نحوه تماشای 100 فصل 6 به صورت آنلاین

نحوه تماشای پخش 100 فصل 6 بصورت آنلاین (2)

فصل 6 از 100 هر شنبه 30 آوریل ساعت 6 بعد از ظهر PST (1:00 GMT / 9:00 EST) با یک قسمت جدید هر هفته به نمایش در می آید. انتظار می رود برای 13 قسمت پخش شود ، به این معنی که این سریال باید مدتی در ماه جولای به پایان برسد. با توجه به اتفاقات فینال فصل 5 ، این سریال قول می دهد که تفاوت قابل توجهی با آنچه در گذشته رخ داده است ، و در زیر ، ما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید هر قسمت جدید را بصورت آنلاین پخش کنید.

این پست فقط منابع رسمی را توصیه می کند. نمایش های معروف مانند 100 اغلب در سایتهای پخش غیرمجاز در دسترس هستند ، اما ما اکیداً توصیه می کنیم که از این موارد استفاده نکنید. این فیلم ها اغلب با وضوح پایین و از هماهنگی با صدای آنها در ابتدا ، اما مستعد ابتلا به نقض حق نسخه برداری هستند ، به این معنی که هیچ ضمانتی وجود ندارد که بتوانید کل فصل را تماشا کنید. مانند 100 به هر حال به صورت رایگان در دسترس خواهد بود ، هیچ مزیتی برای تماشای وب سایتهای غیرقابل اعتماد و بدون مجوز وجود ندارد.

بسیاری از خدمات نشان می دهد 100 فصل ششم جغرافیایی محدود است. برای دسترسی به این موارد در خارج از کشور به یک VPN احتیاج دارید.

نحوه تماشای 100 در خارج از کشور با یک VPN

VPN ها در ابتدا ممکن است دلهره آور به نظر برسند ، اما رفع انسداد سیستم عامل های محدود جغرافیایی از خارج بسیار ساده است. برای پخش جریان مراحل زیر را دنبال کنید 100 از هر کجا:

  1. با ثبت نام در یک VPN مناسب شروع کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم اما NordVPN و CyberGhost دو گزینه قدرتمند و کم هزینه هستند.
  2. در مرحله بعد ، برنامه را بارگیری و نصب کنید ، مطمئن شوید که نسخه صحیحی را برای سیستم عامل دستگاه خود دریافت خواهید کرد.
  3. تصمیم بگیرید کدام سرویس را می خواهید تماشا کنید 100 فصل 6 در.
  4. به یکی از سرورهای VPN خود در کشور مناسب وصل شوید. به عنوان مثال ، شما باید از یک سرور آمریکایی برای دسترسی به CW یا یک انگلیسی استفاده کنید تا همه 4 را از حالت انسداد بگیرید.
  5. سعی کنید ویدیویی را در سایت انتخابی خود پخش کنید. تقریباً فوراً بارگیری می شود ، اما اگر اینگونه نباشد ، پاک کردن حافظه نهان و کوکی ها و سپس تازه کردن صفحه معمولاً مشکل را برطرف می کنند.

اگر می خواهید جریان دهید 100 زندگی می کنند ، توصیه می کنیم مراحل قبل را قبل از 30 آوریل انجام دهید. این رویکرد تضمین می کند که اگر چیزی مطابق آنچه انتظار می رود کار نکند ، شما هنوز هم برای کمک به تیم پشتیبانی مشتری VPN خود دارید و ممکن است مجبور نشوید از ابتدا استفاده کنید. یک قسمت.

نحوه پخش 100 فصل 6 به صورت رایگان در تلویزیون ایالات متحده

پرچم ایالات متحده

CW فصل جدید ایالات متحده را نشان می دهد. این پخش کننده روز بعد از پخش قسمت های جدیدی را به کتابخانه مورد نیاز وب سایت خود اضافه می کند. می توانید این موارد را بصورت رایگان پخش کنید, و حتی لازم نیست ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کنید. با این حال ، CW جریان مستقیمی را ارائه نمی دهد و قسمت ها پس از 30 روز برداشته می شوند.

