بهترین مسدود کننده پنجره چیست؟ ما 12 تست را گذاشتیم

نمایش پنجره
همه متنفر از تبلیغات پاپیون هستند و باعث می شود مسدود کننده های پنجره باز برنامه ای برای کاربران اینترنت شوند. اگرچه اکنون اکثر وب سایتها از اشکال دیگر تبلیغات استفاده می کنند ، اما هنوز هم بیشتر گوشه های وب طاعون ظاهر می شوند. در بعضی موارد ، وب سایتهای آلوده به بدافزار بدون اطلاع صاحبان آنها ، تبلیغات پاپ آپ را ارائه می دهند. و در بدترین حالت ، آن پنجره های تصادفی ممکن است نتیجه برنامه ریزی تبلیغات ضعیف نباشند ، اما یک قطعه تبلیغاتی مخرب است که باعث می شود تبلیغات پاپ آپ شده روی دستگاه شما.

پایان دادن به جهنم بازشو می تواند کاملاً رضایت بخش و شگفت آور باشد. تعدادی از مسدود کننده های بازشونده و تبلیغ نرم افزارهای تبلیغاتی در خارج از کشور وجود دارد که اطمینان حاصل خواهد کرد که تجربه مرور وب شما تا حد امکان یکپارچه است (و آزاردهنده تر است). مسدود کننده های پنجره متفاوتی را برای همه مرورگرهای وب پیدا خواهید کرد ، بسیاری از آنها همه مرورگرهای وب را در آنجا پوشش می دهند.

بهترین بلاک های تبلیغاتی پاپ آپ برای سال 2019

بر اساس آزمایش نرم افزاری چند نقطه ای ، 12 مسدود کننده پنجره رایگان زیر بهترین نتایج را برای مصرف کنندگان ارائه می دهند:

 1. گوگل کروم
 2. مایکروسافت لبه
 3. اینترنت اکسپلورر
 4. فایرفاکس
 5. اپرا
 6. AdBlock (Chrome ، Opera ، Edge)
 7. AdBlock Plus (کروم ، سافاری ، اپرا ، فایرفاکس ، اینترنت اکسپلورر)
 8. نشانگر حفظ حریم خصوصی (Chrome)
 9. Adfender (Chrome ، Firefox ، Edge ، Internet Explorer ، Opera؛ فقط سیستم عامل ویندوز)
 10. مسدود کننده هوشمند هوشمند (اینترنت اکسپلورر). فقط سیستم عامل ویندوز)
 11. Ad Muncher (اینترنت اکسپلورر ، فایرفاکس ، اپرا ، Google Chrome؛ فقط سیستم عامل ویندوز)
 12. uBlock (Chrome ، Safari ، Firefox)

برخی از این بلاک های بازشو همچنین تبلیغات منظم در صفحه را مسدود می کنند. بسیاری از آنها در مرورگر وب که قبلاً از آن استفاده می کنید ، ساخته شده اند و ممکن است فقط لازم باشد تنظیمات را تنظیم کرده تا به درستی کار کند. بیایید با جزئیات بیشتری به بررسی این گزینه ها بپردازیم.

مسدود کننده پنجره انتخابی ما: Opera
مرورگر وب Opera

تعداد انگشت شماری از مسدود کننده های پنجره و تبلیغاتی را تبلیغ کرده ایم. از طریق آزمایش ما ، دریافتیم که مسدود کننده های پنجره داخلی در محبوب ترین مرورگرهای وب بهترین کار را در مسدود کردن پنجره ها انجام داده اند. بیشتر آنها شامل ویژگیهای مسدود کردن آگهی نمی شوند. اما اگر می خواهید یک پنجره بازکننده و مسدود کننده تبلیغات ایجاد کنید ، با مرورگر وب Opera بروید. مرورگر سریع است ، با منابع کمتری نسبت به Chrome کار می کند و دارای VPN داخلی است ، چیزی که مطمئناً در Comparitech از آن پشتیبانی می کنیم.

اهمیت مسدود کردن پنجره

پنجره باز کردن و مسدود کردن آگهی ها مهمتر از خلاص شدن از شر آزاردهنده بسیار توافق شده از چنین تبلیغاتی هستند. تبلیغات از همه نوع می تواند یک خطر امنیتی باشد.

