مسدود کردن تبلیغات و بدافزارها با فایلهای میزبان در Mac ، Windows و Linux

https://www.flickr.com/photos/dullhunk/380814854امروزه در هر رایانه ای در اینترنت ، یک فایل متنی ساده به نام وجود دارد میزبان. این قبلاً برای ترجمه نام سرورها در آدرس های اینترنتی آنها استفاده می شد. با این حال ، با توسعه فن آوری هایی مانند سرورهای DHCP و DNS ، از استفاده مشترک خارج شده است. این روش ساده چگونگی استفاده شما از این پرونده برای جلوگیری از دسترسی به هزاران سایت که هدفی جز میزبانی تبلیغات و بدافزارها ندارند ، برای شما امکان پذیر خواهد بود..

یک فایل میزبان خوب دریافت کنید

این آموزش نحوه جایگزینی موجود را به شما نشان می دهد میزبان با رایانه ای که بارگیری می کنید ، روی رایانه خود پرونده کنید. در حالی که هیچ مشکلی با پرونده موجود وجود ندارد ، این یک راه حل ساده تر از کپی کردن مطالب پرونده جدید در پرونده موجود است. خطر اصلاح پرونده موجود با استفاده از ویرایشگر متن ساده در عدم وجود افزونه در نام پرونده است. در حالی که این فقط یک فایل متنی است که می تواند با هر ویرایشگر متن قابل خواندن باشد ، اگر آن برنامه ویرایشگر پسوند .txt را به نام فایل اضافه کند ، دیگر به سیستم عامل قابل استفاده نخواهد بود..

به جای تغییر نام اصلی با پسوند .old می توانید به راحتی فایل موجود را با پرونده جدید رونویسی کنید. با این حال ، همیشه ایده خوبی است که در صورت اشتباه بودن نسخه پشتیبان تهیه نسخه اصلی را حفظ کنید ، مانند گرفتن یک نسخه خراب یا ناقص از نسخه جدید میزبان فایل.

برای شروع ، می خواهید یک نسخه از میزبان ها را در این repo github که قبلاً با بیش از 32،000 سایت تبلیغاتی و بدافزار شناخته شده بارگیری شده است ، در زمان این نوشتن بارگیری کنید. با تشکر فراوان از استیون بلک بخاطر کارهایی که او در جمع آوری این لیست کرده است. او حتی تا آنجا پیش رفته است که نسخه های تکراری را ویرایش کند و همچنان به طور مرتب از آنچه از او به عنوان "منابع با کیفیت" یاد می شود ، اضافه می کند..

پس از اتمام بارگیری (که مدت زمان طولانی طول نمی کشد ، زیرا اندازه های آن کمتر از یک مگابایت است) می خواهید میزبان پرونده از آن سپس فایل جدید را در قسمت مقصد نهایی خود در رایانه کپی می کنید.

ویندوز 7 و بالاتر

 1. باز کن ویندوز اکسپلورر (نمادی که مانند یک پوشه به نظر می رسد) و به فهرست خود بروید بارگیری ها پوشه
 2. پرونده میزبان ها را از میزبان .zip که در بالا بارگیری کرده اید ، بر روی استخراج راست کلیک کنید میزبان پرونده را انتخاب کرده و انتخاب کنید کپی �� از منو مطمئن شوید که نسخه را کپی نکردید میزبان .zip فایل.
 3. در همان پنجره Windows Explorer ، گزینه Windows را گسترش دهید ج: \ از صفحه سمت چپ رانندگی کنید (شاید شما نیاز به گسترش دارید) کامپیوتر من برای دیدن لیست درایوهای موجود) که در ادامه آمده است System32 سپس رانندگان
 4. کلیک کنید روی و غیره پوشه را انتخاب کنید. خواهید دید که وجود دارد میزبان از قبل در این پوشه در قسمت مرکزی پنجره کاوشگر پرونده وجود دارد
 5. راست کلیک کنید میزبان پرونده را انتخاب کنید تغییر نام دهید و اسمش را بگذار میزبان. ممکن است ویندوز شکایت کند که این پرونده محافظت شده است یا یک فایل سیستم است. به خود اجازه دهید و ادامه دهید.
 6. روی یک نقطه خالی در داخل این پوشه راست کلیک کرده و را انتخاب کنید چسباندن برای قرار دادن یک نسخه از بارگیری شده میزبان وارد این پوشه شوید. باز هم ، اگر ویندوز از شما درخواست می کند ، به خودتان اجازه ادامه دهید.
 7. مرورگر وب خود را ببندید و مجدداً راه اندازی کنید

