“ماندالوریایی” در 3 ساعت دیزنی + راه اندازی شد

دیزنی پلاس ماندالوریانمنبع: دیزنی

به نظر می رسد دزدان دریایی محتوای دیجیتالی هیچ وقت در پاره کردن محتوا از سرویس پخش جدید جدید و بسیار مورد انتظار دیزنی ، دیزنی + تلف نمی شوند. از صبح سه شنبه ، اولین قسمت از نمایش اصلی Disney + The Mandalorian در وب سایت های تورنت محبوب و بدنام موجود است. 

نسخه های جعلی نمایش در سایت های تورنت مشهور در جامعه دزدان دریایی ظاهر شد ، همچنین ، برخی از آنها منجر به سقوط طعمه ویروس ها و بدافزارها می شوند که دزدان دریایی محتوای کمتری را مورد هدف قرار می دهند. 

پرتاب سنگین دیزنی

دیزنی در تاریخ 12 نوامبر رسماً در ایالات متحده ، کانادا و هلند راه اندازی شد. در کنار کتابخانه خود با صدها فیلم و نمایش تلویزیونی ، شاید پیش بینی شده جدیدترین ورود به جهان جنگ ستارگان ، یعنی ماندالوریایی باشد.. 

(توجه: نرم افزار دیزنی خدمات را در ماه سپتامبر در هلند راه اندازی کرد ، اما هیچ یک از مطالب اصلی تازه تولید شده را تا 12 نوامبر شامل نمی شد).

به نظر می رسد دیزنی برای برخی از سکسکه های بعد از راه اندازی ، از جمله خطاهای سرور و مشکلات مربوط به بارگیری محتوا ، از پیش برنامه ریزی کرده است. 

وقتی # دیزنی پلاس کار نمی کند. pic.twitter.com/i21hDKofJ2

- لیست پخش؟ (ThePlaylist) 12 نوامبر 2019

اما با وجود تنها سه کشور آنلاین و راه اندازی کامل بین المللی که تا آخرین قسمت سال 2021 برنامه ریزی نشده است ، ممکن است دیزنی دچار سردرد دزدی دریایی مداوم شود.. 

در یک تورنت دور ، خیلی دور ...

محتوای تازه موجود دزدی دریایی دیزنی احتمالاً بسیار گسترده است ، به ویژه با توجه به کندی بین المللی شرکت. 

تغییر مجدد تورنتهای دیزنی پلاسمنبع: Reddit

در واقع ، بسیاری از طرفداران جنگ ستارگان جوان که قبلاً هرگز torrent نکرده اند ، ممکن است جزو جدیدترین افراد تبدیل شده به پرونده های جدید باشند ، زیرا در جستجوی نسخه های نقض حق نسخه برداری از محتوای غیرقابل دسترسی در مناطق خود هستند..

در حال حاضر ، به نظر می رسد بیشترین جستجو برای تورنت در The Mandalorian از اسپانیا و انگلیس صورت گرفته است:

در همین حال ، ایالات متحده ، کانادا و هلند با وجود دسترسی آسان به دیزنی ، همچنان توانستند لیست کشورهایی را که به دنبال تورنت های The Mandalorian هستند ، جستجو کنند.+. 

تنها یک ساعت پس از آغاز به کار دیزنی + در ایالات متحده ، دزدان دریایی محتوا در انگلستان و جاهای دیگر از قبل در مورد تالار گفتگو درباره مکان و زمان دسترسی به محتوای دیزنی + سوال می کردند.. 

دیزنی پلاس سرقت دزد دریایی تورنتمنبع: Reddit

حدود ساعت 3 بعد از ظهر EST ، به نظر می رسد خواسته هایشان اعطا شده بود. Rips of The Mandalorian از گروههای دزدان دریایی شناخته شده در اوایل صبح در چند سایت تورنت محبوب ظاهر شد.

دیزنی پلاس نظرات تورنت را تغییر داده استمنبع: Reddit

جالب اینجاست که اگرچه بسیاری از گزارش ها اعلام داشتند که دیزنی + تا ساعت 6 بامداد شروع نشده است ، اما بسیاری از کاربران زودتر به آن دسترسی داشتند. (به نظر من ، در ساعت 3:30 دقیقه صبح EST از خواب بیدار شدم و توانستم در آن زمان وارد سیستم شده و تماشا کنم.).

دیزنی پلاس ماندارینایی را ترسناک می کند

علاوه بر این ، برخی از کاربران حتی در حال ارسال نسخه های پاره شده از The Mandalorian بودند که در Google Drive ذخیره شده اند (که تعدیل کنندگان subreddit / r / Piracy طبق دستورالعمل های Reddit حذف شدند).

خطرات دزدان دریایی تورنت

مانند سایر سریال ها و محتوای تلویزیونی محبوب ، احتمالاً میلیون ها بارگیری دزدان دریایی برای محتوای اصلی دیزنی + و به خصوص The Mandalorian وجود دارد. در حالی که بسیاری از کسانی که مطالب دارای حق نسخه برداری را بارگیری می کنند دزدان دریایی فصلی هستند ، بسیاری دیگر به ندرت ، هر وقت دزدان دریایی می شوند. و در واقع ، برخی از طرفداران به احتمال زیاد به عنوان پاسخی به برنامه جدید فعلی دیزنی برای سرویس دیزنی + خود ، به دزدی دریایی با محتوای غیرقانونی روی می آورند..