اگر بسیاری از پنجره های ناخواسته را مشاهده می کنید ، این بدان معنی است که شما روی سیستم خود نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم ، یک نوع بدافزار را نصب کرده اید. می توانید به راحتی از شر این مسئله خلاص شوید. راهنمای ما برای از بین بردن بدافزار و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم در رایانه های ویندوز باید به شما در پاکسازی سیستم کمک کند.

تبلیغات عادی در بسیاری از وب سایت های ناامن نیز می تواند خطر ویروس باشد. هکرها می توانند از تبلیغات برای پخش نرم افزارهای مخرب روی سیستم شما استفاده کنند. این مورد ناشناخته یا غیر معمول نیست ، و حتی در سال 2015 برای یاهو اتفاق افتاد ، هنگامی که گروهی از هکرها برای تلاش برای گسترش بدافزار تبلیغاتی را در بسیاری از صفحات اصلی یاهو ربودند..

یک مسدود کننده پنجره را یک ضرورت مطلق برای امنیت خود و سلامت خود بدانید.

تفاوت بین مسدود کردن پنجره و مسدود کردن تبلیغات است

در مورد "مسدود کردن پنجره" و "مسدود کردن تبلیغات" همین موضوع را محتاط باشید. آنها اغلب بصورت قابل تعویض استفاده می شوند ، اما بسیاری از سایت ها دردناک adblockers را حس می کنند.

مسدود کننده های ظاهر شده ، وب سایت ها را از ارسال هر نوع پنجره بازشده مسدود نمی کنند ، و یا جلوی ظاهر شدن تبلیغ تبلیغاتی را نمی گیرند. این می تواند هر چیزی باشد که به یک پنجره باز می شود ، و نه فقط تبلیغات. برخی وب سایت ها در واقع از پنجره ها برای مقاصد قانونی استفاده می کنند ، مانند ورود به مناطق مختلف وب سایت یا انجام پرداخت. در این موارد ، ممکن است بخواهید برخی از وب سایتهایی را که معمولاً مکرراً آنها را لیست می کنید ، لیست کنید تا در خارج از تبلیغات اما از اهداف خوب استفاده کنند..

با این حال ، بلاک های تبلیغاتی تبلیغات و تبلیغات را در یک صفحه مسدود می کنند. این شامل پنجره ها و تبلیغات درون صفحه می شود. از آنجا که تبلیغات داخل صفحه نان و کره اکثر وب سایت ها است ، مسدود کننده های تبلیغاتی بخش بزرگی از کل اقتصاد اینترنت را به یک تکه تکه پرتاب کرده اند. همانطور که Harvard Business Review بیان می کند:

"بحث در مورد مسدود کردن آگهی ها به طور فزاینده ای قطبی می شوند. کسانی که مخالف مسدود کردن آگهی هستند ، آن را به دزدی دریایی محتوا تشبیه می کنند و استدلال می کنند که قرار گرفتن در معرض تبلیغات قیمتی است که خوانندگان باید برای محتوای رایگان بپردازند. طرف دیگر این بحث توسط شرکت هایی که نرم افزار مسدود کردن آگهی و همچنین فعالان حفظ حریم خصوصی آنلاین ایجاد می کنند ، حمایت می شوند. آنها از تأثیر تبلیغات بر روی تجربه کاربر انتقاد می کنند ، اما بزرگترین نگرانی آنها در مورد ردیابی رفتاری است ، عملی که توسط بسیاری از شرکت های تبلیغاتی برای یادگیری در مورد علایق کاربران بر اساس فعالیت وب خود انجام می شود. "

در واقع ، مسدود کننده های تبلیغاتی یک محتوای بزرگ در محتوای وب رایگان قرار داده اند ، بزرگترین پیامد ناخواسته استفاده از آنها. این امر باعث شده است تا سایتهای بیشتری با استفاده از پیوندهای وابسته یا مراجعه به کارها (کاری انجام دهند که ما به مناسبت در Comparitech انجام می دهیم) باشد تا بتواند چراغ ضرب المثل را روشن نگه دارد. هنگام استفاده از مسدود کننده های تبلیغاتی ، تأثیراتی که ممکن است در وب سایت هایی که از آنها استفاده می کنید را به صورت رایگان در نظر بگیرید.

شما ممکن است لیست برخی از سایتهایی را که دوست دارید ، می شناسید و به آنها اعتماد دارید ، در تبلیغات لیست استفاده کنید. این تبلیغات هنوز هم برای آن وب سایتها درآمد ایجاد می کنند ، حتی اگر روی این تبلیغ کلیک نکنید.

