بررسی Bitdefender Antivirus Plus 2018: ابزاری بطور شگفت آور قوی برای مصرف کنندگان

در سال 2015 ، نگاهی دقیق به نسخه Antivirus Plus 2016 Bitdefender مشاهده کردیم. در این بررسی ، ما به نرم افزار AV 10/10 دادیم ، و آن را بخاطر ویژگی های غنی ، اسکن موثر و حذف ویروس ، رابط کاربری کم اثر و سهولت استفاده از آن ستایش کردیم. و در حالی که ما آن را کمی پایین تر از قیمت بالای آن عنوان کردیم ، اما در نهایت دریافتیم که نسخه 2016 قطعاً ارزش خرید دارد.


اما از آخرین بررسی ما بیش از دو سال گذشته است و Bitdefender اکنون به نسخه نرم افزار 2018 خود رسیده است. آیا برنامه برنده جایزه آنتی ویروس پلاس هنوز هم خاص خود را دارد؟ پاسخ کوتاه بله است. نسخه Bitdefender Antivirus Plus 2018 را از طریق تست های دقیق خود قرار داده ایم تا مشخص کنیم که آیا هنوز هم مطابق نام آن زندگی می کند.

READER Deal: 50٪ صرفه جویی در آنتی ویروس Bitdefender Plus

حداقل نیاز سیستم - آیا در دستگاه شما اجرا خواهد شد?

Bitdefender برای اجرای نرم افزار Antivirus Plus 2018 الزامات اساسی سیستم خود را به روز کرده است:

 • سیستم عامل: ویندوز 7 SP1 | ویندوز 8 | ویندوز 8.1 | ویندوز 10
 • CPU: پردازنده 1.6 گیگاهرتز
 • حافظه (رم): 1 گیگابایت
 • فضای هارد دیسک رایگان موجود: 1.5 گیگابایت فضای خالی

تنها تغییر بزرگ در نسخه 2018 Bitdefender نسبت به نسخه 2016 این است که این شرکت بطور رسمی ویندوز XP و ویندوز ویستا را از ارائه آن حذف کرده است. با توجه به اینکه کمتر از 5 درصد از کاربران ویندوز هنوز در این سیستم عامل ها هستند ، مقصر بودن Bitdefender به دلیل ادامه کار دشوار است.

Bitdefender توصیه می کند معماری سیستم زیر:

 • CPU: پردازنده یا معادل آن Intel CORE 2 Duo (2 گیگاهرتز)
 • حافظه (رم): 2 گیگابایت
 • فضای هارد دیسک رایگان موجود: 2 گیگابایت فضای رایگان

ممکن است بخواهید هنگام اجرای آنتی ویروس پلاس در رایانه ای که تنها حداقل شرایط را برآورده می کند ، از محدودیت های سیستم مورد نظر خود آگاه باشید. حتی یک برنامه کارآمدتر مانند Bitdefender می تواند باعث شود یک دستگاه قدیمی تر یا با قدرت کم کار کند ، و برای برنامه های AV که به ویژه هنگام تلاش برای اجرای اسکن های کامل سیستم صادق است..

فرآیند ثبت نام Bitdefender Antivirus Plus

در زمان بررسی نسخه 2016 این محصول ، ما شروع به بررسی روند ثبت نام محصول کرده ایم. همانطور که از تجربه و آزمایش آموخته ایم ، برخی از شرکت های AV در هنگام ثبت نام ، شیوه های تجارت غیر دوستانه را درگیر می کنند. این شیوه ها اغلب به صورت خدمات افزونه ناخواسته صورت می گیرد که به قیمت اشتراک و سیاست های تجدید خودکار اشتراک پنهان اضافه می شود. برای یک فرآیند ثبت نام آنتی ویروس برای اینکه مصرف کننده باشد ، باید از موارد زیر جلوگیری کند:

 • فشار بیش از حد بسیاری از خدمات افزونه غیر ضروری
 • وادار کردن کاربران به صفحات مختلف قبل از رسیدن به صفحه نهایی شدن خرید (برخی خدمات از چندین صفحه برای فشار دادن خدمات افزونه استفاده می کنند).
 • انتخاب خودکار خدمات افزودنی هنگام ثبت نام
 • ثبت نام خودکار مشتریان برای تمدید خودکار یا عدم انتخاب مجدد خودکار قبل از خرید مشکل است

در این زاویه ، Bitdefender کمی از کیسه های مختلط است. می توانید Bitdefender را از طریق وب آنها یا از طریق پیشنهاد تخفیف خریداری کنید. از طریق پیشنهاد تخفیف ، Bitdefender یک بسته 1 دستگاه / سال / سال (خوب) با 19.99 دلار در سال ارائه می دهد.

READER Deal: 50٪ صرفه جویی در آنتی ویروس Bitdefender Plus

آنتی ویروس bitdefender به همراه کد تخفیف

پس از انتخاب دکمه "اکنون بخرید" ، Bitdefender شما را به صفحه نهایی شدن خرید می برد. در اینجا ، ما چندین ترفند خرید را پیدا می کنیم که دقیقاً وحشتناک نیستند ، اما ترجیح داده نمی شوند. به عنوان مثال ، Bitdefender دارای نوسازی خودکار است که به طور خودکار در پرداخت می باشد. همچنین روشن نمی کند که می توانید تمدید خودکار را تغییر دهید ، اما اگر می توانید روی گزینه "بسته خودکار" فقط در زیر گزینه بسته خود کلیک کنید ، می توانید نوسازی خودکار را تغییر دهید. به نفع آن ، Bitdefender اطمینان می دهد که متن در اینجا بزرگ ، جسورانه و دشوار است.

آنتی ویروس bitdefender plus

Bitdefender تعداد معینی از خدمات افزایشی را نیز به صورت عمده پرداخت می کند ، که اکثر آنها به احتمال زیاد نیازی به آن ندارید. با این وجود ، هیچ یک از اینها به طور خودکار به اشتراک شما اضافه نمی شود ، که عالی است.

