بررسی TotalAV 2020

TotalAV ارزان است ...

وقتی امنیت و حریم شخصی شما به صورت آنلاین می آید ، ارزان همیشه خوب نیست.


ما به این نتیجه رسیدیم که آیا این محصول ضد ویروس می تواند با گرانترین رقبای آن رقابت کند.

خلاصه TotalAV

TotalAV یک مجموعه نرم افزاری ضد ویروس کاملاً برجسته است که ارائه بسیاری از آن دارد ، از جمله نسخه رایگان و همچنین نسخه پولی که به خوبی دریافت خواهید کرد. نسخه پرداخت شده TotalAV فقط 19.99 دلار هزینه دارد و شامل محافظت در برابر ویروس ها ، جاسوس افزارها ، باج افزارها و سایر فرم های مخرب است..

پس از گذشت چند سال در بازار و چند بینی خونین از مشتریان ، TotalAV نرم افزار ، شیوه های صورتحساب و سیاست بازپرداخت خود را برای بهتر تغییر داد. این امروز یکی از خدمات پسند مصرف کننده در بازار است ، حرکتی که باعث شده ما به ارزیابی مجدد منفی قبلی درباره این سرویس بپردازیم.

در این بررسی Total AV ، به بررسی هر دو نسخه پرداختیم ، در نهایت دریافتیم که نسخه آزمایشی رایگان مفید است ، اما بسیار محدود است ، در حالی که نسخه پرداخت شده برخی از ویژگی های منحصر به فرد با ارزش را ارائه می دهد که آن را از برخی از نام های بزرگتر در صنعت جدا می کند..

انحصاری معامله: TotalAV معامله سالانه 19.99 دلار در سال را به خوانندگان ما پیشنهاد می کند ، که حتی معامله فعلی را که در وب سایت خود انجام داده نیز ضرب می کند. این شامل 30 روز ضمانت برگشت پول می باشد ، بنابراین می توانید بدون ریسک و بدون بازپرداخت کامل آن را امتحان کنید.

ارزش پول عامل مهمی در رتبه بندی ما است ، بنابراین ما تصمیم گرفتیم که رتبه را براساس قیمت گذاری تخفیف زده به دست آوریم.

اگر قیمت از معادله خارج شود ، گزینه های دیگری وجود دارد که ترجیح می دهیم. با این وجود برای یک راه حل جامد و آسان که می تواند همه آنتی ویروس های رایگان و برخی از نرم افزارهای پرداخت شده را که آزمایش کرده ایم ، ضرب و شتم کند ، TotalAV باید در لیست کوتاه شما باشد.

در به روزرسانی قبلی ما در مورد این سرویس, ما نمره TotalAV را پایین آوردیم به دلیل شکایات مشتری در مورد شیوه های تجاری غیرقانونی مصرف کننده ، به ویژه در مورد پرداختهای ناخواسته ، صورتحسابهای بالاتر از حد انتظار ، و یک سیاست تجدید ناشناخته خودکار.

از آن زمان ، TotalAV به این شکایات گوش فرا داده و به شدت در جهت مصرف کننده تر حرکت می کند. در نتیجه, ما امتیاز را عقب نگه داریم برای بهتر نشان دادن تغییرات مثبت شرکت.

در حالی که سیاست تجدید خودکار در حال حاضر تجدید شفاف تر گران است.

نکته: Total AV برای سال اول ارزش زیادی برای پول دارد اما قیمت آن از زمان تجدید بالا می رود. پس از ثبت نام در قرارداد تخفیف با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و از آنها بخواهید تمدید خودکار را خاموش کنند.

در اینجا بخش مهمی از سیاست تجدید تأیید می شود که چگونه می توانید تمدید خودکار را خاموش کنید و در صورت تمدید ، قیمت تمدید چیست؟.

تمدید خودکار TotalAV

ما بازخورد مشتری شامل نظراتی را که در اینجا دریافت می کنیم نظارت خواهیم کرد تا ببینیم شیوه صدور صورت حساب اخلاقی بیشتر حفظ شده است یا خیر.

کمترین سیستم مورد نیاز

TotalAV برنامه هایی را برای Windows ، Android ، Mac و iOS ایجاد می کند.