ویندوز 8 ، 8.1 و 10

 1. به حالت دسک تاپ بروید و ویندوز اکسپلورر نوار شروع سریع را راه اندازی کنید
 2. باز کن بارگیری ها پوشه برای استخراج میزبان پرونده از میزبان .zip
 3. پس از استخراج پرونده ، روی راست کلیک کنید میزبان پرونده را انتخاب کرده و انتخاب کنید کپی �� از منو
 4. از قسمت سمت چپ ، قسمت 4 را گسترش دهید ج: \ درایو ، سپس System32 پوشه ، پس از آن رانندگان پوشه را انتخاب کرده و و غیره پوشه از داخل رانندگان
 5. روی کلیک راست کلیک کنید میزبان پرونده در و غیره پوشه را انتخاب کنید تغییر نام دهید از منو گزینه را انتخاب کرده و آن را نامگذاری کنید میزبان. اگر ویندوز سریع فوریتی ایجاد کرد ، به آن بگویید که شما واقعاً می دانید چه کاری انجام می دهید و به شما اجازه می دهیم با آن کار کنید.
 6. روی هر نقطه خالی داخل این پوشه راست کلیک کرده و را انتخاب کنید چسباندن برای قرار دادن یک نسخه از بارگیری شده میزبان وارد این پوشه شوید. مجدداً ، اگر ویندوز شکایت دارد ، به آن بگویید که این مشاغل شخصی شماست و به شما اجازه می دهد تا به کارهای خود ادامه دهید.
 7. مرورگر وب خود را ببندید و مجدداً راه اندازی مجدد کنید

Mac OS X

 1. اگر میزبان .zip فایل بارگیری شده در دسک تاپ شما ، بر روی آن دوبار کلیک کنید تا آن را استخراج کنید میزبان پرونده را از روی راست روی دسک تاپ خود قرار دهید
 2. Finder را باز کنید و گزینه را انتخاب کنید برو گزینه منو از بالای صفحه.
 3. کلیک کنید برو به پوشه از آن منو
 4. تایپ کنید / خصوصی / غیره / میزبان به درون برو به پوشه جعبه را کلیک کنید و کلیک کنید برو دکمه
 5. تا زمانی که برجسته را ببینید ، به پایین بروید میزبان فایل.
 6. بکشید میزبان از روی میزکار خود وارد پنجره Finder شوید
 7. OS X ممکن است شما را با این سؤال مواجه کند که با پرونده اصلی چه کاری باید انجام دهید. انتخاب کنید جایگزین کردن گزینه ای که می خواهید بعد از این به اصل برگردید.
 8. همچنین ممکن است از گذرواژه‌تان خواسته شوید تا تأیید کنید که واقعاً آن را معنی دارید.
 9. مرورگر خودرا ببند و دوباره باز کن

هرگونه توزیع لینوکس

 1. یک ترمینال را باز کنید و به پوشه Downloads خود بروید: cd Downloads
 2. عصاره ، یا از حالت فشرده خارج کنید میزبان .zip پرونده به پوشه فعلی: unzip hosts.zip
 3. کپی کنید میزبان پرونده به /و غیره/ پوشه
  1. اگر به عنوان root وارد شده اید ، فایل میزبان ها را تغییر دهید میزبان .old: mv / etc / hostes /etc/hosts.old
  2. سپس پرونده جدید را درون پرونده کپی کنید /و غیره/ پوشه: میزبان CP / غیره /
  3. اگر به عنوان root وارد نشده اید ، از تغییر نام sudo برای تغییر نام پرونده استفاده کنید: sudo mv / etc / hosts /etc/hosts.old
  4. و سپس پرونده جدید را درون آن کپی کنید /و غیره/: میزبان CP / sudo / غیره /
 4. مرورگر خود را ببندید و مجدداً راه اندازی کنید

حافظه نهان DNS خود را شستشو دهید

در بعضی موارد ، رایانه ممکن است دارای یک آدرس ذخیره شده برای یک یا بیشتر از این سایتهای تبلیغاتی باشد. در مرحله بعدی ، در صورت لزوم ، ذخیره کردن نام دامنه های پیوند شده به آدرس ها ، مرحله نهایی خواهد بود. راه اندازی مجدد ساده رایانه این کار را انجام می دهد ، اما اگر شما احساس مجدد راه اندازی مجدد نمی کنید ، در اینجا دستورات لازم برای ریختن حافظه نهان DNS به صورت دستی آورده شده است:

حافظه نهان ویندوز DNS را شستشو دهید

دستور زیر را در دستور فرمان قرار دهید ، نه در قسمت قدرت:

ipconfig / flushdns

حافظه نهان MacOS DNS را شستشو دهید

برای Mountain Lion یا Lion ، موارد زیر را در ترمینال تایپ کنید:

sudo killall -HUP mDNSResponder

برای ماوریکس

dscacheutil-flushcache؛ sudo killall -HUP mDNSResponder

در Yosemite ، فرمان دوباره برای روشن کردن حافظه نهان DNS تا انتشار نسخه 10.10.4 تغییر کرد. برای 10.10 - 10.10.3 از دستور زیر استفاده کنید:

sudo Discoverutil mdnsflushcache؛ sudo Discoverutil udnsflushcaches؛ say flushed

برای هر نسخه بعد از 10.10.4 از جمله El Capitan و Sierra از موارد زیر استفاده کنید:

sudo dscacheutil-flushcache؛ sudo killall -HUP mDNSResponder؛ بگو cache flush

حافظه نهان DNS را در لینوکس شستشو دهید

دستور زیر را با استفاده از sudo یا به عنوان root در ترمینال تایپ کنید:

سرویس nscd بارگذاری مجدد

یا

سرویس nscd راه اندازی مجدد

و آنجا آن را دارید. یک فایل متنی ساده که در ابتدا برای ذخیره لیستی از سرورها و آدرس های آنها مورد استفاده قرار می گرفت ، به عنوان یک تبلیغ ساده و در عین حال قدرتمند و مسدود کننده بدافزار مورد استفاده قرار می گرفت. اگرچه این به هیچ وجه به معنای جایگزینی مسدود کننده تبلیغ موجود نیست که ممکن است از آن استفاده کنید ، این یک افزودنی آسان و به آسانی در دسترس است برای آنچه ممکن است قبلاً داشته باشید.

پس چیست میزبان به هر حال?

به روز ، سرورهایی وجود نداشتند که لیست گسترده ای از همه آدرس های اینترنتی و دامنه هایی را که میزبان آنها بود ، نگه داشته باشند. هر رایانه مسئول نگه داشتن لیست سرورهای خود و آدرس IP منحصر به فرد آنها بود. آدرس IP رشته ای از اعداد و اعشار است ، و با یک دامنه خاص مانند "compitech.com" همراه است ، اما به نظر می رسد مانند "209.58.135.68" به رایانه.

در حقیقت ، در مراحل ابتدایی اینترنت ، هر آدرس اینترنتی فقط به یک سرور واحد اشاره شده است. به عنوان انسان ، سازندگان اینترنت در اوایل فهمیدند که به خاطر سپردن یک آدرس عددی برای هر سرور فقط این اتفاق نمی افتد. باید راهی وجود داشت که به هر سرور یک اسم انسان دوستانه تر بدهد ، و سپس پیوند آن نام به آدرس اینترنتی آن سرور.

اولین روش انجام این کار پرونده هاست بود. با این وجود ، یکی از مشکلی که پیوسته بود پیوند دادن نام سرور به یک آدرس نادرست است. انجام این کار بسیار تضمین شده است که کامپیوتر تا زمانی که آدرس اصلاح نشود ، قادر به دستیابی به آن سرور نخواهد بود.

سیر تکاملی

سرانجام ، پرونده های میزبان به دلیل تعداد زیاد سرورهایی که میزبان اطلاعات بودند ، تقریباً غیرقابل کنترل بودند. این زمانی است که شخصی ایده ایجاد گروهی از سرورها را که لیست های جدیدی از نام وب سایت های مرتبط با آدرس های خاص IP را دارند ، به وجود آورد. سپس ، فایل میزبان فقط به داشتن نام و آدرس سرورهای موجود در آن گروه نیاز داشت.

به سرعت به جلو بروید تا جایی که در آن DHCP ، Dynamic DNS ، DNS ، چندین سرور وب مجازی با یک آدرس IP واحد و انواع دیوانگی های دیگر در مقایسه با سیستم باستانی ورود نام شخصی و آدرس سرور به صورت دستی در یک فایل متنی در رایانه محلی خود داریم..

نکته مخفی و جذابیت اینجاست که پرونده میزبان ها هنوز هم پیش از هر چیز به دنبال یافتن وب سایت هستند. اگر آن وب سایت در پرونده میزبان ها ذکر شده باشد ، از آدرس ارائه شده استفاده می شود و هیچ جستجو دیگری انجام نمی شود ، حتی اگر آن آدرس نادرست باشد.

فرقی نمی کند چه نسخه ویندوزی رایانه شخصی شما اجرا شود ، اگر از Mac استفاده می کنید یا حتی اگر سوئیچ را به هر یک از توزیعهای لینوکس زده اید ، رایانه شما دارای یک فایل میزبان است و به عنوان مسدود کننده وب قابل استفاده است. تبلیغات و بدافزارهای مبتنی بر.

می توان میزبان خراب شود

کاری که این آموزش انجام می دهد از لحاظ فنی فساد است میزبان فایل. هدف اصلی این بود که نام سرور را با آدرس IP آنها مرتبط کنید. با پیوند نام سایت به یک آدرس IP نامعتبر ، عملکرد وب را کمی خراب می کنید. خوشبختانه ، شما با مسدود کردن دسترسی رایانه خود به محتوای آنلاین ناخواسته ، آن را به نفع خود می کنید.

البته در اینجا احتمال سوءاستفاده وجود دارد. شما فقط می خواهید محتوای این پرونده را از منابع معتبر و با کیفیت به روز کنید. با بیش از 32000 مدخل ، این کار کودک است که آدرس IP "windowsupdate.microsoft.com" را به سایتی تغییر دهد که نرم افزار bot.net را که به عنوان به روزرسانی رسمی مایکروسافت برای ویندوز نصب شده است ، نصب کند. یا بدتر.

دقیقاً مثل هر چیز دیگری که این روزها در اینترنت موجود است, برنده احتیاط!

"مدرسه قدیمی ، بالایی میل ، صددورث" توسط دانکن هال تحت CC 2.0

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 85 = 93

Adblock
detector