بهترین مبدل های ویدیویی برای Mac در سال 2020 (رایگان و پولی)

بهترین مبدل های ویدیویی برای Mac

فیلم ها مطالبی را که ما این روزها مصرف می کنیم ، تشکیل می دهند. این که آیا آنها برای سرگرمی ، علاقه و یا آموزش نیستند ، فیلم ها بخشی از زندگی روزمره ما هستند. اما هیچ چیز بدتر از نشستن برای تماشای یک فیلم و تحقق وجود ندارد پرونده در دستگاه اشتباه است.

خوشبختانه مبدل های فیلم زحمت را از مشاهده پرونده های مختلف ویدیویی بر می دارند و شما را قادر می سازند تا آنها را به قالب های مختلفی تبدیل کنید این بدان معناست که شما می توانید تقریباً هر پرونده را خود مشاهده کنید و می توانید قبل از ارسال به دوستان یا همکاران ، پرونده ها را به فرمت صحیح تبدیل کنید.

در این پست مبدل های ویدیویی مورد علاقه ما را برای کاربران Mac فاش می کنیم. ما در زیر به جزئیات می پردازیم ، اما اگر عجله دارید و می خواهید عکس های برتر ما را بشناسید ، این لیست است:

 1. VideoProc
 2. Wondershare UniConverter
 3. مبدل DivX
 4. مبدل ویدیو Aimersoft
 5. مبدل فیلم Movavi
 6. هر مبدل ویدیویی
 7. دستگیره
 8. مبدل ویدیو Leawo

اگر کاربر ویندوز هستید ، می توانید به مقاله ما اختصاص داده شده به بهترین مبدل های ویدیویی برای ویندوز مراجعه کنید.

جستجوی سریع Google تن از گزینه های موجود برای تبدیل ویدیو را نشان می دهد. بسیاری از ابزارهای رایگان و رایگان در آنجا وجود دارد ، اما از نظر کارایی ، ویژگی ها و قیمت آنها بسیار متفاوت است. هنگام تصمیم گیری در مورد بهترین مبدل های ویدیویی برای Mac ، ما به دنبال ابزاری رفتیم که اکثر معیارهای زیر را برآورده می کنند.

 • شهودی و آسان برای مبتدیان برای اداره
 • خروجی فیلم با کیفیت بالا
 • تبدیل سریع پرونده
 • انتخاب بزرگ قالبهای خروجی
 • برای چندین سیستم عامل موجود است
 • به صورت معقولانه قیمت گذاری شده
 • نرم افزار اضافی نصب نکنید

بهترین مبدل های ویدیویی برای Mac

در اینجا لیست ما از بهترین مبدل های ویدیویی برای Mac آورده شده است:

1. VideoProc

VideoProc: بهترین مبدل های ویدیویی برای Mac.

VideoProc ابزاری سبک وزن توسط Digiarty است ، و در صدر لیست ما از بهترین مبدل های ویدیویی برای MacOS قرار دارد. می توانید نسخه آزمایشی رایگان این نرم افزار را بارگیری کنید ، اما برای استفاده از آن برای هر فیلم بیشتر از پنج دقیقه باید هزینه اشتراک سالانه را بپردازید.

پرداخت هزینه نرم افزار تبدیل همه چیز بد نیست. این بدان معناست که شما مجبور نیستید با تبلیغات درون برنامه و خرید و فروشهای روبرو شوید ، و ویژگیهای پیشرفته ای را پیدا می کنید که در مبدل های رایگان پیدا نمی کنید. به علاوه ، برچسب قیمت VideoProc نسبتاً کم است ، و ما قطعاً فکر می کنیم که ارزش آن را دارد.

