بررسی Norton Security 2016

Norton ، یک نام تجاری که توسط شرکت Symantec اداره می شود ، امسال برنامه آنتی ویروس مستقل را ارائه نمی دهد اما برنامه امنیتی همه در یک در یک قیمت مشابه قرار دارد..

به نظر می رسد ممکن است کمی راه حل معاملات باشد ، بیایید بدانیم که این استاد هیچ کدام است یا همه.

حداقل نیاز سیستم - آیا در دستگاه شما اجرا خواهد شد?

نورتون موارد زیر را به عنوان حداقل نیاز سیستم برای اجرای برنامه ذکر می کند:

  • سیستم عامل: ویندوز XP 32 بیتی ، ویستا ، 7 ، 8 ، 8.1 و 10 در انواع 32 و 64 بیتی
  • حداقل مشخصات دیگر از طریق وب سایت نورتون در دسترس نیست که ممکن است نگران کسانی باشد که دستگاه های قدیمی کار می کنند - آیا این کار خواهد کرد؟ من مشکوک هستم که یک پنتیوم تک هسته متوسط ​​یا بهتر از RAM با گیگابایت یا بیشتر باشد ممکن است این ترفند را انجام دهد اما براساس آن خرید نکنید. اگر دستگاه شما قدیمی تر است ، به دنبال کالای دیگری بروید که در عوض ، کریستال مورد نیاز خود را پاک کند ، فقط برای اینکه در قسمت امن باشد.

نصب و راه اندازی

نصب Norton Security 2016 نسبتاً سریع انجام شد.

این روند شما را وادار می کند که هنگام نصب برای یک حساب نورتون ثبت نام کنید که این یک ناراحتی جزئی است اما این باعث نمی شود که من ظرف پنج دقیقه یا چند دقیقه دیگر از خواب بلند شوید و کار کنم..

با ناراحتی ، برنامه پس از آن نیاز به راه اندازی مجدد داشت اما من از SSD استفاده می کنم که مسئله اصلی نبود.

رابط Norton Security 2015

رابط

Norton Security 2016 از یک رابط کاربری واضح و مختصر برخوردار است که دارای یک پس زمینه عمدتاً سفید پوشانده شده با لهجه های خاکستری و لمس رنگ سبز برای جلب توجه به موارد بسیار مهم مانند وضعیت رایانه است (رنگ زرد به این معنی است که باید یک بروزرسانی نصب شود ؛ قرمز در آنجا می گوید) تهدید جدی برای مقابله با آن) و زمان باقی مانده در اشتراک شما.

در پایین قسمت رابط چهار آیکون مستطیل شکل وجود دارد که دسترسی به قسمتهای اصلی Norton Security: امنیت ، هویت ، perfomance و موارد دیگر دسترسی دارند..

با کلیک بر روی هر یک از این اسلایدها گزینه های جدید را مشاهده می کنید تا با برخی از کارهای خوب پویانمایی همراه باشید.

همچنین از صفحه اصلی در دسترس خواهید بود پیوندهایی به تنظیمات و راهنما و همچنین پیوند اشتراک در صورت تمدید محافظت خود پیدا کنید..

نورتون-امنیت-امنیت

ویژگی های امنیتی

Norton Security 2016 مانند اکثر برنامه های آنتی ویروس امروزه ، با مقایسه پرونده های مشکوک به یک پایگاه داده مبتنی بر ابر ، بدافزار را ردیابی می کند و حاوی کلیه تعاریف بدافزارهای شناخته شده در دسترس است یا با تجزیه و تحلیل رفتار مشکوک.

در حالت پیش فرض خود ، این برنامه سیستم شما را برای بدافزار یک بار در هفته اسکن می کند که اطمینان می دهد هر کسی که حداقل از سطح امنیتی استفاده کند ، مجدداً از آن استفاده می کند. آن دسته از شما که اسکن تعداد مکرر را به ترتیب سفارش داده اید ، می توانید یکی از آنها را به صورت دلخواه سفارش دهید یا آنها را برای زمان مناسب برنامه ریزی کنید ، اگرچه برای یافتن گزینه دوم ، مجبورید کمی در تنظیمات امنیتی یا تنظیمات اصلی بگردید..

به عبارت دیگر ، این برنامه مانند یک برنامه آنتی ویروس معمولی عمل می کند و هر آنچه را که از شما انتظار داشتید ارائه می دهد.

اما همچنین دارای ویژگی های بیشتری ...

نورتون حفاظت از هویت را ارائه می دهد

ابزارهای دیگر

با توجه به ماهیت این محصول ، شما ممکن است انتظار یک سری ویژگی های اضافی را داشته باشید و این خوب است ، زیرا نورتون در آن جبهه ناامید نمی شود. در بیشتر قسمتها.