تا آنجا که روند ثبت نام پیش می رود ، Bitdefender بیشترین پیشنهاد را نمی کند پرداخت Bitdefenderرویکرد کارآمد و سازگار با مصرف کننده ای که ما دیده ایم ، اما از بدترین حالت فاصله دارد. تا زمانی که وقت خود را طی مراحل ثبت نام کنید ، نرم افزار AV را فقط به روشی که می خواهید خریداری و بارگیری کنید.

نصب و راه اندازی

نصب Bitdefender Antivirus Plus 2018 بسیار آسان است ، اما زمان نصب شما متفاوت خواهد بود. پس از بارگیری و اجرای برنامه نصب ، Bitdefender سپس برنامه کامل را بارگیری می کند. از آنجا ، باید نصب کامل برنامه را انجام دهید ، که سیستم شما را در طی فرآیند ویروس ها اسکن می کند. اگر روی سیستمی که قبلاً به ویروس آلوده شده است نصب می کنید ، روند آن را کند می کند و ممکن است لازم باشد رایانه خود را مجدداً تنظیم مجدد کنید..

آنتی ویروس bitdefender plus

به دلیل نرم افزار متضاد ، روند نصب شما نیز می تواند کند شود. اگر از قبل نرم افزار آنتی ویروس دیگری در رایانه خود دارید ، ممکن است Bitdefender قبل از ادامه آن نرم افزار آن را حذف یا غیرفعال کند ، که احتمالاً برای تکمیل مراحل کار مجدداً سیستم را شامل می شود. با این وجود ، تضاد نرم افزاری با Windows Defender پیدا نخواهید کرد ، اما به گونه ای طراحی شده است که بدون تعارض باشد. در عوض ، سایر ابزارهای شخص ثالث ممکن است باعث ایجاد درگیری شوند.

اگر از نرم افزار فیلترشکن یا نظارت والدین استفاده می کنید ، ممکن است Bitdefender از شما بخواهد آن نرم افزار را از دستگاه خود حذف کنید. این می تواند یک نزاع نرم افزاری نسبتاً قابل توجه برای شما ایجاد کند ، به خصوص اگر قبلاً هزینه نرم افزار نظارت والدین را پرداخت می کنید.

نیاز به حذف برخی از نرم افزارهای فعلی خود ، مانند مانیتور والدین بسیار مشکل ساز است. در مورد نظارت والدین ، ​​مشاور والدین Bitdefender شامل AV Plus 2018 نمی شود. برای به دست آوردن مشاور والدین ، ​​باید به اینترنت امنیت 2018 یا Total Security 2017 ارتقا دهید. در واقع ، Bitdefender شما را مجبور می کند تا نرم افزار خود را حذف کنید. ممکن است در حال حاضر هزینه پرداختی را انجام دهید ، فقط برای بارگیری و نصب یک برنامه AV که دارای مانیتور والدینی است که نمی توانید از آن استفاده کنید مگر اینکه نسخه را ارتقا دهید. در حالت ایده آل ، Bitdefender نباید چنین کاری کند.

من در طول آزمایش متوجه شدم که می توانید سیستم را تا حدودی بازی کنید. بعد از نصب نرم افزار نظارت والدین و نصب AV Plus ، بعداً مانیتور والدین پرداخت شده خود را دوباره نصب کردم. وولا! کار کرد به نظر می رسد که درگیری نرم افزار فقط هنگام نصب بوجود آمده است ، اما پس از نصب AV Plus ، هیچ درگیری بیشتر صورت نگرفته است. اگر من سعی کردم مانیتور والدین Bitdefender را در کنار نرم افزار شخصی خودم اجرا کنم ، ممکن است دوباره به وجود بیاید ، اما برای AV Plus مهم نیست که پس از نصب این درگیری حل شود..

آنتی ویروس bitdefender plus

در مورد من ، ما نرم افزار نظارت والدین را در تمام رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه خود نصب می کنیم. اگر متوجه شدید با نرم افزار نظارت والدین یا سایر نرم افزارها اختلاف نظر دارید ، سعی کنید پس از نصب Bitdefender AV Plus دوباره آن برنامه ها را دوباره نصب کنید..

همچنین مشاهده کنید: بهترین نرم افزار کنترل والدین

آنتی ویروس bitdefender plus

درگیری نرم افزاری سناریوی غیر معمولی با نرم افزار AV نیست ، بنابراین این یک مورد نیست بزرگ نگرانی با Bitdefender AV Plus. به عنوان کاربر نهایی ، ممکن است شما نیاز به وزن جوانب مثبت و منفی در حذف برخی از نرم افزارهای متضاد داشته باشید تا به ابزارهای مؤثر AV دسترسی پیدا کنید.

بدون درگیری ، نصب فقط حدود 5 دقیقه طول کشید.

آنتی ویروس bitdefender plus

با این کار ، نرم افزار آنتی ویروس Bitdefender شما باید نصب و آماده رفتن شود. در واقع ، احتمالاً متوجه خواهید شد که فوراً کار کند. شما ممکن است بلافاصله پس از اتمام نصب پیامی در مورد وضعیت امنیتی wifi خود دریافت کنید ، به شما می دانیم که این برنامه در حال کار است.

رابط

برای هر نرم افزاری یک رابط کاربری ساده مهم است. با داشتن بسیاری از ویژگی های بسته بندی Bitdefender در برنامه آنتی ویروس پلاس 2018 ، برای دستیابی به رابط کاربری آسان و گیج کننده خواهد بود. خوشبختانه ، به نظر می رسد که این شرکت توجه زیادی به تجربه کاربران کرده است و این امر باعث می شود تا بتوانید از فهرست و تنظیمات آن آسان شوید.