اگرچه VideoProc سبک وزن است ، اما عملکرد خود را حفظ نمی کند. شتاب سخت افزار GPU به این معنی است که شما سرعت تبدیل سریع دارید ، به علاوه کیفیت فیلم عالی است. این مبدل است مخصوصاً در بین کاربران GoPro محبوب است زیرا چندین ویژگی دارد که بطور خاص روند تبدیل GoPro را تقویت می کند. ابزارهای Deshake و Denoise به شما کمک می کنند تا به سرعت در تصفیه فیلم خام خود استفاده کنید. ابزارهای اضافی شامل تقسیم ، برش ، لغزش ، ادغام ، تصحیح فیشر ، زیرنویس ها و عکس فوری ، از جمله موارد دیگر.

اگرچه ویژگی VideoProc گزینه های زیادی دارد ، اما جابجایی بسیار ساده است ، و آن را برای مبتدیان و کاربران پیشرفته مناسب می کند. این دستگاه می تواند بیش از 70 قالب ورودی را کنترل کند و انتخاب عظیمی از پروفایل های از پیش تنظیم شده را ارائه می دهد. به 4K تبدیل نیاز دارید؟ مشکلی نیست در واقع ، VideoProc حتی می تواند وضوح 8K را کنترل کند. این نرم افزار همچنین در نسخه ویندوز عرضه می شود.

قیمت: شما می توانید VideoProc را به صورت رایگان امتحان کنید (از جمله ویژگی ضبط) ، اما شما فقط می توانید پنج دقیقه ارزش فیلم را بطور همزمان تبدیل کنید. برای استفاده از نسخه کامل در یک مک به مدت یک سال ، مبلغ 29.95 دلار پرداخت خواهید کرد.

طرفداران:

 • سرعت بسیار عالی
 • تبدیل ویدیوی 8K
 • برنامه کاربردی آسان
 • بدون تبلیغات آزار دهنده
 • ویژگی های Deshake و Denoise برای GoPro
 • ضبط ویدیو گنجانده شده است

منفی:

 • آزمایش رایگان محدود به فیلم های پنج دقیقه ای است

2. Wondershare UniConverter

مبدل ویدیوی Wondershare برای Mac.

Wondershare UniConverter یک نرم افزار برتر ویدیو برای تبدیل ویدیو است که سرعت و کیفیت بالایی را ارائه می دهد. گذشته از ارائه یک فرایند تبدیل برتر و کالای نهایی ، انتخاب کردن به وسیله ابزار پرداختی به این معنی است که شما مجبور نخواهید بود با تبلیغات یا فروشهای بالاتر مقابله کنید.

این سرویس با کاربرد آسان ، تبدیل سریع و استفاده از بارگیری کننده ، ضبط صفحه و مشعل دیسک را ارائه می دهد. با آن حمل می شود ابزارهای ویرایش پیشرفته کاربران با تجربه تر جذاب هستند.

Wondershare به شما امکان می دهد تا از بین 35 قالب ویدیویی ، از جمله MOV ، MPEG و MP4 را انتخاب کنید و قادر به تبدیل 4K هستید. اگر نمی دانید از چه تنظیماتی استفاده کنید ، نگران نباشید ، زیرا بیش از 150 پروفایل دستگاه از پیش تنظیم شده وجود دارد.

می توانید Wondershare UniConverter را با استفاده از نسخه آزمایشی رایگان امتحان کنید. این احساس به شما می دهد که چگونه رابط کار می کند ، اما شما نمی توانید کار زیادی با آن انجام دهید. این تنها به شما امکان می دهد تا یک سوم فیلم خود را تبدیل کنید و روند تبدیل کندتر از زمان استفاده از نرم افزار پرداخت شده است. ضبط و بارگیری ویدیو محدود است و شما به ویژگی های حق بیمه مانند توانایی سوزاندن دیسک دسترسی نخواهید داشت.

Wondershare اگر تمایل به تغییر دستگاه دارید گزینه خوبی است زیرا در ویندوز نیز موجود است.

