چگونه و در کجا می توان بورس تحصیلی در امنیت سایبری دریافت کرد

بورس های تحصیلی پولی را برای امنیت سایبری آزاد کنید

به دنبال شروع کار در امنیت سایبری هستید؟ خواه یک دانش آموز دبیرستانی باشید که می خواهید فارغ التحصیل شوید یا یک تغییر شغلی در بزرگسالان ، یک تقاضای شدید و رو به رشد برای متخصصان امنیت سایبر وجود دارد. در نتیجه ، دولت ها ، دانشگاه ها و مشاغل همه مایل هستند برای کمک به آموزش کسانی که می خواهند وارد این زمینه شوند ، پول خوبی خرج کنند. و برای شما ، این بدان معناست که اگر می دانید کجا را جستجو کنید ، بورسیه های بی شماری منتظر و در دسترس هستند.

در زیر چند فرصت عالی برای بورس تحصیلی برای متخصصان آینده امنیت سایبری در ایالات متحده و انگلیس وجود دارد. در حالی که هر بورس تحصیلی بالقوه که ممکن است پیدا کنید در اینجا ذکر نشده است ، ما در مورد چگونگی پیدا کردن بورس های تحصیلی و سایر فرصت های آموزش رایگان مشاوره می دهیم.

با استفاده از وب سایت های جستجوی بورس تحصیلی

قبل از ورود به بورس های ویژه موجود ، مهم است که کمی درباره سایت های پایگاه داده بورس تحصیلی که ممکن است بخواهید از آنها استفاده کنید آگاهی داشته باشید.

وب سایت های بورس تحصیلی ایالات متحده

برای ساکنان ایالات متحده و دانشجویان بین المللی که به دنبال تحصیل در ایالت Stateide هستند ، می توانید هنگام شروع جستجوی بورس تحصیلی خود به چندین وب سایت مراجعه کنید. این شامل:

 • Scholarships.com (حساب کاربری لازم است)
 • Fastweb.com (حساب کاربری لازم است)
 • Bigfuture.collegeboard.org (حساب کاربری لازم است)
 • Petersons.com (حساب کاربری لازم نیست)
 • Niche.com (حساب کاربری لازم نیست)

تعداد بیشتری در آنجا وجود دارد. با این حال ، در میان بسیاری از وب سایت های جستجوی بورس تحصیلی ، تعداد معدودی از نظر تعداد بورس های تحصیلی از طریق خدماتشان بسیار محدود است یا کاملاً قابل اعتماد نیستند. اگر به دنبال بورسیه تحصیلی در ایالات متحده هستید ، بهتر است به خدمات شناخته شده تری ادامه دهید. این موارد بیشتر بورس های تحصیلی خصوصی را که احتمالاً می خواهید پیدا کنید ، دارند. به طور معمول سایتهایی که به آنها اعتماد دارید ، در صفحه های اول و دوم جستجوی Google قرار دارند ، اگرچه حتی پس از آن ، همه ارزش این کار را ندارند.

بورسیه امنیت سایبری

به نظر می رسد استفاده از این سایت ها بسیار ساده است. با این حال ، آنها از شما خواهند خواست که یک تعداد زیادی اطلاعات شخصی در بیشتر موارد ، این سایت ها رایگان هستند و از طریق تبلیغات و همچنین با فروش داده های شما به کالج ها ، دانشگاه ها و سازمان های تحقیقاتی آموزشی ، خدمات خود را کسب می کنند. اگر این مسئله کمی ناراحت کننده باشد (و باید) ، ممکن است بخواهید از خدمات پایگاه داده های بورس تحصیلی که به حساب کاربری نیاز دارند ، خودداری کنید و در عوض به دنبال بورسیه های تحصیلی در خارج از آن وب سایت باشید. متأسفانه ، به احتمال زیاد شما برای یافتن بورس های تحصیلی بدون آن سایتها کمی تلاش خواهید کرد ، اگر می خواهید بورس های تحصیلی خوبی پیدا کنید ، شما را محدودتر می کند. در نهایت ، وب سایتهای جستجوی بورس تحصیلی میزان زمانی را که برای جستجوی بورس های تحصیلی احتمالی صرف می کنید ، کاهش می دهند.

