7 بهترین دوره آنلاین امنیت سایبری برای مبتدیان

بهترین دوره امنیت سایبری آنلاین برای مبتدیان

امنیت سایبری یک موضوع رو به رشد برای مشاغل و افراد به طور یکسان است و تقاضا برای آموزش در این زمینه رو به افزایش است. آیا می خواهید اقدامات امنیتی سایبری خود را در خانه یا محل کار بیشتر کنید؟ یا شاید شما یک کارفرما هستید که می خواهید اقدامات امنیتی کسب و کار خود را افزایش داده و به کارمندان خود در مورد این موضوع آموزش دهید. شاید شما با توجه به شغل در امنیت سایبری و به دنبال شروع کار هستند. یک دوره امنیت سایبری آنلاین برای مبتدیان می تواند کمک کند.

دلایل شما برای اینکه بتوانید به دنیای امنیت سایبری عمیق تر شوید ، هر چه باشد ، مطمئناً یک دوره آنلاین وجود دارد که مناسب شما باشد. ابزارهای تدریس از نظر دسترسی ، دامنه ، مناسب بودن برای سطوح مختلف شایستگی و البته قیمت متفاوت است.

گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد ، به گونه ای که روند انتخاب می تواند بسیار زیاد باشد. به همین دلیل لیستی از هفت دوره برتر امنیت آنلاین فضای مجازی را در آنجا جمع کرده ایم. قبل از ورود به جزئیات ، لیستی در یک نگاه از بهترین دوره های امنیت سایبری که بصورت آنلاین موجود است:

 1. عضویت VIP StationX: به شما امکان دسترسی نامحدود به طیف گسترده ای از دوره های امنیت سایبری از جمله هک اخلاقی ، آزمایش نفوذ و موارد دیگر را می دهد. جذب تمام سطوح و ارزش بسیار زیادی برای پول.
 2. Coursera آشنایی با تخصص امنیت سایبر: 4 دوره سطح ورودی را تحت پوشش قرار می دهد تا به شما در مسیر حرفه ای شدن در امنیت سایبر کمک کند.
 3. SANS Cyber ​​Aces Online: دوره ها اصول امنیتی پیرامون شبکه سازی ، سیستم عامل ها و مدیر سیستم را پوشش می دهند.
 4. edX ملزومات امنیت سایبر: گزینه خوبی برای کسانی که به دنبال یک دوره معتبر دانشگاه هستند.
 5. امنیت سایبر بزرگ برای مبتدیان: یک دوره بیشتر برای کاربر عمومی که می خواهد درک خود را از امنیت سایبر بیشتر کند.
 6. مقدمه سایبری در فناوری اطلاعات و امنیت سایبری: مهندسی شبکه ، مدیریت سیستم ، پزشکی قانونی و آزمایش نفوذ را پوشش می دهد.
 7. امنیت سایبری هاروارد: مدیریت ریسک در عصر اطلاعات: دوره امنیت سایبر که انواع حمله ، خطرات و راهبردهای کاهش را در کنار انطباق و مسائل قانونی پوشش می دهد. با قیمت 2800 پوند ارزان نیست.

ما انتخاب رشته خود را بر اساس معیارهای زیر انجام دادیم:

 • ارزش برای پول ارائه می دهد
 • در صورت وجود دانش قبلی درباره امنیت سایز نیاز زیادی ندارید
 • مشاوره عملی را ارائه می دهد که می تواند در خانه یا حرفه شغلی یا امنیت سایبر شما اعمال شود
 • کاملاً آنلاین و بدون مسافرت مورد نیاز عمل می کند
 • برخی از گواهینامه ها را بعد از اتمام به شما ارائه می دهد

بهترین دوره امنیت سایبری آنلاین برای مبتدیان

در اینجا لیست ما از بهترین دوره های آنلاین امنیت سایبری برای مبتدیان آورده شده است:

1. عضویت VIPX StationX

دوره امنیت سایبری StationX بصورت آنلاین.

