راهنمای بررسی ، راه اندازی و عیب یابی BitDefender BOX

سال 2019 زمان بسیار خوبی برای یک تکنسین است. امروز تعداد زیادی دستگاه در شبکه خانگی شما به اشتراک می گذارند. از رایانه گرفته تا تلفن گرفته تا دستگاههای "هوشمند" ، تقریباً همه چیز با باتری اکنون به نظر می رسد می خواهند داده ها را دریافت و به اشتراک بگذارند. با یخچال و فریزرهایی که لیست خرید را برای بطری های آب هوشمند ایجاد می کنند که در مورد نیاز به نوشیدن آب بیشتر مشکلی دارند ، بسیاری از محصولات موجود در خانه شما هم اکنون می توانند به شبکه وای فای منزل شما متصل شوند. اما یک طرف تاریک برای همه آن دستگاه های متصل وجود دارد ، و آن را در راه است افزایش تهدیدات امنیتی.

جعبه bitdefender

همچنین مشاهده کنید: بررسی امنیتی Total Bitdefender

هر دستگاهی که به اینترنت خانگی خود وصل کرده اید ، یک نقطه ورود بالقوه برای مجرمان سایبری ایجاد می کند. و در حالی که مطمئناً می توانید یک روتر VPN بخرید تا بتوانید هویت خود را پوشانده یا نرم افزار امنیتی را روی رایانه و دستگاه های تلفن همراه خود نصب کنید ، این یک فرصت خوب است که توستر هوشمند شما از حفاظت از ویروس برخوردار نباشد. تنها راه دستیابی به محافظت برای همه از دستگاه های هوشمند شما استفاده از اقدامات امنیتی برای کل شبکه شما ، یکباره است.

اینجاست که Bitdefender BOX وارد می شود. یک وسیله سایبری خانگی هوشمند ، Bitdefender BOX طراحی شده است تا آن لایه محافظت شده مورد نیاز را به خانه هوشمند شما اضافه کند. دستگاههای دیگری از قبل در بازار وجود دارند ، و ما به احتمال زیاد شاهد افزایش محبوبیت برای اینها در سالهای آینده خواهیم بود. Bitdefender BOX خود را به عنوان یک دستگاه محافظ شبکه در نوع اول از قبض خود صورتحساب می دهد.

Bitdefender چندین سال است که سعی می کند این حلقه امنیتی را حل کند ، ابتدا با Bitdefender اصلی BOX و اکنون با BOX V2. با نقض داده ها و ویروس های رمزگذاری شده در مرحله مرکز ، هر کسی که تصمیم به انتخاب خانه متصل را انتخاب کند ، در نهایت به دستگاهی مانند این نیاز دارد که از کل شبکه خود در برابر تهدیدات امنیتی خارج محافظت کند..

آیا Bitdefender BOX دستگاهی خواهد بود که شما برای یک خانه هوشمند محافظت شده نیاز دارید؟ پس از آزمایش و زندگی بیش از یک ماه با دستگاه ، متاسفانه کسی نیست که بتوانم به راحتی به مصرف کنندگان توصیه کنم. در حالی که BOX من مزایای قابل توجهی را برای خانه من نشان می داد ، من همچنین متوجه شدم که با مسائل فنی بیش از حد کامل آماده است تا برای لیگ های بزرگ آماده باشم.

خلاصه بررسی Bitdefender BOX

Bitdefender BOX عملکردهای ارزشمندی را به هر کاربر ارائه می دهد. این دستگاه به طور موثری کل شبکه شما را فیلتر کرده و به شما در جلوگیری از دسترسی دستگاه های شما به سایت های مخرب کمک می کند. همچنین احتمالاً مانع از نفوذ هر بازیگر بد در شبکه شما خواهد شد ، به خصوص در مورد حملات مردمی در وسط.

با این حال ، بسیاری از منفی ها BOX V2 را طاعون می کنند. دستگاه بیش از حد غالباً مناسب کار خود را متوقف می کند ، در صورت نیاز به چندین بار تنظیم مجدد کارخانه در هفته ، اگر نه چندین بار روز. من تقریباً هر بار که سعی کردم به صورت جسمی دستگاه را جابه‌جا کنم ، این مسئله صادق است ، بلکه فقط به طور تصادفی حتی وقتی دستگاه تنها مانده است تا کار خود را انجام دهد.

در صورت داشتن روتر وای فای که نمی خواهد به زیبایی با BOX بازی کند ، اولین بار مراحل نصب سریع است ، اما ممکن است برای اولین بار از آن استفاده کنید. و متأسفانه ، حتی با تنظیم درست دستگاه ، به نظر می رسد نرم افزار آن در شناسایی دستگاه های متصل به آن علامت را از دست ندهد.

علاوه بر این ، در حالی که Bitdefender ادعا می کند دستگاه تأثیر خود را بر جریان داده ها نمی گذارد ، پس از گذر چند هفته با BOX متصل به شبکه من ، متوجه مشکلات مداوم با بارگذاری. من اغلب مجبور شدم دستگاه های خود را به شبکه های دیگر وصل کنم تا بتوانم به طور موثر داده ها را بدون وقفه بارگذاری کنم.