قرار دادن مسدود کننده های پنجره ای برای آزمایش

ما تصمیم گرفتیم تعداد معدودی از مسدود کننده های بازشو موجود در بازار آزاد را آزمایش کنیم. برخی از این مسدود کننده های داخلی هستند که از مرورگرهای وب محبوب برخوردار هستند. سایر برنامه ها مستقل یا برنامه های افزودنی مرورگر وب هستند که مزایای دیگری را ارائه می دهند. همه موارد زیر را آزمایش کردیم:

ساخته شده در پنجره های مسدود شده در مرورگرهای زیر:

 • گوگل کروم
 • مایکروسافت لبه
 • اینترنت اکسپلورر
 • فایرفاکس
 • اپرا
 • نت نت (فقط شوخی می کند)

برنامه ها و برنامه های افزودنی شخص ثالث:

 • AdBlock (Chrome ، Opera ، Edge)
 • AdBlock Plus (کروم ، سافاری ، اپرا ، فایرفاکس ، اینترنت اکسپلورر)
 • نشانگر حفظ حریم خصوصی (Chrome)
 • Adfender (Chrome ، Firefox ، Edge ، Internet Explorer ، Opera؛ فقط سیستم عامل ویندوز)
 • مسدود کننده هوشمند هوشمند (اینترنت اکسپلورر). فقط سیستم عامل ویندوز)
 • Ad Muncher (اینترنت اکسپلورر ، فایرفاکس ، اپرا ، Google Chrome؛ فقط سیستم عامل ویندوز)
 • uBlock (Chrome ، Safari ، Firefox)

تمام مسدود کننده های پنجره با استفاده از دو روش مختلف مورد آزمایش قرار گرفتند. اولین مورد PopupTest.com بود. این وب سایت 17 تست جداگانه برای روش های مختلف پاپ آپ ارائه می دهد. این شامل 4 تست برای پنجره های خوب است ، که باید یک مسدود کننده مؤثر را نشان دهند نه مسدود کردن. ما دو آزمایش را حذف نکردیم ، زیرا به نظر می رسد که آن دو صفحه هیچ نمونه ای از پنجره تولید نمی کردند.

دومین روشی که ما استفاده کردیم ، تست تبلیغ بومی برای تبلیغات درون صفحه ای و پاپ آپ تولید شده در وب سایت ها http://animefushigi.co/latest-anime/ (6 آگهی در صفحه ، 2 پاپ آپ) و یک ورود به سیستم خوب از Bungie.net. 

ما برای هر مسدود کننده پنجره امتیاز می دهیم:

 • امتیاز PopupTest.com (از 100)
 • امتیاز مبتنی بر پنجره باز شده از animefushigi.co/latest-anime/ و مجاز از Bungie.net (-10 برای اجازه به پنجره ، +10 مسدود کردن آن ؛ +10 برای اجازه به پنجره خوب ، -10 برای مسدود کردن آن ؛ +10 برای مسدود کردن آگهی درون صفحه)
 • امتیاز مبتنی بر ویژگی های اضافی ، مانند لیست سفید ، لیست مسدود کردن آگهی در صفحه و ردیابی فیلتر کوکی (10 امتیاز برای هر ویژگی اضافی ، بدون حداکثر نمره). 

این نمرات برای ایجاد نمره نهایی برای هر برنامه مسدود کننده پنجره بازشو / تبلیغات مسدود شده است.

*توجه داشته باشید: مسدود کننده های پنجره داخلی فقط در پنجره ها کار می کنند ، نه تبلیغات روی صفحه. حداکثر امتیاز این تعداد برای "پنجرهای بومی" 20 بود ، در حالی که برنامه های شخص ثالث که برای مسدود کردن انواع اشکال تبلیغات طراحی شده بود ، حداکثر امتیاز 90 را داشتند.

نتایج آزمون تجزیه و تحلیل شد

شاید متوجه شده باشید که نتایج PopupTest.com به طور مشکوک برای مسدود کننده های مرورگر وب و مسدود کننده های شخص ثالث مشابه بوده است. هنگام آزمایش ، متوجه شدیم که به نظر می رسد مسدود کننده های داخلی پنجره مرورگر جلوه های آزمایشی را که ما در آن قرار داده ایم ، مسدود می کنند ، در حالی که برنامه های شخص ثالث و برنامه های افزودنی همه آنها را نادیده می گیرند.