کمی در رابط بین نسخه های 2016 و 2018 این نرم افزار تغییر کرده است. این فهرست بدون عارضه و آسان برای حرکت است. صفحه نمایش کاشی شده در مرکز به وضوح نام ویژگی ها را نشان می دهد ، و زبانه ها سمت چرخه را در دسته بندی هایی مانند "محافظت" ، "حریم خصوصی" ، "فعالیت" ، "اطلاعیه ها" و "تنظیمات" قرار می دهند.

همه چیز در مورد رابط کاربری آسان است. رنگهای پس زمینه باعث ایجاد فشار چشم نمی شوند و پیدا کردن هیچ چیز به خصوص دشوار نیست. "شهودی" احتمالاً بهترین کلمه ای است که برای حرکت در فهرست به ذهن می رسد.  

آنتی ویروس bitdefender plus

از صفحه اصلی ، شما می توانید یک اسکن سریع یا یک اسکن آسیب پذیری را اجرا کنید. اگر می خواهید یک اسکن گسترده تر یا انواع دیگری از اسکن ها را انجام دهید ، برای رسیدن به طرح ویژگی های گسترده تر ، باید روی گزینه "ویژگی ها" کلیک کنید.

Bitdefender همچنین چند ویژگی اضافی را بر روی صفحه اصلی قرار می دهد که احساس می کند به احتمال زیاد به آنها احتیاج دارید: حفاظت برنامه ، محافظت از پرونده و محافظت از وب. همچنین می توانید "خلبان خودکار" را در سمت راست بالای صفحه اصلی تغییر دهید ، که به شما این امکان را می دهد تا Bitdefender را بدون خود وارد کنید..

آنتی ویروس bitdefender plus

مانند نسخه 2016 ، می توانید تغییر دهید که آیا Bitdefender به عنوان یک ویجت در گوشه پایین سمت راست صفحه رایانه نمایش داده شده است یا خیر. این گزینه و همچنین رمز محافظت پس از نصب به طور خودکار خاموش می شود. می توانید آن را در تنظیمات روشن کنید که به نماد چرخ دنده سمت چپ دستی دسترسی دارید.

آنتی ویروس bitdefender plus

آنتی ویروس bitdefender plus

توصیه می کنیم با تنظیمات بازی کنید تا بفهمید که تمام ویژگی ها در کجا قرار دارند و چه ویژگی هایی در دسترس هستند. لیست طولانی ای از آنچه می تواند Bitdefender Antivirus Plus 2018 انجام دهد وجود دارد ، و برخی از ویژگی های پیشرفته تر در مکان های مختلف در رابط برنامه پنهان است.

ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی

Bitdefender ویژگی های نرم افزار آنتی ویروس پلاس 2018 را بارگیری می کند. در حالی که این نرم افزار با ابزار اسکن استاندارد (اسکن سریع ، اسکن سیستم ، برنامه زمانبندی اسکن ، قرنطینه) و محافظت در زمان واقعی (Threat Defense ، Bitdefender Shield ، Ransomware Protection) همراه است ، شامل موارد زیر است:

 • اسکن آسیب پذیری (زمینه های احتمالی امنیت و آسیب پذیری حریم خصوصی در سیستم شما را جستجو می کند)
 • برنامه حفاظت
 • محافظت از پرونده
 • امنیت وب
 • محیط نجات
 • مشاور امنیت Wi-Fi
 • پوشه های محافظت شده
 • دسترسی به برنامه
 • Safepay (مرورگر وب ایمن)
 • VPN
 • خردکننده پرونده
 • مدیر رمز عبور
 • پروفایل ها

ما دوست داریم تا آنجا که ممکن است بسیاری از ویژگی ها را در آزمون قرار دهیم تا یک تحلیل جامع از یک ابزار AV ارائه دهیم. اکثر برنامه های AV اکنون به مراتب بیشتر از نظارت و حذف آنتی ویروس ها انجام می دهند ، و وزن گیری از ویژگی های اضافی یک هدف مهم برای بررسی است. به گفته این ، ابزارهای محافظت در برابر زمان واقعی و حذف آنتی ویروس ها هنوز هم هستند اکثر عملکرد مهم ، بنابراین تست ویژگی های ما از آنجا شروع می شود.

محافظت از تهدید در زمان واقعی

Antivirus Plus 2018 Bitdefender برای نظارت بر رایانه شما برای فعالیت مشکوک مرتبط با اشکال مختلف بدافزار طراحی شده است. اخیراً ، Bitdefender ابزارهای ضد ransomware را نیز اضافه کرد.

این فرایند نظارت شامل بررسی برنامه های نصب شده در حال حاضر برای فعالیت های پرچم قرمز و همچنین بارگیری های شما و نصب های جدید است. ما محافظت در زمان واقعی را از دو طریق آزمایش کردیم: با ویروس های تست جعلی و ویروس های واقعی.

تست شماره 1: ویروس های آزمایش EICAR

اولین آزمایش شامل تلاش برای بارگیری ویروس های آزمایش EICAR بود. این ویروس های تست فایلهای ساده کدگذاری شده هستند که شبیه بدافزارها هستند. آنها در نهایت بی اثر هستند و در واقع نمی توانند به رایانه شما صدمه بزنند ، اما آنها به عنوان نرم افزار تست طراحی شده اند تا ببینند آیا یک ابزار AV به طور موثری به وجود آنها اشاره کرده و پرونده ها را قرنطینه می کند.

چهار نسخه از این پرونده وجود دارد: یک پرونده ".com" ، یک پرونده ".txt" ، پرونده ".zip" و یک فایل زیپ دو برابر.

