12 گزینه رایگان و پرداخت شده برای CinemaNow

تصویر صفحه اصلی CinemaNow


CinemaNow یک سرویس پخش عالی بود که ده ها هزار فیلم و نمایش تلویزیونی در کتابخانه خود داشت. در ایالات متحده ، کانادا و انگلیس موجود است و به کاربران این امکان را می دهد تا آنچه را که می خواستند اجاره یا خرید خود را در خریدهای یک طرفه خریداری کنند ، انتخاب و انتخاب کنند و گزینه ای برای خدمات اشتراک ماهانه ارائه شده توسط امثال Netflix و Hulu ارائه دهند..

متأسفانه ، CinemaNow در سپتامبر 2017 تعطیل شد و مشترکان قادر به دسترسی به عناوین خریداری شده قبلی خود نیستند. خوشبختانه گزینه های رایگان و رایگان زیادی برای CinemaNow در سال 2018 وجود دارد. لازم به یادآوری است که بسیاری از این سرویس ها دارای وب سایت و برنامه هایی هستند که دارای محدودیت جغرافیایی هستند ، به این معنی که فقط در کشورهای منتخب می توان به آنها دسترسی پیدا کرد. خوشبختانه ، یک VPN با کیفیت می تواند به شما در رسیدن به چنین مشکلاتی کمک کند.

در اینجا لیست ما از 12 گزینه رایگان و پرداخت شده برای CinemaNow در سال 2019 آورده شده است:

نتفلیکس

تصویر صفحه Netflix

بیایید با آشکارا بدترین گزینه جایگزین پرداخت شده برای CinemaNow - Netflix شروع کنیم. برخلاف CinemaNow ، Netflix یک سرویس اشتراک با برنامه هایی است که با قیمت 7.99 دلار (پایه) ، 10.99 دلار (استاندارد) و 13.99 دلار (حق بیمه) در دسترس است. با این حال ، می توانید قبل از خرید امتحان کنید زیرا Netflix یک آزمایش 1 ماهه رایگان ارائه می دهد. با اشتراک Netflix ، می توانید از مطالب نامحدود تبلیغی هر چند وقت که می خواهید لذت ببرید. انعطاف پذیری نیز در این زمینه ارائه می شود که Netflix را می توان تقریباً در هر دستگاه مشاهده کرد و حتی در هر زمان و بدون سؤال کنسل شد..

یکی از کارهایی که Netflix به خصوص خوب انجام می دهد این است که محتوا (نمایش های تلویزیونی و فیلم ها) را بر اساس آنچه مشاهده کرده اید و چگونگی رتبه بندی آن پیشنهاد کرده اید. این الگوریتم کاملاً مؤثر است و تجربه شخصی تری را در مقایسه با اکثر سرویسهای پخش در بازار ارائه می دهد. نتفلیکس بیشتر چه چیزی است که محتوای اصلی خودش را نیز تولید می کند مانند چیزهای غریبه, Daredevil, نارنجی سیاه جدید است و اسب سوار BoJack.

به طور کلی ، Netflix بسیار خوب طراحی شده است و ما هنگام پخش فیلم ها حتی در Ultra HD به ندرت مشکل داریم. کیفیت تصویر تقریباً همیشه عالی و بافر و با تاخیر به ندرت مسئله است با سرعت قابل توجهی در اینترنت در جایی که Netflix احتمالاً فاقد آن است ، در دسترس بودن قسمت های نمایش فعلی تلویزیون از کانال های تلویزیونی کابل و شبکه است. با این حال ، Netflix بیش از 125 میلیون مشترک دارد که نشان می دهد مردم بیش از حد به این امر اهمیت نمی دهند.

می توانید Netflix را تقریباً در هر دستگاه متصل به اینترنت از جمله پخش کننده های رسانه ای در حال پخش ، تلویزیون های هوشمند ، کنسول های بازی و تلفن های هوشمند و تبلت های اندرویدی و iOS تماشا کنید. در حالی که Netflix در اکثر کشورها موجود است ، برخی از مطالب دارای محدودیت جغرافیایی هستند و برای تماشای آن نیاز به یک VPN دارید..