دلیل این امر به ترکیبی از نحوه عملکرد پنجره ها و نحوه عملکرد مسدود کننده های داخلی و شخص ثالث مربوط می شود متفاوت. ما معتقدیم که این امر به این دلیل است که مسدود کننده های تبلیغات شخص ثالث عمدتاً برای مسدود کردن تبلیغات از طریق IP یا فیلتر دامنه طراحی شده اند. در همین حال ، مسدود کننده های پنجره داخلی در وهله اول با بستن غیرقابل مشاهده ویندوز کار می کنند.

این توضیح می دهد که چرا مسدود کننده های شخص ثالث نتوانستند نمونه های PopupTest را مسدود کنند ، در حالی که داخلی ها به راحتی آنها را مسدود کردند. به محتوای موجود در صفحه و روشی که استفاده می شود ، می آید. از آنجا که برنامه های شخص ثالث به دنبال محتوا هستند ، اگر پیوندهای خارجی را در صفحه یا پاپ آپ ها تشخیص ندهند ، آنها را مسدود نمی کنند. در همین حال ، برخی از پنجره ها ویندوز جدیدی را از مرورگر وب باز نمی کنند بلکه تبلیغات جاوا اسکریپت را در کد صفحه مشاهده می کنند. از آنجا که آنها در واقع صفحات جداگانه ای ایجاد نمی کنند ، مسدود کننده داخلی مرورگر قادر به کار نیست.

به استثنای اپرا ، مسدود کننده های پنجره باز شده داخلی مرورگر ساده نیستند باهوش, در حالی که مسدود کننده های شخص ثالث به منظور تمایز بیشتر طراحی شده اند ، اگرچه بر اساس این که آیا می توانید تنظیمات را تنظیم کنید یا خیر ، تغییراتی وجود دارد.

ساخته شده در مسدود کننده پنجره مرورگر وب

همه مسدود کننده های پنجره برنامه های مستقل نیستند. بعضی از آنها درست در مرورگرهای وب ساخته شده اند که اکثر ما در حال حاضر از آن استفاده می کنیم.

گوگل کروم

نماد کروم

Google Chrome به طور مشابه Firefox و Microsoft Edge عمل کرد. این همه نمونه های PopupTest.com را امتحان کردیم ، از جمله پنجره های خوب. این آزمایش آگهی بومی از animefushigi.co/latest-anime/ انجام نشد ، و نتوانست پاپ هایی را که در صفحه ایجاد شده است مسدود کند (هر دو به موقع). همه تبلیغات ، از جمله پنجره آزار دهنده در پایین صفحه ، همچنان به نمایش درآمدند. این تست پاپ آپ خوب را از Bungie.net گذراند.

برای اضافه کردن URL های قابل اعتماد می توانید استثنائاتی را در مسدود کننده پنجره Google اضافه کنید. مرورگر همچنین شامل مسدود کننده کوکی ردیابی است.

بر اساس هر سه آزمایش ، مسدود کننده پنجره داخلی Google خوب است ، اما استثنایی نیست. مسدود کردن تبلیغات واقعی انجام نشد ، گرچه خطایی در مسدود کردن موارد خوب ایجاد نمی کند.

نمره PopupTest.com: 100 * (بهترین امتیاز ممکن) *

نمره پاپ بومی: -10

امتیاز ویژگی های اضافی: 20

جمع: 110

فایرفاکس

آرم Firefox
Firefox مجموعه محدودی از ویژگی های موجود در مسدود کننده تبلیغات داخلی خود را دارد. شما می توانید پنجره های بازشو و کوکی های ردیاب را با ویژگی دیگری که در لیست های سفید لیست از طریق استثناء وجود دارد ، مسدود کنید. Firefox نمونه های PopupTest.com ، از جمله پنجره های خوب را پشت سر گذاشت. این امر نتوانست مانع از تخم ریزی باز شده در animefushigi شود ، اما اجازه می دهد پنجره خوب از Bungie.net باشد.

مسدود کننده داخلی Firefox به همان اندازه مفید در Google Chrome است. این پنجره های مورد نظر شما را مسدود نمی کند ، اما ممکن است پنجره های مورد نظر شما را مسدود نکند.

