید تقلب امتیاز از طرف توسعه دهنده برنامه باشد. برعکس نیز صادق است (نمره پایین ، اما تعداد زیادی از بررسی های مثبت).

آنتی ویروس اندرویدی

اندازه پرونده برای هر دستگاه تلفن همراه نیز مهم خواهد بود. در حالی که ویژگی های اضافه شده به غیر از آنتی ویروس فقط مانیتورینگ و مانیتورینگ مفید است ، نفخ ویژگی ها می تواند برنامه را عموما ناخوشایند جلوه دهد ، به خصوص اگر در دستگاه اندرویدی خود فضای محدودی دارید.

و در حالی که ممکن است یک برنامه دارای درجه بندی بالایی باشد و بارگیری های زیادی داشته باشد ، ممکن است این یک مورد باشد که در حال حاضر افراد زیادی از آن استفاده نمی کنند. به روزرسانی های اخیر مهم هستند ، نه تنها برای اطمینان از عملکرد کاربردی بلکه استفاده از آن هنوز هم ایمن است.

علاوه بر این ، ما می بینیم که توسعه دهنده برنامه در کجا واقع شده است. در حالی که ما به طور خاص براساس موقعیت مکانی تبعیض قائل نمی شویم ، برنامه های دارای بدافزار و نرم افزارهای جاسوسی احتمالاً از کشورهایی سرچشمه می گیرند که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به شدت اجرا نمی شوند. از آنجا که بسیاری از ابزارهای ضد ویروس ممکن است در فرآیند نظارت بر تلفن شما در معرض تهدید ، داده های شخصی را جمع آوری و انتقال دهند ، بسیار مهم است که به حفظ حریم شخصی داده های خود اطمینان داشته باشید.

در واقع ، گزارش سال 2014 از AV-Comparatives نگاهی به نگرانی های امنیتی ابزار AV داشت ، و به مصرف کنندگان پیشنهاد می کند که "فقط کالاهایی را از تولید کنندگان معتبر نصب کنند ، و بررسی کنند که توافق نامه مجوز هیچگونه عملکرد مشکوکی مانند اجازه دادن به همه داده های کاربر را مجاز نمی کند. این گزارش هشدار می دهد که از محصولات رایگان استفاده نکنید ، زیرا احتمال سوء استفاده از داده های کاربران وجود دارد.

برای این منظور ، برنامه هایی از کشورهایی با قوانین محافظت از داده های قوی در بررسی ما بهتر به دست آمد.

همچنین مشاهده کنید: 100+ حقایق ترسناک امنیت سایبری

10 برنامه برتر آنتی ویروس رایگان Android

هیچ چیز واقعا رایگان نیست ، بنابراین برنامه های رایگان همیشه با خطر همراه خواهند بود. برای برنامه های آنتی ویروس اندرویدی ، معمولاً این خطر وجود دارد که تا زمان بروزرسانی در سرویس پریمیوم ، یا در برخی موارد ، کم فروشی و فروش اطلاعات کاربر ، تبلیغات زیادی را انجام دهید ، عملکرد محدودی داشته باشید..

برنامه های ضد ویروس رایگان زیر برای Android بر اساس معیارهای آزمایش شده از ما علامت های نسبتاً خوبی کسب می کنند:

 1. Google Play Protect
 2. امنیت مواظب & آنتی ویروس
 3. آنتی ویروس رایگان - پاک کننده ویروس
 4. CM Security Lite - آنتی ویروس
 5. امنیت موبایل & آنتی ویروس (ESET)
 6. آنتی ویروس & امنیت موبایل - محافظ رایگان
 7. پاک کننده فوق العاده سرعت - پاک کننده آنتی ویروس & تقویت کننده
 8. سوپر تمیز کننده - آنتی ویروس ، تقویت کننده ، پاک کننده تلفن
 9. پاک کننده ویروس - آنتی ویروس ، تقویت کننده (MAX Security)
 10. Avast Antivirus 2018

ما پس از نصب ، آزمایش و رتبه بندی هرکدام ، به ما به این برنامه ها مهر تأیید داده ایم. با این حال ، همه آنها محدودیت هایی در رابطه با آنها به عنوان برنامه های رایگان دارند و ما هرجا لازم است نگرانی های عمده ای را ذکر کردیم.

Google Play Protect

قبل از اینکه به گزینه های رایگان دیگر نگاه کنیم ، باید قبل از هر چیز این واقعیت را تشخیص دهیم که دستگاه Android شما از قبل آنتی ویروس را به عنوان بخشی از برنامه Google Play Store نصب کرده است. معروف به Google Play Protect ، ابزار AV داخلی Google در حال حاضر به طور مرتب برنامه های نصب شده را اسکن می کند ، و همچنین برنامه ای را که ممکن است سعی کنید از فروشگاه Google Play نصب کنید.

آنتی ویروس اندروید گوگل پلی

اگر تهدیدی در فروشگاه Play یا برنامه ای که قبلاً نصب کرده اید قرار دارد ، Google Play Protect به شما اطلاع می دهد و به مقابله با اوضاع کمک می کند..

Google Play Protect برای حذف برنامه های مضر و محافظت از برنامه هایی که نصب کرده اید طراحی شده است. همچنین به شما اطلاع می دهد که آیا برنامه ای در فروشگاه Play بالقوه خطرناک است یا خیر. اما انواع دیگر پرونده های بالقوه مضر را که ممکن است خارج از برنامه ها وجود داشته باشد ، حذف نمی کند ، و ممکن است نتواند با طیف گسترده ای از بدافزارهای دیگر که در یک دستگاه Android قابل نصب هستند ، مقابله کند.

با باز کردن می توانید وضعیت امنیتی برنامه Android خود را بررسی کنید فروشگاه Google Play, سپس با کلیک بر روی دکمه منو (سه خط در سمت چپ بالای صفحه).

آنتی ویروس اندرویدی محافظت می کند

از آنجا کلیک کنید بازی محافظت کنید.

آنتی ویروس اندرویدی

سپس می توانید وضعیت امنیتی برنامه و دستگاه خود را مشاهده کرده و در صورت احساس شدن از بررسی ، اسکن را اجرا کنید.

با توجه به وجود Google Play Protect (یک ویژگی نسبتاً ناشناخته) ، بسیاری از نگرانی های امنیتی شما توسط سیستم عامل Android شما بدون هیچ گونه نرم افزار اضافی مورد نیاز در حال حاضر اداره می شوند. و کاملاً رایگان است با این حال ، ممکن است حفاظت بیشتری برای محافظت از دستگاه شما مورد نیاز باشد ، بنابراین با توجه به محدودیت های Play Protect ، ارزش افزودن گزینه های رایگان و رایگان اضافی را دارد..

امنیت مواظب & آنتی ویروس

شانس بسیار خوبی وجود دارد که شما از امنیت امنیتی جستجو کرده اید & آنتی ویروس من به عنوان یک کاربر معمولی اندرویدی ، حتی این گوشی را از قبل در تلفن های مختلف Android از پیش نصب کرده ام. امنیت مواظب & آنتی ویروس یکی از معتبرترین ابزارهای آندروید AV است که در فروشگاه Google Play موجود است و بله ، با قیمت کم و بصورت رایگان در دسترس است. با این حال ، نسخه رایگان نسبتاً محدود است ، و در حالی که Lookout نمی تواند از نسخه رایگان با تبلیغات سود ببرد ، این یک نسخه پولی با ویژگی توسعه یافته را ارائه می دهد که کاملاً صریح و روشن ، فقط کمی در سمت قیمت مناسب.