برای Windows و Mac ، این شامل محافظت از آنتی ویروس استاندارد است. برای دستگاه های Android ، از آنتی ویروس ، بهینه ساز و مدیر برنامه استفاده خواهید کرد. نسخه iOS خصوصاً محدود است ، یک بهینه ساز برای کمک به سرعت بخشیدن به تلفن شما ، یک مدیر عکس که به شما کمک می کند تا عکس های خود را تمیز کنید و از پیام مخوف "Storage Full" و یک ابزار مرور ایمن جلوگیری کنید ، ارائه می دهد..

دشوار است که دقیقاً بگویید که الزامات سیستم برای هر کدام چیست. TotalAV هیچ اطلاعاتی در مورد الزامات سیستم در وب سایت خود فهرست نمی کند. در عوض ، وقتی روی "بارگیری" برای Mac یا Windows کلیک می کنید ، یا به Google Play Store یا iTunes می روید ، متوجه می شوید که این برنامه به راحتی بارگیری می شود ، یا خطا می کنید. این یک روش کاملاً مناسب برای کمک به مشتریان نیست که آیا دستگاه های آنها می توانند از نرم افزار استفاده کنند ، اما بیشتر دستگاه های مدرن با سیستم عامل های به روز باید کار کنند.

نصب و راه اندازی

نصب TotalAV کمی فرایند آزار دهنده بود. اول ، شما باید یک حساب کاربری ایجاد کنید - چیزی که اشخاص آگاه درباره حفظ حریم خصوصی که می خواهند یک برنامه ویروس رایگان داشته باشند ، ممکن است از این مسئله چشمگیر باشند. معمولاً نیاز به ورود به سیستم یا اطلاعات حساب برای بارگیری یک موارد معمول نیست رایگان نسخه یک برنامه پرداخت شده ، بله رایگان؟ این کمی غیر ضروری است.

بدنبال این ، TotalAV چند دقیقه خوب را برای به روزرسانی تعریف ویروس خود بر روی دستگاه شما صرف می کند. فقط بعد از این همه می توانید برنامه را روی رایانه خود نصب کنید. در کل ، نصب فقط کمتر از 10 دقیقه طول کشید که به نظر می رسد نصب یک برنامه کمی طولانی است. به گفته این ، بیشتر وقت صرف انتظار برای نصب کامل صرف به روزرسانی تعاریف ویروس شد.

توتال

پس از نصب ، TotalAV بی سر و صدا در سینی سیستم اجرا می شود اما حداقل برای اولین بار داشبورد را بارگیری می کند. تقریباً هیچ فضا در پردازنده من استفاده نمی کرد و حدود 20 مگابایت رم را در دستگاه من مصرف می کرد. در کل ، این یک پروفایل کم است.

رابط

رابط TotalAV

شما مطمئناً نمی توانید TotalAV را به دلیل توجه به تصاویر ببخشید. رابط کاربری این برنامه بسیار آسان است ، اگرچه برخی از جنبه ها لزوماً منطقی نیستند.

به عنوان مثال ، سطح متر برای دسته های مختلف در ابتدا جالب و مفید به نظر می رسد - تا زمانی که متوجه نشوید که اصلاً اینگونه نیستند. دسته "آنتی ویروس" را بگیرید:

میزان شدت TotalAV

برای من ، این میزان شدت من را بسیار بالا نشان می دهد. 25 تهدید یافت شده است؟ لایک ها فقط ، این 25 "تهدید" کوکی ردیابی و همه سایتهایی هستند که به آنها اعتماد دارم. بله ، کوکی های ردیاب کمی اندازه سوال برانگیز است ، اما من تا جایی پیش نمی روم که می گویم همه کوکی های ردیاب تهدیدات امنیتی شدید برای دستگاه من هستند.

خارج از این ، دستیابی به چیزهایی که می خواهید و نیاز دارید آسان است. دکمه "رفع مشکلات" در بالا باعث می شود هرگونه مشکلی که در همه دسته ها وجود دارد را برطرف کنید ، یک فرآیند ساده انجام می شود ، در حالی که امکان حرکت سریع به هر دسته در سمت چپ ، لمس خوبی است..

ویژگی های امنیتی

این برنامه تمام موارد استاندارد مورد نظر را در یک برنامه آنتی ویروس به شما می دهد. برای کمک به ریشه کن کردن هر بدافزار می توانید به سرعت اسکن کامل کل سیستم را انجام داده یا انجام دهید.