نمره PopupTest.com: 100 * (بهترین امتیاز ممکن) *

نمره پاپ بومی: -10

امتیاز ویژگی های اضافی: 20

جمع: 110

Microsoft Internet Explorer
اینترنت اکسپلورر

اگرچه مایکروسافت اکنون مرورگر Edge خود را مرور می کند ، اما هنوز هم IE را در سیستم عامل های جدید خود دارد. مسدود کننده پنجره داخلی IE گزینه های بیشتری را نسبت به سایر مرورگرهای دیگر فراهم می کند ، به شما این امکان را می دهد تا قدرت انسداد خود را تنظیم کنید (از مسدود کردن فقط از وب سایت های ناامن گرفته تا مسدود کردن عمده فروشی های جدید) و به شما امکان اضافه کردن استثنائات.

با تنظیم سطح مسدود کردن "بالا" ، اینترنت اکسپلورر همانند سایر مرورگرهای وب انجام داده و تمام نمونه های PopupTest.com مورد آزمایش ما را منتقل می کند ، از جمله این امکان را می دهد که پنجره های خوب را به سمت راست باز کنید. در animefushigi ، اینترنت اکسپلورر در نیمه راه یک تبلیغ تبلیغاتی را مسدود کرد (کادر بدون محتوا) و نتوانست پنجره دیگر را مسدود کند. تبلیغات داخل صفحه را مسدود نکرد. متأسفانه ، اینترنت اکسپلورر ورود به سیستم را از Bungie.net مسدود کرد ، نشانه ای در برابر آن.

به طور کلی ، مسدود کننده داخلی اینترنت اکسپلورر بیشتر تمایل دارد تا مواردی را که می خواهید بارگیری شود ، مسدود کند ، در حالی که نتوانستید پنجره های واقعی را مسدود کنید.

نمره PopupTest.com: 100 * (بهترین امتیاز ممکن) *

نمره پاپ بومی: -25

امتیاز ویژگی های اضافی: 20

جمع: 95

مایکروسافت لبه
2016-12-13 15_45_14-edge edge - جستجوی گوگل - اپرا

Microsoft Edge به طور مشابه با Google Chrome و Firefox در نمونه های PopupTest.com عمل کرد. این همه آزمایشاتی را که از سایت استفاده کردیم مسدود کرد ، در حالی که با موفقیت همه پاپ های خوب را نیز امکان پذیر می کند. با کمال تعجب یکی از دو پنجره باز شده در animefushigi را مسدود کرد ، کاری که Chrome ، IE و Firefox قادر به انجام آن نبودند. نقطه مقابل آن با تست ورود به سیستم در Bungie.net رخ داد. Edge به پنجره اجازه داد تا ظاهر شود اما بارگیری محتوا انجام نشد.

متأسفانه ، شما نمی توانید تنظیمات مسدود کننده پنجره در Edge را تنظیم کنید. این شامل عدم امکان اضافه کردن استثنا برای وب سایت های مختلف یا تنظیم قدرت مسدود کننده به هر طریقی است. در حالی که عملکرد بسیار کمتری نسبت به سایر مرورگرها در مسدود کردن پنجره ها دارد ، فقدان گزینه ها و مسدود شدن پنجره های خوب کاملاً مثبت نیست.

نمره PopupTest.com: 100 * (بهترین امتیاز ممکن) *

نمره پاپ بومی: -20

امتیاز ویژگی های اضافی: 0

جمع: 80

اپرا
مرورگر اپرا

مرورگر وب Opera چند ویژگی حفظ حریم خصوصی را غیر از مسدود شدن پنجره عمومی ارائه می دهد. این طراحی شده است که بتواند تبلیغات درون صفحه را مسدود کند و شامل یک VPN داخلی و یک مسدود کننده کوکی ردیابی است. مرورگر تمام نمونه های PopupTest.com مورد استفاده ما ، از جمله تست پنجره خوب را گذراند. Opera تنها مسدود کننده تبلیغات داخلی است که در واقع هر تبلیغی را در صفحه animefushigi از جمله پنجره های بازشده مسدود کرده است ، و تنها موردی که باعث شد animefushigi مرا به صفحه مسدود کننده ضد تبلیغ آنها بفرستد.

Opera همچنین به پنجره خوب Bungie.net اجازه داد تا بارگیری درست شود. با توجه به بلوک های مثبت دیگر ، Opera اساساً مرورگرهای وب و حتی بسیاری از مسدود کننده های شخص ثالث را منفجر کرد ، درست از آب و با قابلیت عملکرد. به خصوص جالب توجه این واقعیت بود که به نظر می رسد این بلاکر داخلی نسبت به سایر مرورگرهای موجود در لیست ما ، تبعیض آمیز تر است و می تواند نمونه PopupTest.com را مسدود کند ، در حالی که هنوز هم اجازه می دهد تا پنجره های خوب و مسدود کننده موارد رضایت بخش از طریق فیلتر IP باشد. این یکی واقعاً "بهترین از هر دو جهان" است.