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای Netflix

هولو

تصویر صفحه اصلی Hulu

Hulu یک سرویس پخش ویدئویی است که متعلق به شرکت والت دیزنی ، قرن بیست و یکم فاکس ، Comcast و AT است&تی. در حالی که Hulu فیلم ارائه می دهد ، تمرکز اصلی آن بر روی ارائه برنامه های تلویزیونی جدیدتر و همچنین محتوای اصلی خودش است. تقریباً مانند Netflix ، Hulu یک سرویس اشتراک با گزینه آزمایشی یک ماهه رایگان است. برنامه ها برای دسترسی اساسی به کتابخانه جریان Hulu (با تبلیغات) از 7.99 دلار شروع می شوند و بر اساس انتخاب یک برنامه بدون آگهی ، تلویزیون زنده ، افزایش گزینه های ذخیره سازی و ضبط یا دسترسی به تعداد نامحدودی از دستگاه ها ، افزایش می یابد. اشتراک نیز می تواند در هر زمان لغو شود.

تفاوت هولو با Netflix چیست؟ این امکان وجود دارد که دسترسی زودتر به سریال های تلویزیونی جدیدتر را از سایر شبکه ها با قسمتهایی که اغلب فقط چند روز پس از پخش در دسترس است ، ارائه دهد. از این گذشته ، آنها فصلهای بسیاری از برنامه های تلویزیونی را کامل دارند. برخی از عناوین شامل پسر خانواده, سیاهی و شنبه شب زنده. Hulu همچنین محتوای اصلی خود را مانند سرگذشت ندیمه و قلعه قلعه. Hulu در ماه های اخیر رابط کاربری خود را بروزرسانی کرده است و همین امر باعث شده تا استفاده از گذشته راحت تر شود. متأسفانه برخلاف Netflix و Amazon Prime Video ، Hulu هنوز از محتوای 4K پشتیبانی نمی کند.

Hulu در اکثر دستگاهها از جمله مدلهای انتخاب تلویزیون هوشمند ، دستگاههای تلفن همراه Android و Apple ، پخش کننده های رسانه ای و کنسول بازی در دسترس است. با این حال ، Hulu فقط در ایالات متحده و ژاپن موجود است ، بنابراین برای دسترسی به محتوای Hulu به سرورهایی در این مکان ها نیاز دارید..

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای Hulu

آمازون نخست فیلم

تصویر صفحه اصلی Amazon Prime Video

Amazon Prime Video یک سرویس استریم که متعلق به Amazon.com است و از آن استفاده می کند ، یک سرویس اشتراک ماهانه است که بسیار شبیه Netflix و Hulu است. اشتراک Prime Video با هزینه شخصی 8.99 دلار در ماه است ، اما گزینه ای برای داشتن ماهانه Prime با 12.99 دلار نیز وجود دارد که شامل انواع مختلف Amazon.com از جمله ارسال رایگان در همان روز و پخش موسیقی نامحدود است. نخست سالانه 119 دلار در سال درآمد دارد. آمازون مانند Netflix و Hulu یک آزمایش رایگان ارائه می دهد (در این حالت 30 روز طول می کشد). مجدداً ، سرویس در هر زمان قابل كنترل است.

مانند CinemaNow, Amazon Prime Video به شما امکان می دهد بدون داشتن اشتراک Prime ، عناوین فردی را خریداری و اجاره کنید. این گزینه خوب است وقتی می خواهید فیلم ها و سریال های جدید تری تماشا کنید. گذشته از کسب مجوز, Prime Video همچنین محتوای اصلی را از Studios Amazon ارائه می دهد شامل مرد در قلعه بلند, بوش و شفاف. مانند Netflix ، برخی از مطالب با کیفیت 4K در دسترس است. به طور کلی ، ما برنامه های آمازون Prime Video را دوست داریم ، اما آنها کاملاً به اندازه برنامه های Netflix بصری نیستند.