نتایج:

در مورد این آزمایش ، مانیتور بیتدفندر در زمان واقعی با رنگ های پرواز عبور کرد. در جایی که سایر ابزارهای AV امکان بارگیری را ایجاد می کنند اما پس از بارگیری پرونده را تضمین می کنند ، Bitdefender در واقع بارگیری را به طور کامل مسدود کرد:

آنتی ویروس bitdefender plus

آنتی ویروس bitdefender plus

آنتی ویروس bitdefender plus

این مرحله در گذشته نسبت به سایر ابزارهای AV باعث ناامیدی چشمگیر شده است. اما رویکرد تهاجمی Bitdefender در اینجا بهترین روشی است که تاکنون با آن روبرو شده ام. عدم دسترسی به بارگیری کاملاً تضمین می کند که هرگونه ویروس بارگیری شده ، قبل از قرار گرفتن در قرنطینه ، وقت ویرانی را خراب نخواهید کرد. من هم مجبور شدم غیرفعال کردن ویژگی حفاظت از وب برای دسترسی حتی به صفحه بارگیری ویروس های آزمایش ، چیزی که قبلاً هنگام آزمایش ابزار AV هرگز قبلاً با آن روبرو نشده ام. بعداً درباره حفاظت از وب بیشتر صحبت خواهم کرد ، اما نیازی به گفتن نیست ، این یک آزمایش کاملاً قانع کننده بود.

آزمایش شماره 2: نمونه های ویروس زنده

دومین تست محافظت در زمان واقعی شامل بارگیری نمونه ویروس زنده است. ما به کاربران متوسط ​​توصیه نمی کنیم نمونه های ویروس زنده را برای آزمایش نرم افزار AV خود بارگیری کنند. AV-Comparatives در تست محافظت از دنیای واقعی در فوریه 2018 ، نشان داد که Bitdefender 0 مثبت کاذب تولید کرده و نزدیک به 100٪ ویروس های آزمایش شده را به خود اختصاص داده است. AV-Comparatives تست شده در برابر 203 ویروس واقعی. تست ما بطور مشخص سختگیرتر بود. در عوض ، ما سعی کردیم فقط پنج ویروس نمونه را بارگیری کنیم. (ما می گوییم این سختگیری کمتری دارد ، اما در گذشته ، ما برخی از نرم افزارهای AV را آزمایش کرده ایم که تلاش کرده اند حتی 5 نمونه را برعکس چند صد نفر شناسایی کنند.)

نتایج:

همانطور که انتظار می رفت ، Bitdefender به طور موثری هر پنج نمونه ویروس را که سعی کردم روی دستگاه خود نصب کنم ، گرفت. چهار نمونه از پنج نمونه ویروس بلافاصله با پیام زیر قرنطینه شدند:

آنتی ویروس bitdefender plus

در حالی که ظاهراً یکی از ویروس ها با ارزیابی اولیه خطری کمتری از خود نشان می داد ، بنابراین این اخطار را ثبت کرد:

آنتی ویروس bitdefender plus

برای حالت دوم ، کلیک کردن روی برگه نوتیفیکیشن ها یا نوتیفیکیشن ها به خودی من این امکان را برای قرنطینه یا حذف برنامه به من دادند. در هر صورت ، من حتی نمی توانم با آن یکی پیش بروم ، مگر اینکه اقدام بیشتری انجام دهم.

محافظت در زمان واقعی Bitdefender با رنگهای پرواز به تصویب رسید. من Ransomware Protection آن را تست نکردم ، بنابراین ممکن است این ویژگی کمی قابل اعتماد باشد. با این حال ، با توجه به اثربخشی ابزار بدافزار ، فرصتی مناسب وجود دارد که ابزار Ransomware Protection به خوبی کار کند تا مانع از به کار بردن باج افزار نیز نگردد.

اسکن و حذف ویروس

در سناریوی بعید نیست که یک بدافزار تند و زننده از Antivirus Plus 2018 تهدید دفاع بگذرد ، باید برنامه توهین آمیز را با استفاده از ابزار اسکن و حذف حذف کنید. در سال 2017 ، AV-Comparatives در تست حذف بدافزار خود به Bitdefender بالاترین سطح جوایز / صدور گواهینامه را اعطا کرد. با توجه به اثربخشی که قبلاً با دفاع از تهدید Bitdefender پیدا کردم ، علاقه مند شدم ببینم آیا این شرکت قابلیت شناسایی آشکارساز را به ابزار اسکن و حذف آن نیز منتقل کرده است یا خیر..

تست اسکن و حذف به بررسی تأثیر سیستم (میزان حافظه در هنگام اجرای اسکن نیاز است) و همچنین اثربخشی ابزار در تشخیص و حذف بدافزارها از سیستم پرداخته است. من همچنین گزینه های مختلف اسکن موجود را تست کردم: سریع اسکن ، اسکن سیستم و برنامه ریزی اسکن.

تست شماره 1: تأثیر سیستم

از آنجایی که انجام اسکن منظم سیستم شما کار خوبی است ، من قبل از نصب هرگونه ویروس واقعی ، تست تأثیر سیستم خود را اجرا کردم. اگر در طول اسکن ویروس ها روی سیستم شما وجود داشته باشد ، احتمالاً اسکنر AV به چه میزان حافظه ای نیاز دارد زیرا در مقابله با عفونت ها در پس زمینه کار خواهد کرد. با این حال ، بیشتر اسکن ها نباید تهدید کنند ، بنابراین آنها فقط برای نگهداری منظم انجام می شوند.

بدون اسکن اسکن سریع اسکن کامل سیستم
میزان استفاده از پردازنده ~ 0.2٪ ~ 3.0٪
استفاده از حافظه 16.7 مگابایت 16.7 مگابایت MB 75 مگابایت
زمان اسکن N / A 6 ثانیه 17:26 دقیقه
موارد اسکن شده NA 3427 1497974

تجزیه و تحلیل تأثیر سیستم نتایج خوبی را برای Bitdefender به همراه داشت. هیچکدام از اسکن ها منجر به استفاده زیاد از منابع نشده اند. و در حالی که اسکن سریع کمی بود هم سریع بودن برای اکثر اهداف کاملاً مفید است ، سرعت اسکن کامل برای یک اسکن کامل نسبتاً سریع بود ، به خصوص وقتی که در برابر سایر ابزارهای AV ما آزمایش کرده ایم که اغلب 25 دقیقه یا بیشتر برای اسکن کامل سیستم اندازه گیری شده است.

