چگونه با پورن انتقام جویی مقابله کنیم

انتقام جویی از پورنو ، چیزی که تقریباً از ده سال پیش ناشناخته بود ، اخیراً به برجستگی رسیده است ، و توجه زیادی را به مطبوعات اصلی جلب می کند..

در درجه اول ، اما نه به طور انحصاری ، این جنایتی است که مردان در برابر همسران سابق و دوست دختران مرتکب شده اند و شامل ارسال عکس و فیلم های صمیمی به صورت آنلاین و بدون رضایت قربانی است.

آنچه در بسیاری از موارد بدتر می شود این واقعیت است که مرتکبین معمولاً متوقف نمی شوند فیلم صریح شرکای سابق خود را بارگذاری کنند - آنها غالباً اطلاعات شخصی مانند نام ، آدرس و شماره تلفن خود را نیز اضافه می کنند.
انتقام جویی - انجمن

دلیل اصلی انتقام جویی پورنو ، همانطور که از نام این شخص وجود دارد ، قصاص است - در اکثر موارد ، عاشقان جنجالی وجود دارند که نسبت به پایان رابطه ، یک بی عدالتی واقعی یا درک شده را احساس می کنند..

اما عامل دیگری نیز در بازی وجود دارد - پول.

در حالی که تعداد زیادی از پورنو انتقام جویان در سایت های رسانه های اجتماعی ارسال می شود ، بسیاری از وب سایت های تخصصی بی پروا سرچشمه گرفته اند و این امکان را برای بازدید کنندگان عمدتاً ناشناس خود فراهم می کند تا بارگذاری و میزبانی رسانه ها و اطلاعات تماس را ارائه دهند..

صاحبان چنین سایتهایی سپس خدمات دیگری را بصورت موازی اجرا می کنند ، و پیشنهاد می کنند در ازای دریافت هزینه قابل توجهی ، محتوا را حذف کنند.

دشوار نیست بدانید که چرا یک قربانی پورن انتقام جویانه می تواند تحت چنین شرایطی وسوسه شود - وجود چنین مطالبی به صورت آنلاین می تواند به آینده شغلی آسیب برساند (بله ، کارفرمایان بالقوه و فعلی می توانند آینده و کارمندان فعلی خود را بصورت آنلاین بررسی کنند) ، صدمه می بینند. روابط جدید ، شهرت را لکه دار کرده و باعث می شود که قربانی سالها در معرض تهدید قرار بگیرد ، در صورت دریافت موانع از تماس نامطلوب از کسانی که جزئیات خود را در وب می یابند.

چه کاری باید یک قربانی پورن انتقام جویانه انجام دهد?

هرچه احساس شرم آور می کند ، تنها راه واقعی برای مقابله با پورنو انتقام جویانه روبرو کردن با آن و مقابله با آن است - سکوت و آرزو کردن از بین رفتنش بعید نیست که مسئله را برطرف کنید..

عملی ترین توصیه این است که:

  • هرچه سریعتر آن را به پلیس گزارش دهید. هر تاخیری می تواند شاهد گسترش آن باشد.
  • هرگز به درخواست های باج خواهی از شریک سابق یا وب سایت انتقام جویان پاسخ ندهید. انجام این کار هیچ تضمینی برای حذف تصاویر و سایر جزئیات شما از اینترنت نخواهد بود ، اما این تضمینی است که شما پول خود را از دست خواهید داد.
  • با وب سایت های قانونی و شبکه های اجتماعی تماس بگیرید و در از بین بردن محتوای توهین آمیز از آنها کمک بخواهید.
  • با Google در تماس باشید - موتور جستجو اخیراً اعلام کرده است که در صورت درخواست این کار ، پورن انتقام جویی را از نتایج جستجو حذف می کند.

چگونه قانون می تواند از شما محافظت کند?

اگرچه مدت زمان زیادی طول کشید - خیلی ها استدلال می کنند - بریتانیا اکنون قوانین خاصی دارد (قبلاً قربانیان باید به قانون ارتباطات 2003 ، قانون ارتباطات مخرب 1988 یا محافظت از آزار و اذیت 1997 تکیه می کردند) برای مقابله با انتقام جویی پورنو ، تحت لایحه دادگستری کیفری و دادگاه ها ، اصلاح شده در فوریه 2015.

قانون جدید باعث می شود که پورنو انتقام جویی - تعریف شده به عنوان "عکس یا فیلم هایی که نشان می دهد افراد مشغول فعالیت جنسی هستند یا به شکلی جنسی به تصویر کشیده شده اند یا دستگاه تناسلی خود را در معرض نمایش بگذارند ، جایی که نمایش داده می شود معمولاً در ملاء عام دیده نمی شود" - یک جرم کیفری ، مجازات هر کسی که عکسهای صریح و بدون رضایت ایجاد کند ، تا دو سال زندان برای کسانی که به اشتراک گذاری مطالب و ده سال زندان دارند.

پشتیبانی و مشاوره

فراتر از پشتیبانی قانونی ، قربانیان پورنو انتقام جویان همچنین می توانند با South West Grid for Learning (SWGL) که در شماره 0845 6000 459 مشغول به کار هستند و همچنین به وب سایت انتقام جویان (انتقام جویان) مراجعه کنند..

هرکسی که مایل به ارتباط با SWGL است ، که پشتیبانی و مشاوره رایگان ارائه می دهد ، می تواند با اطمینان کامل این کار را انجام دهد.

از طرف دیگر ، قربانیان ممکن است ترجیح دهند با کسی که خود قربانی پورن انتقام جویانه است ، صحبت کنند ، مانند Folami Prehaye که voic.org.uk را اجرا می کند ، سایتی که به قربانیان مکانی ارائه می دهد تا داستان های خود را به صورت ناشناس به اشتراک بگذارند ، همچنین از پشتیبانی حمایت کنند و مشاوره.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

93 − = 89

Adblock
detector