امنیت مراقبت از آنتی ویروس اندرویدی

آمارهای کلیدی این برنامه در اینجا آمده است:

 • رتبه کاربر: 4.4 از 5
 • بارگیری ها: 100 میلیون+
 • # رتبه بندی مشتری: 948،404
 • حجم فایل: 9.62 مگابایت
 • ویژگی های اضافی: آره
 • کشور توسعه دهنده: ایالات متحده آمریکا
 • اخرین بروزرسانی: مارس 2018
 • پشتیبانی تبلیغاتی ؟: نه
 • نسخه پریمیوم ؟: آره

یک چیز مسلم است ، Lookout Security & آنتی ویروس قطعاً خوب به نظر می رسد. و با این مزیت افزودنی که هیچ تبلیغاتی رابط شما ایجاد نمی کند ، تجربه ای لذت بخش تر است.

به صورت رایگان ، برنامه Security Security ، Locate Tools را دریافت خواهید کرد (در صورت از دست دادن دستگاه Android یا به سرقت رفتن آن) و مشاور سیستم. هرکدام از این موارد حفاظت کافی از دستگاه اندرویدی شما برای جلوگیری از مزاحمان و سارقان را فراهم می کند.

هشدارهای سرقت با استفاده از GPS برنامه شما کار می کند. اگر دستگاه از بین رفته یا به سرقت رفته است ، می توانید در Lookout.com به حساب کاربری خود وارد شوید و پیدا کنید که دستگاه شما در کجا واقع شده است. حتی می توانید دستگاه را از راه دور قفل کرده و پاک کنید. (تمام تلفنهای Android دارای مدیر Android هستند که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید ، به این معنی که شما حتی بدون Lookout نیز آن گزینه را دارید.)

اگر می خواهید برخی از محافظت در برابر سرقت اضافه شده ، مانند قفل های اتوماتیک هنگام برداشتن سیم کارت خود را ، یا اگر چندین بار کد رمزگذاری شکست خورده وجود دارد ، باید هزینه اشتراک حق بیمه را بپردازید.

برای نیازهای اصلی شما ، Lookout ویژگی های امنیتی را ارائه می دهد که بدافزار را اسکن می کند و حتی در برابر نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم ، Droppers های برنامه ، ربات ها ، شارژر (برنامه هایی که کیف پول دیجیتالی شما را بدون دانش شما شارژ می کند) محافظت می کند ، روی کلاهبرداری ، سوءاستفاده ها ، ریسک نرم افزارها ، دسترسی به ریشه ، فعال کننده های root ، اسپم ، نرم افزارهای جاسوسی ، وسایل نظارتی ، کلاهبرداری تلفات ، تروجان ها و سایر آسیب پذیری ها. این یک لیست بسیار گسترده از محافظت برای است رایگان.

امنیت نگاه ضد ویروس androi

اگر می خواهید ویژگی های خود را گسترش دهید ، به یک حساب پولی نیاز خواهید داشت. حق بیمه از 2.99 دلار در هر ماه شروع می شود ، اما اگر می خواهید نظارت بر هویت ، نظارت بر رسانه های اجتماعی ، 24 ساعت از 7 ساعت ترمیم ، و 1 میلیون دلار حمایت از سرقت هویت (بله ، آنها به طور جدی بیمه سرقت شناسه را می فروشند) ، باید هزینه پرداخت کنید. 9.99 دلار در هر ماه یا 99 دلار در سال (تخفیف اعمال می شود).

Lookout واقعاً یک برنامه کاملاً رایگان است. عدم تبلیغات آن را در بین بهترین گزینه ها قرار می دهد ، بنابراین اگر قبلاً آن را در Android خود از قبل نصب کرده اید ، ممکن است با آن هماهنگ شوید. در غیر این صورت ، ممکن است بخواهید آن را به گزینه خود تبدیل کنید.

آنتی ویروس رایگان - پاک کننده ویروس

به دلایل زیادی در لیست ما بالا می رود ، آنتی ویروس رایگان - پاک کننده ویروس بسیار خوب و خوشبختانه است کم اهمیت برنامه با مقدار زیادی به کسانی که می خواهند یک ابزار AV رایگان ارائه دهند.

آنتی ویروس رایگان آنتی ویروس

در اینجا آمار تجزیه و تحلیل ما آورده شده است:

 • رتبه کاربر: 4.4 از 5
 • بارگیری ها: 50 میلیون+
 • # رتبه بندی مشتری: 987،489
 • حجم فایل: 6.25 مگابایت
 • ویژگی های اضافی: آره
 • کشور توسعه دهنده: ایالات متحده آمریکا
 • اخرین بروزرسانی: مه 2018
 • پشتیبانی تبلیغاتی ؟: آره
 • نسخه پریمیوم ؟: نه

این یک انتخاب عالی برای هرکسی است که فضای کمتری داشته باشد و نیازی به ابزار AV با تعداد زیادی کرک اضافی نداشته باشد. همانطور که از تصاویر زیر مشاهده می کنید ، آنتی ویروس رایگان - Virus Cleaner دارای رابط کاربری بسیار خوب و فکری است. و اگرچه واقعاً از تبلیغات پشتیبانی می کند ، دریافتیم که تبلیغات غیر قابل مشاهده است اکثر از زمان آنها بعد از انجام هر کاری بیشتر ظاهر می شوند ، اما می توانید به راحتی از آنها خارج شوید.

آنتی ویروس رایگان

در حالی که در درجه اول به عنوان یک اسکنر و مانیتور در زمان واقعی عمل می کند ، یک ویژگی مرتب برای این ابزار عملکرد ضد گوش دادن است. از طریق این گزینه می توانید داده های شخصی خود را از برنامه های استراق سمع دور نگه دارید و تماس گیرنده های احتمالی اسپم را شناسایی کنید. علاوه بر این ، شما می توانید اسکن عمیق را با این ابزار انجام دهید.

در حالی که خود برنامه تا حدودی اندک است ، به نظر می رسد می توانید ویژگی های دیگری مانند آن را بارگیری کنید استاد باحال, دکتر WiFi, مسدود کننده تماس بگیرید و باتری سبز به عنوان برنامه های جداگانه این ویژگی های اضافی کاملاً کاملاً توضیحی است که به شما در مدیریت بهتر تلفن شما کمک می کند.

عجیب و غریب ، آنتی ویروس رایگان - پاک کننده ویروس شامل یک برنامه اطلاع رسانی آب و هوا است. احتمالاً قبلاً از یکی استفاده کرده اید ، بنابراین می توانید این ویژگی را تغییر دهید خاموش در تنظیمات علاوه بر این ، برخی از ویژگی های برنامه فقط کمی می توانند به کار خود ادامه دهند ، اما می توانید تمام ویژگی های اضافی را در تنظیمات خاموش کنید. تنها چیزی که باید با آن رقابت کنیم ، تبلیغات است.

به طور کلی ، آنتی ویروس رایگان - پاک کننده ویروس از ما امتیاز بالایی می دهد. اگر می توانید تبلیغات کمی آزار دهنده را تحمل کنید ، این یک برنامه کاملاً ساخته شده است.