برخی از سایتهای مشهور ایالات متحده نیز در نحوه استفاده از آنها بسیار محدود هستند. به عنوان مثال FastWeb ، تمام اطلاعات شما را هنگام ثبت نام جمع می کند اما شما را پس از ایجاد حساب کاربری ، کج می کند. نتایج بورس تحصیلی شما بر اساس اطلاعات پروفایل شما ارائه می شود ، و شما در واقع نمی توانید یک جستجوی موضعی در وب سایت انجام دهید. حداقل Scholarships.com ، به شما امکان می دهد تا بصورت بورسیه تحصیلی به دنبال بورسیه تحصیلی باشید ، اما گزینه جستجو را ارائه نمی دهد. هیئت علمی پترسون و کالج به شما امکان می دهد جستجوهای موضعی را انجام دهید اما دارای پایگاه داده های محدود تری هستید.

وب سایت های بورس تحصیلی انگلیس و کارآموزی مدرک

ساکنان انگلستان و افرادی که به دنبال تحصیل در انگلستان هستند ، تعداد محدودی از وب سایت های بورس تحصیلی را برای انتخاب محدودتر دارند. با این حال ، بر خلاف همتایان آمریکایی ، شما مجبور نیستید تقریباً به همان تعداد بسیاری از حلقه‌ها پرش کنید یا اطلاعات شخصی زیادی را صرفاً برای جستجوی پول رایگان از دست ندهید. و برخلاف ایالات متحده ، شما ممکن است بخواهید یک مقوله کاملاً متفاوت را در خارج از بورس های تحصیلی در نظر بگیرید: کارآموزی مدرک.

بورسیه های امنیت سایبری

بهترین وب سایت های بورس تحصیلی انگلیس موارد زیر را شامل می شوند:

 • بورس تحصیلی-search.org.uk (حساب کاربری لازم نیست)
 • Studyin-uk.com (برای دانشجویان بین المللی)
 • Thescholarshiphub.org.uk (به حساب کاربری نیاز دارد)

به راحتی می توانید از طریق این وب سایتها جستجوهای موضعی را انجام دهید. با این حال ، شما ممکن است متوجه شوید که نتایج برای امنیت سایبری تا حدی محدود است.

کارآموزی مدرک انگلستان

دوره های کارآموزی مدرک رو به رشد در آموزش پس از دوره متوسطه انگلیس است. این فرصت ها آموزش ضمن کار را با دوره های دانشگاهی ترکیب می کند. غالباً توسط کارفرمایانی که می خواهند افراد مورد نیاز برای پر کردن جایگاه های خالی را آموزش دهند ، ارائه می شود ، کارآموزی درجه تحت حمایت دولت به تعداد فزاینده ای از حوزه های فنی از جمله در امنیت سایبر طراحی شده است..

برخی منابع عالی برای یافتن دوره های کارآموزی عبارتند از:

 • Careerfinder.ucas.com
 • Ccskills.org.uk
 • Gov.uk/apply-apprenticeship
 • در واقع.co.uk

شما می توانید کارآموزی های درجه یک تعادل عالی بین کار تمام وقت و تحصیلات پاره وقت را فراهم کنید. در حالی که یک "بورس تحصیلی" سنتی نیست ، دانشجویان دوره کارشناسی ارشد این فرصت را می دهند که "در حالی که یاد می گیرید" کسب کنید و تحصیلات خود را در این فرآیند پرداخت کنید..

بورس های امنیتی سایبر

اگر شما یک تغییر دهنده حرفه ای قدیمی تر هستید ، ممکن است فرصت بسیار سخت تری برای یافتن فرصتی از طریق دوره های کارآموزی داشته باشید. این برنامه ها بیشتر به افراد 18 و 19 ساله ارائه می شود. با این حال ، برخی از برنامه ها در سنین جوانی شروع می شوند یا به برنامه هایی که در اوایل دهه 20 خود می رسد گسترش می یابد.

بورسیه های برتر امنیت سایبری برای ساکنان ایالات متحده و انگلیس

هر دو ساکنان ایالات متحده و انگلیس می توانند چندین بورس تحصیلی برتر را جستجو کنند. از آنجا که این بورس های تحصیلی در سطح بین المللی ارائه می شود ، اغلب بین متقاضیان بالقوه رقابت سختی وجود دارد.

(ISC) Sch بورسیه تحصیلات دانشگاهی امنیت اطلاعات

مقدار جایزه: 5000 دلار

ضرب الاجل: 1 فوریه 2019

بورسیه های امنیت سایبری

کنسرسیوم گواهینامه های امنیت سیستم های بین المللی سیستم های اطلاعاتی ، یا "(ISC) is" یک سازمان غیرانتفاعی است که تحقیقات در زمینه امنیت سایبر را از همه نوع حمایت می کند. آنها از طریق جناح آموزشی خود ، بورس 5000 دلاری برای هر دانش آموز را در نظر می گیرند که دانش آموزانی که قصد دارند مدرک دانشگاهی را با تمرکز بر امنیت سایبری یا تضمین اطلاعات کسب کنند ، دریافت می کنند..

