منابع ویروس رایانه ای: لیست بزرگی از ابزارها و راهنماها

40 درصد از کل خانوارهای ایالات متحده در معرض ویروس قرار گرفته اند و هزینه آن حدود 45/4 میلیارد دلار است. این آمار نگران کننده است ، به خصوص با توجه به بیشتر زندگی بیشتر ، داده ها و اطلاعات شخصی بصورت آنلاین به اشتراک گذاشته می شود. با این وجود روشهای ساده و آسان وجود دارد که می توانید از اطلاعات شخصی و رایانه خود در برابر ویروس ها محافظت کنید. این راهنما چگونه به شما نشان می دهد.
آنتی ویروس

در زیر لیستی مفید از منابع را پیدا خواهید کرد که توضیح می دهد ویروس های رایانه ای ، چگونه می توان از آنها جلوگیری کرد ، چگونه از شر آنها خلاص شد و از کجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ویروس های رایانه ای کسب کنید.

راهنماهای مربوط به ویروس های رایانه ای

اگر با ویروس های رایانه ای آشنا نیستید و چه چیزی بیشتر می دانید ، یا مایل به گسترش دانش فعلی خود هستید ، این منابع اطلاعاتی عمیق در مورد آنها به شما ارائه می دهند. از نحوه تشخیص ویروس بر روی رایانه شما تا رایج ترین انواع ویروس ها ، این راهنماها دارای کلیه پایه ها هستند:

TechTarget.com - برای شروع ، در اینجا تعریف مفیدی از "ویروس رایانه" آورده شده است. همچنین می توانید اطلاعاتی در مورد انواع مختلف ویروس ها (به عنوان مثال ویروس های کلان ، عفونت های فایل و ویروس های بازنویسی) پیدا کنید. تاریخچه جالب توجه ویروس های رایانه ای؛ و برخی از معروف ترین ویروس های جهان. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای بدافزار آنها را بررسی کنید ، که اطلاعات عمیق تری نیز در اختیار شما قرار می دهد.

US-Cert.gov - تهیه شده توسط تیم آمادگی اضطراری رایانه ای ایالات متحده ، این اطلاعات شما را به ویروس ها معرفی می کند و چگونه می توانید از آنها جلوگیری کنید.

Dummies.com - این منبع ، آخرین برگه تقلب را برای مقابله با ویروس های رایانه ای در اختیار شما قرار می دهد. این توضیح می دهد که چگونه پیکربندی نرم افزار آنتی ویروس ، نحوه اسکن ویروس ها بر روی رایانه خود ، و چگونگی عملکرد ایمن رایانه خود را انجام دهید. این همچنین شامل بخشی است که اگر کامپیوتر شما ویروس دریافت کرده و چگونه می توانید از پس این کار برآید ، چه کاری انجام دهید.

LiveScience.com - با بحث در مورد سه نوع رایج از ویروس های رایانه ای ، این منبع به تروجان ها ، بات نت ها و ترسناک تبدیل می شود. در مورد هر یک از این موارد به تفصیل می رود و در ضمن مشاوره برخی کارشناسان پیشرو در صنعت را به شما ارائه می دهد.

Comparitech.com - برای مقابله با ویروس های رایانه ای ضروری است که یک نرم افزار آنتی ویروس روی رایانه خود نصب کنید. و این راهنمای عالی و رایگان بدون جارگون توضیح می دهد که چرا به نرم افزار آنتی ویروس و آنچه در هنگام خرید باید به آن احتیاج داشته باشید توضیح می دهد.

BBC Bitesize - حتی اگر این منبع برای بچه ها باشد ، اما هنوز هم یک بررسی کلی درباره ویروس ها ارائه شده است ، اگر رایانه شما یکی شود و رایج ترین انواع بدافزار چیست. ایده آل برای آموزش بچه ها در مورد رایانه هنگام جستجو در کامپیوتر.

انتخاب ابزارهایی که از ویروس های رایانه ای محافظت کرده و از بین می روند

این منابع برای یافتن مؤثرترین نرم افزار آنتی ویروس برای رایانه خود ، به شما کمک می کنند تا از چه ویژگی هایی استفاده کنید:

Comparitech.com - با تهیه لیستی از بهترین محافظت از آنتی ویروس ها برای سال 2017 ، Comparitech با بررسی هر یک از ارائه دهندگان به طور کامل ، همه کارهای سخت را برای شما انجام داده است. آنها معیارهای مختلفی را بررسی کرده اند ، از جمله ارزش پول ، اثربخشی و ویژگی های اضافی. قبل از خرید می توانید بررسی های عمیق درباره هر یک از این ارائه دهندگان را بخوانید.

US-Cert.gov - در اینجا اطلاعات بیشتری راجع به نرم افزار آنتی ویروس ، نحوه کارکرد آن و نحوه پاسخگویی به تهدیدات پیدا خواهید کرد.

SE Labs - این شرکت با تأسیس سیمون ادواردز ، کارشناس امنیت ، رئیس هیئت مدیره سازمان استاندارد های آزمایش ضد بدافزارها تأسیس شده است ، این شرکت آزمایش مستقل برنامه های آنتی ویروس را ارائه می دهد. مصرف کنندگان می توانند برای دریافت آخرین گزارش های خود در اینجا ثبت نام کنند.