CM Security Lite - آنتی ویروس

اگرچه این امر به دلیل قرار گرفتن در یکی از کشورهای مظنون به امنیت (چین) کاهش یافت ، اما CM Security Lite - آنتی ویروس در واقع چیزهای زیادی برای ارائه کسانی که مایل به کنار گذاشتن این نگرانی هستند ، ارائه می دهد. به طور خاص ، این برنامه کوچکترین ابزار AV Android است که صرفاً با 1.14 مگابایت به آن نگاه می کنیم. برای کسانی که فضای تلفن بسیار محدودی دارند ، این احتمال وجود دارد که به یکی از بهترین ابزارهای ضد ویروس اندرویدی برای بدون در نظر گرفتن مراجعه کنند..

امنیت آنتی ویروس آندروید cm

بر اساس معیارهای ما ، چگونه CM Security Lite - آنتی ویروس مطابقت دارد:

 • رتبه کاربر: 4.6 از 5
 • بارگیری ها: 10 میلیون+
 • # رتبه بندی مشتری: 254،752
 • حجم فایل: 1.14 مگابایت
 • ویژگی های اضافی: نه
 • کشور توسعه دهنده: چین
 • اخرین بروزرسانی: ژانویه 2018
 • پشتیبانی تبلیغاتی ؟: نه *
 • نسخه پریمیوم ؟: نه

اگر اطلاعات فوق را مرور کرده اید ، ممکن است متوجه شده باشید که CM Security Lite - آنتی ویروس نه تنها کوچک است بلکه دارای آگهی رایگان نیز می باشد و خدمات پریمیومی ارائه نمی دهد. این بخشی از چیزی است که به آن کمک کرده تا در لیست ما بسیار بالا قرار بگیرد ، و این در واقع تنها برنامه آنتی ویروس برای اندرویدی است که ما به آن نگاه کردیم که با آن معیارهای بسیار باریک متناسب است.

ادعای "بدون آگهی" باعث می شود که به یک معنا یک اسب شاخدار تبدیل شود ، اما داستان از این واقعیت ظریف تر است. توسعه دهنده برنامه با ادعای "بدون تبلیغات" می شود زیرا هیچ تبلیغاتی برای سرویس های خارجی وجود ندارد. در عوض ، این برنامه برخی از ویژگی های اضافی را که ممکن است بخواهید امتحان کنید ، تبلیغ می کند که در واقع پلاگین چند برنامه دیگر است که شرکت ارائه می دهد ، از جمله مهم ترین آنها استاد امنیتی - آنتی ویروس ، VPN ، AppLock ، تقویت کننده. این برنامه با پشتیبانی تبلیغاتی است و گزینه حق بیمه پرداختی دارد.

سانتی متر آنتی ویروس عمر آندروید

بنابراین در حالی که این دو برنامه در واقع موجودات جداگانه ای از یک شرکت هستند ، مقدار کمی خوراک از یکی به برنامه دیگر وجود دارد. با این حال ، برای اهداف ما ، CM Security Life - آنتی ویروس به عنوان ابزار ضد ویروس بدون پرداخت آگهی تبلیغاتی خود کار می کند ، به خصوص با توجه به اینکه "تبلیغات" از آنچه که ما آزمایش کردیم کاملاً خارج است..

به دلیل کوچک بودن آن ، کاری که این برنامه انجام می دهد ساده است: اسکن های مخرب و محافظت از سیستم در زمان واقعی. این عملکرد در مقیاس کوچک ، آن را برای کسانی که نیازی به ویژگی های اضافی زیادی ندارند ، خوب می کند.

گفته می شود ، به دلیل برخی فعالیت های سایه دار با برخی از برنامه های دیگر که منتشر می کنند ، نگرانی های کمی با Cheetah Mobile ، توسعه دهنده این برنامه وجود دارد..

بلافاصله پس از خرید برنامه ای به نام QuickPic ، این شرکت شروع به بارگیری داده های کاربر روی سرورهای خود کرد. توسط این شرکت پلیس آندروید بخاطر برخی از شیوه های سایه دار خود و سایر برنامه ها نیز تماس گرفته شده است. به طور خاص ، آنها متهم شده اند که برنامه هایی با کیفیت پایین را نصب می کنند که فقط تبلیغاتی را در دستگاه های کاربران بارگذاری می کنند. مجدداً ، این برنامه از یک توسعه دهنده چینی است ، به این معنی که در طی بررسی ما کمی مورد توجه قرار گرفته است و به دلیل پایین بودن استانداردهای حفظ حریم خصوصی برای داده های کاربر در کشور اصلی خود ، نمره کلی آن را نشان داده است..

با این حساب ، CM Security Lite - آنتی ویروس را با یک دانه نمک مصرف کنید. این یک برنامه نسبتاً خوب است و با نوع تبلیغی که معمولاً با توسعه دهنده مرتبط است بارگیری نشده است. اما هنگامی که توسعه دهنده شهرت بدی برای این نوع فعالیت دارد ، باید بدانید که وارد چه کاری می شوید.

امنیت موبایل & آنتی ویروس (ESET)

ESET یکی از معدود سازندگان آنتی ویروس مشهور است که برنامه رایگان آن لیست ما را ساخته است. این برنامه با پشتیبانی خوبی از کاربران و رتبه بندی بسیار بالایی از مشتریان ارائه می شود.

آنتی ویروس اندرویدی

در اینجا نحوه امنیت موبایل ESET آورده شده است & آنتی ویروس اندازه گیری شده:

 • رتبه کاربر: 4.7 از 5
 • بارگیری ها: 10 میلیون+
 • # رتبه بندی مشتری: 550،885
 • حجم فایل: 9.95 مگابایت
 • ویژگی های اضافی: آره
 • کشور توسعه دهنده: ایالات متحده آمریکا
 • اخرین بروزرسانی: آوریل 2018
 • پشتیبانی تبلیغاتی ؟: نه
 • نسخه پریمیوم ؟: آره

این برنامه افزودنی آنتی ویروس تنها با توجه به اینکه یک توسعه دهنده مشهور مانند ESET دارد ، فقط از این واقعیت رنج می برد که به مدت 30 روز بارهای از ویژگی های خوب را تحریک می کند. در این مدت ، ESET به شما امکان می دهد نسخه برتر برنامه آنها را امتحان کنید ، پس از آن از همه چیز به جز ابزارهای ضروری AV قفل نخواهید شد. با این وجود ، ESET دارای ابزار AV با کیفیت برای کاربران Android است ، بنابراین همه چیز بد نیست.

با آزمایش نسخه حق بیمه ، اسکن آنتی ویروس و مانیتور در زمان واقعی ، ابزاری ضد سرقت که از GPS دستگاه ، ضد فیشینگ ، قفل برنامه ، پیام کوتاه و فیلتر کردن تماس و یک ویژگی ممیزی امنیتی استفاده می کنید..

آنتی ویروس اندرویدی

در طول دوره آزمایشی ، باید خود را با ESET راضی نگه دارید و دائماً 70٪ تخفیف را برای خدمات حق بیمه و یا به احتمال زیاد تبلیغات بیشتری برای حق بیمه پس از آن بخواهید. اما در کل این اپلیکیشن هنوز از نظر فنی بدون آگهی و با رابط کاربری جذاب بسیار جذاب است.