علاوه بر اینکه می توانید رایانه خود را به روش های مختلفی اسکن کنید ، این نرم افزار همچنین می تواند Facebook Wall شما را برای پیوندهای مخرب بررسی کند و یا هارد دیسک شما را برای ربودن مرورگر گسترده و تبلیغاتی که بعضی از برنامه های آنتی ویروس تمایل به نادیده گرفتن دارند ، اسکن کنید..

یکی دیگر از روشهای اسکن - Norton Insight - پرونده هایی را که معتبر به نظر می رسد شناسایی می کند و سپس آنها را از اسکن سریع آینده که سرعت پردازش آن به طرز چشمگیری انجام می شود ، دور می کند..

تحت عنوان Identity ، این برنامه ابزاری را ارائه می دهد که می توانند حساس ترین اطلاعات شما - ورود به سیستم بانکی و غیره - را در ابر در حالت رمزگذاری شده ذخیره کنند. در اینجا ، شما همچنین می توانید حفاظت از فیشینگ ، ویژگی های ایمنی وب سایت و یک مدیر رمز عبور بسیار مفید را پیدا کنید.

برخی از ابزارهای اضافی نورتون ارزش سؤال برانگیز را ارائه می دهند

ابزارهای تشخیصی می توانند رایانه شما را اسکن کرده و توصیه هایی را در مورد سرعت بخشیدن به آن ارائه دهند. این چیزی نیست که من خودم از آن استفاده می کنم (روش های دیگری برای انجام این کار وجود دارد) اما برای یک فرد غیر فنی می تواند یک ابزار کوچک مفید باشد.

سایر ابزارهای عملکردی ویژگیهای آینه موجود در ویندوز هستند یا به راحتی از طریق ابزارهای بهینه سازی رایگان مانند CCleaner یافت می شوند. من شخصاً پاک کننده های دیسک و فایل یا مدیر راه اندازی ها را پیدا نمی کنم که بسیار مفید باشند اما در یک مکان در آنجا وجود دارند و در صورت دوست داشتن آنها آسان برای استفاده هستند.

Norton Security 2015 حفاظت چند پلتفرمی را ارائه می دهد

از ویژگیهای بیشتری مانند افزودن دستگاهها و مدیریت که همه دستگاههای تحت لیسانس شما از جمله رایانه های شخصی ، مکینتاش و دستگاههای iOS یا Android شما متعلق به آنهاست ، مورد توجه بیشتری قرار گرفته است..

تهیه نسخه پشتیبان ، که به نظر می رسد مفید باشد (بیشتر ضروری است) ، کمی ناامید کننده است - به جای اینکه به نوعی از ابزار پشتیبان گنجانده شده استفاده کنید ، در عوض باعث می شود که پول بیشتری را برای Norton Security با پشتیبان تهیه کنید - ناامید کننده.!

یکی دیگر از ویژگی ها ، تاریخچه ، هر چند مفید است - نه تنها جزئیات اقدامات امنیتی را که روی دستگاه شما ایجاد شده است ، بلکه جزئیات داده های ورود و Wi-Fi را نیز نمایش می دهد که ممکن است برخی از شما به خوبی از آن استفاده کنند..

سرانجام ، ابزار دیگر یادداشت نورتون خانواده ، ویژگی کنترل والدین این شرکت است. این عالی به نظر می رسد - این برنامه می تواند فعالیت های کودکان ، سابقه جستجو و فعالیت های فیسبوک را از طریق یک مرورگر وب یا از طریق تلفن های هوشمند کودکان خود را مرور کند. به آن افزوده شده است ، می تواند موقعیت مکانی دستگاه های کودک شما را که می تواند بسیار مفید باشد ، ردیابی کنید ، مدت زمان استفاده از اینترنت و موارد دیگر را نیز محدود کنید. تنها چنگال: هزینه بیشتری دارد (در زمان نوشتن حدود 50 دلار / 30 پوند)

با توجه به اینکه این نرم افزار ارزان نیست و نام آن حاکی از آن است که چیزی فراتر از یک برنامه آنتی ویروس مستقل است ، بلع یک قرص سخت برای بلعیدن است ، علی رغم ارزش و آرامش خاطر ، بدون شک آن را به کسانی از شما که دارای فرزندانی برای محافظت هستند اضافه می کند..

اثربخشی به عنوان یک راه حل امنیتی

با وجود بسته بندی تعداد جالب و مجموعه ای از ویژگی های اضافی ، مهمترین توجه برای Norton Security 2015 توانایی آن در تشخیص و خنثی کردن تهدیدات برای رایانه شما است.

چگونه می توان آن را در آن اداره کرایه کرد?