Amazon Prime Video از طریق طیف گسترده ای از دستگاه ها از جمله تلویزیون های هوشمند ، جعبه های تنظیم شده ، کنسول های بازی و تلفن ها و تبلت های اندرویدی و iOS قابل دسترسی است. در حالی که Amazon Prime Video در اکثر کشورها موجود است ، برخی از محتوا دارای محدودیت جغرافیایی هستند. با این حال ، یک VPN خوب به شما کمک می کند تا از چنین محدودیت هایی استفاده کنید.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN ها برای Amazon Prime Video

اکنون HBO

HBO اکنون تصویر صفحه اصلی

با HBO Go که به یک بسته تلویزیون کابلی نیاز دارد اشتباه گرفته نشود ، HBO Now یک سرویس اشتراک مستقل است. این امکان را به شما می دهد تا برنامه های تلویزیونی و فیلم های آنلاین را بدون نیاز به کابل پخش کنید. HBO اکنون دارای طیف گسترده ای از فیلم های بلند از جمله دانکرک, فارگو و قتل در شرق اکسپرس. با این حال, این محتوای اصلی برنده جوایز HBO است که واقعاً آن را به عنوان گزینه ای برای CinemaNow به عنوان مدعی تبدیل می کند با نمایش های بسیار تحسین شده مانند بازی تاج و تخت, سیم و امپراطوری Boardwalk.

بسته اشتراک HBO Now در هر ماه 14.99 دلار هزینه دارد اما گزینه آزمایشی یک ماهه رایگان نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید از قبل آن را امتحان کنید. این امکان را به شما می دهد تا همزمان چندین دستگاه را پخش کنید و در هر زمان امکان لغو وجود دارد, بسیار شبیه Netflix. برنامه HBO Now بسیار خوب عمل کرده و کیفیت پخش بسیار خوب و بدون بافر یا تاخیر انجام شده است. با این حال ، مانند Hulu ، HBO Now هنوز از محتوای 4K پشتیبانی نمی کند.

HBO Now در طیف گسترده ای از دستگاه ها از جمله پخش کننده های جریان ، انتخاب تلویزیون های هوشمند ، کنسول بازی ها و دستگاه های تلفن همراه (Android و iOS) در دسترس است. توجه داشته باشید که HBO Now فقط در ایالات متحده موجود است. برای تماشای HBO Now در خارج از ایالات متحده ، به یک VPN احتیاج دارید.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای HBO Now

پاپ کورنفلیکس

تصویر صفحه Popcornflix

Popcornflix یک سرویس پخش آنلاین رایگان با مجموعه ای از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی است. نیازی به ثبت نام یا اشتراک ندارد و از درآمد تبلیغاتی که به طور معمول بسیار کوتاه است (حدود 20 تا 30 ثانیه) درآمد خود را کسب می کند - حتی می توانید بعد از چند ثانیه اول برخی از تبلیغات را پرش کنید. همانطور که انتظار دارید ، Popcornflix انتخابی به اندازه بسیاری از گزینه های پرداخت شده ندارد و انتخاب کلی کمی قدیمی تر است. با این حال ، این تنها یک نکته منفی جزئی است که کاملاً رایگان باشد.

برخی از عناوین موجود در Popcornflix شامل زودیاک, ماجراهای تنتین, گنگ ترین جنایتکاران آمریکا و دختری با خال کوبی اژدها. Popcornflix همچنین یک سایت خواهر دارد به نام Popcornflix Kids. وب سایت Popcornflix برای گشت و گذار با گزینه کاوش توسط ژانر ساده است. برجسته ترین کیفیت HD بسیاری از فیلم ها و واقعیت این است که مشکلی برای بافر وجود ندارد. در حالی که ثبت نام الزامی نیست ، ثبت نام اجازه می دهد تا به برخی از ویژگی های جالب مانند امکان اظهار نظر در مورد لحظات خاص فیلم ها و همچنین ایجاد جعبه های صحنه های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید..

