35+ ابتکار عمل برای جذب بیشتر زنان در امنیت سایبری

35 ابتکار عمل برای جذب بیشتر زنان در امنیت سایبر

مسائل مربوط به امنیت سایبر تهدید به بی ثبات کردن اینترنت و فناوری های مرتبط می کند و باعث ایجاد اثرات زیاد در سایر صنایع می شود. برای مقابله با این امر ، نیاز روزافزون به متخصصان تحصیل کرده ، با استعداد و مشتاق امنیت سایبری وجود دارد.

صنعت امنیت سایبری یک کشور تحت سلطه مردان است. اما مسئله این نیست که مردان زیادی در این صنعت وجود دارند ، بلکه زنان کافی وجود ندارند.

خوشبختانه ، اختلاف جنسیت بدون توجه نگذشته است. افراد و سازمانهای زیادی می دانند که ما نیاز به اقدام داریم. اولویت ها شامل جذب بیشتر زنان به حوزه امنیت سایبر و توانمندسازی آنها برای موفقیت در حرفه خود است.

ابتکارات مختلفی در سراسر جهان با هدف مشترک حمایت از زنان در امنیت سایبر در دست اجراست. آنها اغلب شامل آموزش ، آموزش ، شبکه سازی ، مربیگری و معاشرت از جمله سایر پیشنهادات هستند.

در این مقاله ، قبل از برجسته کردن برخی از ابتکارات اختصاص داده شده برای کمک به آنها ، نگاهی دقیق تر به شکاف جنسیتی و چالش های پیش روی زنان در امنیت فناوری اطلاعات می پردازیم..

Contents

چرا بستن شکاف جنسیتی مهم است

در گزارشی که توسط Cybersecurance Ventures انجام شده ، آمده است که زنان 20 درصد از نیروی کار در امنیت سایبر را تشکیل می دهند ، در حالی که یک مطالعه (ISC) 2 با استفاده از معیارهای مختلف ، این تعداد را کمی بالاتر از 24 درصد می داند. حتی اگر درصد زنان در امنیت سایبری از سال 2013 افزایش یافته است - هنگامی که زنان فقط 11 درصد از نیروی کار صنعت را تشکیل می دهند - به وضوح هنوز شکاف جنسیتی وجود دارد.

زنان در امنیت سایبری.منبع: سرمایه گذاری در فضای مجازی.

گذشته از شکاف جنسیتی, همچنین شکاف استعدادی شدید وجود دارد, 53 درصد سازمانها از کمبود مشکل در مهارتهای امنیت سایبری خبر می دهند. و ما فقط در اینجا از شرکت های امنیت سایبری صحبت نمی کنیم. اکثر صنایع این روزها برای عملکرد به فناوری متکی هستند و از این رو از نظر امنیت سایبر نیازهایی دارند.

داشتن تعداد بیشتری از زنان در امنیت سایبری به رونق صنعت و رفع نیاز شدید شرکتها به استعداد برتر کمک می کند. جالب اینجاست که مطالعه (ISC) 2 نشان داد که زنان در این زمینه ، به طور کلی ، بهتر از آقایان تحصیل کرده و درصد بیشتری از زنان در حال دستیابی به مقام های برتر هستند.

گذشته از آن ، موارد دیگری نیز وجود دارد برای تیم های infosec متعادل جنسیتی سود می برد شامل:

 1. کمک به ارائه دیدگاههای مختلف به جدول
 2. تغییر وضع موجود برای بهبود درک داخلی و خارجی
 3. فراهم کردن فرصت های یادگیری و رشد

بیایید کمی با جزئیات بیشتر به اینها نگاه کنیم:

1. آوردن دیدگاه های مختلف به جدول

تنوع می تواند در اکثر صنایع مزایایی ایجاد کند ، اما از اهمیت ویژه ای در امنیت سایبر برخوردار است. همانطور که پریسیلا موریوچی ، مدیر توسعه استراتژیک تهدید در آینده ضبط شده به فوربس توضیح می دهد:

ما به افرادی با پیشینه متفاوت نیاز داریم زیرا افرادی که دنبال می کنیم ، (بازیگران تهدید کننده ، هکرها ، "افراد بد") همچنین پیش زمینه ها و تجربیات متنوعی دارند.

2. تغییر وضع موجود

نویسنده موسسه Infosec ، سوزان مورو توضیح می دهد:

حداقل این تصور وجود دارد که صنعت "فنی" است و بنابراین برای مردان مناسب تر از زنان است. این یک مسئله اجتماعی است. زمینه های STEM ، به طور کلی ، با مردان در ارتباط بوده است.

و این فقط مربوط به افراد خارجی نمی شود که وارد آن شوند. لیزا کرنی ، بنیانگذار انجمن سایبرسنجی زنان در کانادا ، مدیر امنیت محصول در یک شرکت بریتیش کلمبیا بود که به او گفته شد:

نگران حضور در این جلسه نباشید. فنی است.

از آنجا که این برداشت ها به جای شواهد علمی مبتنی بر وضع موجود است ، بستن شکاف جنسیتی می تواند به اصلاح آنها کمک کند.

3. فراهم آوردن فرصت های یادگیری و رشد

(ISC) 2 دریافت که زنان در امنیت سایبری عموماً بهتر تحصیل می کنند. 44 درصد از مردان در فضای مجازی نسبت به 52 درصد از زنان دارای مدرک تحصیلات تکمیلی هستند. از این گذشته ، زنان در این زمینه بیشتر به مقام های رهبری می رسند. این نشان می دهد که تنوع جنسیتی با رشد و فرصت های یادگیری همراه است. کل نیروی کار و سازمان به عنوان یک کل می تواند از استخدام زنان دارای مهارت و جاه طلبی بیشتر بهره مند شود.

بستن شکاف جنسیتی به هموار کردن راه آینده ای برای تنوع جنسیتی (و امیدوارم انواع دیگر تنوع) در حوزه امنیت سایبر کمک کند.

چرا زنان از امنیت سایه دور می شوند

آموزش علوم ، فناوری ، انگلیسی و ریاضی (STEM) در بخش های مختلف کره زمین به شدت در برنامه های درسی قرار می گیرد و بسیاری از فارغ التحصیلان با مهارت و تمایل به دنبال حرفه در infosec ظاهر می شوند..

با این وجود ، با وجود بسیاری از صنایع مرتبط با STEM ، عدم تعادل جنسیتی آشکار در صنعت امنیت سایبری ممکن است ایجاد شود تصورات منفی که باعث جلوگیری از برخی زنان می شود از میدان.

امتناع از تصورات غلط رایج درباره زنان نسبت به امنیت سایبری برای کمک به آنها در دیدن فرصت ها در این زمینه بسیار مهم است. در اینجا چند نمونه از برداشت های منفی و روش های جایگزین برای مشاهده آنها آورده شده است.

فرصت های برای زنان در امنیت سایبری

چالش های اصلی برای زنانی که سعی در ورود به میدان دارند

حتی هنگامی که یک زن تصمیم گرفت حرفه ای را در زمینه امنیت سایبر دنبال کند ، ممکن است با بسیاری از موانع روبرو شود. به عنوان مثال ، یک مطالعه 2017 (ISC) 2 نشان داد 51 درصد از زنان در امنیت سایبری با نوعی تبعیض روبرو هستند.

در حالی که این رقم نگران کننده است ، تاکتیک های خاص می تواند به غلبه بر مشکلات کمک کند. آگاهی از این که زنان با چه چالش هایی روبرو هستند و درگیر شدن با راه حل های احتمالی ، می توانند ورود و ماندن در صنعت امنیت سایبری را کنترل کنند..

چالش و راه حل برای زنان در امنیت سایبر

بسیاری از راه حل های مورد بحث در اینجا به شدت توسط ابتکارات زیر پشتیبانی می شوند.

ابتکار عمل برای به دست آوردن تعداد بیشتری از زنان در infosec

در حالی که اختلاف جنسیت در امنیت سایبری کاملاً واضح است ، خوشبختانه بسیاری از زنان (و آقایان) در این صنعت مسئله را تشخیص داده و برای بستن این شکاف گام برداشته اند. از ایالات متحده تا اوکراین ، مجموعه ای از ابتکارات در سراسر جهان به جذب دختران و زنان به مشاغل در امنیت سایبری کمک می کند و به کسانی که در حال حاضر در این زمینه هستند کمک می کند..

در زیر لیستی از برخی از بهترین ابتکاراتی که من کشف کرده ام ، از جمله اطلاعاتی که درباره هر یک از افراد ابتکار عمل و چگونگی شرکت در نظر گرفته شده است همچنین می توانید از نمایندگان برخی از سازمان ها با هدف کمک به زنانی که در حرفه خود در زمینه امنیت سایبری استفاده می کنند ، مشاوره پیدا کنید.

1. WiCyS (زنان در امنیت سایبر) (جهانی)

WiCys یک سازمان عضویت غیرانتفاعی است که هدف آن گردآوری زنان در امنیت سایبری برای به اشتراک گذاشتن تجربه و دانش و ارائه فرصت های مربیگری و شبکه ای است..

برای کیست?

ابتکار عمل برای همه زنان درگیر در امنیت سایبری ، از جمله در دانشگاه ها ، تحقیقات ، دولت و صنعت است.

ماموریت

WiCys هم به زنان در امنیت سایبری و هم برای شرکتهایی که می توانند از تخصص آنها بهره مند شوند ، خدمت می کند. زنان بدون توجه به اینکه در کدام مرحله از حرفه خود در امنیت سایبری قرار داشته باشند از یادگیری و پیشرفت شغلی لذت می برند. WiCys همچنین خط لوله ای از نامزدهای شایسته در زمینه امنیت سایبری را در همه سطوح به شرکت ها ارائه می دهد. این واقعیت را تبلیغ می کند که گذشته از داشتن مهارت بالا, نامزدهای زن می توانند تنوع را تقویت کنند در نیروی کار و بهبود درک بیرونی.

نحوه پیوستن به WiCys

اگر علاقه دارید عضو WiCys شوید ، هزینه عضویت سالانه برای دانشجویان 15 دلار ، برای اعضای هیات علمی و کارمندان دولتی یا غیرانتفاعی 55 دلار و برای اعضای صنعت 95 دلار است. حضور در کنفرانس سالانه WiCys هزینه های اضافی (35 تا 400 دلار) را متحمل می شود.

زنان در ابتکارات امنیت سایبری در فضای مجازی

2. انجمن زنان سایبرجوتسو (WSC) (ایالات متحده)

WSC دیگر سازمان عضویت غیرانتفاعی ، WSC در سال 2012 تأسیس شد و هم اکنون هزاران زن در سراسر جهان خدمت می کند. این مرکز بر مشاغل امنیتی زنان در سایه ، از جمله ارائه آموزش ، شبکه سازی و مربیگری متمرکز است.