به طور کلی ، Bitdefender BOX V2 در بعضی مواقع به طور مؤثر کار می کند ، اما تعداد زیادی از نرم افزارهای منحرف کننده فنی از آن برخوردار است تا دستگاهی باشد که اکنون می خواهید از شبکه خانگی هوشمند خود محافظت کنید.

محافظت از IoT / Network به عنوان یک سرویس

Bitdefender BOX تنها یک دستگاه در میان یک روند رو به رشد در راه حل های محافظت از شبکه IoT / منزل است. هدف این دستگاه ها به دلیل افزایش محصولات خانگی هوشمند که بسیاری از شبکه های خانگی ما را شلوغ می کنند ، بوجود آمد.

مشکل ذاتی اکثر محصولات خانگی هوشمند این است که آنها خطرات امنیتی را به همراه دارند. در حالی که رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه ما دارای سیستم عامل های پیچیده ای هستند که می توانند از آنتی ویروس ، آنتی ویروس و راه حل های نرم افزاری ضد هک استفاده کنند ، دستگاه های خانگی هوشمند از سیستم عامل های بسیار محدودی برخوردار هستند. آنها نمی توانند چنین نرم افزاری را اجرا کنند ، و آنها را نسبتاً محافظت نکرده اند. آنها هنوز هم مستعد هک شدن هستند ، می توانند بدافزار دریافت کنند و توسط یک هکر حیله گر می توان از آنها استفاده کرد تا دسترسی بیشتری به بقیه شبکه خانگی شما داشته باشد.

دستگاه های دروازه یک راه حل جالب و کاربردی برای رفع این مشکل هستند. BOD Bitdefender BOX و دستگاه های مشابه به عنوان "پلی" برای شبکه شما عمل می کنند. تمام ترافیک اینترنت از طریق آنها عبور می کند و برای فعالیت مشکوک فیلتر می شود. بنابراین حتی اگر نمی توانید نرم افزار محافظتی را روی Amazon Alexa خود نصب کنید ، زیرا BOX یا یک وسیله مشابه محافظ رمزگذاری شده را در کل شبکه شما ایجاد می کند ، در واقع Alexa شما به اثبات هک تبدیل می شود.

به طور فزاینده ، شرکت هایی مانند Bitdefender در حال فروش این دستگاه ها در کنار خدمات اشتراک اشتراکی ، معمولاً آنتی ویروس و سایر نرم افزارهای نظارت هستند. با ترکیب نرم افزار با سخت افزار ، هدف ایجاد سرویس محافظتی کاربردی برای اینترنت اشیاء و افزایش تعداد دستگاه های دارای آسیب پذیری شدید در زمینه اشتراک شبکه های فای خانگی است..

مشخصات سیستم و مشخصات BOX

دو مجموعه الزام برای استفاده از Bitdefender BOX V2 وجود دارد. اول ، شرایط لازم برای تنظیم BOX برای کار با شبکه خانگی خود را. دوم ، الزامات خاص دستگاه برای رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه که نرم افزار آنتی ویروس Total Security شامل خواهد شد.

برای Bitdefender BOX ، شما نیاز دارید:

 • اتصال اینترنت پهن باند (کابل / DSL / UTP)
 • برنامه تلفن همراه مرکزی Bitdefender (Android 4.4+ یا iOS 9+)
 • اتصال داده 4G / 3G

اتصال داده 4G / 3G برای عملکرد BOX در طی مراحل تنظیم ضروری است. اگر در دستگاه راه اندازی که از آن استفاده می کنید به 4G / 3G دسترسی ندارید ، ممکن است به یک شبکه وای فای جداگانه دسترسی داشته باشید. در غیر این صورت ، در هنگام راه اندازی موارد قابل توجهی خواهید داشت.

برای Total Antivirus ، دستگاه های شما بسته به نوع دستگاه نیاز به ملاک های مختلف دارند. در مورد الزامات خاص دستگاه ، توصیه می کنیم این موارد را بررسی کنید صفحه محصول Total Security 2019.

در مورد Bitdefender BOX ، این دستگاه برای فعالیت در شبکه خانگی ساخته شده است که فعالیت زیادی دارد. BOX V2 دارای پردازنده 1.2 گیگاهرتز Dual Core Cortex A9 و 1 گیگابایت حافظه DDR3 است. حتی شامل 4 گیگابایت حافظه داخلی نیز هست.

با توجه به قابلیت پخش بی سیم ، این دستگاه از یک باند دوگانه همزمان 2.4 گیگاهرتز و آنتن 5 گیگاهرتزی برای IEEE 802.11a / b / g / n / ac Wave-2 @ AC1900 استفاده می کند. برای کاربر معمولی ، این بدان معنی است که دستگاه از آنتن پرقدرت برخوردار است و می تواند به دو دستگاه جدیدتر و قدیمی تر به طور مؤثر و در مسافت مناسب پخش شود. اگر تصمیم دارید از BOX به عنوان روتر مستقل استفاده کنید ، می توانید با از دست دادن بسته کوچک ، پخش شود..

