بررسی رایگان آنتی ویروس AVG

آنتی ویروس رایگان AVG ، به نظر من ، اغلب به نظر می رسد چیزی بیش از وسیله نقلیه برای ترغیب کاربران به روز رسانی به یکی از محصولات امنیتی پرداخت شده شرکت نیست..

در حالی که این یک حرکت تجاری قابل فهم است ، ارتقاء مداوم برای ارتقاء به عنوان جهنمی در نسخه های قبلی AVG Free آزار دهنده است ، بنابراین این شرکت نیز در سال 2015 تغییر کرده است.?

حداقل نیاز سیستم - آیا در دستگاه شما اجرا خواهد شد?

AVG موارد زیر را به عنوان حداقل نیاز سیستم برای اجرای برنامه ذکر می کند:

  • سیستم عامل: ویندوز XP ، 7 ، 8 ، 8.1. هیچ اشاره ای به سازگاری ویندوز 10 نشده است.
  • CPU: Intel Pentium 1.5 Ghz یا بهتر
  • حافظه (RAM): 1 گیگابایت رم (512 مگابایت برای XP)
  • ادویه دیسک سخت رایگان موجود است: 950 MB

با کمال تعجب ، صفحه مورد نیاز سیستم AVG Free در مورد پشتیبانی از سیستم عامل های 32 و یا 64 بیتی اشاره ای نمی کند. 

من فرض می کنم که قطعاً 32 بیتی پشتیبانی می شود و در آزمایش من نمی تواند هیچ مشکلی در مورد نصب 64 بیتی ویندوز 7 خانه را تأیید کند ، اما خوب است که برخی از کلمات رسمی را در آن نمره مشاهده کنید.

نصب و راه اندازی

به عنوان یک برنامه رایگان AVG Free شما را با یک حلقه ارائه می دهد تا به محض اینکه بارگیری کنید آن را بارگیری کنید - برای به دست آوردن آن باید به CNET گزاف گویی کنید.

نکته قابل توجهی وجود ندارد ، اما این یک نگاه اجمالی به آینده است - یک صفحه بارگیری شامل بیش از چند تبلیغ.

بهترین-شروع-برای-AVG-

بعد از مرور دقیق دکمه های مختلف جذاب که هر چیزی را به جز آنچه شما می خواهید بارگیری کنید ، یک دکمه کوچک منجر به بارگیری یک فایل اجرایی کوچک می شود.

این مورد را باز کنید و وارد یک نصب کننده شوید که به سرعت از شما می خواهد زبان خود را انتخاب کنید و شرایط و ضوابط شرکت را بپذیرید.

سپس این برنامه سعی خواهد کرد با پیش فرض گزینه دیگری - بارگیری گزینه جایگزین شرکت (پرداخت شده برای آن) از اینترنت ، آنتی ویروس رایگان را نادیده گرفته و شما را راهنمایی کند..

به AVG توجه دارد!

پس از این ، نصب 69 مگابایت شروع شده است ، که حدود 3 دقیقه طول می کشد تا روی i3 NUC ​​فروتن من بارگیری و نصب شود..

پس از اتمام نصب AVG Free ، یک صفحه وب باز شد که به من این فرصت را می دهد تا نسخه رایگان آنتی ویروس AVG فروشنده را برای Android دریافت کنم. من گفتم که ممنون نیستم زیرا من چنین دستگاه هایی ندارم.

رابط

هنگامی که رابط برای اولین بار ظاهر می شود ، چندین چیز وجود دارد که چشم شما را به خود جلب می کند ، اما زیبایی شناسی آن ممکن است اولین چیزی نباشد که به ذهن می رسد.

اولین چیزی که شما احتمالاً آن را مشاهده خواهید کرد ، سریعاً فوری برای نصب نوار ابزار ASK است.

AVG-ASK

ممکن است شما این نوع "محافظت از وب" را دوست داشته باشید ، اما من کسی را که می شناسم ، و یا دوست ندارم.

به خودتان لطف کنید و کادر را علامت بزنید و پیشنهاد را رد کنید.

ثانیا ، حتما توجه خواهید کرد که حدود یک چهارم رابط توسط یک بنر گرفته شده است و به شما می گوید آزمایشی رایگان محدود است و فرصتی برای خرید برنامه کامل به شما ارائه می دهیم.

اینکه این مسئله قبل از هرگونه اطلاعاتی در مورد ایمنی سیستم من جلب توجه کند ، ناامید کننده بود.

AVG- رابط اول

فراتر از این ، رابط کاربری کاملاً جذاب است ، با استفاده از یک طرح رنگی سیاه ، خاکستری و سبز که در هنگام هشدار دادن به شما در هر مسئله ای ، از رنگ قرمز به جلوه عالی استفاده می کند..

مناطق اصلی که می خواهید با برنامه به آنها نگاه کنید بر روی صفحه اصلی نمایش داده شده است که همیشه مفید است اما همیشه توسط بعضی از فروشندگان امنیتی طراحی نشده است.

ویژگی های امنیتی

در نگاه اول AVG Antivirus Free 2015 به نظر می رسد که مملو از ویژگی های جالب است اما کمی سریع در جستجوی آن ممکن است برداشت های اول شما را خنثی کند..

حتی اگر یک فایروال با افتخار از صفحه اصلی هشدار داده می شود ، در واقع وجود ندارد - این یک اختیاری اضافی است.