StationX تقریباً 100 دوره مرتبط با امنیت سایبری را در اختیار شما قرار می دهد ، از جمله آنهایی که به آموزش هک اخلاقی ، آزمایش نفوذ ، شبکه سازی ، رمزگذاری امنیتی ، پزشکی قانونی دیجیتال و پاسخ به حوادث می پردازند. این دوره حتی دوره هایی با محوریت گذراندن گواهینامه های برتر امنیتی و آمادگی برای امتحانات دارد.

عضویت VIP StationX به شما امکان دسترسی نامحدود به کلیه دوره ها را می دهد ، که بسیاری از آنها هزاران بررسی عالی را به وجود آورده اند. با توجه به اینکه در هر دوره به طور معمول 90 تا 2000 دلار هزینه می شود ، هزینه تخفیف 149 دلار (معمولاً 1199 دلار) در هر سال برای دسترسی به همه دوره ها به ارزش آن است. می توانید سخنرانی ها را پخش و بارگیری کنید و از طریق موبایل یا دسک تاپ به آنها دسترسی پیدا کنید. شما خواهید بود با سرعت خود بیاموزید و گواهی پایان نامه را برای هر دوره دریافت کنید.

برای مبتدیان ، پیشنهاد می کنیم از ابتدا شروع کنید دوره کامل امنیت سایبری! که شامل چهار جلد با کلاسهایی است که توسط کارشناس امنیت سایبری و مدیرعامل StationX ، خانه ناتان تدریس می شود. این ماژول ها در این دوره هستند:

 • در معرض هکرها: بیاموزید که هکرها را متوقف کنید ، ردیابی مسدود کنید و از نظارت دولت جلوگیری کنید.
 • امنیت شبکه: درباره امنیت شبکه ، امنیت wifi و هکرها ، فایروال ها ، مدیران رمز عبور و موارد دیگر اطلاعات کسب کنید.
 • مرور ناشناس: دنیای مرور ناشناس شامل مخفی کردن آدرس های IP ، Tor و VPN را کشف کنید.
 • محافظت از نقطه پایان: درباره نرم افزار آنتی ویروس ، نرم افزارهای مخرب ، رمزگذاری و کنترل برنامه ها بیاموزید.

پس از طی کردن این کار ، می توانید به مرور ادامه دهید و ببینید علاقه بعدی شما چیست. با خرید عضویت ، شما به دوره های آموزشی جدید که همیشه اضافه می شوند ، دسترسی دارید. دوره ها توسط کارشناسان ارشد امنیتی ارائه می شود ، بنابراین می دانید که بهترین آموزش را کسب می کنید.

روی هم رفته ، این یک جعبه ابزار آموزشی است که می تواند به شما کمک کند و همچنین شما می توانید در این صنعت حرفه ای شوید. از آنجا که مرتباً به روز می شود ، می توانید از آن استفاده کنید تا در صدر پیشرفت های امنیت سایبری بمانید و خود را در حرفه خود پیش ببرید.

حتی اگر حرفه ای را در این زمینه دنبال نمی کنید ، این ممکن است هنوز هم مناسب باشد. از آنجا که شما می توانید متناسب با یادگیری خود باشید ، این عضویت برای شخصی مناسب است که به دنبال کنترل امنیت سایبری در شرکت خود باشد یا حتی شخصی که به سادگی علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد این زمینه باشد.

بهترین دوره های امنیتی: StationX انتخاب شماره 1 ما برای مبتدیان است. عضویت VIP StationX دسترسی نامحدودی به کلیه محتوا از جمله دوره های متمرکز بر تصویب گواهینامه های امنیتی برتر فراهم می کند.

2. معرفی Coursera در تخصص امنیت سایبری

دوره امنیت سایزر دوره آنلاین.

نحوه کار Coursera این است که چندین دوره را به عنوان بخشی از تخصص ارائه می دهد. شما می توانید تمام دوره ها را در یک دوره تخصصی طی کنید یا دوره های خاص را انتخاب کنید. هر تخصص شامل یک پروژه دستی است که برای به دست آوردن گواهی نامه باید آن را تکمیل کنید.