Popcornflix برنامه هایی را برای Android و iOS و همچنین Roku ارائه می دهد. همچنین می توانید به Popcornflix در PlayStation ، Xbox و Apple TV دسترسی پیدا کنید. Popcornflix فقط در ایالات متحده و کانادا موجود است اما یک VPN به شما کمک می کند تا به خارج از کشور دسترسی پیدا کنید.

همچنین مشاهده کنید: نحوه تماشای Popcornflix در Kodi

Crackle سونی

تصویر صفحه اصلی Sony Crackle

Sony Crackle یک شرکت تابعه Sony Pictures Entertainment است و پخش رایگان فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را ارائه می دهد. به این ترتیب ، می توانید انتظار داشته باشید که برخی از تبلیغات را مشاهده کنید که تمایل به اجرا قبل و در طول فیلم ها دارند. در زمان نوشتن ، ما بیش از 200 فیلم موجود در Sony Crackle پیدا کردیم شامل بابل, دوستان با مزایا و جری مگوایر. با وجود این ، گزینه های مختلفی در مورد برنامه های تلویزیونی وجود ندارد (حدود 85 نفر) و اغلب همه فصول یا قسمت های یک نمایش در دسترس نیستند.

نه تنها Sony Crackle کاملاً رایگان است ، بلکه ثبت نام لازم نیست. در حالی که ما در بارگیری فیلم ها مشکلی نداریم ، کیفیت فیلم بهترین نیست و هیچ محتوای HD وجود ندارد. با این حال ، ما دوست داریم که رابط کاربر پسند باشد و گزینه فعال سازی زیرنویس ها در فیلم ها وجود دارد. دیگه چی, Sony Crackle دارای برخی نمایش های اصلی است که برای یک سرویس رایگان غیر معمول است. این شامل انتخاب شد, استارت آپ و کمدین ها در اتومبیل گرفتن قهوه.

Crackle از طیف گسترده ای از دستگاه ها از جمله دستگاه های تلفن همراه Android و iOS ، تلویزیون های هوشمند ، پخش کننده های پخش کننده و کنسول های بازی Playstation و Xbox پشتیبانی می کند. Crackle فقط در ایالات متحده موجود است بنابراین برای دسترسی به خارج از کشور به یک VPN احتیاج دارید.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای Sony Crackle

توبی

تصویر صفحه اصلی توبی

Tubi یکی دیگر از سرویس های مستقر در ایالات متحده است که به کاربران اجازه می دهد فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را به صورت رایگان پخش کنند. تا آنجا که گزینه های رایگان پیش می روند ، این یکی از بهترین موارد از نظر تنوع محتوا در ارائه است. در توبی می توانید ده ها هزار فیلم و نمایش تلویزیونی (و بیشتر به صورت هفتگی اضافه کنید) - همه کاملاً رایگان و بدون ثبت نام لازم.. برخی از گزینه های Tubi شامل گریت واقعی, دانشکده راک و ماجراهای تنتین. نمایش های تلویزیونی کاملاً جذاب نیستند اما می توانید امثال آن را بیابید پارک جنوبی, بی حیا و پل.