اسکن سریع اما به همان سرعتی که از نام آن برمی آید سریع نیست. اجرای این کار حدود 15 دقیقه طول کشید ، که به نظر می رسد برای اسکن "سریع" بسیار دردناک است. اعطای مدت زمان کوتاه بسیار ضروری نیست ، زیرا به طور کلی بدان معنی است که تعداد کمی از مناطق مورد بررسی قرار می گیرند ، اما من اسکن کامل سیستم را در سایر نرم افزارهای آنتی ویروس انجام داده ام که تقریباً در همان زمان ماندگار هستند.

اسکن ویروس توتال

در مقایسه با اسکن سریع ، اسکن کامل احساس کارآیی بیشتری می کند. 24 دقیقه طول کشید که برای اسکن کامل سیستم نسبتاً سریع است. در واقع در یافتن برخی از ویروس های تست من نصب شده و همچنین بار کوکی های ردیاب روی سیستم من بسیار کارآمد بود.

گذشته از گزینه های اسکن ، TotalAV ویژگی های محافظت از فایروال استاندارد و زمان واقعی را در اختیار شما قرار می دهد. شاید نکته جالب و غیرمعمول دیگر ، درج یک VPN با نسخه پرداخت شده برنامه باشد. بسیار دشوار است که نرم افزار آنتی ویروس VPN را شامل شود ، اگرچه به طریقی منطقی است. VPN شما را از بارگیری ویروس ها باز نخواهد داشت ، اما این واقعیت است که TotalAV تصمیم به اضافه کردن راه حل VPN خود گرفته است ، تا حدودی خوب است تا ویژگی های دیگر برنامه را دور بیندازد..  

گزینه VPN دارای لیست طولانی از مکان های سرور VPN: بیش از 40. این قابل مقایسه با برخی از ارائه دهندگان اصلی VPN در بازار است ، اگر به دنبال تنوع موقعیت مکانی هستید ، این یک راه حل مناسب برای VPN است. من از TotalAV پرسیدم که آیا سرویس VPN آنها خانگی است یا خیر که آیا این خدمات از طریق مهمانی دیگری به آنها ارائه می شود. به من گفته شد که "جستجوی ایمن" TotalAV سرویس VPN خودشان است.

TotalAV VPN

پایگاه دانش آنلاین این شرکت ، چند جزئیات دیگر درباره VPN را شامل می شود ، به گونه ای که از رمزگذاری 256 بیتی AES-CBC استفاده شده بر روی پروتکل OpenVPN استفاده می کند. گذشته از این ، هیچ اطلاعاتی درباره VPN وجود ندارد. به دلیل کمبود اطلاعات و ویژگی ها ، اگر به دنبال یک راه حل جدی VPN هستید ، پیشنهاد نمی کنم فعلاً از آن استفاده کنید. به هیچ ویژگی ای که معمولاً در سرویس های VPN پرداخت شده یافت می شود ، مانند حفاظت نشت DNS ، سوئیچ kill یا گزینه تغییر درگاه های شما نمی رسد. همچنین هیچ سیاستی درمورد سیاست ورود به سیستم وجود ندارد ، چیزی که اساساً برای هر کسی که مایل به استفاده از این به عنوان یک VPN امن ، ناشناس باشد ، مهم است.

همچنین برای کسانی که هزینه این سرویس را پرداخت نمی کنند ، تأسف آور است ، این واقعیت است که TotalAV گزینه قرنطینه را در پشت پولی قفل می کند. از آنجا که قرنطینه فقط با نسخه پرداخت شده در دسترس است ، گزینه های شما برای کاری که می توانید با ویروس ها یا سایر بدافزارها انجام دهید محدود است. می توانید ویروس های لیست سفید را حذف یا سفید کنید ، یا تصمیم بگیرید هیچ اقدامی انجام ندهید.

ارزش در قرنطینه کردن پرونده هایی است که ممکن است برای یافتن صحیح برنامه ها لازم باشد. نیازی به گفتن نیست ، باید توجه بیشتری به نحوه استفاده از نسخه رایگان داشته باشید زیرا گزینه قرنطینه ای ندارید ، مبادا خود را در صورت تمیز کردن آنها به اشتباه به برخی از برنامه های آلوده آسیب رسانده باشید..

در نهایت ، فایده ای که شما از عملکرد اصلی TotalAV می گیرید محدود است اگر فقط به نسخه رایگان بپیوندید.