قیمت: آزمایشی رایگان Windershare UniConverter محدود است ، بنابراین قبل از استفاده واقعی از این پلتفرم باید پرداخت کنید. مجوز یک ساله برای یک رایانه 39.95 دلار هزینه دارد و مجوز طول عمر برای یک رایانه 59.95 دلار است. برنامه های دیگر برای خانواده ها ، مشاغل ، دانش آموزان و مربیان در دسترس است.

طرفداران:

 • تبدیل سریع
 • بازده کیفیت
 • مبتدی-دوستانه
 • شامل مشعل دیسک
 • تبدیل 4K را کنترل می کند
 • بدون تبلیغات و تبلیغات

منفی:

 • گرانتر از برخی رقبا
 • نسخه رایگان محدود است

3. مبدل DivX

مبدل فیلم DivX.

مبدل DivX هم نسخه رایگان کاربردی و هم گزینه پرداختی را ارائه می دهد. با این حال ، اگر با گزینه رایگان بروید ، باید با بمباران آپارتمان هایی که سعی می کنید شما را برای ارتقا به ابزار Pro بدست آورید ، مقابله کنید. علاوه بر این ، هنگام نصب نرم افزار ، از شما خواسته می شود موارد دیگری از جمله Media Server ، DivX Player ، DivX Web Player و Avast Antivirus را نصب کنید. با این حال ، آسان است که با برداشتن کادرهای مربوطه ، از این نصب ها کنار بگذارید.

بنابراین با هر نسخه چه می کنید؟ استفاده از نرم افزار رایگان با استفاده از سرعت های محکم ، کیفیت خروجی و ... یک تجربه مناسب و معقول را فراهم می کند حداکثر رزولوشن 4K. نکته منفی این است که گزینه های قالب بسیار زیادی برای انتخاب ندارید ، اگرچه هنوز هم بیش از ده ها جمله از جمله MOV ، AVI و MP4 وجود دارد. قالب های اضافی با نسخه Pro همراه با سرعت های بهتر ، پروفایل های اضافی و تنظیمات سفارشی بیشتر ارائه می شوند.

اگر تصمیم به روزرسانی دارید ، دو روش وجود دارد که می توانید در مورد آن کار کنید. بسته Pro را انتخاب کنید ، که به شما امکان دسترسی به همه اضافات را می دهد ، یا ویژگی های جداگانه را جداگانه خریداری کنید. اینها شامل Video Pack (که به شما امکان می دهد پرونده های VC-1 و MPEG-2 را تبدیل کنید) و Cloud Connect (ویژگی ای که امکان همگام سازی فیلم ها از Dropbox و Google Drive را فراهم می کند) می باشد. همچنین یک افزونه DTS-HD ، یک تقویت کننده صوتی DFX و گزینه ای برای از بین بردن تبلیغات وجود دارد.

مبدل DivX نیز برای ویندوز در دسترس است.

قیمت: اگرچه نسخه رایگان همراه با تبلیغات و قیمتهای بالا است ، اما هرگز نیازی به پرداخت سکه برای آن نیست و به خوبی کار می کند. افزونه ها با طیف وسیعی از قیمت ها در دسترس هستند ، اما نسخه کامل Pro شما را به 19.99 دلار باز می گرداند ، که بد نیست.

طرفداران:

 • نسخه رایگان بسیار قابل استفاده
 • بسیاری از گزینه ها با نسخه حرفه ای همراه هستند
 • سرعت شایسته
 • بازده کیفیت
 • قیمت نسخه پرداخت شده مناسب است
 • حداکثر رزولوشن 4K

منفی:

 • عرضه رایگان همراه با تبلیغات و فروش های تبلیغاتی است
 • نرم افزار اضافی را نصب می کند

4. Aimersoft Video Converter Ultimate

مبدل فیلم Aimersoft.

Aimersoft یک رابط مدرن و بصری ارائه می دهد که برای مبتدیان ایده آل است. اگرچه در سمت مناسب تر است ، اما خروجی بسیار با کیفیت و تبدیل سریع فایل را فراهم می کند. مانند بسیاری از این مبدل ها, شما چیزی رو گرفتید که قیمت ش رو پرداخت کردید.