بزرگترین ایراد BOX و عملکرد آن به عنوان یک روتر مستقل ، وضعیت درگاه اترنت است. همانطور که انتظار می رود 1 پورت WAN وجود دارد ، اما فقط 1 پورت LAN. و در حالی که BOX می تواند از اتصالات وای فای Gigabit استفاده کند ، برای کسانی که اتصالات اترنت را با روتر خود ترجیح می دهند ، کاملاً محدود است..

نصب و راه اندازی Bitdefender BOX

از نظر فیزیکی ، مرکز امنیت سایبری Bitdefender برای کسانی که می خواهند از فضای اختصاصی به دستگاه های شبکه استفاده کنند ، کمترین نیست. BOX به لحاظ زیبایی از لحاظ زیبایی زیبایی طراحی شده است ، اما کمی در سمت بزرگ قرار دارد و آن را از یک راه حل بهینه برای افرادی که فضای محدودی دارند کمتر می کند..

ممکن است نیاز به بیرون کشیدن دستگاه از جعبه را داشته باشید و سریعاً مراحل راه‌اندازی را شروع کنید. من شما را به شدت در برابر این اقدام تشویق می کنم. در حین آزمایش ، من به چند حلقه وصل کردم که واقعاً روند راه اندازی را کند کرده است ، بنابراین عاقلانه است که آنچه را که باید انجام دهید را در نظر بگیرید تا تنظیمات BOX را به درستی انجام دهید و چه چیزی پیش از غواصی اشتباه پیش می رود..

جعبه bitdefender

برای انجام صحیح تنظیمات ، باید برنامه مرکزی Bitdefender را نصب کرده و سپس تنظیمات Bitdefender BOX را از همانجا اجرا کنید. احتمالاً خواهید فهمید که تعداد معدودی از برنامه های Bitdefender در Google Play Store و iOS App Store وجود دارد. یکی شما نیاز Bitdefender Central نامیده می شود. انجام دادن نه برنامه Bitdefender BOX 1st Gen را نصب کنید ، زیرا این برنامه فقط برای Bitdefender BOX V1 طراحی شده است. در حال حاضر این شرکت V2 را به فروش می رساند و اپلیکیشن قدیمی با BOX جدید کار نخواهد کرد.

پس از ایجاد یک حساب کاربری با Bitdefender ، باید:

 • در BOD Bitdefender خود وصل کنید
 • دستگاه تلفن همراه خود را به شبکه وای فای Bitdefender که از BOX پخش می شود متصل کنید
 • با استفاده از کابل اترنت شامل Bitdefender BOX خود را به مودم بی سیم خود وصل کنید

پس از اتمام این بخش از راه اندازی ، باید ارتباط موفقی برقرار کنید.

از آنجا ، Bitdefender شما را در فرآیند تأمین امنیت شبکه خود با دستگاه قدم خواهد زد ، و اساساً BOX خود را به عنوان دروازه ای بین روتر و شبکه شما تبدیل می کند. به همین دلیل ابتدا BOX خود را به مودم ISP وصل می کنید.

ایمن سازی شبکه شما به سه روش ممکن تقسیم می شود: استفاده از یک روتر ارائه شده توسط ISP ، روتر شخصی یا ایجاد یک شبکه بی سیم جدید جداگانه با استفاده از Bitdefender BOX شما. من تصمیم گرفتم از روتر شخصی استفاده کنم زیرا روتر از ISP ندارم. من همچنین BOX را به عنوان روتر مخصوص آن تست کردم که بعداً در مورد جزئیات بیشتر درباره آن بحث خواهم کرد.

بعد از چند سکسکه قابل توجه ، من توانستم این روند را طبق دستورالعمل های موجود در Bitdefender به اتمام برسانم ، بسته به این که از کدام روش تنظیم استفاده می کنید ، کمی متفاوت خواهد بود.

جعبه bitdefender

تفاوت بین گزینه های راه اندازی

بسته به راه اندازی شما ، در نحوه گردش ترافیک داده تفاوت هایی وجود دارد. اگر از روتر وای فای شخصی یا ISP ارائه شده استفاده می کنید ، ترافیک اطلاعات شما از این جریان پیروی می کند:

حالت >>> جعبه BITDEFENDER >>> WIFI ROUTER >>> دستگاه ها

BOX به عنوان دروازه ای بین مودم و روتر وای فای شما قرار دارد ، بنابراین همه داده های ورودی و خروجی فیلتر می شوند قبل از اینکه فرصتی برای تأثیرگذاری بر دستگاه های شما (یا اطلاعات نشت) داشته باشد. اینگونه است که دستگاه می تواند دستگاههای خانگی هوشمند شما را حتی بدون اینکه بتواند نرم افزار فیلترشکن را نصب کند ، به طور موثر پوشش دهد.