ابزارهای دیگر

System Boost ویژگی افزودنی خوبی دارد. به عنوان مثال امکان فعال و غیرفعال کردن برنامه های راه اندازی بسیار مفید است. این کار ضربه زدن به Alt + Delete و تلاش برای متوقف کردن اجرای برنامه ها را آسان تر می کند ، به خصوص برای هر کسی که از برنامه هایی که باید مطمئن نباشند اجازه می دهد یا اجازه اجرای آن را نمی دهد.

همچنین قابلیت حذف برنامه ها از رایانه شما با استفاده از کلاینت TotalAV و همچنین عملکردی که باعث پاک کردن تاریخچه و کوکی ها از مرورگرهای شما می شود ، بسیار مفید است. متأسفانه ، TotalAV قادر نیست تاریخ را از Opera بکشد ، اگرچه کوکی ها را دریافت می کند.

راه اندازی TotalAV

اینها همه ویژگیهایی است که باید هزینه آن را بپردازید ، زیرا آنها تا حدودی به TotalAV امضا می کنند. کاربران ویندوز می توانند این فرایندها را ساده تر انجام دهند که بعضی اوقات می توانند در هر سیستم عامل ویندوز کار سختی انجام دهند.

ابزارهای Disk Cleaner برای سایر برنامه های ضد ویروس غیر معمول نیستند ، اما اگر تا به حال یک طرح زیباتر برای آنها در جاهای دیگر دیده ام ، نمی توانم نامی از آن برده باشم. توتال با ابزار تمیز کردن تکثیر آنها ، به ناخن روی سر اصابت کرد. خردکن های ناخواسته آنها نیز ساده و بسیار مفید است.

مطمئناً ، همه این موارد اضافی بسیار مفید هستند که شما حدس می زنید ، پشت یک paywall قفل شده است.

اثربخشی به عنوان یک راه حل امنیتی

وقتی آنچه را که با TotalAV دریافت می کنید در نظر بگیرید ، در نهایت یک راه حل امنیتی خوب ، اگر هم کامل نیست ، مناسب است. توتال با چند سال کارکردن در زیر کمربند خود ، مدتی خوب محصول خود را تنظیم می کند ، اگرچه هنوز جایی برای رشد وجود دارد. به طور خاص ، این شرکت می تواند کارهای بیشتری برای شفافیت انجام دهد (منطقه ای که در سال گذشته اقدامات بزرگی انجام داده است) ، و کاهش برخی از هشدارهای اغراق آمیز تهدید.

گفته شد ، باید آنچه را که از طریق برنامه موجود است ، در نظر بگیرد. فایروال وجود دارد ، و تا آنجا که می توانیم بگوییم کار می کند. اسکنر ویروس در انتخاب تهدیدها کاملاً مناسب است ، اگرچه احتمالاً کوکی های ردیاب در تعاریف آنها مجددا طبقه بندی می شوند ، بنابراین در همان دسته از بدافزارها قرار ندارند. به عنوان مثال ، ویروس آزمایش در همان سطح تهدید به عنوان کوکی های ردیاب طبقه بندی می شود ("نارنجی" در مقیاس آنها ، که مستقیماً در سطح تهدید قرار می گیرد).

فایروال TotalAV

علاوه بر این VPN باعث می شود که در این دسته از بعضی از کاربران بیشتر از سایر راه حل های ضد ویروس با وزن بیشتری در گوشه TotalAV به عنوان یک راه حل امنیتی همه جانبه در این دسته از کاربران با ارزش تر باشد..

گنجاندن ویژگی های استاندارد صنعت در نسخه رایگان ، مانند قرنطینه ، مطمئناً آن را در سطح برخی از برنامه های شناخته شده تر قرار می دهد.

تقصیر TotalAV را برای آنچه در حال حاضر دارد سخت است. البته تنها گزینه دیگر این است که دوباره اشاره کنید که نمی توانید بیشتر از این ویژگی ها را بدون پرداخت هزینه اول استفاده کنید. بله ، شما می توانید اسکن سریع را به صورت رایگان انجام دهید ، اما عدم اسکن کامل یا قرنطینه پرتاب شده برای نسخه آزمایشی ممکن است عاملی برای برخی افراد باشد.

تأثیر سیستم

همانطور که گفته شد ، اسکن سریع 15 دقیقه طول کشید. این یک زمان بسیار جالب برای اسکن سریع است. در حالی که این کار در حال اجرا بود ، و حتی زمانی که نبود ، من همچنان پیام های پنجره ای از TotalAV دریافت می کردم که درباره تهدیدات سیستم من که باید تمیز شود به من می گفت..