نمره PopupTest.com: 100 * (بهترین امتیاز ممکن) *

نمره پاپ بومی: 90 * (بهترین امتیاز ممکن) *

امتیاز ویژگی های اضافی: 20

تعداد کل: 210

برنامه ها و برنامه های افزودنی مسدود کننده تبلیغات پنجره

AdBlock

مسدود کننده های پنجره Adblock

Adblock تحت آزمایش بسیار خوبی انجام داد. در حالی که نمونه های PopupTest.com (انتظار می رود) شکست خورده ، با محرومیت از پاپ های خوبی که از طریق آن امکان پذیر است ، سریعاً تست animefushigi را پشت سر گذاشت ، همه تبلیغات در آن صفحه را مسدود کرد و باعث شد که یک صفحه هدایت مجدد به صفحه مسدود کردن ضد تبلیغ . AdBlock همچنین به پنجره ورود به سیستم Bungie.net اجازه داد تا بدون مشکل بارگیری شود.

قدرت واقعی در AdBlock همان اندازه قابل تنظیم است. می توانید تعداد زیادی تنظیمات را در این افزونه تغییر دهید ، از جمله لیست سفید ، فیلترهای سفارشی و از پیش تعیین شده ، مسدود کردن شخصی یا اجازه تبلیغات از طریق کلیک راست ، و لیست سفید برای تبلیغات خاص در YouTube..

AdBlock به عنوان یکی از بهترین گزینه های موجود در لیست ما ظهور می کند ، به ویژه با توجه به اینکه تعداد بسیاری از ویژگی ها روی این برنامه اکنون رایگان بسته بندی شده است. اگرچه این تنها برای همکاری با Chrome طراحی شده است ، اما می توانید این برنامه را با بارگیری برنامه افزودنی Google Chrome در Opera دریافت کنید.

نمره PopupTest.com: 26

نمره پاپ بومی: 90 * (بهترین امتیاز ممکن) *

امتیاز ویژگی های اضافی: 50

جمع: 166

Adblock Plus
مسدود کننده های پنجره Adblock Plus

Adblock Plus یک برنامه نسبتاً ساده با چند گزینه کلیدی اضافی است. شما می توانید لیست های فیلتر ایجاد کنید که پنجره های پاپ از برخی وب سایت های خاص را مجاز یا اجازه نمی دهد ، برای تبلیغات غیر مزاحم اجازه می دهد ، لیست های نحوی فیلتر خود را ایجاد کرده و از ویژگی کلی لیست سفید استفاده کنید.

این نمونه PopupTest.com ناموفق بود ، نمونه های پاپ آپ خوب را از سایت عبور داد و تست animefushigi را با رنگ های پرنده گذراند. به طور خاص ، انیمه فوشیگی سریعاً مرا به صفحه آزار دهنده عصبانی آنها منتقل کرد. ABP همچنین به Bungie.net اجازه داد تا ظاهر جدیدی از ورود به سیستم را ایجاد کند ، این یک علامت خوب نیز هست. ABP با مسدود کردن موثر و ویژگی های اضافی ، مطمئناً گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال غیرفعال کردن تبلیغات درون صفحه هستند ، اما برای ترغیب تجربه نیازی به ویژگی های اضافی زیادی ندارند.

نمره PopupTest.com: 26

نمره پاپ بومی: 90 * (بهترین امتیاز ممکن) *

امتیاز ویژگی های اضافی: 30

جمع: 146

AdFender
مسدود کننده های پنجره Adfender

Adfender تعداد زیادی گزینه در دسترس دارد. با یک نسخه آزمایشی ، خود را تبلیغ می کند که می تواند همه چیز را مسدود کند ، از پنجره ها گرفته تا کوکی های ردیابی گرفته تا تبلیغات در یوتیوب. انتظار می رود ، هیچ یک از پنجره ها را از PopupTest.com مسدود نکند ، در حالی که به بارگیری نمونه های خوب بازشو می دهد.

AdFender از مسدود کردن همه آگهی های موجود در animefushigi بسیار عالی است ، و باعث شد که سریعاً به صفحه مسدود کردن ضد تبلیغ هدایت شوید. معیارهای AdFender ، دسترسی به سینی سیستم ، تعداد زیادی از تبلیغات مسدود شده از سایت را نشان می دهد. این برنامه همچنین به Bungie.net اجازه می دهد تا بازشده خود را بدون هیچ گونه کندی در بارگیری بارگذاری کند.