برای کیست?

در حالی که WSC می تواند برای همه زنان در امنیت سایبری مفید باشد ، برای کسانی که فکر می کنند شروع به کار در این رشته یا تازه کار کردن می کنند سودمند است. این برنامه دارای یک تن برنامه است که به منظور دستیابی به زنان در صنعت از جمله کارگاه ها ، برنامه های شبکه ، تابلوهای شغلی و گروه های آمادگی گواهینامه طراحی شده است..

ماموریت

رسالت کلی این سازمان این است که توانمندسازی زنان برای موفقیت در نقش های امنیت سایبری با فراهم آوردن فرصت های تحصیلی و حرفه ای ، این فروشگاه یک مرحله ای متشکل از زنان امیدوار در سایبر است.

چگونه به WSC بپیوندیم

حق عضویت سالانه WSC برای پرسنل نظامی و دانشجویان از 50 دلار شروع می شود و برای سایر زنان به 100 دلار افزایش می یابد. همچنین عضوی از مردان وجود دارد که 50 دلار هزینه دارد و شامل دسترسی محدود به محتوای آنلاین است.

مشاوره کلیدی

برای هر زنی که وارد فضای مجازی شود ، بی ترس باشید. برای یادگیری و رشد این ابتکار عمل کنید. مردم قصد دارند شما را به چالش بکشند. هرگز تسلیم نشوید.

ماری گالاوی ، مدیرعامل ، انجمن زنان سایبرجوتسو

3. WoSEC: زنان امنیت سایبری (جهانی)

این سازمان از جنبه های اجتماعی زنان در امنیت سایبری مراقبت می کند. این گروه دارای گروه های توئیتر و Meetup در توییتر بزرگ در مناطق مختلف ایالات متحده ، و همچنین در کانادا ، فرانسه ، سوئیس ، هند ، کنیا و سایر کشورها است..

برای کیست

این گروه عمدتاً برای كسانی است كه دوست دارند رفقای ملاقات با زنان همفكر را در صنعت امنیت سایبر تجربه كنند. تعداد مکان های گروه های Meetup محدود است ، بنابراین واقعاً مناسب است اگر شما در مناطق خاصی زندگی می کنید یا مایل به سفر هستید (یا شاید فصل خود را شروع کنید).

ماموریت

با همکاری گروهی سایبر بانوان Meetup در اسرائیل ، بنیانگذار Tanya Janca (shehackspurple) می خواست برای ایجاد یک محیط مشابه برای زنان (و هرکسی که به عنوان یک زن شناخته می شود) در صنعت امنیت سایبری دوست شود.. اعضا برای بحث در مورد کار خود ملاقات می کنند و همچنین برای مربیگری یکدیگر و شبکه. آنها همچنین در گروههایی به طور معمول در رویدادهای تحت سلطه مردان شرکت می کنند ، تا هرگز احساس غریبگی نکنند.

نحوه پیوستن به WoSEC

هیچ هزینه عضویت برای WoSEC وجود ندارد. لیستی از فصل ها را می توانید در انتهای این کد مانند یک پست وبلاگ دخترانه ، به همراه پیوندهایی به گروه های Meetup مربوطه پیدا کنید. همچنین می توانید "WoSEC" را در وب سایت Meetup جستجو کنید تا ببینید گروهی در منطقه شما وجود دارد یا خیر.

4- ابتکار عمل دیانا (ایالات متحده)

ابتکار دیانا یک زن در همایش امنیت سایبر است که در لاس وگاس برگزار می شود. این گروه توسط زنان ساخته شده است که احساس می کنند نیاز به یک کنفرانس infosec به زنان اختصاص یافته است. این کنفرانس شامل سخنرانی های سخنرانان در جامعه infosec ، فرصت های شبکه سازی و مشاوره و "روستاها" است که مواردی مانند قفل زدن و لحیم کاری را آموزش می دهد..

برای کیست

این کنفرانس برای زنان و افراد غیر باینری است که در صنعت امنیت اطلاعات یا رشته های مرتبط با آن کار می کنند یا وارد آن می شوند.

ماموریت

ابتکار عمل دیانا می خواهد به عنوان "کنفرانس برای زنان ، تنوع و گنجاندن امنیت اطلاعات" تبلیغ شود ترویج تنوع در این زمینه و به تغییر فرهنگ های محل کار کمک می کند.

نحوه پیوستن به ابتکار عمل دیانا

این همایش دو روزه در ماه آگوست برگزار می شود و می توانید بلیط را از طریق وب سایت The Diana Initiative خریداری کنید. شما می توانید با کمک داوطلبانه خود برای تهیه بلیط و راه اندازی کنفرانس بلیط خود را بصورت رایگان بچسبانید.

5. زنان OWASP در AppSec (WIA) (جهانی)

پروژه امنیتی وب Open Open (OWASP) یک سازمان غیرانتفاعی است که بر بهبود امنیت نرم افزار متمرکز است. Women in AppSec (WIA) بخشی از OWASP است که به زنان در امنیت برنامه اختصاص داده شده است.

برای کیست

WWASP WIA برای کلیه زنان در امنیت برنامه ها ، از جمله مربیان ، دانشجویان و متخصصان در صنعت امنیت اطلاعات یا در توسعه برنامه ها است. این ابتکار عمل در ایالات متحده است و رویدادهای پرچمدار OWASP AppSec در مکانهای مختلفی از جمله در ایالات متحده و اروپا برگزار می شود ، اما این گروه برای زنان در سراسر جهان باز است با گروه های Meetup در مکان های مختلف تشکیل می شوند.

ماموریت

یکی از اهداف اصلی WIA جذب بیشتر زنان برای عضویت فعال در OWASP و سایر جوامع AppSec است. همچنین تلاش می شود فرصت های آموزشی و مربیگری را برای زنان در صنعت فراهم کند و همچنین از طریق حمایت مالی ، کمک هزینه ها و بورس های تحصیلی پشتیبانی مالی را ارائه دهد..

چگونه به WIA بپیوندیم

عضویت رایگان است و هرکسی می تواند با ارسال به دبیر سازمان به عنوان "عضو شرکت کننده" تبدیل شود. برای تبدیل شدن به "عضو رای دهنده" ، شما باید سه ماه عضو OWASP و عضو شرکت کننده در این گروه باشید. OWASP WIA در توییتر بسیار فعال است.

زنان در ابتکارات امنیت سایه متهم نیستند

6. آکادمی غوطه وری زنان SANS (ایالات متحده آمریکا)

موسسه (SANS) ارائه دهنده ای مشهور در زمینه تحقیقات ، آموزش و صدور گواهینامه امنیت اطلاعات است. این برنامه آکادمی های مختلف "سایبر تالنت غوطه وری" را ایجاد کرد تا مشاغل امنیت سایبری شرکت کنندگان را شروع کند و ضمن کمک به شکاف مهارتها را ببندید در صنعت امنیت سایبر همانطور که از نام آن پیداست ، آکادمی غوطه وری زنان منحصراً برای زنان طراحی شده است.

برای کیست

الزامات نسبتاً سخت افزاری برای برنامه وجود دارد ، از جمله اینکه متقاضیان در سال ارشد خود در کالج هستند ، ترجیحاً در یک رشته مربوط به رایانه ، IT یا سایر موضوعات STEM فنی ثبت نام کنند. این فقط برای شهروندان آمریکایی یا ساکنان قانونی دائم باز است. برای افرادی که به یک مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا در امنیت اطلاعات یا برای افرادی که تجربه کار در امنیت اطلاعات را دارند ، باز نمی شود.

ماموریت

آکادمی غوطه وری زنان SANS یک برنامه آموزشی شتاب و فشرده را برای کمک به زنان به سرعت در حرفه ای در امنیت سایبر فراهم می کند.

نحوه پیوستن به آکادمی غوطه وری زنان SANS

یکی از بهترین مواردی که در مورد آکادمی های غوطه وری وجود دارد این است که آنها بورس تحصیلی هستند و بدون پرداخت هزینه لازم. برنامه سال 2019 پر است ، اما شما می توانید به دنبال جزئیات برای چه زمانی برای برنامه 2020 اقدام کنید.

مشاوره کلیدی

شبکه. شبکه. شبکه. با بیشتر افراد در این زمینه آشنا شوید. و اگر زنی هستید که به دنبال امنیت در فضای مجازی است ، نترسید که به سایر زنان این صنعت تکیه دهید. من اکیداً توصیه می کنم یک سیستم پشتیبانی قوی در بین سایر زنان در زمینه InfoSec ایجاد کنید. به دنبال مشاوره حرفه ای باشید. در مورد مکانی که باید وقت خود را معطوف کنید بپرسید. چه بخش هایی از مطالعه بیشترین ارتباط را دارند. و برای رسیدن به شغل چه کارهایی باید انجام دهید.

Xena Olsen ، تحلیلگر Intel تهدید سایبر در خدمات مالی و فارغ التحصیل آکادمی غوطه وری زنان SANS 2017

7. کد مانند یک دختر (جهانی)

Code Like A Girl یک انتشارات آنلاین (از طریق Medium) و گروه جامعه (از طریق فیس بوک) برای زنان در فناوری است. این داستانها را منتشر و به اشتراک می گذارد در فن آوری چراغ مثبتی بدرخشد.

برای کیست

محتوای تولید شده توسط Code Like A Girl عمدتاً در محور زنان در فن آوری است اما بخش اعظم آن خواندن شایسته ای را برای هر کسی که علاقه مند به این زمینه باشد فراهم می کند. مباحث شامل مدل های نقش زن در فن آوری ، کد نویسی و نحوه عیب یابی و مشاوره در مورد آموزش بچه ها برای کدگذاری است. بسیاری از مواد می تواند به ویژه برای کارفرمایانی که به دنبال ایجاد شکاف جنسیتی هستند سودمند باشد.

ماموریت

مأموریت این تیم در پشت Code Like a Girl تغییر نگرش از زنان و فناوری و کمک به تشویق زنان در هر سنی برای در نظر گرفتن حرفه ای در زمینه فناوری است..

چگونه به Code Like A Girl بپیوندید

برای شرکت در انجمن Code Like A Girl ، می توانید با پیوستن به گروه Facebook شروع کنید. همچنین می توانید انتشار را در Medium ، Twitter یا Facebook دنبال کنید.

زنان در ابتکارات امنیت سایبری

8. خانمها در فضای مجازی توسط DefCamp (رومانی)

DefCamp یک کنفرانس سالانه هک و امنیت اطلاعات است که کارشناسان برجسته امنیت سایبر را برای به اشتراک گذاشتن دانش و تحقیقات خود گرد هم آورده است. خانمها در فضای مجازی توسط DefCamp مشابهند کنفرانس infosec با یک ترکیب کلی زن.