می توانید این اعلان ها را خاموش کنید ، اما به نظر می رسد در مورد تهدیدهایی که باید هنگام پاک کردن اسکن کنم به من بگویید ، اضافی نیست. پنجره های بازشو نیز نسبتاً مزاحم هستند و بخش نسبتاً زیادی از صفحه را به خود اختصاص می دهند. می توانید کلیک کنید تا آنها را ببندید ، اما مرتباً ظاهر خواهند شد.

ظاهر پنجره TotalAV

در پایان مثبت ، حتی در طول اسکن سیستم ، TotalAV از پردازنده بسیار کمی استفاده کرد. این یک مزیت غیر معمول است ، زیرا برخی از برنامه ها به راحتی می توانند پردازنده شما را پر کنند تا جایی که در حین کار ، به هیچ وجه نمی توانید کار با رایانه خود انجام دهید. این واقعیت که حتی در هنگام اسکن ، به هیچ وجه نت نت را کاهش نمی دهد ، چشمگیرتر است. با توجه به اینکه یک نت بوک دارای منابع CPU بسیار محدود است ، این ممکن است TotalAV را برای یک بخش خوب از کاربران با دستگاه های رده پایین گزینه مناسبی کند..

این برنامه وظیفه خود را هنگام ورود پرونده های مخرب انجام می دهد. فایروال تلاش من برای بارگیری یک فایل بدافزار تست را تشخیص داد و درباره آن هشدار داد. سپس گزینه حذف ، قرنطینه یا نادیده گرفتن فیلتر و بارگیری فایل را به شما می دهد. وقتی چنین اتفاقی افتاد ، پیام بسیار برجسته ای روی صفحه نمایش شما ایجاد می کند.

تا حدودی آزار دهنده ، کشف تهدید حتی پس از خاموش کردن آن ، مانع تلاشهای من شد. در واقع ، من به طور هدفمند آن را خاموش کردم تا بتوانم فایل تست را بارگیری کنم و ببینم TotalAV با اسکن آن را تشخیص می دهد یا خیر. در عوض ، حاضر نشد به من اجازه دهد پرونده را بارگیری کنم ، حتی با خاموش بودن ویژگی های نظارت.

کمک و پشتیبانی کنید

TotalAV چندین قسمت پشتیبانی را برای افرادی که به دنبال استفاده از نرم افزار هستند فراهم می کند. آنها چت زنده 24/7 را در وب سایت خود ارائه می دهند ، چیزی که فکر می کنم شرکت های بیشتری باید ارائه دهند. من یک بار از این سرویس استفاده کردم تا اطلاعاتی درباره خدمات VPN آنها پیدا کنم. حدود چهار دقیقه طول کشید تا پاسخی دریافت شود. نماینده خدمات پس از آن توانست به سؤال من پاسخ منفی بدهد. 

همچنین می توانید برای آنها ایمیل ارسال کنید ، با آنها تماس بگیرید یا از پایگاه دانش در سایت استفاده کنید. پایگاه دانش فقط از نظر حاشیه ای بسیار مفید است ، بنابراین ، به احتمال زیاد شما احتمالاً برای برقراری ارتباط با شرکت به یکی از روش های تماس مستقیم تر روی آورده اید.

نحوه جلوگیری از هزینه های اضافی

در حالی که توتال تخفیف ویژه ای در خدمات خود ارائه می دهد ، محصول نهایی پس از سال اول بسیار گرانقیمت است. قبل از بررسی مجدد ما در مورد این سرویس ، بسیاری از مصرف کنندگان از تعجب در این مورد شکایت کردند ، زیرا TotalAV در مورد سیاست تجدید خودکار آن کاملاً واضح نبود و در پردازش شکایات مشتری کند بود.. 

با این وجود تغییرات اساسی رخ داده است. اکنون TotalAV سیاست های نوسازی خودکار را در صفحات محصول خود و در صفحه ثبت نام نهایی آشکارا تبلیغ می کند. ضمانت برگشت 30 روزه پول نیز وجود دارد ، و اگر قبل از یک سال خدمات کامل انصراف دهید ، بازپرداخت ارزانی نیز وجود دارد.

توجه داشته باشید که اگر نمی خواهید شوک برچسب را در قیمت کامل ، استاندارد و استاندارد TotalAV (حدود 149 دلار در سال) تجربه کنید ، می خواهید قبل از پایان سال اول انصراف دهید. پیشنهاد می کنیم یادآوری تقویم را برای خودتان تنظیم کنید.