مقدمه ای برای تخصص امنیت سایبر شامل چهار دوره است:

 • آشنایی با حملات سایبری: درک اساسی در مورد تهدیدات و آسیب پذیری ها ، و مروری بر نحوه انجام حملات سایبری ارائه می دهد.
 • اقدامات متقابل حمله سایبری: اصول اولیه دفاع سایبری و رمزنگاری را آموزش می دهد ، از جمله راه حل های تأیید اعتبار و رمزنگاری کلید عمومی.
 • تشخیص و کاهش تهدید سایبری در زمان واقعی: در مورد تکنیک های امنیت سایبر در زمان واقعی و چگونگی تشخیص و جلوگیری از حملات مشترک بحث می کند.
 • امنیت سازمانی و زیرساخت: مباحث پیشرفته تری از قبیل چارچوب های انطباق شرکت و موضوعات مربوط به امنیت blockchain و موبایل را معرفی می کند.

این مجموعه از دوره ها فراتر از اصول اولیه است ، بنابراین برای مصرف کنندگان خانگی که به دنبال تقویت دانش سایبری خود هستند و برای صاحبان مشاغل یا متخصصان امنیت سایبری مناسب تر است ، کمتر مناسب است. بازه زمانی پیشنهادی است نه ساعت در هفته به مدت دو ماه.

می توانید بسیاری از دوره های دوره آموزشی فردی را به صورت رایگان طی کنید. با این حال ، برای تکمیل یک تخصص و پروژه دستیابی مربوط به آن برای دریافت گواهینامه ، باید مبلغ ماهانه پرداخت کنید. تخصص ها با یک آزمایش آزمایشی هفت روزه ارائه می شوند که پس از آن هزینه هر یک از تخصص ها بین 39 تا 79 دلار در ماه است. این بدان معنی است که هر چه سریعتر دوره ها و پروژه را طی کنید ، هزینه کمتری نیز خواهید داشت.

پس از پایان یافتن این تخصص ، سایر موارد مرتبط با آنها نیز وجود دارد که می توانید آنها را انجام دهید ، مانند امنیت سایبری برای تجارت و رمزنگاری کاربردی.

3. سایبر Aces آنلاین

دوره امنیت سایز موسسه سانس بصورت آنلاین.

دوره های آنلاین SANS Cyber ​​Aces توسط موسسه SANS بصورت رایگان ارائه می شود ، که بدون شک اگر علاقه مند هستید به هر شکلی به امنیت سایبری علاقه داشته باشید ، از آنها نمی شنوید. این سازمان در زمینه امنیت اطلاعات بسیار مورد توجه قرار گرفته و سه دهه است که برنامه های تحقیق و آموزش را انجام می دهد.

این موسسه در سراسر جهان برنامه های آموزشی حضوری را برگزار می کند ، اما این هزینه ها معمولاً هزاران دلار برای یک پاپ هزینه دارند. به همین ترتیب ، دریافت برخی از آموزش های آنلاین رایگان از این بچه ها یک معالجه است. گفته می شود ، پیشنهادهای فعلی فقط با یک دوره در دسترس هستند. اما اگر شما فقط به دنبال یک طعم دهنده هستید ، می تواند ایده آل باشد.

این دوره اصول امنیت فضای مجازی را آموزش می دهد و موارد زیر را پوشش می دهد:

 • سیستم های عامل: با تمرکز بر استفاده از خط فرمان ، این ماژول مفاهیم و دستورات موجود در لینوکس و استفاده پیشرفته از ویندوز را آموزش می دهد.
 • شبکه سازی: این اصول حملات رایانه ای و دفاع مربوطه را از دیدگاه شبکه پوشش می دهد. در مورد پروتکل های مورد استفاده در هر لایه OSI ، به ویژه لایه شبکه اطلاعاتی کسب خواهید کرد.
 • مدیریت سیستم: ماژول نهایی عملکردهای اداری را در محیط های اسکریپتینگ محبوب آموزش می دهد.