اگر از Bitdefender BOX به عنوان روتر مستقل خود استفاده می کنید ، ضرورت استفاده از روتر جداگانه وای فای را برطرف می کنید. در نتیجه ، اطلاعات به این روش جریان می یابد:

حالت >>> جعبه BITDEFENDER >>> دستگاه ها

BOX به عنوان روش روتر مزایایی دارد. قطع کردن روتر wifi جداگانه به کاهش تأثیر اندک در پهنای باند کمک خواهد کرد. با این حال ، Bitdefender BOX به طور خاص به عنوان روتر وای فای مخصوصاً محدود است ، مخصوصاً با توجه به تعداد محدود پورت های LAN. این گفته است ، اگر از روتر وای فای قدیمی ، منسوخ شده و آهسته ای استفاده می کنید ، احتمالاً نمی توانید حداقل با دادن یک عکس از BOX به عنوان روتر به روزرسانی شده برای خانه خود اشتباه کنید..

Bitdefender BOX: نمای کلی

Bitdefender با اتصال مستقیم به روتر خود کنترل و از طریق برنامه Android یا iOS کنترل می شود ، BOD آن یک "راه حل امنیت کامل و چند لایه در فضای مجازی است که برای محافظت از زندگی دیجیتالی شما طراحی شده است." Bitdefender BOX به شبکه wifi خانه شما متصل می شود و به عنوان یک فایروال جداگانه عمل می کند. (مسلماً یک مقایسه بیش از حد ساده شده) ، نظارت بر ترافیک شبکه شما برای بی نظمی ها.

طبق وب سایت این شرکت ، Bitdefender BOX V2 همه موارد زیر را انجام می دهد:

 • آدرس های اینترنتی ناامن یا مخرب را مسدود می کند
 • به طور مداوم شبکه خود را برای نقص امنیتی اسکن می کنید
 • تلاش ها و سوء استفاده از شبکه را بلوک می کند
 • ابزارهای پیشرفته کنترل والدین با فیلترهای محتوا (با حمله سایبری آینده و شناسایی شکارچیان آنلاین)
 • هربار که دستگاه جدیدی به شبکه وصل شود ، هشدارهای خودکار را ارائه می دهد
 • شامل نرم افزار آنتی ویروس Bitdefender Total Security ، که می تواند بر روی تعداد نامحدودی از دستگاه های Windows ، Mac ، iOS یا Android نصب شود
 • رفتار دستگاه مشکوک را مسدود می کند
 • محافظت ناگهانی از نیروی را برای جلوگیری از در اختیار گرفتن هکرها از دستگاه ها
 • تلاش برای ارسال اطلاعات حساس ، مانند اطلاعات کارت اعتباری ، اطلاعات تأیید اعتبار یا داده های مکان ، به صورت خودکار از طریق اتصالات رمزگذاری نشده مسدود می شود

جعبه bitdefender

Bitdefender BOX با ضمانت 1 ساله و اشتراک 1 ساله همراه است. چرا اشتراک؟ این بخشی است که کمتر مشخص است. بیشتر این اشتراک به سمت محافظت از دستگاه های شما از طریق سرویس امنیتی Total Bitdefender انجام می شود ، اما بخشی از هزینه به شما ارائه می دهد امنیت کلی شبکه خانگی به عنوان یک سرویس اشتراک ، نه فقط به عنوان یک دستگاه ، به شما ارائه می دهد..

اگر از این عمل توهین کنید ، Bitdefender تنها در آن نیست. دستگاه های رقیب مانند RATtrap و Norton Core نیز برای حفظ محصولات خود پس از سال اول نیاز به اشتراک دارند. با این حال ، سایر رقبا مانند Cujo گزینه اشتراک را کنار گذاشتند و در عوض برای یک محصول با قیمت بالاتر و هزینه یک بار انتخاب کردند..

متأسفانه ، اگر نمی خواهید اشتراک را بپردازید ، می توانید از BOX خود استفاده زیادی نکنید ، با وجود این واقعیت که بسیاری از خدمات محافظتی به صورت محلی اتفاق می افتند. Bitdefender بیشتر سرویس ها را با سیستم مبتنی بر ابر پیوند می دهد ، بنابراین اگر اشتراک را لغو کنید ، BOX شما کاری بیشتر از روتر ایمن انجام نمی دهد.

بعد از سال اول ، اشتراک سالانه 99 دلار هزینه دارد ، در صورتی که برای محافظت از دستگاه های خود قصد خرید نرم افزار با کیفیت بالا Total Security AV برای Bitdefender را دارید ، در واقع معامله خوبی است. شما می توانید یک بررسی دقیق تر درباره Total Security را در اینجا بخوانید. با بررسی BOX ، ما فهمیدیم که یک اشتراک Total Security تقریباً به خود می پردازد که چگونه دستگاه های شما را در برابر تهدیدات امنیتی محافظت می کند.

امنیت کل به طور معمول 120 دلار در سال هزینه دارد.

دستگاه های اتصال و محافظت

ظاهراً همه دستگاههای متصل به شبکه شما باید تحت تنظیمات BOdefender BOX در برنامه ظاهر شوند. با این حال ، BOX تلاش کرد تا به درستی تشخیص دهد که کدام دستگاه ها در واقع محافظت می شوند.