برای کیست

در حالی که این رویداد فقط دارای بلندگوهای زن است ، هرکسی می تواند شرکت کند. مانند سایر کنفرانس های DefCamp ، در بخارست رومانی برگزار می شود ، اما از سراسر جهان برای شرکت کنندگان باز است.

ماموریت

برگزارکنندگان کنفرانس می خواهند در حوزه امنیت سایبری توجه بانوان را روشن کنند و نشان دهند که می توانند بینش و راهنمایی لازم را برای همه و نه فقط زنان دیگر فراهم کنند. سخنرانان در مورد تهدیدات فضای مجازی و داستانهای خودشان در صنعت infosec ، به علاوه کارگاههای دستی و جلسات یک به یک صحبت می کنند.

نحوه پیوستن به بانوان در فضای مجازی توسط DefCamp

رویداد 2019 در ماه مارس برگزار شد اما می توانید برای جزئیات بیشتر در مورد رویداد بعدی ، وب سایت بانوان در فضای مجازی را بررسی کنید.

مشاوره کلیدی

Infosec یک زمینه بسیار جذاب است و ما به همه خانمهایی که مایل هستند از آن سلیقه بگیرند توصیه می کنیم تا کم کم شروع به مطالعه کنند ، زیاد بخوانند ، قسمتهای مختلف امنیت سایبری را کشف کنند ، به دنبال مدلهای نقش باشند و گام به گام یاد بگیرند. به نظر می رسد کمی پرتحرک باشد اما ، همانطور که می آموزید ، بسیار ارزشمند خواهد بود. برای دقیق تر بودن ، همیشه مهم است که یک ذهنیت خارج از حد و در عین حال تحلیلی داشته باشید و اصول اولیه ، نحوه کارکرد برنامه های وب و موبایل ، نحوه عملکرد شبکه و ارتباط بین سیستم ها را بفهمید و همچنین کمی از برنامه نویسی محبوب بدانید. زبانهایی مانند java ، PhP ، C ++ یا Javascript.

فلورینا Dumitrache ، هماهنگ کننده رویداد ، خانمها در فضای مجازی توسط DefCamp

زنان در ابتکارات امنیت سایبری استرالیا

9. زنان استرالیایی در شبکه امنیتی (ASWN) (استرالیا)

AWSN رویدادها و ابتکارهایی را برای کمک به زنان ورود یا کار در صنعت امنیت سایبر اجرا می کند.

برای کیست

این ابتکار برای شناسایی افراد زن در استرالیا که علاقه مند به حرفه ای در زمینه امنیت سایبر هستند یا در حال حاضر در این زمینه فعالیت می کنند ، هدف دارد و از جامعه ای از زنان همفکر حمایت می کند. در هشت شهر در سراسر استرالیا فصل هایی وجود دارد: بریزبن ، کانبرا ، داروین ، هوبارت ، ملبورن ، پرت و سیدنی.

ماموریت

هدف اصلی این شبکه رشد تعداد زنان درگیر در جامعه امنیتی با ارائه پشتیبانی و الهام بخش است. اجرا می شود برنامه های محلی و برنامه های ارتباطی, و مشاوره ، همکاری و مربیگری را ارائه می دهد. همچنین فرصت های داوطلبانه و مهمان نوازی را ترویج می کند.

چگونه به AWSN بپیوندید

اگر علاقه دارید اطلاعات بیشتری درباره AWSN کسب کنید ، می توانید از طریق فرم تماس با وب آن با این سازمان تماس بگیرید.

مشاوره کلیدی

خودت باش! دریغ نکنید که به هر فرصتی بروید. من به عنوان یکی از تیم های رهبری زنان در امنیت شبکه استرالیا (AWSN) ، به من رسیده است که تعدادی از مدیران ارشد و صاحبان مشاغل در زمینه امنیت سایبری یا اطلاعات فعالیت می کنند و به دنبال زنان بیشتری هستند ، به طور کلی تنوع بیشتری برای تیم هایشان دارند. آنها غالباً از فقدان متقاضیان زن برای موقعیت هایی که تبلیغ می کنند شکایت دارند. آنها به دنبال تنوع و توجه به عدم تعادل جنسیتی در تیم های خود هستند و مهمتر از همه می خواهند به پیشرفت این عدم تعادل پیش بروند..

کریس میلر ، فصل مشترک رهبران زنان کانبرا استرالیا در شبکه امنیتی

10. Cercle des Femmes de la CyberSécurité (CEFCYS) (فرانسه)

CEFCYS یک سازمان فرانسوی است که به زنان در امنیت سایبری اختصاص دارد. این برنامه ، برنامه های آموزش ، آموزش ، مربیگری و آگاهی بخشی را منتشر می کند ، گزارش ها و روزنامه های سفید را منتشر می کند ، به استخدام کنندگان در شکاف جنسیتی صنعت سایبر و رویدادهای میزبان و حامی مالی می آموزد..

برای کیست

این سازمان برای زنانی است که در زمینه امنیت سایبر مشغول به کار هستند و یا مایل به فعالیت در زمینه امنیت سایبر هستند. همچنین از مردانی که می خواهند برای کمک به افزایش تعداد زنان در این زمینه کار کنند ، استقبال می کند. بیشتر رویدادهایی که توسط CEFCYS به میزبانی و حمایت مالی برگزار می شود در فرانسه برگزار می شود.

ماموریت

هدف CEFCYS "ترویج و پیشبرد حضور و رهبری زنان در مشاغل امنیتی سیستم های اطلاعاتی" است.

چگونه به CEFCYS بپیوندید

عضویت در CEFCYS 50 یورو در سال هزینه دارد. برای عضو شدن ، شما باید با هم همکاری کنند توسط دو عضو موجود برای درخواست همکاری می توانید از طریق آدرس [email protected] ایمیل بفرستید.

11. CybHER (ایالات متحده آمریکا)

CybHER دختران را ترغیب می کند تا با تهیه منابع برای دانش آموزان K-12 ، وارد حوزه امنیت سایبر شوند. تاکنون با تلاش های خود به بیش از 14000 دختر رسیده است.

برای کیست

این ابتکار از طریق برنامه هایی برای دانشکده ها از دختران مدرسه راهنمایی فراهم می کند.

ماموریت

CybHER به طور مستقیم دانش آموزان K-12 را هدف قرار می دهد تا آنها را در زمینه امنیت سایبر آموزش داده و آنها را ترغیب به ورود به صنعت کنند. تلاش های خارج از کشور شامل سخنرانی در رویدادهای STEM ، گروه های رسانه های اجتماعی و یک رویداد جوایز است.

چگونه به CybHER بپیوندید

یکی از برجسته ترین پروژه های آن NSA با حمایت NSA GenCyber ​​Girls در CybHER® Camp Security 2019 است. این اردوی تابستانی رایگان برای دانش آموزان ششم و نهم در دانشگاه ایالتی داکوتا برگزار می شود. اردوگاه امسال در اواخر ژوئن سال 2019 برگزار شد ، اما می توانید برای اطلاعات ثبت نام سال آینده در وب سایت خود مراقب باشید.

12. تعامل زنان در دفاع سایبر (کانادا)

این ابتکار عمل به نمایندگی از ارتش کانادا برای انجام تحقیقات در مورد اینکه چرا تعداد کمی از زنان در نقش های امنیت سایبری در کانادا وجود دارند ، انجام می شود. تعامل با زنان در دفاع سایبر ، پیمایشی است که به دنبال کشف موانعی است که زنان با آن روبرو هستند.

برای کیست

این نظرسنجی برای کلیه زنان بالای 18 سال در کانادا انجام شده است.

ماموریت

هدف نهایی این است که بدانیم چرا زنان به این صنعت نمی پیوندند تا ارتش کانادا بتواند از این اطلاعات استفاده کند استخدام کمک در دفاع سایبری کانادا.

نحوه پیوستن به مشارکت زنان در دفاع سایبر

اگر شهروند یا مقیم کانادا هستید ، می توانید با دنبال کردن این لینک یا با کلیک روی گزینه ، نظرسنجی را انجام دهید در نظرسنجی ما شرکت کنید پیوند در صفحه اصلی وب سایت.

13. Women4Cyber ​​ECSO (اروپا)

سازمان امنیت سایبری اروپا (ECSO) یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در بلژیک است که در سال 2016 تأسیس شد. Women4Cyber ​​یک ابتکار جدید برای این سازمان است که در سال 2018 اعلام شده است. 20 زن برتر در امنیت سایبر را گرد هم می آورد که با آنها همراه خواهند بود. اقدامات و دستورالعملهای عملی برای جذب هرچه بیشتر زنان در حوزه امنیت سایبر.

برای کیست

این ابتکار عمل در مراحل ابتدایی خود است ، بنابراین مشخص نیست که دقیقا چه کسی سود خواهد برد ، اما قرار است ابتکارات غیرقابل توجهی باشد که به زنان در امنیت سایبری در اروپا کمک کند..

ماموریت

ابتکار Women4Cyber ​​به دنبال ایجاد "زمینه ای در زمینه امنیت سایبری بیشتر برای جنسیت" است. ESCO لزوم جذب و حفظ بیشتر زنان در زمینه امنیت سایبر را تشخیص می دهد و می خواهد اقدامات مشخصی را برای تسهیل این امر انجام دهد.

نحوه پیوستن به Women4Cyber

تیم موجود انتخاب شده است ، اما احتمالاً فرصتهایی برای پیوستن به پروژه های آینده وجود خواهد داشت. با دنبال کردنecso_eu یا هشتگ # Women4Cyber ​​در توییتر و LinkedIn می توانید با Women4Cyber ​​به روز باشید..

انجمن زنان در ابتکارات امنیت سایبری زنان

14. مجمع زنان اجرایی (EWF) (ایالات متحده)

EWF یک سازمان عضویت برای زنان در موقعیت های نفوذ در صنعت امنیت اطلاعات است. این کار در سال 2002 توسط جویس بروکاگلیا ، که مدیرعامل شرکت Alta Associates ، یک شرکت استخدام پیشرو در زمینه های خطر IT و امنیت اطلاعات است ، تأسیس شد. رویداد پرچمدار آن ، کنفرانس ملی سه روزه EWF, بیش از 500 رهبر زن فکر جهانی را جذب می کند.

برای کیست

EWF برای مدیران زن و رهبران نوظهور در صنعت امنیت اطلاعات ، حریم خصوصی و صنایع مدیریت ریسک است. این سازمان در ایالات متحده مستقر است اما در سراسر جهان عضو دارد.

ماموریت

هدف EWF جمع کردن این زنان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و ایجاد روابط قابل اعتماد است. این برنامه برنامه های مربیگری و رهبری را فراهم می کند و رویدادهایی را میزبان می کند ، از جمله شام ​​های شبکه ای و دیدار و تبریک. یک برنامه دستیابی به دولت برای آموزش اعضای دولت و کارمندان و مشارکت بیشتر زنان در فرایند قانونگذاری در خدمت است.