می توانید دوره هایی را با یا بدون آزمون برگزار کنید ، که در قالب چند گزینه ای ارائه شده اند و دانش و درک آزمون از هر واحد.

این دوره به سمت یک متخصص حرفه ای در زمینه امنیت سایبر یا اعضای جامعه عمومی هدایت می شود. موسسه SANS امیدوار است که با ارائه دوره هایی مثل این به صورت رایگان ، مردم در زمینه امنیت سایبر بهتر آموزش داده شوند و در نهایت "به تقویت امنیت ملت ما کمک می کند."

4. edX ملزومات امنیت سایبر

دوره امنیت فضای مجازی edX بصورت آنلاین.

edX یک منبع عالی برای دوره های معتبر دانشگاه است. این دوره ها توسط خود دانشگاه های مختلف طراحی شده اند و دارای گواهینامه های تایید شده هستند. با این حال ، آنها با هزینه ای همراه می شوند. گواهی حرفه ای در ملزومات امنیت سایبر توسط دانشگاه واشنگتن (UWashingtonX) ارائه می شود و هزینه آن 356.40 دلار است.

مدت زمان پیشنهادی برای کل برنامه (که شامل چهار دوره مقدماتی) 2-5 ساعت در هفته به مدت 16 هفته است.

دوره های شامل:

 • آشنایی با امنیت سایبری: به سؤالات پاسخ می دهد و سواد را در زمینه امنیت سایبر فراهم می کند.
 • امنیت سایبری: نمایش CISO: به عملیات امنیت سایبری و به ویژه کاری که یک مدیر ارشد امنیت اطلاعات (CISO) در یک شرکت انجام می دهد ، می پردازد.
 • ساختن یک ابزار امنیت سایبری: مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک متخصص امنیت سایبری را آموزش می دهد.
 • یافتن مسیر شغلی در فضای مجازی: در مورد مسیرهای شغلی مختلفی که می توانید دنبال کنید ، بحث می کند و به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که مناسب برای شما مناسب است.

هر دوره به طور جداگانه 99 دلار هزینه دارد بنابراین با خرید بسته نرم افزاری حدود 40 دلار پس انداز می کنید. همانطور که مشاهده می کنید ، جریان این برنامه متناسب با شخصی است که به دنبال دنبال کردن یک حرفه در زمینه امنیت سایبر است.

پس از اتمام این مورد ، اگر به دنبال چیزی پیشرفته تر هستید ، ممکن است برنامه MicroMasters® در امنیت سایبری مورد توجه باشد. قیمت آن نسبتاً 1،080 دلار گران است ، اما بدون شک ارزش آن طولانی و دامنه است. این کار توسط انستیتوی فناوری بسیار روچستر روچستر اداره می شود و با هدف دانش آموزانی است که به دنبال راه اندازی حرفه خود در زمینه امنیت سایبر هستند.

5. امنیت سایبری Heimdal برای مبتدیان

دوره امنیت سایهدل به صورت آنلاین.

Heimdal Security یک شرکت معتبر است که در زمینه مبارزه با جرایم سایبری فناوری و اطلاعاتی را ارائه می دهد. Heimdal دوره آموزشی مفید Cyber ​​Security for Beginners را به صورت رایگان ارائه می دهد. در حالی که بسیاری از دوره های موجود در این لیست به متخصصان آینده نگر در زمینه امنیت سایبر اختصاص می یابد ، این یکی است بیشتر به سمت یک کاربر کلی هدف قرار گرفت به دنبال به هم زدن امنیت فضای خانه خود هستند.