بررسی TotalAV 2020
بررسی TotalAV 2020

برداشت های کلی

TotalAV یک برنامه کم کاربرد و کاملاً کارا با شخصیت بسیار است. در بازار کالاهای مصرفی امروز ، یک شرکت برای متمایز کردن خود از جمعیت نیاز به شخصیت دارد. و بازار نرم افزارهای ضد ویروس در واقع بسیار شلوغ است.

مطمئناً این یک برنامه قدرتمند است و این واقعیت که این یک سیستم گرهنه سیستم نیست خوب است. با این وجود ، می تواند از برخی ویژگی های امضای خود مانند VPN استفاده کند تا بتواند گزینه ای مناسب برای هواداران اصلی باشد. علاوه بر این ، اگر TotalAV بخواهد تصویر و مشتری خود را بهبود ببخشد ، باید فشار خود را به سمت شفافیت ادامه دهد.

به عبارت دیگر ، تغییرات اخیر در روشن شدن سیاست تجدید خودکار آن ، و همچنین اضافه کردن تخفیف ارزان قیمت بسیار مد روز است. اما هنوز رشدی وجود دارد که می تواند در زمینه های دیگر نیز وجود داشته باشد ، از جمله اینکه اجازه می دهد خریداران بتوانند تمدید خودکار را در صورت پرداخت برخی رقبا ، خاموش کنند و در نهایت انتشار الزامات سیستم برای کمک به کاربران اطمینان حاصل کنند که به طور تصادفی محصولی را که نمی توانند بطور تصادفی خریداری کنند. از سیستم های خود استفاده کنید. 

علاوه بر این ، TotalAV ممکن است بخواهد برای استفاده از نسخه آزمایشی و حتی بارگیری برنامه به هیچ وجه شرط ثبت نام در یک حساب کاربری را حذف کند. این چیزی بیش از روشی برای جمع آوری داده ها در مورد مشتریان بالقوه نیست و قطعاً این روش نادرست در انجام کارها است. من این را تأیید کردم که بعد از شروع به گرفتن ایمیل از این شرکت سعی کردم تخفیف هایی را در عرض چند ساعت از دانلود آزمایشی رایگان به من ارائه دهم. طی 36 ساعت ، من قبلاً دو ایمیل دریافت کرده ام که تخفیف می گیرند و مرا تشویق می کنند که برای یک حساب کاربری کامل ثبت نام کنم.

این شرکت همچنین باید هنگام بازگشت به سایت ، سیاست خود را برای مجبور کردن مشتریان بالقوه به طور خودکار به صفحه خرید محصول نهایی رها کند..

سرانجام ، TotalAV همچنین باید بهانه سازی را در نسخه آزمایشی رایگان رها کند. آنقدر کم است که بتوانید با نسخه رایگان این کار را انجام دهید که به طور واقعی ارزش یک ساعت را ندارد. مطمئناً می توانید اسکن سریع انجام دهید و هرچه را پیدا کردید با اسکن سریع حذف کنید ، اما حتی نمی توانید از قرنطینه استفاده کنید ، بنابراین باید در مورد نحوه استفاده از آن احتیاط کنید..

TotalAV یک برنامه مفید را به یک بسته زیبا بسته بندی می کند ، اما شما باید به شدت در نظر بگیرید که آیا ارزش آن بعد از تخفیف سال 1 است. قیمت 1 سال رقابتی است ، به راحتی با برخی از نام های برتر در صنعت مطابقت دارد ، در حالی که تقریباً ویژگی های امنیتی معادل و سپس برخی را ارائه می دهد. با این حال ، قیمت اتومبیل بسیار بالاتر از رقمی است که شما از رقبا می پردازید.

توجه داشته باشید: اگرچه قیمت رقابتی دارد ، قیمت 19.99 دلار تخفیف که به خوانندگان Comparitech ارائه شده است ، TotalAV را به یک ارزش بسیار خوب تبدیل می کند. ارزش پول یکی از عناصر بسیاری است که ما در نحوه ارزیابی یک سرویس ارزیابی می کنیم. بر اساس قیمت فعلی که تخفیف در حال حاضر است ، ما تصمیم گرفتیم که نمره TotalAV را از 8.5 به 9 از 10 کاهش دهیم..

از TotalAV بازدید کنید

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 3 =