آیا نرم افزار آنتی ویروس رایگان کافی است؟

برای بسیاری از افراد ، تصمیم گیری در مورد محصولات رقیب در هر زمینه ای می تواند مشکل باشد ، به واسطه حجم زیاد انتخاب و تأثیر بودجه بازاریابی.

به همین دلیل بسیاری از ما سعی خواهیم کرد برنامه های آنتی ویروس را به روش کلی ارزیابی کنیم ، بر اساس نحوه ارزیابی سایر موارد غیر فنی.

این روش تمایل دارد خود را به یک سؤال اصلی که در مراحل اولیه مطرح می شود ، وام دهد - تصمیم در مورد اینکه آیا با یک برنامه رایگان یا یک راه حل آنتی ویروس برتر بروید.

در مورد اینکه کدام جواب صحیح است ، بستگی به این دارد که چه کسی سؤال را می پرسد.

آنتی ویروس رایگان

اگر یک برنامه آنتی ویروس رایگان انتخاب کرده اید یا برنامه ای که باید هزینه آن را بپردازید?

چند سال به عقب می گفتم این سؤال خالی از سکنه بود: شما آنچه را برای آن پرداخت می کنید دریافت کنید و برنامه های ضد ویروس رایگان نیز مورد توجه بسیاری نبودند.

مطمئناً ، بعضی ها خوب بودند ، اما مواردی که تمایل به بسته بندی در نوارهای ابزار آزار دهنده داشتند ، از رابط های گیج کننده استفاده می کردند یا در هر فرصتی سعی می کردند به فروش برسند.

اکنون ، همه چیز متفاوت است.

برنامه های آنتی ویروس رایگان و پرداخت شده با زمان تغییر کرده اند ، اولی که گاهی اوقات تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد ، دومی ویژگی های بیشتری را اضافه می کند. س

o ، که برای آن پیش بروید?

من فکر می کنم اولین چیزی که باید در مورد انواع رایگان برنامه های آنتی ویروس در نظر گرفت این است که چه کسی آنها را تهیه می کند.

برخی از راه حل های صفر هزینه از اسامی بزرگ حاصل می شود و نتایج رقابتی را ارائه می دهند ، گاهی اوقات برادران با هزینه بالاتر.

آنها ممکن است برای شما ارزش استثنایی داشته باشند و نباید آنها را برکنار کنید ، به خصوص توسط هر کسی که در بودجه کوتاهی کند یا در حال کار کردن با یک ماشین مهم نیست..

برخی از ملاحظات هنگام تصمیم گیری برای پایین آمدن از آن جاده وجود دارد ، اما رئیس اصلی این است که چگونه تهیه کننده پول خود را تهیه می کند.

بیایید با آن روبرو شویم ، هیچ شرکتی یک موسسه خیریه نیست ، بنابراین اگر هزینه ای برای کالای خود نمی پردازید ، احتمالاً محصول شما چه از نظر هدف برای فروش باشد و چه از طریق اطلاعات شخصی که تحویل می دهید ، محصور هستید. به شرکت.

البته این امکان وجود دارد که عدم پرداخت شرکت نتواند همان سطح پشتیبانی را که یک نرم افزار تأمین مالی تأمین می کند ارائه دهد.

این قطعاً چیزی است که باید در مورد آن فکر کنید ، به خصوص اگر از نظر طبیعت بیش از حد فنی نیستید. تی

در مورد ماهیت خود نرم افزار سؤالاتی وجود دارد - بعضی از آنها منبع باز هستند که می توانند ، اما لازم نیست رایگان باشند.

چنین نرم افزاری از بعضی جهات عالی است زیرا به هر شخص علاقه مند اجازه می دهد کد را مشاهده کند ، تغییراتی را پیشنهاد دهد یا حتی کد را برای نصب خود تغییر دهد..

برای کاربر خانگی معمولی مشکل است ، اما برای بعضی ها قانع کننده است.

که ما را به آخرین نکته می رساند: سهولت استفاده.

در حالی که مطمئناً صحیح است که اخیراً اکثر برنامه های رایگان از لحاظ رابط کاربری خود بازی را ارتقا داده اند ، برخی هنوز هم می توانند برای غیرفعال کردن کاربران غیر تکنیکی سر خود را گیج کنند یا به روشی که دوست دارند پیکربندی کنند..

با توجه به اینکه استفاده از نرم افزارهای امنیتی باید یک تجربه یکپارچه باشد - از نظر کاربرپسندانه تر است ، به عبارت دیگر امن نیست - که ممکن است برای عده ای مسئله ای باشد.

بنابراین با پرداخت محافظت از آنتی ویروس می توانید چه مزایایی کسب کنید?

من می گویم مهمترین فایده ای که شما در ازای تحویل گرفتن وجهی که به دست آورده شدید دریافت می کنید ، پاسخگویی است.

اگر برای تأمین نرم افزار امنیتی خود به یک شرکت پرداخت می کنید ، انتظار و حق دارید که فرض کنید مواظب شما خواهد بود ، در مورد مشکلات نصب به شما کمک می کند و در صورت نیاز به مشاوره در دسترس شما خواهد بود..

در حالت ایده آل ، شما می خواهید که این پشتیبانی تقریباً در هر ساعت از روز و به ترجیحاً رایگان به راحتی حاصل شود.

یافتن چنین سرویس هایی معمولاً در هنگام استفاده از نرم افزار رایگان کار سختی است.

همچنین باید از ویژگیهای بسیار بیشتری انتظار داشته باشید که می توانید در یک برنامه رایگان بدست آورید - یعنی توانایی اسکن ایمیل های ورودی و خروجی ، فایروال ، ضد جاسوسی و غیره..

شرکت هایی که برنامه های ضد ویروس پولی ارائه می دهند ، از رقابتی که با گزینه های رایگان با آن روبرو هستند آگاه هستند و همچنان به حفظ ویژگی هایی برای حفظ مزیت رقابتی خود ادامه می دهند.

از طرف دیگر ، برنامه های رایگان بودجه قادر به اضافه کردن ویژگی های اضافی را ندارند.

علاوه بر این ، آنها اغلب به سادگی به عنوان دروازه ای برای برنامه های پرداخت شده توسط برنامه نویس خود استفاده می شوند.

همچنین ممکن است آنتی ویروس AntivirusFake را دوست داشته باشید - این چیست ، چه کاری انجام می دهد و چگونه می توانید تهدید را کاهش دهید آنتی ویروس آیا می توانید برنامه های امنیتی اضافی را اجرا کنید اگر آنتی ویروس نصب کرده اید؟

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 − = 50

Adblock
detector