امنیت موبایل & آنتی ویروس از ESET برای کسانی که می خواهند Android AV را به صورت رایگان و از یک منبع معتبر تا حد امکان محافظت کنند ، گزینه بسیار مناسبی است.

آنتی ویروس & امنیت موبایل - محافظ رایگان

آنتی ویروس Trustlook & Mobile Security - Free Protector یک مدعی تعجب آور در بازار آنتی ویروس اندرویدی است. برای مبتدیان ، این شرکت در میان انگشت شماری از خدمات قابل اعتمادتر است که ابزارهای AV را در فروشگاه Google Play ارائه می دهد. نرم افزار آنتی ویروس اندرویدی این شرکت نه تنها از رتبه بندی ها و بازبینی های خوبی برخوردار نیست ، بلکه در گذشته ابزار تاییدیه ای از AV-Test دریافت کرده است. متأسفانه ، AV-Test هیچ بازخوردی در مورد آنتی ویروس ارائه نداده است & امنیت موبایل - محافظ رایگان از سال 2015.

اعتماد به نفس android antivirus

در مورد چگونگی اندازه گیری این سرویس براساس معیارهای ما ، در اینجا نتایج آورده شده است:

 • رتبه کاربر: 4.4 از 5
 • بارگیری ها: 10 میلیون+
 • # رتبه بندی مشتری: 477،587
 • حجم فایل: 6.27 مگابایت
 • ویژگی های اضافی: آره
 • کشور توسعه دهنده: ایالات متحده آمریکا
 • اخرین بروزرسانی: آوریل 2018
 • پشتیبانی تبلیغاتی ؟: آره
 • نسخه پریمیوم ؟: نه

عجیب ، برنامه Trustlook ظاهری شبیه به آن را با مشکوک مشابه با CM Security LM Cheetah Mobile به اشتراک می گذارد. فراتر از آن ، به نظر می رسد که عملکردها و ویژگیها به خوبی کار می کنند. این برنامه به عنوان یک "محافظ رایگان" به کلمه خود صادق است. هیچ گزینه ای برای پرداخت ویژگی ها وجود ندارد ، و پس از یک دوره آزمایشی مانند برنامه های پولی مانند ESET ، از ویژگی ها قفل نمی شوید.

فراتر از پاک کننده آنتی ویروس ، چند ویژگی دیگر را خواهید یافت ، اگرچه هیچ کدام به ویژه غیر معمول نیستند. گزینه "تقویت کننده تلفن" با آزاد کردن برخی از رم و صرفه جویی در مصرف باتری ، به تلفن شما سریعتر کار می کند. تقویت کننده تلفن همان کاری را انجام می دهد که اکثر این نوع برنامه ها انجام می شود: برخی از برنامه های باتری را خاموش می کند ، "آشغال" را پاک می کند و با مجبور کردن حالت های آماده به کار و بارها بر مصرف برق تأثیر می گذارد..

اعتماد به نفس آنتی ویروس اندرویدی

پاک کننده آشغال به شما کمک می کند تا از پرونده های ناخواسته دستگاه خود خلاص شوید. مدیر برنامه اکثراً غیر ضروری است زیرا هیچ عملکردی را که در Android موجود نیست ارائه نمی دهد. و یک ویژگی قفل برنامه به شما امکان می دهد تا با استفاده از گذرواژه از برنامه های خاصی که ممکن است خطر حریم خصوصی داشته باشند ، محافظت کنید.

با تشکر از رابط صاف ، به طور کلی بازخورد کاربر خوب و تأثیر بسیار محدود تبلیغات ، آنتی ویروس & امنیت موبایل - محافظ رایگان قطعاً یک ابزار AV رایگان برای بررسی است.

پاک کننده فوق العاده سرعت - پاک کننده آنتی ویروس & تقویت کننده

Super Speed ​​Cleaner همه از نظر ظاهری یک اپلیکیشن تا حدودی سؤال برانگیز دارد ، هم از نام و هم از نظر ویژگی کم کیفیت موجود در فروشگاه Play. با این حال ، یک برنامه نسبتاً مؤثر در پشت آن همه این ابزار AV را در رده های مختلف بالا می برد. دارای بیش از 10 میلیون بار بارگیری ، نمره کاربر نزدیک به ایده آل است و از یک توسعه دهنده برنامه در کشوری است که با داده های کاربر قابل اعتماد تر است (هنگ کنگ).

بهترین برنامه های آنتی ویروس رایگان و پولی برای دستگاه های مبتنی بر Android و Android

در اینجا آمده است که چگونه Super Speed ​​Cleaner - Cleaner Antivirus Cleaner تمام معیارهای ما را معیارهای ما قرار داد:

 • رتبه کاربر: 4.7 از 5
 • بارگیری ها: 10 میلیون+
 • # رتبه بندی مشتری: 386234
 • حجم فایل: 7.03 مگابایت
 • ویژگی های اضافی: آره
 • کشور توسعه دهنده: هنگ کنگ
 • اخرین بروزرسانی: آوریل 2018
 • پشتیبانی تبلیغاتی ؟: آره
 • نسخه پریمیوم ؟: آره

این موردی است که شما ممکن است در همان خانواده CM Antivirus Lite و محافظ رایگان Trustlook در نظر بگیرید. این برنامه مجموعه ای مشابه از ویژگی های (پاک کننده ناخواسته ، تقویت تلفن ، خنک شدن باتری / تلفن ، ابزار اسکن آنتی ویروس و محافظت در زمان واقعی) را دارد. روشی که Super Speed ​​Cleaner تبلیغات خود را به نمایش می گذارد بسیار مشابه است ، با یک جعبه تبلیغاتی کوچک در بالا گوشه بالا سمت راست.

Super Speed ​​Cleaner نسبت به بسیاری از رقبای خود از ویژگی های بیشتری برخوردار است. تماس مکالمه بطور خودکار تماسها را مسدود می کند ، تماس را فعال می کند و پاسخ پیام را خودکار می کند. در حالی که بازی می کنید ، ویژگی "تقویت کننده بازی" RAM را در مکان های دیگر آزاد می کند.

آنتی ویروس تمیز کننده سرعت فوق العاده

آنچه در مورد این برنامه دوست نداریم این است که یک برنامه جداگانه "One-Tap Boost" را در کنار برنامه معمولی نصب می کند. در حالی که به نظر می رسد همه چیز خوب کار می کند ، و تبلیغات اکثراً از دسترس خارج نمی شوند ، افزودن برنامه های اضافی به دستگاه شما بدون اجازه شما هرگز مطلوب نیست.

سوپر تمیز کننده - آنتی ویروس ، تقویت کننده ، پاک کننده تلفن

Super Cleaner - به نظر می رسد آنتی ویروس ، تقویت کننده ، تلفن پاک کننده در همان خانواده از برنامه های CM Lite ، Super Speed ​​Cleaner و بسیاری موارد دیگر قرار دارد. با این وجود ، این برنامه دارای برخی از ویژگی های متمایز در مورد آن است که شاید بخواهید آنها را در نظر بگیرید. مهمتر از همه ، این واقعیت است که بسیاری از آزمایشات بو را که می تواند به آن صعود کند ، به 10 لیست برتر منتقل می کند.