آنچه در مورد Tubi بسیار جالب توجه است کیفیت فیلم ها است که برای خدمات رایگان عالی است - بسیاری از آنها به صورت HD در دسترس هستند. کاربران همچنین از طراحی کتابخانه که تفاوتی با Netflix ندارند ، قدردانی می کنند. تقسیم به ده ها دسته ، پیدا کردن محتوا را حتی ساده تر می کند. محتوای Tubi از تبلیغات پشتیبانی می شود ، بنابراین می توانید تبلیغات را قبل و در حین محتوا مشاهده کنید. با این حال ، در تجربه ما تبلیغات نسبتاً کوتاه بود (معمولاً 20 تا 30 ثانیه) و عموماً تماشای ما را بیش از حد قطع نمی کردند. پخش کننده ویدیویی Tubi گزینه های مختلفی دارد و به شما امکان می دهد تا 30 ثانیه به عقب برگردید ، سریع جلو بروید ، رد شوید و به عقب برگردید ، زیرنویس اضافه کنید و موارد دیگر. به طور کلی ، پخش کننده ویدیو بسیار خوب کار کرد و ما به هیچ وجه مشکلی بافر را تجربه نکردیم.

از طریق بسیاری از دستگاه های مختلف از جمله تلفن های هوشمند و تبلت های اندرویدی و iOS ، پخش کننده های رسانه رسانه ای ، انتخاب تلویزیون های هوشمند و کنسول های بازی ، به Tubi قابل دسترسی است. متأسفانه ، توبی فقط در ایالات متحده موجود است بنابراین اگر خارج از ایالات متحده هستید ، برای دسترسی به محتوا به یک VPN احتیاج دارید..

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای توبی

نمایش Yahoo

تصویر صفحه اصلی Yahoo View

توسط Yahoo! با همکاری Hulu ، Yahoo View یک سرویس رایگان است که برنامه ها و فیلم های تلویزیونی را با پخش می کند. یکی از نقاط اصلی فروش این است که قسمتهای اخیر نمایش های تلویزیونی از ABC ، ​​NBC و Fox را پخش می کند. نمایش های تلویزیونی موجود شامل بروکلین نود و نه, امپراتوری, گاتهام و مخزن کوسه. با این حال ، شایان ذکر است که فقط 4 قسمت آخر یک نمایش در بسیاری از موارد موجود است. استثناء این موارد شامل برخی از درام های بین المللی ارائه شده و همچنین انیمه است که هر دو نمایش هایی با فصل های کامل در دسترس هستند.

انتخاب فیلم با چند گزینه اصلی ارائه نشده کاملاً چشمگیر است. همانطور که انتظار سرویس رایگان دارید ، Yahoo View از تبلیغات پشتیبانی می کند و این تبلیغات می تواند بسیار مکرر باشد. کیفیت پخش با پخش سریع و حداقل بافر معقول است. پخش کننده ویدئو همانند Hulu است و رابط کاربری آن ساده و شهودی است. ما همچنین دوست داریم که این گزینه وجود دارد که نه تنها زیرنویس ها را اضافه کنید بلکه شخصی سازی کنید. در زیر هر عنوان یک بخش جالب "fan fan" وجود دارد که اطلاعاتی در مورد اعضای بازیگران ، تیزهوش های مربوط به Tumblr و کلیپ های اضافی مانند صحنه های حذف شده دارد.

بسیاری از برنامه های موجود برای Yahoo View وجود ندارد ، بنابراین احتمالاً باید با تماشای از طریق مرورگر وب این کار را انجام دهید. متأسفانه ، نمایش یاهو فقط در ایالات متحده موجود است بنابراین یک VPN با کیفیت برای دستیابی به این محدودیت های جغرافیایی لازم است.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN ها برای نمایش Yahoo

YouTube

تصویر فیلم های YouTube

اکثر مردم از یوتیوب استفاده می کنند و به طور مرتب فیلم های رایگان را مشاهده می کنند ، اما بسیاری از آنها YouTube را جایگزین سینما نوو نمی دانند یا نمی دانند. از آن زمان احساس می کنیم این یک مدافع قانونی است این مجموعه طیف گسترده ای از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را که برای خرید و همچنین اجاره در دسترس هستند ارائه می دهد. بسیاری از این عناوین جدیدی هستند که در حال حاضر یا اخیراً در تلویزیون یا سینما حضور داشته اند. عناوین شامل بازی تاج و تخت, دکتر هو, Incredibles 2 و کاربر ریج. نرخ اجاره و خرید از 2.99 دلار تا 19.99 $ متفاوت است. بسته به عنوان مورد نظر ، اجاره به مدت 24 یا 48 ساعت در دسترس است که دکمه بازی را بزنید.