هنگامی که من ابتدا امنیت را در شبکه خانگی خود تنظیم کردم ، BOX نشان داد که تنها وسیله ای که پوشش را دریافت می کند روتر وای فای من است:

جعبه bitdefender

حدود یک ساعت بعد ، BOX نشان داد که Amazon Echo من تنها وسیله تحت پوشش است:

جعبه Bitdefender

در حالی که فکر می کردم روتر wifi من ناپدید شده است ، آنچه اتفاق افتاد این بود که BOX آمازون اکو را با روتر اشتباه گرفته است. آنچه در آنجا با عنوان Amazon Echo با برچسب مشاهده می کنید در واقع روتر wifi است. من بعداً هنگام آزمایش لینک های مخرب ، این حقیقت را کشف کردم.

هنگامی که BOX لینک بد من را ثبت کرد و نشان داد که کدام دستگاه در حال تلاش برای دسترسی به این لینک است ، به آمازون اکو اشاره کرد. برای هرکسی که در حال حاضر صاحب یک Echo است یا نحوه کار آنها را درک می کند ، توجه داشته باشید که نمی توانید از آن به عنوان یک مرورگر وب برای دسترسی به پیوندهای خاص استفاده کنید ، بنابراین این امکان وجود ندارد. در عوض ، پیوند مخرب ثبت شده از طریق لپ تاپ من انجام شد ، که در تنظیمات Bitdefender BOX به عنوان یکی از چندین دستگاه جدا شده وجود دارد ، اما در واقع هنوز هم از طریق کل شبکه wifi محافظت می کند..

اگر تصمیم دارید که Bitdefender BOX خود را به عنوان روتر بی سیم خود تنظیم کنید ، این مسئله عجیب از بین می رود. در آن سناریو ، شما باید دستگاه های خود را مستقیماً به شبکه وای فای BOX متصل کنید. شبکه وای فای خود BOX بهتر از دستگاه های متصل به Bitdefender قادر به شناسایی دستگاه های متصل به آن بود.

مسدود کردن URL مخرب

یکی از ویژگی های فعال Bitdefender BOX ، مسدود کردن URL مخرب به خوبی کار می کند. و به دلیل BOX از تمام دستگاههای متصل به روتر بی سیم شما محافظت می کند, هر دستگاه تلاش برای اتصال به URL ناامن ، پیام زیر را دریافت می کند:

جعبه bitdefender

BOX چه سایت هایی را ناامن یا مخرب می داند؟ این سوالی است که پاسخ دادن به آن دشوار است. Bitdefender BOX احتمالاً از ترکیبی از سایتهای مخرب شناخته شده و الگوریتم های طراحی شده برای تشخیص زمان ممکن است یک سایت فیشینگ مخرب استفاده می کند.

اگر یک دستگاه تلاش کند به یک سایت مخرب دسترسی پیدا کند ، از طریق برنامه Bitdefender Central اعلان فشار را دریافت خواهید کرد که یک URL مخرب مسدود شده است ، با برخی اطلاعات اضافی. این به شما می گوید که کدام دستگاه سعی کرده است به پیوند بدی دسترسی پیدا کند و اگر به این باور برسید که ایمن است ، می توانید لیست سفیدترین سایت را در اختیار شما قرار دهید..

کنترل والدین

کنترل های والدین که از طریق Bitdefender BOX در دسترس هستند به طور پیش فرض روشن نمی شوند و نمی توانند در کل شبکه شما اعمال شوند. در عوض ، باید آنها را به صورت جداگانه برای دستگاه های مختلفی که می توانند برنامه مرتبط را نصب کنند اختصاص دهید.

برای انجام این کار ، باید از برنامه مرکزی به "افزودن دستگاه" بروید و سپس سیستم عامل مناسب را انتخاب کنید:

جعبه bitdefender

از آنجا ، "مشاور والدین" را انتخاب کنید. سپس برنامه به شما امکان می دهد تا لینک بارگیری را به هر آدرس ایمیلی که ارسال می کنید ارسال کنید. پیوند بارگیری را به آدرس ایمیل مرتبط با تلفن Android خود داشتم. ایمیل حاوی پیوندی به برنامه مشاور والدین Bitdefender برای دستگاه خاصی است که شما انتخاب کرده اید ، در این مورد ، برای Google Play:

جعبه bitdefender

با نصب برنامه مشاور والدین ، ​​می توانید:

 • فعالیت و برنامه های آنلاین بچه های خود را نظارت کنید
 • دسترسی به دستگاه را متوقف کنید
 • پیگیری مکان
 • تماسها و پیامها را مسدود کنید
 • نظارت بر فعالیت های فیس بوک

این برنامه حتی از شما سؤال می کند که آیا می خواهید به جای برنامه پیام رسانی پیش فرض ، از مشاور والدین استفاده کنید ، این امکان را می دهد تا کنترل بیشتری بر آنچه می توانید در مورد فعالیت فرزندتان ببینید.