چندین سرویس پخش جریان برتر وجود دارد که CW را ارائه می دهند ، بنابراین اگر ترجیح می دهید تماشا کنید 100 فصل 6 به صورت زنده ، گزینه های مختلفی دارید. در حال حاضر ، می توانید CW را با YouTube YouTube ، Hulu با تلویزیون زنده ، DirecTV Now و fuboTV پخش کنید (در مکان های انتخابی).

این خدمات از 40 تا 50 دلار در ماه متغیر است هر یک شامل یک آزمایش آزمایشی هفت روزه است. این آزمایشات به اندازه کافی طولانی نیستند تا کل فصل را پخش کنند ، اما باید به شما اجازه دهند تصمیم بگیرید که آیا ارزش تماشای قسمتهای جدید را دارید یا خیر؟. در ادامه بخوانید تا ببینید کدام کانال رایگان انگلیس فصل کامل را نشان می دهد.

همه سیستم عامل های فوق دارای محدودیت جغرافیایی هستند و فقط در ایالات متحده در دسترس هستند. شما هنوز هم می توانید با استفاده از یک سرور VPN آمریکایی به این موارد از خارج از کشور دسترسی پیدا کنید.

از کجا دیگر می توانم 100 را به صورت آنلاین تماشا کنم?

فصل 6 از 100 به احتمال زیاد در چندین کشور مختلف در دسترس خواهد بود اما در حال حاضر فقط دو زن پخش کننده بین المللی تأیید شده وجود دارد. در ادامه بخوانید تا دریابید که چگونه تماشا کنید 100 در کشور شما:

انگلستان

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

فصول قبلی 100 در انگلیس در E4 پخش شده اند ، به این معنی که احتمالاً در فصل 6 نیز اینگونه خواهد بود. به این ترتیب ، شما قادر خواهید بود پخش قسمت های جدید به صورت زنده در سکوی جریان کانال 4, همه 4. بهتر است این سرویس قسمتهای جدیدی را برای مدت کوتاهی پس از پخش شدن آنها حفظ کند و به شما امکان می دهد حتی اگر پخش زنده را از دست داده اید ، همگام شوید..

هر 4 استفاده رایگان است ، اگرچه قبل از تماشای هر چیزی باید حساب کاربری خود را ایجاد کنید. این در اکثر موارد کاملاً استاندارد است اما از شما خواسته می شود که کد پستی را وارد کنید. این چیزی نیست که نگران آن باشید. برای تعیین موقعیت مکانی شما استفاده نمی شود و در واقع ، هر کد پستی انگلیس کار خواهد کرد.

باید توجه داشته باشید که اگر محتوای زنده را در همه 4 مشاهده می کنید ، قانون انگلیس شما را مجبور به داشتن مجوز تلویزیون می کند. به راحتی می توان از آن غافل شد زیرا همه در واقع تأیید نمی کنند که آیا کاربر دارای مجوز است یا نه ، و فقط به جای هربار که سعی در تماشای تلویزیون زنده داشته باشد ، گاه به گاه آنها را به این نیاز هشدار می دهد. همه 4 فقط در انگلستان موجود است ، بنابراین برای استفاده از آن در خارج از کشور به یک VPN احتیاج دارید ، ما ExpressVPN را توصیه می کنیم که با همه 4 خوب کار کند.

کانادا

پرچم کانادا

برای بینندگان کانادایی به روز ماندن آسان است 100. در حالی که هیچ مجری کانادایی فصل جدید را به صورت زنده نمایش نمی دهد, قسمت های جدید به نتفلیکس کانادا اضافه می شود چند ساعت پس از هوا در ایالات متحده آمریکا.

شما می توانید با پرداخت هزینه CAD 9.99 دلار در ماه در Netflix ثبت نام کنید و اشتراک های جدید با یک آزمایش رایگان یک ماهه همراه است. از همه بهتر ، Netflix Canada در حال حاضر هر فصل قبلی را ارائه می دهد 100. برای دسترسی به 71 قسمت ، شما را تا 30 آوریل اشغال خواهد کرد. برای دسترسی به Netflix Canada ، یا باید در کانادا باشید یا از یک سرور VPN کانادایی استفاده می کنید.