در کل ، AdFender یکی از قابل تنظیم ترین لیست است. می توانید درگاه گوش دادن را تنظیم کنید ، تنظیمات پراکسی را تنظیم کنید ، گزینه های فیلتر HTTPS را تنظیم کنید ، به صورت ناشناس در Tor جستجو کنید ، کوکی های ردیابی مسدود کرده و تبلیغات را در برنامه های مختلف فراتر از مرورگرهای وب مسدود کنید و آمار مسدود کردن خود را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که بیشتر این ویژگی ها فقط در نسخه کامل موجود است. نسخه رایگان فقط شامل مسدود شدن پنجره پیشرفته است.

نمره PopupTest.com: 26

نمره پاپ بومی: 90 * (بهترین امتیاز ممکن) *

امتیاز ویژگی های اضافی: 70

جمع: 186

مسدود کننده هوشمند هوشمند
مسدود کننده پنجره Smart Popup Blocker

Smart Popup Blocker یک مسدود کننده است که می خواهید از آن جلوگیری کنید. نه تنها نمونه های PopupTest.com را ناکام گذاشت ، بلکه همچنین مانع از ایجاد هر پنجره یا تبلیغات روی صفحه ای از animefushigi نشد. این پنجره های خوب را از PopupTest و Bungie.net اجازه می دهد. با توجه به این که طراحی شده است تا با اینترنت اکسپلورر ، که در اینجا آزمایش شده است ، کار کند ، فایده ای ندارد.

Smart Popup Blocker از سینی سیستم شما قابل دسترسی است. اگر دریابید که در واقع کار می کند ، Smart Popup Blocker همچنین شامل لیست سفید و مدیریت کوکی ها می باشد ، بنابراین می توانید کوکی های ردیابی ناخواسته را حذف کنید.

همچنین در خارج از یک مدیر کوکی ، لیست سفید ، اعلان های صوتی و مسدود شدن پنجره برای ویندوز مسنجر ، چند ویژگی مفید برای صحبت کردن در مورد این برنامه وجود ندارد (تقریباً برای هر کسی لازم نیست).

نمره PopupTest.com: 26

نمره پاپ بومی: -80

امتیاز ویژگی های اضافی: 50

جمع: -4

آگهی مونچر
مسدود کننده های پنجره بازدارنده تبلیغ

Ad Muncher تعداد زیادی از گزینه های شخصی سازی را دارد. تنظیماتی برای تغییر رفتار سایت وجود دارد ، از جمله حذف موسیقی ، تصاویر پس زمینه ، بارگیری مجدد خودکار ، و نشانه گذاری خودکار ، جلوگیری از کوکی های ردیاب ، گزینه های مسدود کردن تبلیغات بسیار دقیق ، تنظیمات فیلتر از پیش تنظیم شده و قابل تنظیم ، حذف تصویر برای محتوای بزرگسالان ، غیرفعال سازی برای اینترانت اتصالات ، برخی تنظیمات رفتار مرورگر ، گزینه تغییر پیام بلوک به هر چیزی که شما می خواهید ، و سیاهههای مربوط به جستجو و تفصیل.

Ad Muncher تقریباً مانند سایر برنامه های شخص ثالث عمل می کرد. این تست نمونه PopupTest.com ناموفق بود و به تبلیغات خوب از آن تست اجازه عبور داد. همچنین اجازه می دهد پنجره ورود به سیستم خوب از Bungie.net باشد. در حالی که این دو پنجره را از animefushigi مسدود کرد ، اما نمی توانست هیچ یک از تبلیغات درون صفحه را مسدود کند.

اگرچه نتوانست تبلیغات داخل صفحه را مسدود کند ، اما آگهی مونچر باز هم نمایش خوبی داد. برای کسانی که دوست دارند سیاههها را بخوانند ، این یک برنامه برای بارگیری است. سیاهههای مربوط بسیار جالب و جستجو هستند. برای این مورد ، احتمالاً شما می خواهید از ضربه‌ای که از نمونه‌های PopupTest.com گرفته است چشم پوشی کنید. به عنوان یک مسدود کننده مستقیم برای تبلیغات واقعی ، درجه یک است. با این حال ، برای تبلیغات روی صفحه ، ممکن است بخواهید در جای دیگری جستجو کنید.