پس از تنظیم همه چیز ، مشاور والدین کنترل کامل دستگاه نظارت را در اختیار خواهد داشت. برای نظارت بر این دستگاه ، باید یک «پروفایل کودک» برای دستگاه مورد نظر ایجاد کنید. در مورد من ، این امر واقعاً امکان پذیر نبود ، زیرا تنها دستگاهی که بیتدفندر برای من ثبت نام می کرد روتر بی سیم (در ابتدا با نام آمازون اچو نامگذاری شده بود) ، و هیچ دستگاهی که به شبکه wifi شخصی من وصل شده باشد ، شناسایی نشده است..

هشدارهای دستگاه

تنها زمانی که توانستم هشدارهای دستگاه را به درستی کار کنم ، زمانی بود که Bitdefender BOX را به عنوان شبکه wifi جداگانه خود تنظیم کردم. در آن مثال ، خوب کار کرد. هر بار که دستگاه جدیدی به شبکه وصل شود ، یک هشدار دریافت خواهید کرد. از آنجا می توانید انتخاب کنید که دستگاه را مجاز یا غیر مجاز کنید ، سیستم عامل آن را بررسی کنید و سایر اطلاعات را بررسی کنید. همچنین می توانید هر دستگاهی را از برنامه گنجانده شده اسکن کنید ، یا به سادگی اتصال آن به شبکه خود را برای مدتی مکث کنید.

ویژگی های بدون آزمون

بسیاری از ویژگی های Bitdefender BOX برای آزمایش مشکل تر است ، بنابراین ما آنها را کنار گذاشتیم. این موارد شامل هک شدن از منابع خارجی و تلاش برای پرداخت از طریق شبکه های ناایمن است. با توجه به اینکه تأیید کردیم که BOX در واقع از کل شبکه محافظت می کند ، احساس امنیت می کنیم.

مفید بودن به عنوان یک وسیله امنیتی

من معمولاً طرفدار آنچه Bitdefender است ارائه می دهد. نرم افزار آنتی ویروس پلاس 2018 و نرم افزار Total Antivirus این شرکت با بهترین برخی از ویژگی های قانع کننده که من آزمایش کرده ام نیز جزء بهترین های موجود در بازار هستند.

BOX Bitdefender؟ نه زیاد متأسفانه ، این محصول در وضعیت فعلی خود به تعمیر و نگهداری بیش از حد نیاز دارد تا آن را به یک راه حل امنیتی مؤثر برای شبکه خانگی شما تبدیل کند. از مشکلات ثابت بارگذاری داده هنگام اتصال به دستگاه به چندین تنظیم مجدد کارخانه ، Bitdefender BOX یک ایده عالی با تحویل ضعیف است. و گرچه در حال حاضر در نسل دوم خود قرار دارد ، به نظر می رسد Bitdefender فقط پیشرفت جزئی در دستگاه اصلی داشته و هنوز هم در ساخت دستگاهی که به درستی برای محافظت از شبکه خانگی کار می کند ، از دست رفته است..

عیب یابی راه اندازی Bitdefender BOX خود را

من صادقانه خواهم بود: پیروی از دستورالعمل های موجود در مورد Bitdefender ، حداقل در ابتدا بدون دردسر بود. دستورالعمل های موجود پس از تلاش های مکرر برای من کار نکرد ، و پشتیبان زیادی از مشتری و پشتیبانی مشتری برای حل مشکل گرفت. هیچکدام از راه حل هایی که من برای پشتیبانی مشتری به من ارائه دادم ، کار کامل برای رفع مشکلاتم انجام نداد ، اگرچه مسابقه والیبال با ایمیل پشتیبانی من به من کمک کرد تا درک بهتری از محدودیت های تنظیم محصول داشته باشم.

دو مسئله اصلی وجود داشت که من در طی مراحل تنظیم با آنها روبرو شدم. ابتدا تلاش برای اتصال BOX من به مودم ISP یکی از دو خطا را ایجاد می کند:

جعبه bitdefender

جعبه bitdefender

خطاهای تنظیم تعداد زیادی

اولین خطا خطایی است که به طور مداوم شما را مجبور به تنظیم مجدد کارخانه می کند و دوباره فرایند راه اندازی را شروع می کنید. از آزمایش ، دلیل دقیق این خطا پیدا نشد. من در طی مراحل تنظیم پیام در چند مورد دریافت کردم.

با این وجود یکی از دلایلی که ممکن است به آن خطا وارد شوید ، مربوط به دسترسی به شبکه است. برای استفاده از برنامه مرکزی برای راه اندازی ، به دسترسی به اینترنت نیاز خواهید داشت. این می تواند داده های تلفن همراه یا از طریق شبکه wifi باشد. با این حال ، با توجه به اینکه روند تنظیم شما را مجبور به جدا کردن روتر وای فای خود از مودم ISP خود می کند ، برای تکمیل نصب یا اتصال وای فای باز از یکی از همسایگان خود به یک اتصال 4G یا 3G نیاز دارید. در صورت عدم وجود ، یک پیام خطا دریافت خواهید کرد و قادر نخواهید بود روند تنظیم را ادامه دهید.