آزمایش شماره 2: ویروس های نمونه

همانطور که قبلاً کشف کرده ایم ، Bitdefender به راحتی دسترسی به ویروس های آزمایش EICAR را مسدود می کند. اما چه اتفاقی می افتد اگر این ویروس های تست به نوعی از فیلتر وب و مانیتور زمان واقعی عبور کنند?

برای آزمایش این ، من سعی کردم همه ویژگیهای محافظت از داده ها را در Bitdefender AV Plus خاموش کنم ، تا جایی که دستگاه من "در معرض خطر" در نظر گرفته شود:

آنتی ویروس bitdefender plus

آنچه پیدا کردم این است که حتی با خاموش کردن تمام ویژگی های AV (که می توانم آن را پیدا کنم) ، Bitdefender هنوز هم تلاشهای دانلود ویروس تست من را مسدود کرده است. به نظر می رسد که Bitdefender دارای برخی از سیستم های ذاتی و غیرقابل تغییر سیستم است. شما می توانید بسیاری از ویژگی های امنیتی را خاموش کنید ، اما تا زمانی که آنتی ویروس پلاس Bitdefender Plus را نصب کرده باشید ، شرکت اجازه نمی دهد شما را خاموش کنید همه از حمایت ها.

تنها راه موفقیت آمیز نصب ویروس های آزمایش EICAR به طور کامل بود حذف Bitdefender از سیستم من.

نتایج:

پس از بارگیری ویروس های آزمایش ، Bitdefender را دوباره نصب کردم و سریع اسکن کردم. اسکن سریع نتیجه ای حاصل نکرد ، که به نظر می رسد نشان می دهد که اسکن سریع پوشه بارگیری ها را بررسی نمی کند. سپس اسکن کامل سیستم را انجام دادم که ویروس های آزمایش EICAR را کشف نکرد و آنها را به طور خودکار حذف کردم:

آنتی ویروس bitdefender plus

همانطور که ایستاده است ، Bitdefender AV Plus 2018 تست را به طور کامل پشت سر گذاشت ، همه ویروس های تست EICAR را که در رایانه من بارگیری شده است ، حذف و حذف می کند. با این حال ، آزمایش نهایی این بود که ببیند آیا می تواند همین کار را با نمونه های ویروس زنده انجام دهد.

آزمایش شماره 2: نمونه های ویروس زنده

همانند ویروس های آزمایش EICAR ، برای نصب ویروس های آزمایش نیاز به حذف Bitdefender داشتم. بدون انجام آن مرحله اضافی ، Bitdefender به طور خودکار تلاشهای بارگیری و نصب را تضمین می کند ، حتی با خاموش کردن ویژگی های امنیتی قابل دسترسی.

نتایج:

من سه ویروس آزمایش بر روی سیستم خود نصب کردم که هیچگونه محافظت از ویروس نصب نشده است. پس از آن ، من سعی کردم Bitdefender را نصب کنم. من این کار را بیشتر از طریق مراحل نصب انجام دادم تا مرحله آخر وقتی Bitdefender نرم افزار را پیکربندی می کند. سپس ، برنامه منجمد شد و دیگر این روند به پایان نمی رسد. به نظر می رسد یکی از ویروس های نصب شده روی سیستم من از نصب ابزار AV جلوگیری کرده است. این امر معمول است ، زیرا بسیاری از ویروس ها برای محافظت از خود در برابر ابزار AV طراحی شده اند. و از آنجا که بسیاری از افراد تا به امروز سعی در نصب نرم افزار AV ندارند بعد از آنها متوجه می شوند که رایانه آنها آلوده است ، این نوع تاکتیک روش خوبی برای برنامه نویسان ویروس برای جلوگیری از حذف بدافزار آنها است..

به همین ترتیب ، نتایج آزمایش برای یک دستگاه آلوده مخلوط شده است. بر اساس تمام آزمایش های دیگر ، من اطمینان دارم که Bitdefender قادر خواهد بود هر بدافزار نصب شده روی سیستم من را ریشه کن کند و از بین ببرد ، اما با تلاش برای نصب ابزارهای AV سنتی پس از عفونت ، طعمه این مسئله روبرو نشد. اگرچه Bitdefender برای اطمینان از نصب آن بر روی یک دستگاه تمیز ، اسکن cursory را اجرا می کند ، اما این بدافزار را در سیستم من کاملاً از دست داد.

براساس نتایج بدست آمده ، Bitdefender به طور قطع از ممانعت از یافتن بدافزارها برای یافتن راه خود برای دستیابی به دستگاه تمیز برتری دارد. اگر قبلاً عفونت دارید ، مطمئناً می توانید Bitdefender را برای از بین بردن آن نصب کنید ، اما ممکن است بخواهید ابتدا راهنمای ما در زمینه حذف بدافزار را بررسی کنید و بعد از پاک کردن دستگاه خود ، Bitdefender AV Plus را نصب کنید. محافظت از شدت تهاجمی Bitdefender در زمان واقعی باعث می شود رایانه شما دوباره آلوده نشود.

امنیت وب

ویژگی امنیتی محافظت از وب Bitdefender برای انجام پنج کار طراحی شده است: اسکن بدافزار ، جستجوی وب برای پیوندهای مخرب ، اسکن SSL ، محافظت در برابر کلاهبرداری و محافظت در برابر تلاش های فیشینگ.

می توانید این ویژگی ها را در تنظیمات حفاظت وب روشن یا خاموش کنید.

برای اکثر مردم ، محافظت از وب در درجه اول قرار است در حین گشت و گذار منظم در وب ، خود را ارائه دهد. حفاظت از وب دسترسی شما را به هر صفحه ای که به نظر می رسد دارای پیوندها ، فایل ها یا کد های مخرب است ، کاملاً مسدود خواهد کرد.

پیش از این ، من اشاره کردم که برای دسترسی به صفحه ویروس تست EICAR ، باید وب محافظت را خاموش کنم.