بانک اطلاعاتی درباره ویروس ها

برای هشدار نسبت به تهدیدهای احتمالی ، ممکن است بخواهید این پایگاه های داده را بررسی کنید که آخرین به روزرسانی ها را در زمان واقعی در مورد تهدیدات و آسیب پذیری های موجود و در حال ظهور ارائه می دهند:

WildList.org - سازمان بین المللی WildList با هدف ارائه اطلاعات جامع ، به موقع و دقیق به توسعه دهندگان محصول و کاربران در مورد ویروس های رایانه ای که در "طبیعت" هستند قرار می گیرد. این لیست توسط بیش از 40 داوطلب شناخته شده تولید شده است و مشاهده آن برای همه رایگان است..

Symantec.com - اگر می خواهید در مورد جدیدترین تهدیدها بشنوید ، به عنوان یک رهبر امنیت سایبری ، این مکان عالی برای بازدید است. می توانید اطلاعات به روز در مورد تهدیدهای در حال ظهور ، خطرات نوظهور و آسیب پذیری ها را بیابید.

McAfee.com - در این وب سایت لیستی از تهدیدات اخیر را پیدا خواهید کرد ، که ارزیابی شده است برای تعیین نوع خطرات آنها (یعنی پایین یا زیاد). همچنین می توانید یک نقشه ویروس جهانی و لیستی از دلایل ویروس اخیر ویروس را پیدا کنید.

AVG.com - در مورد تهدیدات مهم از طریق دائرyclالمعارف ویروس های AVG Threat Labs مطلع شوید. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ویروس های خاص (به عنوان مثال اسب تروجان) کسب کنید ، ضمن اینکه می بینید که امروز چه تهدیداتی کشف شده است و چه نوع بدافزار پیدا شده است.

منابع و سازمانهای اضافی

CERT - اگر می خواهید با آخرین تحولات امنیت اینترنت ، از جمله جدیدترین تهدیدات ویروس رایانه ، به روز باشید ، این مکان به مرحله شما رسیده است. CERT به عنوان بخشی از مؤسسه مهندسی نرم افزار ، قصد دارد تا اطلاعات ، مشاوره و آموزش مهم را برای توسعه و بهبود مستمر امنیت سایبری فراهم کند..

AAVAR.org - این سازمان غیرانتفاعی در آسیا مستقر است و از تعدادی متخصص از سراسر جهان تشکیل شده است. هدف آنها جلوگیری از آسیب و گسترش بدافزارهای مخرب و همچنین آگاهی از ویروس های رایانه ای برای کاربران در سراسر جهان است.

Apple.com - برای کاربران Mac ، این یک منبع کاملاً دیدنی است زیرا جزئیات بیشتری را درباره نوع ایمنی که در مک ها ایجاد شده است به شما ارائه می دهد. همچنین مکان مناسبی برای به روز کردن آخرین پیشرفت ها و اینکه آیا به روزرسانی هایی را که باید انجام دهید وجود دارد.

Microsoft.com - در اینجا می توانید در مورد آخرین سرمایه گذاری مایکروسافت ، آنچه انجام می دهند برای ایمن سازی سیستم های خود و روش های امنیتی که در سیستم های آنها وجود دارد ، بیاموزید. اگر یک شغل هستید ، می توانید ارزیابی ریسک امنیتی را نیز انجام دهید ، این به شما کمک می کند پیامدهای هزینه تهدید امنیتی را ببینید و اقدامات لازم را برای محافظت از شرکت خود انجام دهید.

AV-TEST.org - AV-TEST به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مستقل ، کار تحقیقاتی را انجام می دهد که به آنها امکان می دهد آخرین تهدیدات را پیدا کرده و قبل از اطلاع رسانی به مشتریان در مورد یافته های خود ، آن ها را تجزیه و تحلیل کنند. با آخرین آزمایش های خود از طریق وب سایت خود به روز بمانید و جستجوی خود را با توجه به دستگاهی که می خواهید جستجو کنید ببندید - به عنوان مثال. اندروید؛ ویندوز (تجاری یا شخصی)؛ و MacOS.

VirusBulletin.com - با استفاده از این نشریه می توانید آخرین تکنیک ها ، تحولات و تهدیدات مربوط به امنیت آنلاین را بیاموزید ، ضمن شنیدن نظرات کارشناسان صنعت. ویروس بولتن همچنین نرم افزار ضد بدافزار را آزمایش می کند ، بنابراین می توانید در مورد برنامه های صدور گواهینامه آنها و اینکه این موارد شامل چه مواردی است ، بخوانید.

مربوط: بیاموزید که چگونه ایمیل را رمزگذاری کنید تا پیامهای شما خصوصی باشد.

همچنین ممکن است شما دوست دارید آنتی ویروس چگونه می توانید از حفره های امنیتی رایج جلوگیری کنید آنتی ویروس ها کدام ویروس ویروس هستند (با مثال) AntivirusBest فایروال های رایگان برای 2020AntivirusEncyclopedia از ویروس های رایانه ای رایج و سایر بدافزارها ، و نحوه حذف آنها

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 8

Adblock
detector