نمره PopupTest.com: 26

نمره پاپ بومی: -30

امتیاز ویژگی های اضافی: 130

جمع: 126

uBlock
مسدود کننده های پنجره بازشو

uBlock در مسدود کردن تبلیغات بسیار مؤثر است. بزرگترین اشکال این پسوند این است که فقط ویژگی های سفارشی سازی محدود دارد. این امکان را به شما می دهد تا متغیرهای بلوک را مخفی کنید ، مقدار محدودی از داده های ورود به سیستم را نشان می دهد ، دارای فیلتر شخصی شخص و شخص ثالث است ، به لیست سفید اجازه می دهد و قوانین فیلتر پویا را امکان پذیر می کند. با این حال ، شما نمی توانید قدرت فیلتر را تنظیم کنید.

uBlock نمونه PopupTest.com همانطور که انتظار می رفت شکست خورد ، در حالی که اجازه می دهد نمونه های خوبی از آزمایش استفاده شود. همچنین آزمون پاپ آپ ورود خوب را از Bungie.net گذراند. این همه پنجره ها و تبلیغات روی صفحه را در animefushigi مسدود کرد و باعث تغییر مسیر صفحه تغییر مسدودکننده تبلیغات شد.

به عنوان یک برنامه افزودنی ، این گزینه عالی برای کسانی است که نمی خواهند هیچ برنامه ای را در رایانه خود بارگیری کنند. از حافظه بسیار کمی استفاده می کند ، و آن را به گزینه ای مناسب و کارآمد برای افرادی که می خواهند مسدود کردن آگهی آسان و رایگان انجام دهند ، تبدیل می کند.

نمره PopupTest.com: 26

نمره پاپ بومی: 90 * (بهترین امتیاز ممکن) *

امتیاز ویژگی های اضافی: 50

جمع: 166

نشانگر حریم خصوصی
مسدود کننده پنجره بازدارندگی حریم خصوصی Badger

یک مسدود کننده رایگان و رایگان از بنیاد الکترونیکی Frontier ، Privacy Badger برای رای دادن در میان بقیه مسدود کننده های داخلی و شخص ثالث کمی سخت تر است. به قول خود EFF ، حریم خصوصی Badger "به عدم مجاز کردن اسکریپت ها یا تصاویر" شخص ثالث "قابل رویت یا نامرئی تمرکز می کند که به نظر می رسد شما را ردیابی می کنند ، حتی اگر شما به طور خاص رضایت نامه خود را با ارسال یک هدر انجام ندهید. همین اتفاق می افتد که بیشتر (اما نه همه) این ردیاب های شخص ثالث تبلیغات هستند.

با دیدن یک تبلیغ ، تبلیغ شما را می بیند و می تواند شما را ردیابی کند. حریم خصوصی Badger در اینجا است تا این کار را متوقف کند. "این بدان معناست که اگر می بینید تبلیغی توسط" Badgerger "مسدود شده است ، یک ردیاب است. به این ترتیب ، Privacy Badger بسیاری از تبلیغات مشابه سایرین را مسدود نمی کند.

همانطور که انتظار می رود ، Privacy Badger گزینه های بسیار اندک دیگری دارد. می توانید تنظیمات فیلتر ، وب سایت های لیست سفید را تنظیم کنید ، از نشت WebRTC آدرس IP خود جلوگیری کنید ، ابزارک های اجتماعی را جایگزین کنید و تعداد تبلیغات مسدود شده را نشان دهید.

حریم خصوصی Badger با نمونه های PopupTest.com انتظارات را برآورده کرد (تست های پنجره بد را شکست داد ، نمونه های خوب را پشت سر گذاشت). هیچ یک از تبلیغات موجود در صفحه animefushigi ، از جمله پنجره ها ، مسدود نمی شود. فقط می توانیم فرض کنیم که این بدان معنی است که هیچ تبلیغ ردیابی در صفحه وجود ندارد. تنها مشکلی که در Privacy Badger وجود دارد این بود که مانع بارگذاری تصویر روی صفحه ورود به سیستم Bungie.net شد. با این وجود مانع ورود به سیستم نشد.

نمره PopupTest.com: 26

نمره پاپ بومی: -80

امتیاز ویژگی های اضافی: 50

جمع: -4

"اسلایدهای نمایش Chalkboard ارائه پاپ آگهی تبلیغاتی" توسط ریک B تحت مجوز CC BY 2.0 مجاز است

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 + = 25

Adblock
detector