این که به نظر می رسد وقتی Bitdefender صفحه مشکوکی را پیدا می کند:

آنتی ویروس bitdefender plus

صفحه هشدار ساده است و به شما امکان می دهد دقیقاً بدانید که چرا صفحه مسدود شده است. در مثال بالا ، صفحه برای فیشینگ برچسب گذاری شده است. اگر می بینید که صفحه به طور نادرست مسدود شده است ، می توانید برای ادامه به هر حال کلیک کنید ، یا برای سفید کردن صفحه ، برای جلوگیری از بلوک های بعدی در فیلتر کلیک کنید.

من فهمیدم فیلتر حفاظت وب مانع دسترسی من به تمام صفحات مشکوک فیشینگ نمی شود. چندین پیوند فیشینگ تأیید شده که من از phishtank.com تست کردم نتیجه ای به اخطار سایت فیشینگ نداد. دیگران این کار را کردند. با این وجود ، حفاظت از وب لایه ای از امنیت خوب را در برابر سایت های احتمالی فیشینگ و بدافزار اضافه می کند ، به خصوص با توجه به اینکه فیلتر مرورگر شما شامل تقریباً به اندازه بسیاری از سایت های مخرب به عنوان نرم افزار اختصاصی AV نیست.

اسکن آسیب پذیری

ویژگی جداگانه ای از ابزار اسکن ویروس ، اسکن آسیب پذیری Bitdefender در نظر گرفته شده است که کامپیوتر شما را دقیقاً به این صورت انجام دهد: آسیب پذیری. این اسکن به چهار حوزه نگاه می کند: به روزرسانی های مهم ویندوز ، به روزرسانی برنامه ها ، کلمات عبور ضعیف در حساب کاربری ویندوز و شبکه های وای فای. اگر متوجه شود در هر یک از مناطق آسیب پذیر وجود دارد ، یک پیام هشدار دهنده ارسال می کند.

به عنوان مثال ، اگر به یک کانون وای فای عمومی و عمومی متصل هستید ، به محض وصل شدن یک اخطار اخطار دریافت خواهید کرد:

آنتی ویروس bitdefender plus

اتصال wifi آسیب پذیر نیز از طریق اسکن آسیب پذیری نشان داده می شود ، در این مرحله همچنین می توانید جزئیات بیشتری را مشاهده کنید:

آنتی ویروس bitdefender plus

می توانید ببینید که چه نوع آسیب پذیری وجود دارد ، این یعنی امنیت اینترنت شما و برخی راهکارها برای کاهش اوضاع. هشدارها و پیشنهادات مشابه برای انواع دیگر آسیب پذیری نیز ظاهر می شود.

پرونده های ایمن

Bitdefender شامل ویژگی "Safe Files" با بسته نرم افزاری آن است. ویژگی Safe Files در درجه اول برای محافظت از داده های حساس در برابر حملات باج افزار طراحی شده است. طبق برنامه ، به طور پیش فرض ، پوشه های اسناد ، تصاویر و فیلم های شما محافظت می شوند. من همچنین پیدا کردم OneDrive و پوشه های موسیقی به طور پیش فرض محافظت می شوند.

می توانید پوشه های اضافی را در قسمت محافظت از پرونده های ایمن Bitdefender تحویل دهید.

به عنوان مثال ، من قطعاً می خواهم از این پوشه به طور واضح با عنوان "مالیات" محافظت کنم ، که تقریباً به طور قطع شامل اطلاعات حساس است ، و پوشه من از تصاویر کودک:

آنتی ویروس bitdefender plus

با "پوشه های محافظت شده" ، Bitdefender به این معنی است که فقط برنامه های قابل اعتماد می توانند به پوشه های مورد نظر دسترسی پیدا کنند. این رمز عبور از فایلها یا پوشه ها محافظت نمی کند و همچنین آنها را در قفل پرونده مانند سایر روشهای محافظت از باج افزار قرار نمی دهد. صفحه تنظیمات Safe Files همچنین نشان می دهد که کدام برنامه ها درخواست دسترسی به پرونده های محافظت شده شما را دارند.

Safepay

اگر در یک شبکه وای فای نا امن قرار دارید ، Bitdefender پیشنهاد می کند اگر قصد دارید داده های مالی را در هر نقطه آنلاین وارد کنید ، از ویژگی Safepay خود استفاده کنید. ویژگی Safepay یک مرورگر وب ایمن را باز می کند. از آنجا که بیشتر مرورگرهای وب قبلاً از امنیت کاملاً سخت برخوردار هستند و بیشتر وب سایتهای بانکی و سایر بازرگانان آنلاین قبلاً از رمزگذاری SSL استفاده می کنند ، تعجب آور نیست که چرا نیاز به استفاده از Safepay دارید.

Bitdefender می گوید مرورگر Safepay مزایای زیر را ارائه می دهد:

 • این دسترسی به دسک تاپ شما و هرگونه تلاش برای گرفتن عکس های فوری از صفحه نمایش شما را مسدود می کند.
 • این برنامه از گذرواژه‌های مخفی شما هنگام مرور آنلاین با مدیر رمز عبور محافظت می کند.
 • این یک صفحه کلید مجازی است که در هنگام استفاده ، هکرها را قادر نمی سازد که کلیدهای شما را بخوانند.
 • کاملاً مستقل از مرورگرهای دیگر شما است.
 • در صورت اتصال رایانه شما به شبکه های Wi-Fi نا امن ، از محافظت در کانون داخلی استفاده می شود.
 • این بوک مارک ها را پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد بین سایت های بانکی و خرید مورد علاقه خود حرکت کنید.
 • این فقط به بانکداری و خرید الکترونیکی محدود نمی شود. هر وب سایتی در Bitdefender Safepay قابل افتتاح است.

اینها مزایای نسبتاً محکمی هستند ، اگرچه ممکن است به آنها احتیاج نداشته باشید.