خوب ، مطابق با AV-Test ، عملکرد بسیار جالبی انجام داد ، و در صورت ارائه نمونه بدافزار معمولی ، میزان تشخیص 100٪ را بدست آورد. این با میانگین 98٪ صنعت مقایسه می شود.

هنگامی که در برابر صفر روز (در بدافزارهای تازه کشف شده که فروشندگان امنیتی ممکن است هنوز به پایگاه داده های خود اضافه نکرده اند) انباشته شده اند ، آن را نیز به میزان 100٪ در مقابل میانگین صنعت 94٪ به دست آورد..

در گزارشی اخیر از آزمایشگاه تست مستقل دیگر - موسسه AV-Test - این برنامه همچنین به یک امتیاز عالی دست یافته است ، آن را با قرار دادن در رده های مشابه کاسپرسکی و Bitdefender به عنوان یک رهبر در صنعت (خواندن آنتی ویروس Bitdefender ما به علاوه 2018 در اینجا بخوانید) ).

تأثیر سیستم

در حال اجرا بر روی هسته هسته کم i3 NUC ​​با 8 گیگابایت حافظه رم ، مصرف سی پی یو در حین اسکن متوسط ​​و نه میزان مورد انتظار بود. همراه با استفاده از حافظه متوسط ​​، متوجه شدم که دستگاه من در طول اسکن های کوتاه و کامل کاملاً پاسخگو است تا جایی که نمی دانستم اگر خودم آنها را شروع نکرده بودم ، آنها را اجرا می کردم..

با توجه به برخی از منابعی که من در طی این سالها از آن استفاده کردم و تأخیر اندکی که در برخی از برنامه های ضد ویروس مدرن مشاهده شده است ، می گویم Norton Security 2015 در مقایسه با نرم افزار فوق العاده روان بود.

کمک و پشتیبانی کنید

Symantec لیستی از کانالهای حمایتی چشمگیر را برای برنامه های امنیتی خود از جمله ایمیل ، چت اینترنتی و تلفن ارائه می دهد ، که همه اینها 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته موجود است که می تواند برای بعضی افراد بسیار مفید باشد..

علاوه بر این ، این شرکت با ارائه یک وعده از این پشتیبانی پشتیبانی می کند: اگر Norton Security 2016 را به درستی نصب کرده و پیکربندی کرده باشید و هنوز هم یک عفونت را در رایانه شخصی خود داشته باشید که نتواند آن را از بین ببرد ، Symantec قیمت خرید محصول را بازپرداخت می کند. ایول! احسنت!

تنظیمات امنیتی

برداشت کلی

برای یک بسته امنیتی همه در یک با قیمت بالاتر در انتهای برنامه های آنتی ویروس مستقل (برای بدست آوردن آن قیمت باید به خرید خود بپردازید) ، Norton Security 2016 یک مورد قانع کننده برای پول شما ایجاد می کند.

بسیاری از ویژگی های اضافی آن مفید هستند ، از جمله پشتیبانی از طریق کراس پلتفرم برای Mac ها و دستگاه های اندرویدی و امکان اشتراک مجوز بین سه دستگاه ، برخلاف برخی گزینه های دیگر که فقط یک نصب را ممکن می سازد..

رابط کاربری خوب به نظر می رسد و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید ، یک مدیر رمزعبور علاوه بر این عالی است و پشتیبانی از درجه یک است.

اما برای برنامه ای که به نظر می رسد بیشتر خود را به عنوان یک مجموعه امنیتی بازاریابی می کند تا یک برنامه آنتی ویروس ، یک چشم پوشی وجود دارد یا اگر ترجیح می دهید ، فرصت فروش بالایی داشته باشد: کنترل والدین.

من به عنوان یک پدر و مادر خودم ، این تنها ویژگی است که واقعاً من را از انتخاب یک برنامه آنتی ویروس ساده به عنوان راه حل امنیتی من دور می کند ، اما با وجود نورتون آن از بین رفته است ... مگر اینکه بخواهید مقدار قابل توجهی سکه را تحویل بگیرید تا آن را اضافه کنید..

شرمنده.

به غیر از این ، من این برنامه را دوست دارم. اگر ویژگی های موجود مطابق آنچه شما دنبال آن هستید و چند ماشین برای محافظت از آن دارید ، من آن را اکیداً توصیه می کنم.

از طرف دیگر ، اگر فقط یک رایانه شخصی دارید یا به محافظت از خانواده احتیاج دارید ، ممکن است برنامه های ارزان تر آنتی ویروس یا سایر نرم افزارهای امنیتی اینترنت گزینه های بهتری باشند.

از نورتون دیدن کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 + = 90

Adblock
detector