چگونه به EWF بپیوندید

یک عضویت استاندارد فردی در هر سال 395 دلار هزینه دارد. عضویت دولت و دانشگاهی 195 دلار در سال است. می توانید با ثبت نام در حساب کاربری در وب سایت EWF و ارسال درخواست عضویت ، ابتدا عضو شوید.

مشاوره کلیدی

به عنوان مدیرعامل Alta Associates ، موسسه جستجوی پیشرو اجرایی که در زمینه امنیت سایبر و بنیانگذار مجمع اجرایی زنان در زمینه امنیت اطلاعات ، مدیریت ریسک و حفظ حریم خصوصی (EWF) ، بزرگترین سازمان عضو برای زنان در فضای مجازی است. توصیه اصلی که من ارائه می دهم این است که به طور جدی در یک انجمن یا سازمانی از صنعت مانند EWF شرکت کنیم. با این کار شما قادر خواهید بود در تمام سطوح امنیت سایبری ، با افراد حرفه ای روابط قابل اعتماد برقرار کنید ، فرصت هایی برای آموزش ، پیشرفت در حرفه و ایجاد مارک شخصی و شهرت خود در صنعت برقرار کنید..

جویس بروکاگلیا ، بنیانگذار ، مجمع زنان اجرایی

زنان در ابتکارات امنیت سایه بانوان لندن

15. خانم های انجمن هک لندن (LLHS) (UK)

LLHS سازمانی است که به ارتقاء زنان در امنیت سایبر اختصاص داده شده است. این جلسات هرماه برگزار می شود که شامل مذاکره ، کارگاه های آموزشی و موارد دیگر می باشد.

برای کیست

علیرغم نام ، این ابتکار در حال رشد است و یک گروه Meetup دیگر در نوریچ (LNHS) و گروه دیگری در بریستول به زودی وجود دارد. برای همه زنان در زمینه امنیت سایبر باز است ، و آقایان از گفتگو و اجرای کارگاه ها استقبال می کنند.

ماموریت

هدف این است که زنان در امنیت سایبری که می خواهند جمع شوند مهارت ها و دانش فنی را به اشتراک بگذارید.

چگونه به LLHS بپیوندید

می توانید به صورت رایگان به یک گروه Meetup محلی (لندن یا نورویچ) بپیوندید. همچنین می توانید این سازمان را در توییتر ، LinkedIn و Facebook پیدا کنید.

مشاوره کلیدی

من به زنانی که از فضای مجازی شروع می کنند می گویم که از درخواست مجوز دست بردارند و منتظر فرصتها نباشند. اگر می خواهید در داخل کشور گذار کنید ، بپرسید چگونه کارفرمای شما می تواند به شما کمک کند ، نه اگر آنها به شما اجازه دهند.

من به زنان توصیه می كنم كه فرهنگستان های سنتی را نادیده بگیرند ، برای این كار نیازی به مدرک ندارید. در صورت داشتن رایانه و یک مرورگر کار ، هر چیزی که لازم دارید به راحتی در دسترس شما قرار می گیرد ، اگر یک کامپیوتر و یک مرورگر کار دارید بروید و این مطالب را به صورت رایگان یاد بگیرید و آن را به پروفایل و CV خود LinkedIn اضافه کنید. دوره های مربوط به udemy ، udacity ، pluralsight ، cybrary و edx یا رایگان یا ارزان هستند و به روز و مطابق با صنعت infosec از هر مسیر سنتی هستند.

من همچنین به آنها توصیه می کنم که درباره آنچه آنها نمی دانند بیش از حد فکر و وحشت نکنید. هیچ کس در این صنعت همه چیز را نمی داند. امکان پذیر نیست ، یک میلیون بخش فرعی وجود داشته باشد ، شما هرگز نمی خواهید سطح همه آنها را خراش دهید. نگران نباشید ، همه ما دارای سندرم ایمپوستر در infosec هستیم و مطمئناً هنگامی که آنها خود را به عنوان متخصص جهان در زمینه گسترده ای معرفی می کنند ، یک راه آتش سوزی برای شناختن کسی که شما را گلوله می زند ، نگران کننده هستند. از افرادی مانند طاعون خودداری کنید.

الیزا می آستین ، بنیانگذار و کارگردان ، بانوان انجمن هک لندن

زنان در ابتکارات امنیت سایبری اقلیت

16. کنسرسیوم بین المللی متخصصان امنیت سایبری اقلیت (ICMCP) (ایالات متحده)

ICMCP یک انجمن غیر انتفاعی است که زنان و اقلیت ها را برای موفقیت در صنعت امنیت سایبر توانمند می کند. این منابع بسیاری از جمله برنامه های مشاوره ، ارزیابی مهارت ها و فرصت های شغلی و بورس های تحصیلی را برای زنان در فضای مجازی فراهم می کند..

برای کیست

هدف این طرح است همه زنان و اقلیت ها علاقه مند به امنیت سایبری یا در حال حاضر در صنعت هستید. این برنامه دارای برنامه هایی است که دانشجویان را هدف قرار می دهد ، اما کارهای زیادی را نیز برای کمک به کسانی که قبلاً وارد نیروی کار شده اند ، انجام می دهد.

ماموریت

ICMCP به دنبال تقویت نمایندگی زنان و اقلیت ها در زمینه امنیت سایبر است. این کار را از طریق برنامه هایی انجام می دهد که باعث جذب و نگهداری و نگهداری می شود.

نحوه پیوستن به ICMCP

عضویت به شما امکان دسترسی به ابزارهای مختلف آموزشی ، پیشرفت شغلی و شبکه سازی را می دهد. سه ردیف عضویت برای انتخاب وجود دارد که لایه های بالاتر منابع اضافی را ارائه می دهند. آنها مبتدی هستند (15 دلار در هر ماه) ، تمرین کننده (30 دلار در ماه) و مجری (50 دلار در هر ماه). عضویت برای دانشجویان رایگان است.

مشاوره کلیدی

برخی مهارت های فنی اصلی را توسعه دهید. CISSP کافی نیست. یک منطقه از فضای امنیتی گسترده را انتخاب کنید و حفر کنید. کتاب ها و مقاله ها را بخوانید ، در کلاس ها شرکت کنید ، در کنفرانس ها شرکت کنید ، افراد سایه شغلی با تخصص خاصی. سرانجام ، در آن مبحث به یک اندیشمند تبدیل شوید و آن را از زاویه ای که برای شما بهتر است استفاده کنید.

Vanessa Pegueros ، عضو هیئت مدیره ، کنسرسیوم بین المللی متخصصان امنیت سایبری اقلیت

17. دختران می روند CyberStart (ایالات متحده آمریکا)

Girls Go CyberStart مجموعه ای از چالش های تعاملی است که برای جذب دختران دبیرستانی علاقمند به امنیت سایبر طراحی شده است.

برای کیست

این برنامه در 27 ایالت ، از جمله کالیفرنیا ، پنسیلوانیا و تگزاس اجرا شده و برای کسانی که به عنوان زن معرفی می شوند ، باز است. برای واجد شرایط بودن ، دختران باید تا اواسط فوریه سال برنامه 13 ساله باشند و در کلاس 9 ، 10 ، 11 یا 12 ثبت نام کنند..

ماموریت

Girls Go CyberStart با هدف کمک به پرداختن به این آدرس است کمبود کارشناسان امنیت سایبری آمریکا با تشویق دختران دبیرستانی برای در نظر گرفتن مشاغل در این زمینه.

نحوه پیوستن به Girls Go CyberStart

میزان مصرف سال 2019 بسته است ، اما وب سایت Girls Go CyberStart یک فرم برای شما دارد تا علاقه خود را برای سال آینده ثبت کنید.

مشاوره کلیدی

اجازه ندهید که شکاف جنسیتی شما را از انجام آنچه می خواهید متوقف کند: با انگیزه بمانید و به خودتان ایمان داشته باشید. از همه رقابت ها و منابع موجود در آنجا بهره مند شوید و نترسید که همه دیدگاه های کلیشه ای در مورد امنیت سایبری را بشکنید - در واقع ، کمبود زنان در امنیت سایبر را به عنوان فرصتی ببینید.

سارا هویل ، دختران می روند CyberStart

18. دختران پیشاهنگی دختران HPE امنیت سایبری (ایالات متحده)

سازمان دختران پیشاهنگ همیشه به روزگار می پردازد و اکنون پچ هایی را ارائه می دهد که دانش مربوط به امنیت سایبری را به دست می آورد. برنامه وصله و بازی همراه توسط Hewlett Packard Enterprises (HPE) تهیه شده است. برنامه تدریس می کند بهترین روشها برای ایمنی آنلاین و حریم خصوصی و بازی تهدیدهای مربوط به امنیت سایبری مانند فیشینگ و حمله سایبری را شبیه سازی می کند.

برای کیست

برنامه پچ برای دختران دختر پیشاهنگی 9 تا 11 ساله است.

ماموریت

دلیل اصلی توسعه این پچ این است که دانش آموزان و وسایل مورد نیاز خود را برای امنیت آنلاین در اختیار دختران قرار دهند. همچنین این امیدواری وجود دارد که با همکاری با زنان در امنیت سایبری در HPE ، دختران از فن آوری هیجان زده شوند.

چگونه به پیوستن به دختران پیشاهنگی HPE Cybersecurance Patch بپیوندید

برای شروع فرزندتان با دختران پیشاهنگ ، می توانید یک فرم آنلاین را برای یافتن سربازی در جامعه خود پر کنید.

19. Girls4Tech Mastercard (جهانی)

Girls4Tech یک ابتکار STEM مبتنی بر Mastercard برای کمک به تشویق دختران جوان برای ساختن فناوری و مهارت های مرتبط است. این شامل رویدادهایی است که شرکت کنندگان در مورد مهارت های STEM در مورد آنها می آموزند و تمرین می کنند.

برای کیست

ابتکار اصلی دختران ، 8 تا 12 ساله را هدف قرار می دهد. اما یک برنامه جدید ، Girls4Tech 2.0 ، مربوط به دختران مسن تر ، از 13 تا 16 سال خواهد بود. این کشور در ایالات متحده مستقر است اما در 25 کشور جهان میزبان رویدادها است و این برنامه به 11 زبان ، از جمله اسپانیایی ، چینی و زبان نشانه ترجمه شده است..

ماموریت

برنامه دختران را در معرض فناوری جدید قرار می دهد و از طریق مدلهای نقش و فعالیتهای مفید آنها را به آنها آموزش و الهام می دهد. هدف نهایی آن توانمندسازی دختران جوان برای تبدیل شدن به رهبر فناوری است.