گفته می شود ، انتخاب ابزارهای ویرایش با پیشنهادات برخی از رقبا مطابقت ندارد. این ویژگی ها شامل ده ها قالب ویدیویی (از جمله MP4 ، AVI ، MOV ، MPEG) ، وضوح تصویر تا 4K و بیش از 125 پروفایل از پیش تعیین شده است. می توانید برای دیسک و دانلود ویدیوی آنلاین بسوزانید. Aimersoft برای ویندوز نیز موجود است.

مانند اکثر گزینه های پرداخت شده ، دیگر لازم نیست که برای نصب نرم افزار اضافی با تبلیغات ، فروش های بالاتر یا درخواست های مربوطه سر و کار داشته باشید.

نسخه رایگان Aimersoft به شما امکان می دهد یک سوم ویدیو را تبدیل کرده و پنج پرونده از اینترنت بارگیری کنید. همچنین به شما امکان می دهد فیلم ها را از سایت ها ضبط کنید ، اما طول آن محدود است. نسخه پرداخت شده بارگیری و ضبط نامحدود و 30 بار سریعتر تبدیل ویدیو به شما می دهد.

قیمت: Aimersoft برای اشتراک سالانه یک رایانه 29.95 دلار هزینه دارد. اشتراك طول عمر 35.95 دلار است. این ارزان نیست اما یک معامله کمی بهتر از برخی دیگر است.

طرفداران:

 • بسیاری از پروفایل های از پیش تعیین شده
 • فیلم با کیفیت عالی
 • مبتدی-دوستانه
 • سرعت بسیار عالی
 • رایت دیسک (نسخه پولی)
 • می تواند 4K را تبدیل کند

منفی:

 • قیمت بسیار بالاست
 • نسخه رایگان واقعاً قابل استفاده نیست

5. مبدل فیلم Movavi

مبدل فیلم Movavi.

Movavi Video Converter ابزاری با هزینه است که یک رابط تمیز ، بصری و یک تجربه کاربری عالی را ارائه می دهد. تبدیل سریع است ، کیفیت خروجی بالا است و می توانید رزولوشن حداکثر 4K را انتخاب کنید. بسیاری از پروفایل های از پیش تنظیم شده در دسترس هستند ، اما گزینه های مختلف فرمت وجود ندارد - فقط ۱۷ مورد را انتخاب کنید. این شامل محبوب ترین گزینه ها از جمله MP4 ، AVI ، MPG و MOV است.

ابزارهای ویرایش همراه با برنامه هستند ، اما در صورت نیاز به ابزار پیشرفته ، می توانید بسته ویرایش ویدیوی جداگانه Movavi را خریداری کنید.

می توانید با استفاده از این سرویس را امتحان کنید با بهره گیری از یک دادگاه آزمایشی هفت روزه. شما به این نرم افزار دسترسی کامل نخواهید داشت زیرا فقط می توانید نیمه اول یک فایل ویدئویی داده شده را تبدیل کنید ، اما می توانید حس استفاده و عملکرد آن را حس کنید. هنگام استفاده از نسخه آزمایشی رایگان ، برای خرید مجوز کامل باید چندین یادآوری ارائه دهید. نسخه پرداخت شده ، همانطور که انتظار می رود ، بدون آگهی است. نصب Movavi با درخواست هایی برای نصب هرگونه نرم افزار اضافی همراه نیست.

Movavi Video Converter هم برای MacOS و هم برای ویندوز در دسترس است.

قیمت: مجوز یک ساله برای یک رایانه شخصی 39.95 دلار هزینه دارد ، یا می توانید برای یک برنامه عمر با 49.95 دلار بروید. با قیمت 79.95 دلار به یک مجموعه بزرگتر از محصولات ، از جمله مبدل فیلم ، ضبط صفحه و ویرایشگر ویدیو ، می توانید به طول عمر خود دسترسی داشته باشید..