کسانی که با پلت فرم YouTube آشنا هستند ، می دانند که در بعضی موارد می توانید فیلم ها را در SD ، HD و حتی 4K تماشا کنید و این با محتوای پرداخت شده YouTube بسیار مشابه است. یكی از مزایایی كه یوتیوب ارائه می دهد در بعضی از موارد اضافی پاداش است كه می توانید با خرید فیلم با مصاحبه بازیگران و موارد دیگر از آن دریافت كنید. یکی از بهترین موارد این است که YouTube تقریباً در همه جا و در اکثر دستگاه ها موجود است و استفاده از آن بسیار آسان است.

برنامه های YouTube تقریبا برای هر دستگاه متصل به اینترنت از جمله پخش کننده های رسانه ای در حال پخش ، Android و iOS ، کنسول ها ، Apple TV و موارد دیگر قابل دسترسی هستند. برخی از فیلم های YouTube می توانند از لحاظ جغرافیایی محدود باشند اما با استفاده از یک VPN خوب قابل حل است.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای YouTube

چشم انداز

عکس صفحه اصلی مشاهدهگر

Viewster با ارائه فیلم های تبلیغاتی و نمایش های تلویزیونی پشتیبانی شده ، گزینه خوب دیگری است زیرا این برنامه رایگان است و نیازی به ثبت نام ندارد. این کتابخانه دارای بیش از 12000 عنوان کتاب است. متأسفانه ، این نوع کیفیتی را ارائه نمی دهد که CinemaNow برای ارائه تعداد کمی از فیلم های اصلی و نمایش های تلویزیونی در دسترس است. با این حال ، طرفداران انیمه به دلیل طیف گسترده ای از سری انیمه های ارائه شده ، ممکن است از Viewster لذت ببرند.

کیفیت فیلم در Viewster با برخی از فیلم های موجود در 720p HD و سایر بارگذاری شده با کیفیت نسبتاً پایین متفاوت است. مرور فیلم ها به لطف طراحی کاربر پسند آسان است. مرور نه تنها بر اساس ژانر بلکه تاریخ اضافه شده و بیشترین بازدید ممکن است. پخش کننده ویدیو با چند گزینه موجود ساده است. عملکرد با بارگذاری فیلم نسبتاً سریع قابل احترام بود. شما در بعضی از تبلیغات روبرو می شوید و این موارد تا یک دقیقه طول می کشد که کمی بیشتر از سایر سایتهای پخش جریان دارد.

یک برنامه تلفن همراه Viewster برای Android و iOS وجود دارد و همچنین تلویزیون های هوشمند را انتخاب کنید. در حالی که Viewster در اکثر کشورها موجود است ، در صورت مشاهده محدودیت های جغرافیایی در فیلم ها ، می توانید یک VPN قابل اعتماد نصب کنید..

همچنین مشاهده کنید: نحوه مشاهده Viewster در Kodi

iTunes

فروشگاه فیلم iTunes

iTunes اپل شبیه به CinemaNow است به این دلیل که می توانید به جای داشتن اشتراک ماهیانه ، هر عنوان را پرداخت کنید. اگر به طور مرتب محتوای خود را مشاهده نکنید ، چنین گزینه ای ممکن است ارزان تر باشد. iTunes دارای طیف گسترده ای از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی در دسترس است و کاربران گزینه اجاره یا خرید را دارند (با این حال گزینه اجاره برای برنامه های تلویزیونی در دسترس نیست). ما قیمت اجاره فیلم را از 0.99 $ تا 5.99 $ پیدا کردیم در حالی که خرید کامل بین 4.99 دلار و 14.99 $ متغیر بود (هرچند که مجموعه های جعبه ظاهرا هزینه بیشتری دارند). اپیزودهای نمایش تلویزیونی را می توان از $ 0.99 تا $ 2.99 خریداری کرد اما در بسیاری از موارد گزینه خرید یک فصل تعویض نیز وجود دارد.