نحوه پیوستن به Girls4Tech مستر کارت

Girls4Tech از طریق مشارکتها اداره می شود که عمده ترین آنها با Scholastic است. همچنین با سازمان هایی در سراسر جهان همکاری هایی انجام شده است ، از جمله یک برنامه بشردوستانه با شرکت هواپیمایی آمریکایی و یک برنامه ورزشی و STEM با همکاری Major League Baseball (MLB). برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت Girls4Tech مراجعه کنید.

20. حفظ حریم خصوصی زنان IAPP (جهانی)

انجمن بین المللی متخصصان حفظ حریم خصوصی (IAPP) یک سازمان خلوت اطلاعاتی در زمینه سیاست است. این اخبار را منتشر می کند ، میزبان جلسات و همایش ها است ، و آموزش و گواهینامه حفظ حریم خصوصی را نیز در اختیار شما قرار می دهد. بخش "حفظ" حریم خصوصی زنان IAPP است فضای اختصاصی برای متخصصان حفظ حریم زنان جمع شدن.

برای کیست

این ابتکار مربوط به زنانی است که از قبل در زمینه حریم خصوصی فعالیت می کنند و می خواهند شغل خود را پیش ببرند.

ماموریت

پیشرو بودن حریم زنان ، فضایی را برای متخصصان حفظ حریم زنان فراهم می کند تا بتوانند پشتیبانی شغلی ، شبکه ای و یافتن فرصت های شغلی را به اشتراک بگذارند.

چگونگی پیوستن به حریم خصوصی زنان IAPP

برای پیوستن به این بخش ، ابتدا باید عضو IAPP باشید ، هزینه سالانه 50 دلار برای دانشجویان ، 100 دلار برای دولت ، اعضای غیر انتفاعی ، بازنشسته و آموزش عالی و 275 دلار برای افراد حرفه ای.

21. زنان در فناوری (WIT) (ایالات متحده)

WIT یک امنیت سایبر است & گروه علاقه ویژه فناوری (سایبر) & Tech SIG) برای گسترش فرصت ها برای دختران و زنان در امنیت و فناوری اطلاعات. این برنامه آموزش فن آوری ، مشاوره و فرصت های شبکه سازی و پیشرفت رهبری را ارائه می دهد.

برای کیست

WIT در همه سطوح یک حرفه فناوری ، از دختران در سنین مدرسه تا مدیران زن ، به زنان محور است. این سازمان با اعضایی که عمدتاً در واشنگتن دی سی ، مریلند و ویرجینیا واقع شده اند ، بومی سازی شده است.

ماموریت

هدف اصلی WIT این است که پیشرفت زنان در فن آوری. به طور خاص ، می خواهد تعداد زنان در سمت های مدیریتی را افزایش دهد ، زنان را در فن آوری تربیت کند و یک فضای شبکه سازی برای زنان فراهم کند تا بتوانند از یکدیگر همکاری و یاد بگیرند. این برنامه آموزش آنلاین و برنامه های آموزشی حضوری را ارائه می دهد و میزبان برنامه های منظم است.

نحوه پیوستن به WIT

شما می توانید با پرداخت هزینه عضویت 115 دلار در سال (50 دلار برای کارمندان و دانشجویان فدرال یا ایالتی) بصورت آنلاین بپیوندید..

زنان در ابتکارات امنیت سایبری کانزاس

22. زنان در امنیت - کانزاس سیتی (WiS-KC) (ایالات متحده)

این یک سازمان غیر انتفاعی بسیار محلی است که در کانزاس سیتی ، میسوری مستقر است. این کارگاه ها ، مربیگری و شبکه سازی را فراهم می کند و بورس های تحصیلی را برای زنانی که مدرک یا گواهینامه هایی در امنیت سایبری یا امنیت اطلاعات دارند ، حمایت مالی می کند..

برای کیست

این هدف برای ارائه خدمات به زنان در تمام سطوح در جامعه امنیت اطلاعات محلی است.

ماموریت

هدف این است که الهام بخش و از زنان حمایت می کند در امنیت اطلاعات و تمرکز در اختیار آنها قرار می گیرد. این کار را از طریق آموزش و آموزش و میزبانی از برنامه های منظم انجام می دهد.

نحوه پیوستن به WiS-KC

عضویت یا ثبت نام برای WiS-KC وجود ندارد ، اما می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد حضور در جلسات ماهانه ، عضویت در وب سایت را داشته باشید یا برای به روزرسانی در لیست پستی مشترک شوید..

مشاوره کلیدی

از شکست نترسید - شکست راهی است که می توانید به عنوان یک فرد رشد کنید. اگر می خواهید شکست بخورید. سریع شکست بخورید ، به جلو و اغلب شکست بخورید.

عنبر استون ، رئیس جمهور ، زنان در امنیت - کانزاس سیتی

23. زنان در امنیت و حفظ حریم خصوصی (WISP) (ایالات متحده)

WISP یک ابتکار مبتنی بر کالیفرنیا است که به زنان کمک می کند تا در صنایع حریم خصوصی و امنیتی موفق شوند. این برنامه آموزش ، شبکه سازی ، مربیگری و آموزش رهبری ، از جمله میزبانی و حمایت از برنامه های ملی را ارائه می دهد.

برای کیست

این سازمان برای کلیه زنان علاقمند به امنیت سایبری منابع و رویدادهایی دارد. با این حال ، این به طور عمده در اعضای فصل اصلی آن در سیاتل ، واشنگتن دی سی ، لس آنجلس و بوستون خدمت می کند. فصل های جدید در شهر نیویورک و دوبلین (ایرلند) تشکیل می شود. برای عضویت مناسب ترین است زنانی که به دنبال پیشرفت حرفه خود هستند در بخش های خصوصی و امنیتی.

ماموریت

مأموریت اصلی WISP "پیشبرد زنان برای پیشبرد آینده حریم شخصی و امنیت" است. برای این کار ، جلسات آموزش امنیتی امنیتی حضوری ، کارگاههای آموزشی (مانند برنامه نویسی ایمن ، مهندسی حفظ حریم خصوصی و انتخاب قفل) و همکار را در اختیار شما قرار می دهد. برنامه مشاوره شخصی (WISP Tandems) ، و حمایت از رویدادهای مختلف با مشخصات بالا.

نحوه پیوستن به WISP

برای درگیر شدن با WISP ، می توانید در خبرنامه آنها عضو شوید یا آنها را در توییتر ، فیس بوک و لینکدین دنبال کنید.

24. زنان در دفاع (WID) (ایالات متحده)

WID در سال 1985 با همکاری شرکت های ملی صنایع دفاع دفاعی (NDIA) که درگیر مشارکت و پیشبرد زنان در زمینه های امنیت ملی است ، کمک می کند. این برنامه توسط 20 فصل در سراسر ایالات متحده ارائه شده است.

برای کیست

اعضای اتحاد WID شامل زن و مرد از زمینه های مختلفی از جمله سازمان های صنایع و دفاع ، نیروهای مسلح ایالات متحده ، آژانس های دولتی و آکادمی ها می شود..

ماموریت

این ابتکار عمل در تلاش است برای کمک به ایجاد یک نیروی کار متنوع در امنیت ملی و دانش ، ارتباطات و مهارتهای رهبری را بهبود بخشد. در مقیاس ملی ، این سازمان برای دفاع از بهترین شیوه ها ، سیاست ها و فناوری برای افراد درگیر در امنیت ملی همکاری می کند. بصورت محلی ، اعضا در برنامه های فصل و مشاوره شرکت می کنند ، همچنین یک خانم در برنامه بورس تحصیلی امنیت سایبری شرکت می کند.

نحوه پیوستن به WID

می توانید از طریق وب سایت سازمان به WID بپیوندید. عضویت برای افراد فعال نظامی و کارمندان دولت رایگان است. برای اعضای آکادمی و صنعت ، هزینه سالانه 40 دلار است.

25. زنان BAE Systems در امنیت سایبری (WiCS) (جهانی)

BAE Systems یک شرکت چند ملیتی مستقر در انگلیس است و متخصص در زمینه امنیت ، دفاع و هوافضا است. ابتکار عمل WiCS توسط شرکت Applied Intelligence ، متخصص در زمینه امنیت ، هدایت می شود. این برنامه های آموزشی ، از جمله آموزش ضد تعصب برای مدیریت ارشد, و میزبان و در مذاکرات رویدادهای امنیتی شرکت می کند.

برای کیست

به نظر می رسد این ابتکار عمل بیشتر درونی متمرکز است و WiCS به ایجاد امواج در درون خود Intelligent Appliance کمک می کند. با این حال ، این امر از طریق گفتگو در رویدادهای مختلف امنیت سایبری ، امنیت سایبری را به طور کلی تأثیر می گذارد.

ماموریت

اهداف WiCS ایجاد انگیزه و توانمند سازی زنان برای برتری در زمینه های امنیتی مربوط به خود ، جذب بیشتر زنان به صنعت و ارائه پشتیبانی از زنان در طول حرفه خود است..

نحوه پیوستن به WiCS

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گروه یا دعوت از یک عضو برای صحبت در یک رویداد ، می توانید با WiCS در [email protected] تماس بگیرید.

زنان در ابتکارات امنیت سایه زنان

26. زنان LATAM در امنیت سایبری (WomCy) (آمریکای لاتین)

WomCy یک سازمان عضویت در آمریکای لاتین است که به افزایش تعداد زنان در امنیت سایبر اختصاص دارد.

برای کیست

این سازمان در زنان در هر سنی در آمریکای لاتین ، از جمله دختران در سن مدرسه و زنانی که در حال حاضر در حرفه های موفق در زمینه امنیت سایبر قرار دارند ، هدف گرفته شده است..

ماموریت

هدف WomCy بستن آن است شکاف جنسیتی در فضای مجازی در آمریکای لاتین کشورها. این کار را از طریق مذاکرات و مربیگری شغلی برای دختران مدرسه انجام می دهد و خدمات آموزش ، مشاوره و استخدام برای خانم هایی که به دنبال پیشرفت در حرفه های خود در زمینه امنیت سایبری هستند.

چگونه به WomCy بپیوندید

برای درگیر شدن با WomCy ، می توانید با ثبت نام در وب سایت و پیگیری ابتکار عمل در LinkedIn و Twitter شروع کنید..

مشاوره کلیدی

این تصور وجود دارد که برای دنبال کردن یک حرفه در فضای مجازی ، باید مدرک علوم کامپیوتر یا مهارتهای مهندسی پیشرفته داشته باشید. بله ، نقش هایی وجود دارد که به آن نیاز دارند. اما همچنین موقعیتهای متنوعی نیز وجود دارد که نیازی به مدرک فنی ندارند. و اگر شما از آن دسته از خانمهای علاقه مند به این حرفه هستید که در مناصبی ممتاز هستید که رهبری ، ارتباطات و همکاری تیمی را به کار می گیرند ، امنیت سایبری نیز برای شما مناسب است.