بورس تحصیلی نیاز دارد:

 • حداقل 3.3 GPA در مقیاس 4.0 (یا معادل آن)
 • توصیه نامه
 • نسخه های غیر رسمی
 • خلاصه سوابق کاری
 • بیانیه ای از هدف

علاوه بر این ، کسانی که متقاضی بورس تحصیلی هستند باید یا دانش آموخته ارشد دبیرستان باشند ، یا در حال حاضر در سال اول کالج ، سال تحصیلی یا خردسال خود وارد دانشگاه شوند..

برخی محدودیت ها در هنگام دریافت بورسیه نیز اعمال می شود. در صورت اعطای جوایز ، قبل از پراکنده شدن وجوه باید ثبت نام کنید (اگرچه می توانید بدون ثبت نام کامل هنوز این جایزه را بدست آورید). وجوهی که صرف می شود برای شهریه ، کتاب و هزینه برای موسسه شما پرداخت می شود.

توجه داشته باشید: این بورسیه تحصیلی برای همه ، نه فقط ساکنان ایالات متحده یا کسانی که در مدارس در ایالات متحده شرکت می کنند ، باز و در دسترس است.

(ISC) Program برنامه بورسیه تحصیلات تکمیلی

مقدار جایزه: 5000 دلار

ضرب الاجل: هیچ موردی داده نشده است ، اما برنامه ها 1 نوامبر 2018 باز می شوند

بورس های امنیتی سایبر

(ISC) برای دانشجویان فارغ التحصیل رشته تحصیلات تکمیلی بورس تحصیلی مشابه بورسی را که در مقطع کارشناسی ارشد موجود است ارائه می دهد. شرایط مورد نیاز تقریباً معادل است ، با تنها تفاوت اصلی حداقل معدل بالاتر برای متقاضیان (حداقل 3.5 از مقیاس 4.0 یا معادل آن). مانند بورسیه تحصیلات تکمیلی ، این دانشجویان برای دانشجویان خارج از ایالات متحده نیز آزاد است.

(ISC) Sch بورس های تحصیلی در زمینه امنیت سایبری زنان

مقدار جایزه: 40،000 دلار

ضرب الاجل: هیچ موردی داده نشده است ، اما برنامه ها 1 نوامبر 2018 و 1 ژانویه 2019 باز می شوند.

همچنین توسط مرکز ایمنی و آموزش سایبر (ISC) مرکز ایمنی و آموزش سایبر و Raytheon اداره می شود ، بورس های تحصیلی زنان در فضای مجازی برای زنانی طراحی شده اند که می خواهند وارد این زمینه شوند. این بورسیه ارائه می دهد تا 40،000 دلار است و برای زنان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی نیز که مدرک تحصیلی دارند ، باز است.

شرایط مورد نیاز مشابه بورسیه های تحصیلی دیگر (ISC) 2 است. برای واجد شرایط بودن ، متقاضیان زن (اعم از فارغ التحصیل و کارشناسی) باید:

 • حداقل 3.3 GPA در مقیاس 4.0 (یا معادل آن)
 • متن غیر رسمی
 • خلاصه سوابق کاری
 • توصیه نامه
 • بیانیه ای از هدف
 • بطور جداگانه به بورسیه های تحصیلات تکمیلی یا کارشناسی ارشد (ISC) 2 اقدام کنید

مانند سایر بورس های تحصیلی ، برای تأمین شهریه ، شهریه و هزینه های کتاب نیز جوایزی به موسسه شما داده می شود. همچنین ، با توجه به سایر بورس های تحصیلی (ISC) 2 ، این جایزه برای شهروندان و دانشجویان دانشگاه در هر کشور در دسترس است.

بورس های تحصیلی در زمینه امنیت سایبری برای ساکنین و دانشجویان آمریکا

ایالات متحده یکی از بزرگترین بازارهای بورس تحصیلی در هر کشوری را دارد. بورس های تحصیلی خاص در زمینه امنیت سایبری نیز در تعداد فزاینده ای افزایش می یابند و از منابع متنوعی به دست می آیند.