طرفداران:

 • بازده کیفیت
 • تبدیل های پر سرعت
 • تمیز ، طراحی مدرن
 • بسیاری از پروفایل های از پیش تعیین شده
 • بدون تبلیغات و تبلیغات

منفی:

 • پرسی در مقایسه با رقبا
 • تعداد محدودی از قالب ها

6. هر مبدل ویدیویی

مبدل فیلم AVC.

هر مبدل ویدئویی (AVC) دو نرم افزار کاملاً مجزا ارائه می دهد: یکی رایگان و دیگری پرداخت شده. این کمی متفاوت است با بیشتر نرم افزار freemium ، جایی که شما در نسخه نرم افزاری رایگان به نسخه پولی (AVC Ultimate) ارتقا می دهید. کمی استفاده از AVC در مقایسه با برخی دیگر از این لیست منحنی یادگیری وجود دارد ، زیرا یافتن برخی گزینه ها و تنظیمات در ابتدا دشوار است.

برنامه AVC رایگان خروجی با کیفیت مناسب و سرعت خوب را فراهم می کند. بیش از 150 پروفایل از پیش تعیین شده در کنار برخی ویژگی های ویرایش ساده ، سوزش دیسک و بارگیری فیلم وجود دارد. 17 قالب خروجی شامل AVI ، MOV و MP4 است و وضوح 4K گزینه ای است (از جمله در نسخه رایگان).

AVC نرم افزار خود را به صورت بدون آگهی تبلیغ می کند اما در حین نصب برنامه رایگان شاهد تبلیغات خاصی بودیم. به علاوه ، ما درخواست هایی را دریافت کردیم اجازه نصب قطعات اضافی نرم افزار را بدهید. رد این موارد آسان است و توصیه می شود این کار را انجام دهید زیرا گزارش هایی مبنی بر ربودن مرورگر مرورگر با نصب های اضافی وجود دارد. اگرچه این بدافزار نسبتاً بی ضرر فقط صفحه اصلی مرورگر شما را تغییر می دهد ، احتمالاً این چیزی نیست که بخواهید نصب کنید اگر لازم نیست.

پس چه هزینه هایی را در هنگام پرداخت AVC Ultimate دارید؟ ویژگی های اصلی عملکرد بهتر ، ضبط صفحه نمایش ، قالب های منوی DVD و گزینه تبدیل دیسک های BD و DVD است.

AVC برای ویندوز نیز موجود است.

قیمت: نسخه بدون پرداخت برای همیشه قابل استفاده و رایگان است. AVC Ultimate 49،95 دلار قیمت دارد.

طرفداران:

 • نسخه رایگان مناسب و معقول است
 • خروجی با کیفیت بالا
 • رایت دیسک (فقط پرداخت)
 • حداکثر رزولوشن 4K

منفی:

 • نرم افزار اضافی با ابزار رایگان نصب شده است
 • سرعتها عالی نیستند

7. دستبند

مبدل فیلم HandBrake.

HandBrake قطعاً با سایر مبدل های ویدیویی موجود در این لیست متفاوت است زیرا کاملاً رایگان و منبع باز است. اگرچه برای ویندوز و لینوکس نیز موجود است ، به ویژه نسخه MacOS طی سالهای متمادی کاربران وفادار زیادی را به دست آورد.

از آنجا که منبع باز است و نسخه حرفه ای برای ارتقاء آن وجود ندارد ، هیچ تبلیغی را برای خرید و فروش های شخص ثالث مشاهده نمی کنید. تجارت در اینجا این است که شما یک رابط کاربری خیلی ابتدایی و تجربه ای کم تجربه تر از مبتدی را تجربه می کنید.

گفته می شود ، هنگامی که نگاه خود را به تاریخ خراب کنید و راه خود را پیدا کنید ، HandBrake می تواند ارائه دهد بیشتر آنچه شما برای تبدیل فیلم اولیه نیاز دارید. اگرچه زمان تبدیل نسبتاً کند است ، انتخاب مناسبی از گزینه های ویرایش وجود دارد و کیفیت فیلم خروجی بسیار مناسب است.