همچنین در Safepay می توانید به Bitdefender VPN وصل شوید ، اما نمی توانید کار دیگری در رایانه خود انجام دهید مگر اینکه مرورگر Safepay را ببندید. اگر به خصوص نسبت به وای فای عمومی که استفاده می کنید احتیاط کنید ، ترکیب VPN و یک مرورگر با امنیت بالا ایده خوبی نیست.

خردکننده پرونده

آیا می دانید حذف پرونده از رایانه شما واقعاً آن را برای همیشه حذف نمی کند؟ حتی اگر سطل زباله خود را خالی کنید ، آن پرونده هنوز هم با روش های پزشکی قانونی قابل بازیابی است. بنابراین اگر کسی رایانه شما را سرقت کند ، مادامی که ابزار مناسبی داشته باشد می تواند داده های حذف شده را بازیابی کند. علاوه بر این ، اگر شما بفروش یک رایانه قدیمی ، حتی با تنظیم مجدد کارخانه ، همه داده های قدیمی را کاملاً از بین نمی برد.

آنتی ویروس bitdefender plus

یک خردکننده پرونده خوب به حل آن مشکل کمک می کند. Bitdefender AV Plus دارای یک مورد موجود در برنامه است. File Shredder قبل از پاک کردن پرونده ، داده ها را با ویرایش آن در ابتدایی ترین سطح به طور کامل پاک می کند. این داده ها توسط هر کسی کاملاً غیر قابل بازیابی خواهد بود.

Bitdefender VPN

گرفتن یک VPN درست حتی برای یک شرکت اختصاصی VPN دشوار است. از آنجا که ما در Comparitech به بسیاری از خدمات VPN در اینجا نگاهی می اندازیم ، ما تمایل داریم که نسبت به آنها بسیار حیاتی باشیم ، به ویژه هنگامی که از شرکت هایی که VPN را به عنوان سرویس اصلی خود استفاده نمی کنند ، آمده اند..

آنتی ویروس bitdefender plus

به طور کلی ، چند مورد وجود دارد که ما در یک VPN خوب به دنبال آنها هستیم:

 • سیاست سختگیرانه ای برای عدم ورود به سیستم
 • چندین سرور موجود است
 • پهنای باند نامحدود
 • سرعت بالا
 • چندین مکان VPN
 • استانداردهای رمزگذاری قوی
 • پروتکل های VPN چندگانه و قابل اعتماد برای انتخاب

و بسته به آنچه شما از VPN خود استفاده می کنید ، ما همچنین می خواهیم ببینیم که آیا VPN دارای کارکردهایی مانند سوئیچ kill ، محافظت در برابر نشت DNS و روش های احتراق برای دور زدن بازرسی بسته های عمیق است یا خیر..

براساس سؤالات متداول Bitdefender و خط مشی اشتراك آن ، VPN گنجانده شده دقیقاً مطابق آنچه كه در VPN های سطح بالا جستجو می كنیم نیست. کاربران به 200 مگابایت انتقال داده محدود می شوند مگر اینکه هزینه حساب Premium VPN را بپردازند. Bitdefender همچنین ادعا نمی کند که سیاست عدم ورود به سیستم را دارد. در عوض ، می گوید هیچ کس به سیاهههای آنلاین شما دسترسی نخواهد داشت - پذیرش ضمنی که ثبت می کند.

علاوه بر این ، Bitdefender اذعان می کند که سرویس VPN آنها متعلق به آنها نیست. در عوض ، آنها با Hotspot Shield قرارداد می دهند تا خدمات VPN را به مشتریان خود ارائه دهند. در بررسی Hotspot Shield ما در سال 2018 ، دریافتیم که این سرویس مزایایی دارد (Unblocks Netflix ، شامل سوئیچ kill) ، اما با برخی از خصوصیات مهم دیگر ، مانند حریم شخصی کاربران ، اندازه گیری نمی شود. Hotspot Shield همچنین می تواند گاهی اوقات کند باشد ، تعداد محدودی از سرورهای در دسترس برای کاربران دارد ، رفتار آنلاین کاربران را برای تبلیغ کنندگان شخص ثالث ردیابی می کند ، و ممکن است اتصالات کاربران را بدون رضایت آنها تغییر مسیر دهد..

محدودیت 200 مگابایت به تنهایی باعث می شود گزینه Bitdefender VPN با استفاده آزاد از اکثر اهداف محدود استفاده شود ، اما سایر نگرانی های مربوط به حریم خصوصی این بدان معناست که اگر بخواهید به یک سرویس اختصاصی VPN (و احتمالاً Hotspot Shield نباشید ، برای آن موضوع) بپیوندید. شما قصد استفاده از VPN را دارید. علاوه بر این ، نسخه رایگان شما را قادر به انتخاب مکان VPN شما نمی کند. در عوض ، شما فقط می توانید با استفاده از "اتوماتیک" ، که فقط شما را به نزدیکترین سرور VPN وصل می کند ، احتمالاً در کشور شما (فرض کنید کشور شما دارای سرورهای VPN در دسترس باشد) باشد. مثبت ، شما می توان تنظیمات خود را تنظیم کنید تا در صورت استفاده از وای فای عمومی ، VPN به صورت خودکار متصل شود ، اما این بیشتر برای کمک به کسانی که فراموش می کنند این کار را بصورت دستی انجام دهند ، انجام می شود. 

در اینجا ما از بهترین خدمات VPN استفاده می کنیم.

مدیر رمز عبور (کیف پول Bitdefender)

در حال حاضر نرم افزار مدیریت رمز عبور یک دوجین است. بیشتر مرورگرهای وب دارای مدیران رمز عبور هستند ، در حالی که دستگاه های Mac از Keychain Apple در همه دستگاه های شما استفاده می کنند. Bitdefender شامل مدیر رمزعبور مخصوص به خود است ، که همچنین به مرورگر اینترنت اکسپلورر ، فایرفاکس یا Chrome شما به عنوان افزونه اضافه می شود..