دوم ، شروع به جستجو در نقش ها و الزامات آنها برای کمک به مطابقت با تجربه قبلی خود کنید ، حتی اگر در حوزه دیگری باشد. موقعیت های امنیت سایبری در خارج وجود دارد که دقیقاً مهارتهایی را که ذکر کردم نیاز دارد: مدیران ، بازاریابی محصول ، امور مالی ، تحلیلگران ، انطباق ، حریم خصوصی داده ها. آنها همچنین ناکام می روند. سرانجام ، از سایر زنانی که در حال حاضر در این نقش ها هستند ، شبکه سازی و یاد بگیرید. زنان تمایل دارند که به انسانهایی کمک کنند که شکوفا باشند و چگونه در کار خود شروع کردند و چگونه موفق شدند. منتوریت فقط از طریق برنامه های رسمی امکان پذیر است. این مکالمه را به دانشگاهها - هنرهای لیبرال ، مطالعات اجتماعی بیاورید و به دانشجویان نشان دهید که این نقش ها در امنیت سایبری وجود دارد. ابتکاراتی مانند این کمک می کند تا تصویری واقع گرایانه به دانش آموزان ارائه شود و تصور غلط از اینکه امنیت سایبر فقط برای حرفهایها نیست.

لتیسیا گامیل ، رئیس جمهور ، زنان LATAM در امنیت سایبر

27. متحد کردن زنان در سایبر (UWIC) (ایالات متحده)

رویداد پرچمدار UWIC یک سمپوزیوم سالانه با ده ها سخنران زن (بعلاوه چند مرد) و صدها نفر از شرکت کنندگان است. این فعالیت های دیگر و ملاقات ها را در طول سال حمایت مالی می کند.

برای کیست

این سمپوزیوم رهبران زن را گرد هم می آورد که دانش و تجربه خود را با سایر زنان در زمینه امنیت سایبر به اشتراک می گذارند.

ماموریت

UWIC در تلاش است تا از موفقیت رهبران زن در زمینه امنیت سایبر برای کمک به کشف و رسیدگی بهره ببرد مواردی که ممکن است مانع دیگر زنان شود از رسیدن به مناصب رهبری UWIC شرکای شرکت های بزرگ ، دانشگاهی ، دولتی ، سرمایه گذاری و غیرانتفاعی دارد.

چگونه به UWIC بپیوندید

سمپوزیوم سال 2019 در ماه مه برگزار شد ، اما می توانید برای دریافت به روزرسانی در مورد رویدادهای آینده در وب سایت UWIC ثبت نام کنید.

زنان در ابتکارات امنیت سایبری که او از آن حمایت می کند

28. او امن (آفریقا)

She Secures ابتکاری برای افزایش آگاهی در مورد امنیت سایبر و مشارکت بیشتر زنان در سنین جوانی در این زمینه است. این میزبان رویدادهای شبکه ، بوت کپس ، وبینارها ، جلسات مربیگری و هاکاتون ها است و اعضا را با فرصت های کارآموزی مرتبط می کند. همچنین به اعضای کمک می کند تا مشاغل امنیتی برای زنان پیدا کنند.

برای کیست

این ابتکار عمل در نیجریه آغاز شد ، اما در سرتاسر آفریقا و سایر نقاط جهان عضو دارد. برخی از برنامه ها با هدف کمک به جوانان در کشف امنیت سایبری انجام می شود ، در حالی که برخی دیگر زنانی را که مایل به ورود یا رشد حرفه خود در صنعت امنیت سایبر هستند هدف قرار می دهد..

ماموریت

او امن می خواهد جوانان را درگیر امنیت سایبری کنید, مخصوصاً زنان جوان. این هدف همچنین برای کمک به زنان در حال حاضر در امنیت سایبری برای رسیدن به اهداف شغلی خود است.

نحوه پیوستن به او Secures

با پیوستن به گروه WhatsApp ابتکار (می توانید پیوند در انتهای این صفحه) به صورت رایگان به She Secures بپیوندید..

مشاوره کلیدی

ما می خواهیم کنجکاو باشیم و بیش از آنکه بخواهیم یاد بگیریم حتی اگر نمی دانیم چه چیزی را برای ورود به آن می دانید ، می دانیم ، وقتی افراد می بینند که شما مایل به یادگیری هستید و فقط منتظر نیستید که آنها را به شما قاشق کنند. با استفاده از ابزار و منابع ، آنها خوشحال می شوند که وقت و گوش خود را به شما قرض دهند ، زیرا می دانند که شما یکی از آن افراد تنبل نیستید که می آیند وقت خود را تلف کنند.

همچنین هرگز از فرصت ملاقات با افراد جدید در صنعت از طریق ملاقات های امنیت سایبری ، ساعتهای خوش و یا کنفرانس خودداری کنید. این گفته "شبکه شما ارزش خالص شما هرگز نمی تواند مورد تأکید قرار گیرد" ، بنابراین آن را متعادل نگه دارید ، به هر زنی در امنیت سایبر بپیوندید. در اجتماع خود گروه یا حلقه ای قرار دهید و تا آنجا که می توانید در آن جلسات شرکت کنید و با مخاطبینی که هنگام ترک ملاقات دارید پیگیری کنید. در آخر با اخبار / روندهای امنیت سایبری - از طریق وبلاگها ، سایتهای خبری یا بازیگران صنعت امنیت سایبری مورد علاقه خود در رسانه های اجتماعی به روز باشید..

سوفینا و لیلیان ، بنیانگذاران ، او ایمن است

29. Exe CISO آزمایشگاه های دفاع متا. (انگلیس و سریلانکا)

Meta Defense Labs یک شرکت امنیت سایبری است که در انگلیس و سریلانکا مستقر است. ابتکار عمل SHe CISO Exec. یک بستر برای است مربیگری و آموزش زنان در رهبری امنیت سایبری به نظر می رسد در مراحل ابتدایی خود است اما جلسات ، اردوگاه های راه اندازی و رویدادهای شبکه را اجرا می کند.

برای کیست

SHe CISO Exec. بیشتر به زنانی که علاقه مند به امنیت سایبری هستند یا در مراحل اولیه شغلی خود هستند ، اختصاص داده شده است. آقایان همچنین برای پیوستن به برنامه ها خوش آمدید. تاکنون رویدادهایی در لندن ، انگلیس و کلمبو ، سریلانکا برگزار شده است.

ماموریت

هدف اصلی ایجاد یک استعداد بزرگتر و بهتر در بخش امنیت اطلاعات است. در حالی که SHe CISO Exec. نیاز به جذب بیشتر زنان به صنعت را تشخیص می دهد ، این فقط مختص زنان نیست.

چگونه به SHe CISO Exec بپیوندید

یک روند ثبت نام رسمی وجود ندارد ، اما اگر شما علاقه مند به شرکت در رویدادها هستید ، می توانید به طور مستقیم از طریق ایمیل به [email protected] از طریق ایمیل ارسال کنید..

زنان در ابتکارات امنیت سایه

30. سیده (انگلیس)

Seidea ابتکاری است که بر تشویق زنان سیاه پوست و اقلیت قومی برای بستن شکاف جنسیتی در امنیت سایبری متمرکز است. این میزبان ها ، سخنرانی ها و میزگردهایی با چهره های برجسته در صنعت امنیت سایبر برگزار می کند.

برای کیست

این گروه مخصوص زنان سیاه پوست و اقلیت قومی با علاقه به امنیت سایبر است. بیشتر فعالیت ها در لندن ، انگلیس انجام می شود ، اما برخی از برنامه های آنلاین وجود دارد.

ماموریت

Seidea امیدوار است که به بستن شکاف جنسیتی امنیت سایبری کمک کند معرفی زنان جوان به مدلهای نقش در این صنعت که آنها را با آنها ارتباط برقرار کرده و با ارائه برنامه های آموزشی و آموزشی.

چگونه به Seidea بپیوندیم

می توانید برای ثبت نام در رویدادهای فردی به وب سایت Seidea مراجعه کرده یا از فرم تماس با ما استفاده کنید تا اطلاعات بیشتری درباره این ابتکار کسب کنید.

مشاوره کلیدی

خود آگاه باشید ، مجموعه مهارت های خود و نقاط قوت خود را درک کنید. پس از ارزیابی خود ، توصیه می کنم به مشاغل مختلف درون بخش مراجعه کنید و درک کنید چه چیزی بر اساس شخصیت ، مهارت و تجربه شما مناسب است. این به شما کمک می کند تا مکان خود را در کجا قرار دهید و به دنبال آن هستید تا شکاف ها را شناسایی کنید. شناسایی شکافها بسیار مهم است زیرا به شما امکان می دهد با برنامه استراتژی همراه شوید. من همچنین یک شریک پاسخگویی را پیشنهاد می کنم تا شما را پیگیری کند.

استفانی ایتیمی ، بنیانگذار ، Seidea

31. سایبر شیکاشا (هند)

Cyber ​​Shikshaa محصول همکاری بین شورای امنیت داده هند (DSCI) و مایکروسافت است و برنامه های آموزش امنیت سایبری را برای زنان فراهم می کند. برنامه های فشرده چهار ماه است در طول مدت و در مراکز آموزش در نقاط مختلف هند برگزار می شود.

برای کیست

این برنامه های آموزشی برای زنانی در هند است که علاقه دارند شغل خود را در زمینه امنیت سایبر دنبال کنند. متقاضیان باید 21 تا 26 سال سن داشته باشند ، دارای مدرک مهندسی باشند و درآمد خانوادگی آنها نیز کمتر از هفت لاک باشد.

ماموریت

هدف اصلی سایبر شیکاشا کمک به تقویت مشاغل زنان غیر محروم هند در ضمن کمک به ایجاد استعداد و شکاف جنسیتی در صنعت امنیت سایبر است..

چگونه به Cyber ​​Shikshaa بپیوندید

داوطلبان واجد شرایط می توانند برای برنامه کاملاً رایگان ثبت نام کنند. تاریخ ها و مکان های شروع متفاوت هستند ، اما چندین برنامه در طول سال اجرا می شوند.

32. زنان CyberWire در امنیت سایبر (ایالات متحده)

CyberWire یک پایگاه خبری سایبری مستقر در مریلند است. ابتکار عمل آن در زنان در فضای مجازی ، در محور پذیرایی سالانه است که از زنان این رشته تجلیل می شود.

برای کیست

این پذیرش در واشنگتن دی سی برگزار می شود و از زنان از سراسر منطقه استقبال می کند. این کار به طور خاص در سطوح مختلفی از زنان متخصص در زمینه امنیت سایبری در دانشگاه ها ، بخش خصوصی و دولت ها انجام شده است

ماموریت

این پذیرش ، زنان در صنعت امنیت سایبر را برجسته می کند و زمینه ارتباط با مربیان را فراهم می کند..