مکانهای دیگر

CW تاکنون فقط تأیید کرده است که کدام شبکه ها نمایش داده می شوند 100 فصل 6 در سه کشور. با نزدیک شدن به پیش نمایش ، می توانیم جزئیات بیشتری را انتظار داشته باشیم ، اما اگر کشور شما به طور خاص در هیچ انتشار مطبوعاتی ذکر نشده است ، توصیه می کنیم ابتدا کتابخانه منطقه ای Netflix کشور و سکوهای پخش رایگان برای تماشای آنها را بررسی کنید. اگر آخرین فصل در هیچکدام از این موارد موجود نیست ، ممکن است تنها گزینه شما خرید فصل در سرویس هایی مانند iTunes ، Google Play یا Microsoft Store باشد..

آیا می توانم فصل 1 تا 5 از 100 را بصورت آنلاین پخش کنم?

علاقه مند به جذب فصل های قبل از 100? در دسترس بودن نمایش با یک منطقه به منطقه دیگر متفاوت است ، اما در زیر ، ما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید فصول 1 تا 5 را تماشا کنید 100 برخط.

استرالیا: Netflix استرالیا فصل های 1-4 را دارد اما باید فصل 5 را خریداری کنید. فروشگاه Google Play کمترین قیمت را (31.49 دلار AUD) ارائه می دهد.

کانادا: Netflix Canada هر فصل قبلی را ارائه می دهد.

ژاپن: هر پنج فصل در نتفلیکس است.

مکزیک: چهار فصل اول در Netflix در دسترس است. می توانید فصل 5 را در فروشگاه Google Play با قیمت 24.99 دلار (حدود 477 MXN) خریداری کنید.

انگلستان: Amazon Prime Video فصول 1-4 دارد و پنجمین مورد برای خرید در iTunes (14.99 پوند) در دسترس است.

ایالات متحده آمریکا: فصول 1-5 در Netflix در دسترس هستند.

ما درمورد 100 فصل 6 چه می دانیم?

در زیر ، ما توضیح خواهیم داد که از چه چیزی می توانید انتظار داشته باشید 100 فصل ششم بعد از پایان فصل انفجاری پنج فصل ، مطمئناً حرفهای زیادی برای گفتن دارید. هشدار: اسپویلرها دنبال می شوند.

جیسون روتنبرگ, 100صاحبنظر قبلی پیش از این اظهار داشت كه فصل ششم متفاوت از سایر كشورها خواهد بود و حالا می دانیم كه چرا. بازماندگان روی زمین تسلیم شده اند و راهی به سمت سیاره جدید شده اند. با این حال ، پس از ده سال ، همه هنوز از خواب کرمی از خواب بیدار نشده اند. این بدان معنی است که به احتمال زیاد چند قسمت اول کلارک و بلمی را دنبال می کنند تا در خانه جدیدشان کاوش کنند.

سپس مرموز الیگوس سوم وجود دارد. با این وجود ، همه آنچه در مورد این کشتی می دانیم این است که توسط دانشمندان خدمه ساخته شده و قبل از وقایع فصل اول زمین را به خوبی ترک کرده است. بازماندگان (اگر وجود داشته باشد) ممکن است در این سیاره جدید باشند ، اما روتنبرگ تأیید کرده است که فصل ششم این بار دنبال طرح سنتی "ما در مقابل آنها" نیست. شخصیت های اصلی در مورد سازگاری با سیاره بیگانه به اندازه کافی مشکل دارند ، نیازی به جنگ ندارند.

فصل ششم به طور موثری یک راه اندازی مجدد نرم برای سریال است و به همین ترتیب ، باید دید که آیا طرفداران همچنان به تنظیم خود ادامه می دهند یا اینکه آیا اکنون تمام قوس اصلی داستان تمام شده است یا خیر ، خاموش خواهند شد (همانطور که با چند محبوب دیگر رخ داده است) نشان می دهد مانند اسکراب و روزی روزگاری) فصل ششم با داشتن یک تیم کاملاً جدید از نویسندگان ، یک طرح کاملاً متفاوت و نوید پاسخ به سؤالات طولانی مدت ، ممکن است نفس هوای تازه ای باشد که 100 نیاز دارد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 2 =

Adblock
detector