آنتی ویروس فوق العاده تمیز کننده اندیشه

در اینجا نحوه اندازه گیری Super Cleaner آورده شده است:

 • رتبه کاربر: 4.7 از 5
 • بارگیری ها: 50 میلیون+
 • # رتبه بندی مشتری: 1،422،129
 • حجم فایل: 14.03 MB
 • ویژگی های اضافی: آره
 • کشور توسعه دهنده: ایالات متحده آمریکا
 • اخرین بروزرسانی: مه 2018
 • پشتیبانی تبلیغاتی ؟: آره
 • نسخه پریمیوم ؟: نه

Super Cleaner یک برنامه ضد ویروس است ، بله ، اما بسیار بیشتر از آن است. اثبات آن در نام و همچنین صفات ویژگی ها است. برنامه حذف آنتی ویروس استاندارد و همچنین موارد زیر را به شما می دهد: Junk Cleaner ، Cache Cleaner ، تقویت کننده تلفن ، تقویت کننده بازی ، کولر CPU ، قفل برنامه و مدیر برنامه.

از این گذشته ، برنامه هاوک برنامه نویس ویژگی جدیدی جالب در آینده وعده می دهد: Facebook Junk Cleaner. فیس بوک تمایل دارد از فضای قابل توجهی در دستگاه تلفن همراه استفاده کند ، و یک پاک کننده آشغال به طور خاص برای فیس بوک از ویژگی های جذاب برخوردار است..

آنتی ویروس فوق العاده تمیز کننده اندیشه

ابزار آنتی ویروس هاوک برنامه لیست ما را تشکیل می دهد ، اما چیز خاصی نیست. هر آنچه را که برنامه ارائه می دهد نسبتاً از نوع آسیاب است. همه ابزارها کار می کنند ، اما شما با استفاده از هیچ یک از ابزارهای دیگر AV چیزی پیدا نمی کنید. با وجود 50 میلیون بارگیری و تعداد زیادی رتبه بندی مثبت ، این شرط بی خطر است ، حتی اگر برنامه کمی نفخ باشد.

پاک کننده ویروس - آنتی ویروس ، تقویت کننده (MAX Security)

پاک کننده ویروس - آنتی ویروس ، تقویت کننده از MAX Security یک رابط کاربری نسبتاً بی عیب و نقص را در یک محیط بدون آگهی ارائه می دهد. اگرچه می توانید برای ساختن این آگهی رایگان ، مقداری پول تهیه کنید ، اما واقعاً نیازی به این کار ندارید. ما در طول آزمایش متوجه نشدیم که تبلیغات به هیچ وجه مزاحم باشند. فراتر از آن ، برنامه به سرعت برای دستیابی به اسکن ها و محافظت های مختلف موجود در آن کار می کند ، همه از آنتی ویروس استاندارد و ابزار نظارت بر زمان واقعی پشتیبانی می شوند.

پاک کننده ویروس آنتی ویروس اندرویدی

در اینجا نحوه ویروس پاک کننده - آنتی ویروس ، تقویت کننده با توجه به معیارهای ما آورده شده است:

 • رتبه کاربر: 4.7 از 5
 • بارگیری ها: 10 میلیون+
 • # رتبه بندی مشتری: 307،753
 • حجم فایل: 6.99 مگابایت
 • ویژگی های اضافی: آره
 • کشور توسعه دهنده: هنگ کنگ
 • اخرین بروزرسانی: آوریل 2018
 • پشتیبانی تبلیغاتی ؟: آره
 • نسخه پریمیوم ؟: آره

با محصول MAX Security تعداد دیوانه ای از ویژگی های رایگان را دریافت می کنید. در کنار اسکن ویروس و محافظت در زمان واقعی ، MAX Security شامل: قفل برنامه ، Wi-Fi تقویت ، تست سرعت Wi-Fi ، مرور ایمن ، سازماندهی اطلاع رسانی ، پیام خصوصی (محافظ پیام) ، مدیر برنامه ، دستیار تماس (خوب برای مسدود کردن) تماس ها و شماره ها) ، محافظت از باتری ، اسکنر پرونده ، تقویت کننده بازی ، مانیتور داده ها و دزد اطلاعات (چک هایی که برنامه ها هنگام استفاده از صفحه از قفل صفحه استفاده می کنند).

بله ، این ویژگی های زیادی دارد به نوعی ، MAX Security مدیریت همه آنها را به یک برنامه با اندازه کمتر از 7 مگابایت محدود می کند. این کار با داشتن یک طراحی بسیار حداقلی ، بلکه همچنین با نداشتن همه ویژگی های نصب شده در ابتدا انجام می شود. به عنوان مثال ، هنگامی که من سعی کردم تقویت کننده را اجرا کنم ، متوجه شدم که این برنامه بدون اجازه من یک برنامه جداگانه "One-Tap Booster" را بر روی تلفن من نصب کرده است.

پاک کننده ویروس آنتی ویروس اندرویدی

گذشته از این ، شاید از بهترین ویژگی های این برنامه ، تمایل سازنده برای پاسخ دادن به بازخورد منفی به صورت مثبت در صفحه فروشگاه Google Play خود باشد. این چیزی است که همیشه دوست داریم آن را ببینیم ، و در واقع ویژگی بارز یک توسعه دهنده خوب است.

توجه داشته باشید: MAX Security از ONE App Ltd چند کلون از برنامه خود را در فروشگاه Google Play از جمله Virus Cleaner 2018 - Antivirus Boost ، Super Antivirus Cleaner & تقویت کننده - پاک کننده MAX و MAX - پاک کننده تلفن & آنتی ویروس بین این برنامه ها تفاوت کمی وجود دارد ، بنابراین از هر کدام که احساس می کنید بیشتر مناسب شماست استفاده کنید. ONE App LTD به احتمال زیاد فروشگاه Play را با کلون هایی از همان برنامه با استفاده از نام برنامه های کمی متفاوت برای انتشار سهم بازار خود و گرفتن عبارات جستجوی مختلف ، در فروشگاه اسپم می کند..

Avast Antivirus 2018

آه ، اوست. ما خوشحال شدیم که این ابزار AV را به جمع 10 مورد برتر تبدیل کرده و لیست خود را از بهترین برنامه های ضد ویروس برای اندروید قرار دادیم. Avast مجموعه ای از ابزارهای آنتی ویروس بسیار مطلوب و بسیار کاربردی برای برنامه های دسک تاپ تولید می کند. آنتی ویروس رایگان آنها به همان اندازه مناسب است که ممکن است تصور کنید ، به خصوص با بیش از 100 میلیون بار دریافت.

آنتی ویروس آندروید avast

Avast Antivirus 2018 با تمام علائم زیر روبرو شد:

 • رتبه کاربر: 4.5 از 5
 • بارگیری ها: 100 میلیون+
 • # رتبه بندی مشتری: 5،076،967
 • حجم فایل: 16.79 مگابایت
 • ویژگی های اضافی: آره
 • کشور توسعه دهنده: جمهوری چک
 • اخرین بروزرسانی: آوریل 2018
 • پشتیبانی تبلیغاتی ؟: آره
 • نسخه پریمیوم ؟: آره

در حالی که بسیاری از توسعه دهندگان مشهور AV نسخه های رایگان و بدون تبلیغات ارائه می دهند ، Avast تصمیم گرفت آگهی های مربوط به محصول خود را درج کند. این مسئله خیلی زیاد نیست. Avast از پاپ آپ جلوگیری می کند ، و در عوض ، در هنگام انجام یا استفاده از ویژگی های مختلف ، مانند هنگام اجرای اسکن ویروس ، در بخشی از صفحه نمایش ظاهر می شود..