آیا در حال حاضر از Apple Keychain ، Google Chrome ، Firefox یا سایر مدیران رمز عبور محبوب استفاده می کنید ، آیا واقعاً به آن احتیاج دارید؟ مخصوصاً در مورد من ، من قبلاً LastPass را در مرورگر Chromeم در کنار مدیر رمز عبور Chrome قرار داده ام.

آنتی ویروس bitdefender plus

برخی از ویژگی های منحصر به فرد از طریق کیف پول Bitdefender موجود است. اگر Bitdefender AV Plus را بر روی چندین دستگاه نصب کرده اید ، می توانید به کلمه عبور خود در همه دستگاه ها دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، Bitdefender Wallet به شما امکان می دهد اگر مدت طولانی از رایانه خود دور باشید ، مدیر رمزعبور خود را قفل کنید.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد و با ارزش این گزینه است که می توانید کلمه عبور های فعلی خود را برای قدرت ارزیابی کنید. اگر به عنوان مثال کیف پول Bitdefender را به Google Chrome اضافه کنید ، رمزهای عبور فعلی شما را به Wallet بارگیری می کند. از میان تنظیمات می توانید به سرعت رمزهای عبور خود را بکشید ، سطح قدرت آنها را مشاهده کنید و ویرایش آنها را در تنظیمات Wallet تغییر دهید.

آنتی ویروس bitdefender plus

و برخلاف برخی دیگر از ابزارهای مدیریت رمز عبور ، می توانید کلیدهای مجوز برنامه و رمزهای عبور شبکه wifi را نیز ذخیره کنید.

اکثر کاربران یک استفاده قانع کننده برای کیف پول Bitdefender پیدا نمی کنند ، اما اگر تصمیم به استفاده از آن گرفتید ، برای استفاده شما وجود دارد. از آزمایش ، به نظر می رسد که با ویژگی های جالب و مفید به خوبی کار می کند.

ویژگی غیر تست: محیط نجات (حالت نجات)

یکی از ویژگی هایی که ما آن را آزمایش نکردیم و امیدوارم هرگز نیازی به استفاده از آن نباشد ، محیط نجات Bitdefender است که به عنوان نجات نیز شناخته می شود. این ویژگی تا حدی شبیه به حالت ایمن ویندوز است. در حالی که Windows Safe Mode نسخه محدودی را باز می کند که به شما امکان می دهد وظایف اصلی را انجام دهید و برای خلاص شدن از شر ویروس ها مفید است ، Bitdefender Rescue Environment کامپیوتر شما را مجدداً به فرمت تبدیل می کند که به شما امکان می دهد درایوهای آلوده و پارتیشن ها را کاملاً خارج از هر سیستم عامل تمیز کنید..

به طور واضح ، این باید از دخالت ویروس ها در فرآیند تمیز کردن درایو جلوگیری کند. Bitdefender اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد این فرآیند ارائه می دهد.

اثربخشی به عنوان یک راه حل امنیتی

آیا Bitdefender Antivirus Plus 2018 یک راه حل امنیتی موثر است؟ این دقیقاً به این بستگی دارد که شما می خواهید از این سرویس خارج شوید.

اگر هدف اصلی شما جلوگیری از تهاجم بدافزار ، باج افزار و تقریبا هر نوع ویروس از سیستم شماست ، رد این فایده ای که از Bitdefender AV Plus به دست می آورید دشوار است. آزمایشات ما نشان می دهد که محافظت تهاجمی Bitdefender در زمان واقعی بسیار عالی است و از بهترین مواردی است که ما دیده ایم و آزمایش کرده ایم. این بدون شک پیش می رود.

علاوه بر این ، Bitdefender در برخی از ابزارهای اضافی بسته بندی می کند که قطعاً آن را به یک بسته نرم افزاری ارزشمند برای مصرف کنندگان تبدیل می کند. ابزار اسکن آنتی ویروس به خوبی کار می کند ، Vulnerability Scan یک جایزه اضافی است ، و ویژگی حفاظت از وب به اندازه کافی برای آنچه در آن است کار می کند. و اگر به دنبال انواع مختلفی از محافظت از حریم خصوصی ، مانند خرد کردن پرونده و پرداخت های ایمن تر هنگام استفاده از WiFi عمومی هستید ، مطمئناً Bitdefender گزینه خوبی برای استفاده از آن است.

با این حال ، اگر به دنبال تمیز کردن دستگاه خود از برخی عفونت های ویروسی فعلی هستید ، ممکن است Bitdefender گزینه انتخاب شما نباشد. گفته می شود ، هنگامی که رایانه شما از ویروس پاک و پاک نیست ، احتمالاً با قرار دادن Bitdefender AV Plus روی آن و جلوگیری از ویروس شدن دوباره ویروس های دستگاه خود به خوبی سرویس داده می شوید..

برداشت کلی

Bitdefender AV Plus 2018 از بسیاری جهات غافلگیرکننده بود. از بسیاری از ابزارهای AV که من آزمایش کرده ام ، هرگز چنین ویژگی محافظتی از تهدید را ندیده ام. اینکه مجبور شدم برای حذف برنامه فقط به نصب ویروس های تست بی اثر و نمونه ویروس های واقعی مراجعه کنم ، اثبات این است که چقدر این برنامه در نگه داشتن بازیگران بد از دستگاه شما مؤثر است..

مناطقی که Bitdefender از آن ناامید شده است (نصب بر روی یک دستگاه آلوده ، نصب مجدد سایر نرم افزارهای نظارت والدین ، ​​یک VPN بدون استفاده) در بهترین حالت است. بسیاری از این موارد را می توان با برخی از نکات عیب یابی و یا فقط با خدمات اضافی که کار بهتری انجام می دهند ، مقابله کرد.

اما اگر به دنبال کارکردهای اصلی عملکرد یک ابزار AV هستید ، نمی توانید با این Bitdefender اشتباه بگیرید.

READER Deal: 50٪ صرفه جویی در آنتی ویروس Bitdefender Plus

از آنتی ویروس Bitdefender Plus 2018 بازدید کنید

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 − = 71