این دوره برای شما قدم برداشته می شود زیرا دروس هر دو روز به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود. در طول 20 درس ، شما یاد خواهید گرفت:

 • اصول اولیه امنیت سایبری مانند واژگان و راه‌اندازی سیستم امنیتی
 • ابزار و تاکتیکی که می تواند شما را از بدافزار محافظت کند
 • چگونه سیستم خود را در برابر تهدیدهای سایبری آسیب پذیرتر کنیم
 • چگونه کودکان و سایر عزیزان را بصورت آنلاین ایمن نگه داریم
 • نحوه کشف ایمن وب (از جمله ایمیل و رسانه های اجتماعی)
 • مهارت های امنیتی مانند دانش در مورد چگونگی کار حملات و نحوه جلوگیری و برخورد با آنها

چند عنوان درس درسی مانند "دیگر مهارت های فنی ندارید! استاد شرایط امنیتی اصلی را در 20 دقیقه ، "" به اشتراک بگذارید. توییت. محافظت. تکرار. - رسانه های اجتماعی ، راه ایمن ، "و" آنچه بچه های شما هستند & والدین باید در مورد امنیت سایبر بیاموزند. "می بینید که این امر واقعاً به سمت کاربر خانگی در نظر گرفته شده است و برای کسی که به دنبال دنبال کردن یک حرفه در امنیت سایبری است ، کمتر اهمیت خواهد یافت..

6. مقدمه سایبری در فناوری اطلاعات و امنیت سایبری

دوره امنیت سایبری بصورت آنلاین.

اگر در زمینه امنیت در فضای مجازی بحث می کنید و فکر می کنید کدام مسیر را طی کنید ، این دوره می تواند مناسب شما باشد. طراحی شده برای کمک به شما در تصمیم گیری بین مناطق اصلی امنیت سایبری ، چهار رشته اصلی را با فرمت مدولار در مقایسه با ده ها فیلم بیش از چهار ساعت در نظر می گیرد.

در مورد مدیریت سیستم ، مهندسی شبکه ، پاسخ به حادثه و پزشکی قانونی و آزمایش نفوذ اطلاعات کسب خواهید کرد.

بسیاری از دوره های سایبری رایگان است و اگر این دوره را دوست دارید ، وجود دارد چیزهای بیشتری برای انتخاب وجود دارد. می توانید کتابخانه آنها را بر اساس نوع دوره و سطح دشواری جستجو کنید. همه دوره ها با فرمت ویدیویی ارائه می شوند ، بنابراین برای یادگیرندگان تجسمی عالی هستند.

توجه داشته باشید که پس از ورود به سیستم ، یک نسخه نسبتاً تهاجمی نسبت به نسخه Pro Cybrary وجود دارد که به شما امکان دسترسی به دوره های اضافی و منابع دیگر مانند راهنمایی مسیر شغلی و مربی را می دهد. این هزینه 99 دلار در هر ماه است ، که گران است ، اما یک آزمایش 7 روزه رایگان برای دیدن اینکه آیا این مناسب است.

7. امنیت سایبری هاروارد: مدیریت خطر در عصر اطلاعات

دوره امنیت سایبری هاروارد به صورت آنلاین.

این دوره از دانشگاه هاروارد به هشت ماژول تقسیم شده است تا در طی چند هفته با آن روبرو شوید. این باید شامل 8 تا 11 ساعت در هفته باشد. با پایان این دوره ، شما می توانید یک استراتژی کاهش خطر سایبر برای مشاغل یا مشتری خود تهیه کنید. شما همچنین می توانید اطلاعات در مورد مراحل قانونی و انطباق که با حملات سایبری همراه است.

در مورد انواع مختلف حملات سایبری که مشاغل را تهدید می کنند ، یاد خواهید گرفت و کدام سیستم ها بیشترین خطر حمله را دارند و همچنین اهمیت یک رویکرد جامع در مورد امنیت سایبر را نشان می دهند. ماژول ها را شامل می شود شناسایی تهدیدات یک سازمان (ماژول 2), درک فن آوری شما (ماژول 5) ، و ریسک سایبری و قانون (ماژول 6) ، در میان دیگران.