رابط کاربری به خوبی ساخته شده است ، اگرچه هنوز از بسیاری جهات شبیه به بسیاری از ابزارهای AV در لیست برنامه های کاربردی مشابه است.

Avast نسخه قابل توجهی را به نسخه قابل توجهی فشار می دهد ، اما به این ترتیب با گوسفند بیش از حد مزاحم این کار را نمی کند. این نسخه عمدتا نسخه پرداخت شده را در کنار ویژگی هایی که برای قفل قفل کردن آن به نرم افزار (Pro) نیاز دارید تبلیغ می کند (حذف تبلیغات ، قفل برنامه). به صورت رایگان ، ابزارهای AV ، ضد سرقت ، Photo Vault ، امنیت Wi-Fi و تستر سرعت Wi-Fi را دریافت خواهید کرد. Avast یک محاکمه آزاد 14 روزه دارد که ویژگی های ضد سرقت و Photo Vault را پس از پایان جلسه آزمایشی از بین می برد.

آنتی ویروس آندروید avast

این ویژگی Avast را در لیست پایین تر از ویژگی های اضافی قرار می دهد ، اما هنوز هم برنامه ای با کیفیت برای آنچه می پردازید (چیزی) نیست. و در حالی که کمی غیر معمول است که برای به دست آوردن ویژگی ای که بسیاری از دیگر رقبا به صورت رایگان می دهند (یعنی App Locker) به شما پرداخت می شود کمی عجیب است ، شما حداقل از این امر حمایت می کنید که Avast یک توسعه دهنده خوب و معتبر باشد..

5 برنامه برتر آنتی ویروس پولی که برای آندروید در نظر گرفته شده اند

همانند برنامه های ضد ویروس رایگان ، برنامه های پرداخت شده اندرویدی را می توان در مورد ویژگی های آنها ، وضعیت به روزرسانی نسخه ، رتبه بندی ها ، تعداد بارگیری ها ، بررسی ها و قابلیت اطمینان در حفاظت از داده ها قرار داد. برای برنامه های پرداخت شده ، ما در دو معیار جدید افزودیم: هزینه و روش پرداخت (هزینه اشتراک و پرداخت یک بار یا هر دو). کاملاً بدیهی است ، هرچه کیفیت بالاتر و هزینه پایین تر باشد ، بهتر است.

علاوه بر این ، ما برخی از معیارهای خود را آرام کردیم تا استخر گسترده تری برای کار داشته باشیم. از آنجا که کمتر برنامه های قابل اعتماد با پرداخت AV برای Android وجود دارد ، ما به برنامه هایی اجازه داده ایم که کمتر از 1 میلیون بار دریافت داشته باشند..

در نهایت ، بسیاری از برنامه های رایگان با نسخه های پرداخت شده در لیست بهترین برنامه های آنتی ویروس پرداخت شده ما قرار گرفتند ، اگرچه باید برای خودتان تعیین کنید که آیا مزایایی در پرداخت آن وجود دارد یا خیر. از این گذشته ، بسیاری از برنامه های پرداخت شده فقط حذف تبلیغات با هزینه را ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر شامل لیست گسترده ای از ویژگی هایی هستند که برای باز کردن قفل می پردازید..

برنامه های ضد ویروس پرداخت شده اندرویدی زیر این برش را ایجاد کردند:

 1. Avast Antivirus 2018
 2. پاک کننده فوق العاده سرعت - پاک کننده آنتی ویروس & تقویت کننده
 3. Avira Antivirus Security 2018
 4. استاد امنیتی - آنتی ویروس ، VPN ، AppLock ، تقویت کننده VIP
 5. V3 Mobile Security - قفل AntiMalware / Booster / Apps

از آنجایی که بیشتر این ابزارها در لیست رایگان ما قرار دارند ، نگرانی اصلی شما این خواهد بود که آیا این برنامه ارزش قیمت یک نسخه بدون آگهی را دارد یا خیر. با این حال ، تعداد کمی از این برنامه ها در لیست های ما جدید هستند و یک بررسی کوتاه دقیق تر مشابه آنچه را که در بخش برنامه های رایگان خواهید یافت دریافت کرده اند.

Avast Antivirus 2018

همانطور که در بالا پوشیده شد ، بیشتر آنچه با Avast Antivirus 2018 دریافت می کنید قبلاً با نسخه رایگان تبلیغاتی همراه است. اگر ارتقا را انتخاب کنید ، قفل برنامه ، ضد سرقت ، Photo Vault و تجربه‌ای بدون آگهی دریافت خواهید کرد. خوشبختانه ، Avast از هرگونه روش پرداخت گیج کننده جلوگیری می کند. سالانه هزینه خدمات را پرداخت خواهید کرد و هزینه سالانه در واقع بسیار ناچیز است. هنوز ، آیا تجربه بدون آگهی و ویژگی های اضافی ارزش قیمت دارند؟ این برای شما تصمیم می گیرد فراتر از آن ، Avast یکی از بهترین ابزارهای پرداختی را که می خواهید در فروشگاه Google Play پیدا کنید ، فراهم می کند.

هزینه: 11.99 دلار (در هر سال) یا 2.99 دلار (در هر ماه)

روش شارژ: اشتراک - سالانه یا ماهانه

پاک کننده فوق العاده سرعت - پاک کننده آنتی ویروس & تقویت کننده

پاک کننده فوق العاده سرعت Hyper Speed ​​مملو از امکانات است. اگر هزینه کمی بپردازید ، می توانید همه آنها (آنتی ویروس ، قفل برنامه ، تقویت کننده بازی و دیگران) را بدون تبلیغات دریافت کنید. با توجه به اینکه این برنامه در لیست ما برای ابزارهای با کیفیت AV رایگان وجود دارد ، به راحتی آن را در اینجا نیز ایجاد می کند. با این حال ، فقط درصورتی که عاشق این برنامه هستید و از تبلیغات متنفر هستید ، فقط می خواهید پرداخت کنید. در غیر این صورت ، صرفاً برای از بین بردن تبلیغات ، ارزش پرداخت مبلغی تا حدودی بالا را ندارید ، به ویژه به دلیل اینکه پرداخت مبتنی بر اشتراك است و هزینه یك بار هم نیست.

هزینه: 11.99 دلار (در هر سال) یا 1.99 دلار (در هر ماه)

روش شارژ: اشتراک - سالانه یا ماهانه

استاد امنیتی - آنتی ویروس ، VPN ، AppLock ، تقویت کننده VIP

ما قبلاً اشاره کردیم که Security Master - آنتی ویروس ، VPN ، AppLock ، Booster VIP نسخه پرداخت شده CM Lite است. Security Master به خودی خود یک برنامه رایگان تبلیغی با نسخه پرداخت شده است ، اما آنچه را که CM Lite ارائه می دهد گسترش می یابد (به همین دلیل است که برنامه دیگر ‘Lite نامیده می شود).

آنتی ویروس تمیز کننده سرعت فوق العاده

خواهید فهمید که Master Security Security - آنتی ویروس ، VPN ، AppLock ، Booster یکی دیگر از برنامه های Cheetah Mobile است (مانند CM Lite) ، اما هم با پشتیبانی تبلیغاتی و هم با یک برنامه پولی. این لیست برای بهترین برنامه های AV رایگان ایجاد نمی شود ، اما لیست برنامه های پرداخت شده را تبدیل می کند.