بورسیه های امنیت سایبر زنان Raytheon

مقدار جایزه: 8000 دلار

ضرب الاجل: دوره درخواست برای بازگشایی اواخر سال 2018 / اوایل سال 2019

بورس های امنیتی سایبر

Raytheon با همکاری (ISC) 2 ، بورس تحصیلی جداگانه برای دو متقاضی زن منتخب ارائه می دهد. از آنجا که این بورسیه توسط Raytheon بطور اختصاصی ارائه می شود ، مجموعه ای از الزامات کمی متفاوت دارد.

این بورس تحصیلی نیاز دارد:

 • تابعیت آمریکا
 • باید یک دانشجوی ارشد دبیرستان یا دانشجوی سال اول فارغ التحصیل دانشگاه باشد
 • پیگیری مدرک با محوریت امنیت سایبری
 • حداقل 3.3 GPA در مقیاس 4.0

جوایز به طور مستقیم به موسسه شما داده می شود تا کتاب ها ، شهریه و هزینه های خود را پوشش دهد. علاوه بر این ، افراد میان دوره شغلی که دنبال مدرک کارشناسی هستند نیز می توانند درخواست دهند. اگر متقاضی کار در دوره میانه هستید ، می توانید در سال تحصیلات تکمیلی یا خردسال کارشناسی ارشد خود نیز باشید.

در کنار پول بورس تحصیلی ، به دریافت کنندگان بورسایانه امنیت سایبری زنان Raytheon نیز کوپن امتحان (ISC) 2 ، کتاب های درسی رایگان ، امتحانات رایگان تمرین ، سمینار پنج روزه و عضویت 1 ساله به (ISC) 2 اهدا می شود. در صورت وجود فرصت های کارآموزی نیز ممکن است اهدا شود.

بورس های تحصیلی مایکروسافت STEM

مبلغ اعطا شده: نامشخص

ضرب الاجل: 1 ژانویه 2019

بورسیه امنیت سایبری

هرکسی که دارای مدرک علمی ، فناوری ، مهندسی یا ریاضی (STEM) (شامل امنیت سایبری) است ، می تواند از مایکروسافت برای بورس تحصیلی استفاده کند. شركت مبلغی را كه توسط بورس تحصیلی تأمین می شود ، مشخص نمی كند ، فقط اینكه این جایزه یك پرداخت یك بار به مدرسه برای تأمین هزینه شهریه است و متقاضیان موفق "شهریه جزئی تحت پوشش یك سال تحصیلی" را دریافت می كنند.

این بورس تحصیلی نیاز دارد:

 • ثبت نام تمام وقت در یک موسسه 4 ساله در مقطع لیسانس در ایالات متحده ، کانادا یا مکزیک
 • ثبت نام در یک برنامه مدرک در علوم کامپیوتر ، مهندسی کامپیوتر یا یک رشته STEM مرتبط
 • حداقل معدل 3.0 GPA را در مقیاس 4.0 یا حداقل 4.0 GPA در مقیاس 5.0 حفظ کنید

در حالیکه این بورس تحصیلی فقط برای کسانی در ایالات متحده ، کانادا یا مکزیک در دسترس است ، دانشجویان بین المللی که در آن کشورها در کالج ها ثبت نام کرده اند نیز می توانند درخواست کنند. و گرچه این بورس تحصیلی به همه افراد واجد شرایط واجد شرایط بودن ارائه می شود ، مایکروسافت اظهار می دارد كه "متعهد است كه از پس زمینه هایی كه به لحاظ تاریخی در زمینه فنی كمتر از آن بورسیه می شوند ، بورسیه های تحصیلی را ارائه دهد."

بورس های تحصیلی برتر در زمینه امنیت سایبری انگلیس و کارآموزی مدرک

ساکنان انگلستان که به دنبال ورود به امنیت سایبری هستند ، فرصت های خوبی را برای کسانی که مایل به تلاش هستند پیدا می کنند.

مرکز امنیت سایبری امنیت ملی CyberFirst Bursary

مبلغ اعطا شده: 4000 پوند در سال ، بدون مالیات

ضرب الاجل: هیچ کدام داده نشده است ، اما متقاضیان باید تا سپتامبر 2018 18 سال سن داشته باشند و تا آن زمان الزامات ذکر شده را برآورده کنند.

بورس تحصیلی در فضای مجازی

هر دانشجوی دانشگاهی که علاقه مند به پیگیری امنیت سایبری باشد می تواند تقاضانامه ای را برای CyberFirst بگذارد که در طول تحصیل مزایای بسیاری را ارائه می دهد. سود فوری بدون پرداخت مالیات ، 4000 پوند در سال است. این بورس سالانه در حالی که شما در برنامه کارشناسی خود ثبت نام کرده اید داده می شود.