خطرات قابل توجهی در دزدان دریایی وجود دارد. پیوندهای دزدان دریایی با محتوای ویروس بسیار مطلوب غالباً در سایت های تورنت ظاهر می شوند ، به خصوص بلافاصله پس از انتشار نمایش های جدید. این اتفاق هر فصل با Game of Thrones رخ می دهد. براساس آزمایشگاه کسپرسکی ، بیش از 126000 نفر در سراسر جهان در حالی که سعی در بارگیری آنها در شبکه های تورنت داشتند ، در سال 2018 با نسخه های آلوده به بدافزار قسمت های نمایش تلویزیونی روبرو شدند.. 

دیزنی پلاس تورنت ماندالوریایی

همانطور که توسط TorrentFreak و سایر ناظران صنعت ذکر شد ، Game of Thrones Season 8 باعث افزایش گسترده تورنت غیرقانونی آنلاین شد. محبوبیت دیزنی + و The Mandalorian احتمالاً منجر به افزایش دیگری خواهد شد. این به نوبه خود باعث ایجاد مشکل بدافزارها و ویروس ها برای افراد جدید برای torrenting و درک کمتر از نحوه محافظت در برابر لینک های مشکوک و بدافزارها در سایت های تورنت می شود..

در حقیقت برخی از دزدان دریایی که به دنبال بارگیری نسخه های پراکنده از محتوای منحصر به فرد دیزنی هستند ، در واقع قبلاً در سایت های تورنت با تقلب مشکوک روبرو شده اند.

دیزنی پلاس جریان دزدی دریایی را در تورنتها پخش می کندمنبع: Reddit

دنیای جدید دزدی دریایی محتوا دیزنی است

تا به امروز ، محتوای دیزنی در درجه اول در پشتی از paywall ها به سرویس های مختلف جریان یا در بسیاری از موارد ، در کتابخانه های آنلاین کاملاً در دسترس نبوده است. با این حال ، با ظهور سرویس دیزنی + و معرفی فیلم ها و فیلم های اصلی تلویزیونی از طریق یک بستر جریان ، دیزنی خود را به سمت نوع سردرد دزدی دریایی محتوا باز کرده است که سایر سرویس های پخش درخواستی در حال حاضر با آن روبرو هستند..

این سؤال باقی مانده است که چگونه دیزنی قصد دارد از پس آن برآید. برخی از تحلیلگران پیشنهاد می کنند هزینه های دزدی دریایی محتوا خدمات 50 میلیارد دلاری در سال را پخش می کند. این کمپانی با همراهی ناگهانی بین المللی خود و اضطراب فزاینده در بین بسیاری از طرفداران بین المللی برای دیدن محتوای جدید دیزنی ، به احتمال زیاد این شرکت می بیند بسیاری از برنامه ها و فیلم های تلویزیونی Disney + به طور مستقیم به دزد دریایی می روند..

دیزنی می تواند سخت افزار بازی کند و سطح سخت افزاری از رمزگذاری را در سرویس خود پیاده کند. در حال حاضر ، دیزنی از راه حل گسترده مدیریت حقوق دیجیتال Widevine (DRM) در دیزنی + استفاده می کند ، اما در حداقل سطح. این شرکت می تواند به طور تصویری از استاندارد DRM سخت تر استفاده کند ، اما هزینه این شرکت را با محدود کردن تعداد کاربران ، که بسیاری از آنها ممکن است دارای دستگاه هایی نباشند که از سطوح سخت تر رمزگذاری جریان پشتیبانی می کنند ، هزینه می کند.. 

درعوض ، بیشتر محتمل است كه دیزنی عضلات خود را با وسایل دیگر منعكس كند ، از جمله آنكه نظارت بر شبکه های تورنت ، ایجاد دعوا در دادگاه علیه بذرهای سنگین است كه می تواند آنها را بگیرد ، و پشتیبانی بیشتر را از اتحاد برای خلاقیت در سرگرمی (ACE) بگذارد ، كه بازوی دادستانی اکثر استودیوهای هالیوود است. 

در مورد به اشتراک گذاردن گذرواژه ، علت جدید ایجاد غولهای جریان ، به نظر می رسد دیزنی همان رویکرد Netflix را در پیش گرفته است - تصدیق كرد كه این مسئله است ، اما بیشتر بازی "صبر كنید و ببینید". تقریباً نیمی از مشترکین Netflix کلمه عبور خود را به اشتراک می گذارند ، اگرچه ممکن است این مسئله برای دیزنی چندان مشکل نباشد+. 

سرویس-محبوبیت-و-نرخ-اشتراک اشتراک

با چهار جریان همزمان در هر حساب و گزینه بارگیری مطالب برای مشاهده آفلاین در 10 دستگاه مختلف ، دیزنی ممکن است از به اشتراک گذاری رمز عبور تأثیر کمتری در سرویس خود داشته باشد.. 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 2 =

Adblock
detector