در سطح اساسی ، استاد امنیتی بسیار شبیه CM Lite است ، فقط با گسترش گسترده ای از ابزارها و ویژگی ها. استاد امنیتی همچنین برای تأیید محافظت از AV-Test تمبر تأیید گرفت ، اگرچه AV-Test این قابلیت را برای استفاده پذیری کم کرد. طبق AV-Test ، این برنامه تعداد زیادی هشدار کاذب را ارائه می دهد.

تا آنجا که معیارهای تست ما را برآورده می کند ، نحوه کارشناسی ارشد امنیت متناسب است:

 • رتبه کاربر: 4.7 از 5
 • بارگیری ها: 500 میلیون+
 • # رتبه بندی مشتری: 24،669،135
 • حجم فایل: 14.25 مگابایت
 • ویژگی های اضافی: آره
 • کشور توسعه دهنده: چین
 • اخرین بروزرسانی: آوریل 2018
 • پشتیبانی تبلیغاتی ؟: آره
 • نسخه پریمیوم ؟: آره

بدون پرداخت هزینه برای این برنامه ، اسکن آنتی ویروس و محافظت در زمان واقعی ، AppLock ، تمیز کردن پرونده های ناخواسته ، کولر CPU ، پاک کننده اعلان ، تقویت کننده تلفن ، محافظت از باتری ، تقویت کننده بازی ، امنیت پیام ، امنیت Wi-Fi ، مرور ایمن ، و دسترسی محدود به SafeConnect VPN. این کاملا رایگان است ، و ممکن است به تنهایی به عنوان یک نسخه رایگان گزینه خوبی باشد.

استاد امنیت آنتی ویروس اندرویدی

پرداخت وضعیت VIP ، تجربه ای بدون آگهی ، برنامه ریزی تقویت شده و 200 مگابایت استفاده از VPN را به شما می دهد. با این حال ، خرید "حق بیمه" در VPN نامحدود فرو می رود.

طرح های قیمت گذاری Cheetah Mobile تا حدودی پیچیده است ، و نگرانی هایی درباره VPN از این شرکت وجود دارد ، به ویژه با توجه به سابقه کم ستاره تر آن با استفاده از داده های کاربر.

این تقسیم قیمت است.

VIP استاندارد

هزینه: 2.99 دلار (در هر ماه) ، 4.99 دلار (در هر 3 ماه) 12.99 دلار (در هر سال)

روش شارژ: اشتراک - سالانه یا ماهانه

حق بیمه VIP

هزینه: 11.99 دلار (در هر ماه) ، 20.99 دلار (در هر 3 ماه) 35.99 دلار (در هر سال)

روش شارژ: اشتراک - سالانه یا ماهانه

با این قیمت ها ، استاد امنیتی Cheetah Mobile از جمله ابزارهای گران قیمت AV برای Android است. این که آیا آیا این قیمت برای شما ارزش دارد یا نه ، بستگی به این دارد که آیا شما واقعاً به تقویت برنامه ریزی شده ، VPN نامحدود یا بدون تبلیغات نیاز دارید؟.

اگر برای VPN در آن هستید ، این کار را نکنید. گزینه های VPN بهتر و قابل اعتماد تر وجود دارد. اگر واقعاً به یک VPN در کنار ابزار AV خود احتیاج دارید ، فقط از نسخه رایگان Security Master استفاده کنید و یک VPN با کیفیت بالاتر ، قابل اعتماد مانند ExpressVPN یا NordVPN را بارگیری و نصب کنید. هر دو برنامه برای دستگاه های Android دارند.

Avira Antivirus Security 2018

اگرچه آن را در لیست محصولات AV رایگان ما قرار نداده است ، Avira Antivirus Security 2018 در واقع به کاربران این امکان را می دهد که از برنامه اندرویدی خود به صورت رایگان استفاده کنند. و با کیفیت و تجربه ای که Avira در جدول به ارمغان می آورد ، شانس خوبی وجود دارد که بتوانید این گزینه را به عنوان گزینه برو به رایگان خود انتخاب کنید ، حتی اگر در جمع 10 نفر برتر نباشد.

آنتی ویروس آویرا اندیشه

چرا Avira جزو 10 تیم برتر نبود؟ بیشتر به دلیل این که سایر برنامه ها بارگیری بیشتری دارند ، رتبه بندی کمی بهتر کاربران ، اندازه پرونده های کوچکتر دارند و اخیراً در طول تست ما کمی به روز شده اند. گفته می شود ، به راحتی می توانست آن را در لیست 20 لیست برتر قرار دهد.

ابزار AV Avira با لیست طولانی از ویژگی های با کیفیت ، از بهترین گزینه های موجود در بازار برای گزینه های پرداخت شده است. در اینجا چگونگی اندازه گیری آن در معیارهای نمره گذاری منظم ما آورده شده است:

 • رتبه کاربر: 4.5 از 5
 • بارگیری ها: 10 میلیون+
 • # رتبه بندی مشتری: 502،180
 • حجم فایل: 15.17 مگابایت
 • ویژگی های اضافی: آره
 • کشور توسعه دهنده: آلمان
 • اخرین بروزرسانی: آوریل 2018
 • پشتیبانی تبلیغاتی ؟: آره
 • نسخه پریمیوم ؟: آره

به صورت رایگان ، Avira یک برنامه با تبلیغات عالی پشتیبانی می کند که یک ابزار اسکن ، محافظت در زمان واقعی و چند ویژگی مفید را در اختیار شما قرار می دهد. این موارد شامل ضد سرقت ، حفاظت از هویت (به شما امکان می دهد یک لیست عمومی از نقض داده ها را برای آدرس ایمیل خود جستجو کنید) ، مسدود کننده تماس ، و یک مشاور دزدی دریایی که به شما امکان می دهد بدانید که برنامه های دستگاه شما دارای امنیت محدود هستند..

آنتی ویروس آویرا اندیشه

اگر هزینه ارتقاء Avira را بپردازید ، این شرکت برای جلوگیری از هک دوربین ، محافظت از میکروفون و جلوگیری از هک شدن صدا و محافظت از وب برای محافظت از دستگاه خود در حین مرور وب ، به حفاظت از دوربین می اندازد. Avira همچنین تبلیغات را حذف می کند ، مرتباً پایگاه داده آنتی ویروس خود را به روز می کند ، و به مشتریان پرداخت پشتیبانی فنی می دهد.

درمورد قیمت گذاری ، آنچه Avira برای ارائه ارائه می دهد:

هزینه: 11.99 دلار (در هر سال)

روش شارژ: اشتراک - سالانه

قیمت Avira را در بین گزینه های ارزان تر در دسترس قرار می دهد. برای خدمات و ویژگیهای اضافه شده آن یا هر ماه فقط 0.99 دلار در سال ، 11.99 دلار پرداخت خواهید کرد.