HandBrake بیش از دهها قالب خروجی از جمله M4V ، MPEG ، MOV و MP4 را پشتیبانی می کند و گزینه های پروفایل دستگاه پیش تنظیم شده زیادی دارد. همانطور که انتظار می رود ، به اندازه کسانی که در یک ابزار پرداخت شده پیدا نمی کنید ، وجود دارد. همچنین ، اگر به دنبال فیلم 4K هستید ، شانس ندارید زیرا HandbRake فقط تا 2160p بالا می رود.

قیمت: HandBrake منبع آزاد و کاملاً رایگان است.

طرفداران:

 • کاملاً رایگان
 • فیلم با کیفیت بالا
 • محدوده جامد از گزینه های ویرایش
 • هیچ تبلیغی و یا افزایشی وجود ندارد

منفی:

 • استفاده راحت تر می تواند باشد
 • سرعت آهسته
 • هیچ گزینه ای از 4K نیست

8. مبدل ویدیو Leawo

مبدل فیلم Leawo.

Leawo Video Converter یک نرم افزار فریمیومی است. این مجموعه انتخاب گسترده ای از قالب های خروجی از جمله MPEG ، MOV ، AVI و MP4 ، با وضوح 4K ، بیش از 100 پروفایل از پیش تعیین شده و مجموعه ای از ابزارهای ویرایش را ارائه می دهد. استفاده از آن آسان است و کیفیت خروجی خوب است ، اگرچه سرعت ها حتی در نسخه پرداخت شده عالی نیستند.

در نگاه اول ، قیمت مناسب به نظر می رسد اما هنگامی که کمی عمیق تر کاوش می کنید ، آشکار می شود که این ممکن است خیلی خوب نباشد. شما برای یک بسته اصلی پرداخت می کنید ، اما هزینه هایی را برای ویژگی هایی که معمولاً در نسخه های پولی سایر نرم افزارها درج می شوند ، اضافه می کنید. این موارد شامل Blu-ray Ripper ، Blu-ray Copy ، Blu-ray Creator ، DVD Ripper ، DVD Copy ، DVD Creator و Video Downloader است. حتی با نسخه پرداخت شده ، شما توانایی سوزاندن دیسک یا بارگیری ویدیوی آنلاین را ندارید ، مگر اینکه پول بیشتری بخرید.

گفته می شود ، نسخه رایگان این نرم افزار مناسب است. کیفیت فیلم عالی است و شما می توانید تا 4K بروید. عمده ترین محدودیت ها این است که شما فقط می توانید پنج دقیقه اول هر پرونده ویدیویی را تبدیل کنید و تبدیل آن کندتر از نسخه پرداخت شده است. اما اگر شما فقط نیاز به تبدیل کلیپ ها دارید ، باز هم می تواند گزینه خوبی باشد. ممکن است شما در نرم افزار رایگان فرابورس شوید اما هیچ گونه اعلانی برای نصب نرم افزار اضافی وجود ندارد.

Leawo برای ویندوز نیز موجود است.

قیمت: لیاوو برای یک سال 29.95 دلار یا برای یک برنامه عمر 39.95 دلار هزینه دارد. برنامه های سفارشی زیادی وجود دارد ، اما همانطور که گفته شد ، شما باید برای برخی از ویژگی های استاندارد دیگر مبدل های پرداخت شده ، هزینه اضافی بپردازید.

طرفداران:

 • بسیاری از پروفایل های از پیش تعیین شده
 • انتخاب شایسته ابزار ویرایش
 • بازده کیفیت
 • هیچ نرم افزاری اضافی نصب نشده است

منفی:

 • سرعت آهسته
 • نسخه رایگان محدود است
 • برای برخی از ویژگی های استاندارد باید هزینه بیشتری بپردازید

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 − 35 =

Adblock
detector