پس از اتمام این دوره ، شما با صدور گواهینامه پیشرفت در یادگیری از دفتر معاون رئیس جمهور دانشگاه هاروارد دور می شوید. همانطور که انتظار می رود ، یک دوره از این کالیبر با برچسب قیمت سنگینی همراه است. در حال حاضر ، برای ثبت نام باید 2،800 دلار بپردازید. اگر بودجه کافی ندارید ، این تکه کاغذ ممکن است ارزش آن را داشته باشد ، اما برای بسیاری ، به سادگی غیر قابل دسترسی است.

چرا دوره امنیت سایبری را طی می کنید?

جرایم سایبری یک مسئله رو به رشد است که به یک ذات در زندگی روزمره ما تبدیل می شود. اکنون تقریباً همه از وب به نوعی ، شکل یا فرم در خانه ، محل کار و در حال استفاده از وب استفاده می کنند. حتی تعداد معدودی از افرادی که از تکنولوژی دوری می کنند ، مجبورند با شرکتهایی برخورد کنند که جرایم سایبری برای آنها تهدید بالقوه واقعی است.

به همین ترتیب ، بیشتر به یک نیاز اساسی مردم تبدیل شده است تا خود را از خطرات موجود در آنجا و آنچه می توانند برای محافظت از خود انجام دهند ، آگاه کنند. در اینجا سه ​​دلیل اصلی برگزاری دوره امنیت سایبری ذکر شده است:

 • برای محافظت از خود و خانواده. به راحتی می توان جاهلیت را ادعا کرد و گفت که باید کارها را به متخصصان واگذار کنیم ، اما به این روش فکر کنید: این کار را برای دستگیری سارقان در اختیار پلیس می گذاریم ، اما این بدان معنی نیست که ما عادت کنیم که درهای جلویمان را قفل نکنیم یا کلیدهای ما را در ماشین گذاشت مبارزه با جرایم سایبری نیاز به تلاش گروهی دارد و آموزش خود در مورد تهدیدات و چگونگی کاهش آنها مکان خوبی برای شروع است.
 • برای محافظت از شغل خود. مشاغل ، بزرگ و کوچک ، در هنگام امنیت سایبری در معرض خطر عقب افتادن هستند. غالباً صاحبان مشاغل فقط تصمیم می گیرند تا بازی خود را بیشتر کنند که خیلی دیر شده است و در حال حاضر متحمل ضرر شده اند. حملات DDoS ، نقض داده ها ، برنامه های فیشینگ و موارد دیگر ، می توانند ضررهای پولی عمده و استرس زیادی را نشان دهند. گذراندن دوره امنیت سایبر می تواند به شما کمک کند قبل از اینکه خیلی دیر نشود ، در زمینه افزایش امنیت سایبر در تجارت خود فعال باشید..
 • برای دنبال کردن یک حرفه امنیت سایبری. اگر علاقه مند به امنیت سایبری هستید و فکر می کنید که می خواهید در این زمینه حرفه ای را دنبال کنید ، شانس هستید. پیش بینی شده است که تا سال 2021 ، 3.5 میلیون فرصت شغلی در امنیت سایبری وجود خواهد داشت [PDF]. پیش بینی می شود این صنعت از 75 میلیارد دلار در سال 2015 به 170 میلیارد دلار در سال 2020 برسد. گذراندن یک دوره امنیت سایبری برای مبتدیان می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا این واقعاً فراخوان شما است یا خیر ، و اگر چنین باشد ، در کدام رشته می خواهید تخصص دهید. دوره های یادگیری کم هزینه است و با داشتن مدارک مناسب می تواند پتانسیل یک حرفه پر درآمد را در امنیت سایبر ایجاد کند.

همچنین مشاهده کنید:

 • دوره های هک شدن اخلاقی
 • حقوق و دستمزد امنیت سایبری توسط دولت ایالات متحده

اعتبار تصویر: میز اداری توسط StockSnap دارای مجوز تحت CC BY 2.0

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 − 13 =

Adblock
detector