ممکن است با اولین خطایی که در بالا ذکر شده است حتی وقتی که با موفقیت به اتصال WiFi Bitdefender BOX متصل شدید ، مطابق دستورالعمل تنظیمات متصل شوید ، روبرو شوید. و اتصال تلفن همراه یا اینترنت کار کنید. هیچ راه حل فوری برای آن پیدا نکردم به غیر از تنظیم مجدد دستگاه شما و دوباره امتحان کنید.

خطاهای اتصال به اینترنت

تصویر دوم مرحله ای از روندی را نشان می دهد که ممکن است Bitdefender نتواند ذکر کند. در حین مراحل تنظیم ، به شبکه wifi BOX وصل خواهید شد. از آنجایی که BOX هنوز برای دسترسی به اینترنت تنظیم نشده است ، ممکن است این پیام خطایی را به عنوان نتیجه عملکرد فرآیند راه اندازی دریافت کنید. برای حل آن ، نوع اتصال اینترنتی را که ISP در اختیارتان قرار می دهد ، انتخاب کنید. برای اکثر کاربران ، که باید DHCP باشند. سپس ، ضربه بعدی. این باید مشکل را حل کند و مراحل تنظیم را تمام کند ، با توجه به اینکه سایر مراحل لازم را دنبال کرده اید (BOX متصل به مودم ISP و روتر وای فای متصل به BOX).

خرابی حالت پل

مسئله سوم که من فقط یک بار با آن روبرو شدم که سعی کردم شبکه خود را تأمین کنم. پس از انتخاب برای اطمینان از روتر وای فای شخصی من از طریق برنامه AP / Bridge ، من به یک چنگال بزرگ رسیدم. اولین باری که این کار را انجام دادم این بود که BitDefender BOX SSID روتر بی سیم خود را تغییر داد و باعث شد مجبور شدم روتر خود را تنظیم مجدد کنم و SSID و رمز عبوری را که قبلاً در آن قرار داده بودم دوباره برقرار کنم تا از دوباره تنظیم مجدد همه کلمه عبور دستگاه در تمام خانه من. هیچ پلی ساخته نشده است و مجبور شدم BitDefender BOX خود را دوباره تنظیم کنم (دوباره).

در حالی که Bitdefender به شما می گوید روتر وای فای شخصی خود را در حالت AP / Bridge قرار دهید ، احتمال دارد روتر شما حتی آن گزینه را نداشته باشد ، همانطور که در مورد من وجود داشت. در شرایط من بعداً فهمیدم که روتر من خواهد شد بطور خودکار وارد حالت AP / Bridge شوید. توصیه می کنم ابتدا تنظیمات سرپرست روتر خود را بررسی کنید تا مشخص شود چنین گزینه ای برای شما وجود دارد یا خیر. اگر موردی را مشاهده نکردید ، بدون تغییر تنظیمات ادامه دهید و به بهترین ها امیدوار باشید.

درنهایت ، اتصالات شما ، وقتی به روشی که Bitdefender در نظر دارد انجام شود ، باید به صورت زیر باشد:

جعبه Bitdefender

برقراری ارتباط با پشتیبانی مشتری Bitdefender

من برای پشتیبانی از مشتری Bitdefender یک ایمیل در مورد مشکلات تنظیم ارسال کردم و پاسخی دریافت کردم (سریع ، ممکن است اضافه کنم) ، که به سادگی من را هنگام استفاده از روتر وای فای خود ، به این صفحه تنظیم برای BOX مرتبط کرد. متأسفانه ، همان دستورالعملهایی بود که در دفترچه تنظیم یافتم که خوب به من خدمت نمی کردند ، بنابراین ، بدون انجام برخی اقدامات اضافی که بعداً کشف کردم ، کار نمی کردند..

من به دلیل سردردهای تنظیم شده در پایان ، این تست را کمی در کنار هم قرار دادم. بعداً به آن بازگشتم ، من قبل از تلاش برای طی کردن مراحل تنظیم ، دوباره با پشتیبانی Bitdefender با همان سوال تماس گرفتم ، به سادگی کپی کردن / چسباندن مشکلی را که قبلاً داشتم قرار دادم. دفعه دوم ، من از نماینده پشتیبانی مشتری دستورالعمل های خاص تری دریافت کردم ، اما اینها هیچ فرقی با دستورالعمل های سفالی که باعث عدم کار برای من می شدند.

در نتیجه ، من موفق شدم با استفاده از فرآیندهای کمی تغییر یافته ، مراحل مختلفی را از طریق راه اندازی انجام دهم.