نحوه پیوستن به زنان CyberWire در امنیت سایبر

پذیرش زنان در امنیت سایبری یک مورد است رویداد فقط دعوت, اما می توانید درخواست دعوت را در نظر بگیرید. جزئیات درخواست دعوت به صفحه رویداد ارسال می شود.

زنان در جامعه ابتکار عمل امنیت سایبری

33. انجمن سایبر امنیت زنان (WCSS) (کانادا)

این جامعه امنیتی زنان غیرانتفاعی برنامه ها و خدمات شغلی ، مربیگری و مربیگری را برای زنان در حرفه های امنیت سایبری فراهم می کند.

برای کیست

این سازمان برای دختران و زنانی است که در حال حاضر در امنیت سایبری قرار دارند یا فکر می کنند که می توانند حرفه ای در زمینه امنیت سایبری باشند. این مرکز در ونکوور ، کانادا مستقر است ، اما دارای شش فصل در سراسر جهان است.

ماموریت

هدف این است که زنان و دخترانی که به امنیت سایبری علاقه مند هستند را توانمند سازند تا در شغل خود موفق شوند. این به دست می آید ارائه برنامه های آموزشی, پشتیبانی و خدمات برای کمک به غلبه بر چالش های پیش روی زنان در امنیت سایبری.

نحوه پیوستن به WCSS

حق عضویت سالانه 59 دلار کانادا است که به شما امکان دسترسی به ابزارها و منابع آموزشی و رویدادها را می دهد.

مشاوره کلیدی

یک برنامه توسعه شغلی و سازمان های تحقیقاتی که می خواهید در آن کار کنید و آموزش هایی را که می خواهید برای سرمایه گذاری وقت و هزینه خود داشته باشید داشته باشید..

لیزا کرنی ، بنیانگذار & مدیرعامل ، انجمن سایبرسنجی زنان

زنان در ابتکارات امنیت سایبری

34. زنان ISSA هند در امنیت سایبری (W-CS) (هند)

W-CS یک گروه علاقه ویژه وابسته به فصل هند انجمن امنیت سیستم های اطلاعاتی (ISSA) است. این میزبان رویدادهای آنلاین و ملاقات حضوری است.

برای کیست

این ابتکار مربوط به هر زن در هندوستان است که علاقه مند است یا در حال حاضر به حرفه ای در زمینه امنیت سایبر اشتغال داشته باشد.

ماموریت

W-CS با هدف کمک به ایجاد ارتباط بین زنان در صنعت امنیت سایبر و الهام بخش نسل بعدی از زنان دنبال شغل در این زمینه.

نحوه پیوستن به W-CS

پیوستن به W-CS رایگان است و به سادگی نیاز به پر کردن فرم آنلاین دارد.

مشاوره کلیدی

به توانایی های خود ایمان داشته باشید و به راه خود ادامه دهید. درک تفاوت های ظریف امنیت سخت است و عملی می شود. بنابراین به خودتان ایمان داشته باشید و تسلیم نشوید!

پراگاتی اوگال ری ، رئیس ، زنان در امنیت سایبری ، یک فصل ISSA هند

35. گروه های لینک شده برای زنان در امنیت سایبری

جستجوی سریع در لینکدین صفحات و گروههای زیادی را برای کمک به زنان در امنیت سایبر و زمینه های مرتبط اختصاص می دهد. در اینجا برخی از مواردی که برای من برجسته است آمده است:

 • مرشد & Mentee Women in Cybers (2،250 عضو)
 • لیگ زنان در فضای مجازی (LoWiCyS) (784 دنبال کننده)
 • زنان گروه سایبر را می شناسند (249 عضو)
 • زنان در گروه امنیتی (326 عضو)
 • راهنما یک خواهر بالا (881 عضو)
 • AFWIC زنان آفریقایی در امنیت سایبر (1،983 دنبال کننده)
 • زنان در CyberSec | سوئیس (37 عضو)
 • زنان سیاتل در امنیت سایبری و امنیت اطلاعات (SWiCSIS) (104 عضو)
 • زنان در رهبری سایبر (270 عضو)
 • زنان و اقلیت ها در امنیت سایبر (61 عضو)
 • زنان در فضای مجازی NB (20 عضو)
 • زنان در امنیت سایبری اسپانیا (126 عضو)
 • زنان در فضای مجازی جامعه آمستردام (39 عضو)

توصیه های کلیدی برای زنان علاقمند به infosec به عنوان یک مسیر شغلی

واضح است که یکسری ابتکار عمل برای کمک به شما در شروع یا پیشرفت کار در زمینه امنیت سایبر وجود دارد. در حقیقت ، با وجود گزینه های بسیار زیاد ، مهم نیست که در کجای جهان هستید ، شاید فکر کردن در مورد این که کجا شروع می شود بسیار زیاد باشد.

برای کمک به ، در اینجا برخی از موارد اصلی است که باید هنگام نقشه برداری از مسیر خود به آنها فکر کنید:

 1. ایجاد یک شبکه پشتیبانی
 2. یک مربی پیدا کنید
 3. مناطق مختلف را کاوش کنید
 4. تمرین ، تمرین ، تمرین
 5. به خودتان ایمان داشته باشید
 6. کارآموزی انجام دهید
 7. به دنبال گزارش تنوع باشید
 8. هشتگ های مربوطه را دنبال کنید

بیایید کمی با جزئیات بیشتر به اینها نگاه کنیم:

1. ایجاد یک شبکه پشتیبانی

اکثر متخصصان موفق در هر صنعت تقریباً به شما خواهند گفت که یک شبکه پشتیبانی ضروری است. جدای از ارائه چشم اندازهای خارج, یک شبکه پشتیبانی می تواند شما را قادر سازد تا به تجربیات دیگران بپردازید ، و ممکن است فرصت های آموزش و مهارت را برای شما فراهم کند. ایجاد روابط محکم با دیگران در این زمینه حتی ممکن است شما را به سمت کار بعدی خود سوق دهد.

2. یک مربی پیدا کنید

یک مؤلفه اصلی یک شبکه محکم یک مربی عالی است. داشتن کسی برای گزاف گویی ایده ها و جستجوی مشاوره شغلی می تواند بسیار ارزشمند باشد. مربیان همچنین ممکن است بتوانند در برقراری ارتباط با بازیکنان کلیدی در زمینه خود به شما کمک کنند و منجر به سایر شبکه ها یا فرصت های شغلی شود.

همانطور که استیو مورگان ، بنیانگذار و سردبیر برنامه های فضای مجازی سایبرس و نویسنده کتاب "زنان سایبر می دانند: 100 زن جذاب که با جرائم سایبری مبارزه می کنند" به ما می گوید ، زنان وارد این زمینه می شوند ...

[…] شبکه ای از زنان و مردان ایجاد کنید تا با آنها همکاری کنند ، از آنها مشاوره بگیرند و از آنها بیاموزند.

وی در ادامه می گوید:

رسانه های اجتماعی به امکان پذیر شدن این امر کمک می کنند. یک یادداشت شخصی ارسال کنید و به مردم بگویید که چرا می خواهید با آنها در LinkedIn ارتباط برقرار کنید ، و از این طریق بهترین نتیجه را خواهید گرفت. در کنفرانس های امنیت محلی شرکت کنید و با افراد دیگر در صنعت ما آشنا شوید. قدرت در وحدت وجود دارد.

زنان در ابتکارات فضای مجازی استیو مورگان

Noureen Njoroge از گروه LinkedIn Mentor & Mentee Women در امنیت سایبری موافق است:

امنیت سایبری یک سفر است و یک مقصد نیست. حوزه های امنیتی زیادی وجود دارد که تا زمانی که طاقچه خود را پیدا نکنید ، باید از طریق آن حرکت کنید. در این صنعت شما باید سازگار با تغییر باشید زیرا چشم انداز تهدید به طور مداوم در حال تحول است. برای کسانی که ما این سفر را شروع می کنند ، من توصیه می کنم که یک مربی دریافت کنید. او یا پل ارتباطی بین تحصیلات ، تجربه کار و موفقیت شما در امنیت سایبر است. از اهداف خود در فضای مجازی پرشور باشید ، زیرا پیگیری یک مربی شور و شوق اعتراض را نشان می دهد.

مربیان ابتکار عمل در زمینه امنیت سایبر

3. مناطق مختلف را کاوش کنید

بعضی از خانمها به سادگی عاشق کارهایی هستند که انجام می دهند و تصور نمی کنند کارهای دیگری انجام دهند. اما اگر هستی کنجکاوی در مورد سایر مناطق امنیت سایبری ، به خودتان اجازه دهید اکتشاف کنید. برخی از مناطق مهم که مورد توجه آنهاست عبارتند از: ارزیابی ریسک ، هوشمند سازی تهدید ، حاکمیت ، عملیات امنیتی ، معماری امنیتی ، چارچوبها و استانداردها و آموزش کاربران.

به عنوان مثال ، فردی که به ارزیابی ریسک امنیت سایبری علاقه دارد ، ممکن است در تست نفوذ تخصص داشته باشد و به شرکتها کمک کند تا آسیب پذیری های امنیتی را پیدا کنند که می توانند توسط هکرها مورد سوء استفاده قرار بگیرند..

شکل زیر برخی از مسیری را که حرفه شما در امنیت سایبری می تواند طی کند نشان می دهد.

امنیت شغلی سایبر.برای بزرگنمایی کلیک کنید.

می توانید از ابزارهای آموزشی ارائه شده توسط برخی از گروههایی که قبلاً در مورد آنها بحث کرده ایم ، استفاده کنید ، اما دوره های آنلاین رایگان و پولی رایگان در زمینه امنیت سایبری نیز موجود است.

4. تمرین ، تمرین ، تمرین

هنگامی که شما برخی از دانش پایه درباره امنیت سایبری را دارید ، دیگر کمبود برنامه ها ، رویدادها و مسابقات برای کمک به مهارت های خود در زمینه مهارت آمیز وجود ندارد. در اینجا فقط تعدادی از انواع مختلف فعالیتهایی که می توانید با آنها درگیر شوید:

 • گرفتن پرچم (CTF): این رویدادها مسابقاتی است که افراد یا تیمها برای حل یک مشکل امنیتی مانند به دست گرفتن یا دفاع از سیستم رایانه ای ، برای حل مشکل امنیتی مسابقه می دهند.
 • هکاتون: Hackathons اغلب طی چند روز انجام می شود و برنامه نویسان را درگیر مشارکت در پروژه های نرم افزاری می کند.
 • فضل اشکال: بسیاری از شرکت ها برای افرادی که آسیب پذیری های موجود در سیستم های شرکت را کشف و آشکار می کنند ، پاداش یا نوع دیگری پاداش ارائه می دهند. به عنوان مثال ، برنامه فضل اشکال فیس بوک پاداش حداکثر 40،000 دلار را ارائه می دهد. BugCrowd لیستی به روز از بردهای اشکال را ارائه می دهد.