ما از انتخاب محتوای پیشنهادی با فیلم های اصلی از جمله ، بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم Incredibles 2, دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرد و مایل 22. برنامه های تلویزیونی ارائه شده شامل دکتر هو, مرده متحرک و بازی تاج و تخت. رابط کاربری iTunes در هنگام مرور عناوین به خوبی با گزینه های زیادی ارائه شده است (می توانید با ژانر ، نسخه جدید و قیمت و غیره جستجو کنید). همچنین می توانید توضیحات ، بررسی ها و تریلر ها برای عناوین مختلف را پیدا کنید. با این حال ، ما پیدا کردیم که این برنامه گاهی اوقات کمی کند است.

انتخاب برنامه ها و دستگاه ها تا حدودی با iTunes محدود است. کاربران فقط می توانند واقع بینانه انتظار استفاده از iTunes را با دستگاه های Apple و رایانه های Windows داشته باشند - این برای تلویزیون های هوشمند یا دستگاه های Android در دسترس نیست. در حالی که iTunes در سراسر جهان در دسترس است ، برخی از محتوا دارای محدودیت جغرافیایی هستند و این بدان معنی است که برای مشاهده آن به یک VPN احتیاج دارید..

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای اپل تی وی

Google Play

تصویر فیلم Google Play

Google Play به شما امکان می دهد فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را مانند YouTube و iTunes خریداری و اجاره کنید. آنچه جالب توجه است این است عنوان خرید در Google Play در کتابخانه YouTube شما و برعکس موجود خواهد بود. Google Play طیف گسترده ای از عناوین قدیمی و جدید را ارائه می دهد. برخی از این موارد شامل بازی تاج و تخت, نظریه بیگ بنگ, Deadpool 2 و آواتار. قیمت ها با توجه به عنوان متفاوت هستند اما ما به طور کلی قیمت اجاره فیلم را از 0.99 دلار به 4.99 دلار و خرید آشکار از 5.99 تا 19.99 $ برای محتوای 4K پیدا کردیم. بیشتر قسمت های نمایش تلویزیونی که پیدا کردیم می تواند با قیمت 1.99 دلار خریداری شود اما شما همچنین گزینه خرید فصول کامل را دارید.

Google Play بسیار کاربر پسند است و مرور فیلم ها و نمایش های تلویزیونی بسیار ساده است. این یک تماس خوب است که هر عنوان دارای اطلاعات همراه با بازیگران ، زمان اجرا و همچنین دارای تریلرها و نظرات کاربران است. عناوین اجاره ای برای شروع به مدت 30 روز در دسترس هستند اما وقتی دکمه پخش را کلیک می کنید به طور معمول 48 ساعت می شود (دوباره ، با توجه به عنوان متفاوت است). به طور کلی ، Google Play برای کسانی که فیلم و برنامه های تلویزیونی را مشاهده می کنند ، به ندرت گزینه خوبی است. اگر این کار را بطور روزانه انجام دهید ، یک مدل اشتراک بهتر می تواند نیازهای شما را برآورده کند.

محتوای Google Play را می توان در پخش کننده های رسانه ای در حال پخش ، تلویزیون های هوشمند و دستگاه های Android و iOS مشاهده کرد. Google Play در بسیاری از کشورها در سراسر جهان در دسترس است اما ممکن است برخی از مطالب با محدودیت جغرافیایی پیدا کنید. برای گذر از چنین محدودیت هایی ، به VPN خوبی نیاز دارید.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای Android

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 + = 80