در کنار تعرفه ، شما همچنین در طول تعطیلات کارهایی را در زمینه امنیت سایبری دریافت خواهید کرد و یا با دولت در یک برنامه آموزشی قرار می گیرید. متقاضیان موفق در هفته تعطیلات یا آموزش تعطیلات 250 پوند دریافت می کنند.

سرانجام ، پس از فارغ التحصیلی ، این برنامه شما را در نقش امنیت سایبری در سطح سه ساله ، در سطح دانشگاه یا در بخش خصوصی قرار می دهد..

این بورس تحصیلی نیاز دارد:

 • متقاضیان باید تبعه انگلستان باشند
 • پیشنهادی برای تحصیل داشته باشید یا در اولین سال تحصیل خود در یک برنامه درجه STEM ثبت نام کنید
 • در هر موضوع 3 سطح A داشته باشید

برای دانشجویان انگلستان ، CyberFirst Bursary یکی از بهترین گزینه های موجود برای پرداخت هزینه برای ورود به این رشته است.

مرکز ملی امنیت سایبری مرکز کارآموزی سایبر فایر

مبلغ اعطا شده: 17.942 پوند حقوق و دستمزد

ضرب الاجل: هیچ کدام داده نشده است ، اما متقاضیان باید تا سپتامبر 2018 18 سال سن داشته باشند و تا آن زمان الزامات ذکر شده را برآورده کنند.

یک فرصت عالی برای کسانی که می خواهند در حین یادگیری کار کنند ، (با تأکید بر کار کردن) کارآموزی سایبر افست به عنوان یک مسیر سریع در حرفه امنیت سایبر طراحی شده است. این برنامه حقوق و فرصت های یادگیری را ارائه می دهد ، زیرا متقاضیان موفق در کنار دیگران در خدمات ملکی کار می کنند تا به پشتیبانی از تلاش های امنیت ملی انگلیس کمک کنند..

این بورس تحصیلی نیاز دارد:

 • 3 سطح A در درجه C یا بالاتر ، یا مدارک تحصیلی معادل
 • حداقل 2 IGCSE / GCSE در افراد STEM در کلاس 6 / B یا بالاتر ، با یک در ریاضی
 • علاقه به برنامه نویسی ، محاسبات و فناوری

متقاضیان برای اعمال نیاز به تجربه کد نویسی ندارند ، هرچند داشتن تجربه کدگذاری قبلی برای متقاضیان سودمند است. کارآموزی برخی از عوامل محدود کننده برای علاقه مندان است ، به خصوص با توجه به اینکه این یک مسیر مستقیم به سمت کار خدمات ملکی است. با این حال ، برای کسانی که علاقه مند به یک مسیر امنیت سایبری و بدون نیاز به حضور در دانشگاه هستند ، مسیر کارآموزی روش متمایز و دست و پاگیر با درآمد تضمین شده ارائه می دهد.

بورسیه های سطح دانشگاه

فراتر از آنچه در بالا ذکر شد ، ساکنان انگلیس که به دنبال دریافت بورس تحصیلی در امنیت سایبری هستند می توانند برای ارائه پیشنهادهای بالقوه به دانشگاه های مختلف مراجعه کنند. در حال حاضر بسیاری از دانشگاه ها فرصت های بورس تحصیلی را برای دانشجویانی که علاقه مند به ادامه مدارک امنیت سایبری یا سایر مدارک STEM باشند ، ارائه می دهند.

برخی از دانشگاه های انگلستان که امنیت سایبری یا بورسیه های STEM را ارائه می دهند شامل موارد زیر است:

 • دانشگاه لندن
 • دانشگاه کنت

به فراتر از امنیت سایبری نگاه می کنیم

راههای بیشماری برای امنیت سایبری فراتر از بورس های تحصیلی ، کارشناسی و کارآموزی وجود دارد. خود مطالعه یک روش رایج برای ورود بسیاری از افراد به مزارع امنیت سایبری است و تعداد زیادی از منابع رایگان نیز بصورت آنلاین وجود دارد.

توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر ، از جمله بهترین ادبیات و وب سایت ها ، راهنمای خود را در مورد چگونگی شروع کار در امنیت سایبر نیز بررسی کنید ، از جمله بهترین ادبیات و وب سایت ها برای کمک به شما در شروع کار.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

42 − = 33

Adblock
detector