به همین ترتیب ضد هرزنامه.

و به نظر من این کار خوبی نیست.

مطمئناً ، متوجه می شوم که نباید انتظار داشته باشید که این مؤلفه ها در یک برنامه آنتی ویروس قرار بگیرند ، و من این را بدست می آورم که AVG به دنبال پول درآوردن است - از همه اینها یک تجارت است - اما راهی که در مورد آن می رود به نظر من گمراه کننده است.

جدا از این ، این برنامه البته شامل یک اسکنر آنتی ویروس و همچنین امکان اسکن پیوندهای وب و رسانه های اجتماعی و محافظت در برابر ایمیل های مخرب است..

امنیت AVG-رایانه

ابزارهای دیگر

فراتر از اصول اولیه ، AVG Antivirus Free 2015 مقدار کمی ارائه می دهد.

تنها ابزار یادداشت دیگر یک اسکنر برای بارگیری ، حفاظت از هویت است که عملکردی است که نرم افزارهای نصب شده را برای رفتار مشکوک اسکن می کند و امکان برنامه ریزی اسکن ها و بروزرسانی های چک را دارد..

آیا چنین کمبود ابزار اضافی به معنای این است که شما باید این مطالعه را مرور کنید و به جای آن یک برنامه آنتی ویروس پرداخت کنید?

لزوماً - برنامه های پرداخت شده ویژگی های بیشتری را برای یک قیمت ارائه نمی دهند اما اگر مجبورید بپرسید که آیا واقعاً از آنها استفاده خواهید کرد ، احتمالاً در وهله اول پول خود را هدر می دهید.

در عوض ، من می گویم که یک برنامه ضد ویروس رایگان می تواند برای برخی از افراد کاملاً مناسب باشد.

تا زمانی که محافظت کافی را ارائه دهد ...

اثربخشی به عنوان یک راه حل امنیتی

همه برنامه های آنتی ویروس به طور یکسان ایجاد نمی شوند.

برخی از آنها رایگان هستند ، برخی دیگر نه.

اما اینکه هزینه نرم افزار امنیتی خود را بپردازید یا خیر ، باید بتوانید حداقل به یک سطح حمایت کافی اعتماد کنید.

متأسفانه ، AVG Antivirus Free 2015 کمی در این زمینه نقش مهمی دارد.

طبق آزمایشگاه تست مستقل AV-Test ، این برنامه تنها در دو آزمون از چهار تست خود ، 100٪ به دست آورد و 96٪ و 98٪ را برای محافظت در برابر حملات بدافزار 0 روزه در دنیای واقعی و شناسایی بدافزارهای رایج کشف شده در 4 مورد آخر انتخاب کرد. هفته ها به ترتیب.

از نظر محافظت ، عملکرد و قابلیت استفاده ، AV-Test AVG را به عنوان یکی از پایین ترین اجرا کنندگان با امتیاز 14.5 از 18 به دست آورد.

در تست سریع خودم - من بعد از نصب برنامه ، اسکن کامل را انجام دادم - روند 7 دقیقه ای (سریع!) با AVG به پایان رسید و به من گفت تهدید حذف شده است.

با توجه به این واقعیت که در حال نصب بر روی ویندوز 7 که به تازگی نصب شده و به روز شده بود ، کار می کرد کاملاً تعجب آور بود.

پس چه چیزی پیدا کرد؟ جالب اینجاست که پرونده خنثی شده درایور مانیتور Dell من بود.

عجیب ، ها?

تأثیر سیستم

پس از اینکه کمی نرم افزار به آن بخشید ، خوب است که بررسی را به یک یادداشت بسیار مثبت تر پایان دهیم.

هنگام اسکن ، استفاده از حافظه در واقع بسیار کم است. به همین ترتیب ، CPU به سختی در هر نقطه در طی فرآیند مالیات می گیرد که هر هسته کمتر از 40٪ از زمان استفاده می شود.

اسکن سریع و چند وظیفه ای است در حالی که اجرای آنها به هیچ وجه مشکلی نیست - هیچ کندی در هر مورد مشاهده نشد.

AVG قطعاً از این نظر تأثیر می گذارد هرچند با توجه به اینكه توانایی های تشخیص آن به هیچ وجه بهترین نیستند.

برداشت کلی

AVG Antivirus Free 2015 کمی از کیسه های مختلط است.

نکته اصلی فروش این واقعیت است که رایگان است و شما نمی توانید از ارزش دریافت شده از محصولی که هیچ هزینه ای برای آن ندارد ، خیلی شکایت کنید.

نصب این برنامه آنتی ویروس روی دستگاه شما مطمئناً گامی در جهت صحیح است در حالی که به هیچ وجه از هیچگونه محافظت از نرم افزار امنیتی استفاده نمی کنید ، اما در تشخیص یا خنثی کردن نرم افزارهای مخرب بهترین نیست حتی با مقایسه با سایر برنامه های رایگان.

فروش آپلود شده ای که در همه اوقات قابل توجه است و فقدان ابزارهای اضافی را اضافه کنید ، اضافه می کنید و به چیزی که به نظر من کمی غیرقابل تصور است ، واگذار شده است.

اتلاف کامل فضای نیست ، اما همانطور که معلم مدرسه قدیمی من غالباً می گفت ، می توانست بهتر عمل کند.

از AVG بازدید کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − 8 =

Adblock
detector