روشی که استفاده کردم این بود:

 • روتر بی سیم شخصی من را به مودم ISP وصل کنید (به عنوان مثال ، چیزی در رابطه با این اتصالات تغییر ندهید)
 • Bitdefender BOX را روشن کنید و دستگاه تلفن همراه من را به سیگنال فای Bitdefender BOX متصل کنید
 • کابل اترنت موجود را به آن وصل کنید پایین ترین پورت اترنت در Bitdefender BOX, و به هر درگاه LAN موجود در روتر وای فای من
 • نصب را در برنامه مرکزی اجرا کنید

و voila! موفقیت حداقل ، یک موفقیت جزئی. از طریق آن فرآیند ، Bitdefender BOX تنظیم و نمایش داده می شد ، اما به عنوان مانیتور برای کل شبکه من عمل نمی کرد. این فقط یک دستگاه است که شبکه من را به اشتراک می گذارد ، و آن را کمتر مفید می کند. با این حال ، از طریق این روش تنظیم ، BOX می تواند همزمان با روتر وای فای خود ، به عنوان یک روتر مستقل اجرا شود ، فرایندی که به عنوان آبشار شناخته می شود. Bitdefender یک روش تنظیم برای روترهای آبشار ندارد ، اما اگر روش پل سازی برای شما کار نکند گزینه مناسبی است.

من توانستم دستگاه های خود را به شبکه BOX آبشار متصل کنم و یک مرکز امن برای نظارت بر فعالیت شبکه خود ایجاد کنم.

با توجه به روش راه اندازی فوق به روشی نیست که Bitdefender قصد کار دستگاه را داشته باشد ، من دوباره سعی کردم روند تنظیم عادی را دوباره انجام دهم. این بار ، من آخرین صبح دستورالعمل ارسال شده به من را همان روز صبح دنبال کردم تا دستگاه را به درستی تنظیم کنم:

"این یک خطای رایج است که به دلایل محدود در هنگام تنظیم رخ می دهد.

به منظور رفع این مشکل ، می توانید [[مودم ISP و BOX] را خاموش کرده و هنگام خاموش بودن ، آنها را وصل کنید ، سپس آنها را روشن کنید یا با انجام یک آزمایش کوچک:

بعد از اینکه WAN را از مودم به BOX وصل کردید ، در سوکت پایین و هر دو دستگاه را روشن کنید ، BOX شبکه WiFi را پخش می کند ، با یک دستگاه همراه به این دستگاه وصل می شوید و بررسی می کنید که آیا دسترسی دارید اینترنت.

اگر مرورگر را باز می کنید و یک صفحه بارگیری می شود ، روند تنظیم می تواند به پایان برسد ، ممکن است لازم باشد یک یا دو بار برنامه و BOX را ببندید تا همگام سازی آنها انجام شود ، اما این خطا نباید ادامه یابد. اگر دسترسی به اینترنت ندارید ، کابل و انتهای کابل را بررسی کنید. یک نارسایی جسمی ممکن است به همین دلیل باشد که در وهله اول کار نکند.

به خاطر داشته باشید که اگر BOX را بعد از روتر شخصی قرار دهید ، باید امنیت WiFi مخصوص خود را پخش کند تا شبکه شما ایمن باشد. "

با توجه به این روش کار کنید ، اما بعد از اینکه مطمئن شدم DHCP را در صفحه "اتصال تشخیص اتصال به اینترنت کار" انتخاب کردم و سپس روی "بعدی" کلیک کردم تا روند نصب را ادامه دهم. باز هم ، این یک مرحله مهم است که از دستورالعمل های دستورالعمل خارج شده است و در ایمیل های حمایتی که دریافت کردم گنجانده نشده است ، اما امیدوارم که BOX شما را بدرستی تنظیم کند تا به عنوان مانیتور شبکه راه اندازی شود.

Bitdefender BOX را به عنوان یک روتر مستقل تنظیم کنید

برای تنظیم Bitdefender BOX به عنوان یک روتر مستقل ، دستورالعمل ها به شما می گویند که مودم ISP خود را به BOX خود وصل کنید ، و سپس فرایند "ایجاد یک شبکه وای فای ایمن" را که در پایین صفحه تنظیمات موجود است ، اجرا کنید..

با برقراری این اتصالات ، من توانستم با استفاده از SSID و رمز عبور خود ، BOX را به عنوان روتر خود تنظیم كنم. برای به دست آوردن آن برای پوشش دستگاههای با قابلیت WiFi ، کافی است آنها را به شبکه جدید wifi که توسط BOX پخش شده است وصل کنید..

اکنون ، هنگامی که به برنامه مرکزی نگاه می کنید ، می بینید که دستگاه های تحت شبکه Bitdefender BOX پوشیده شده اند ، و دارای نشانه های وضعیت در مورد سطح حفاظت از آنها هستند.

راهنمای بررسی ، راه اندازی و عیب یابی BitDefender BOX

شما باید دستگاه های خود را به صورت دستی به شبکه Bitdefender خود متصل کنید که در صورت داشتن بسیاری از دستگاه ها می تواند خسته کننده باشد. با این وجود ، استفاده از Bitdefender BOX به عنوان یک شبکه جداگانه از شبکه WiFi شخصی فعلی شما این فرصت را به شما می دهد تا انتخاب کنید که از کدام دستگاه محافظت بیشتری برخوردار است..

ممکن است در طول مسیر با Bitdefender BOX خود به مشکلات بیشتری رسیدگی کنید. BOX دارید؟ تجربه راه اندازی و عملکرد شما چگونه بود؟ به ما خبر دهید!

از جعبه Bitdefender دیدن کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 + = 70

Adblock
detector