صفحه اشکالات فیس بوک.

جستجوی سریع برای هر یک از این (یا مسابقات امنیت سایبری به طور کلی) میزبان رویدادهای آنلاین و حضوری برای شما خواهد بود تا بتوانید در آن شرکت کنید..

اگرچه ممکن است در ابتدا ورود به این رویدادها نگران کننده باشد ، اما احتمالاً افراد دیگری مثل شما نیز هستند که تازه شروع به کار کرده اند.

همانطور که نجوره توصیه می کند

[…] جسورانه ، مطمئن باشید و از شکست نترسید. شما از اینکه چقدر می توانستید در زندگی به دست بیاورید ، شگفت زده می شوید ، اگر می خواهید تلاش کنید ، شکست بخورید ، از شکست خود بیاموزید و دوباره و دوباره سعی کنید تا اینکه موفق شوید.

والنتاین و آندره ، بنیانگذاران گروه گروه LinkedIn زنان در فضای مجازی جامعه آمستردام توصیه های مشابهی دارند:

مهم نیست که چه ، فقط به دنبال آن بروید. هیچ فرمول پنهانی برای دستیابی به حرفه امنیت سایبری وجود ندارد. اگر چیزی می خواهید ، آن را بخواهید ، اما همیشه فروتن باشید. به جرات می توانید سوالات بپرسید و جرات می کنید به دنبال فرصتهایی باشید که برای شما پیش می آید. و مهمتر از همه: تا آنجا که می توانید یاد بگیرید!

زنان در ابتکارات امنیت سایبر آمستردام

5- به خودتان ایمان داشته باشید

در حالی که شما باید در این مسیر به برخی از موانع جاده ای ضربه بزنید ، به یاد داشته باشید که این امر البته در صنایع مختلف است ، و به این معنی نیست که امنیت سایبری مناسب شما نیست. Emili Evripidou ، صاحب محصولات در Hellenic Bank و موسس شرکت Women in Security Group Ltd. نکاتی در این زمینه دارد:

هر دختر و پسری که حرفه خود را شروع می کنند ، باید به خاطر داشته باشند که آنها بهترین سفیران خود هستند و تنها در صورتی که باور دارند می توانند این کار را انجام دهند موفق می شوند..

غالباً در شرایطی قرار می گیرید كه افراد ممكن است سعی كنند شما را از بین ببرند ، یا به این دلیل كه آنها نمی دانند هنوز می توانید به چه چیزی برسید یا به این دلیل كه متناسب با نیازهای آنهاست اگر این اتفاق بیفتد ، به یاد داشته باشید که هستید و تمام پیشرفت هایی که تاکنون در دانشگاه ، در حرفه و زندگی خود داشته اید را به دست آورده اید. اگر اجازه ندهید ، هیچ کس نمی تواند شما را پایین بیاورد.

نیازی به گفتن نیست که بیشتر خودتان و مهارتهایتان مهمات بیشتری خواهید داشت. بنابراین سعی کنید بهترین آموزش را حتی بعد از دانشگاه به دست بیاورید و خود را در موقعیت هایی قرار دهید که بتوانید تجربیات را هم در حرفه خود و هم در زندگی شخصی خود جمع کنید..

زنان در ابتکارات امنیت سایبری یونان هستند

6. انجام کارآموزی

اگر می خواهید در زمینه امنیت سایبر تجربه کسب کنید ، ممکن است بخواهید دوره کارآموزی را در نظر بگیرید. با وجود بسیاری از فرصت های آنلاین ، شما حتی ممکن است قادر به انتخاب یک نقش از راه دور پاره وقت این امکان را به شما می دهد که به راحتی در خانه کار کنید.

گذشته از بررسی برخی از ابتکارات ذکر شده در بالا ، اگر به دنبال کارآموزی هستید و هیچ تجربه قبلی را ندارید ، CyberInternAcademy یک منبع مفید است.

7. به دنبال گزارش تنوع باشید

توجه داشته باشید که در حالی که لیست ابتکار عمل ما نشان می دهد که بسیاری از شرکت ها از شکاف جنسیتی کاملاً آگاه هستند و به طور جدی به دنبال بستن آن هستند ، برای هر شرکتی نیز نمی توان گفت.

به دنبال شرکتی هستید که به طرز واضح در برابر برابری جنسیتی سر و کار دارد و به شما کمک می کند تا دو برابر شود. در مرحله اول ، این امر می تواند شانس استخدام شدن شما را در وهله اول افزایش دهد. بعلاوه ، به این معنی است که شما احتمال بیشتری پیدا می کنید فرهنگ شرکت که از تنوع استقبال می کند و اینکه دوست دارید در آن بمانید.

یک نشانه خوب این که یک شرکت تنوع را پذیرفته و ترویج می کند ، یک گزارش داخلی در مورد این موضوع است. به عنوان مثال ، اینتل در گزارش سال 2018 تعهد خود به تنوع در نیروی کار خود را تشریح می کند.

گزارش تنوع جهانی و گنجاندن اینتل.

برای یافتن این موارد ، می توانید نام شرکت را به همراه "گزارش تنوع" جستجو کنید. همچنین ، می توانید در سایت اختصاصی DiversityReports.org جستجو کنید ، که حتی شرکتها را با توجه به تعداد خانمها انواع مختلفی از نقشها را در تجارت جای می دهد..

برای نگاهی گذرا به تنوع جنسیتی در برخی از شرکتهای برتر فناوری ، این نمودار Information Is Beautiful برخی از آمارهای چشمگیر را ارائه می دهد..

8- هشتگ مربوط را دنبال کنید

اگرچه تعداد زیادی از اطلاعات مربوط به زنان در فضای مجازی وجود دارد ، خوشبختانه این روزها نسبت به آنچه در این زمینه اتفاق می افتد نسبتاً ساده است.

فقط با دنبال کردن هشتگ های مربوطه در Twitter و LinkedIn ، می توانید با اخبار مربوط به ابتکارات ، رویدادها ، فرصت های شبکه ، فرصت های شغلی و موارد دیگر به روز باشید.

در اینجا چند پیشنهاد برای شروع کار آمده است:

 • #cyberwomen
 • # زنانه
 • # زن_بافت
 • #Womenintech
 • # زن_منظم
 • #womeninappsec
 • # زنانه
 • #امنیت سایبری
 • #cyberaware
 • #امنیت اطلاعات
 • # ضد_فروش
 • #infosec
 • #cyberattacks
 • #cyberrisks
 • #databreaches
 • #CTF
 • # هکاتون
 • #bugbounty

17+ داستان های واقعی برای الهام بخشیدن و ایجاد انگیزه

آیا شما در زمینه حرفه ای در امنیت سایبری فکر می کنید اما به فشار اضافی احتیاج دارید؟ این مقالات ، پادکست ها و فیلم ها زنان را در امنیت سایبری برجسته می کنند و مطمئناً شما را الهام بخش و انگیزه می دهد.

 1. من یک زن در امنیت سایبر هستم: داستان یک کدبانوی: Raluca Ada Popa ، استادیار علوم کامپیوتر در UC Berkeley ، اشتیاق خود را برای امنیت سایبری و برنامه نویسی توصیف می کند.
 2. با زن مسئول دفاع از مایکروسافت در مقابل حمله سایبری آشنا شوید: داستان آنه جانسون ، معاون رئیس جمهور مسئول گروه راه حل های امنیت سایبری در مایکروسافت.
 3. افسر سابق سیا با کلاهبرداری در مهندسی اجتماعی در آژانس های مدنی و نظامی مبارزه می کند: گزارشی از مادران روزا ، معاون ارشد عملیات سایبری در KnowBe4.
 4. الیزابت جویس ، CISO HPE در مورد ایرلند ، فضای مجازی و دختران پیشاهنگ: نمایه ای از الیزابت جویس ، معاون ارشد رئیس و مدیر ارشد امنیت اطلاعات در شرکت های هیولت پاکارد (HPE).
 5. مصاحبه در واشنگتن دی سی با اف بی آی در مورد امنیت سایبر: مصاحبه ویدئویی با امی هس ، دستیار اجرایی مدیر امور جنایی ، سایبر ، پاسخ و خدمات FBI.
 6. EP 30: Shamoon: مصاحبه پادکست با Chris Kubecka ، نویسنده کتاب Down the Rabbit Hole An OSINT Journey.
 7. آیا باید در امنیت سایبری کار کنم؟ مشاوره از زنان در صنعت: مشاوره شغلی در زمینه امنیت سایبر از برخی از متخصصان برجسته در سیمانتک.
 8. مصاحبه با زنان برجسته در امنیت سایبر - روز جهانی زن: مصاحبه با شیلا A. برتا ، تحلیلگر امنیت فناوری اطلاعات در ElevenPaths در آرژانتین ، و سیلویا باررا ، بازرس پلیس ملی اسپانیا.
 9. زنان در امنیت سایبری: مصاحبه با سارا نیومن: مصاحبه با سارا نیومن ، تمرین سرب و بنیانگذار Securys Limited.
 10. چرا Deidre Diamond زنان بیشتری را در امنیت سایبر می خواهد: مصاحبه ای با Deidre Diamond ، بنیانگذار و مدیرعامل CyberSN و #brainbabe.
 11. چه کار در زمینه امنیت سایبری کار می کند: مجموعه ای از مصاحبه ها با بلندگوهای DefCamp
 12. آنچه که در امنیت سایبری کار می کند (قسمت 2): مصاحبه های اضافی با بلندگوهای DefCamp.
 13. زنان در فن آوری: دو کارشناس برجسته امنیت زن صحبت می کنند (مصاحبه CxOTalk): مصاحبه با جو استوارت-راتراوی ، مدیر امنیت اطلاعات و تضمین فناوری اطلاعات برای BRM هولدیچ در استرالیا و رئیس شورای مشورتی رهبری زنان برای ISACA و تامی Moskites ، مدیر عامل و مدیر اجرایی امنیت برای لهجه.
 14. زنان در نرم افزار و امنیت سایبر: دکتر لوری کرانور: مصاحبه پادکست با دکتر لوری کرانور ، مدیر CyLab.
 15. زنان در فضای مجازی: مصاحبه های ویدئویی با زنان در امنیت سایبر در سیسکو.
 16. هکرها: سیستم ایمنی اینترنت | کرن الازاری: گفتگوی TED (ویدئویی) توسط کارشناس امنیت فضای مجازی کرن الازاری.
 17. گفتگوی امنیت سایبری با شانون لیتز: ورود زنان به امنیت سایبری با بنیاد دختران هکر: مصاحبه ویدئویی با شانون لیتز ، رهبر و مدیر DevSecOps در Intuit.
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − = 14

Adblock
detector