V3 Mobile Security - قفل AntiMalware / Booster / Apps

با 5 میلیون بار دانلود ، امتیاز 4.5 از 5 و مهر تأیید AV-Test در کنار آن ، Ahn Labs با برنامه امنیتی V3 Mobile Security خود افتخارآفرینی زیادی دارد. همانطور که با چندین گزینه دیگر در لیست برنامه های پرداخت شده ما ، V3 Mobile Security یک نسخه رایگان ارائه می دهد که آن را در 10 برنامه برتر آنتی ویروس رایگان ما قرار نداده است ، اما نسخه پرداخت شده آن به علائم مناسب رسیده تا لیست 5 برتر ما تمام شود.

v3 آنتی ویروس امنیتی اندروید موبایل

با توجه به اینکه ، در اینجا تفصیلی برای این برنامه و نحوه قرار گرفتن در معیارهای رتبه بندی ما آورده شده است:

 • رتبه کاربر: 4.5 از 5
 • بارگیری ها: 5 میلیون+
 • # رتبه بندی مشتری: 54،581
 • حجم فایل: 12.7 مگابایت
 • ویژگی های اضافی: آره
 • کشور توسعه دهنده: کره جنوبی
 • اخرین بروزرسانی: آوریل 2018
 • پشتیبانی تبلیغاتی ؟: آره
 • نسخه پریمیوم ؟: آره

یکی از بهترین موارد در مورد این برنامه این واقعیت است که به شما می گوید همه چیز قبل از نصب باید به دستگاه شما دسترسی داشته باشد. با حرکت اخیر به سمت شفافیت بیشتر در نحوه استفاده از خدمات از داده های خود ، AhnLab پیش از بازی جلوتر بود. و در واقع ، بسیاری از برنامه های مشابه بدون مجبور به درخواست جلوی آنها یا به وضوح این مجوزها را دریافت می کنند.

گفته می شود ، V3 Mobile Security به دسترسی بسیار زیادی نیاز دارد. باید موافقت کنید که مجوزهای لازم را برای سرپرست دستگاه ، سابقه دستگاه و برنامه ، مخاطبین ، پیام کوتاه ، تلفن ، دوربین ، مکان ، شناسه دستگاه و اطلاعات تماس ، سنسور اثر انگشت (در صورت داشتن) به آنها بدهید ، سایر برنامه ها را بکشید (صفحه پوشش) ، دسترسی به اعلان ها ، خریدهای درون برنامه و اطلاعات حساب. این 13 مجوز لازم برای اعطای آن به هر بخش مهمی از سیستم عامل تلفن شما است.

بلافاصله پس از بارگیری ، می توانید اسکن بدافزار را انجام دهید. برنامه به جلوگیری از لبخند کمک می کند ، محافظت از حریم خصوصی برنامه ها و فایل ها را اضافه می کند ، و دارای بهینه ساز حافظه است. خارج از آن ، V3 Mobile Security شامل یک اسکنر URL برای آزمایش لینک های مشکوک ، اسکنر کد QR ، مشاور مشاوره حفظ حریم خصوصی (بررسی می کند که هر برنامه در دستگاه شما چه مجوزهایی دارد) ، پاک کننده حریم خصوصی ، گالری مخفی (برای عکس های مخفی) ، تماس با بلوک ، تقویت کننده ( برای بازگرداندن برخی از قدرت پردازش با حذف فرآیندهای ناخواسته) ، برنامه قفل کردن برنامه ، آیا مزاحم نشوید (سکوت در تماس ها ، اعلان ها ، هشدارها با برنامه) و گزارش هفتگی برای فعالیت.  

v3 آنتی ویروس امنیتی اندروید موبایل

بنابراین برای این ویژگی ها چه هزینه ای پرداخت خواهید کرد؟ هیچ چی. AhnLab همه این موارد را بصورت رایگان ارائه می دهد. با این حال ، این برنامه از تبلیغات پشتیبانی می کند ، بنابراین گزینه های پرداخت شده صرفاً برای خلاص شدن از شر تبلیغات هستند.

در اینجا آنچه AhnLab برای برنامه خود ارائه می دهد آورده شده است:

هزینه: 0.99 دلار (ماهانه) یا 1.49 دلار (یک بار ، 30 روزه)

روش شارژ: اشتراک - ماهانه یا یک بار

آیا هزینه آن ارزش دارد؟ شاید نه. این یکی از بهترین برنامه های پردرآمد است ، اما حتی ممکن است نیازی به پرداخت هزینه آن نباشد. در ابتدا تبلیغات تقریباً وجود ندارند ، در حالی که این برنامه یک تجربه با کیفیت را به صورت رایگان ارائه می دهد.

آیا واقعاً به آنتی ویروس اندرویدی احتیاج دارم؟?

جواب ساده در اینجا بله است. اما کمی پیچیده تر از این است.

اندروید فقط است اغلب بی خطر

اگرچه دستگاه های اندرویدی نسبت به دستگاه های iOS بسیار مستعد ابتلا به ویروس هستند ، اما این دو سیستم عامل به طور مشابه ساخته شده اند. نحوه کار هر دو سیستم عامل Android و iOS باعث می شود که ویروس کار سختی را برای انجام هر کاری یکبار در دستگاه شما انجام دهد. مانند iOS ، Android مبتنی بر هسته لینوکس است و از روندی معروف به sandboxing برای محافظت از امنیت سیستم شما استفاده می کند.

با استفاده از ماسهبازی ، هر برنامه در هارد دیسک دستگاه شما نقطه خاص خود را دارد و بدون مجوزهای لازم که به آن داده شده است ، نمی تواند با سایر برنامه ها در تعامل باشد. در حقیقت ، هر برنامه ای که نصب می کنید مجبور است از انجام مجوزهای زیادی بخواهد. به همین دلیل خواهید فهمید که پس از نصب یک برنامه در Android ، ممکن است مجوز دسترسی به سایر قسمتهای تلفن شما ، مانند دوربین یا لیست مخاطبین را بخواهد.

به عنوان مثال Sandboxing باعث می شود Android به طور ذاتی از ویندوز ایمن تر باشد ، اما سیستم عامل را از ویروس یا هک شدن آزاد نمی کند. هکرها همانند ویندوز به دلیل تعداد کاربرانی که دارند ، تمایل به ترجیح دادن اندرویدی دارند ، بنابراین هکرها تمایل دارند با جدیت کار کنند تا روشهای امنیتی را پیدا کنند. به همین ترتیب ویروس های زیادی در خارج وجود دارند که می توانند به یک دستگاه Android حمله کنند ، یا با یک برنامه منفرد و گرفتن مجوز ، یا با یافتن راه هایی در مورد روش sandboxing..

(FYI: دستگاههای اپل همچنین از ماسهبازی استفاده می کنند ، که غیرقابل تحمل نیست ، همانطور که توسط بسیاری از برنامه نویسان برنامه و محققان امنیتی پیدا شده است.)

بنابراین ، در حالی که طراحی اولیه Android شما از اثربخشی ویروس ها تا حدودی جلوگیری می کند ، تعداد زیاد کاربران اندرویدی ، همراه با نقاط ضعف امنیتی موجود ، نرم افزار آنتی ویروس را برای دستگاه Android خود یک ضرورت واقعی می کند..

همچنین شما می توانید آنتی ویروس را دوست دارید بهترین برنامه های حذف ، شناسایی و اسکنر روت کیت رایگان آنتی ویروس10 ابزارهای ویروس رایگان و حذف نرم افزارهای مخربAntivirus8 انواع متداول نرم افزارهای مخرب توضیح داده شده در EnglishAntivirus ساده چگونه اسکن یک وب سایت برای تروجان و سایتهای هک شده

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1

Adblock
detector